Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

🔦Üdvözöllek!🔦

A topik elsősorban az elemlámpákról, fejlámpákról, akkukról és a velük kapcsolatos technikai és tapasztalati beszélgetésről szól.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43827) Masooo


Masooo
aktív tag

Lenne egy lámpákhoz köthető kérdésem.
Tudom van szakfórum is, de itt is sok a profi és mivel itt vagyok a legtöbbet mint fórum, hát megkockáztatom (sorry West)

Sonoff wifis kapcsolóhoz köthető a kérdés (mondtam, hogy lámpához köthető, pici de hosszú kábelekkel...)

Leírás alapján kell neki az N v null kábel is. Ez a konnektorokhoz megy, viszont némely esetben áthalad a kapcsoló dobozán is mert épp mondjuk alatta van a konnektor a kapcsolónak.
Úgy fest ez amúgy is meg nálam is kék, persze majd erről vmi módon meg kell győződni, de most elhisszük.

Annyi a dolog, hogy kapcsoló dobozban kék kábel (persze áramtalanítás után) elmetél, wago-t neki pl 3as kivitelben, és helyreállít kapcsolatot konnektorral és leágaztatni egyet sonoffnak?

Ahol nem megy át és ilyen menne oda behúzni vhonnan leágaztatással?

Bonyolító: (nekem aki nem villanyÁsz) hogy pl ahol olyan kapcsoló van ami csillárt kapcsol, de eezt a továbbiakban lámpacsere végett megszűntetem, hogyan legózzam ki, hogy a kapcsolóba menő 3 fekete kábel közül mi micsoda? (gondolom hívjak villanyászt :U ) Főleg mert mintha sonoffba csak egy fekete menne a null mellé legalábbis amit eddig láttam ábrát azon az volt....

Az off elkerülése végett nekem megfelelne bőven privátban is ha valaki ért ilyesmihez.

köszönöm előre is (nekem is West :R )

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.