Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

🔦Üdvözöllek!🔦

A topik elsősorban az elemlámpákról, fejlámpákról, akkukról és a velük kapcsolatos technikai és tapasztalati beszélgetésről szól.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35951) ZozzV6


ZozzV6
senior tag

Nagy nehezen sikerült megbontanom a Utorch UT02-t. Nem adta magát könnyen...
Leszakadt a led a csillagról, a menetragasztó be volt folyva a panelhoz is és a kapcsoló panel is ragasztott volt.
Szóval volt vele munka. De most már legalább a gyári adatok közelében van a fénye.
Gyárilag 1300 lument írnak róla és 700m hatótávot. Nekem 897 lumen volt 2,2A-es áramfelvétettel az akkunál valamint 547m hatótávot számoltam.
Most 3,65A-t vesz fel és 1250 lument tud 103000 kandelát és ez 642m hatótávra elég.
Így is a gyári értékek alatt van de már jobban meg vagyok vele barátkozva.

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#35952) -szabi- válasza ZozzV6 (#35951) üzenetére


-szabi-
őstag

Enyémet alig-alig használom.
Távolság ami nekem kell C8 fénye jobban beválik.
Ez az első lámpám aminél úgy érzem meglettem volna nélküle.

üdv

(#35953) bul07 válasza ZozzV6 (#35950) üzenetére


bul07
nagyúr

Pedig volt segítőkész fórumtárs köszönöm is neki

Amúgy miért fura, én is csináltam már másnak, és régebben is volt hogy kaptam videót
Egy drónhoz kellet, mert én balga használatba vétel ellőt nem csináltam, utána meg már nem tudtam mert felköltözött az oszlopon lévő trafóhoz :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#35954) Victorio válasza Vertigo18 (#35947) üzenetére


Victorio
aktív tag

A C8-nak fix maximált áramú drivere van, nem érdemes bele nagy áramú cellát (pl 30Q) venni.
Jobban jársz valami nagyobb kapacitású, megbízható darabbal.
Ha meg olyan embernek lesz aki sose látott még előtte lítium akksit, akkor ráadásul védettet javaslok.
Pl ezt: NCR18650B

Már nincs meg az én C8-am mert elajándékoztam, de úgy rémlik a driveren is volt rugó, szóval nem kötelező a button top kialakítás se, mehet a flat top is bele nyugodtan.

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#35955) peestike


peestike
senior tag

Megjött az akciós zanflare f1, minden működik,ahogy kell. :C
A tokja nagyon tetszik. Viszont elfogytak az akksik, kell 1-2 pót. :)
Vagy a lámpák számát kell csökkenteni kihasználatlanság miatt. :DD
Egyébként a hozzáértőktől kérdezném, hogy az itthon kapható lámpák közül mivel lenne egy szinten?
(van olyan hülye cimborám, hogy nem kell kínai, mer az xar, nincs garancia, stb... Mondjak neki hasonlót itthonról, de nem tudok, nem értek hozzá...)
Köszönöm!

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#35956) vince válasza peestike (#35955) üzenetére


vince
őstag

Mikor rendelted? A 13 dolláros kuponos akció volt, mint sokunknak?

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#35957) Gargouille válasza vince (#35956) üzenetére


Gargouille
őstag

Csatlakozom a kérdéshez! Már nagyon kíváncsi vagyok rá, várom. Én 11-én rendeltem.

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#35958) MittuDomain_ válasza peestike (#35955) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Én is kíváncsi vagyok, mikor rendelted, mert 09.07-ei rendelésemen nem frissült a hivatalos tracking 09.11 óta. :S

A belga oldalon is még csak Belgium FELÉ jár a csomag.

Az egyéb tracking oldalakon is 09.20 az utolsó bejegyzés, de a "Departure from office of exchange" sem jelent érdemi információt.

ps.: csak azért lenne sürgős, mert vinném külföldre túrázni...

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#35959) -szabi- válasza peestike (#35955) üzenetére


-szabi-
őstag

Enyémről szeptember 9 rendelési dátummal ez az utolsó bejegyzés:
"2017-09-22 14:15:56 Your shipment has been delivered to the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days"
Postás ma sem hozta, pedig figyeltem mikor jön és kimentem elé, de csak szórólapokat osztott. :U

üdv

(#35960) vince válasza MittuDomain_ (#35958) üzenetére


vince
őstag

milyen egyéb tracking oldalon lehet még nézelődni?

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#35961) peestike


peestike
senior tag

09.07.-én vettem, 09.-én kapott számot, de holland ajánlott lett. Azt tudtam, hogy az ingyenes, belga "ajánlott" az a gearbest - nél nem ér semmit. 2x már beszoptam, anno még fizettem is, de mindkét alkalommal csak az lvs kezdetűt adták....ami ugye a közönséges belga.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#35962) dik válasza ZozzV6 (#35946) üzenetére


dik
őstag

Elnézést de rosszul írtam nekem az elején ami van kis csavarokkal felfogatva lap érdekelne ami nem ilyen recés vagy milyen(domború). :) Aminek nem tudom a pontos nevét. :) Olyanban lenne ami nem szórja a fényt ennyire?

[ Szerkesztve ]

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#35963) MittuDomain_ válasza vince (#35960) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Én egyszerre 4 helyen is nézem, parancsolj:
Eredeti
Egyéb1 - itt van többlet info
Egyéb2
Egyéb3

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#35964) gubabela


gubabela
senior tag

Én 13-án rendeltem az f1-et és tegnap már meg is érkezett egy töltő és egy c8-al együtt.

[ Szerkesztve ]

(#35965) balazs1956 válasza gubabela (#35964) üzenetére


balazs1956
senior tag

Hetedikén rendeltem belga postával, se híre se hamva:(

(#35966) erik365


erik365
aktív tag

Akik eddig megkapták az F1-et nézzétek már meg légyszíves, nektek is zörög e benne valami.

1.4 T-jet M32

(#35967) gubabela válasza erik365 (#35966) üzenetére


gubabela
senior tag

Nem, nálam semmi zörgés. Jól meg is ráztam, de semmi, csak az akksit lehet hallani benne, de csak nagyon erősen rázva. A tokja lehetne mondjuk kicsit nagyobb, úgy kell beleerőszakolni, de ennyi pénzért simán megéri. Még kétszer ennyiért is szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#35968) ZozzV6 válasza dik (#35962) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Az nem egy lapos valami. Mélysége van és bemegy a led-ig. Konkrétan a gyári az ilyen mint ez.
Jobb szélen az kb olyan mint a gyári H03:

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#35969) peestike válasza erik365 (#35966) üzenetére


peestike
senior tag

Megráztam rendesen én is, semmi zörgés nincs itt sem.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#35970) WestBam válasza erik365 (#35966) üzenetére


WestBam
Topikgazda

Volt már a topikban is szó róla, hogy valószínűleg a reflektor környékén zörög benne valami. Lehet, hogy a reflektor. Látható lötyögés sehol nincs, de a hangot lehet hallani, nem kell hozzá erősen rázni.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#35971) demars


demars
addikt

Hétvégén rendeltem meg én is az F1 -et, 4 hét simán lehet mire ideér. Korábbi külföldi rendelések alapján nem lehet következtetni, volt aki 2,5 hét alatt, volt ami 3 hét alatt és volt ami 6 hét alatt ért ide.
Szóval türelem! :K

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#35972) Vertigo18 válasza Victorio (#35954) üzenetére


Vertigo18
addikt

Persze, ez megvan, értem én, ez a mindent vivő akku, szinte mindenhez jó, mindenben az egyik legjobb. Viszont nem nagyon akarom feleslegesen megterhelni a pénztárcát, ezért is kérdeztem, hogy az jó lenne-e, mert ha jól emlékszem, anno ilyeneket rendeltem a C8-ak mellé...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#35973) BBéci válasza demars (#35971) üzenetére


BBéci
titán

Fogy a türelmem, mert már nagyon szeretném kezembe fogni az Acebeam L16-ot. ;]
Mi köze az F1-nek mindehhez? Úgy döntöttem, csak a Zanflare megérkezése után adom le a következő rendelést.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#35974) vince válasza MittuDomain_ (#35963) üzenetére


vince
őstag

Köszi, egyik jobb mint a másik :D A 17track mára írt egy Parcel is handled eseményt, a többi csak a küldő ország 2-3 eseményét jegyzi.

(#35964) gubabela
10-n rendeltem, naponta nézem a postaládát :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#35975) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Eddig bírtam magammal, de most rendeltem egy Nitecore TUBE-ot 4USD-ért. Hogy minek, én sem tudom. Mantrázom magamnak hogy cigi helyett erre költök - sosem dohányoztam - , de lassan nehezen állok meg a család előtt a "kacat" rendelésekkel.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#35976) demars válasza BBéci (#35973) üzenetére


demars
addikt

Többen kérdezték, hogy kinek mikor érkezett meg, illetve ki mikor rendelte az F1 -et. Ezért írtam, hogy ln a hétvégén.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#35977) BBéci válasza MittuDomain_ (#35975) üzenetére


BBéci
titán

Rendelj kevesebb, de nagyobb és drágább tételeket a kacatok helyett! ;]
Ma érkezett egy 9000-es szériájú Philips szakállvágó, rendelés/szállítás alatt egy Leifheit Ergo vasalóállvány, Keeppower akkumulátorok, Zanflare F1, összesen kb. 60000 Ft, de csak négy tétel és mindegyik közvetlenül vagy közvetve feleségem örömére is szolgál. :K

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#35978) BBéci válasza demars (#35976) üzenetére


BBéci
titán

Félreértetted a hozzászólásomat, olvasd el még egyszer!
Magamtól, az előző mondatomra vonatkoztatva kérdeztem.
Leírom másképp.
Miiért írtam ezt, mi köze az Acebeam-nek az F1-hez? Az, hogy csak a Zanflare megérkezése után adom fel a következő rendelést.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#35979) demars válasza BBéci (#35978) üzenetére


demars
addikt

Oh, már értem. :R

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#35980) BBéci válasza demars (#35979) üzenetére


BBéci
titán

Az enyémet 9-én "shippelték", ezért talán jogosan várom az érkezését erre a hétre. Persze az is benne van a pakliban, hogy október közepén lesz belőle valami.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#35981) dik válasza ZozzV6 (#35968) üzenetére


dik
őstag

Ja hogy ez működik nem tudtam köszönöm. Kiszedem a négy csavart és kijön mindenestől az egész amit cserélnem kell így már stimmel a történet félig vagy nagyából. :) Te személy szerint mit javasolsz ami nem szórja ennyire de meszebb világít és méretben stimmel?

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#35982) ZozzV6 válasza dik (#35981) üzenetére


ZozzV6
senior tag

A gyári 30 fokos ha jól tudom. Valami 15 fokosat vegyél. Mivel 1$ körül vannak amiket linkeltem sokat nem veszítesz ha az egyik nem tetszik annyira és tudsz még szűkebbet vagy kevésbé szűket választani.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#35983) benfolds


benfolds
őstag

meg tudja mondani valaki, hogy a h03 melyik fokozatban mennyi áramot vesz fel? mostanában elég sokat használtam a lámpát, de nem tudom, hogy mit írjak a kis táblázatomba, amiben az akksihasználatomat vezetem (hogy tudjam, hogy melyiknek mekkora az aktuális kapacitása) :U az erősebb csoportban használom.

(#35984) ZozzV6 válasza benfolds (#35983) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Nem biztos hogy teli Aspire 18350 akksival mértem így valószínűleg a két legnagyobb mód több teli akkunál de a többi valós mert ott nem eshet be a feszültség.

lockolva vagy OFF: 0,031mA
lockolva piros gomb villogással:1,477/2,55mA

L1:3,58mA
L2:30,1mA

M1:62,8mA
M2:130mA

H1:306mA
H2:780mA

T1:1,15A
T2:1.7A

Én legtöbbet a H1-et használom

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#35985) benfolds válasza ZozzV6 (#35984) üzenetére


benfolds
őstag

de jó, köszi! én h2 nyomtam leginkább. nem is tudtam, hogy 18350 is jó bele...

(#35986) NORBl válasza WestBam (#35938) üzenetére


NORBl
aktív tag

Megnéztem, és lényegében egy sík fémes felület. Tehát akkor nem lesz baj a mágnesezéssel, ugye, vagy ebben az esetben, ha ecsúszik akkor okozhat problémát ? Elvileg a 8 mm átmérőjű nem is nagyon tudna elcsúszni, mert a flat top aksinak pont beleül a kis mélyedésébe.

Aliról rendeltem végül 50 db 8*1 mm-es mágnest, illetve egy LiitoKala Lii 202 - es töltőt Gear-ről $4.5 környékén.

[ Szerkesztve ]

(#35987) Victorio válasza Vertigo18 (#35972) üzenetére


Victorio
aktív tag

Az ICR18650-26HM Samsung gyártmányú, jó minőségű akku. Technológiailag mára túlhaladott, lítium-kobalt kémiájú, ezáltal a legveszélyesebb cella. Állandó, viszonylag kisebb áramigényű alkalmazáshoz ajánlják (pl. laptop akksinak), zseblámpába nem túlzottan, legvégső esetben védett verzióban ajánlott.

Amit linkeltél az ha jól látom pont védett. Ha ennyire szimpatikus akkor vedd meg, de a fentiek ismeretében nagyon körültekintően használd.

Én nem ezt választanám, nekem 2 buszjegy ára nem éri meg a kockázatot, hogy esetleg kigyújtsam a lakást - de ez csak magánvélemény.

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#35988) Gargouille válasza Victorio (#35987) üzenetére


Gargouille
őstag

Én védelem nélküli Samsung ICR18650-26D cellákat használok a lámpáimban (egy notebook akkuból bontottam), ezekre is ez érvényes? Az ICR miatt kérdezem, mert gondolom ez utal a kémiai összetételre. Eddig ugyan semmi problémát nem tapasztaltam (sem melegedés sem más) de ha veszélyes akkor majd szépen lecserélgetem őket Panasonic NCR18650B -re.

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#35989) Victorio válasza Gargouille (#35988) üzenetére


Victorio
aktív tag

Itt egy jó cikk a különböző kémiai rendszerekről.

Nem azt jelenti az ICR (lítium-kobalt) kémia, hogy mindenképp fel fog robbanni - csak más a kockázati tényező mint mondjuk egy INR esetében. Azt figyelemben kell tartani, hogy ezek a kínai piacról beszerzett akkuk mind ipari felhasználásra szánt cellák. Megfelelően használva, a műszaki paramétereket betartva az élettartamuk végéig tökéletesen működnek. De nem véletlen, hogy a nagy gyártók nem vállalják be saját márkanév alatt a polgári kiskereskedelmi piacra dobást, mert kis tudatlansággal vagy oda nem figyeléssel veszélyesek lehetnek.

Érdemes tudni mi van a technológiák hátterében, és megfelelő körültekintéssel használni a cellákat. Olyannak akinek nincs minimális műszaki rálátása, nem szabad védelem nélküli, vagy veszélyes(ebb) kémiájú cellát ajánlani vagy adni.
Ha egy valaki elsüllyeszt egy ceruzaelemet a retikülje mélyére ahol a kulcscsomója meg a dezodorja rövidre zárja akkor nem történik semmi. De ha ezt egy 30A rövidzárási áramú lítium cellával teszi az már tud érdekes dolgokat okozni.

Félreértés ne essék, nem ijesztgetni akarok, csak tudni kell a technológiában rejlő kockázatról. Tudni kell mit hogyan és mire lehet használni, vagy hogyan kell tárolni.
A konyhakés is veszélyes, de az anyukája mindenkinek százszor elmondta kiskorában, hogy figyeljen oda - ezért kialakul a reflex, hogy kicsit fokozottabban koncentrál ha kézbe veszi.
A mindenki számára könnyen elérhető lítium cella újkeletű dolog, a legtöbb embernek nem más mint egy kövérebb ceruzaelem amiről tudja, hogy teljesen veszélytelen. Ezért nem árt néha felhívni a figyelmet, hogy nem egészen így van.

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#35990) -szabi- válasza Victorio (#35989) üzenetére


-szabi-
őstag

Hi

Pár szóban nyáron összeszedtem amit tudtam az akksikról: KLIKK

üdv

(#35991) vince


vince
őstag

Ha már akksi a téma. A régi laptop akkuból kimentett celláim rózsaszín fóliásak és ez olvasható pontmátrix-szerű karakterekkel: A NGCA4A, alatta pedig 086515
Google nem segített, tudtok bármit mondani, hogy milyen akkuk lehetnek ezek?

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#35992) NORBl


NORBl
aktív tag

Ha Bangood nem írja, akkor valószínű nincs a Q5 Focus fejlámpámban aksi védelem ?

(#35993) Clever0 válasza Victorio (#35989) üzenetére


Clever0
senior tag

Valamiért az egyik legnépszerűbb Panasonic akksi NCR jelölése egyik cikkben sem szerepel. :F

(#35994) Victorio válasza Clever0 (#35993) üzenetére


Victorio
aktív tag

A Panasonic 18650B lítium-alumínium kémiájú. Ez magas kapacitású, sok töltési ciklust kibíró biztonságosnak számító technológia. Azonban nem kezeli jól a túl nagy kisütési áramokat.
Állítólag a Tesla is ilyen technológiájút használ a kocsijaiban.

Ha röviden össze akarnám foglalni, hogy én milyen 18650 cellákat vennék magamnak akkor:

FET-es, direkt driverű lámpákba (pl: Q8, Astrolux S2) nagyáramút:
Samsung INR18650 30Q
LG 18650 HG2

Áramkorlátozott (X*7135) driverű lámpákba (pl: Convoy S2+, S8) nagy kapacitásút:
Samsung INR18650 35E
LG 18650 MJ1

Huginak, nagypapinak, szomszédjózsibácsinak szánt ajándék lámpába garantáltan jó minőségű védettet:
Védett Panasonic NCR18650B
Védett Sanyo NCR18650GA

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#35995) ZozzV6 válasza benfolds (#35985) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Gyári állapotában 2x18350 vagy 1x18650 megy bele. Az én méréseim egy általam megrövidített H03-al történtek 1x18350-el

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#35996) lacko6 válasza Victorio (#35994) üzenetére


lacko6
senior tag

Az f1 be mi az ajanlott?

(#35997) ZozzV6 válasza lacko6 (#35996) üzenetére


ZozzV6
senior tag

4A max árama van de az csak rövid ideig. Elmegy az még a nagyobb kapacitású akksikkal.

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#35998) Janaboy


Janaboy
veterán

NCR18650B 3400mahra van jo, olcso, kuponos beszerzési forras?

f1be meg a ds21be szeretném.

Janaboy

(#35999) BBéci válasza lacko6 (#35996) üzenetére


BBéci
titán

Ilyet rendeltem hozzá, remélem, jó lesz!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#36000) drinker válasza Janaboy (#35998) üzenetére


drinker
tag

Most éppen flashsale:

NCR18650B

ez a védett Button Top!!!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.