Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38051) mikromanus válasza Gyuri27 (#38049) üzenetére


mikromanus
veterán

Többnyire azért helyén van az esze azért (vagy a pénztárcája), de most benyalta az optimizmus pirulát. Párezerért kirakni kezdőre egy egymilliárdos bökőt? EJnyeno! : :Y :DD

Persze ettől még a Blizz hibája. Már év elején is ismert volt a hiba, még ha az oka nem is volt beazonosítva.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#38052) Rebourne válasza priti (#38050) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Nagyon naiv vagy.
-Minek fizessen, amikor ingyen is megszerezhet valamit? Amúgy igen, fizet, csak nem úgy, ahogy te gondolod. A tört accokat csomagban veszi, mert az más csapatoknak a "szakterülete". Ha nagyon rámenős vagy találsz fórumot, ahol effajta kereskedés zajlik.

-Igen, az itemet le lehet követni. Ticket megírása, amiben a Blizzard értesül egy itemről egy nap. Ticket elolvasása még egy. Ez az idő alatt úgy forgatják, ahogy akarják. Be lehet jelölni az összes accot, amin átment, de banolni nem lehet, amíg nem csináltak valami TOS-ba ütközőt. Nem tipp, ah-n venni, in-game tradelni egy kardot nem az. Csak egy vagy két acc csinált nyilvánvaló exploitot a sorban, azok, akik 0 goldra vitték. Azokat kibanolják/fagyasztják. A többit nem tudják, legalábbis nem rögtön.

(#38053) sto1911 válasza Edge (#38045) üzenetére


sto1911
veterán

..azért az érdekes hogy olyan akar kioktatni akinek a legnagyobb eladása 50M volt, ember nézz rá a wizardomra a rajta lévő itemek össz értéke kb. 14-15milliárd és én kb. 11-12milliárdot költöttem rá szted szarral gurigázok? Légyszi taníts! :C fuuu, vazzeg, get a life, ki nem szarja le kinek nagyobb az epenisze? Es akkor nem is lehet elmondani a velemenyem? Vagy attol ertesz valamihez, ha tobb van belole? OMFG mekkora luzerseg ez... Faj az igazsag? Majd legkozelebb nagoybbrol inditasz, csak ugye azt hiszed, hogy a bidwarnak muszaj a vendor arrol indulni, vagy mi? :DDD

3M volt, mert annyiert vittek el, de ha 500-ert inditasz, akkor annyival elorebb jarsz...

Tul kicsivel inditottal, beszivtad, megtanultad, ennyi.

@(#38054) Gyuri27: a masik... Nem mindegy, kinek kerul tobbe a gearje? En spec. magasrol teszek ra, annyit mond csak, hogy menniy idot/penzt oltetek a jatekba. Es lasd, el lehet k...ni valamit ugy is, ha NAGYON jo geared van :DD
Azert nincs nagyobb erteku gearem, mert en az asszonyban nyujtogatom a peniszem, vagy inkabb eloben keresek penzt (azzal, amit szinten szeretek), vagy nem a gep elott ulok. Azert lenezni valakit, mert kisebb az epocse igencsak luzer hozzaallas. Es sokkal magyarabb...

Legkozelebb csak a 100M alatti erteku gear forumaban szolok hozza, jo? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38054) Gyuri27 válasza mikromanus (#38051) üzenetére


Gyuri27
félisten

Persze, hogy ő volt a hibás.
Picit árnyalja a képet, hogy a gearjének az egytizedét se láttad összesen, nem hogy egybe.
Másrészt okos tanács, hogy ha így vagy úgy csinálja akkor csak 500-700 millát bukik. Holott mondjuk neked az összes karaktereden az összes gear nem ér annyit. (Ez a bekezdés neked is szól sto1911).

Jó magyar szokás ez. Neked sok van. majd jól megtanít az élet. Minek arcoskodtál.
Franc megeszi ezt az egész országot.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#38055) DeckardCain válasza Integra (#38029) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Na akkor ezt nyertem egyelőre 476-al. Gyorsan megunta XD

[ Szerkesztve ]

(#38056) Poctar


Poctar
senior tag

Érdekes téma...

Kicsit más...
Engem az szokott bosszantani, mikor egy idegen invitál, hogy lépjek be hozzá. Sok esetben a profilját meg sem tudom tekinteni. :DDD
A legutóbbi két eset:
Rám írt egy külföldi ismeretlen nyelven, majd angolul, hogy van e elég goldom. Profilt nem tudtam megtekinteni.
A best: Invitál egy idegen és abban a pillanatban megállt a game. Majd kis idő múlva ledobott a szerver és léphettem be újra. :DDD

(#38057) Sárpac válasza sto1911 (#38053) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Én mindig úgy teszek ki itemet, hogy veszek 3 hasonlót alapul átlagolom, majd 20%-al olcsóbban kiteszem, szinte minden elmegy pár napon belül! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#38058) priti válasza Rebourne (#38052) üzenetére


priti
addikt

Lehet hogy naív vagyok, de én biztos nem fizetnék semmilyen csapatnak tört accért, hogy aztán engem dobjanak fel, ha kell egy balek...

Hardverlesen

(#38059) sto1911 válasza Sárpac (#38057) üzenetére


sto1911
veterán

Az alabbi peldan lathatod, hogy rosszul csinalod :D

(#38060) Bird: hol mondtak ilyet? Vagy kepzelodtok? Orul a f@szom, hogy jol felultettek, de attol meg el kellene ismerni, hogy o is hibazott. Csak hat nem szolhat hozza senki, mert csillibillimilliardos gearje van.. LOL

[ Szerkesztve ]

(#38060) Bird válasza Gyuri27 (#38054) üzenetére


Bird
addikt

Tökéletesen egyetértek Veled.... Sajnos ezekben a "leszólásokban" ott a jó kis magyar virtus ami a trollkodás egyik megnyilvánulása. ;] Akinek 14-15 mrd-os gearje van és ilyen ostobaságot csinál az meg is érdemli.... Milyen hozzáállás ez?! Megmondom: irigy és kárörvendő. Ez van. :B

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#38061) mikromanus válasza Gyuri27 (#38054) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja. Te meg menj el szemészetre és vegyél fel szép kézben összevarrt hátul összeköthető pulcsit! Annyit se értesz az árakhoz, mint madarak az útépítéshez ha ilyeneket te komolyan is gondolsz. Az ilyen olcsójánosok jobb ha meghúzzák magukat! Mérhetetlen butaságok szökkebntek ki a fogaid közül. Legközelebb szorítsd össze jobban a szádat és csak felnőtt kiséretével menj internetközelbe! Annyit se ér a felszerelésed az sszes karaktereden mint a cuccos karaktereim 1.0.4-ből visszamaradt "Nosztalgia" itemei . (és ez közelebb áll a valósághoz mint amit te írtál még ha enyhe túlzás is érezhető a szavaimon) :(((

Apró javaslat
nem hogy egybe. -> nem hogy egyben
Spórolsz itt is, mint a Diablóban? Szar a drop a billentyűzeten is? ;]

(#38060) Bird
Ne magyarázz bele mindent! Nem érdemli meg, de ő is hibázott. Ennyi és nem több. Az is szép magyar (Gyurkás) virtus, hogy olyasmiket hasonlítgat amihez minimális információ sem áll a rendelkezésre? Hanyag, vagy csak szimplán lusta utánanézni???

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#38063) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Akkor most "kicsit" más! :)

18.00-tól van-e valakinek kedve megtalálós karival jönni? Nekem van egy lvl16-os monk hasonló szintű mondjuk lvl 12-18 közöttiek jöhetnének. Jelenleg act2 legelején tartok. Lényeg csak talált itemek játszanak ah kizárva! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#38066) nightmare13 válasza Sárpac (#38063) üzenetére


nightmare13
senior tag

Nekem emlékeim szerint van egy 10-es dh-m, de csak act 1-ben vagyok valahol... Ezen kívül meg van egy para 16 körüli wd-m :D Ez a kettő csak megtalálós, craftolós karakter :D

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#38067) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Last warning, hogy abbahagyjátok a felesleges vitázást!

⭐ Stella

(#38068) tPedro_


tPedro_
őstag

Olvasva a hozzaszolasokat, most mar ertem, hogy miert hezitalt Edge a sztori megosztasaval. (En orulok neki, mert nem tudtam errol az exploitrol, bar nem is szoktam ilyen draga 100m+ itemekkel kereskedni.)
Nem hazudtolta meg magat a forum kozossege (tisztelet a kivetelnek). Altalaban ezert van, hogy en is inkabb csak olvasom (amig bele nem unok egy idore), mintsem aktivan forumozzak. Es nem csak itt.

[ Szerkesztve ]

(#38070) Thrawn


Thrawn
félisten

@P00By:
Ő még nincs meg, de ma megtaláltam Captain Cage-t :P
Ugyanabban a körben esett 3 legend. Egy brim, egy használható/eladható Andariels, egy Grand Vizier az encinek (felhúztam őt is 60-ra, hogy használni tudja). Felhúztam a templart is mert lett pár kukábavaló craftolt amum, de még pluszban craftoltam egy új HF-ringet és 3 olyan vállast ami jobb volt az előzőnél. A legjobbat felvettem, szóval összességében jó kör volt :K :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#38071) mikromanus válasza Sárpac (#38063) üzenetére


mikromanus
veterán

Amcsi szerveren indítottam ilyen karajtereket. Van egy lvl 13-as DH és talán egy 18-as monk. Eu-n Nagy lenne a kavarodás:)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#38072) sto1911 válasza Sárpac (#38063) üzenetére


sto1911
veterán

Van egy 12-es barbarom, azzal beszallhatok, felveszlek benneteket.

(#38073) czpitti


czpitti
senior tag

Mostakkor mivan a barbár dps vs armor-resi-1 ls mennyiazamikell dologgal?

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#38074) Gorneck válasza czpitti (#38073) üzenetére


Gorneck
titán

Ha nem pörgettyű vagy 1 LS sztem hurka...hisz ott kell állnod mindenbe...anno 300 unbuff mellett kevés volt a rend+1 LS.
Mondjuk én barbárral nem nagyon álltam ki semmiből...más stílus mellé elégséges lehet...nekem kényelmetlen volt ami fekvéssel járt...ami nagyon égő sztem egy Barbárral. :D

Gorneck#1239

(#38075) rol33


rol33
aktív tag

részemről ebben a témában utolsó hozzászólásként megemlíteném h egyszerűen hihetetlen h milyen emberek vannak itt is, szerencsétlennek nem volt elég ami történt, valószínűleg még vívódott is rajt h megossza e itt a történteket, erre még le is oltjátok, elképesztő :W nem, nem azt mondom h vele kellene sírni, de azért amiket itt olvastam...hááát, na mindegy ebből is látszik h nem vagyunk egyformák/OFF]

®

(#38076) Gorneck válasza rol33 (#38075) üzenetére


Gorneck
titán

:(

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#38077) Bird válasza Gorneck (#38076) üzenetére


Bird
addikt

kemény.... :F :F

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#38078) rol33 válasza Gorneck (#38076) üzenetére


rol33
aktív tag

h valahogy rohadna rá... :D

®

(#38079) mammutka válasza czpitti (#38073) üzenetére


mammutka
tag

Lehet, hogy Te vagy egyedül, aki rend-blood lust nélkül nyomja és ezért késik a válasz...

Mammutka#2227

(#38080) Edge válasza sto1911 (#38053) üzenetére


Edge
veterán

Még írok vmit ez akár tekinthető a téma lezárásának is.
Ha nincs exploit (amiről az ittlévők 99%-ának fingja se volt amig én le nem írtam(!!!)) akkor jó árban megy el az item. Nem azért ment el 3m-ért mert annyiért tettem be, hanem mert egy csalással ellopták tőlem. Az ah egy opcióját használtam ez a hülyeség? ez a hiba? honnan tudtam volna? mégis?
Igazából ez a része nem is érdekel nem ez volt a célom, hanem hogy tájékoztassak, infót adjak.
Azt meg hogy mennyibe volt a gearem azért írtam le hogy legyen lövésed arról hogy tán lehet mégis értek vmit az ah-hoz, sajnos félreértetted, de nem nagyon érdekel azt elhiheted.

Gorneck: jaja láttam, milyen érdekes hogy ahba került egyből... :U

A témában meg több hozzászólás tőlem nem fog jönni, a célom elértem hogy aki itt olvassa így ne tegyen be értékes itemet mert meglopják. Aki ezt nem éri fel ésszel azt csak sajnálni tudom. Aki meg együttérzett azt természetesen köszönöm. Minden más: késő bánat és utólagos okoskodás.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#38081) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Barbárral csak nekem van olyan lagom, h megdöglök, mert nem tölt a Fury semmit? Mintha megállna a játék nem tölt semmi, de mégis megy és egyszer csak megpusztulok, holott 80-as a latencym...WD-vel semmi gond :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#38082) Chiller válasza Scholes9 (#38081) üzenetére


Chiller
őstag

Ne aggódj WD-vel is van/lesz ilyen, ott a LS/LoH nem működik általában :DDD

(#38083) P00By válasza Scholes9 (#38081) üzenetére


P00By
nagyúr

WD-vel semmi gond Jó neked! :)

(#38084) sto1911 válasza Edge (#38080) üzenetére


sto1911
veterán

A hiba az volt, hogy tul kevesert tetted be. Ez egyertelmu. A bidwar vege nem attol fugg, hogy minel kevesebbert kezdesz, ha tenyleg 2B-s egy item, akkor arra ra fognak mozdulni 1B-nel is, nem? Ha fentebb inditasz, akkor valszeg ra se mozdultak volna...
Az exploit meg jol felultetett, ez se kerdes. Nem is rank haragszol, hanem a Blizzardra, hisz ahogy irta valaki, ez mar jo eves exploit.

"Igazából ez a része nem is érdekel nem ez volt a célom, hanem hogy tájékoztassak, infót adjak." - koszonjuk azok neveben, akik nem tudtak errol a jo eves exploitrol.

"Azt meg hogy mennyibe volt a gearem azért írtam le hogy legyen lövésed arról hogy tán lehet mégis értek vmit az ah-hoz, sajnos félreértetted," - mivel ugy kezdted, hgoy sokba kerul a gear, mit pofazok en bele, akinek 50M volt a legnagyobb eladasa. Mit lehet ezen felreerteni? Meg amugy honnan tudjam, hogy flippelted? Mert ha nem flippeled, akkor vagy valodi penz van benne, vagy mazlistabb vagy, mint en, ahhoz meg nem kell skill. Ha flippeltel, ugyes vagy, gratulalok, tovabbi sok sikert. Nekem ez meg mindig csak egy szar jatek, nem abban elem az eletem. Jobban zavart, amikor 100hrivnya helyett 100 euroval fizettem... :DD

"de nem nagyon érdekel azt elhiheted." - akkor engem miert erdekeljen hogy szivattad meg magad?

"a célom elértem hogy aki itt olvassa így ne tegyen be értékes itemet mert meglopják." - ezt mondtuk mi is, csak az idegtol meg a fenenagy egyutterzestol nem lattatok az orrotokig.

(#38085) Scholes9 válasza P00By (#38083) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Van WD-vel is, h kihagy az LS, csak nem olyan látványos, mint Barbárral :DDD :O :(((

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#38086) P00By válasza Scholes9 (#38085) üzenetére


P00By
nagyúr

Nekem Rambo WD-m van, szóval ott még jobban megérzem, mint anno a barbárnál(5,8 vs 3 LS). :))

(#38087) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Na 9 körül leszek mp9-10 act1. Aki jönne jelezze. Vagy Barbi, de igény szerint elővehetem a wizardot is de őt fel kell öltöztetni kicsit :)

(#38088) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Mivel viszonylag ritkaságszámba mennek a legend/set plan-ek, gondoltam megosztom veletek, hogy az áprilisi Ruinstoke plan után tegnap, amikor Cadal / Muton féle partiban osztottuk esett egy újabb, ez egy Aughild's Victory set plan. Na de ezzel se megyek messzire ;)
Mondjuk jópofa, hogy egy plan és a set összes itemét lehet vele craftoltatni.
Az jó kérdés, hogy ezekkel a planekkel / craftokkal mi lesz az új rendszerben, vagyis ezekből is jobb/magasabb szintűeket lehet majd craftoltatni? Vagy várni kellett volna a betanítással az új rendszerig?

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#38089) Gothmog válasza sto1911 (#38084) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Ezt a "hibázott" szöveget felejtsétek már el!

Ha egy bizonyos fajta cuccra van kereslet, akkor mindegy, hogy milyen alacsony kezdővel teszi be, fel fog menni az ára a licit végére arra a körülbelüli reális szintre, amit a cuccos per pillanat érhet. Ha van rá két, három, esetleg több bidelő, akkor az utolsó néhány percen belül akkor is beáll az ár, ha addig különben látszólag lagymatag volt az érdeklődés az adott tárgyra.
Néha ugyan kevesebbért megy el a holmi, mint amennyiért BO-val elkelhetett volna (ha éppen kicsi az érdeklődés, és csak egy vagy két cápa harap rá a cuccra, azzal a szándékkal, hogy ár alatt meg tudják esetleg szerezni), néha pedig a bidwarba belelovalt játékosok a végén többet tolnak rá, mint amennyiért különben szimpla BO-val csábító ajánlatnak tartották volna még/hajlandók lettek volna kipengetni érte.

Az exploitról nem tudott (mint ahogy, merem állítani, talán egy-két ember kivételével senki más itt a fórumon), és mivel az a fajta fegyver igen nagy keresletnek örvend, így joggal várhatta, hogy végül tisztes áron fog elkelni. Normális esetben. És ilyenkor totál mindegy, hogy milyen kezdővel indít.

Maximum annyi megjegyzés tehető, mintegy tanulság gyanánt is, hogy rendszerint valóbban ésszerűbb megoldás olyan biddel indítani, amit ha csak megad valaki, és további érdeklődő hiányában nem stróflódik magasabbra az összeg, akkor sem kell végletesen keserű szájízzel tudomásul vennie az adás-vétel megtörténtét.

De ez legyen tényleg csak tanulság mindenki számára (nekem például az volt, és köszönöm Edge-nek, hogy leírta azt, ami történt vele), és ne ugorjunk már neki a másiknak kioktató hangnemben...

[ Szerkesztve ]

Endure. In enduring, grow strong.

(#38090) sto1911 válasza Gothmog (#38089) üzenetére


sto1911
veterán

"Maximum annyi megjegyzés tehető, mintegy tanulság gyanánt is, hogy rendszerint valóbban ésszerűbb megoldás olyan biddel indítani, amit ha csak megad valaki, és további érdeklődő hiányában nem stróflódik magasabbra az összeg, akkor sem kell végletesen keserű szájízzel tudomásul vennie az adás-vétel megtörténtét." - ezt mondom en is, felesleges 2k-rol inditani, de nyugodtan irja korbe mindenki :W De nyugodtan hanyjatok le (akinek nem inge)...

"hibazott" - igen, mert nem annyival inditott, ahogy te is leirod.

@Pompi: jateban sose lattam nem sarga plant :DD Mondjuk a botbol sose lesz jo gondolom... :S

[ Szerkesztve ]

(#38091) radi8tor válasza Pompi (#38088) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem a mostani planek nem lesznek upgradelve, majd azok lesznek jobbak, amik loot 2.0 kiadása után esnek.

⭐ Stella

(#38092) Pompi válasza radi8tor (#38091) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Na de pont arról szól az itemizáció részben, hogy az alacsonyabb szintű legendekből / setekből lesz magasabb szintű verzió, jobb rollokkal. Akkor ennek fényében amit a craftoknak is jobbnak kell lenniük, nem? Vagy mindenből megint újabb lesz, ala Legacy itemek?

Feel Good Inc.

(#38093) mikromanus válasza sto1911 (#38084) üzenetére


mikromanus
veterán

A "hiba" az, hogy nem rakott buyoutot. Igazából ez se hiba, hanem merészség inkább. Ha nincs ez a bug/exploit, akkor elmegy még ha végül picit kevesebbért is mint tervezte. Az a gáz, hogy ez már tavasszal is megvolt (vagy korábban) és azóta is tettek nagy ívben a javítására. Vagy szimplán nem tudták megfogni a hibát, de az se épp hízelgő a szakértelmükre nézve... Mindegy. hagyjuk a témát mert csak ettetjük a trollokat! (nem, nem magamra gondoltam. :B )

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#38094) mikromanus válasza Pompi (#38092) üzenetére


mikromanus
veterán

Dropolhat minden szinten. A craft az nem drop. Legalábbis szerintem. Azért szereztem én is 1-2 hasznosnak tűnő plant. Biztos ami biztos ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#38095) radi8tor válasza Pompi (#38092) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem mindenből újabb lesz. De ne nekem legyen igazam. :)

⭐ Stella

(#38096) tPedro_ válasza sto1911 (#38090) üzenetére


tPedro_
őstag

Ebay/Vatera stb. nem egy és nem két ember indít aukciót 1$/Ft-ról úgy, hogy nincs BO, csak bidelni lehet.
És ott valódi pénzről és tárgyakról van szó.

(#38097) Thrawn


Thrawn
félisten

This week’s Artisan Showcase spotlights an epic piece of Crusader fan art by artist István Dányi. Check it out! —> [link]
Nem tudom ki lehet, de gratulálok neki :)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#38098) Lézerparaszt válasza radi8tor (#38095) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Szerintem is, méghozzá szerény logikám szerint 2 okból:
WoW -ban is minden kiegnél értéktelen lett minden előző content cucca.
A másik meg hogy haladni kell a korral, kiadnak egy új contentet amiben ugyanazokat az itemeket kell farmoljuk? Biztos hogy nem.

A játék az nem játék!

(#38099) Robert1987


Robert1987
tag

Nem tudok csatlakozni a szerverhez, valakinek hasonló probléma? :F

robert1987#2387

(#38100) Sárpac válasza Thrawn (#38097) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Super! A többi képeit is nézd! :)

(#38095) radi8tor1 tuti, meg új ah az is!:DDD

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.