Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38451) quex


quex
tag

A tesztek szerint nincvs baj a netemmel, de 2 napja játszhatatlanul laggol a játék. Sosem volt ennyire szar. Csinálnak ezzel valamit?

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#38452) Rayner


Rayner
őstag

Azért ez már tényleg szánalmas a világ egyik legnagyobb fejlesztőjétől... főleg hogy van pár stabil ip a kezük alatt.... gyerekek ami itt egy éve megy az vicc.
Garantálom a kieggel sem fog változni semmi...szerencsétlenkedés lesz a köbön

(#38453) mpierre válasza quex (#38451) üzenetére


mpierre
veterán

Mi az hogy. Egy elfogott levél. :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#38454) IreN!CuS válasza Muton (#38447) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Eladtam a f@ba :D , nem bent van a ládában :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#38455) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Egyébként ez a lagolás (vagy DH-knak Legolas) szerintem csak kis hazánkra jellemző, mert nekem itt Finnországban semmi gondom nincs, sem a belépéssel, sem a laggal. Tegnap egy fél órára tényleg volt lag, de azután el is múlt.

A játék az nem játék!

(#38456) czpitti válasza Lézerparaszt (#38455) üzenetére


czpitti
senior tag

Mert te egy szerencsetojás vagy:)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#38457) Wolverine válasza quex (#38451) üzenetére


Wolverine
félisten

Az európai Battle.net köhög az utóbbi 2-3 napban valamiért - dolgoznak rajta, de vannak mellékhatások.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38458) DjDanee87 válasza Wolverine (#38457) üzenetére


DjDanee87
addikt

Goldsinknek elég jó ez a lag. 30-40k goldot hagyok ott folyamat a kovácsnál

(#38459) Thrawn válasza Wolverine (#38457) üzenetére


Thrawn
félisten

Már írtam miért vannak akadások: [link]
Nem a Blizzard sara a mostani lag.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#38460) Helmoras


Helmoras
őstag

Kipróbáltam a dodge-os monkot, láttam valaki bohóckodott vele itt fórumon :) Meglepően jó, nem igazán érzem hogy lassabban ölnék mint az overawe-el viszont stabilabb a kari, mondjuk partyban már más skillösszeállitás hasznosabb, de soloban elég kellemes, ha van bunyo 75 ön tudom tartani a dodge-ot, nomeg hogy nemrég kezdtem újra felcuccolni a monkot, elég jól jön ez a jelenlegi 330 allreshez :D

(#38461) Wolverine válasza Thrawn (#38459) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem is állítottam, hogy a Blizzard sara lenne a dolog, csak annyit, hogy dolgoznak a megoldásán. Nyilván a Telia sem akar egy ilyen nagy presztízsű üzletfelet elveszteni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38462) mikromanus válasza Helmoras (#38460) üzenetére


mikromanus
veterán

Jelen. Már ha a backlash verzióra gondolsz. Ki is dobtam a leírást a diablopiacra. Ahol sűrű az ellen ott elég látványos és gyors :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#38463) Helmoras válasza mikromanus (#38462) üzenetére


Helmoras
őstag

Igen-igen azzal bohóckodok most, mondjuk csak 235k buffed dpsem van, de mp 7-en elvagyok vele, köszi a tippet ezuton is, bár harangal még mindig erősebb a kari, csak ahhoz kell majd még resist...

(#38464) Thrawn válasza Wolverine (#38461) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem is állítottam, hogy te azt állítod hogy a Blizzard sara lenne ;)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#38465) Thrawn


Thrawn
félisten

:D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#38466) Scholes9 válasza Thrawn (#38465) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Katt :DDD Soundon élőben elég komoly volt :D :B

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#38467) szmegma válasza proci985 (#38439) üzenetére


szmegma
aktív tag

"Az andarielen nagyon magas a +fire."
Azt jol beneztem, hogy az a 24% az ellenem van es nem pedig az ellensegre hat. :Y Igy mar ertheto.
Van egy Natalya's Sight sisak, de eleg ratyi, kiveve a vitality, ami 10k-t dob a healt globe-on.
Majd a trade-ben megkerdezem, hogy van-e vkinek Mempo sisakja elado.

A Off-hand, Amulet es Bracers azert az van, mert jobbat nem talaltam.

A kesztyubol probalok CHC-t beszerezni es gyurubol pedig Litany-t.

A skillek kozul a SharpShooter-t lecsereltem Vengeance-re, a Rain of Vengeance-t pedig Spike Trap-ra es a Rapid Fire runajat is kicsereltem.

Jelenleg itt tartok, majd jelentkezem, hogy mit sikerult osszehoznom.
Koszi a segitseget!

TV: JZ1000

(#38468) Helmoras


Helmoras
őstag

ilyennel találkoztatok már?, nem nincs ennyi red gemem igy random megjelentek a ládámban, megpróbáltam eladni 1700 darab, de ekkor errorozott a rendszer :DD

(#38469) Gyuri27 válasza Helmoras (#38468) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez a bünti a piros kő üzéreknek. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#38470) Helmoras válasza Gyuri27 (#38469) üzenetére


Helmoras
őstag

Már el is tüntek, csak kicsikét furcsa volt igy rárakta a texturát arra ami alatta volt :D

(#38471) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Lépjek be vagy inkább ne mert még mindig f*s? :)

(#38472) granini válasza DeckardCain (#38471) üzenetére


granini
őstag

Még mindig laggos. Hanyagolhatod egyelőre.. :(

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#38473) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Ok, szerintem loot 2.0-ig és kiegig be is zárhatnák az egészet :DDD
Várom a kövezést :)

(#38474) Helmoras


Helmoras
őstag

Nálam hibátlan, nyomtam is ma vagy 4-5 órát :)

(#38475) khirill


khirill
aktív tag

nálam is megy ... :B laggol kicsikét de megy...

ratabyzou

(#38476) proci985 válasza Thrawn (#38402) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

"found this on a german forum"

na ez itt kérlek a multikulti csúcsa, amikor az angol fórumra egy német fórumról egy svéd szöveg kerül ki majd lesz továbbrakva egy magyarra:D.

tényleg kigyulladt egy fiber kábel és tényleg érintettek üzleti ügyfelek is, kb ennyi a lényeges. más kérdés, hogy svéd teliás ismerősök nekem nem jelezték eddig, hogy akkora probléma lenne. gerinc környékén lakók sem.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#38477) Gyuri27 válasza khirill (#38475) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kicsikét?
Mondjuk kinek mi a kicsi. Szerintem tré. Nem is kicsit.

Amd - Radeon - Ryzen

(#38478) khirill válasza Gyuri27 (#38477) üzenetére


khirill
aktív tag

na jó ez igaz nem kicsit! ...de nekem már más a tolerancia szintem! :)) ezen az alapon nekem mindig szar... egy épp, h fut konfigon egy rohadt szar adsl nettel... de végül is megy... lol :D

most pl. levágott... :C

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#38479) Edge


Edge
veterán

Ez már durva mi van ahban:

legalább blizz kitehetne vmi figyelmeztetést, ha már megoldani nem tudja...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#38480) Rayner


Rayner
őstag

BF4 béta - 31-70ms
Lotro - 56-62ms
SWTOR - 21-100ms
WOW - 55-86ms
D3 - 180-720ms

nem a hálózatban van a hiba...

Edge: nem az van hogy nem tudja inkább nem akarja... de én is néztem hogy most nagyon elszállt a sok 0-ás item mennyisége

[ Szerkesztve ]

(#38481) Gyuri27 válasza Edge (#38479) üzenetére


Gyuri27
félisten

Most már mindenhol erről van szó. Itthon is és külhonba is.
A te esetednél még kevesen tudtuk.
Ügyesek ezek amúgy. A blizz meg kiadott egy beta játékot. Emlékezzünk a kraft bugra pl.

No de majd a loot2.0 és a rakás hibajavitásnál talán sikerül a szarvashibákat kijavítani.

Amd - Radeon - Ryzen

(#38482) DeckardCain válasza Rayner (#38480) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Érdekes nálam fél órája megy 100 alatti ms-sel..

(#38483) Gorneck válasza DeckardCain (#38482) üzenetére


Gorneck
titán

Egyedül nálam is elment...de mikor már ketten próbálkoztunk csapatni egy kövéret, már voltak furcsaságok...annyira, hogy mára be is rekesztettem a játékot.

Barbárral hogy állsz? Sikerült erősíteni kicsit?

Gorneck#1239

(#38484) killerjohn válasza Rayner (#38480) üzenetére


killerjohn
addikt

Következő HUD-ban már lesz másodpercenként frissülő latency szám-kijelző (D3-ban is van, de ők 5 másodpercenként átlagolják és csak azt jelzi ki a felület, ráadásul azt is csak hülye színekkel). Épp tegnap fejeztem be ;]

(#38485) P00By válasza DjDanee87 (#38444) üzenetére


P00By
nagyúr

És volt pofájuk még mindig nem adni nekem?! :O

(#38486) DeckardCain válasza Gorneck (#38483) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Ja ugyanez volt velem is egyedül semmi baj, de ha már 3an vagyunk akkor kész lesz.

Igen sikerült nyernem 25k unbuff dps-t. Kraftoltam kesztyűt, amut, bracers-t. Meg kicsit variáltam. Régieket meg eladtam így nem fájt sokba. :)
De jövő héten lehet rátolok pár eurót, csak át kell gondolni mert olyan 225k unbuff dps már jó lenne.

(#38487) Gorneck válasza DeckardCain (#38486) üzenetére


Gorneck
titán

Örülök, ha nem is sokat, de tudtam segíteni. :)

Gorneck#1239

(#38488) Pukii


Pukii
senior tag

Csak az inferno lagol és azis csak sok mobnal , legalabbis nekem. érdemes huzni a low lvl karaktereket azok gondolom.kulon szervereken futnak. Szoval bllizard hiaba nem a szervekre fogja az a hibas.....

''A DDR az a winchester?'' by Ziiip

(#38489) Gorneck válasza Pukii (#38488) üzenetére


Gorneck
titán

Ott is lagolt délelőtt...nem kicsit...úgy késett néha az arcane, hogy öröm volt nézni... :)

Gorneck#1239

(#38490) DeckardCain válasza Gorneck (#38487) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Köszönöm még egyszer :R :R

(#38491) Gyuri27 válasza Pukii (#38488) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem 30-s dh is lagolt. Szóval tök mindegy.
Valamit hegesztenek a fiúk.

Amd - Radeon - Ryzen

(#38492) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Ekkora tömeget már nem is érdemes partyban összehúzni 3000 latency instant és tuti halál

(#38493) Muton


Muton
addikt

ne ijesztgess! :DDD

ja, ma jó volt, toltuk Procival, utána Cadalékhoz álltam be, mert amúgy túl gyorsan haladtak volna :))
az a két wd rendesen pusztított (na jó, Cadal is :)) ) új célom van, mert már majdnem minden d3-as tervemet teljesítettem, hogy legalább fele olyan jól kellene ölni, mint a wd-k. szép álom :DDD

amúgy egy kellemes emléket is felidézett a mai játék, amikor kicsi voltam, nagyapám vetített a tesómnak és nekem diafilmet. most ugyan ez volt. meg, mint napi égés, nem vettem észre a sűrűben, h egyszer én léptem szintet. na az lol volt :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#38494) Sárpac válasza DjDanee87 (#38492) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Mi van mester épp tanítod a skacokat? :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#38495) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Tudna segíteni valaki Wizard -os passzív skillekben nem mindegyik tiszta , főleg melyik érdemes fejlődésre használni?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#38496) ProEvoFan válasza DeckardCain (#38473) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Sok HC és Visa harcos játékos nem várja a loot2-t.

(#38497) Sárpac válasza ProEvoFan (#38496) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Akkora csalódás lesz mint egy ház! 1 hete húzok egy karit és már mp2 kompatibilis para 1-es monk!
Haverom 2 karit húzott tökre konzolon szeptember közepére, és már el is adta a fenébe!

Értelmetlen az egész mert az elvárás mindig magasabb lesz, hiába esik ki topp cucc mindenből egy idő után ugyan úgy lóhúgy se fog esni ahhoz a szinthez képest amit elvárnánk, és mivel AH nem lesz szépen elhúznak az emberek mást játszani!

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#38498) Cadal válasza Muton (#38493) üzenetére


Cadal
őstag

Jó volt hogy jöttél, azért a Te wizardod sem gyenge annyira mint azt gondolod. Játékban neked is valahol kb 300K körül lehet a DPS-ed. Kb egy szinten voltunk tegnap (kivéve Edge, ő kemény mint a vídia). Mindenki meghalt párszor :DDD Főleg a rare bikák fektettek le minket gyakran... Érdekes amúgy, mert mp8 kevésnek tűnik, Mp 9 meg már néha elfekvős...

#38495) IreN!CuS Az összefoglalóban ott van a wizrard leírása is passzívokkal együtt magyarul. Amúgy a passzívok kiválasztása attól is függ, hogy milyen buildet akarsz építeni. Archon, CMWW, meteor, vagy valami Mikro féle hibrid szar :DDD
szerk ja hogy fejlődésre? hol tartasz épp?

[ Szerkesztve ]

(#38499) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

A konzol loot túlzás, valami a 2 között kellene illetve gold ah se ártana átgondoltabb formában. RMAH meg kuka.
És a karakterek közti trade-t be kellene szüntetni. Csak bent van a rendszerben egy rakás botos gold..
Illet TARTALOM több átgondolt legend variálhatóbb buildek...

De nem akarok rinyálni... De ez lenne a helyes irány..

Elértem a 200k unbuff dpst.. Innentől jobb craft, vagy bankkártya :DDD

[link]

[ Szerkesztve ]

(#38500) 0Li válasza Sárpac (#38497) üzenetére


0Li
aktív tag

Most meg azért huznak el a fenébe mert játszanak napi 5-6 órát és semmi nem esik. Demonic essence esik hurrá. ma craftoltam 400-at upgrade reményében de ugyanúgy semmi. Leöltöztettem a karakterem és beraktam mindent ah-ba. Majd játszom ha a játék fogja jutalmazni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.