Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) Silent77 válasza Teréz Atya (#7345) üzenetére


Silent77
veterán

Az sincs eu raktárba. :(
És tetszik, hogy végre nem kell forrasztani motor cserénél. :C

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#7352) Teréz Atya válasza tipuka (#7350) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Akkor itt van a "filleres megoldas" Dromida Ominus 60-70 dolcsi. Rahenkolsz egy FPV kamerat. Kalap, kabat.
En eltortem a fo keretet. Tobbszor ragasztottam, de mar nem birta. Rendeltem hozza ujat. 3! hetbe telt mig szereztek nekem, holnap megyek erte. Azt is egy jatekuzlet, mert a hobbyshop-ok sz*tak a fejemre.
Nem veletlenul ajanlgatom az U807-et. Nagyon hasonlitanak, csak az U807-nek nagysagrendekkel olcsobb a fenntartasi koltsege, es sokkal egyszerubben beszerezhetok az alkatreszek.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#7353) Teréz Atya válasza Silent77 (#7351) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Haho, van, csak gearbest-en.
30 dolcsi szallitassal magyarorszagra.
Am gearbest-rol rendeltem amikor meg nem volt banggood-on, semmi bajom veluk, eleg normalis banda.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#7354) Silent77 válasza Teréz Atya (#7353) üzenetére


Silent77
veterán

Megrendelve. :R Köszi a tippet.
29,32 USD.
Eddig 2 rendelésem volt GB-ről, egyik sem jött meg. :(((
Néztem, hogy a motor drágább mint a symához, és nem találtam egybe négyet. Úgy általában olcsóbb szokott lenni. Lapát bírja?

Hubsan akku jó hozzá?

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#7355) tipuka válasza Teréz Atya (#7352) üzenetére


tipuka
addikt

Ez is tetszik. :D
Gyáá
Az az u807 nagyon olcsónak tűnik GB-ről, viszket a tenyerem, hogy vásároljak. :Y
Mennyire lehet vele úgy menni lassan, hogy ne nagyon veszítsen a magasságából? Meg mennyire leng ki jobbra/balra? Ha nincs kint jó idő, 30m2-es nappaliban elröpködnék vele szolidan, mert az elég nagy.
A Hubsan X4 is babának fest, meg az MJX X600 is.(bár azt nem sűrűn használnám lakásban, akkora állat, de tetszik, hogy akkora, de! drága hozzá az alkatrész), Syma X5 is, meg még XY, ZX is... :D Ki kellene őket próbálni, csak ezt elég nehezen lehet kivitelezni

(#7356) Teréz Atya válasza Silent77 (#7354) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Tegnap meg 1.6 volt a motor. Nezd meg banggood-on.
A propeller birja, pedig esett mar jo magasrol. Talan fel centit hajolt el egyszer, de visszahajlitottam, azota is az van rajta. Prop vedot nem hasznalok.
Amugy Dromida megg JJRC H12C akkut hasznalok altalaban. Amugy az akkutaroja valami zsenialis. Szinte barmilyen akkut bele lehet szuszakolni, arra kell csak vigyazni, ne legyen tul vastag.
Az U807 akkuja 650 mAh, ha a hubsan akku aftermarket 4-500-as akkor nagyjabol kibirja. De ez JST csatlakozot hasznal. En eszkabaltam hozza atalakitot es keresztbe szurom be az akkut.
Ha veszel akkut arra vigyazz h legyen benne vedoelektronika mert a toltojeben nincs. Az akkujaban szerencsere van.

@ tipuka - egyhelyben allva talan mintha jobban oda kell ra figyelni, h ugyanolyan magasan maradjon, haladas kozben ezzel nincs gond. Nem jarkal el oldalra. Kanyarokat szepen veszi, nem tolja a farat mint a Dromida vagy H8 mini. Nagy szelben idegesbben viselkedik, ott a Dromida nygodtabb. Iranyithatosaghoz legyen annyi eleg, hogy a az emlitett vascso egy letrahoz tartozik es annak a fokai kozt repkedek szelben.
Ja, meg van benne iranytu a headless mode-hoz, de soha nem hasznaltam. :D

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#7357) Silent77 válasza Teréz Atya (#7356) üzenetére


Silent77
veterán

500-as van.
A többit nem nagyon értem. :B
Tehát simán nem tudom rádugni?
Azt hol látom van a benne védelem?
Néztem ott darabja 600ft körül van.

Lapát 4db 500ft
Motor 632/db.
Ez jó.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#7358) Teréz Atya válasza Silent77 (#7357) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Mas a csatlakozo. A Syma "Micro Losi" az U807 meg JST csatlakozot hasznal.
A vedelem egy picurka nyomtatott aramkor formajaban jelentkezik ott, ahol a vezetek kijon az akkubol.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#7359) Silent77 válasza Teréz Atya (#7358) üzenetére


Silent77
veterán

A francba. :(
Akkut néztem, de képről nem tudom megállapítani, vagy ha kimondottan 807-hez veszem akkor abba tuti van?
Bg-n 1500ft.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#7360) Teréz Atya válasza Silent77 (#7359) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

En a JJRC H12C akkujat hasznalom gond nelkul.
Ha 3-at veszel olcsobb, meg nyakon ontod a 8rchobby kuponnal ami levesz 8%-ot es ovom es bodotta :D

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#7361) Büszke


Büszke
tag

Sziasztok.
Azt hittem alap tulajdonságuk ezeknek a gépeknek, hogy alap állapotban lebegnek, ha nem nyúlok a távhoz.
Gondolom az X800-ami úton van az sem ilyen.
Melyik kategóriától, típusoktól van ez a funkció?
Köszi

Honda VFR800 Vtec Annyi a világ, amennyit látsz belőle!

(#7362) Teréz Atya válasza Büszke (#7361) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Ha fel-le iranyra gondolsz akkor "barometric needle" / "air pressure needle" a kulcskifejezesek. Pl Cheerson CX-33.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#7363) Imy válasza Teréz Atya (#7353) üzenetére


Imy
veterán

Ezt nekem találták ki, de még nem is írtátok, hogy csak 30$. :)
Akkor merjem bátran berendelni, ugye? :)

(#7364) Imy válasza Teréz Atya (#7353) üzenetére


Imy
veterán

Illetve mennyi idő, amíg megjön EU raktárról?

(#7365) Saccco válasza marciart11 (#7339) üzenetére


Saccco
nagyúr

Helyes! :DDD
Vagy rosszul keresek, vagy az emax DJI style motorok 810/935kv-sek? Az nem lesz jó hozzá.

(#7341) shaddam:
Robocat uralom lesz! :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#7366) csmat válasza Imy (#7347) üzenetére


csmat
senior tag

Megnyugtat, hogy más is van rajtam kívül, aki "nem KaKapkodja" el a rendelést ;) meg h van olyan is aki szobában is repterné a nem túl kicsit

(#7367) Teréz Atya


Teréz Atya
senior tag

Hoppa, X5 FPV 50,99 dolcsi az eu raktarban, olcsobb mint kinabol. Sajna a 8rchobby nem megy EU-ra, rakuldtem Xmas06 -ot, s lon ovom es bodotta.
@ Imy - en azt mondom h ja. A syma X5C 40 dolcsi EU raktarbol. Es a ket gep nagyon nem egy kategoria. Mondtam h a Syma-nal 30 meteres hatotavval szenvednek en meg az U807-el elrepulok akar 120m-re is. Google maps szerint. Igaz itt sokan nem hisznek nekem, lehet hibas a terkep. :P
A valodi menoseg perszehogy az eredeti Latrax Alias, de az 150 dolcsi kamera nelkul. Jo, ha makod van hozzad vagjak olyan 100 dolcsiert.

@ csmat - amikor anyamnal a nappaliban bekapcsoltam az MJX X600-at majdnem agyonvert. :D Mikozben kergetett egy flippet azert nyomtam.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#7368) Jackal2 válasza Imy (#7364) üzenetére


Jackal2
senior tag

Mármint melyiket?:P

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#7369) Jackal2 válasza csmat (#7366) üzenetére


Jackal2
senior tag

Én anno 3.5 hónapot gondolkodtam azon, milyen laptopot vegyek, majd megvettem életem legszarabb laptopját. Úgy utáltam mint az állat, 1.5 év múlva eladtam.

A következő gépen 1 hetet agyaltam, majd egyből vettem kettőt (egyet öcsémnek), azóta is megelégedettséggel használom. Bekapcsolom, megy, dolgozom, kikapcsolom, ennyi. Megvan már 3.5 éve, semmi baja.

Szóval ez nem jelent ám semmit.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#7370) Imy válasza Jackal2 (#7368) üzenetére


Imy
veterán

Ezt rendeltem meg: [link]
:)
Szóval már nem lesz kérdés mit vegyek.

EU raktárról ez mennyi idő alatt ér ide, mi a tapasztalat?

(#7371) Imy válasza csmat (#7366) üzenetére


Imy
veterán

Már megrendeltem au U807-est. :)

(#7372) marciart11 válasza Saccco (#7365) üzenetére


marciart11
aktív tag

Nem nem ilyen motor lesz úgy nézz ki mint az Inspire1 motorja kicsinyitve.
2300KV ugyanúgy

http://www.banggood.com/EMAX-Cooling-New-MT2204-II-2300KV-Brushless-Motor-CW-CCW-for-RC-Multicopter-p-1004932.html

(#7373) Saccco válasza marciart11 (#7372) üzenetére


Saccco
nagyúr

Elég drágák, a táblázat alapján meg annyira nem kiemelkedő az emelőerejük. Impresszív forma.

Pont most látom, hogy egész jó áron vannak az Eachine Racer 250 motorjai.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#7374) Jackal2 válasza Imy (#7370) üzenetére


Jackal2
senior tag

Szerintem 5-7 nap. Ha hétfőn rendeled, ált. péntek, egyébként átcsúszik a köv. hét elejére. Szerintem kb. szerdán fogod megkapni.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#7375) Imy válasza Jackal2 (#7374) üzenetére


Imy
veterán

Az jó lenne, én többre sámítottam. Ma reggel rendeltem. Amúgy posta vagy futár hozza?

(#7376) csmat válasza Imy (#7371) üzenetére


csmat
senior tag

Akkor már csak nekem kéne megtalálni az igazit :P és megrendelni :)

még várok egy kicsit, hátha lesz karácsony előtt vagy után :F ? valami jó akció

(#7377) Allien válasza tipuka (#7355) üzenetére


Allien
veterán

Az X600 NEM beltérbe való. Pontosabban, semmi gond nincsen vele beltérben, ha VAN beltered hozzá. ;] Én kipróbáltam ahol dolgozom, egy elhagyatott konyhában. Kb 6x6 méteres területen. Elvoltam vele, de szerintem sokkal jobb/praktikusabb megoldás egy X800-t mellé venni. Ugyanis, az X600 távjával lehet irányítani, és ugye pont az a lényege, hogy a távvezérlő kezelését gyakorolja az ember (vagy fordítva, az X800 távjával az X600-t). Mivel felépítésre az x600-x800 rokonok, nincsen akkora különbség irányításban. Érzésem szerint rep tulajdonság is kb hasonló, az x600 kicsit lomhább a mérete miatt. Ezen felül már az X800-nak is van lefele légkavarása rendesen, tehát a papír cuccok ha fölé repülsz, elszállnak. ;) Kevés a tapasztalatom, de elsőre nagyon bejövős az X800 is. :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#7378) tibibi válasza Imy (#7370) üzenetére


tibibi
őstag

Ha annyi idő mint nekem akkor talán karácsony :( még mindig processing

(#7379) Jackal2 válasza Imy (#7375) üzenetére


Jackal2
senior tag

Változó, általában a posta, de volt mikor MPL.el kaptam, ami a Posta futárszolgálata, szóval a válasz az hogy: akár mind a kettő:D

Ha EU-ból jön akkor mindig 5-7 nap.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#7380) SpydeR3412 válasza Büszke (#7361) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Nekem az x800 meglepően stabilan lebeg egy helyben. :C

(#7381) Jackal2


Jackal2
senior tag

Az alábbiról van valakinek infója:
- mennyit emelnek ezek a gépek, súlyra: MJX X101, Tarantula X6, Syma X8

Syma X8: amit találtam róla, hogy 200G-vel még elmegyeget, stabil, jó lomha, de felszáll
Alishan Mao teszt itt
Payload teszt itt

Tarantula X6: srác felmodol az akksira egy Walkera G2D gimbalt ez 125 gramm
és rárak egy Xiaomi Yi kamerát, ami 72 gramm, ez 197 gramm és ezzel még elrepül. Videó itt

MJX X101: srác Amkov AMK 5000S-el és a vízzáró tokkal repül, de sajna nem találom
a súly adatokat. Ami kiderült, hogy a Kamera olyan 80 gramm körül van és olyat is
olvastam, hogy a tok 110, szóval ez is 200 gramm alatt van. Videó itt

Elvileg létezik egy RcLogger X1 gimbal, 109 grammal, erről hallott már valaki? Ez
a legkönnyebb gimbal a piacon

Na már most, ha a fentieket figyelembe vesszük, akkor nem is olyan elképzelhetetlen
brushed kategóriában a Gimbalos, Full HD kamerás kopter...Na jó, persze odaver
a motoroknak és a repülési időnek, nem mondom de lehetséges nem Látott már valaki
ilyet?

Ráadásul volt brushless motorszett Syma X8-hoz, illetve van brushless variáns ha jól emlékszem:D Ha jól látom az ESC-k 12A-sak szóval 3S ig bírnia kell a gyűrődést.

Most tekintsünk el attól, hogy ennyiért lehet már normális gépet kapni, de valaki valaha látott ilyet, hogy ezek a gépek gimballa és kamerával repültek?

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#7382) tibibi


tibibi
őstag

Akartam venni valami gépet a lányomnak most megtetszett az U807 :U MJX 901 volt eddig a befutó ,de most tanács kellene melyik legyen ? ;]

(#7383) peestheee válasza szacsee (#7327) üzenetére


peestheee
tag

én 22-én rendeltem, b2c-vel tracking nélkül, és még nem jött meg, most tartok a 9. napnál..kezdjek aggódni?

(#7384) Silent77 válasza tibibi (#7382) üzenetére


Silent77
veterán

Nem próbáltam egyiket sem, de én a 807-re szavazok.
Mondjuk ha bent is akarja használni, akkor vegyél mellé h8-at. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#7385) csmat


csmat
senior tag

Van még valahol a banggoodon kívül olyan akció, ahol 1-2$ ért hatalmas mázlival ki lehet fogni pl egy quadrocoptert?

(#7386) Jackal2


Jackal2
senior tag

Megmondom őszintén, hogy amióta megvan az Eeachine H8 mini, semmi értelmét nem látom ezeknek a 30 centiméter alatti, normális kameraképet nem adó 10-20.000 ft-os gépeknek. Mert mivel tudnak többet?
- szobába túl nagyon, csak zavaróak
- nem akrobatikusabbak, mert aki azt mondja hogy tud mutatni Eeachine H8-nál nagyobb YAW ratet, tud ugyan úgy 3x hátra szaltót csinálni az eachinnel, az kamuzik
- ezek soha nem fognak még csak ELFOGADHATÓ képet sem adni, szóval mondjuk ki, 20K alatt minden gép kamera képe egy rakás SZAR, főleg úgy hogy egy normális kamera (Xiaomi, Runcam, Mobius, SJ4000) mind 15-20.000 forintnál kezdődik
- nincs értelme videózni a szobában, mert mit veszel fel vele, a bútorokat? Minden nap látod őket
- ugyan azok a buta alkatrészek vannak benne. ugyan az a motor, csak most már nem direktben hajtod őket, hanem áttételen keresztül, ugyan az a buta FC, max az akkumulátor teljesítmény változik
- az áruk. A legolcsóbb kamerás gép is 7-8000 de van ami 20K-ért is ugyan akkora gagyi képet ad. Ez az Eachine árának (ha 4K-val számoluk) 5x-öse. ÖT EACHINET lehet belőle venni.
- az Eeachine alkatrészeinél nincs olcsóbb
- az Eeachine nálam elrepül 9 percet, ezt melyik tudja még? Talán a JJRC H11C
- a headless mód és a one key return sosem működött normálisan, szal totál mindegy, van-e vagy sem

Szóval ha nem egy normális, 30 centiméter fölötti gépet akarsz venni (Syma X8, X101, Tarantula, MJX X600) vagy egy olyat, ami tud valami extrát (hexa motoros, MJX 800 gravity contol vagy CX-33 air pressure sensor) akkor nincs értelme megvenni őket. Egy dolgot látok ezekben, ami jó, az 5.8 G FPV, de azt meg úgy sem kapsz 20K alatt.

Én nem vennék meg már semmit, csak az Eeachine H8 minit vagy ennek a variánsait, a 3D-t (meg a Blade nano QX 3D-t, akrobatikázni de az 30K forint, szóval...alkatrész horror, az egy igazi szopóroller).

Éppen ezért szerintem tök 8, mit veszel 20K alatt, olyan ez mint az autó. Vedd amelyik tetszik, úgy is ugyan az van belül, csak neked jobban tetszik.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#7387) Jackal2 válasza csmat (#7385) üzenetére


Jackal2
senior tag

Snap up? Van mindenhol, de időszakos, és ez az időszak (Black Friday, 11.11, Cyber Monday) már véget ért. Legközelebb szerintem raktársöprés, karácsony után vagy véletlenül kizoknizod Bangoodon:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#7388) csmat


csmat
senior tag

Cheerson cx20Sel kapcsolatban mi a tapasztalat?
Jackal2 előző okfejtését figyelmbe véve nem sok értelme van szerinte :B , de egyébként? mennyire jól irányítható?
Én egyébként 40ig, sőt nagyon indokolt esetben még e fölé is mennék, ha lenne egy 30 cm körüli gép tűrhető FPV-vel, de legalább kamerával

[ Szerkesztve ]

(#7389) Jackal2 válasza csmat (#7388) üzenetére


Jackal2
senior tag

Ezt pont nem ismerem és nem tudom, hogy itt a fórumon van-e valakinek.

Mit jelent a tűrhető 40-ért? Ha nekem kéne elköltenem, akkor én azt várnám hogy:
- viszonylag stabil kép, kevés rezgéssel
- 1080P vagy legrosszabb esetben 720P, de normális szinekkel
- legalább 100-200 m hatótáv
- legalább 10 perc repülési idő, hogy legyen értelme felszállni és elmenni megnézni valamit, amit már magam nem tudnék

Hogy jön ki ez pénzben:
- az 1080 P-s kamerák 20K-körül vannak, de legyen csak 15K mert a Runcam HD cam néha van annyiért Banggoodon kuponnal, marad 25K-nk a gépre
- valami normálisabb alapgép, hosszú üzemidővel, Tarantula, MJX 101, Syma X8, JJRC X1???(talán, ha végre kijön), Hisky 280??? (állítólag rossz). A gond az, hogy ezek 25-ért nem jönnek be MO-ra.
- mondjuk nem rezeg, mert mechanikus stabilizátorra szereljük és telenyomjuk az alját habszivacsokkal és szélcsend is van és nagyon ügyesek is vagyunk
- 10 perc neccesen, ha nem gyilkoljuk, 1200-2000mAh-s akksival megvan
- FPV-nk még mindig nincsen, a gyári kameraszettek, amik meg FPV-sek, szarok általában vagy minimum 15K-ba kerülnek (mondjuk abban van valami nem túl jó kamera)

Szóval necces...Esetleg olyannal lehet trükközni, hogy át "FPV-zzük" a wireless kamera képét a telónkra, ami felcsíptetünk a távirányítóra, akkor nem kell FPV (persze az szar, meg késik, szóval szaggatni fog) és akkor talán kijön kuponokkal, pontokkal, kis szerencsével 40K-ból (de inkább 50-ből)

Ha vámolni is kell vagy itthon vesszük, akkor 60-ból.

[ Szerkesztve ]

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#7390) ViZion válasza Imy (#7370) üzenetére


ViZion
félisten

EU raktárból jön a Syma, 24-én küldték, elvileg már a postánál van, itt véget is ért a tracking. Ha hétfőre nincs itt, akkor hívom őket.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7391) Jackal2 válasza ViZion (#7390) üzenetére


Jackal2
senior tag

Nézd meg a magyar postánál is, én is mindig több irányból támadok:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#7392) marciart11 válasza csmat (#7388) üzenetére


marciart11
aktív tag

(#7393) tibibi válasza Silent77 (#7384) üzenetére


tibibi
őstag

Nem szívbajos simán legyalázza bent a szobát vele meg úgyis kint akarja használni szerintem. ;]

Szóval megrendelem neki a nagyobbikat.
Van egyébként valakinek itt X6 tarantula?

[ Szerkesztve ]

(#7394) ViZion válasza Jackal2 (#7391) üzenetére


ViZion
félisten

A Posta oldalán is annyi van, h 26-án a célországba elküldve... Sokra megyek vele. :(((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7395) Jackal2 válasza marciart11 (#7392) üzenetére


Jackal2
senior tag

Ez nem az, hanem a kicsi a 30.000 forintos:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#7396) csmat válasza Jackal2 (#7389) üzenetére


csmat
senior tag

A kamerát lehet jobb ha külön kezeljük, mert szerintem így is úgyis veszek előbb utóbb pl egy xiaomit.
A 100-200 m-es hatótáv is kérdéses, mert olyan messziről a kicsit biztosan nem látnám, amit ugye te is mindig mondasz, de mivel azt se tudom mennyire használnám ezért gondolkozok egy viszonylag olcsóbb megoldásban.
Ha rákapok az ízére, beruháznék nagyobb és drágább gépre is.
A 10 perces repülési idő nem ártana valóban, de kevesebbel is beérném.
na megnézem megint, amiket korábban küldtél :) :R

(#7397) Jackal2 válasza csmat (#7396) üzenetére


Jackal2
senior tag

Igen, éppen erről írok egy monstre cikksorozatot. Keret 150.000 Ft. De ha ebből kiveszed a kamerát és a gimbalt és az FPV-t, akkor 20+20+20e ft megmarad, ezt úgy is át tudod vinni más gépekre, mert egyszerre kettővel nem fogsz repülni. Na most ha fel tudnám szülni mondjuk egy MJX X101-re, akkor tesztnek sokkal jobb azt összetörni, mert az 35K, +20K a gimbal +20K, amit így is, úgy is meg kell venni, de nem mindegy mit versz oda, egy 35K-s gépet vagy egy 80.000 Ft-os gépet...

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#7398) shaddam válasza tibibi (#7393) üzenetére


shaddam
aktív tag

Nekem van. de jelenleg defektes szegény :(

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#7399) Imy válasza tibibi (#7378) üzenetére


Imy
veterán

Nekem "Shipped out" :)

(#7400) szacsee válasza ViZion (#7390) üzenetére


szacsee
nagyúr

Hasonló cipőben járok.
Postát hívod vagy a BG felé jelzel?

Hobbyking-en mikor szoktak lenni akciók?
Mostaniról lemaradtam, de ha úgy adódik inkább kivárok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.