Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103401) chatran


chatran
őstag

Eszembe jutott még valami a VPN szakadozással kapcsolatban. Ha kiszednek a NAT mögül akkor várható javulás? A WAN IP jelenleg 100-assal kezdődik.

(#103402) adika4444 válasza makoj30 (#103398) üzenetére


adika4444
addikt

Mi szakad meg? A teljes PPPoE session? Emulátorral nézve a router-t igen minimális a módosítható beállítások köre. Én maximum arra tudok gondolni (mármint ez az ami módosítható), hogy a stateless címzés miatt a RA packet-ek nem mindig jutnak el a kliensig és érvényteleníti a címet. A LAN address assign-t próbából át kéne rakni DHCPv6-ra.

Illetve írtad, ha nincs IPv6 lassan indul a letöltés. NAT-olt vagy publikus címed van? HA olyan jellegű a hiba, amire nincs beállítás ezen a TP-LINK-en, akkor hosszútávon lehet, hogy az IPv6 használatának melőzése a legjobb megoldás ezzel az eszközzel. Én a v6-ot MikroTik-en használom, ott mindent szépen fel lehet paraméterezni és nem is tapasztalok ilyesfajta anomáliát.

[ Szerkesztve ]

üdv, adika4444

(#103403) 4Grider válasza chatran (#103401) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az a kérdés, hogy a vpn az elbontott internet-kapcsolat miatt szakadozik, vagy a megszakadás élő internet kapcsolat mellett történik meg. Ha az utóbbi, akkor a cgnat-ból kiszedés javíthat a helyzeten.

(#103404) chatran válasza 4Grider (#103403) üzenetére


chatran
őstag

Köszi, én az utóbbira tippelnék, mert amikor elkezdett szórakozni a VPN beléptem a router felületére és megnéztem a logokat. Új bejegyzés egy sem volt. Mikor letiltottam az internet detection-t, akkor meg teleírta a logot.

Egyébként a VPN szakadozás folyamatosan fennáll a laptopon, egészen addig míg ki\be kapcsolom az internet detectiont. Ilyenkor pár órára helyreáll. Ma eddig reggel volt rossz majd délután 2-kor.

Ez a NAT-ból való kiszedést még mindig telefonon kell kérni? Kell valami indoklás? Illetve van valami teendő, router/ONT reboot?

[ Szerkesztve ]

(#103405) makoj30 válasza adika4444 (#103402) üzenetére


makoj30
aktív tag

Nem NAT-olt az íp címem. Az xboxon lassú a letöltés elindulása. Köszi,átrakom amit mondtál. Bár reggel kapcsoltam be a ipv6 és még nem szakadt meg.

[ Szerkesztve ]

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#103406) Met


Met
nagyúr

Próbáltam most DIGI NEKEM csomag-ot meglévő ügyfélként rendelni a weboldalon.
A hűség már lejárt hó elején.

Mivel meglévő ügyfélként akartam rendelni hibát ír hogy adjam meg a szerződés számot, de nincs hely ahova beírhatnám. :((

Vagy mivel már lejárt a hűség új ügyfélként rendeljem meg?
WI-FI 6 eszközzel vagy nélküle? Most azt ONT bridge módban van és úgy is akarom hagyni.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#103407) Joe123 válasza Met (#103406) üzenetére


Joe123
aktív tag

Előző oldalon írta valaki hogy csak személyesen lehet.

(#103408) Met válasza Joe123 (#103407) üzenetére


Met
nagyúr

köszi

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#103409) makoj30


makoj30
aktív tag

Amióta beállitottam az Ipv6-ot még nem ment a netem el:

Rakjam akkor át a LAN-nál a másikra?

[ Szerkesztve ]

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#103410) Begi


Begi
senior tag

Sziasztok!

Ma hazaerkezve vettem eszre, hogy nincs net. Router: Asus RT-AC65P gyari fw-vel. A digis eszkoz MODEM modban van.
Kb. 2-3 eve szolgal teljesen rendben ez a setup.
A router logjaban ez latszik:
May 25 22:03:41 pppd[1529]: Unable to complete PPPoE Discovery
May 25 22:03:41 pppd[1607]: pppd 2.4.7 started by admin, uid 0
May 25 22:04:16 pppd[1607]: Timeout waiting for PADO packets

Ha PC-t dugok a Digis eszkozre kozvetlenul, akkor nincs gond.

Frissithettek valamit?
Router/Digis eszkoz power-off power-on reset megtortent.
Van esetleg valakinek tippje, hogy mit probaljak meg?
:R

[ Szerkesztve ]

(#103411) Intruder2k5 válasza Begi (#103410) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Esetleg egy kábelcserét a két eszköz között.

(#103412) csimpánz


csimpánz
csendes tag

Sziasztok,
Én is szívok hogy elmegy a net, TV ok.
A modem bridge módban üzemel, mögötte egy dlink dir 842 router.
A probléma mindig 22:00-00:00-kor jelentkezik,net elmegyl,csatl.nem tud. Ügyfélszolgálat modemet eléri, nem a diginél van problem állításuk szerint.
Reset volt, semmi.
Napközben hibamentes.

(#103413) Multibit válasza csimpánz (#103412) üzenetére


Multibit
veterán

Ha ilyen pontosan behatárolható a hiba ideje, akkor próbálj ki egy számítógépet az ONT-re kötni és azon állítsd be a PPPoE kapcsolatot. Így kiszűrhető, hogy a routereddel van-e baj.

(#103414) koby11h válasza csimpánz (#103412) üzenetére


koby11h
aktív tag

Én egyszer a véletlenül bennhagyott szülői felügyeleti tiltással jártam hasonlóképpen. Használt router volt, előző tulaj beüzemelte az új tulajnak, de Neki tiltva volt a gyerekek miatt a net 21 órától...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#103415) Begi válasza Intruder2k5 (#103411) üzenetére


Begi
senior tag

Koszi, de PC-vel minden okes.
Atraktam a modem-et router modba, de ugy is furan viselkedett.
Ma reggel megint ment az aramtalanitas, utana ugy tunt okes, de ma este majd kiderul.
Aztan rakom vissza MODEM modba, hatha az is megjavult.

(#103417) Adamk__6


Adamk__6
újonc

Sziasztok!
Port forwardolni szeretnék, amihez ugye szükséges a statikus ip. Ez diginél lehetséges? Alap esetben dinamikus ip-n van a router, ha beállítom statikusra nincs net :/.
Ha nagyon nagy hülyeséget kérdezek előre is bocsi, nem vagyok nagyon jártas a témában :) .

(#103418) Varszegig válasza Adamk__6 (#103417) üzenetére


Varszegig
veterán

Hát nem igaztán van értelme a kérdésnek :)
Először is valóban kell a statikus ip a pf-hoz, de csak a belső ip kell statikus legyen, az meg nem szolgáltató függő. Másodszor jó lenne tudni, milyen routerről beszélünk? Saját, vagy szolgáltatói. Harmadszor, ha arra gondolsz, hogy mondjuk gey myserver.hu:1234 módon szeretnél elérni valamit ahhoz sem kell statikus ip, csak egy dyndns szolgáltató.
Ha a második kérdésre az a válasz, hogy saját rouer, és digis router is van (erre tudok gondolni a dinamikusra vonatkozó megjegyzésedből), akkor rakd modem módba a digis eszközt, a saját routeren meg állíts be egy PPPOE kapcsolatot, a felhasználónév, jelszó a szerződésen.

(#103419) Adamk__6 válasza Varszegig (#103418) üzenetére


Adamk__6
újonc

TPlink Archer C1200 az alany és van egy digis is, megpróbálom amit írtál köszönöm szépen a segítséget :)

(#103420) Calogero


Calogero
addikt

Most voltam a Diginél és mindkét szerződésszámomra sikerült a +1 év hűség kötés, és a 3000 Ft-os kedvezmény is, amit majd jóváírnak a júliusi számlákban.
Egyúttal rákérdeztem a júniusi számlákra is. (1-et kaptam 2 helyett), közölték hogy minden számlám fizetve van. Kérdem hogyan hogy csak az egyik címem vonatkozására kaptam csak számlát, amit kis is fizettem. Ők azt látják, hogy 06.30-ig rendezve van minden. De felvetettem hibára, hogy akkor van valami hiba, mert csak 1 számla van rendezve. Vizsgálják.

(#103421) Dragon3000 válasza Calogero (#103420) üzenetére


Dragon3000
veterán

Gondolom valami miatt csak az egyik számla készült el, amit fizettél is, így nem látnak tartozást.

(#103422) Begi válasza Begi (#103415) üzenetére


Begi
senior tag

Sajnos estere megint nem mukodott semmi.
Viszont miutan az ASUS router-t atallitottam AP modba, megjott a net.
Aztan visszaraktam router modba, majd a vegen az ONT-ot is visszaraktam MODEM modba.
Azota megy minden. Valszeg a router-ben akadt be valami.

(#103423) herdsman12


herdsman12
őstag

A május 10. keltezésű tájékoztatóban azt írják, hogy
"Az Ön 2022. július hónapra vonatkozó számlája már az új díjszabás alapján készült."
Ez hülyeség, mert még nem készülhetett júliusi számlám.
Az Ügyfélkapu - Szolgáltatásoknál már feltüntették a mobil szolgáltatás új árát, de a TV, net és vezetékesnél nincs új ár feltüntetve. [kép]
Ez most valami trehányság vagy más oka lehet?

Gondolom ráérek június végéig új hűséget kötni?

(#103424) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nahh, szerződés meghosszabbítva egy évre, így nekem is marad a mostani ár. :)

(#103425) Demokatona


Demokatona
tag

Nekem még nem jött júniusi számla...

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#103426) Multibit válasza Intruder2k5 (#103424) üzenetére


Multibit
veterán

Neked is megmaradtak a 2019-es csomagok? Nálam így néz ki.

(#103427) dchard válasza Intruder2k5 (#103424) üzenetére


dchard
veterán

Ami mennyi? Én is hosszabbítani készülök, csak azért kérdezem.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#103428) mpo válasza Demokatona (#103425) üzenetére


mpo
veterán

Nekem már van júniusi számla, de ma hűséget fogadtam újra és kiállítottak egy -3000 Ft-os számlát. Egy évig a mostani ár marad, ez 15000 Ft spórolás.

Ha érted, akkor már elavult.

(#103429) Intruder2k5 válasza dchard (#103427) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Digi Nekem 6000 Ft. [kép] Eddig DigiNet FTTH 2019 csomagom volt, annak is ennyi az ára.

[ Szerkesztve ]

(#103430) zichie


zichie
senior tag

Most jöttem ki a Digitől. Októberig tartott volna a hűségem, de újra lehetett egy évre hűséget vállalni, nem volt akadálya, hogy nem ért véget az előző. Így egy évig marad a régi ár.

(#103431) petakpa1


petakpa1
őstag

Szeretném még1x megkérdezni az itteni szakértőktől, hogy annak akinek jelenleg már lejárt hűségidős, azaz 6000,-Ft-os csomagja van azt valóban átteheti Digi júliustól az új 2022-es csomagra és magasabb árra?

Egy ilyen lépés szerintem egyoldalú szerződésmódosítás lenne a szolgáltató részéről, amely a hírközlési törvény szerint nem lehetséges.

Akinek a régi 2019-es 6000,-Ft-os csomagja van, de már hűségidő nélkül, annak árát természetesen szolgáltató megemelheti évente 1x az inflációval, de még az is mondjuk csak +10% lez ami 6600,-Ft lenne.

Digi valóban megteheti, hogy önhatalmúlag átrak a 2022-es új csomagba? Annak mennyi lesz az ára egyébként?

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#103432) jack982 válasza petakpa1 (#103431) üzenetére


jack982
aktív tag

A 4IG megteheti. :W

(#103433) Intruder2k5 válasza petakpa1 (#103431) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szerintem nem fog önhatalmúlag átrakni, csak megszünteti a régi csomagot, amihez joga van. Aztán meg vagy szerződsz az újra, akár ráutaló magatartással a számla befizetésével, ez már részletkérdés, vagy keresel másik szolgáltatót.

(#103434) Intruder2k5 válasza jack982 (#103432) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Bármelyik megteheti. Az egy tévhit, hogy akinek van egy sok éves jó árú szerződése, az már örökre azt fogja fizetni, esetleg évi pár százalékos emelgetéssel.

(#103435) petakpa1 válasza Intruder2k5 (#103433) üzenetére


petakpa1
őstag

Na ezt így esetleg el tudom képzelni. Megszünteti a 2019-es csomagot és kiértesít, hogy rendes felmondással felmondja a szerződést, de ha szeretném akkor szerződhetek a 2022-es csomagra nyilván magasabb áron.

Mennyi lesz egyébként a 2022-es csomag ára?
Csomag alatt 1000/300 optikai net + korlátlan tv (értelemszerűen külön fizetős csatornák nélkül) + vezetékes telefon-t értem.

(Megjegyzem UPC/Vodánál nekem nagyon régen kialkudott jóáras előfizetésem van, és csak az inflációval emelkedik, még Voda sem küldött olyan levelet, gogy felmondja, mert neki már nem éri meg ennyiért szolgáltatni...)

[ Szerkesztve ]

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#103436) Dragon3000 válasza petakpa1 (#103435) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ha ennyire zavar az emelés, miért nem kötsz 1 év hűséget? Amúgy más szolgáltatónál is ha megszűnik egy csomag, akkor mondhatja, hogy vagy átlépsz egy másikba vagy automatikusan ők áttesznek vagy megszűnik a szolgáltatás. Régebben telenornál volt, hogy megszűnt a telefonos csomag (sima feltöltő kártyás), amiben voltam, ha nem váltok másikra, akkor ők raknak át a határidő lejártakor.

(#103437) mpo válasza petakpa1 (#103435) üzenetére


mpo
veterán

Megkerestem neked, mert már volt itt az emelés mértéke:
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#103439) petakpa1 válasza mpo (#103437) üzenetére


petakpa1
őstag

Köszi mindkettőtöknek!
mpo által linkelt doku alapján a mostani 6000,-Ft-ról legalább 7150,-Ft-ra emelkedik majd az árunk, feltéve ha telefonon nem emelnek az marad továbbra is 250,-Ft/hó. Ha telót is emelik akkor nyilván még több.

Valszeg tényleg nem marad más választás mint bemenni és aláírni még 1 év hűséget.

Jelenlegi infók alapján úgy látom, hogy két lehetőség van:

1) Még júniusban kötni 1 éves hűséget, és így 2023. júniusig marad a 6000,-Ft-os ár, így csak jövő nyártól kerülünk át az új 7150,-Ft-os díjra.
Így
a következő 2 évben 6000+7150=13.150,-Ft-ot
a következő 5 évben 6000+4*7150=34.600,-Ft-ot fizetünk majd*

2) Nem kötünk újabb hűséget és Digi felmondja a szerződést nyáron, vagy ha elfogadjuk átszerződhetünk a 2022-es csomagra.
Így
a következő 2 évben 2*7150=14.300,-Ft-ot
a következő 5 évben 5*7150=35.750,-Ft-ot fizetünk majd*

E kettő közül nyilván az 1) a racionális választás. A szolgáltatással egyébként elégedettek vagyunk.

Igazából abban bíztam, hogy lesz 3) opció is:

3) Nem kötünk újabb szerződést, és Digi csak az infláció mértékével emelheti meg a 2019-es csomag díját.
Infláció jelenleg 9,5% (lásd KSH holnap, 2022. áprilisi adat), de számoljunk 10%-kal idénre, de jövőre már csak 7%, azt követően pedig nem számolok inflációval, mert a fenti 1) és 2) opcióban sem tettem.
Így
a következő 2 évben 6000*1,1+6000*1,1*1,07=13.662,-Ft-ot fizethetnénk
a következő 2 évben 6000*1,1+6000*1,1*1,07*4 =34.848,-Ft-ot fizethetnénk*

Amint látjátok ha per ma nem lenne ilyen kiugróan magas az infláció, akkor hosszútávon mindenki jobban járna a 3. opcióval, de hát olyat Digi/4IG nem enged :( .
Az egésszel az a gondom, hogy a Digi egy fapados lowcost szolgáltató alacsony árral és ahhoz igazított szolgáltatási színvonallal. Na most ez a 2022-es áremelés ezt a modellt lövi tarkón, szolgáltatás színvonala változatlan marad, de az árat felemeli a versenytársak szintjére. Ez az ami nem tetszik.

* Feltéve ha árakat később nem igazítják ki inflációval a következő 2-5 évben, ami nyilván irreális mert megteszik majd. Hozzáteszem az inflációval való emelés teljesen jogos. Az inflációkövető emeléssel semmi gondom nincs sem telekommunikációs, sem bármilyen egyéb szolgáltatás esetén. Magától értetődik, hogy az emelkedő költségeket meg
kell fizetnie a fogyasztónak, a rezsicsökkentés csak egy ábránd, de nem politizálok.

[ Szerkesztve ]

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#103440) mpo válasza petakpa1 (#103439) üzenetére


mpo
veterán

tényleg nem marad más választás mint bemenni és aláírni még 1 év hűséget.
Ez a döntés nekem 5 másodpercbe se telt.
Azt senki nem tudja, hogy 1 év múlva lesz-e lehetőség újra hűségszerződést kötni.

Ha érted, akkor már elavult.

(#103441) Dragon3000 válasza petakpa1 (#103439) üzenetére


Dragon3000
veterán

A 3. opció ott bukik, hogy nem csak új csomag jön, hanem a régi meg is szűnik.

(#103442) Jim74 válasza mpo (#103440) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nekem már lejárt a hűségem a 2019-es csomagokra.
Csak bemegyek és csak kérem, hogy a jelenlegi szerződésemet hűséggel hosszabbítsák meg?

(#103443) Intruder2k5 válasza Jim74 (#103442) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A jelenlegi aktuális akció a DIGI NEKEM csomag, az ára megegyezik az FTTH 2019 árával, azaz 5999Ft. Erre tudsz most szerződni egy évre, és akkor ennyi lesz a havidíjad amíg a határozott idejű szerződés érvényes. Nekem körülbelül 5 perc volt ma az ügyintézés. Személyi, lakcímkártya, pár perc várakozás, egy aláírás, és kész.

[ Szerkesztve ]

(#103444) Jim74 válasza Intruder2k5 (#103443) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm. :R

(#103445) pn4hvq


pn4hvq
senior tag

Érdekesség, vagyis inkább bosszúság:
2022.05.13-án bementem a dunaújvárosi Digi ügyfélszolgálathoz, mondván kössünk 1 év hűséget a mostani árak miatt. Hölgy adatot egyeztet velem (személyi, lakcímkártya), minden rendben van, a számítógépen kattintgat. A végén közli, hogy mindent beállított, kérek-e papír alapú szerződést erről. És itt hibáztam, mert nemet mondtam, de megkérdeztem, hogy az ügyfélfiókomban látni fogom-e a hűségre utaló "jeleket". Természetesen - volt a válasza, így papír alapon nem kértem a szerződést. Aztán eltelt 2 hét, időnként ránéztem az ügyfélkapura, hogy látok-e hűségre vonatkozó információt, de semmi. Ma felhívtam a 1212-őt, egy kedves úrnak vázoltam a 13-án történteket és meglepve mondta, hogy ennek a szerződésnek nyomát sem látja, nincs hűség kötve :Y . A kérdésem egyből az volt, hogy van-e lehetőség így rajta keresztül megkötni ezt, amire igen volt a válasza, így meg is köttetett, amiről kapok majd e-mail formájában egy visszajelzést egy társosztálytól (feltételezem, ő csak rögzítette a bejelentési igényemet, és másik osztály fogja ténylegesen beállítani a hűséget).
Remélem, így már rendben leszek ebben a témában, de a pofám leszakad, hogy hol veszett el a dolog, amikor személyesen ott voltam az ügyfélszolgálaton. Nem nyomott rá a "mentés" gombra, vagy mi? :W

(#103446) herdsman12 válasza pn4hvq (#103445) üzenetére


herdsman12
őstag

Ez is érdekes, eddig az volt itt a vélemény, hogy csak személyesen lehet új hűséget vállalni.

(#103447) pn4hvq válasza herdsman12 (#103446) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Szerződésszámmal és 6 számjegyű pinkóddal (vagy itt minek hívják) léptem be a telefonos menübe és kértem munkatársat. A hűség kapcsán felolvasta a szerződés szövegét és a végén egy "tiszta, hangos" igen-t kellett mondanom. Azért várom azt a megerősítő e-mailt, hogy nyugodt legyek :)

(#103448) petakpa1 válasza mpo (#103440) üzenetére


petakpa1
őstag

Hát ha lenne 3. opció, akkor azért az lenne a nyerő. Vagy legalábbis lenne értelme kicsit elfilózni számolgatni hosszú távra m éri meg jobban, és akár maradni a jó öreg 6000,-Ft-os határozatlan idejű szerződésben, elfogadva hogy évente inflációval kiigazítják, mert hosszú távon valszeg még mindig olcsóbb lenne. Persze ez nagyban függ a jövőbeni inflációtól is.

De mivel nincs 3. opció, így felesleges agyalni ezen tovább.

Amúgy Digi azért merheti meg bekockáztatni azt, hogy kivezeti a 2019-es csomagot és aki nem fogadja el a 2022-est helyette annak felmondja szerződését, mert valszeg még az új áron sem lesz drágább a konkurenciánál, azaz nem kockáztat érdemi ügyfélvesztést ezzel a megoldással.

@ Dragon3000, igen pontosan erről van szó sajnos.

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#103449) CirrMee válasza Intruder2k5 (#103433) üzenetére


CirrMee
addikt

Szerintem nem fog önhatalmúlag átrakni, csak megszünteti a régi csomagot

Átnevezi, mivel műszakilag a csomag tartalma nem változik. A múltban azért ha minimálisan is, de változtattak a paramétereken, hogy ne lehessen rásütni a szimpla névváltoztatást.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#103450) Joe123 válasza petakpa1 (#103448) üzenetére


Joe123
aktív tag

Én megnéztem milyen áron ad netet nálunk a voda (meg nemsoká lesz telekom optika is), de közelében nem lesznek a diginek még az emelés után sem. Ráadásul szüleimmel ingyen beszélek digi telefonon keresztül, aminek még a percdíjai is tökjók. Telekomnál meg amikor utoljára néztem sokkal magasabb előfizetési díj mellett volt 30Ft percdíj (ok régen néztem), de akkor is vicc.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.