Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38251) Gorneck válasza Gyuri27 (#38246) üzenetére


Gorneck
titán

Ez hüleség...jönnél még segítséget is kapnál...160-170k-s skornos WD egyáltalán nem kolonc (pl egy Monkos csapatba). Szokott jönni olyan is akinek ennyije sincs...mégis jól érezzük magunk...max 1-2 MPL-t leveszünk.

(#38250) ProEvoFan: Szuper. 2-3-4 hét után meg shift del...mert tartalom még mindig zéró. Továbbra is fossá fogom unni magam, mert
- olyan geart kell használnom amit nem én választok, konkrétan semmi szabadság érzet sincs
- ha nem olyan geart akarok használni illetve a meglévőn kicsit is javítani akarok, akkor bezony ismét a farmról szól a dolog...pont mint a dio2ben.

A jelen játéknak is egy hibája van, hogy nincs tartalom belepumpálva...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#38252) mikromanus válasza Gyuri27 (#38249) üzenetére


mikromanus
veterán

Mégis miről beszélsz? A csapatban szerepek vannak. Arra meg többé-kevésbé mindenki megfelel. Ez nem verseny és nem ePenis méricskélés hanem szórakozás. VAgy szimplán hent és run. Persze ezt te nem értheted, mert a partyról valami pajzán dolog jut eszedbe és diabloban számodra ismeretlen. Egyébként is inkább a magad háza táján söprögess! Vagy hisztis alkat vagy, vagy szar a cuccod és nem is akarsz tenni érte hogy jobb legyen. Vagy csak hihetetlen mód nem érted a játékot. Engem nem érdekel az ePenis méricskélés. Működőképes/játszható buildekkel kisérletezgetek többnyire. NEm "hatékony", hanem működőképes. Azaz stabilan működik, ritkán hal és mindenhol tud haladni (ha akar),
Partiban meg elég sablon karaktert viszek (mer' a többit kiutálják). A véleményed meg irreleváns a számomra. Amíg nem mutatsz minimális hozzáértést a hobbidhoz, addig picit visszafoghatnál az arroganciádból.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#38253) mikromanus válasza Gyuri27 (#38249) üzenetére


mikromanus
veterán

Adm egy nagyon jó és hatékony tankot dobott össze.. Ennek is megvan a maga varázsa, de lassabban halad. Ő "hagyományos" barbár buildet nyom. Minimális kockázat, stabil működés, lassabb haladás. Lassú víz partot mos módszer. A DPS huszár vagy glasscannon módszer a lehető legkisebb védelem és maximális DPS-re erősít. Ingatagabb, de gyorsabb is. Mindkettőnek megvan az előnye. Meghal a karakter SC-ben? NA és? Amíg él másfél-kétszer annyit is sebez. Mindennek ára van. Én nem vagyok érzékeny a kejfeljancsi-metódusra. :B AKinek kényelmetlen a föld, az gyúrjon tank-képességre! (vagy akinek az jön be jobban)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#38254) Gyuri27 válasza Gorneck (#38251) üzenetére


Gyuri27
félisten

Áh. Ott vannak a nagybetűs karik (pittiéknél is). Hatékonyan tolják mp10-t (mondjuk gyorsabb is lehetne, de szakértő uraság elég ide ez a barbiját is cipelni kell) most váltsanak vissza 2 mp-t? Ok egyszer elmegy, kétszer is. No de az én lootomat ismerve örökké mp8-n tolnák. Meg ti is. Ennek meg így nincs értelme.
Másrészről meg lemenne egy run. Az jó. Kettő még birható. De én nem tudok 2-3 vagy több órát játszani ugyanazon a 15-20 perces runon. Unom.
Azt mondod nincs tartalom. Sajnálom, hogy így érzed. Viszont nincs igazad. Van. Csak nem runolgatni kell.
Tudom, hogy akkor szar se esik. De lássuk be, hogy az 1000-ik actI run már tényleg unalmas.
A dio2 más volt. A d3 nem lesz dio2. A boltolást meg meg fogod oldani.
Amúgy meg amíg nem lesz változatosság gear terén. Mert mi az, hogy a dokinak kötelező a zuni set?
Nem lesz több használhatóbb build addig nem kell geart váltani. Megint ott tartunk, hogy a petek semmit nem érnek pl. Szóval inkább ezen kellene változtatni.
Lenne neked is 3 féle wd gear a tatyóba. Nem lennél rákényszeritve a hatékony farmolásra. Máris jobban éreznéd magad. Kérdeznéd a teamet. Gyerekek mibe jöjjek, hova menjünk? Akkor lenne tartalom.
Így, hogy actI run 15 percben napi 50x elvész a tartalom.

Amd - Radeon - Ryzen

(#38255) MrCsiT válasza Gyuri27 (#38234) üzenetére


MrCsiT
addikt

A Mikro által lentebb számított értékben egy killing spree rúnás skill talán még ki is maradt :)
Nem öt perc egy pakkot leölni, még mp10-en sem, de azért különböztessük meg ezek után az alábbi eseteket :

1, Új player, szar droppal;
2, új/nem új player , alacsony hatékonyságú skillekkel;
3, tapasztalt játékos megfelelő skillezéssel;
4, visa-harcos.
Szerinted fentiekből melyik esélyes reálisan mp8 fölé? A 3-4-es kategória.

A tapasztalat azt is kellene, hogy hordozza, hogy
- vágyik a fejlődésre, keresi enne játékbeni lehetőségeit és él is velük,
- ismeri a skilleket és a felszerelését ( nem megy 35k life-al mp10-re, majd lesz valahogy felkiáltással)

Ha ezeket csak részben használod ki, vagy ismered, akkor miért lenne triviális, hogy az elvileg legnehezebb rész is menjen ? Nem AH-zol, írod. Ok, akkor szedd a sárgákat. 1500 óra alatt kb. 300M-d biztosan lesz a földről felszedve is, de amíg egy 240 str-es templar relic 1-4M goldért is elmehet, nem biztos, hogy a legjobb taktika..

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#38256) Bird


Bird
addikt

Atya gatya megint mi van itt... :P

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#38257) Pompi válasza Bird (#38256) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ugyan, csak a szokásos ;]

Feel Good Inc.

(#38258) Bird válasza Pompi (#38257) üzenetére


Bird
addikt

Nemsokára lesz megint mit moderálni. :DD

ProEvoFan:A konzolos "mckis" diablo koncepcióját mondjuk totál felesleges összehasonlítani a "miénkkel". Olyan, mint a körte az alma... :B
A konzolos drop átültetése tönkre vágná azt a pár ezer órát amit bele öltem. És azt személy szerint nagyon nem szeretném!

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#38259) userxy válasza Gyuri27 (#38246) üzenetére


userxy
őstag

Nem tudom neked mi számít faszán gearelt karakternek.

Sztem az enyémre azt mondod, hogy hurka töltő fos gear, ha a Mikrojét is.

Unbuff 178k dpssel. Mp10-en ww barbként kb 10 perc nekem 5 elit pakkot leölni.
Odaállok azt megbaszom barbként meg 8 perc.

Ebbe benne van, hogy meg is keresem az eliteket.

Annyi hogy a trash-t gyorsabb ww-el ölni a másikkal gyorsabb az elit pakkokat.

Én általában ha csak magam farmolok akk ww bariként futok és kb nem is ölök eliteket. Mert a jó drop nem abból lesz sőt nem is az 5ös valor bufftol hanem minél több killtől.

Kérdem én hogy ez szerinted lassú ?
Hova kell ennél jobb gear ebbe a játékba ?

Jobb gear max csak arra kell, hogy ePenis is akkora legyen mint a valóságba :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38260) Gyick


Gyick
őstag

paragon 2.0-ról szeretnék kérdezni.Valami olyat hallottam hogy nem karakterenként lesz számolva a paragon szint hanem összesen.Bár ezt nem nagyon értem.Van egy 70-es plvl wizardom azt huzzam fel 100-ra vagy a többi kissebb plvl-ű karakteremet húzam amig tudom?Szerintetek melyikkel járok jobban?

(#38261) mikromanus válasza Gyick (#38260) üzenetére


mikromanus
veterán

Mindegy. AZ XP összeadódik és nem a jelenlegi névleges Para szintek adódnak össze.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#38262) MrCsiT válasza Gyick (#38260) üzenetére


MrCsiT
addikt

logikusan, súlyozva kellene legyenek a paragon szintek : 5x p10 nyilván nem p50 xp tekintetében :)
Én maxolnám a 70-est, ha szeretem a karit :)
Nem egy játékostárs - én is - indított a p100-assal azonos kasztban új karit, hiszen azon elvileg már egy hatékony gear van..
..minap jót nevettem, mert public mp10-en megkérdezte egy tag, hogy p2-es wizzel mit csinálok ott, és nem is én feleltem, hanem egy másik játékos, hogy miért ne lennék ott egy 300k dps-es wizzel? :)
szóval én a maxolást javaslom.

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#38263) oxox


oxox
addikt

HC LVL2-re fel lehet mereszkedni az alabbi karival?? ill. szokott itt valaki ott farmolni, akihez csatlakozni lehet?

WD
HP 54k korul
DPS 82-84k (kavics fuggo)
resistek 650-750 kozott
life steal 3%
Movement speed 24%
mi kell meg 48% koruli crit chance es 250% kozotti crit dmg

act1+2-n:
lvl0 kb mintha hellen jatszanek, lvl1 kicsit lassabb, es ha ket elite packot berantok, akkor szaladgalos kicsit.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#38264) DjDanee87 válasza userxy (#38259) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nekem az ePenis is csak akkora mint a valóságban: 8cm akarom mondani MP8 :U

Gyick: Valószínűleg a megszerzett XP mennyisége lesz "összeöntve" így mind1 melyik karaktereddel hány darab szintet léptél a mostani rendszer alapján. Viszont ha minél többet szeretnél akor nyilván egyszerűbb a jól gearelt, magas paragon szint miatt több stattal rendelkező karakterrel.

[ Szerkesztve ]

(#38265) IreN!CuS válasza Muton (#38224) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Közbe jött ez az , most fog menni az inv.

nightmare13 : Neked is.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#38266) granini válasza DjDanee87 (#38264) üzenetére


granini
őstag

Akkor nekem mp20.. :Y vagy ezzel ne itt dicsekedjek..? :DDD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#38267) Muton válasza IreN!CuS (#38265) üzenetére


Muton
addikt

már látom. tolhatjuk, átöltözöm mf-ra... francba, nincs egy göncöm sem :))
hostolj, mert én szoktam szakadni

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#38268) Wolverine válasza Gorneck (#38245) üzenetére


Wolverine
félisten

Mi van, ha én nem is arra megyek, hogy "érjek valamit"? :P Tudod, a megjelenés napjától játszom, és a legnagyobb karakterem egy 52-es monk. Az RMAH-ban sosem adtam el semmit; és a goldos AH-ból is csak azért vettem pár gemet, hogy a nálam maradt kis szintűeket össze tudjam gyurmázni értelmesebbekké, miután túlhaladtam minden karakteremmel azt a szintet, ahol eshetnek.

Aki nem játszik, hanem "hatékonyan" akar farmolni, annak jó szórakozást. Erre egy ingyenes koreai MMO-ban is képes lennék, ha ez az aspektus érdekelne.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38269) Gorneck válasza Wolverine (#38268) üzenetére


Gorneck
titán

Akko átfogalmazom, ahhoz hogy geareld a karid ahhoz farmolni kell...tök8, hogy ami esik eladod vagy használni tudod, de mind2ben nem keveset kellett tolni...ez a loot 2vel se fog változni vagyis annyi hogy lesz némi motiváció is normális adagolással...hogy ne fulladjon dög unalomba mint pl a tera.

És honnét tudod, hogy én nem élvezem? Ez egy h&s és úgy is játszom...zúzok...ami belefér napi 1,5 óra lazításba...semmi monotonitás sincs...

Gorneck#1239

(#38270) Gorneck válasza Gyuri27 (#38254) üzenetére


Gorneck
titán

1,5 óránál többet nem nagyon játszunk...és mivel beszélünk közben így igazából fel se tűnik ez az idő...ha nem is olyan, mint beülni egy sörre, de kb olyan hangulatban megy.

És nem 15-20 perces runokat tolunk...MPL10-en nincs ilyen.

A farmra rá leszel kényszerítve így vagy úgy...ez a diablo...ezt kéne felfogni...

Én leszarom mi van rajtam, de az passzoljon a játékstílusomhoz és a buildemhez...

Meséld el nekem milyen tartalom van a játékban, most már nagyon kíváncsi lennék?! Van vhol vmi random dungi új mobokkal? Új bossokkal? Új küldik? Új actre nyíló kapu?
Kurvára nincs új tartalom benne már 1 éve...ami lefoglalná az embereket...

Vagy acsizzak, mint itt páran? Hááát köcce kihagynám...akkor inkább mennék vissza a másik nagyon unalomtengerbe a teraba...

Gorneck#1239

(#38271) #57919488 válasza Wolverine (#38268) üzenetére


#57919488
törölt tag

Konzolos verziot mar ezert temette itt szinte mindenki mert nem a farmolasrol szol 1000+ oraban.
Felfoghatatlan, hogy toredeke legyen csak idoben de az szorakozas, aaa kizart :P

(#38270) Gorneck23:
Itt semmifele tartalombovites nem volt. Lenyegeben csak a jatekot javitottak ki beta allapotbol arra amire mar megjelenesre kesz kellett volna lennie.
Az egy mas dolog, hogy ezt tartalomnak allitjak be :(((
Oke, hogy nincs fizetos DLC de total nincs igy tartalom sem :W

(#38272) Pompi válasza oxox (#38263) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"lvl0 kb mintha hellen jatszanek, lvl1 kicsit lassabb, es ha ket elite packot berantok, akkor szaladgalos kicsit."

Az 1.0.8-tól megnövelt monster sűrűség az actI,II és IV-ben csak mp1-től van, tehát célszerű abba rakni xp (és egyéb) farmolás miatt ha bírja a kari.

Én most értem fel ismét level 60-ra (barbárral mondjuk először végre - az idevezető hosszú út ki van kövezve pár lvl50 feletti harcossal :( ), most kezdem az infernot ezzel a karakterrel. Megpróbálom az mp1-et elsőre, nem tudom, hogy milyen lesz, damage abszolut másodlagos lett most, és az eddigieknél sokkal többet fordítottam all res-re és hp-ra (1200 fölött van az EHP). Remélem menni fog ;) mp2-re egyelőre nem jelentkezem hozzád. ;)

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#38273) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Este 8tól vagyok act1 mp9-10-re aki akar jönni jelezze majd.

(#38274) oxox válasza #57919488 (#38271) üzenetére


oxox
addikt

egyebkent ezt tovabb gondolva lehet pont ez a blizz celja.
Miert jo neki, ha fent tartja az erdeklodest? penzes AH nelkul nincs bevetel, minel kevesebb ember annal kevesebb szerver...a kiegeszitot meg ugy is megveszi aki belerakott korabban 400-500-1000+ orat

ez csak egy elmelet.

(#38272) Pompi igen-igen ezt tapasztaltam is, hogy 2-3x annyi monster van adott teruleten. ha gondolod, es van kedved vegyel fel (sc2 TS-re is fel tudunk menni), mehetunk lvl0 v lvl1-en is. (lvl2t meg nem mertem egyedul bevallalni). Mikor Jasn feljutattot akkor lvl3-an rohantam utanna, de eleg durva volt a barbija, es kb csak kovettem (akkor lvl0 -n gyengebb voltam mint most lvl1-en). Altalaban SC2 nekem pioritast elvez, ha van fent ph!ajtas, de mostanaban visszaszoktam dio-ra is (a HC uj kihivas)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#38275) P00By válasza DeckardCain (#38273) üzenetére


P00By
nagyúr

Bahh, de kemények vagytok :(

(#38276) DeckardCain válasza P00By (#38275) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Lehet 7-8 is de nem akarok egyedül játszani

(#38277) oxox válasza Pompi (#38272) üzenetére


oxox
addikt

elfogyott az ido.
ma egyebkent kiprobaltam, 25% XP-s kaviccsal, hogy mi a gyorsabb lvl0, vagy HP kaviccsal a lvl1.
utobbin szemlatomast gyorsabb volt a fejlodes, hiaba rohantam at lvl0-an a palyan.

en egy lvl 40 koruli hullamon jutottam el idaig...hulye chat beszivatott...sc2 kollega ramirt, valaszoltam neki, majd nyomkodtam a gyorsgombokat serenyen ..."11222111211qqqqq" volt a halott kepem bal sarkaban :DDD

az egyik cimbinek ket varazslo karaktere halalanal voltam jelen (segitettem neki szintezni)...az utobbi (ket napja) lvl59-en verzett el hell lvl10-en egy vortexet dobtak ra (szerencsere itt mar sajat maga alitotta a szintet)

jahh es ma sajna tuti nem jo, mert meg huzom az igat...remelhetoleg holnap leszek

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#38278) #57919488 válasza oxox (#38274) üzenetére


#57919488
törölt tag

Szerintem tobben forditottak hatat a jateknak az AH miatt mint gondoltak es a Blizz szeretne ha a kiegeszitore azert tobben visszaternenek mint ahany aktiv jatekos van most. Biztos nem tul fenyes a helyzet ha a tozsdeszimultaor reszet kiveszik.
Egy MMO-t nem ismerek amiben csak AH-bol lehetne ervenyesulni es ezt itt el is szurtak szvsz.
WoW-nal is apr.1. trefanak feljott a panda kieg es viccnek jo volt de mikor ezt bejelentettek hat akkor aztan voltak jatekos vesztesek rendesen.

(#38279) oxox válasza #57919488 (#38278) üzenetére


oxox
addikt

igen jogos, de pont ez is lehet az, hogy a hardcore jatekosok erdekei nem elsodlegesek...gondolom a hardcore jatekosok (+1000) oraval kevesebb bevetelt produkalnak (megha tobben is vannak, bar nem tudom kibol van tobb), mint a heti 5-10-20oras jatekosok...

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#38280) Gorneck válasza #57919488 (#38271) üzenetére


Gorneck
titán

Nem lesz az rossz, ha megfelelő balance-ot kapunk, de mint tudjuk Blizz nem igen szokott jól balanceolni...innét joggal aggódom pl én, hogy nem 1 hónapig szeretném még élvezni a dio3-at...

Gorneck#1239

(#38281) Gorneck válasza oxox (#38263) üzenetére


Gorneck
titán

Vele teljesen jól elvoltam ott, de értelme nem sok van...

Gorneck#1239

(#38282) Gyick válasza mikromanus (#38261) üzenetére


Gyick
őstag

És ez a szumma xp-ből származó jóság hogy fog szét oszlani a karakterek közt?úgy értem ha lépek plvl-t (mármint ilyen egységesitett paragon szintet) akkor ha 5 karim van akkor mind az 5 kap +statot?

(#38283) oxox válasza Gorneck (#38281) üzenetére


oxox
addikt

nahh ezt (es Pompi barbarjat) majd csak otthon tudom megnezni :O ....bevallom szoktam neznegetni a karaktered :B , es lattam, hogy volt egy igen komoly szintu wd-d is aki mar a vadaszmezokon van...probaltam otletet meriteni a tiedbol, meg Jasn-ebol /skill-gear/

szerencsere latom, meg hova fejlodhetek :DDD amugy ez a ketkezes fegyver kifizetodo, vagy csak azert csinalod mert brutalisan nez ki ? ;)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#38284) Gorneck válasza oxox (#38283) üzenetére


Gorneck
titán

A második már tovább jutott és van rajta saját loot is...gazdagon. Mondjuk előzön is...

Mivel a Zuni set nem 3 fillér és mivel a WD manaégetése elég kemény így számomra tökéletes fegyó a Skorn, pont mint SCn. :)

A pocsék netem miatt abbahagytam a játékot vele, mondjuk ez nem teljesen fedi a valóságot, mert elkezdtem terazni volt inkább a fő ok...

Majd egyszer befejezem...őt is... :)

Gorneck#1239

(#38285) mikromanus válasza Gyick (#38282) üzenetére


mikromanus
veterán

Account paragon lesz. Nem lesz "szétosztás". Mindegyik megkapja szétosztásra ugyanazt a paragon szintet/pontot. Ha para 200 vagy, akkor 200-200 lesz szétosztható az összes lvl60-as karakterednek.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#38286) oxox válasza Gorneck (#38284) üzenetére


oxox
addikt

igen nezegettem a zuni cuccaid (3is van rajtad ha jol emlekszem..sisak tuti :) ) , de egyelore ugy vagyok, hogy sosem lesz annyi goldom :B ...ma mempora licitaltam (megnezni, hogy a vitet kivaltja-e a %life es melle +dps...mar varom, hogy otthon lathassam, hogy nyertem-e), ill. gondoltam egy ice climbersre+a bukott movementet tryan rucin (vagy min) potolni....de szinten eleg draga, foleg ha mindkettot szeretnem....a 24% movementbol meg nem szeretnek alabb menni, mert nagy kenyelmi faktor.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#38287) JSaN válasza oxox (#38286) üzenetére


JSaN
addikt

van egyhc-s zuni sisakom, oda adom neked. nem chc-s de masban maxos aszem. 1 het szunet utan vissza jottem, de ma nagyon laggosak a szerok, igy kicsit sc-zek.
egesz jol feljodtel, bar armor nagyon keves rajtad.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#38288) oxox válasza JSaN (#38287) üzenetére


oxox
addikt

:R csak ha tuti nem kell, es nem nyertem meg a mempot :) ..amugy a regi cuccaidnal ha talalok jobbat akkor kellenek vissza (vagy adjam el, es a penz?) ?? azt hiszem, hogy 1-2-ot lecsereltem mar.

SC mint starcraft? /lesznek/vannak fent joparan ph!-rol fyi/

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#38289) P00By válasza DeckardCain (#38276) üzenetére


P00By
nagyúr

Na azé! :DDD
Sajnos mindjárt befut a szerelő :( De lehet benézek vmennyire, ha van hely.

(#38290) IreN!CuS válasza Muton (#38267) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Köszi a party-t meg a cuccokat :)

Azért így haladva elég pörgős a játék , de tény a drop messze van a boxos verziótól.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#38291) granini


granini
őstag

napi granini.. :D
(Akkor könyvcímek formájábna összefoglalnám a mai nap eseményeit.. )

A Prohardver Kiadó gondozásában eddig megjelent kötetek:
Mikroman - Használhatatlan buildek 1 millióból..
Gorneck23 - Sok loot disznót győz
Gyuri27 - Szaradrop (önéletrajz)
KillerJohn - Blizzard nem ver bottal
Bird & Scholes - Big Bad Voodoo (a slam dance sorozat befejező kötete)
Thrawn - Barbárok az elfekvőben - Überrun Krónikák

Szóval, én köszönöm hogy itt lehetek, szerintem ez egy nagyon jó közösség! :R

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#38292) Gyick válasza granini (#38291) üzenetére


Gyick
őstag

Gyick - A Hihetetlen Paragon 2.0

(#38293) Bird válasza granini (#38291) üzenetére


Bird
addikt

:D :D Ezen nagyon jót kuncogtam :) :C

Thrawn - Barbárok az elfekvőben ez mekkora.... :D :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#38294) Gorneck válasza granini (#38291) üzenetére


Gorneck
titán

A gyilkos Lag estéje...erről ííírok Blizznek egy külön ticketet.... :D

Gorneck#1239

(#38295) JSaN válasza oxox (#38288) üzenetére


JSaN
addikt

sc mint softcore ertettem, sc2 mar honapok ota pihen, nincs idegem hozza.
A cuccokal meg azt csinalsz amit akarsz.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#38296) oxox válasza JSaN (#38295) üzenetére


oxox
addikt

:R :R igyekszem nem elhalalozassal elkotyavetyelni oket.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#38297) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Szerintetek ezek után lesz szerencsém a lootban? :D
Biztos most a Blizzard rendszergazdái várják a ROOT 2.0 -t.

A játék az nem játék!

(#38298) mpierre válasza Gorneck (#38294) üzenetére


mpierre
veterán

Csak nem megpusztult a hc wd-d? :F

Szerk: Bázzz. Vigyoripofa. Megyek kv-zni. :DDD

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#38299) Muton válasza IreN!CuS (#38290) üzenetére


Muton
addikt

szívesen, majd folytatjuk :K pörgős majd magasabb szinten lesz, normalon elég kihalt minden terület.
drop meg nem messze volt, hanem nem volt :D de legalább 4 achit sikerült összeszedni

#38291: granini :C :DDD még jó, hogy pont megittam a kv-t, mert most törölhetném a monitor pajtit. nincs valami levlista, amire feltolod ezeket? nem szeretnék lemaradni egyről sem :N

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#38300) Gorneck válasza mpierre (#38298) üzenetére


Gorneck
titán

Nem HCzok, szal nem is halhatott meg...szal amit linkeltem az még él... :) Az elsőm halt meg egy szeró lag miatt...

Gorneck#1239

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.