Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23201) Sirandrish válasza #57919488 (#23199) üzenetére


Sirandrish
legenda

Értem de ha maga a játék nem szórakoztat, és nem élvezed akkor miért cél az hogy legyen egy jó karaktered?

killerjohn Erre nem tudok mit mondani..én is unom már a D3-at és nem is játszom vele.
Este jönnek a srácok, akkor felmegyek de akkor sem a játékért hanem mert jókat dumálunk meg poénkodunk közben TS-en, és az idő is jobban megy ha közben csinálunk is valamit.
Ha valaki az ereit vagdossa játék közben és mégis tolja, azt csak sajnálni tudom..egyszerűen érthetetlen számomra.. :K

Annyit hozzáteszek hogy én 1000-1100 óráig jól elvoltam a játékkal, és csak aztán lett uncsi számomra. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23202) Rankerz


Rankerz
senior tag

Akinek van kedve Uber Mp10 hez és van 3 infernal machine-je jöjjön nyugodtan:K

BT: Rankerz#2601

(#23203) radi8tor válasza #57919488 (#23192) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

PS3-on lesz elérhető a kieg. ;]

⭐ Stella

(#23204) #57919488 válasza Sirandrish (#23201) üzenetére


#57919488
törölt tag

Miért farmolnak pl. egy MMO-ban sokat a fejlődés/craft miatt? Élvezik közben? Lehet, hogy nem sőőt. Sokaknak azaz öröm mikor elértek valamit és nem közben a szórakozás vagyis maga a játék.
Értem én, hogy mit mondasz csak mégis nagyon sokan szenvednek de mikor bejön egy elért achi hirtelen mintha nyertek volna a lottón.

szerk:
(#23203) radi8tor1:
:C :DDD

Amúgy ezen a Hearthstone-on meg még mindig csak röhögök :DDD
Erre ment el az RMAH-ból leadózott összeg vagy mi? :D

[ Szerkesztve ]

(#23205) Sirandrish válasza #57919488 (#23204) üzenetére


Sirandrish
legenda

De ilyet hány játékban tapasztalsz manapság?
Hány játékban tudsz 600óra gameplay után is igazán örülni valaminek?
Hány játékban tudsz 600óra gameplay után még célt kitűzni magad elé?

Nah ugye :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23206) Horbal válasza Sirandrish (#23195) üzenetére


Horbal
őstag

A non stop fejlesztés és a játékidő mindenképpen a D3 javára billenti a mérleget.

Szerintem inkább a mai játékosokban illetve világban van a baj, mindenki mindent instant akar. Bár ez is megoldható, csak pénz kérdése.
Azért minden patch hozott valami újdonságot, azt meg, hogy farmolni kell nem lehet hibának felróni, mivel ez a játék alapja. Az, hogy nem mindenkinek esett ki az über 1csilliárdos item, az meg mák kérdése (nekem se esett és).

Szerintem kisebb célokat kell kitűzni és azokat elérni. Ilyen volt nekem a lvl60, az Inferno kitolása (nem a butított szinten vittem végig), aztán a 120K unbuffed majd a 150K, most a plv100, max gemek, 100 milla felszedett gold stb
Van mit csinálni...

Ami jó lenne mondjuk az tényleg valami +content, legyen az csak egy 10-50 szintes dungeon vagy valami hasonló, ami azért a Blizznek sem okozna akkora gondot szvsz. Ez az itemizélés szerintem jó lesz amúgy, talán lesz rá mód, hogy ne a default top build/gear legyen csak a cél (nekem nem az), talán lesz min agyalni variálni.

Jöhetne még craft is több item slotra.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#23207) #57919488 válasza Sirandrish (#23205) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ha tolják az ember s*gge alá a tartalmat akkor sokáig pl. kiegészítők vagy DLC-k vagy bármi (sandbox játékok ezek miatt népszerűek/ izé- nálam :P ).
Pl. Neked nem jött be a Skyrim, hát én már az Oblivion-ba is 1000+ órát játszottam de pl. ott is voltak dolgok amiket untam mint egy adott skill fejlesztése a szintlépéshez. Skyrim-ban is kellett húzni a Craft-ot, hogy normálisabb cuccaim legyenek és ne azt nézzem, hogy hány mammut próbál s*gbeszúrni ameddig tépem a gazokat az alkímiához :DDD
A legtöbb online játékban ami F2P modell el lehet érni farmolással azt amiért lehet fizetni is.

[ Szerkesztve ]

(#23208) ProEvoFan válasza Sirandrish (#23189) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pont ez a problémám.Boldogan játszanék vele újabb 1100 órát, de ehhez nekem már nem elég a jelenlegi tartalom.Nem haragudnék meg ha évente jönne egy kiegészítő.A játék továbbra is isteni, de kevés a négy act.
Valahogy így tudnám körbeírni mit érzek a játékkal kapcsolatban: Kedvencem a rántott hús (Diablo 3, hack n slash), de ha mindig sült krumpli van hozzá (alapjáték), egy idő után unalmas lesz a menü.

[ Szerkesztve ]

(#23209) Sirandrish válasza ProEvoFan (#23208) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kabbe...most megkívántam a sült krumplit :O :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23210) tPedro_ válasza ProEvoFan (#23208) üzenetére


tPedro_
őstag

Mondjuk azon meglepodtem mikor kiderult, hogy az ACT4-et megint elcsaltak mint a Dio2 eseteben.

Igy utolag tenyleg rovid.
De nem is kellene feltetlen egy kieg, a fo storyt se kene tovabbvinni.

Eleg lenne ha raknanak a varosba par uj NPC-t akiktol kapnank kis egyszeru questeket, amikhez lenne 1-2 uj terulet is.

[ Szerkesztve ]

(#23211) radi8tor válasza Sirandrish (#23209) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Uhh de rég ettem én is. Mostanában csak pizzát hoznak. :)

⭐ Stella

(#23212) killerjohn válasza Sirandrish (#23201) üzenetére


killerjohn
addikt

megmondom a frankót: pont ezer (meg 3000) óra után kezd ez nem-unalmas lenni. Nem. nem azt mondom hogy izgalmas, hanem hogy nem-unalmas. Méghozzá pont azért nem, mert ennyi game után az ember "elengedi" a játékot, és kezdi abbahagyni a hülye grindet. Lehet craftolgatni, szöszölni az essence-ekkel, más class-eket kipróbálni, AH-ban flipelgetni kicsit megszokásból, stb. Most már nem kapaszkodok görcsösen abba, hogy omgomgomg-farmolni-mééééééééééééééééééééég-mert-kellllllll...

ProEvoFan: simán, akár évente kiadnék egy-egy kiegészítőért 5-10K pénzt. Ennyi az ember simán kifarmol a játékból (picit piramisjáték feeling így, mivel az új belépők fizetik a pénzt kivevőknek a contentet ;]), viszont falakat tudnék lebontani 10 új megfelelően balance-olt area-ért, vagy random dungeonokért, vagy új cuccokért (az sem fontos hogy erősebbek legyenek mint a mostani BIS cuccok, csak legyen izgalmas, változatos)

[ Szerkesztve ]

(#23213) Rém


Rém
tag

Találkozott már valaki olyan problémával, hogy a játék inditásakor a launcher megáll töltés közben és az istennek nem akar továbbmenni és betölteni?

(#23214) radi8tor válasza Rém (#23213) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Volt már rá példa, de másodikra általában elindult.

Akit érdekel: így fog kinézni Diablo 3 konzolon. :U

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#23215) Amur


Amur
addikt

Valahogy én sem értem a Blizzardot!
A kieg.-eket is megvenné mindenki rögtön.
A simsekhez sorozatban gyártják szinte 2havonta a kiegeket,ide meg semmi..
De a dragon age DLC-i is mind jók voltak. Na mindegy,nem akarnak most éppen pénzt keresni,vagy csak lusták mint a dög..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#23216) Crowent válasza Amur (#23215) üzenetére


Crowent
tag

Diabloba a PVP-t betették már?
Vagy csak ígéret volt az egész?
Mert ha betették már, akkor megvenném!

Need for Speed World Nickname: NORBI5528

(#23217) F-ECT$ válasza radi8tor (#23214) üzenetére


F-ECT$
titán

Néhol kicsit gagyibb, néhol kicsit jobb.

Crowent: be, de csak duel jellegű.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#23218) radi8tor válasza Crowent (#23216) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

PvP nincs. Duel van. Mindenki mindenki ellen. Nem lehet csapatba rendeződve harcolni.

⭐ Stella

(#23219) Crowent válasza radi8tor (#23218) üzenetére


Crowent
tag

A rohadékok. Pedig azt mondták, hogy lehet majd.
És ez miben nyilvánul meg? Csak 60 szinten lehet játszani? Kap az ember valamit a győzelemért? Esetleg nincs itt is ilyen hogy PVP level stbstb?

Need for Speed World Nickname: NORBI5528

(#23220) radi8tor válasza Crowent (#23219) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nincs semmilyen nyeremény. Az egyetlen engedmény az, ha meghalsz az arénában, akkor nem kell fizetned a cuccok javításáért.

⭐ Stella

(#23221) Crowent válasza radi8tor (#23220) üzenetére


Crowent
tag

Értem...
És arénában a hardcore karakterek is végleg meghalnak?

Need for Speed World Nickname: NORBI5528

(#23222) radi8tor válasza Crowent (#23221) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem. De én nem próbáltam még. :)

⭐ Stella

(#23223) DIMITRIUS


DIMITRIUS
tag

Hmmmmm a blizzard láncs áppdételő beszart mi a teendő? (a "csík" megakad és nem csinál semmit)

VW Golf 2 1.8 16v <3

(#23224) tatabánya válasza radi8tor (#23214) üzenetére


tatabánya
senior tag

így összevágva még izgalmasnak is tűnik, aztán ha majd elkezd vele játszani rájön :))

most a TERA-t kezdtem el gamepad segítségével szokni kell de teljesen jól irányítható

(#23225) #57919488 válasza Crowent (#23216) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ez miatt ne vedd meg. Borzasztóan gagyi.

(#23226) F-ECT$ válasza radi8tor (#23222) üzenetére


F-ECT$
titán

Azért volt 1-2 bug induláskor, aminek pár hc halál lett a vége :DDD

Dive ever, work never.

(#23227) radi8tor válasza F-ECT$ (#23226) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jaja, kellett neki kimennie a városba mikor még zabálták a pókok a lábát. :D

⭐ Stella

(#23228) proci985 válasza radi8tor (#23214) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hm, csak nekem tűnik úgy, hogy minden jelenetben más a karakter távolsága?

lehet, hogy csak demózzák, de pl egy sacred2 féle kamerakezelés szerintem nem lenne rossz, ha már full 3ds.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#23229) Andie válasza radi8tor (#23214) üzenetére


Andie
őstag

Dögöjjek meg, de nekem jobban tetszik ez a letisztult, kontrasztos és effekt-mentes képi világ! Bevallom, nekem az első napokban el is ment a kedvem a játéktól, mikor Act1-ben abban a rohadt ködös temetős éjszakai pályákon kóboroltam, azt néha alig láttam valamit. Csak sejteni lehetett, hogy van ott valami.
Néztem valami skint is, csak itt azt írtátok, hogy ban jár érte. Igy nem raktam fel.
Szóval ha lenne ps3-am, akkor tuti átnyergelnék rá. Jöhetnek a kövek :DDD

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#23230) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Az achievement pontoknak van valami szerepe? Úgy értem csak "dísznek" vannak, vagy lehet kezdeni velük vmit?

(#23231) SLYM válasza basaharc502 (#23230) üzenetére


SLYM
veterán

csak dísz sajos :(

(#23232) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Na végre sikerült megint értelmeset craftolni. Mondjuk a crit az kevéske, de azért így is hozott 10k dps-t.

A játék az nem játék!

(#23233) killerjohn válasza Lézerparaszt (#23232) üzenetére


killerjohn
addikt

szép!

(#23234) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Sziasztok
Felcuccoltam a hc wdmet, és kicsit értetlenül nézem, hogy harmad annyi dpse van, mint az sc wdmnek, holott statokban nem sok különbség akad(ok, sc-n 2500 int van, hc-n 1500, de chc+cd több hc-n)
53k dpsem van hcban, és 150k scben...azaz 1k int+ias adja a 100k-t? :/
Sc:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Vismajor-1162/hero/1546735
Hc:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Vismajor-1162/hero/26072433

Másrészt hol farmolnátok a1ben? Világéletemben a3ban farmoltam, max vota, ezzel a 44ks wdvel max mp0 a1 a lehetséges imo :D( 16milla van benne, hc gold)

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#23235) killerjohn válasza Vismajor01 (#23234) üzenetére


killerjohn
addikt

nem tudom mi van HC-ban de act1 MP0-on szerintem már el se indulj, mert nem esik semmi...

(#23236) proci985 válasza killerjohn (#23235) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hcban mások az árak, az a semmi sokkal jobban eladható.

én mondjuk anno DHval módosított alkaizer A3 runokat toltam, pl towert kihagytam mert mindig extrahealtes púposok jöttek, amik azért elég idegesítőek.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#23237) SLYM válasza #57919488 (#23196) üzenetére


SLYM
veterán

ezt néztem énis, nekem nagyon tetszik, fel is írtam magamnak, hogy ha megjelenik ki kell próbálni

(#23238) Mrdevil válasza radi8tor (#23214) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jó lesz ez, PS4-en veszem is majd meg. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#23239) Rankerz


Rankerz
senior tag

Végre lement mindhárom MP10 Uber szólóban :))

(#23240) szallasi007 válasza Rankerz (#23239) üzenetére


szallasi007
őstag

:C :Y :R

(#23241) Rayner


Rayner
őstag

Sziasztok!

Elsősorba DH-k :) kari

Próbáltam egy másik elgondolásban a Strafe buildet, és egész jó mp0-1-2 speedfarmra.
Vélemény?
Ha van itt olyan akinek Mantija van és nagyobb dps-el akkor tenne egy próbát ezzel a builddel és mondana véleményt azt megköszönném. (nem akarok addig venni egyet amíg nincs infóm arról, hogy mivel tud többet)
A build elsősorba a globe-okra épül. rocket miatt minden lövés telibe talál (nem úgy mint a gránátos) és így elég sok globeot dob.

[ Szerkesztve ]

(#23242) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Na végre, megvan a bűvös 200-as határ buffolva (legalábbis nekem bűvös).
Kép

A játék az nem játék!

(#23243) mikromanus válasza Lézerparaszt (#23242) üzenetére


mikromanus
veterán

Pajzsos barbiként egy "szimpla" BR-nyi buffal ez elég bűvös. Gratula! ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#23244) Lézerparaszt válasza mikromanus (#23243) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Köszi, és ez még nem is a 30% dmg-es buff van (^^,)
És most kezdhetek rágyúrni hogy unbuffed is meglegyen :K

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#23245) #92888064


#92888064
törölt tag

ma már 2x hallottam a solo mpl10 überről, úgyhogy én is kipróbáltam.

kuláék csúnyán megszivattak, de sikerélmény dús lett a vége :DDD
az összes próbálkozást beleszámolva 30 percen belül meglett sb+kulle és még egy elitpakk is belefért, hogy maradjon az 5ös valor. a másik 2 über 8 percen belül megvolt, warden után 12 perc volt még a valorból.
vele sikerült ezt összehozni.
buffed armor, buff+overpower a dps, alapból 176k a 2 dps passzívval.

[ Szerkesztve ]

(#23246) SLYM válasza Rankerz (#23239) üzenetére


SLYM
veterán

az igen, linkelsz egy battletag-et?

neked is grat Adm :)

[link]

valaki tudja nekem értelmezni mit jelent ez pontosan? köszi

1.) Az Inferno szinten talált Legendary tárgyak lvl 63 fő statokat és lvl 63 kiegészítő statokat is rollolhatnak majd?
Travis Day válasza egyértelmű igen. Úgy szeretnék kezelni a Legendary itemeket, mint ahogyan a Rare itemeket is. A jövőben a Legendary tárgyak ugyanolyan szintű statokat fognak rollolni, mint amilyen szintű szörny dobta azokat. Jelenleg ez a Rare itemeknél nem így működik. Attól függetlenül, hogy a Rare itemek affixei a leölt monster szintje szerint alakulnak, az armor vagy a dps változatlan maradhat. Ezen szeretnének változtatni.

[ Szerkesztve ]

(#23247) Rankerz válasza SLYM (#23246) üzenetére


Rankerz
senior tag

(#23248) mikromanus válasza SLYM (#23246) üzenetére


mikromanus
veterán

A nem legendary specifikus, hanem "átlagos" jellemzőknél (ami az adott tárgyon alapból rollolhat) figyelembe lesz véve a szörnyek szintje. Pl egy " Talisman of Aranoch" ha véletlen mLvl 63 szörnyből esik, akkor nem 72-81 main statot adhat, hanem 150-200-at (vagy ami 63-as szinten "normális" egy rare amulettnél). Kb ennyi. A skill bónusz, ami van a tárgyakon az vagy kisebb mértékben, vagy sehogy se követi majd a monster szintjét. Pl ha valami alacsony szintű legendary itemen lenne +3-7% chc a seismic slamra, akkor ezen nem feltétlen lesz több ha 63-as szörnyi dobja.

edit: másik része meg annyi, hogy amit a 63-as monster dob az armorban is 63-as szintnek megfelelő lesz. Vagy tévednék? Vagy nem dob 63-as iLvl alatt, vagy ha dob, akkor az is ugyananyni armort kap, mint a magasabb iLvl szintű. Bár ez elég ködös. Lehet másra gondolnak.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#23249) radi8tor válasza Rayner (#23241) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

DH-s kérdésekre itt biztosan kapsz választ. ;)

⭐ Stella

(#23250) F-ECT$ válasza mikromanus (#23248) üzenetére


F-ECT$
titán

Lehet eladni a nem ilvl 63-as cuccokat, amíg van értékük.

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.