Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7327) szacsee


szacsee
nagyúr

Sziasztok!

Lenne egy BG-s kérdésem kicsitt offban.
Nov 20-án rendeltem a Syma X5-öt.
Hétvége miatt 24-én ment a transitba.
Tracking info itt elérhető.
NL Post tracked (5-10 munkanap) szállítással rendeltem. (elvileg 20-át ha nem számítom pénteken jár le a 10 nap... vagy feladástól számítva kell nézni?)
Kezdek aggodalmaskodni a cucc miatt, mert 26-tól nincs semmi infó róla.
23-án rendelt B2C-s szállítással a zsugorcsöveim hétfőn megjöttek nyomkövetés nélkül.
Szerintetek mi van a csomaggal? Itthon van? Posta tököl vele? Út közben elveszett?
Mikor kezdjek aggódni, vagy mit érdemes lépni ilyen esetben?
Válaszokat előre is köszönöm! :R

On is legyek:
PC táppal hajtva jóval olcsóbban kihozható egy erősebb töltő központ, mint bármi mással. ;]

Saccco: Naze32 eredeti, vagy BG-s másolat?
Milyet érdemes rendelni? Másolaton is elvileg ua. a cuccok vannak rajta.
Egy kommentben BG-n a fejlesztő is megszólalt és linkelte az eredeti elérhetőségét... ami 80 dolláros áron volt.
Kicsit húzósnak találom a difit... bár a fórumon egy nyugati panaszkodott az árdifit illetően, akit egy lengyel srác helyre rakott, hogy Ő pont megteheti hogy kifizeti az eredetit, ha már 10x annyit keres mint itt mi "keleten".
Cleanflight lesz rárakva, vagy marad a baseflight, esetleg beta?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.