Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37651) Gorneck válasza Bird (#37644) üzenetére


Gorneck
titán

2 szabad hely mindig van...legalábbis mikor kezdünk (fél8-8 közt)...csak néha lusták vagyunk FL-t nézni unatkozók kutatása után...

Gorneck#1239

(#37652) Bird válasza Gorneck (#37651) üzenetére


Bird
addikt

Akkor este :) Az olyan runokat szeretem, mint a tegnap esti. Gyors, hatékony, csapat orientált. :P

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#37653) Cadal válasza Gorneck (#37651) üzenetére


Cadal
őstag

Andrissal mi van, lassan két hete be sem lépett a játékba? vagy ráunt?
amúgy jah, király volt a tegnap esti run, 3 monk, 3 féle mantra, nem sok probléma volt a haladással. Persze a "kacsatolvaj" is sokat hozzátett a hatékonysághoz... :) (tessék, csak emlegetni kell, megjelenik ha akar :) )

[ Szerkesztve ]

(#37654) proci985 válasza Muton (#37650) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

valahol ki kell pukkannia a lufinak / várakozási áraknak

egyébként remélhetoleg a gem dropon valamit reszelnek, AH nelkul nagyon nekem meg 1-1-1-1 729es konel nagyobb szvsz nem lenne.

a kovek meretet is szerintem elegge ahhoz lottek be, mint minden mast.

tenyleg, konzolon hogy esnek a kovek, nem tudja valaki?

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#37655) Bird válasza Cadal (#37653) üzenetére


Bird
addikt

Igyekeztem hatékony lenni. :D A slam dancre szépen táncoltatok, tetszett.... :DDD
Egyébként meg itt vagyok én, csak amolyan csendes megfigyelőként. :B Nem szoktam beleszólni a "nagyok" dolgaiba.... :P ;]

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#37656) radi8tor válasza proci985 (#37654) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

tenyleg, konzolon hogy esnek a kovek, nem tudja valaki?

Azt mondják több esik és olcsóbb a craft is.

⭐ Stella

(#37657) Edge válasza buherka (#37643) üzenetére


Edge
veterán

Nem is teszem :D
Ez a gear a wizem gearje kivéve vállas+zuni fejes+zuni offhand. Mp10 partiban is elég jól elevickélek azért a dps ezen sokat segit, solo is megy amugy mp10 benyomom horrify-t máris van armor, olyankor bikák se 1 hitelnek mert amugy bezony igen :D A refi + desec pakkoknál szoktam borulni sokat ha nem trükközök. Egyelőre így próbálok eljutni p100ig, össz 72M-t költöttem wdre(fejes+offh), tudnék többet de minek, elég a dps... több itemet meg nem akarok cserélni :)
Komolytalan vagyok na, ezt már Gorninak is megmondtam :D

Zan+rongyi: thx :)
(resi 700-750)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#37658) Muton válasza proci985 (#37654) üzenetére


Muton
addikt

elég para a helyzet amúgy. én topazból még nem adtam el egy darabot sem (csak rubyból és emeraldból, mert azt hittem, h nem kell majd), de még egy marquise-t sem tudnék összehozni, max 2 db radiant start, ~555 órával a hátam mögött :U
de a szűk keresztmetszetcet szerintem a tome. az nagyon kevés, főleg ha többféle követ fejlesztene az ember. nem tudom olyan ütemben gyártani a jobb köveket, ahogy esnek, mert mindig kifogyok a hülye tome-ból :((

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#37659) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Valaki tudna kölcsönadni egy 1300+ -os jóféle Calamity -t? Csak meg szeretném nézni mennyi dps-t vesztek/nyerek vele.

A játék az nem játék!

(#37660) DjDanee87 válasza Muton (#37658) üzenetére


DjDanee87
addikt

Igen ezt én is tapasztaltam a napokban. Kezdett megtelni a stash a 100asával stackelő kövekkel, gondoltam összedobom őket nagyobbra. Tomeot és kavicsot egyaránt fel szoktam venni ha játszom de a sok kavics mellett a tome nálam is kifogyott az upgrade során és AHn kellett vennem.
Remélem nem lesz hülye a blizz és gondol erre is a loot2.0ban/AH leállításkor. Eltörölhetnék a tome-okat a kavics upgradeből teljesen, vagy növelni kellene a dropját.

(#37661) Muton válasza DjDanee87 (#37660) üzenetére


Muton
addikt

mondjuk én ezt úgy képzelem el, hogy egy konstansban van tárolva a drop rate, szóval kb annyi lenne, hogy double secTomeDR = 0.001 helyett 0.003. szóval ezeket szerintem loot 2 nélkül is pár pillanat lenne korrigálni. ha jól tévedek :)

mod:
de nem akarásnak loot2 a vége :DDD

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#37662) granini válasza Lézerparaszt (#37659) üzenetére


granini
őstag

Hali, estefele leszek akkor kolcson tudom adni. Az egyetlen bokkeno hogy marquise ruby van benne, azt kivenni 5M gold. Igy is erdekel a dolog..? Nezd meg a karakterlapom a DH-mnal megtalalod a Cala-t..
Friend listen fent vagy nekem egyebkent.

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#37663) Lézerparaszt válasza granini (#37662) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Köszi, jobban megéri bukni 5 millát mint venni egyet hogy utána 10 perc múlva visszarakjam hogy nem jaú :)

A játék az nem játék!

(#37664) granini válasza Lézerparaszt (#37663) üzenetére


granini
őstag

Ha Manti-s vagy akkor azert ovatosan hasonlits.. marmint szivesen adom, probald ki, most ugysem nagyon hasznalom a DH-m, tehat adok idot.. csak pure DPS-ben eleg sok a kulonbseg egy jobb Manti javara, viszont AS-ben - es emiatt bizonyos buildekben - jobb a Cala, hatred / disc visszatoltesre alkalmasabb.

En azert nem tartok Mantit mert minden DH azzal rohangal szinte, es egyszeruen nem voltam hajlando. Windforce-rol valtottam Cala-ra, hat azert az eg es fold.. este osszehozzuk, szerintem 21.00 utan leszek online.

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#37665) killerjohn


killerjohn
addikt

erre valaki? [link]

(#37666) Gyuri27 válasza killerjohn (#37665) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link]

Amd - Radeon - Ryzen

(#37667) Muton válasza killerjohn (#37665) üzenetére


Muton
addikt

én csak annyit tudok segíteni, hogy az account bound cuccokkal ne is próbálkozz :DDD :P
bár ha mégis sikerülne, akkor lehet lenne saját topikod, mint a parlvl1000-es srácnak :))

bocsi, de hétfő van :B

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#37668) killerjohn válasza Gyuri27 (#37666) üzenetére


killerjohn
addikt

félek, hogy ha megkérdem, hogy "barbárral skorn vagy nem skorn", akkor elszabadul a pokol :(

(#37669) Pompi válasza DjDanee87 (#37660) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Az se lenne rossz ha gemet és tome-ot lehetne venni mondjuk az ékszerésznél.

Feel Good Inc.

(#37670) Zan válasza killerjohn (#37668) üzenetére


Zan
aktív tag

Max csak akkor, itt van Mikro..:)! Szerintem mindkettő életképes választás! Én mondjuk pár napja adtam el a Skornomat, mert rohadtul unalmas vele számomra a játék. Nézd meg az én buildemet, nem túl ritka, sőt inkább tucatnak mondanám, de jó móka vele játszani. Mp 8-9en szoktam vele runolni.

Minél jobb, annál jobb!

(#37671) killerjohn válasza Zan (#37670) üzenetére


killerjohn
addikt

off-hand nélkül mész? :Y

(#37672) buherka válasza Lézerparaszt (#37663) üzenetére


buherka
addikt

Mielőtt eltolnál 5M-át totál feleslegesen, tanulmányozd át ezt az oldalt: d3up.com
Kicsit segítettem beintegráltam a karitokat.

Sunra DH

Te DH

Simulate Gear (középen)-Change/compare items (kigörgeted)-Majd a fegyó mellett nyisd meg a Simulate feliratot és láss csodát minden statot át tudsz írni az utolsó szögig. Köveket tudsz csereberélni és váltogatni.
Ahogy elkezded átírni a statokat, azonnal mutatja zölden/pirosan a különbséget.

Sunra fegyójával buksz -59.478 DPS-t (M.ruby), -75.500 DPS-t (M.emerald)...szóval van bukó rendesen.

Ha frissíteni akarod az Armory-t. TOOLS - Battle.net Sync - Resync ALL Data from Battle.net.

Meg tudod nézni melyik Skill-el mekkorát sebzel, töltesz, critelsz, stb. ... :)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#37673) granini válasza buherka (#37672) üzenetére


granini
őstag

hey ez kiraaaly!! voltam mar ezen az oldalon, de ez nagyon profi osszehasonlitas igy. :R
(Ettol fuggetlenul adom a Calat ha kell, de igy akkor mar te (Hypper..) is latod hogy mi a szitu.)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#37674) Phobion


Phobion
őstag

Sziasztok! Valaki szokott vállalni überezést? :)

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#37675) Lézerparaszt válasza buherka (#37672) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Köszi, nem tudtam erről az oldalról. Most akkor elkezdek majd jól összekombinálni mindent :D

Akkor tényleg nem kell már a fegyó, de azért kösz :)

A játék az nem játék!

(#37676) granini válasza Phobion (#37674) üzenetére


granini
őstag

Ha az a kérdés hogy be tudunk-e vinni mp10-re hogy tuti legyen gyűrűd akkor igen :)
Ma este 9 után pl lehet hogy összejön. Szivesen nyitok neked portált is, vendégem vagy egy körre. Írd meg privátban a btag-ed a többit meglátjuk.

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#37677) Phobion válasza granini (#37676) üzenetére


Phobion
őstag

Rendben, köszi. :)

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#37678) Edge válasza Gorneck (#37642) üzenetére


Edge
veterán

Ránéztem wizedre és energy armor-t kéne használnod nem pedig storm armort. Energy armor - pinpoint-ot. A +armor és a chc is jót fog tenni. :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#37679) Pukii


Pukii
senior tag

[link]
este benne lennék ezzel a karakterrel egy kis xp farm, überezésben.

''A DDR az a winchester?'' by Ziiip

(#37680) Gorneck válasza Edge (#37678) üzenetére


Gorneck
titán

Így se azé halok mert szétvernek, hanem mert kiesek archonból... :( :D

Gorneck#1239

(#37681) jpeetr


jpeetr
aktív tag

Stream On Air[link]
a daráló 8 streamen elhangzott téves dolgok helyretétele

(#37682) priti válasza Gorneck (#37680) üzenetére


priti
addikt

Archon-hoz két dolog kell: LS+DPS és onnan már csak rajtad múlik. Minden mást le lehet sajnálni, tökmindegy hogy mi van mi nincs. Ha megvan buffal a fél milla DPS akármennyi LS-el akkor már fincsi, csak act4 a kivétel, ami erősíti a szabályt. Oda már kell az allres is, mert ott zűrös az archon, ha nincs mindenből top rajtad.
Mp10-en már nagyon tele van minden mindenhol act4-ben és annyi armor-od meg sose lesz variként, hogy stresszmentes legyen ott egyhelyben állva szúrni őket úgy hogy sok a DPS-ed is, szerintem olyan gear nem van... kevés DPS-el meg lejár az archon úgy is, szóval tökmindegy.
Itt jön, hogy végülis azért nem kell az allres sem, mert ha megvan az igazán DPS top cucc és már buffal több mint 700k a DPS-ed akkor végülis ennyi volt a kivétel és már ott sincs tele semmi semmivel, max hullákkal. :DDD ...szóval azon nem érdemes agyalni, hogy mi kell archon-hoz, több DPS és ennyi. Egy copóág van: az elit reflex hülye csapattagokkal. Egyedül ugye ráhúzod őket a sima mobokra és egyszerre sebezve a simákkal szúrod és úgy az LS tölt annyit, hogy sima ügy, de ha csapatban az ostoba barbár feltartja, akkor könnyen kinyírhatod magad.
Ezt leszámítva ami több DPS-t ad megveszed és minden mást leszarsz akkor sincs semmi. Lifeból is simán elég 40k, annyi meg véletlenül is összejön.

A Diablo3 elindul gyenge vason? AH-zni lehet egy alaplapi integrált VGA-s notival is vagy VGA nélkül esélytelen eljutni a menu-ig?

Hardverlesen

(#37683) Gyuri27 válasza priti (#37682) üzenetére


Gyuri27
félisten

Vga függő. Nézz utána mit támogat, mit lehet buherálni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#37684) priti válasza Gyuri27 (#37683) üzenetére


priti
addikt

Magyartot ragzva az érdekelt volna, hogy a rendes gémpléj rendszerkövetelmény minimum konfig szint vonatkozik a menüre is? Vagy nem próbált senki? Nem értem amúgy AH-t mi a rákért nem csinálták meg amúgy böngészősre mondjuk egy sima mozillával, tuti valami biztonsági remegés ez is, teljesen az agyukra ment. Csoda, hogy tranzakciónként azonosítás még nincs... na mindegy, majd az update után :DDD

Hardverlesen

(#37685) Gyuri27 válasza priti (#37684) üzenetére


Gyuri27
félisten

Igen. Az vonatkozik rá. Külhoni oldalakon találni némi buherkát [link].

Amd - Radeon - Ryzen

(#37686) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Durván felment a radiant star emerald gemek ára.

35 milla. :Y

⭐ Stella

(#37687) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Este kilenctől aki akar jönni act1 mp 8-10.

(#37688) killerjohn


killerjohn
addikt

ez így milyen? ring még nem jött meg, mert lenyúlta az AH...
[link]

Gondolom ebből annyi tornádósat csinálni, hogy lecserélem a fegyókat egy skorn-ra, nem?
Btw számomra a barbár a legjátszhatatlanabb kari az összes közül. Talán ami még rosszabb volt, az a trap DH, de az már rég volt... Most komolyan, melee-ben rohangálni, de megy a barom minden felé, tehát kell a shift, és olykor battlerage, állandóan owerpower spam, és persze még figyeljek is a arra, hogy ha meg akarom vakarni a macska fejét, akkor a WOTB-nak annyi (de amennyit én ezzel a karival tökölök, nagyjából fél percenként kiesek belőle akkor is ha erősen ott vagyok agyilag...)

És persze az, hogy a HOTA vagy tölti a fury-t VAGY NEM, persze hogy naná hogy akkor nem tölti, amikor erősen kellene... Lehet hogy OP mindenki szerint a barbár, de ha ezzel a hülye builddel kellett volna p100-ig menni, akkor felvágom az ereimet. Ennél még a throw build is 100x jobb volt...

[ Szerkesztve ]

(#37689) Pukii válasza DeckardCain (#37687) üzenetére


Pukii
senior tag

Pukii #2874 én mennék!

''A DDR az a winchester?'' by Ziiip

(#37690) Wolverine válasza F-ECT$ (#37635) üzenetére


Wolverine
félisten

Se meló, se pénz. Hosszú történet.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37691) mikromanus


mikromanus
veterán

Egy smaragd recept 560k goldért ment el. Mi történt? Ha már 25k volt eddig egy kő recept, akkor az tuti dropnak számított. Erre félmisi felett és viszik? :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#37692) Edge válasza Gorneck (#37680) üzenetére


Edge
veterán

Hányas mpn mész? Kevés a dps azért esel ki belőle.

Priti: sry de hülyeség amit írsz. Pont leírtad az átlag fos archonwiz gear jellemzőt csak dps... aha. Ráadásul a 700kval úgy példálózol mintha minden 2. Archon wiz annyival rohangálna, netán te igen? Még a buffed 600k elérése se egyszerű elárulom. :) olyan gear meg igenis van hogy egyhelyben állsz és jöhet bármi te letolod + dps is ok.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#37693) Gorneck válasza Edge (#37692) üzenetére


Gorneck
titán

Pedig annyi kéne normális haladáshoz...mpl8 2 főhöz, mármint ne essen ki az ember belőle.

Energy armor - Pinpoint, hm nem rossz. Bár nemtom miért is segített, de gyorsabban hullanak a mobok...többet nem critel az a szutyi...

Gorneck#1239

(#37694) Sárpac válasza Edge (#37636) üzenetére


Sárpac
nagyúr

De már fel is adtad a wdt ahogy látom! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#37695) granini


granini
őstag

Ez a 'players near you' funkció működik még..? Amikor szól a game hogy valaki a 'közelben van'. Mármint fizikailag.. Mikor tesóm annó átjött játszani laptopról (egy LAN-on voltunk) akkor azonnal kiírta hogy a közelben van. Node mire jó ez..? Megtudni hogy a szomszéd is Diablózik..? :F

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#37696) sto1911 válasza granini (#37695) üzenetére


sto1911
veterán

Szegeny ember LAN-ja :DD

(#37697) Gorneck válasza Sárpac (#37694) üzenetére


Gorneck
titán

Csak visszapakolta a gearjét a wizre...

Gorneck#1239

(#37698) killerjohn


killerjohn
addikt

a Frenzy csak a saját attack speedjét növeli? Tehát a többi skillre (HOTA) nem vonatkozik?

(#37699) nightmare13 válasza killerjohn (#37698) üzenetére


nightmare13
senior tag

Szerintem nem, de a megfelelő rúnával sebzést lehet vele növelni. Szerintem túlzás lenne, ha minden támadás as-t megdobná.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#37700) Rebourne válasza sto1911 (#37696) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Aye, ráadásul hibásan van implementálva, azok is látnak, akiket ignore-ra tettél - csak te nem látod őket.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.