Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31401) Thrawn válasza mikromanus (#31399) üzenetére


Thrawn
félisten

5 napja kellett volna mozdulnia.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#31402) davidsito válasza mikromanus (#31399) üzenetére


davidsito
tag

Az a baj, hogy nagyon semmi sem mozdul.

tegnap, leépítettem a barbárt
belinkeltem 1-2 tárgyat ár nélkül a chat ablakba (general + trade + barb chat)
semmi de semmi ... még egy büüfffff se jött

rettenetesen egyedül éreztem magam :)

de ha benézek az ahba, 10 másodpercenként tudok lapozni a sok cucc között
tehát aktívan / rendesen pakolja be a nép a cuccot .... vagy valami

killerjohn ... az egy vicc akart lenni :DDD

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#31403) mikromanus válasza Thrawn (#31401) üzenetére


mikromanus
veterán

5 napja is kb ennyi volt: A mélypont (legolcsóbb gold) fura módon péntek-szombaton volt most. Vasárnap ment picit fel azt hiszem. Többnyire szombaton ugrik felfele, mert nagyobb akkor a kereslet (?). A nagyüzemi botokat úgy tűnik kevéséé érintette a hammer. Vagy áttértek AH botokra a farmbotokról?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#31404) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31405) davidsito válasza Sirandrish (#31404) üzenetére


davidsito
tag

új kaszt?

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#31406) Sirandrish válasza davidsito (#31405) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hjaja..kicsit OP csak :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31407) davidsito válasza Sirandrish (#31406) üzenetére


davidsito
tag

Ha party fog játszani, ő dolga lesz a csikizés :D

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#31408) Sirandrish válasza davidsito (#31407) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jobban fogja majd a mobokat mint bármelyik cm wizard :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31409) Edge válasza Szatesz. (#31376) üzenetére


Edge
veterán

Sztem egyértelmű válasz még nem érkezett a kérdésedre így én megválaszolom:
nincs jelentősége, hogy coldos-e vagy sem, vagy épp arcane-os, tök mindegy archonnak.
Viszont spectral blades az tud fagyasztani ha cold-os a tal amu, mivel bladesnek nincs saját elementális sebzése így az itemekből jövő elementális sebzéseket átveszi így egyik ütésre cold dam másikra poison stb. jön be. De mióta buffolva lett az archon annyira, hogy gyakorlatilag csak akkor jössz ki belőle ha te akarod így ennek már az a kicsi jelentősége sincs ami volt esetleg régebben. Vagyis erre gyúrni nincs értelme.

#31385 killerjohn:
310k unbuffed, innentől nehéz már feljebb jutni, mikro kb leírta a lényeget mindenből jobb kell, ennyi. Én tapasztalatból tudom azt mondani, hogy 500k+ buffed után érezni azt mp10-en hogy gyorsan halad az archonnal az ember.
A gearedet elnézve már most megmondom hogy csak az ehp-d csökkentésével tudsz majd dpst növelni, az hatalmas szerencse ha nem így lesz és/vagy kegyetlen sok iggbe fog fájni. Pl triumod ékes példa erre sok hp-t ad viszont kevés dps-t.
Trium esetén a tuti recept a min. 230 avg és min. 230+ int ez alá ne add soha és nem feltétlen itt kell hp-t gyűjteni, mert az ezen a sloton kiváltság. Egy magas dpst adó / vites trium az bőven 1-2b.
Más, kis apróságnak tűnhet, de 0.5 chc, 1%eledam, 1% as, 5-10% chd, egyenként 3-4k dpseket jelenthet vagy többet, ha lehet as-ből és eledamból ne add alább, mindig a maxosat vedd.
Még vmi, szép a rare amud, de egy avg-s tal amu tuti lenyomja.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#31410) killerjohn válasza Edge (#31409) üzenetére


killerjohn
addikt

köszi! akkor marad az apránkénti fejelsztés lehetősége - de akkor az első, 4-5K DPS-t hozó 1mrd-s upgrade helyett inkább fullosan vissza-szerelem a DH-mat (mert most szinte mindene a monkomon van).

(#31411) Thrawn


Thrawn
félisten

Tesztüzem tegnapról:
Lacuni -> craftolt bracer
Rare gatya -> str Inna
Így ugye megmarad a 24ms.

Eredmény: papíííííííííír :O

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#31412) granini válasza mikromanus (#31399) üzenetére


granini
őstag

A mar feketen eltradelt golnak a Blizzard bottal utheti a nyomat ;]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#31413) Gorneck válasza Thrawn (#31411) üzenetére


Gorneck
titán

:F

Gorneck#1239

(#31414) Edge válasza Thrawn (#31411) üzenetére


Edge
veterán

ami jó azt minek piszkálod? :)

granini: botnak üti bottal a nyomát? mivan? :DDD

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#31415) Thrawn válasza Gorneck (#31413) üzenetére


Thrawn
félisten

Megfekszek a csere után, teccikérteni? :D

Edge: Volt régről egy str Inna gatyám, gondoltam kipróbálom mit hozna a cserebere. Most azon tűnődőm, hogy megérné-e lecserélni az Immortal chestet egy Tyrael's Might-ra, merthogy abban is van ugye 12%ms.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#31416) Edge válasza Thrawn (#31415) üzenetére


Edge
veterán

régit meg eladtad? az baj...
ik csere nem lenne jó akkor buknád a set bónusz resit ---> még papírabb lennél.

am. amekkora craft mágus vagy annál a bracernél craftolj jobbat nem egy nagy eresztés...

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#31417) mikromanus válasza Edge (#31416) üzenetére


mikromanus
veterán

Hehe... Kispályások. Set bonusz? Ehhehe. Mineka'? :D

A Tyrael jó anyag lehet. Vita erősen bukta jellegű rajta, de cserébe nagyon jó ki sdémonok elleni DPS buffot kap(hat)sz. Az Immo armor azoknak való, akik rá vannak izgulva a sok vítára. Mondjuk ahhoz is azért kellhet némi gold...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#31418) Thrawn válasza Edge (#31416) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem adtam el semmit, megvan minden.
Van másik bracerem, csak abba egyáltalán nem szorult allres :O

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#31419) granini válasza Thrawn (#31418) üzenetére


granini
őstag

Hat en minel tobbet craftoltam annal inkabb olyan itemek jottek ki hogy most melyik karomat tepjem le.. Mindrol EGYVALAMI hianyzik amitol nem tokeletes.. Bracerbol nekem dex, vita, allres, arcane res, pickup, 6chc lenne a tokeletes.. 8 bracerem van mindrol hianyzik valami, vagy valamelyik roll nagyon nem maxos kozeli.. :) hat ez mar csak ilyen..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#31420) Gorneck válasza Thrawn (#31415) üzenetére


Gorneck
titán

Én értem, csak azt nem, hogy mijjé... :D Mit buksz a cserével? HP-t? Resit?

Gorneck#1239

(#31421) Edge válasza Gorneck (#31420) üzenetére


Edge
veterán

sztem hp-t és resit.
mondjuk azt nemtom barbnál mennyire kellemetlen ha 40k alá esik be a hp. lehet ezt érzed meg Thrawn?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#31422) Gorneck válasza Edge (#31421) üzenetére


Gorneck
titán

Magas MPL-en kellemetlen tud lenni, mikor rádvernek és összeesel...nem pajzsos Barbinál ilyesmi előfordulhat...

Szal sztem jó dolog 40k+ HP-t tartani...sőt..többet is...de ezt mindenki maga dönti el...láttam én már pörgettyűt 30-35k HP-val akinek kb meg se mozdult mpl9-10en a HPja...de olyan HotA-t is akinek, majd 70k volt...

Gorneck#1239

(#31423) Thrawn válasza Gorneck (#31420) üzenetére


Thrawn
félisten

Mindkettőt.

Gatya:

Bracer:

vagy:

Edge: Hát, lehet a 40k alatti HP kavar be, de érzésre is sokkal masszívabban szedik le az életem :(((

Mondjuk már azt sem értem minek halmozok tovább AS-t, így is 2.55 és 2.9 unbuff a két egykezessel.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#31424) Gorneck válasza Thrawn (#31423) üzenetére


Gorneck
titán

Ez így valóban szopi...én ezé válaszottam IC csukát...sok sok stattal...Lacuni így befért, sőt a setbónusz miatt még WH is resi nélkül...de az immo beltemről nem nagyon szeretnék lemondani...szal WH ment, Lacuni jött... :)

Gorneck#1239

(#31425) khirill


khirill
aktív tag

az erő sötét oldalára viszed azt a barbárt... :))

ratabyzou

(#31426) Thrawn válasza Gorneck (#31424) üzenetére


Thrawn
félisten

Kevés lenne a 189 str, 191 vit, 75 allres a cipellőbe? IC csukával meg megint -60 allres a szettbónusz miatt :(
A WH-t nem cserélném vissza Immo beltre, anno majd 20k dps-t nyertem vele, LS meg úgyis van mindkét egykezesbe (5.7% ls) és használom a Rendet (9% ls) is.

granini: Majd craftolok még, mert van többszáz DE-m, csak a többi fogyott el.

khirill: Vegyek neki lámpát, hogy lásson is valamit a sötétbe? :))

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#31427) mikromanus válasza Thrawn (#31426) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha már így hozzánőttél az immo sethez, akkor cseréljed le az armort valami költségesebbre (azaz több vita)!
A resisted-armorod meg egy böszme nagy vicc. Ez HC karakter? Nem. SC. Akkor minek a ringeken all resist? Meg armor passzív.. Zunimasa Pox? Vicces, de kevésbé hatékony. ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#31428) Pompi válasza mikromanus (#31427) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Miért olyan nagy baj a ringeken az allres?

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#31429) proci985 válasza Thrawn (#31415) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ha gondolod írj rám egy privit, van egy 2sockos 188/13/3mas Tyraelem, kölcsönadhatom kipróbálni.

pont emiatt használom azt, mert lacunival nagyon sok dpst és statot bukok (5chc/6melee damredesem van), inna meg egy allres/60+str/270+vit/armor/2sock gatyához képest nagyon sok vitbe kerülne.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#31430) Gorneck válasza Thrawn (#31426) üzenetére


Gorneck
titán

Én nem azt mondtam, hogy neked az jó, hanem, hogy nekem miért jött be jobban más felállás...szal nem hiába van rajtam csak 1 kraftolt cucc...

Az AS meg jó dolog...

Resiből meg lehet engedni...500 alá ne nagyon ess be...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#31431) Sirandrish válasza mikromanus (#31427) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Vicces, de kevésbé hatékony. "

Ezt fel mered róni valakinek? TEEE? :Y
Azt hittem már nem tudsz meglepni :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31432) Thrawn válasza mikromanus (#31427) üzenetére


Thrawn
félisten

Ezt a chestet is úgy vettem, úgy gondoltam elég lesz, meg megszabtam magamnak egy gold/tárgy limitet és ez fért bele.
Az armorom a passzív miatt ennyi, nélküle kezdett papír-feelingem lenni a sok LS ellenére is. Allres dettó. A Poxomról meg tessék szépen leszállni, elfekvőben volt a ládámban :P :D Kerestem a napokban többször is a helyére egy másik gyűrűt AH-ban, de csak oltári nagy mázlival tudnék szerezni egy nála is jobbat. Feltételek: min 5 chc, min 35 chd, as, min 50 allres, opcionálisan str, vita vagy socket.
A hatékonyságról csak annyit, hogy ha elfekszek az minden csak nem hatékony.

proci985: köszi, élni fogok a lehetőséggel, mert nem szívesen dobálok ki több 10M goldot ha nem muszáj.

Gorneck23: 500 alá? Ezt a 633-at is jó lenne feljebb tornázni valahogy, vagy legalább szinten tartani és még egy kis vitát összekaparni.

khirill: Csak P100-nál leszek dzsedáj, addig csak padawankodok :D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#31433) khirill válasza Sirandrish (#31431) üzenetére


khirill
aktív tag

rohadtul elgondolkodtam, h én reagáljak rá... x'D azt hittem behuggyanok a röhögéstől... de így azért viccesebb!!! :))

thrawn: nincs szükséged fénykardra... az erő vezessen! ;D

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#31434) Gorneck válasza Thrawn (#31432) üzenetére


Gorneck
titán

De nem kell...ha müxik az LS ígyse nagyon kéne, hogy lenyomjon bármi...vitben meg erősebb vértet simán veszel 20-30M-ból...szal hajrá...

Gorneck#1239

(#31435) Sirandrish válasza khirill (#31433) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én leborultam a székről...és miután felmásztam is kellett 1-2 perc hogy elhiggyem amit látok/olvasok :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31436) Thrawn válasza Gorneck (#31434) üzenetére


Thrawn
félisten

Hja, csak LS hol van hol nincs :W 55M-től indulnak, épp most néztem.

szerk: Lehet hagyom a 'csába a 24ms-t és berakom a Sprintet :U

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#31437) Gorneck válasza Thrawn (#31436) üzenetére


Gorneck
titán

Háááát de az nem a kari hibája...

55? Ez enyém 25M környékén ért vmit, de csak az armor miatt...80+ vit nem elég? Vagy millen szűrővel nézted?

Hiányozni fog partiban...főleg, hogy helyette van sokkal jobb skill....

Gorneck#1239

(#31438) mikromanus válasza Thrawn (#31432) üzenetére


mikromanus
veterán

Én is így vettem a chestet. Irdatlan sokmillióért még jó régen. Aztán mikor lecseréltem a Tyraelre volt vagy 2-3 milla az immo vértem. Picit gáz. Ennél azért jobbakat össze tudsz szedni. VAn azért pár értékesebb kacatod. Az immo csuka és a mempo elég költséges darabnak tűnik...

(#31428) Pompi
A DPS jellemzőktől veszi el a helyet és nem is kell olyan rengeteg all res. Persze ha sok-sok milliárd van slotonként, akkro lehet nem számít, de ezek a gyűrűk elég "gazdaságos vétel" kategóriák (jó, a HF ring az craft)

SirAndrish: csitt a csacsiságokkal. Nem egy komoly dolog SC-ben HC védelmet építeni. Persze te ezt nem értheted. Nagyon a kezedhez nőtt a tepsi a barbárnál... Inkább lecsapok adott idő alatt 100 ellenfelet mint 30-at, még ha óránként egyszer el is patkolok a könnyítés miatt. Ez van. Van aki emós lesz az ilyesmitől és elkezdi vagdosni magát... Én nem vagyok ilyen "érzékeny" :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#31439) Sirandrish válasza mikromanus (#31438) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen..mert nekem van egy barbárom aminek 1000 óra alatt nem mozog annyit a HP-ja mint a tiednek 3perc alatt.. Miért baj ez?
Ha DMG-t akarok dealelni akkor előkapom a Wizardot és lecsapok 300at amíg te 100at, és nem mellesleg nem 1 mobot csapkodok ügyelve arra hogy nehogy valaki is a közeledbe legyen mert még a végén azt meri valaki mondani hogy már nem is vagy antiszoc.

És csűrheted csavarhatod...mocskos mód vicces hogy te, aki arról híres hogy nem használ semmit amit más, be mersz szólni valakinek, azért mert nem kifejezetten barbáros item van rajta..
Röhej :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31440) mikromanus válasza Sirandrish (#31439) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem a barbárosságról van szó, hanem az "elavultságról". Felesleges ennyi védelem. A hatékonyság alatt azt értem, hogy nem használsz olyat amire nincs szükséged. A passzív skillekk folyamatosan működnek, így ha a -párszáz armorral is lazán elvagy, akkor az armor passzív "nem hatékony"/felesleges. Az all res ringeken hasonló. A felszerelése meg nem egységes. Ott van a sokszázmillát vagy milliárdot érő mempo, meg immo csuka és mellé egy pármillás armor. Egy jó százas vita azon még elég könnyen összeszedhető és akkor a tepsis-barbi lelked is megnyugodna, hogy nem megy rövidéltű módban a csatába.

A kaszt hatékonysága az adott itemek mellett és az itemek hasznossága az adott skill kombó mellett a kérdés és nem az, hogy a te hurr-durr wizardod vagy egy komoly melee harcos öl-e többet. A te kis emó-karid meg nem fog többet ölni mint a MikroMonster. Egyszerűen túl sok idő neki amíg havi szinten kiesik neki a meló a "hiszti faktor" miatt azokon a bizonyos napokon. (lefordítva amíg beindul a hentesmeló, addig a barbim már könyékig véresen turkál a démonbélben) ;]
Persze cáfolhatod. Pl egy videóval. Amit nem bizonyítasz az nem létezik, a tanuk vallomása meg nem pótolja a tárgyi bizonyítékot. :DD

edit: ja, hogy te csapatban ölsz többet 3 melós karakterrel? Értem, akkor nincs kérdésem. Biztos nagyon hatékonyan rakja a karaktered a jégkockákat az italokba. ;]

"1000 óra alatt nem mozog annyit a HP-ja mint a tiednek 3perc alatt.."
Na és? Amíg nem hal, addig nincs kieső idő és addig amit védelembe öltél pluszban az mind haszontalan DPS pazarlás.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#31441) Sirandrish válasza mikromanus (#31440) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kb pont ezt vártam..semmi meglepetés nincs már benned! :(
Okoskodás, okoskodás hátán...írja szegény hogy anélkül már papírnak érzi a karit de nembaaaaaaj...mert Mikro megmondja a tutit..
Írja hogy feljebb szeretné tornászni a resit, erre te mit mondasz? Pff..ringre felesleges, ratyi vagy..
Az meg külön poén hogy én azért vagyok csíra mert vannak barátaim akikkel játszhatom:DDD
Igazad van..szörnyű érzés. :P
Mindegy...nem megyek bele még egy parttalan vitába veled az ziher, mert nincs kedvem még 300szor elolvasni a sok "érvedet" :C :R

Szerk: egy kérdésem ezért lenne:
Próbáltál már úgy "vitázni" hogy nem a másiknak a karakterét fikázod?
Csak kíváncsi vagyok hogy neked ez a taktikád? Ezért vágtak ki az összes Diablo oldalról vagy annak más oka van? ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31442) mikromanus válasza Sirandrish (#31441) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem igazán értelek. Mindegy kikkel játszol. A hatékonyságon rugóztál és egy barbár összevetésnél jöttél a wizardoddal aminek semmi értelme. Ha viszont az a példa, akkor azonos környezetben bizonyíts! A környezet pedig solo, MP10. Nem csapat pár félmilla DPS-es arccal MP10-en.

Ha labilisnak érzi a menetet, akkor az sok dologtól függhet. Ami most van (ki-kihagy a leach) az ellen az a védelem se sokat segít ami pluszba jön rá. Olyan magas már most is a védelem, hogy a csekély mértékű pluszok nem hoznak lényegi változást. Leach lag és késő kép/skill animáció ellen nincs megbízható védelem. Laptopon nem is nagyon játszok emiatt. Élvezhetetlen. Minden 0,5-1 sec késéssel jelenik meg néha. Skill aktiválás... majd valamikor meg is jelenik a képernyőn. Vicces. Mindenesetre az immo armor csere így is hasznos tanács, a poxnál meg azért resisttel is lehet szerezni jobbat azonos áron (kivéve hogy ez már megvan, tehát egyszer már kiadott érte goldot). Te viszont csak jösz nagy viccesen, betrollkodsz témához nem illő kötözködésként egy-két oylan infót amineki semmi haszna aztán várod a hatást (sajna nálam meg is van, mert re-pofázhatnék ingerem erősen működik).

Esetleg fogalmazz meg pár konstruktív javaslatot és mellőzd a kötözködést. Azt már párszor lejátszottuk és unalmas, hogy félszavakon lovagolsz mindig.

edit: ja, mindezt inkább offba rakom :D

"Ezért vágtak ki az összes Diablo oldalról vagy annak más oka van? "
Sehonnan nem vágtak ki. csak egyszer beigérték ráadásul alaptalanul. Érzékeny volt az egyszem admin lelke és túl nyersnek érzett a fix 5 fős kialakulóban levő közösséghez. Nem mindenki olyan megértő mint te :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#31443) Thrawn válasza Gorneck (#31437) üzenetére


Thrawn
félisten

155 str, 205 vit volt a szűrő, semmi más. Ezek kb 5k hp-t adnának, az armorom is lejjebb csúszik szinte mindegyikkel.

A Sprint-teszt megvolt. Eredmény: negatív...
Tyrael's Might-teszt: Folyamatban az allres nélküli bracerrel.

mikromanus: A Mempo-t és a cipellőt úgy találtam, még goldba sem került :B Nem eladó egyik sem. Nem, még akkor sem!

A sok Armor meg Allres egyszerűen nem elhanyagolható, maximum csak neked, aki szólóban játszik javarészt. Partyban egész más a helyzet, mondhatni ég és föld. Próbáld ki, vedd fel a DPS-gearedet és irány public, minimum MP8. Mozi is jöhet :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#31444) Gyuri27 válasza Thrawn (#31443) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mikrónak azért valahol igaza van. [link] itt ez az istenverése. Átlag armor, átlag res, igaz vitából több van neki. Mégis halad.

Amd - Radeon - Ryzen

(#31445) mikromanus válasza Thrawn (#31443) üzenetére


mikromanus
veterán

Sjana erről lemaradtam már. Túlpörgettem a barbit és már nincs igazán DPS-meg tank gear. Kb kettő az egyben van. Épp überezésre MP10-en kellhet egy kis extar resist, de az vagy egy warcry-jjal meglehet, vag ya jó kis csuka-öv cserével. utóbbi esetben bukok vagy 50-60k DPS--t szerintem. De nem is csapnak le :D (+100 allres + warcry bónusz, meg némi alap armor növekmény és +3% leach van így). Überen kívül az alapfelszerelés jó mindenhol Mp10-en is. Csapatban überre is. Skornnal picit nagyobb a life kilengés, két egykezessel stabilabb a "pirosgömb".

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#31446) Gorneck válasza Thrawn (#31443) üzenetére


Gorneck
titán

Azt a fos vértet felejtsd el Barbira...überre jó, oszt kb ki is fújt...inna vonalon maradj, én is sokáig toltam kraftolt bracer mellett.
Nagyon sok goldba tud fájni, inna+lacuni használta, ha EHP-t is tartani szeretnéd mellette.

Igazából, ha végre oké lenne az LS, akkor nem lenne semmi gondod. Vérten hozol egy kis vitát és kb ennyi volt...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#31447) Pompi válasza mikromanus (#31438) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

OK, ezt persze értem, hogy damage elől vesz el, de én speciel nem szeretem ha kevés az allres. Nem olyan még te is olyan véleményen voltál, hogy nem árt ha 65% körül van a resist, azaz olyan 600 körül nem. Én szeretem ha ekörül van. Mondjuk mondtál már olyat is, hogy 35k hp elég, de nekem az is kevés. Én szeretem ha van legalább 50k - még így is ér meglepetés néha.
Tehát pl. egy ilyen karival, ahol a life és az allres be lett áldozva a dmg oltárán én nem szívesen mennék.
De lehet ez az én fejlövésem, de én inkább lapátolok a piros bubiba is meg az allresre is :)

Feel Good Inc.

(#31448) mikromanus válasza Pompi (#31447) üzenetére


mikromanus
veterán

MP10-en a komisz ellenfelek jó védelemnél is lekapnak 30k life-ot, így kis ráhagyással 35k-tól kezd életképes lenni szerintem. 40k felett már csak a kényelem miatt kell, vagy mert máson nehezebb védelmet szedni már :D
600 all res meg azért kellhet, de ha nincs elég még mindig rádobhatsz egy warcryt és nincs gondod.
Ez a resist Muldernél már szerintem is kényelmetlen. Armorban azért vastagon megvan a szükséges szint a warcry után már... Kis armor-resist transzferrel jobb lenne a védelme talán. Mindjárt visszakeresem, hog ymennyi a faceroll határ korábbi számítások alapján armor-resist kombónál. Az is egy játékstílus. Elnyomhatatlan karakter és mint egy véreb úgy támad. Ráharap az ellenre és amíg él nem ereszti. Jöhet eső-tűz, vagy villám. :C

edit: meg is van 67-68% kb a határ védelemnél ahol elég könnyűvé válik.(armor és resist). 70-70%-kal már szadizmus az ellenfelekkel az MP10. Ez warcry utáni 700 allres. Armorban nem tudom mennyi lehet. Megnézem a videómban amit überre nyomtam :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#31449) mikromanus válasza mikromanus (#31448) üzenetére


mikromanus
veterán

Armorban 6000 küröli alap warcry után már faceroll. 7125 armorom volt solo MP10 überre...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#31450) Gyick


Gyick
őstag

Wd-nél mennyi az ajánlott hp?Én olyan 50-55k körül tippelnék..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.