Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

🔦Üdvözöllek!🔦

A topik elsősorban az elemlámpákról, fejlámpákról, akkukról és a velük kapcsolatos technikai és tapasztalati beszélgetésről szól.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35751) Khaosz55 válasza ZozzV6 (#35748) üzenetére


Khaosz55
addikt

Azt szeretném még megkérdezni hogy melyik színűt érdemes venni. Magyar oldalon a 6000K Cree XM-L2 U4 izzó van az már nem túl kékes ?

(#35752) Khaosz55 válasza WestBam (#35750) üzenetére


Khaosz55
addikt

Végül is csak azért érdemes itthon vennem mert áfa vissza jön.

(#35753) ZozzV6 válasza Khaosz55 (#35751) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Nekem az ezért nekem az NW azaz neutral színű verzió van.

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#35754) benfolds válasza Gargouille (#35698) üzenetére


benfolds
őstag

ezek is rózsaszín 2600 mAh-s samsungok (26h). a ponthegesztést leszedted? én asszem most kihagyom.

(#35755) benfolds válasza lacko6 (#35722) üzenetére


benfolds
őstag

fasttechen egyesével is veheted a diffúzort. van ugyanaz, mint a convoy shopban. blf kuponnal még -5%.

(#35756) demars válasza Vertigo18 (#35727) üzenetére


demars
addikt

Hi
Beregeltem a GearBest oldalra, de nem tiszta, hogy működik ez a kuponos pontos dolog. (Emiatt is kértem segítséget, egyszerűbb lett volna nekem :K )
Nem látom, hogy lehet fizetni? (Kártyával, paypal , vagy más módon?)
Van topik, vagy magyar oldal ahol ezt leírják?
Köszi

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#35757) benfolds válasza demars (#35756) üzenetére


benfolds
őstag

(#35758) demars válasza benfolds (#35757) üzenetére


demars
addikt

Köszi, átolvastam. Nézegetem a bolt kínálatát.
Kb körvonalazódott, hogy mit is szeretnék .
Convoy C8
Convoy S2+
Skilhunt H03
Ha jól olvastam mindegyikbe 1 db 18650 akku megy. Rendelnék tehát abból 4 db -ot és egy töltőt is hozzá.
Ez így megfelelő "összeállítás"? Kupon kódokkal hogy lehet játszani? Gondolom fizetéskor kéri, még egyiket se tettem a kosárba.
Köszi a segítséget!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#35759) benfolds válasza demars (#35758) üzenetére


benfolds
őstag

c8-ból én itteni ajánlásra az xpl led-es változatot vettem. kevesebb a szórt fénye, viszont távolabb világít, ami egy alapvetően throwernek szánt lámpánál inkább pozitívum. az akksi jó lesz, viszont ha egyből ilyen nagyban gondolkozol, akkor inkább 4 slotos töltőt vegyél. lii-402, ha nem szánsz rá sokat, ha kell a tesztfunkció is, akkor szerintem lii-500.
kuponokkal kapcsolatban csekkold az elemlampablog.hu-t. egy vásárlásnál csak egy kupont tudsz felhasználni, tehát ha több terméket akarsz kuponnal megvenni, akkor azokat külön kell megrendelned.
protipp: egyszerre ne vegyél több lámpát, mindig csak egy-egyet, így el tudod nyújtani az élvezetet. :DDD

(#35760) benfolds válasza benfolds (#35759) üzenetére


benfolds
őstag

mármint "több terméket, amikhez más-más kupont használnál".

(#35761) MittuDomain_ válasza benfolds (#35759) üzenetére


MittuDomain_
őstag

És ha nem egyszerre veszed őket, a család sem folyt meg. :DDD

Talán...

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#35762) vince válasza MittuDomain_ (#35761) üzenetére


vince
őstag

fojt (megfojt, lefojt, ...) ≠ folyik (múlt időben folyt) :Y

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#35763) MittuDomain_ válasza vince (#35762) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Tegnap koncert volt, 4,5ó-t aludtam csak...
De kérem az egyik modit, legyen kedves átszerkeszteni a vizuális környezetszennyezésem. :R

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#35764) jozsi252 válasza MittuDomain_ (#35763) üzenetére


jozsi252
veterán

;] ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#35765) demars válasza benfolds (#35760) üzenetére


demars
addikt

Igen, azt értem. Blogot elolvastam, nagyon jó tesztek, leírások vannak benne.
Kuponokat megtaláltam köszönöm. Még az nem tiszta mikor hova kell beírni, de majd ha meg lesz, hogy mit rendelek biztosan rájövök. :K

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#35766) jozsi252 válasza demars (#35765) üzenetére


jozsi252
veterán

Amikor egy terméket hozzáadsz a kosárhoz, majd a kosárra rámész akkor ez lesz előtted.

És itt a Promotion Code-hoz kell beírni az adott kódot.

iPhone 13 Pro Max

(#35767) demars válasza jozsi252 (#35766) üzenetére


demars
addikt

Köszi, gondoltam, hogy valahogy így működik.
:R

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#35768) tomcsi23 válasza benfolds (#35759) üzenetére


tomcsi23
veterán

Most nézem, ez a lii-402 tud 2 Amperrel is tölteni (egy cellát ugyan)?

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#35769) gergely2019


gergely2019
csendes tag

A Boruit RJ - 02 R5 300LM lámpához a gearbest-en van kupon vagy hasonló, amivel olcsóbb lesz mint a mostani 11,14 USD-s ár, ill. akció milyen sűrűn szokott lenni ré?

(#35770) chatran


chatran
őstag

Miután az S2+ villogással jelzi, hogy lemerült az akku, mennyi ideig lehet még töltés nélkül tárolni az akkut anélkül, hogy károsodna?
Sajna a GearBest nem akaródzik küldeni a liitokala töltőt már másfél hónapja, ezért a zanflare F1-re várok, hogy azzal majd feltöltöm a lemerült akkukat.

(#35771) WestBam válasza demars (#35765) üzenetére


WestBam
Topikgazda

Szia!

A blogon megtalálod a gearbest vásárlási tanácsok cikkem, egyéb kategória, vagy visszalapozol a 4. oldalra. Nem linkelhetem, de abban benne van minden infó részletesen, illusztrálva. :K

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#35772) demars válasza WestBam (#35771) üzenetére


demars
addikt

Köszönöm, már megtaláltam. :R
Jó kis blog, gratula hozzá! :K

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#35773) Victorio


Victorio
aktív tag

Valaki keresett nemrég UV lámpát.
S2+ 365nm-es hullámhosszú Nichia LED-del 17$, kuponkód: ConvoyS2UV

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#35774) balazs1956 válasza Victorio (#35773) üzenetére


balazs1956
senior tag

B@sszus!
Öt perce rendeltem meg 25 dollárért:((
Hol találod ezeket a kuponokat?

(#35775) Ra3 válasza balazs1956 (#35774) üzenetére


Ra3
őstag

Mondd vissza, kérj refundot, rendeld meg ezzel olcsóbban.
Amúgy nagyon jó lámpa, én akkor vettem mikor 17usd volt flash sale-ben, pontokkal 12 alá vittem :D

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#35776) balazs1956 válasza Ra3 (#35775) üzenetére


balazs1956
senior tag

Köszönöm, de nem tudom hogy megy ez. Inkább benyelem , mintsem elcsesszek valamit.
Lehet aztán, hogy rendelek egyet olcsón is, és akkor az átlagos beszerzési áram javulni fog...

(#35777) vince válasza Victorio (#35773) üzenetére


vince
őstag

lejárt sajnos, nem működik

szerk.: csak a -12%-os GBFTS elemlámpa kategóriakupon él, de annyiért nem veszem meg :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#35778) balazs1956 válasza Victorio (#35773) üzenetére


balazs1956
senior tag

Nagy nehezen lemondtam, de az általad megadott kupon nem él :W :W

(#35779) vince válasza balazs1956 (#35778) üzenetére


vince
őstag

GBFTS kóddal csak $23.45, még mindig olcsóbb, mint az eredeti rendelésed ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#35780) balazs1956 válasza vince (#35779) üzenetére


balazs1956
senior tag

Azt használtam, de rájött egy kis szállítás, biztosítással, így jött ki az összeg.
Már írtak is, hogy két napon belül visszautalják a pénzt. Majd figyelem az akciókat, mert szükségem van egy ilyen lámpicskura. :O
Egy héten belül ez a negyedik rendelt lámpám!
Törölni fogom magam a topikból :K :U :K :U

(#35781) Gargouille


Gargouille
őstag

Zanflare F1 megjött már valakinek?

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#35782) vince válasza Gargouille (#35781) üzenetére


vince
őstag

Nekem még nem, de a 4 nappal korábban rendelt Xiaomi toll+betétek két napja nálam vannak már

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#35783) MittuDomain_ válasza Gargouille (#35781) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Nálam még úton van Belgium felé sajnos...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#35784) -szabi- válasza Gargouille (#35781) üzenetére


-szabi-
őstag

Nekem sem.

(#35785) ZolkoW


ZolkoW
őstag

És megérkezett a C8 OP reflektor, nos csodát ez sem csinál, próbáltam fotózni, de elég béna így, hogy cserélgetnem kellett, majd újból, ha rájöttem, mégsem eléggé látszik a különbség... egyébként tényleg nem olyan sok, ez távolbalövő marad, csak még a perifériás részen lévő kontúrokat is elkeni a fénynyalábban.
Az S2 mágnes, és a klipsz legalább rendben van :)
A lencséket várom már nagyon, jöhetnének..

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#35786) gyenesmartin


gyenesmartin
őstag

Sziasztok!
Szerintetek erre megérné lecserélni egy sk68-ast? 200 lumen már elég lenne, csak üzemidő ami fontos.

[ Szerkesztve ]

(#35787) Joshi válasza gyenesmartin (#35786) üzenetére


Joshi
titán

Ez szerintem kamu, az sincs feltüntetve hogy milyen led van benne. :B Mitől lesz 2000lumen ráadásul 3 dolcsiért? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35788) gyenesmartin válasza Joshi (#35787) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Elvileg Cree Q5-ös led van benne. De fényerőből elég lenne 200 lumen is. A 2000 nyilván kamu, a stock BLF A6-osom sem tud ennyit.

(#35789) Joshi válasza gyenesmartin (#35788) üzenetére


Joshi
titán

"Elvileg Cree Q5-ös led van benne"
Én azt mondom hogy 3$-ért csak elvileg, aztán majd meglátod mit kapsz. :D Egyébként ezek a megoldások bevállalósak, vagy bejön vagy nem. ;] Hozzáteszem ha nem jönne be, akkor se ér túl nagy anyagi kár.

[ Szerkesztve ]

(#35790) Victorio válasza balazs1956 (#35778) üzenetére


Victorio
aktív tag

Elnézést, hogy potyára túráztattalak, nem volt szándékos.
Úgy voltam vele, hogy gyorsan beírom ide, aztán este otthon rendelek én is egyet.
De most néztem, tényleg lejárt :(

Lehet, hogy ez egy égi jel, hogy ne vegyek kész UV lámpát, hanem építsem meg végre magamnak a saját tripla LED-es verziómat. Majdnem minden megvan hozzá itthon, csak még nem találtam olyan webshopot ahonnan olcsón és ingyenes kiszállítással lehetne rendelni ilyen LED-et.

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#35791) ZozzV6 válasza Victorio (#35790) üzenetére


ZozzV6
senior tag

A Nichia marha drága külön. Majdnem annyi mint egy sima S2+. olcsóbb UV ledeket fogsz találni de azok nem annyira adnak erős és valódi UV fényt.

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#35792) Victorio válasza ZozzV6 (#35791) üzenetére


Victorio
aktív tag

Nekem úgy is jó lenne, ha már rajta van valami DTP csillagon. Sőt, még jobb is, mert SMD forrasztásban nem vagyok járatos.
Olyat nem tudsz valahol?

Tényleg, csillagból milyet és hol érdemes mostanság beszerezni? Régen a Noctigont favorizálta mindenki, de most már nem nagyon látom. 20mm átmérőjű réz DTP érdekelne ha tudsz valahol.

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#35793) balazs1956 válasza Victorio (#35790) üzenetére


balazs1956
senior tag

Segíteni akartál, és ez a lényeg, utólag is köszönöm szépen. Majd megoldódik, addig is kibírom valahogy :K

(#35794) demars válasza Victorio (#35792) üzenetére


demars
addikt

Itt nézz körül!
Rendeltem már innen többször is, ha kell valami spéci cucc írj nekik, vagy hívd fel őket.
Most jött pakkom, digit műszer, fesz teszter, ilyesmik.
Anno tőlük vettem műveleti erősítőket, fejhallgató erősítőhöz.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#35795) benfolds


benfolds
őstag

akinek van már nitecore tube-ja: kb. mekkora fénye van? nagyobb, mint egy telefon ledé? papíron kb. annyit tud, mint egy s2+ low mode-ban, ami nem lenne rossz...nézem a videókat, de nehéz pontosan belőni. meglepő módon ezt a kis lámpát várom most legjobban, biztos sokszor jól fog jönni. a telefon ledje is jó szükség esetén, csak gyakran esőben kellene valami fény, vagy éppen koszos a kezem, vagy olyan a helyzet, hogy félő, hogy leejtem a telefont stb., szóval egy víz- és porálló, könnyű kulcstartólámpával azért sokkal többre megyek. pláne, ha még a fénye is nagyobb.

(#35796) WestBam válasza benfolds (#35795) üzenetére


WestBam
Topikgazda

Nagyjából akkora fénye van, talán egy hangyányit gyengébb, igaz nekem két LED van a telefonomban egy hideg és egy meleg színhőmérsékletű és ha jól sejtem mikor elemlámpára kapcsolok együtt világít a kettő.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#35797) WestBam


WestBam
Topikgazda

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#35798) benfolds válasza WestBam (#35797) üzenetére


benfolds
őstag

akkor az s2+low-nál kevesebb? végül is egy telefon led fénye sem kevés (pláne kettőé), de abban bíztam, hogy azért annál többet tud.

(#35799) ZozzV6 válasza WestBam (#35797) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Megjött a Q8-ad?

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#35800) ZozzV6 válasza Victorio (#35792) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Majd elfelejtettem. A Nichia UV ledek alul nem 3 érintkezősek. Méretre ugyan megegyeznek az Xp-vel kezdődő nevű ledekkel tehát 3,5x3,5mm-es, de csak két érintkezője van. Nincs középen hűtő érintkező. Ezért hagyományos csillagokra nem tehető fel, sőt tripla egyáltalán nem kapható hozzá. BlF-en valaki gyártatott hozzá réz csillagot és rendeltem tőle. Majd megkeresem és belinkelem de arra csak egy led megy. Ezek a ledek hamar meghalnak. 0,7A fölött nem szabad őket hajtani

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.