Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38151) Pekkk válasza mikromanus (#38148) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Nem vagyok egy angol zseni (azért kérdezem), de nem pont fordítva van? Nem akkor reset-el amikor te ütöd meg az ellenfelet?

(#38152) Thrawn válasza Pekkk (#38151) üzenetére


Thrawn
félisten

De, csak mikro még nem ivott elég kávét :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#38153) mikromanus válasza Thrawn (#38152) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja. Tényleg ez volt. Akkor nem is annyira durva. :DDD
Bár ha úgy nézzük, akkor lehet még így is elég lesz önmagában és a többi regen skill vagy rúna mehet DPS-re. Meg kérdéses hogy a backlasht hogy számítja. Ha nem "ütés", akkor lehet 1-2 érdekesebb build kombó (harang-backlash monk?). Bár szerintem ugyanúgy ütés az is. Leach is számolódik rá, sebez is... Meglátjuk.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#38154) DjDanee87 válasza mikromanus (#38148) üzenetére


DjDanee87
addikt

"Nirvana stacks reset when you hit an enemy."

Félreolvastad szerintem. Ez az üresjáratban visszatölti a spirited.

szerk: hopp,nem frissítettem a régen megnyitott ablakot, látom már közben kijavítottak.

[ Szerkesztve ]

(#38155) Wolverine válasza mikromanus (#38153) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez harcok közötti Spirit-töltésre lesz jó, meg arra, hogy elsőre nagyot üthessen a karakter. Utána elveszik a buff...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38156) Edge válasza Wolverine (#38155) üzenetére


Edge
veterán

kb. sharpshooter

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#38157) Rayner


Rayner
őstag

HMMM kezdem látni a D3 PC-s jövőjét... konzolosokat már kezdik lehúzni :D:D:D

(#38158) sto1911 válasza Rayner (#38157) üzenetére


sto1911
veterán

Fantasztikus... rohadjanak meg. Bar amig csak semmirevalo szarnyakat lehet kapni, addig nincs baj, de ide a rozsdas bokot, hogy lesz meg itt 12 oras XP-duplazo is...

[ Szerkesztve ]

(#38159) #57919488 válasza sto1911 (#38158) üzenetére


#57919488
törölt tag

Es ez miert is baj? :U
Inkabb kerjenek penzt ingame csilli-villi itemekert mint a jatekban hasznalhato jobb itemekert.
Egy jatek amiben a legnagyobb gond az lesz, hogy kiveszik a P2W reszt ... :W

(#38160) sto1911 válasza #57919488 (#38159) üzenetére


sto1911
veterán

Es ez miert is baj? - mert nem olvastad vegig a hszt. Lesz itt meg hasznos ingame targy is arulva.

(#38161) Gyuri27 válasza Rayner (#38157) üzenetére


Gyuri27
félisten

A konzol mindig is más világ volt. Ott igénylik ezt. :K
Amúgy meg nem kötelező.
Nincs ezzel semmi baj. A pc-s verzió sokkal többe került az usernek. Konzolon 20-30 óra infernó játék már elég jó geart és haladást eredményez (mikor láttam az első lootokat sima lett a recehártyám).
Pc-n meg veheted 100-1000 euró számra a geart/goldot, hogy egy jólhaladó karid legyen. Hiszen itt 1000 óra alatt se esik kb semmi. No akkor mi is volt a lehúzás?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#38162) Rayner válasza Gyuri27 (#38161) üzenetére


Rayner
őstag

Mindig így kezdődik..."nem kötelező" :D
teszem azt pl 3mio-an megvették a konzolra és abból csak 2000 vegye meg már akkor is megint leakasztott egy jókora adag lóvét a blizz... (ez a megoldás egyébként hosszú távon sokkal több pénzt hoz majd nekik mint RMAH)

egyébként csípőből tudnék párat mondani... XPboost vagy cd nélküli healtpoti és még sorolhatnánk

mellesleg 4.79 ojróból most azért ki lehet hozni egy elég jó geart :D ők meg vesznek egy avatart amit max nézegetni lehet. megéri valóban

[ Szerkesztve ]

(#38163) Chiller válasza #57919488 (#38159) üzenetére


Chiller
őstag

Viccesnek (NEM) tartom, hogy konzolokra már minden hülyeséget implementálnak (fejlesztenek), a pécések meg már fél éve le vannak szarva, és jó eséllyel még fél évig le is lesznek.

(#38164) Gyuri27 válasza Rayner (#38162) üzenetére


Gyuri27
félisten

5 órjó nem mp10 gear. Meg a játék elején egy item se jött volna ki.

Amd - Radeon - Ryzen

(#38165) Scholes9 válasza Gyuri27 (#38164) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Hmm, annyiból szerintem bármely kasztnak kijön MP10-es gear, barbár az 1000%. Tegnap előtt raktam össze gyorsan egy babát olyan 12 millából, leszámítva a 2 M Emeraldot és a craftolt itemeket, de MP7 sima liba :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#38166) Rayner válasza Gyuri27 (#38164) üzenetére


Rayner
őstag

egy szóval sem írtam mp10-et....

(#38167) Gyuri27 válasza Scholes9 (#38165) üzenetére


Gyuri27
félisten

Számoljunk. 1.6 most 50 misi. Azaz 5 euró 150 misi. Nem mondom, hogy ennyiből nem marad életben a kari mp10-n. De ott haladás vagy játék nincs.

Amd - Radeon - Ryzen

(#38168) Gorneck válasza Gyuri27 (#38161) üzenetére


Gorneck
titán

"Konzolon 20-30 óra infernó játék már elég jó geart és haladást eredményez" Az kurva jó lesz...mert akko nem kell kieget se megvenni... :)

"Pc-n meg veheted 100-1000 euró számra a geart/goldot, hogy egy jólhaladó karid legyen." Lószart kell...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#38169) mpierre válasza Gyuri27 (#38161) üzenetére


mpierre
veterán

Egy vasat nem költöttem, csak amit kifarmoltam, meg ah cápázásból lett ez a csirke barbi. Nem kell ebbe egy vasat se tolni és még mp10-n is lehet haladni.

Ha az idő pénz oldalról nézzük, akkor 1k óra van ezzel a karival. Az már szép summa. ;] De ez mindannyiunkra igaz.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#38170) mikromanus válasza Gyuri27 (#38161) üzenetére


mikromanus
veterán

NEm, nem kell sokszáz, vagy ezer euró.

(#38167) Gyuri27
JA, meg a drop is szar, uge? Mégis honnan veszel olyan marhaságot, hogy a "legnehezebb" fokozatnak gyorsan (egyhitelősen?) KELL mennie? Ha valami gyorsan megy és nincs nehezebb fokozat, akkor az el van cseszve. Ilyen szempontból a jelenlegi játék el van cseszve, de akkor se várható el a legkockább (vagy legjobb) 1% itemeit alapnak venni.
150 millából is lehet jó karaktert építeni. CSapatban meg még könnyebb. Ha hasonlóakkal játszol akkor még inkább igaz. Max nem leszel olyan gyors, mint a Visa Warriorok (streamerek), meg a flippelől sokszáz, vagy ezer euróból. Na és?

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#38171) Robert1987


Robert1987
tag

Valaki tudna nekem segíteni? Indítom a játékot, az "initializing" résznél tölt vagy 2-4 percet (máskor ez 5 másodperc) indítom a játékot, de már a szerverre nem tud felcsatlakozni...
Ez kollégiumos nettel van, pénteken minden jó volt, de hétfőn már nem. Hétvégén tesóm állítgatott valami proxyt, lehet az lenne a baja? :F (Sajnos ennyire nem értek hozzá)

[ Szerkesztve ]

robert1987#2387

(#38172) Rankerz válasza Robert1987 (#38171) üzenetére


Rankerz
senior tag

Ha tesód dio3 mazik akkor nagy valószínűséggel proxy bidelt avagy "0 bid exploit"-olt , ugyanis más értelme nincs proxy mögül indítani a klienst.

A probléma forrása biztos hogy ez, mert a proxy olyan mint egy hamis útlevél , ami elrejti a személyazonosságodat, így a szerver nem tud beazonosítani és nem tudsz csatlakozni .

Ha nem értesz a témához a legegyszerűbb ha megkérdezed tesódtól pontosan(!) miket változtatott meg és azt módosítod, ugyanis ha laikusként hálózati kapcsolatokat állítgatsz , fent áll a veszély hogy mire 1 dolgot visszaállítanál 2-őt elrontasz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38173) Wolverine válasza sto1911 (#38160) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez a 2 cucc nem "ingame csilivili", hanem az Xbox avatar mellé tehető akármi :P A játékon belül nem is látod egyiket sem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38174) Gyuri27 válasza Gorneck (#38168) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nyilván nem ugyanaz lesz csak olyasmi. De én a jobb dropnak kimondottan örülnék.
Azt meg mindenki eldönti magának meg veszi a kieget vagy sem

Nyilván a számok túlzóak. Mint ahogyan is is, hogy 100-200 millákból überkirály geart lehet venni. Lehet a francokat. Egy jobb immó sityi 40 misi, egy skorn (és a 2 1h drágább) 70 misi körül kezdődik. A köveket is számolod már 200 misi. Ráadásul ez a mostani nyomott áron van. Egy karira.

Amd - Radeon - Ryzen

(#38175) Gorneck válasza Gyuri27 (#38174) üzenetére


Gorneck
titán

Nem kell maxost venni ez ennyire egyszerű. ;) Már párszor leírtam, aki nem hajlandó semmit se tenni, hogy kicsit is több motyó essen az nem is fog normális karit összerakni...erről szól a dió...mindig is erről szólt semmi másról...
És remélem ez nem is fog változni...mármint, hogy tenni is kell vmit azért, hogy fejlődjön a kari...nem 1-2 hétig akarok még játszani...

Neked is órád van csak a játékban, de hatékonyságod semmi...igen leírtad, hogy Te nem vagy hajlandó hatékonyabb lenni, innét meg nem is értem mit akarsz...

Gorneck#1239

(#38176) Gyuri27 válasza Gorneck (#38175) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem értelek, de ez persze legyen az én bajom. 1000 óra nem kevés. Ha mp1-n tolnám akkor is ideje lenne egy normális loonak.
Hatékonyság? Mp5 az alja amin egyek mióta van mp. Ugyanis erre volt gear. Az utóbbi időben viszont mp7-8 amin megyek. Elmondom ott se esik semmi. Nekem legalábbis nem esett.
Én azt gondolom tettem azért, hogy valamit fejlődjek. Egyet nem tettem. több 10k-t nem öltem a játékba. Nem is fogom. A loot 2.0 változásaival jobb lesz ha megbarátkozol. Meg az ah bezárással is (ezen a ponton meg nem értem neked mi a problémád). Nekem egyikkel sincs problémám.

Amd - Radeon - Ryzen

(#38177) Gyuri27


Gyuri27
félisten

(#38178) Rayner válasza Gyuri27 (#38176) üzenetére


Rayner
őstag

elég gáz ha 1000 óra alatt nem tudtál boldogulni....itt a hatékonysággal lesz a probléma nem a játékkal.
más: loot 2 lehet hogy istenkirály lesz drop szempontból, de ha megvan 1 hónap alatt az endgame gear akkor mi lesz az értelme? farmoljuk a paragon szintet a végtelenségig?
tele leszünk tápos cuccokkal az altoknak...és ha őket is felszereljük akkor mehet a trade channel spam...WTS orrvérzésig?
mellesleg konzol már 1 hónapja dübörög de a mai napig nincsenek számok és mellveregetés az eladási rekordokról :) (unokaöcsém is megunta 1 hónap alatt...mondanom sem kell mindene megvan és masterV-öt tolja szotyizva)

(#38179) Robert1987 válasza Rankerz (#38172) üzenetére


Robert1987
tag

Azt mondta, mivel a kollégiumban nem megy hivatalosan az utorrent, ezért használt proxyt. A Chromban is módosította, hogy 1-2 honlapot amit nem lehet megnézni megtudja. De azt mondta ő mindent visszaállított. Nincs vhol vmi "reset" gomb ami mindent visszahoz alapra? :D Vagy próbáljak meg rendszer visszaállítást?

[ Szerkesztve ]

robert1987#2387

(#38180) Gyuri27 válasza Rayner (#38178) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mi a hatékonyság? Napi 4-6 órában ugyanazt a 20 perces runokat tolni? Gyanítom, hogy az. De így nem is akarok hatékony lenni. Játszani szeretek.
Azt se szeretem, ha kötelező skill kombókkal kell menni. Mert ha a run nem 20 hanem 25 perc akkor összedől a világ.
Mivel nem boldogultam? Játszottam. Egyetlen fájdalmam a loot volt. De itt a fórumon van más is (nem is kevesen) akik szintén hadilábon állnak a lootal. Persze mindenki hülye.
Hiszen egyszer kellett volna a 15k-s játékra áldozni 10k-t. Aztán napi 4-6 órát ugyanazt a 20 perces runt tolni.
Viszont én nem értem mi ebben a játék vagy az élvezet.

Nem hiszem, hogy 1 hónap alatt meglesz a mindenből a full maxos. No de ha igen. Akkor is van 5 kaszt. Kasztokon belül 2-3 build, más-más gearrel.

Amd - Radeon - Ryzen

(#38181) Muton válasza Gorneck (#38175) üzenetére


Muton
addikt

Gyuri27-nak abban tök szerintem igaza van, hogy van akinek nem esik semmi. és mindegy, hogy mit csinál, hány órát tol milyen szinten. ez a baj, mert egyrészt leölik a játékkedvet, másrészt, ha nem veszi elő a bankkártyáját, akkor ez a helyzet így is marad, kb játszhatatlanul. nem hiszem hogy az adatbázisba nagy kaland lenne fölvenni egy mezőt acconként, hogy óra/(valami értelmes drop) arány ha x alá megy, akkor biztosan addig esik neki használható/eladható cucc, amíg a minimális értéket meg nem haladja. sajnos én is alá tudom ezt támasztani.

amúgy meg kedves blizzard barátunk a szervereivel is csinálhatna valamit, mert isp hiba után elkezdett a saját szerverük ledobálni, úgy, hogy van netem, meg be sem kell loginnal lépni, csak a játékból hajigál ki, majd resume. persze találtam hozzá topikot is, nem egyedi, de valahogy minden fejlesztő szabin van mindig, amikor bugfixre lenne szükség...

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#38182) Sárpac válasza Gyuri27 (#38176) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Egyet nem tettél, nem AH-ztál! Egyébként a goldos AH-t mindenképpen megtartanám, vagy egy újat tennék be. Az RMAH az amire nincs szükség. Miért lenne jó? Azért mert így AH nélkül a topp itemek a feketepiacon fognak megjelenni EURO-ért, de ha van goldos AH akkor folyamatosan lenne konkurens AH-s termék, így nem érné meg foglalkozni az EURO-s feketézéssel, különösen ha jól megcsinálják a loot 2.0-át!
Mellesleg most húzok egy just only loot karaktert és simán lehet haladni vele, persze még messze van az inferno! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#38183) Gyuri27 válasza Sárpac (#38182) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem. Nem sokat. Mert ahhoz is kezdő tőke kell. Meg se időm és se kedvem nincs órákat ah-ni.
Ha lenne játszanék online monopolit.
Az ah nem zavarna abban az esetben ha lenne loot2.0 és/vagy valamiféle garantált drop.

Amd - Radeon - Ryzen

(#38184) nightmare13 válasza Sárpac (#38182) üzenetére


nightmare13
senior tag

:) Infernon kezdődik majd az első akadály, de tényleg. Addig simán én is kiszedtem a WD-nek a gear lootból. Néha futni kellett, de csak egyszer haltam meg, amikor írt barátnőm facebookon, letettem tálcára, hogy válaszoljak, a scoundrel meg hitelt egy dögöt, ami addig leütött :D

Ha infernot végigtoltad, és MP-ket szeretnél állítani, nah, ott kell kraftolni :) A WD-vel már sikerült elérnem 37k dps-t (unbuff) és 325k ehp-t.

Tegnap nem tudtam beugrani játékba, kedd mindig focinap. Viharral toltátok, vagy csak egyedül?

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#38185) Gorneck válasza Gyuri27 (#38176) üzenetére


Gorneck
titán

Az elit/trash kill/óra mutatód alapján nem ez jön le. Beletoltál a játékba egy csomó órát úgy, hogy egyáltalán nem figyelted, hogy kicsit is hatékony legyél...
De ahogy látom ismét leírtad, hogy mit nem vagy hajlandó tenni egy farm orientált játékban...ergo nem értem az állandó nyüszögésed...

És nem, nem kell 20 perces runt tolni és igen néha nem ártana csapatba is játszogatni...nálunk is általában van hely és eddig tudtommal nem volt panasz...sőt...vannak visszatérő vendégek is... :)

Nekem semmi bajom sincs...csak az, hogy játszottam a d2vel elget és egy moslék volt (sose esett olyan motyó amit most bármikor megveszek adott slotra, pedig abba 3k+ órát tettem)...ami konzolon van loot azon nemtom sírjak vagy nevessek, de kb szánalom szint, ezért nem fogom megvenni a kieget, hogy 2-3 hét után szétunva magam a játék felett abbahagyjam illetve belefáradjak abba, hogy tolom a köröket, de az adott slotra nem esik olyan cucc amit oda elképzeltem. Konkrétan a gearezési szabadságom fog hiányozni vmilyen szinten. És ezért bizakodom, hogy a loot2 előbb jön illettve az AH is előbb zár, mint a kieg érkezik. PP-n meg rajtahagytam a kieg árát...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#38186) kokler


kokler
aktív tag

Edge: lassan alakul az átkod! Már csak 1.100 millió a bo :B

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#38187) jpeetr válasza Gorneck (#38168) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Én elkezdtem boxon a D3-at. Igaz még nem vagyok infernon, jelenleg level 50 vagyok, most kezdtem hellt, de tényleg nagyon OP cuccok esnek.
Ha gondoljátok összeírom, ha hazamentem, hogy eddig mik estek, de kb 10-12 legendary.
Utolsó legend droppom egy Leoric Signet, erre emlékszem:

Exp Bonus 29
Dex 143
CHC 3,5
Pickup 7

Egyébként monkkal hasítok, de még olyan legend nem esett, ami nem dexes lenne.
Van olyanom is, ami esett kis szinten (azt hiszem 27), meg 40 felett is, jól látszik a különbség statokban, dps-ben.
Egyébként a múltkor czpittiék kérték, hogy mutassam meg milyen, így az ipad kamerájával streameltem kicsit.
Itt lehet visszanézni. Az addig esett legendeket is végigmutogattam.
Tudom szar minőség, de este is volt, sötét is volt, meg fos kamerával vettem fel.

(#38188) Gyuri27 válasza Gorneck (#38185) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát szerintem azzal nincs baj.
Bár igaz, hogy sok mindent felszedek. Hátha alapon. Mig mások semmiért nem állnak meg. Nem vagyunk egyformák. Da ha akármilyen játékba napi 2 órát beleölök elvárható lenne a siker vagy hogy a végére érjek. Itt az meg nincs.
A csapatjáték meg kéne. Igaz. De a csapatok többsége meg már mp1-n tolja. Ahhoz meg nekem nincs karim.
A trade megmarad. Azaz tudsz majd vásárolni. Picit bonyolultabban, de tudsz. Amúgy a loot2.0-l meg az ahhoz érkező krafttal, lehet nem is nagyon kell vásárláson gondolkozni.

A loot szerintem még idén jön. A kieg meg ah záráskor.

Amd - Radeon - Ryzen

(#38189) Bird válasza Gorneck (#38185) üzenetére


Bird
addikt

Nem akarom Gyurit védeni, de azért Roli és Te hatékonyság szempontjából csúnyán top játékosok vagytok és most nem csak a gearről beszélek. Megmondom őszintén mindenféle benyalás nélkül, hogy ilyen kifinomult csapatjátékkal és tudatos játékvezetéssel nem is nagyon találkoztam ezalatt a 16 hónap alatt amióta a játékot tolom. Persze mindenki magából indul ki, de én Gyurit is megértem, hogyha mérgelődik. :B

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#38190) IreN!CuS válasza jpeetr (#38187) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Én anno havernál kezdtem el a D3-at (xbox), na most Normal Act3-ra lett 1200+-os int 2500-as dps-el xp-es cuccokban szerintem ez sok aztán lehet tök átlag :) .Szóval elég durván esik ott a cucc.Pár órát bohóckodtunk act3 master3-ban 6 legendary esett ki.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#38191) Gorneck válasza Bird (#38189) üzenetére


Gorneck
titán

Nézd meg a gearjét és a buildjét...ő játszik...és nem hatékonyan ez tisztán lejön. Ezen nem morogni kell, hanem belátni, hogy ha nem vagyok hajlandó tenni vmiért, akko az magától nem fog a számba szállni.
Vagyis kvesztezéssel szütymörgök és nem koncentrálok a megfelelő helyekre, akkor loot se jön csak az idő megy...
Ez a dio még mindig...ahol hatékony farm nélkül nem fogsz boldogulni, ahogy én se tettem míg nem változtattam ezen.

A gearem ami a Monkon van a kavicsokat és a fegyókat leszámítva nincs 400M. Szal a toptól olyan messze van, mint állat... :D

(#38188) Gyuri27: Miért nincs karid? WD mi?

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#38192) jpeetr válasza Gyuri27 (#38188) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Ha a konzolon lévő loot (1.5 elvileg) jóformán teszt a 2.0-hoz, és hasonló lesz, vagy talán jobb is, akkor nem igen fog kelleni még a trade sem...
Egyébként marha jó végre olyan tárgyakat találni, amit hordani tudok :)
Nekem tetszik!

Egykezes fegyveremen monkomon jelenleg lvl 50-en van 250dps, 230+ dex (!!!), 50+ vit, socket, meg az apró.

[ Szerkesztve ]

(#38193) Bird válasza Gorneck (#38191) üzenetére


Bird
addikt

Úgy gondolom, hogy a jó gear önmagában kevés ahhoz a 105131 elite kills-hez. :R Persze kérdés lehet, hogy mit értünk jó gear alatt. A mellé még jó csapatot, jó ovistársakat is kell találni, hogy a dolgok működjenek. Velem mindig az volt baj, hogy sokáig (cirka 1 évig) nem figyeltem a hatékonyságra. Sokat játszottam olyanokkal akik nem tudtak hozzárakni az összteljesítményhez, őket is húzni kellett. Persze ez megváltozott, de a 70k legyilkolt elit számadatomban ez is megmutatkozik. A többit meg az előbb leírtam. :)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#38194) Gyuri27 válasza Gorneck (#38191) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mp10-n becsukják a drágát. Meg nincs mov 24. Ahhoz kellene egy lacuni. Ott viszont megint buknék némi statot.

jpeetr: én is szeretnék 1-2 jó cuccot találni már. Nemrég majdnem sikerült. Találtam babának egy climberst. 10k dps-t adott. Viszont buktam 12% mov speedet. :O

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#38195) Pompi válasza Rayner (#38178) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"elég gáz ha 1000 óra alatt nem tudtál boldogulni....itt a hatékonysággal lesz a probléma nem a játékkal."

Én szerintem elég hatékony vagyok farm szempontból mostanában vagy legalábbis elég jó a drop mennyisége szerencsére. Vasárnap pl. 1-1.5 óra játék alatt az itteni srácokkal act1 run-on 5 darab legend / set esett, nem játszok mostanában sokat, de egy fül a stashben megtelt barna/zöld itemekkel kb. egy hét alatt. Legtöbb brim (vagy még az se hehe) vagy max pár száz ezres eladás. Sárgákról inkább nem is beszélek. Ha ezzel kellene boldogulnom fejlesztés szempontnól akkor már rég megrekedtem volna (persze az se baj ezt leszögezném, mert mindjárt jön mikró és elmagyarázza, hogy nem kell mindenkinek mp10-en játszani és különbenis az a baj, hogy látom, hogy kinek milye van és féltékeny vagyok :) )
Szóval milyen hatékonyságról is van szó?! :U

Ja és ez nem panaszkodás, csak leírtam, hogy én mit tapasztalok hamár ez szóba került.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#38196) Lézerparaszt válasza Rayner (#38178) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Hatékonyságot azért nem említenék olyan játékban ahol a gear kb 99,9%-ban számít a "játékbeli tudáshoz" képest.

A játék az nem játék!

(#38197) mikromanus válasza Pompi (#38195) üzenetére


mikromanus
veterán

Bizony-bizony... Van akinek tényleg nem kellene MP10-en játszania. ;]

Az óraszámmal marhaság számolni. Ajándék top itemet adni érte meg még nagyobb melléfogás lenne. 150k unbuffed DPS-es barbárommal stabilan farmoltam MP10-et... csak a drop picit kevés volt. EZ ilyren. Ha lassan és keveset ölsz, akkor kevés a drop. Kevés dropból kisebb az esély a jobbra. A csapat is nagyon számít. Talán az extra xp/mf/gf nem tűnik soknak papíron, de nagyon látszik. Emellett ott van az is, hogy a szörnyek kevesebb HP "buffot" kapnak belépő Hősönként, mint amit akár totál azonos karaktereknél DPS-ben nyer a csapat. 4 játékosnál 2,5-szeres a HP? A csapat össz sebzése meg akkor is négyszeres ha nem igazán támogatják egymást skillekkel. A csapat az minimum +1-2 MP szintet jelent farmolásnál, ami ugyanolyan jól teljesíthető. MP7-8 solo farmnál ilyen alapon megvan az MP10 képes farm csapatban. Lehet a sebzése az ellennek ott több, de a "party skillekkel" simán túlbiztosítható a védelem és a sebzés is.

Röviden: az ePenis méricskélés helyett inkább játszatok! Célirányosan és kegyetlenül! Lehetőleg csapatban! ;) :C

(#38196) Lézerparaszt
Jaja. Bosszantó is amikor valami skill igényesebbet villantok (vagyis gyengébb cuccban megyek más builddel), akkor a "nagyok" csak szánakozva mosolyognak vagy fikáznak a sablon 200 óra óta nem módosított buildjükből kipislogva. Mondjuk néha bepottyan 1-2 "kereszt a hátba" effekt is, de azt normál builddel fallenek ellen is bemutatom néha :DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#38198) Pompi válasza mikromanus (#38197) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem volt gond a drop mennyiségével, csak a minőségével. Soloban MP10 megyek (sokat publikoltam is, azt MP9-en mert ott kevesebb a nem oda való tapasztalatom szerint, mint MP10-en), az említett hétvégi partyban meg 4-en voltunk MP9-en, szóval szerintem az MP levelekkel nem volt gond ;) de azért jó, hogy ennyit írtál erről ;]
Nem várok ajándék itemet, csak azért eshetne néha valami amit pár millióért el is lehet adni. Tele az AH 2 milliárdos cuccokkal... de még 1x leszögezem én nem panaszkodom. ;)

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#38199) Rayner válasza Pompi (#38195) üzenetére


Rayner
őstag

Manapság már tökmindegy hogy milyen a farm, sajna az átlag itemek értéke esett az elmúlt évben.
Pl egy IK chest ami 150str/150vit, tavaly még eladtam 130m-ért az most jó ha 30m.
abban igazat adok, hogy most már tényleg xart sem ér a drop, mert amíg az 1. barbim felhúztam p100-ra addig esett ilyenolyan cucc és lett pár100m goldom, addig most a 3. barbival nem volt 1 dropom sem ami 1m feletti lenne.
Azt is figyelembe kell venni hogy a 2 karim között van 1 év. és anno ugyanazok a droppok értek 500m-t addig ma már 10m-t.
Top cucc sose esett nekem sem a legnagyobb drop egy 500m-s tri amu volt, persze a craft után mert előtte 2B+-t ért volna.
Másik pedig szerintem sok ember nincs tisztában az itemekkel és sokat ugy tesznek AHba hogy fogalmuk sincs az értékével. (itt arra gondolok hogy ha az illető sokat tapasztalta azt hogy betett AHba egy cuccot és 5mp alatt elvitték akkor azt benézte és sokkal többet ért) emberi hülyeség ellen pedig nincs orvosság. Írom ezt úgy hogy nem egyszer magam is benéztem 1-1 cuccot és vertem a fejem a falba mikor megláttam bent 20x-os áron.
A ettől eltekintve a cuccok minősége és az egész loot jelenleg egy ótvar xar

[ Szerkesztve ]

(#38200) mikromanus válasza Pompi (#38198) üzenetére


mikromanus
veterán

"Nem várok ajándék itemet"
Gyuri várna. ;] (meg ő az aki MP7 körül farmol azt hiszem)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.