Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

🔦Üdvözöllek!🔦

A topik elsősorban az elemlámpákról, fejlámpákról, akkukról és a velük kapcsolatos technikai és tapasztalati beszélgetésről szól.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35009) kner válasza Janaboy (#34944) üzenetére


kner
csendes tag

Magam is boldog DS21 tulajdonos vagyok. A H03 mellett ez a másik lámpám, ami szinte minden nap a kezembe kerül. Most is itt van mellettem az asztalon.

Amit nagyon szeretek benne:

_ Kicsi. Igazi EDC. Zsebben vagy övtokban is kényelmes, szinte észre se venni, hogy rajtad van. Az első gondolatom, amikor először a kezembe fogtam, olyasmi volt, hogy: jé, ezt így is lehet?!
A Zanflare F1 bármennyire is tetszik és jó a tokja, nagyrészt valamelyik táskámban vagy a szekrényben van. Hordani nekem már túl nagy.

_ Jó fokozatok.
A Lo lehetne még egy picit gyengébb, moonlight-szerűbb. Olyasmi, mint a H03-on az alap (nem submódos) moonlight.
A Turbo fokozat jól eltalált a 900 lumenjével - kiváló munkapontban van. Már elég erős, de még nincs túlhajtva a LED abba a tartományba, ahol a hatékonysága már erősen leromlana. Az F1 1240 lumenje nem észrevehetően erősebb, viszont ott már probléma a melegedés.
A Hi fokozat is elég erős, fogyasztásban már mégis takarékos.
A Mid kiváló közeli dolgokat megvilágítani a nélkül, hogy másokat komolyabban zavarnál (pl. túrázáskor).

Az enyémnek a fénye egyértelműen hidegebb, mint a H03 NW. Amikor rendeltem, nem lehetett színhőmérsékletet választani.
Amit sajnálok, hogy XP-L HI LED-del nem rendelhető (kezdetben volt pedig).

A Skilhunt nagyon eltalálja ezeket a lámpákat. Semmilyen adatuk nem kirívó, mégis a leghasználhatóbbak mind közül a mindennapokban.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.