Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114078) GoodSpeed válasza Midi (#114077) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Helló, ilyen tévedések minden szolgáltatónál előfordulhatnak, ha honlapon keresgélsz. Speciel nekem 2019-ben Magentáék honlapja, azt írta amikor Hajdúszoboszlóra költöztem, hogy van az utcában optikájuk. Mivel elit, fürdőnegyed annyira evidenciának vettem - egyébként a költözésnél nem jelentett volna érdemi változást -, hogy telefonon nem is ellenőriztem le. Aztán kiderült, hogy az utcában még szabad réz érpájuk sincsen (ez a hoppá miatt kár), így legalább kötbérmentesen fel lehetett mondani. De nemhogy az utcában, a városban sem volt akkor még optikájuk. Helyette volt Vodafone, meg Invitel, utóbbira már nem lehetett szerződni, mert már felvásárolta a DIGI. Aztán 2020-ban megjelent a DIGI és lefedte az egész várost, Magentáéknak meg még most sincs lefedve teljesen Hajdúszoboszló, csak részlegesen.

Ebben az esetben, nem fognak neked kihúzni kábelt, egyszerűen el kell fogadnod, amit az ügyfélszolgálat mondott.

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.