Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

🔦Üdvözöllek!🔦

A topik elsősorban az elemlámpákról, fejlámpákról, akkukról és a velük kapcsolatos technikai és tapasztalati beszélgetésről szól.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34833) jozsi252 válasza ZozzV6 (#34832) üzenetére


jozsi252
veterán

Nekem az Opus meg Xtar töltők olyan 4.18V-ig töltenek kb. és 4.15 4-16-ra esnek le. Viszont épp most töltöttem az Olight H2R fejlámát, 4.23V-ig töltötte fel, rámérek holnap reggel de szerintem olyan 4.20 - 4.21V-ig megy le.
Érdekes azért hogy pont a gyári megoldás engedi rendesen feltölteni. Jó mondjuk az a pár század volt nem jelent túl sok milliamperórát. Meg a multiméter is tévedhet azért valamennyit, mert az enyém nem kalibrált, nem tudom a tiéd kalibrált-e.

Gondolkoztam amúgy hogy kellene venni egy másikat mert ez kezd szarakodni. Van hogy - -ból indul a mérés, akkor néha kell pár másodperc amíg kijelzi az adott értéket. Régebben egy pillanat kijelezte hogy 4.20V. Most meg 1.2 - 1.4 - 1.5 tök lassan mennek fel a számok. Nem tudom mi a watafasz van vele. Egy Voltcraft multiméterről van szó amúgy.

Ja meg olyat is szokott csinálni hogy bekapcsolom, nem érintem hozzá a kábeleket sehova és magától elkezd mászkálni - ba meg + -ba össze vissza. Ilyenkor kábelek kihúz gép kikapcs, vissza be és tökéletes minden.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.