Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23051) LLKobe válasza killerjohn (#23050) üzenetére


LLKobe
veterán

Értem, ez nem is hangzik rosszul:)

Ez a mondat azonban nem tiszta, hogy érted?:

"Ezzel gyakorlatilag beraktak a játékba (ami 99.99999%-ban inferno-ról szól) 100 új legendary-t..."

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#23052) Gorneck válasza LLKobe (#23051) üzenetére


Gorneck
titán

Amik eddig nem eshettek infen, az most már annak megfelelő rollal eshet. Ergo amit infernora nem nagyon vettek fel az emberek az most már valszeg használható lesz. Így felfogható aként is, hogy "új" itemek kerültek a rendszerbe...

Gorneck#1239

(#23053) Rayner válasza killerjohn (#23050) üzenetére


Rayner
őstag

Ez amúgy jó lesz, mert pl van olyan lvl30-45 legend ami baromi jó affixekkel rendelkezik csak sajna azok semmi pluszt nem adnak már infernon... asszem az egyik ilyen egy 45-ös belt ami 63-as statokkal igencsak meggyalázza (illetve majd fogja reméljük) a WH öveket :) stb...stb... "as+chd+chc van rajta asszem"

[ Szerkesztve ]

(#23054) Gorneck válasza Rayner (#23053) üzenetére


Gorneck
titán

Pride of Cassius-ra gondolsz? Mert az csak barbárnak oké.

Gorneck#1239

(#23055) radi8tor válasza Rayner (#23053) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Erre gondolsz? Szerintem nem lesz ez olyan nagy szám, mivel nem garantált a ChD és AS. :(

⭐ Stella

(#23056) LLKobe válasza Gorneck (#23052) üzenetére


LLKobe
veterán

Vannak olyan legendary-k amik nem eshetnek infernón? Az tiszta hogy ami jelenleg esik crossbow-k meg ilyenek annak a 99%-a brim, ezexerint a patch után azok is eshetnek normális rollal?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#23057) F-ECT$ válasza killerjohn (#23050) üzenetére


F-ECT$
titán

Azt tegyük hozzá, hogy ez még csak egy blog cikkben volt így, nem volt róla patch note. Btw ha így lesz, akkor egy csomó mostani legend / set ára eshet, mert lesz náluk jobb. Mondjuk egy csomó set/legend azért dps-ben nem nagyon lesz jobb a mostaniaknál, mert nem tud rájuk menni a main stat, chc, chd, as, avg dmg-ből legalább 4, de cserébe lesz mondjuk 12 ms-es amu, így más sloton meg tudod spórolni azt.

Ez az öv brutál, de csak barbároknak.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#23058) F-ECT$ válasza LLKobe (#23056) üzenetére


F-ECT$
titán

Persze lvl23-as cucc nem esik infernon pl :)

A most eső lvl60-as set/legek rollja nem fog változni, tehát maradnak 99%-ban brimek.

De eshet majd lvl23-as cucc, de lvl60-as (azaz ilvl63-as) affixet fog kapni:
"So, for example, if you found a Heart of Iron from a level 63 monster, its base armor would be increased to that of Archon Armor and its stat ranges would roll at level 63. This gives us the opportunity to broaden the range of Legendary items, providing players with more diversity. Love Leoric's Signet, but hate wearing a level 17 ring? Me too. Instead of farming Act II Normal to find a Leoric's Signet, let's go farm Inferno and get a level 63 version of the ring!"

Dive ever, work never.

(#23059) Rayner válasza radi8tor (#23055) üzenetére


Rayner
őstag

Itt inkább arról van szó, hogy ha felturbózzák a lowlvl legendeket akkor gyakorlatilag teljesen ártendezheti egy a kari gearjét, pl amint írták a ms pl amun is lehet akkor nem kell vagy a cipő vagy a lacuni! tehát oda más is mehet. vagy ha a belt-en kapsz magas chc rollt akkor (van asszem nem only barbár) akkor meg pl amun vagy braceren lehet elhagyni , szóval ha ez így fog alakulni akkor szerintem nagyban átrendezheti a karikat. ettől függetlenül egy top gear így is úgy is csilliárdoka fog kerülni, de a középes cuccok variálhatóságát szerintem szélesíti, aztán majd kideül, hogy egy anyagilag mit fog jelenteni :)

(#23060) mephi666 válasza Rayner (#23059) üzenetére


mephi666
nagyúr

az tuti, hogy választékosabb lesz az öltözködés és azt sem szabad elfelejteni, hogy átrendeződik a piac: lehet elvileg majdnem minden legendből eladható :K akár eredetileg lvl20as is érhet majd milliárdokat ilvl63-as statokkal, de általánosságban a jó cucc el fog kelni, akár régi, akár új...

ami még érdekesség a q&a-ból:

Q. So you have a plan to reduce the number of dropping items but increasing their quality. This will result in a smaller amount of items that can be salvaged into crafting materials for the Blaksmith, With this in mind – do you plan balance the amount of crafting materials gained from salvaging against the material requirements of blacksmith’s formulas?

A: Yes, we plan to take all of our future changes into consideration when balancing the amount of reagents needed for crafting recipes. We haven't decided on a number to reduce the number of drops by yet, so we can't go into specifics on how or if existing and future crafting recipes are going to change.

Along those same lines, we’ll also be looking at the cost at which items sell back to vendors, since the reducing the drop rate of items can/will impact a player's revenue of gold.

röviden: mivel elvileg kevesebb cucc fog esni, de jobb értékekkel, ezért kevesebb megy salvage-be, ezért a salvage-ből több alapanyag kijöhet majd :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23061) F-ECT$ válasza mephi666 (#23060) üzenetére


F-ECT$
titán

Az se lenne gond ha 1-1 craft akár többe kerülne, de cserébe jobb rollok kerülnének rá, így nem csak néhány recept lenne használható.

Dive ever, work never.

(#23062) granini válasza F-ECT$ (#23061) üzenetére


granini
őstag

Szerintem is alapvetoen jo gondolat 'nyitni' inferno fele minden itemet. Ha engedik a statokat meg rollokat is igazodni az item levelhez, akkor valoban az fog tortenni, hogy az egyebkent kivalo sorokkal, de gyenge statokkal rendelkezo lvl 30-as item-et erdemes lesz megtalalni infernon, mert a normalos 80 dex es 5AS helyett majd lehet benne item lvl63-nak megfeleloen 230 dex es 9AS. Ez valoban atrendezheti a komplett gear palettat, ami szerintem alapvetoen jo a jateknak.

A craftolas mar onmagaban is nagyon jot tett, persze az AH megzuhant tole mert senki se vesz millios cuccokat, inkabb elcraftol 50 millat de abbol egy item majd olyan lesz amit 1 milliardert se lehet kapni AHban (kvazi end-gear).

Azt is megfontolas targyava tehetnek - csak hogy en is idefuzzek egy onallo gondolatot, kivansagot - hogy a kulcsok es damonic essence-k legalabb jatekon belul friendek kozott atadhatok legyenek. Tipikus pl hogy a Warden nekem mondjuk act1-ben szinte mindig dob kulcsot, nagyjabol amugy mp leveltol fuggetlenul (mer jofej..) de act3-as meg alig. Haveromnak meg forditva. kettonknek egyutt mar lehetne vagy 15 device-a de ne mtudjuk egymas kozott csereberelni a kulcsokat. Ugyanez az essence-re is igaz. En mar craftoltam magamnak jo vallast, bracert meg amut, es mondjuk maradt 50 essencem. Miert ne adhatnam oda egy baratnak aki most kezdi csak a craftolast.. AH-ban tovabbra se lenne adhato veheto, de legalabb friend listan belul.. pliiiiiiz :-)

Ja es kedves Blizzard: az act 1-es jewellert koltoztessetek mar Deckard haza ele konyorgom. Lekopik a natalya csimmam mire odarohanok gemmelni :D Koszi!!

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#23063) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Most vettem észre hogy este sikerült CM Gearben kilépnek, így akit esetleg érdekel (nem rég volt 1-2 emberke :) ) az most megnézheti..

CM luvnya :DDD

Ebben még annyi szokott változni hogy Überre teleport helyett bubit viszek meg egy lacunit is felkapok, de mivel elég ritkán überezünk így ez a mérvadó :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23064) mikromanus válasza mephi666 (#23060) üzenetére


mikromanus
veterán

Ez egyrészt jó, másrészt picit majd megdobja a craft alapanyag költségeit.
A magasabb statos iLvl-es dropról még: Az első Ilvl 62-63-as Homunculus-ok elég durva áron fognak menni szerintem. Valószínüleg ott már a skill bónuszt nem upgradelik, de egy normális átlagdammal már igen brutálok lesznek az újak. Már ha bevezetik.
Lehetnek majd jó rollok ezekből is:
Beckon Sail, Giant Skull (újra lehet versenyképes rollja, persze nem crites mempho versenytársként), The Mind's Eye (AS), The Eye of the Storm (lighting dam), Quetzalcoatl, Dark Mage's Shade (chc, skill bónusz, int és vita), (Steady Strikers (AS és LoH bracersen), Magefist (F-f-f-fire), Girdle of Giants (AS-es barbár öv. Esetleg skill-leaches verzió),
Asheara's Tracks (AS boots), Winter Flurry (cold dam),

A tankok eléggé kihaltak Diablo világáról, de azért egy Thundergod és Captain Crimson's Bowsprit (As és blokk) is jó lehet magasabb iLvl-lel...
A tegezek meg talán kicsit változatosabbak lesznek. Van 1-2 jó AS-es, meg fix chc-s, LoH-os is. Fegyverekben kellene valami EH és skorn versenytárs. A kardokat picit felturbózhatnák. Kellene valami jó kis legend Oni Blade, meg versenyképes grandfater. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#23065) mikromanus válasza mikromanus (#23064) üzenetére


mikromanus
veterán

Hujjujujj. Alig várom az iLvl 63-as Pig Sticker offhanddel pörgő Dt barbikat :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#23066) granini válasza mikromanus (#23064) üzenetére


granini
őstag

Fegyverekben kellene valami EH és skorn versenytárs. A kardokat picit felturbózhatnák. Kellene valami jó kis legend Oni Blade, meg versenyképes grandfater.

Szivembol szolsz.. minden vagyam lenne egy legend oni blade.. gyonyoruek azok a kardok.. Van egyem ami 800+ DPs, van benne socket meg 119 CHD, es -12 lvl requirement. A monkom azzal tolta 48-60 kozott.. imadtam. Lassu volt de szeeeep :)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#23067) mephi666 válasza mikromanus (#23064) üzenetére


mephi666
nagyúr

...majd ha visszatérnek a d1-2-ből is ismert híresebb unique-ok egy content patch, vagy expansion keretében, az is szép lesz :) veil of steel, lightsabre, valor, stb...

szerintem tuti, hogy talonban van náluk csomó bepakolásra váró item, amivel pillanatok alatt megbolondíthatják a piacot

ami engem boldoggá tenne, valami "rest in pieces"-es cucc, amit wiz/dh-val is tudok használni: a sever ad ilyen bónuszt, de az csak akkor effektel, ha a templar csapja le a dögöt :( ...idegesítő a3ban a tetőn, hogy leütök 30fallent, aztán b*zi sámánok 2 képernyővel arrébb elkezdik 5ösével a hátam mögé idézgetni őket, aztán xp sem jár már értük

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23068) persil válasza mikromanus (#23064) üzenetére


persil
nagyúr

Reméljük.

Amúgy nem értem a blizzardot... Egy ötéves is ki tudna találni pár olyan dolgot, amitől több használható tárgy lenne.
Skorn max 1600dps, garantált socket + 2 random
Grandfather max 1400 dps, garantált socket és lifesteal + 1 random
Fury of the vanished peak max 1200 dps, garantált 2 socket és crit dmg + 1 random
(plusz mindre valamilyen statok félig-meddig randomra)

Máris 3 fegyver közül lehet választani, pedig ezek csak légbőlkapott marhaságok, amik most ebéd közben ugrottak be.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#23069) Edge válasza mikromanus (#23065) üzenetére


Edge
veterán

azám :D , de a KILL se lenne rossz, fix chc+as+lifesteal +2random... nyami :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#23070) Bird válasza persil (#23068) üzenetére


Bird
addikt

Nem Te szoktad nekem (is) mondani, hogy olyan, mint random nem létezik? :D :D :B
Vagy félig- meddig létezik? :P

UPDATE: A bicskám nem elég éles és a dps is kevés, ehhez a "feladathoz"! :DDD

A diablostaton ha megnézed a 350k dps-el bíró wdk mind kivétel nélkül furyval szaladgálnak. Az milyen má'? Ráférne a bicskákra is a vérfrissítés.... Való igaz! :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#23071) persil válasza Bird (#23070) üzenetére


persil
nagyúr

Hasogassad mások szőrszálait faszikám :D

Félig-meddig létezik csak, igen :D

De na... most nem jó lenne? Teljesen be van korlátolva, hogy mit lehet használni. Dokik 99%-nál is manajuma van egy bizonyos szint felett. Pedig nem lenne nagy tudás kinyögni pár "hasonló erősségű" de más kinézetű fegyvert és máris azt hinnéd, hogy szabadság van.
Hogy ne az legyen, hogy 250k dps felett ezt használod, vagy nem fejlődsz, hanem lehetne választani.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#23072) Bird válasza persil (#23071) üzenetére


Bird
addikt

Nem vicces egy ilyen wd hero? :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#23073) mikromanus válasza Edge (#23069) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem is csak a jó jellemzők amik ezen a bökőn a tutik. Elképzelem ahogy végigröfögi-pörgi a barbi a terepet. Ha a barbárt keresed, csak kövesd a röfögést! Meg röfögés a szélben (tornádók) :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#23074) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Én már csak arra vágyok hogy üthessem a szivárványkarddal a szivárványpónikat a tehenes pályán.

A játék az nem játék!

(#23075) mikromanus válasza Lézerparaszt (#23074) üzenetére


mikromanus
veterán

Ez se lesz rossz. Ha külön lesznek megint a "régi" és új legendaryk, akkor ez nagyon OP lesz. Bár anélkül is. Az 50% stun chance iszonyat kemény...
Sledge Fist

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#23076) Sirandrish válasza Lézerparaszt (#23074) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az nem Tehenes pálya...a boci el is mondja :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23077) Lézerparaszt válasza mikromanus (#23075) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

PvP-ben nagyon OP lesz, mikor ráütöd a másik 80k hp-s überbrutál player arcára az 1,5 milliót, 50% eséllyel üthetsz rá még 2-3 hasonlót :DDD

Sirandrish: Ezek után én nem hiszek a teheneknek.

Mephi666: Lehetne balance ha a blizzard akarná, mert amit 2-3 éve mutogattak pvp videó, az elég jónak tűnt.

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#23078) mephi666 válasza Lézerparaszt (#23077) üzenetére


mephi666
nagyúr

azért dh-val is lehet emberkedni pvp-ben: még gyengébben voltam öltözve, kisebb volt a manci is és ismerős vastagon armor+resistbe öltözött 60k hp-s monkját az impale úgy vitte 1hittel, mint a huzat :DDD smoke screen-ből simán lehet szórni az áldást... igazából nem is lehetne kibalanszolni a játékot úgy, hogy a pve/pvp is rendben legyen

#23077: pvp-nek talán úgy lenne értelme, ahogy több helyen is mondták: külön pvp-gear (ami pl valami tokenekből/ah-ból vásárolható), aztán pvp-ladder, rangsorolt meccsek, stb... aztán így a cuccokból meg lehet oldani a balanszot, hogy az alapokhoz nem nyúlnak és a pve sem változik semmit

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23079) Sirandrish válasza Lézerparaszt (#23077) üzenetére


Sirandrish
legenda

:Y :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23080) Thrawn válasza mikromanus (#23073) üzenetére


Thrawn
félisten

Tényleg visít ez a cucc :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#23081) mephi666 válasza mephi666 (#23078) üzenetére


mephi666
nagyúr

kifelejtettem egy régi ötletem: lehetnének tournamentek, ahol nevezési díj is lenne... pl 32-64-128-stb fős tournament, ahol 1milla gold a beugró... a győztes megkapná az összes nevezési díj 40%-át, a 2. helyezett 20%-át, a 3. pedig 10%-ot... maradék pénz meg goldsink :) de rengeteg variációt ki lehetne találni... pl ugyanezt 2v2 team deathmatch-ben és hasonlók

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23082) F-ECT$ válasza Sirandrish (#23063) üzenetére


F-ECT$
titán

Melyik bubit viszed, az as-est vagy a +20% dmg-st?

Passzívok közül a Blur minek? Pont a melee nem nagyon tud megütni a fagyi miatt, engem inkább a dobálósok illetve a csúnyaságokat alám pakolósok tudnak megizzasztani.
Ugyanez a kérdés a temp fluxnál. Bár van 1-2 elszaladgálós, amik ellen jó, de nem lenne hatásosabb pl egy cold blooded?

Dive ever, work never.

(#23083) Edge válasza F-ECT$ (#23082) üzenetére


Edge
veterán

sztem bentmaradtak az archonhoz használt passzívok :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#23084) Gorneck válasza F-ECT$ (#23082) üzenetére


Gorneck
titán

DMG.

Sokat szambázik a mobok közt. Így nem baj, ha van némi csillapítás. Bár nekem se rémlik, hogy ez a buildjének része lenne.
Ezt Én kértem, hogy tegyük be, mivel beportol a mobok közé így mire odaérek nem lépnek le és nagy tömeget tudok magunkra rántani, DHnak is kényelmesebb nem nagyon vannak kósza mobok...de este valszeg CB lesz a nyerő, főleg mert az Én buildem egyik sebzője eleve lassítja a mobokat.. :)

Persze ettől még lehet az is amit Edge ír. :)

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#23085) Sirandrish válasza F-ECT$ (#23082) üzenetére


Sirandrish
legenda

A DMG-set..viszem.
A Blur kell, mert én lemozgok, vagy próbálok lemozogni mindent..én nem állok egy helyben még akkor sem ha épp nem bántanak :) Imádok teleportálgatni balra jobbra :B
A Flux meg azért kell mert én 2-4 mobot nem fagyasztok..azokra nem mozdulok rá mert a többiek pikkpakk szétkapják, viszont azért annyit segítek nekik hogy ne fussanak el..meg manónál is tök jól jön :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23086) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Akiket érdekel (sry akit nem), 2 nap alatt majdnem duplájára kúszott fel gold ára.

⭐ Stella

(#23087) SLYM válasza killerjohn (#23050) üzenetére


SLYM
veterán

lehet tudni nagyjából mikor jön ez a patch?

(#23088) persil válasza radi8tor (#23086) üzenetére


persil
nagyúr

Miért? "Csak" a legutóbbi banhullám miatt? Egyáltalán mennyi most? Vagy hol nézitek ti? Már csak azért kérdem, mert ahány kínai gold farmer, meg scam oldal, annyi féle ár.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#23089) davidsz válasza radi8tor (#23086) üzenetére


davidsz
őstag

Én is csak lesek ... meglódult az ár elég rendesen.

(#23088) persil
28-ról 48-ra az 1mill pl.

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#23090) radi8tor válasza persil (#23088) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én eBay-en szoktam nézni. Most 31 EUR körül van 500M.
2 napja 15 EUR volt.

Nem értek hozzá, de szerintem azért drágult ennyire, mert kevesebb készlet áll most rendelkezésükre.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#23091) mikromanus válasza persil (#23088) üzenetére


mikromanus
veterán

Gondolom párakat elkaptak, mások meg felnyomták az árat, mert megugrott a kereslet náluk emiatt. Vagy csak reflexből megemelték az árat és mindenkinek jó így. Kivéve aki veszi. Ha csak ár alapján nézzük, akkor elég sokakat kivonhatott ideiglenesen bliz a forgalomból...

edit:
(#23090) radi8tor1
ahol én nézegetem:
1 milliárd 49.38 EUR (hétvégén 29 körül volt)
500 milla 24.71 EUR

Lassan kezd visszaállni. Tegnap 0,061 is volt ugyanitt egymillányi.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#23092) SLYM válasza mikromanus (#23064) üzenetére


SLYM
veterán

kraft alapanyagról jut eszembe, hogy tear tegnap 5000 volt per darab egy ideig

(#23093) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Lenne egy kérdésem:

Megvettem a játékot, regiztem, játszottam vele. Ma egy másik gépről be akartam loggolni, hogy megnézzek ezt azt és erre kaptam egy emailt, hogy az accomat zárolták....

Hogyan fogom tudni az accomat feloldani?

(#23094) persil válasza basaharc502 (#23093) üzenetére


persil
nagyúr

Az oldalon, amikor belépnél van egy olyan opció, hogy "cant log in" és azon belül pedig, hogy "im currently locked out of my account".

Oda belépve, ha normális adatokat adtál meg és/vagy van sms protect, akkor 1 perc.

Ha nem, akkor sok sikert Charlie!

Szrk.: inkább angolul írom, azt sem tudom van-e magyar nyelven battle.net :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#23095) tPedro_ válasza basaharc502 (#23093) üzenetére


tPedro_
őstag

Blizzardnak ticket/email/chat/telefon.
A telefon Skype-rol ingyen is hivhato, de ha nem akarsz telefonalni akkor szeritnem a live chat is jo megoldas lehet, igaz meg nem probaltam, nemreg ota letezik csak.

szerk.: a persil fele megoldasrol nem tudtam.

[ Szerkesztve ]

(#23096) basaharc502 válasza persil (#23094) üzenetére


basaharc502
aktív tag

Az mit jelent, hogy normális adatok?? first + last name. meg biztonsági kérdés?

(#23097) persil válasza basaharc502 (#23096) üzenetére


persil
nagyúr

Igen, valós neved például, tehát nem kamu adatokkal regisztráltál.

tPedro_
Ha valós adatokkal regisztráltál, akkor ez így max egy perc, nem kell se levelezni, se telefonálni. Sms protect-tel meg még sokkal egyszerűbb minden.(szerintem tök alap azt engedélyezni)
Akkor van szopó(vesződés a support-tal), ha bizonyítanod kell, hogy ki vagy, mert a regisztrációd bűzlik.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#23098) killerjohn válasza mikromanus (#23075) üzenetére


killerjohn
addikt

azért nagyon ne éld bele magad, mert azt is mondták, hogy az új "bármi eshet csak jobb" szabálynak megfelelően fogják skálázni, módosítani az egyéb tulajdonságokat is.

(#23099) tPedro_ válasza persil (#23097) üzenetére


tPedro_
őstag

Na ezt jo tudni, koszi. Az sms protect be van kapcsolva, tenyleg alap.
Nagyon reg nem volt szuksegem ilyesmire, kilockolni se sikerult meg magamat.

(#23100) ChromeX


ChromeX
addikt

Ha csak egyedül játszom MP-t nem tudok állítani?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.