Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38551) Bird válasza Rankerz (#38550) üzenetére


Bird
addikt

majd meglátjuk kinek lesz igaza végül. :P :B Sajnos a paragon szintezési görbét nem ismerjük még.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#38552) Helmoras válasza 0Li (#38543) üzenetére


Helmoras
őstag

Vannak ebben érdekes dolgok :)

(#38553) killerjohn válasza Bird (#38531) üzenetére


killerjohn
addikt

"A paragonból elosztott pontok határozzák majd meg a loot milyenségét is."

Ezt kifejtenéd ?

(#38554) Gyuri27 válasza 0Li (#38548) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ügyes vagy. De ha monopolyt szeretnék játszani akkor nem dióznék.
Nem mondom, hogy zárják be az ah-t. Viszont jelen állás szerint túlságosan befojásolja a játékmenetet, lootot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#38555) 0Li válasza Gyuri27 (#38554) üzenetére


0Li
aktív tag

Lootot nem befolyásol mivel nincs :D

(#38556) DjDanee87 válasza Rankerz (#38550) üzenetére


DjDanee87
addikt

Szerintem is így lesz. Lehet orrba-szájba tolni a paragon 1.0ban is, de vaszeg 70esen majd több XPt fog érni minden, és akkor fog többet érni a játékba tett idő, nem most.

(#38557) Gyuri27 válasza 0Li (#38555) üzenetére


Gyuri27
félisten

Már hogy ne lenne.
Frost, gladi kesztyű esik orba szájba. Polearm, warmonger, tzo, mad is esik minden nap. Tormentor, strongarm minden 2 nap esik.
Ami nem esik: mempo (nemhogy chc-s), lacuni, skorn, fury. Azaz minden ami értékes lehetne jó roll esetén.

Amd - Radeon - Ryzen

(#38558) MrCsiT válasza P00By (#38541) üzenetére


MrCsiT
addikt

Ha ennyire nem jön az xp, akkor kell egy HF ring+ piros kő a sapkába, és rögtön jönni fog. Bár fontos, hogy gyorsan öld a szörnyeket, én inkább megyek mp9-10-en, még ha több idő is egy-egy lényt megölni, számomra látványosabban jön az xp. Esetleg, ha max mp8 körül bírnád egyedül, menj 4 fős partyban, akkor mp9-10-re is bemehetsz, legfeljebb másnak kell többet ölnie ..hahaha :)
Ha meghalsz ott, tegyél magadra több vitet ( akár kővel) és/vagy resistet, akár a dps rovására.
Nekem act1 fields és ott a kripta, ha épp spawnolódik, meg act2 oasis az a 2 hely, ahol a legtöbb lény van, így a legtöbb xp is.
Nem mellesleg, magasabb mp-n a lootnak is jobbnak kellene lennie :)
Ha mindenképp egyedül mész, akkor meg vegyél fel követőt, arra is tegyél HF ringet, az még +6% xp-t ad majd.
Mikro: 38528-as kimerítő dps leírást köszi :) :R

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#38559) Muton válasza MrCsiT (#38558) üzenetére


Muton
addikt

gyere a milliókért, megvan, sikerült kiárusítani 3 lvl15-ös cuccot :) amúgy azokért összességében több goldom lett, mint lvl 60-ass cuccokból. már ezért is megérte signetet farmolni (bár signet is eshetett volna >_< )

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#38560) Helmoras válasza Gyuri27 (#38557) üzenetére


Helmoras
őstag

Strongarm lehet jó tegnap adtam el egy int vitest 20 misiért :) ;]

(#38561) Gyuri27 válasza Helmoras (#38560) üzenetére


Gyuri27
félisten

Attól jobbat kraftol az ember.
Nagy mákod volt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#38562) Helmoras válasza Gyuri27 (#38561) üzenetére


Helmoras
őstag

Tudom, csak azt akartam mondani nem kell leirni, a remény hal meg utoljára :D

(#38563) czpitti válasza Gyuri27 (#38547) üzenetére


czpitti
senior tag

Messzirol jott ember azt mond amit akar.Goldos ah-ban flippelgethet akárki akármennyit akkor sem lesz olyan gearje amivel simán szolozik mp10 4-esben ugy hogy abbol 3 afk a városban.Értem ezalatt a HALADÁST nem az életbenmaradást.Én 5-6 accounttal flippelgettem,ah-ztam mégis hozzá kellett nyulni a jurohoz hogy ezt csináljam.Most már elérheto ez nagy mákkal de régebben tuti nem volt az.( mellesleg megkukkoltam a tobbi karit is amin van még egy-egy cucc azok igen low termékek szal haggyadcsak...)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#38564) mikromanus válasza czpitti (#38563) üzenetére


mikromanus
veterán

"Goldos ah-ban flippelgethet akárki akármennyit akkor sem lesz olyan gearje amivel simán szolozik mp10 4-esben ugy hogy abbol 3 afk a városban."

És ez mióta cél/elvárható? Ha négy ember helyett gyorsan öl valaki a legnehezebb fokozaton, akkor az egész játék el van b***va. Persze vannak megalomán alakok... khm... tudod, akik hozzányúlnak ilyen balgaságok miatt a malacperselyhez... ;] :C
Az ilyen tévhitek miatt fuldoklik a könnyektől a fórum. Emiatt "szar a drop". A legnehezebb fokozatnak alapból, csapatban, hatékony skillezéssel se nagyon kellene darának lennie. Annak kellene a kihívásnak lennie, vagy olyannak ahol picit már oda is kell figyelni. Ehelyett itt mindenki "darálni" akarja. Azaz: gyorsan és sok ellent akar sírba tenni ocsóé', de még inkább saját dropból. Hát nem! EZ nem cél. Aki ilyet akar menjen konzolra, vagy más offline godmode kompatibilis játékra! Aztán meg fikázzák aki csak átlagos sebességgel irt MP10-en?! Hallatlan. :DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#38565) quex válasza Gyuri27 (#38537) üzenetére


quex
tag

Kongor a király infernón. Én meg nightmare-en. :)

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#38566) Gyuri27 válasza czpitti (#38563) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azért firtattam a dolgot én is. Akkor láttam kongort. Megnéztem a gearjét. Pontosan nem emlékszem csak a fegyókra. 12xx-s axe 70+ chc ls, furmány is 1200 fölött 70+ chc.
A többire ránéztem. Volt, hogy rmha-ban se volt olyan jó. Szóval alsó hangon 250 orjó/slot.
Persze volt amit kraftolt. De azokat az itemeket látva. Nem az első 10 kraftba volt. Volt, hogy 10001amut kraftolt és közelébe se volt annak ami ajta olt (ki elhet számolni azt is, hogy 1001 amu kraftja mennyi).
[link]

Amd - Radeon - Ryzen

(#38567) Pompi válasza mikromanus (#38564) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Szerintem senki nem mondta, hogy elvárható. Lemaradtál volna az előzményről?! :U

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#38568) mikromanus válasza Pompi (#38567) üzenetére


mikromanus
veterán

Előzmény? Tények? Mégis hogy jön az ide? :DDD

Az adott hozzászólásra reagáltam. csak arra amit mondott. Amúgy lehet nem elvárható, de czpitti kolléga nem szarral gurugázik ha egészséges (?) megalomániáról van szó. A lényeges rész: "mégis hozzá kellett nyulni a jurohoz hogy ezt csináljam"
Szóval neki elvárás volt hogy így menjen. Bele is túrt a jórú kötegekbe. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#38569) Helmoras


Helmoras
őstag

Nincs valakinek kipróbálásra egy komolyabb dexes lifesteales skorn 175+ chd 1300+dps? megnézném haranggal mennyire legit a dolog...

(#38570) Sárpac válasza Helmoras (#38569) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Esetleg akad! ;)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#38571) Helmoras válasza Sárpac (#38570) üzenetére


Helmoras
őstag

Vegyél fel kérlek, spórolok egy kommentet amiben elkérem a btaged :) CherokeeZ#1655 Mindenki más is bátran
175k unbuff dps monkal vagyok épp fejlesztgetem (bármennyire is nincs értelme mert nyakunkon a patch :)

(#38572) czpitti válasza mikromanus (#38568) üzenetére


czpitti
senior tag

Csak reaagáltam egy elozo hsz-re:) Gyuri: nem csak a kraft koltségét kell nézni hanem a hozzávalok osszefarmolásának idejét is számold bele,add hozzá a killhez.Rákukkoltam a diabloprogressre volt azon a wd-n még pár cucc,nyolc napja nem volt frisselve ezért mondtam azt amit.Néztem a screenshotot is a baba letéve,buffok belove.Nálam ez pont nem unbuf 270k.Ez se baj csak ne nagyzoljunk már...

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#38573) atidzsiforc válasza Helmoras (#38571) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Annyi dps-el mp7-8 siman menni fog haranggal.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#38574) mikromanus válasza czpitti (#38572) üzenetére


mikromanus
veterán

Amúgy te most morcos vagy a hétvégi lag és egyéb paranormális jelenségek miatt és likvidáltad a felszerelésed (esetleg áttértél HC-ra), vagy csak a kölök barbárja kap lehetőséget majd az érvényesülésre?

LEkéstem a kiárusítást (ha volt) :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#38575) Helmoras válasza atidzsiforc (#38573) üzenetére


Helmoras
őstag

Most is megy mp 7-ezek, csak neten pár videoban skornal mennek, én mondjuk a 2 1 kezest preferálom mert igyis ütök másfél millákat, de innen a fegyver upgrade többszáz milla, a fent emlitett skorn meg max 50 misiböl meguszható, és ha érdemben tudnám kezelni akkor jobb upgrade lenne talán... bár már kicsit idegel hogy egy hete nem tudok megnyerni egy normálisabb nati gyürüt... :D de ez más tészta

[ Szerkesztve ]

(#38576) schwartz válasza Helmoras (#38575) üzenetére


schwartz
addikt

Nem tudom neked mennyire szamit de partyban nem mindenhol fogjak dijazni a harangot.

If he dies, he dies.

(#38577) Helmoras válasza Sárpac (#38570) üzenetére


Helmoras
őstag

Köszönöm a tesztet, vettem is egyet meg is ugrott a dps szépen 208k unbuffra :) 3 millás harangokat potyognak ha ügyes vagyok :) Más is felvehet bátran ha nem óckodik egy harangos monkal partyzni :D

Swartz: Publicban elnézik beszoktam tenni az összehuzást és falhoz harangozom a mobokat így már csapat barátabb a dolog :)

[ Szerkesztve ]

(#38578) mikromanus válasza Helmoras (#38577) üzenetére


mikromanus
veterán

Engem is kiutáltak. Mikor már komolyan megfenyegettek, akkor kiszedtem partyban a harangot. Aztán jöttek azzal mennyire nem vagyok hatékony. Azt hiszem épp két egykezessel nyomultam egy leach-csel. A skornos jó, de ugyanúgy szétlöki az ellent. Kiegben (vagy ha előbb jön patchként, akkor még előtte) valószinüleg kiszedik a knockbacket és csak egyiken lesz rúna alapján bent. Soloban nem feltétlen rossz a knockback. Nem nagyon tudnak a célpontok sebezni miatta. Csak csapatban olyan érzékenyek* a népek. :C

*= értsd: hisztisek valamiért

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#38579) quex válasza mikromanus (#38578) üzenetére


quex
tag

A harangos monk csapatban kb. olyan, mint a pörgős barbi. :)

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#38580) Helmoras válasza mikromanus (#38578) üzenetére


Helmoras
őstag

Mostanában publikozok mert lusta voltam a phs arcokat felvenni, meg nem tartom magam olyan nagyra hogy velük játszak :P De egyszer sem panaszkodtak még miatta... mondjuk általában én voltam az érdemi dps, nem is értem bejönnek ilyen mp7 es publicba 100k dpsel...,Nomeg mint mondtam én berakom a vacuumot is mellé és csak ésszel használom a harangot, nem dobálom brainless :D Szerintem így nem olyan zavaró. és ugye mind emellett az aurám egy igen komoly dmg buff jó "spiritmanagement"-el szépen fent lehet tartani, rá healelek az emberekre +20% dmg(a passzivból), és a vacuum is nagyon jó...meghát a knockback életet is menthet akár, lehet így vagy úgy utálni, de egy jó partyban ott a helye a monknak.

[ Szerkesztve ]

(#38581) mikromanus válasza quex (#38579) üzenetére


mikromanus
veterán

NEm. EGész más. A pörgős barbi nagyon fürge, de kb nem sok vizet zavar (kivéve ha furyt használ), míg a harangos mong szétcsap mindent, de szét is lök. Az egyiket nem is létod, a másikat csak szeretnéd máshol látni ha vajákos kis porcelénkarival nyomulsz.
Az egyik "semleges", a másik öl is... csak a napraforgó-WD-k morgolódnak a hangyaf@sznyi sugarú skilljükkel miatta. ;]

(#38580) Helmoras
HA ilyen sok spirit költő skilled és nem nagyon gyúrsz spirit regenre se, akkor a skorn annyira nem jó választás szerintem monknak. Két egykezessel jobban tudsz spiritet tölteni és hamar összejön a harangra való. Nekem spirit regen cuccaim vannak skornra és skillekkel is megtámogatom. kb folyamatosan azzal támadok. Vagy valamelyik spirit generator rúna ilyen jól tölt?

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#38582) Edge válasza mikromanus (#38581) üzenetére


Edge
veterán

Na. Meg is van az e-napi vita tárgya. Party arc-e a harangozó monk? :)

Sztem mp10 partyban nem. Idegesítő amikor bent vagy egy nagy DPS-es karival és egy ilyen monk szétlöki a thrasheket, mivel megölni nem tudja. Sz'l nemjó semmire sem az, hogy a tömeget szétlökdösi, minek az meg mire jó amikor meg is lehet őket ölni? :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#38583) mikromanus válasza Edge (#38582) üzenetére


mikromanus
veterán

Azaz firabat tyúktolvajjal vagy és nem tetszik hogy egy karakter nem téged supportál. Ez mondjuk igaz. :C
Szerintem a megoldás egy firebat skill nerf lenne. ;]
Sok sírás lenne, de a kasztnak jót tenne. VAgy a többi skillt kellene (még) OP-abbra buffolni.

edit: másik monkkal, vagy egyéb DPS buffos más kaszt mellett a harang kb önmagában is semlegesíti egy jobb Quasimodonál a fehér mob sereget. MP7-en mait épp említett a kolléga még ez se nagyon kell.

(#38584) jjc válasza
Hát jó. Ilyen support only karakterek mindig találnak kifogást ami miatt csak és kizárólag egy build illik hozzájuk a másik kasztoknál. ;] :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#38584) jjc válasza mikromanus (#38581) üzenetére


jjc
aktív tag

meg a cm wizek is morgolódnak.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#38585) Helmoras válasza mikromanus (#38581) üzenetére


Helmoras
őstag

Mp 7 en már elég szép számban vannak mobok, a sweeping-et használom ugye a spiritest hozzá az extra 100 spirites passzivot és a criplingnek a spirites runáját, skornal olyan sok tapasztalatom nincs, de a teszt körben gond nélkül tudtam tölteni, ha találok 1 miliárd goldot nyilván visszaváltok két egykezesre(és akkor visszateszem a fist of thunder spirites runáját) de jelenleg ez volt ár érték arányban a jó upgrade...(28 misi volt 1d 12 vel 1350+ dps 195+ chd + ls) meg van most 42% aspd bónuszom bár kesztyűre nem sikerül a triflectát rákraftolni (800 nál járok kb :D) akkor már talán 50 is lenne... igy egész jó skornal is, két egykezessel meg persze mégjobb.

Edge: értem az álláspontodat de nálam nem cél az mp 10 egyelőre :D és mint mondtam okosan kell használni a harangot és akkor nem olyan annoying...

[ Szerkesztve ]

(#38586) Bird válasza Edge (#38582) üzenetére


Bird
addikt

Én csak a Harangozó Terit szeretem. :DDD

Az "összerántós" monknak ellenben nincs párja... :D ;]

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#38587) mikromanus válasza Helmoras (#38585) üzenetére


mikromanus
veterán

Két egykezesnél ha a harang viszi be a sebzés nagyját, akkor lehet jobban jársz egy erős sebzésű main hand - bármilyen sebzésű, de gyors és jó "buffos" offhand kombóval. A harang sebzésébe csak a main hand számít bele, de az offhand jellemzőit beleszámítja értelemszerűen (leach, chd, main stat). Így kijöhet olcsóbban is. Egy dagger, sword, vagy monk körömvágó fegyver, sok dex-chd-sockettel, esetleg +leach kijöhet jó áron. Tesztelni akartam én is, csak mostanában eléggé lusta vagyok ha diabloról van szó.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#38588) Helmoras válasza mikromanus (#38587) üzenetére


Helmoras
őstag

jó az ötlet ha sikerül szereznem jó nati gyűrűt utána kipróbálom és megosztom a tapasztalatokat, köszi a tippet.

(#38589) P00By válasza MrCsiT (#38558) üzenetére


P00By
nagyúr

kell egy HF ring+ piros kő a sapkába Így megyek! :K

MP7-8, keeps(vagy act I néha innen a srácokkal) és fullos party!

(#38590) quex válasza mikromanus (#38581) üzenetére


quex
tag

Mindjárt gondoltam, hogy amit Te használsz, az csak jó lehet és a többiek csak azért nyafognak mert gyengék.. az ilyen jellegű megterheléshez. :)

Tekintsünk el attól az esettől, amikor akkora dps-el mész, hogy 1 ütés a haranggal és fekszik. Ha egyedül játszol, akkor visszajönek rád, ez így is jó dolog. De ha nem egyedül játszol, akkor mindkettő ugyan azt csinálja, a harangas monk és a pörgős barbi is. Mindkettő szétteríti az egész területen a szörnyeket és mindenkinek, akinek van területre ható támadása, az a hajára kenheti, mert egyessével kell levadászni az összes szörnyet, így jóval időigényesebbé válik a levadászatuk.

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#38591) mikromanus válasza quex (#38590) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja, lehet. Viszont ez csak a "standard support és party" karaktereknek számít. A többivel simán szétcsapjuk a túlélőket. Nem kell fagyasztás és tűzesdönövér sem. Amúgy sem MP10-ről volt szó. Játszani jó ez is. Semelyik karakter se "must have" a csapatba. EZ csacskaság. Legfeljebb a jégkocka wizardosok és a WD-sek a tűzörvényükkel más csapatban fognak vonulni. Nekem egyik se hiányzik. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#38592) Lézerparaszt válasza mikromanus (#38591) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Szerintem hagyjátok a harangot, hiszen már Besenyő Pistabá is megmondta: a harang nem jó tanácsadó!

A játék az nem játék!

(#38593) mikromanus válasza Lézerparaszt (#38592) üzenetére


mikromanus
veterán

Jáj, ez annyira szar volt, hogy már szinte jó. :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#38594) Gorneck válasza Lézerparaszt (#38592) üzenetére


Gorneck
titán

Jaja...tök uncsi... :)

Inkább aszondjátok meg, hogy a szerók még mindig imbák? Me ha igen, akkor be se lépek a játékba... :D

Gorneck#1239

(#38595) quex válasza mikromanus (#38591) üzenetére


quex
tag

Ez nem így van. Pl. Edge sem fagyis wiz-el játszik, mégsem örül a széthajigálós monknak.
Arról van szó, hogy akinek nincs elég jó a felszerelése az adott szintre, azt kínos helyzetbe hozza egy ilyen széthajigálós monk, akik meg csapattámogató skill-eket vállogatnak össze, magsabb szinten is képesek lesznek normális tempóban haladni, mint amire egyedül lennének képesek alacsonyabb szinten. Egy jó party nem abból áll, hogy egymás mellett haladva üti mindenki a szörnyeket, hanem hogy egymást segítve teszik ezt.

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#38596) rongyi válasza Gorneck (#38594) üzenetére


rongyi
aktív tag

Egy fokkal jobb a helyzet, mondhatni már játszható a játék.

(#38597) Bird válasza rongyi (#38596) üzenetére


Bird
addikt

:D Ha már szódával elmegy akkor oké! :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#38598) Muton


Muton
addikt

+62 allres ér -3k damot? buffal így 800 a min allres

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#38599) Edge válasza mikromanus (#38583) üzenetére


Edge
veterán

Se firebat wdvel se archonnal nem szeretem :) De lássuk be amiről itt szó van nem létező probléma, én jó ha 2x találkoztam harangos monkal partyban és az is publicon, szóval nem gyakori azon playerek elvetemültsége akik partiba mennek harangozni, főleg nem mp10-en, lehet lejjebb igen de ott nem szoktam előfordulni csak nagyon ritkán.

Muton: a buff alatt az archont érted? akkor kell az a res neked, mert archonban még a 800allres is harmatos. 950+ kellene legalább, de az nem egyszerű ha magas dps-t is szeretnél.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#38600) Muton válasza Edge (#38599) üzenetére


Muton
addikt

buff alatt a prismatic armor-t értem. archonban a legkevesebb 1077. thx, akkor zsírkirály vagyok úgy látom :DD
már csak dps-re kell gyúrni, ami meg nem olcsó...

de amúgy az rendben van, hogy a hülye fák mérge, és a vonalban repülő szúnyogok pillanatok alatt leölnek?

szerk: encsi meg már akkor fekszik, ha távolról meglát egy szúnyogot >_< mondjuk azt vettem észre, hogy akkor is adja a gf, mf-ot, ha éppen pihenget. az a lényeg, hogy csak fel legyen bérelve, élnie nem kell :K

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.