Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23151) granini válasza Gorneck (#23149) üzenetére


granini
őstag

Tegnap a DHnk folyamat gyalázott minket...oszt szóltunk neki, hogy inkább szedjen virágot míg pörög

Az igazan profi DH-k meg tudjak azt csinalni, hogy ciganykerek (vault :)) ) kozben az elso fordulo alatt kitepik a viragot a foldbol, es a kovetkezo ciganykerek kozben pedig visszadugjak mashova. Mondonom sem kell hogy nyilvanvaloan ezert van az, hogy a mergezo Fak Fields of Miseryben mindig mashol vannak. Mert a DHk kitepkedik es atultetik oket.. :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#23152) radi8tor válasza granini (#23151) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Te nagyon pihent vagy! :DDD :DDD

⭐ Stella

(#23153) davidsito válasza VanDaal (#23150) üzenetére


davidsito
tag

Szerintem nagyon jó barbárod van, sokan meg lennének elégedve egy ilyen összeállítással.
Mikor 34-es voltam, talán 70.000 dps-em lehetett.
:R
mp 5-6-7 szerintem kényelmesen megy neked

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#23154) LLKobe válasza VanDaal (#23150) üzenetére


LLKobe
veterán

Tegyél radiant köveket a fegyóidba pl.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#23155) mikromanus válasza VanDaal (#23150) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha fejleszteni akarsz (vagy több DPS-t), akkor a lehetőségek:
Öv: Vagy több erő, vagy WH öv
Mempo: több erő
Opcionálisan a gyűrűkön és amun (vagy egy-kettő a háromból) a resist rovására valami DPS növelő jellemző (több CHD, chc, as, vagy átlagdam esetleg).

Ha ezekhez ragaszkodsz, akkor a warcry-t is kihagyhatod esetleg valami DPS növelő skillért. Az Overpower jól muzsikál. Vagy +10 CHC-t ad, vagy a warcry-jal vetekedő védelmet. Minnél jobb a chc-d annál többször tudod ellőni.
Passzívban szerintem a védő/armor skill felesleges. Ha védőt akarsz, akkor vagy egy absorbos vag yegy life steal-es passzív, ha ez nem magas prioritás, akkor használhatsz valami DPS növelőt, vagy épp az unforgivinget a stabilabb hammer teljesítményért.

Fegyverben egy EH jó lehet (az offhandnek is ad alap támadási sebesség növekedést), vagy esetleg egy DPS-ben gyengébb axe/mace, de alap CHD-vel és/vagy több main stattal. Vásárlás előtt DPS calculátor használata hasznos lehet.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#23156) radi8tor válasza mikromanus (#23155) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mampo: több erő

Ennek nem látom sok értelmét. Mempo: ChC-s, ez már segítene a dolgon.

⭐ Stella

(#23157) mikromanus válasza radi8tor (#23156) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja. Satnya chc vs sok erő... árban sokszázmilla eltérés. Van értelme. Csak erőforrás nincs rá gondolom. Már a nem kimaxolt smaragdok alapján. A 200-250 STR még talán megfizethetőbb.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#23158) Gorneck válasza granini (#23151) üzenetére


Gorneck
titán

:DDD :D

Gorneck#1239

(#23159) Thrawn válasza granini (#23151) üzenetére


Thrawn
félisten

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#23160) Sirandrish válasza granini (#23151) üzenetére


Sirandrish
legenda

Átültethetnék messzebbre is tőlem mert tegnap MPL10en úgy gyalázta meg a 43K HP-mat egy hit-el, hogy azt hittem elaludtam a gép előtt, aztán kiderült hogy csak pislogtam..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23161) LLKobe


LLKobe
veterán

Monk szakértőket kérdezném: Ti melyiket használnátok?

Tegnap sikerült kikraftolnom egy bracert, és nem tudom használjam-e; van amit nyerek vele, van amit bukok.

Szóval:

a) Verzió:

b) Verzió:

Melyiket javasoljátok?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#23162) radi8tor válasza LLKobe (#23161) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Magasabb ChC-t javasolnám. Monkot még nem fogtam. ;)

⭐ Stella

(#23163) mikromanus válasza LLKobe (#23161) üzenetére


mikromanus
veterán

Csak a bracerseket nem mutatod. Akkor ez lefordítva:
- vagy +30 all tres és +26 vita (716 life)
- vagy +190 armor és +221 dps (mindez +1,5% chc-ből -68 dex mellett)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#23164) VanDaal válasza davidsito (#23153) üzenetére


VanDaal
csendes tag

(#23153) davidsito

Köszönöm a barbár nevében is :R
Én sem vagyok épp elégedetlen vele, de azért szeretnék még fejlődni, elvégre bőven van hova. Mióta mutattad a Te barbárodat, azóta gyakran rátekintek motivációs célzattal :)
MP6 lényegében halál nélkül megy, ha jó napom van, de űberezés miatt mennék néha magasabbra is.
Illetve ismeretségi körömből egy haverral szoktam együtt játszani, és nem szeretnék lemaradni hozzá képest :)

(#23154) ll-kobe

A kövek cseréje tervben, illetve folyamatban van, de a perfect star is csak ma került beléjük, szóval a radiantokra valószínűleg még 1-2 napot spórolnom kell.

(#23155) mikromanus

Resistet nem szeretnék veszteni, és életet sem. Az elmúlt hetem így is azzal telt, hogy felpakoltam magamra 10k hp-t és egy kis plusz resistet is, anélkül, hogy sebzést vesztettem volna.
Warcry nélkül érezhetően sebezhetőbb vagyok még, és az partyban is hasznos, szóval az szerintem marad. Overpowert próbáltam, igaz a védelmes rúnával, de nem igazán jött be, hogy még arra is figyelnem kellett, hogy nyomkodjam folyamatosan. Viszont a passzív cserét megfogadom, és kísérletezgetek vele kicsit :)
Furykat nézegettem, de kicsit soknak tartottam az árukat. 30-40M volt a legolcsóbb, ami dobna a sebzésemen, de az még csak ilyen 3-4k körül. De úgy néz ki, össze kell spórolnom az árát egy legalább közepes darabnak...
DPS kalkulátort eddig még nem igazán használtam, de rá fogom szoktatni magamat. Eddig csak bemásolgattam magamnak a tárgyakat, és az aktuális darabbal unsocketelve összehasonlítottam. Egyszerű, és nem is mindig pontos, de eddig még megfelelt. Igaz, eddig nem is kellett ekkora összegeket költenem :)

Köszönöm mindegyikőtöknek :)

Diablo 3 - VanDaal #2403 / WoT: VanDaal

(#23165) LLKobe válasza mikromanus (#23163) üzenetére


LLKobe
veterán

Igen, sorry. Jól leszűrted.
Az új, ráhasonlítva a régire:

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#23166) radi8tor válasza LLKobe (#23165) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem értem ez miért kérdés. Baloldali.

⭐ Stella

(#23167) killerjohn válasza LLKobe (#23165) üzenetére


killerjohn
addikt

ne hülyéskedj, naná hogy stash-ben lévő kell neked.

(#23168) mikromanus válasza killerjohn (#23167) üzenetére


mikromanus
veterán

Gondolom lightingos monk. A resist így épp nem pozitívan változik. (az armorral az össz védelem persze még lehet így is összességében jobb). Ha normálisabb Dex roll lett volna rajta, akkro nem is lehetne kérdéses. Így kb 220 dam vs 710 life kb a két opció.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#23169) LLKobe


LLKobe
veterán

(#23166) radi8tor1
(#23167) killerjohn

Elmondanátok miért? Nekem nem egyértelmű.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#23170) Gorneck válasza LLKobe (#23169) üzenetére


Gorneck
titán

Chc, allresi, armor.

Gorneck#1239

(#23171) radi8tor válasza LLKobe (#23169) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Há' melyiken látsz több zöld értéket? :U

⭐ Stella

(#23172) killerjohn válasza LLKobe (#23169) üzenetére


killerjohn
addikt

1) -717 life alapból nem kérdés, nem is kell figyelembe venni, csak úgy mint a +212 DPS
2) ha light res monkod van, akkor elvileg buksz 22 all resistet, DE van rajta 170 armor. Én nem ismerem a monkokat, de wizardnál 170 armor 17 all resistnek felel meg...

ergó végeredményében MINDENED kb változatlan marad, azonban ne felejtsd el, hogy 1.5%-al növelted a crit%-odat.

(#23173) LLKobe válasza radi8tor (#23171) üzenetére


LLKobe
veterán

Ezt értem, de a DPS amit nyerek elenyésző, cserébe bukok életet, és rezt is. Mivel lightningos vagyok, a másikba összesen több van. Ellenben ugye nyere 1,5% CHC-t, meg armort.

(#23174) radi8tor1 : Nem kötekedek, csak érteni szeretném:) Ha szerintetek jobb akkor cserélek, csak a logikát szeretném mögötte megérteni, hogy tudjam a későbbiekre:)

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#23174) radi8tor válasza LLKobe (#23173) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor dobd ki mindkettőt és craftolj jobbat. :P
Fura, hogy ilyen szinten nem érdekel még ChC. :U

⭐ Stella

(#23175) Horbal válasza VanDaal (#23150) üzenetére


Horbal
őstag

Chc és chd a kevés szerintem.
Nálam:
[link]
A build az a farmolós pörgős most éppen.
Amikor DPS van akkor nálam Bash+hammer+rend a király így elég a 3% LS.
Én hagynám a Tough As Nails-t is, minek? Unforgiving vagy a Bloodlust szerintem sokkal többet ér.

A top barbárok ezzel a két stattal nyomják fel a DPS-t + AS persze ha fér.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#23176) Amur válasza VanDaal (#23164) üzenetére


Amur
addikt

War cry-hoz én is sokáig ragaszkodtam,aztán miután runolgattam MP8on úgy hogy elfelejtettem betenni,rájöttem hogy felesleges ha van kb. 600-650 resist.
Overpowert én is ajánlom chc nővelő runával dpst nővelhetsz,ha a lever runát rakod be akkor meg a max életed 8%-át tölti vissza minden rádmért ütés után.(az a tömegben azért elég durva).
Mondtam legutóbb is ,skillekkel probálkozz,mert én is hasonló szinten vagyok,és más útat nem látok :
mert nagyon drágán tudnék jobb cuccokat, és össz 20millám van,inkább forgatom hizlalgatom még
(pl. mikor 500 környékére esett a tome of secret vettem belőle 50ezer darabot,most meg lassan adogatom el 750-800 közötti áron,de gémek árfolyamát is figyelem.Volt hogy pl. az ametyst flawless square olyan olcsó volt hogy ha csak perfect squarre felfejlesztettem is nyertem minden darabon 5ezer aranyat(30k-ért fejleszti az ékszerész,plusz a tome of secret,de abból van annyi mint a szemét),akkor vettem 1000 ametystet,aztán el is adtam még aznap. Nagyon eltértem a témától,de csak hogy példát írjak arra hogy nem csak flippeléssel és AH hiénázással lehet gyors lovéhoz jutni,hanem csak néha érdemes ránézni az árakra,és ha képben vagy akkor lecsapni ha lenn van az árfolyam.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#23177) VanDaal válasza Horbal (#23175) üzenetére


VanDaal
csendes tag

Köszönöm neked is a tanácsokat!

Nem szeretném, hogy okoskodásnak, vagy kötekedésnek tűnjön, de a jelenlegi gearrel 52% chc-m van, ha pedig kicserélem a sisakot IK-ra, akkor 58%. Ez azért szerintem nem olyan kevés, csak mostanában inkább a Mempót használom a több vit és all res miatt. Annak idején azt olvastam, hogy 54% chc-val HotA builddel már 100%-ban kritikus ütések jönnek, és az már elég mindenre.

A chd valóban nem túl sok. Jelenleg 410, kőcsere után lesz 430, Skornnal pedig 466.
Amuletet épp az előbb cseréltem 50-ről 63 chd-sre. Illetve mainhand fegyvert próbálom majd socket+chd-sre cserélni, ha találok jó áron egy megfelelő darabot. Gyűrűkről sajnos nem tudok többet beszerezni egyelőre a keret szűkössége miatt.

Tough As Nailst most lecseréltem Superstitionra, és egyelőre tetszik. Fury töltési gondjaim egykezes fegyverekkel nincsenek, és így az 5,6% LS is elég MP6-ra. Később ez lehet változni fog...

Ezzel a builddel/gearrel milyen MP-n szoktál menni?
Resist nem kevés, ha épp nem WW-zel?

(#23176) corvette

Overpower lehet, hogy jó, de nem akarom néhány másodpercenként nyomkodni, túl kényelmes típus vagyok ehhez :)
Ezért jó a barbár, mert a legjobban bírja a z ütést, és kevesebbet kell menekülni, kapkodni vele, mint egy törékenyebb karakterrel. Ezt a kényelmet pedig személy szerint nem szívesen adnám fel.

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 - VanDaal #2403 / WoT: VanDaal

(#23178) mikromanus válasza VanDaal (#23177) üzenetére


mikromanus
veterán

Standard felszereléssel az item alapú max chc barbárnak 45% (lehet több, de az vagy dexes itemekkel, vagy csak 1-1 skillre vonatkozó bonusszal). Ez ritkán kell csak max közelébe, mert nagyon sokat lehet skillezéssel is szereni.
Hammernek fury alapon van még crit esélye. 20-30%-ot is szerezhetsz erre akár esetenként. Passzívokkal, alappal, csicsával és BR-rel lehet még 26%. A többi ideiglenes, de ha jól csinálod, akkor sokáig meglehet.
- Overpower: +10% chc
- WotB: +10% chc
- Revenge: +10% chc

Speckó itemeken elvileg szerezhető még extra chc pár skillre (seismic slam, overpower, revenge, WW). Ilyen a skull grasp és a mara amulett. A Soj is ilyen, csak azon nem rollolhat alap chc, így csak critért nem érdemes rágyúrni (ha viszont az elit dam és elitvadászat vonz, akkor jó lehet).

Összefoglalva: itemtől független tényezőkön a barbár szerezhet 46-56% chc-t, HotA-ra meg akár 76-86%-ot is.

Ha meg lusta vagy, akkor ragadj pajzsot! Azzal nem kell sokat aggódni. Leragasztod a bal egérgombot és akár aludhatsz is. ;]

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#23179) Horbal válasza VanDaal (#23177) üzenetére


Horbal
őstag

[link]

Itt látszik jobban, hogy mi merre.

Ha nem WW-zek akkor MPL8-on szólóban nincs gondom, ha a lassú haladást nem veszem gondnak.
A Rend mindent visszatölt, ha az nem akkor a hammer 2-3 millás kritjei biztosan.

Mivel a furyt tudom tápolni, az unforgiving segítségével, így szinte folyamatosan tudok rend-et és hammert tolni.
Ha olyan pakkokat rak folyamatosan, amik mindent összehánynak tüzzel, méreggel akkor áteszem bloodlust-ra az unforgiving-et 6% LS az bitang.

Kipróbáltam már MPL 10-et is de az már valóban olyan lassú, hogy oda max kulcsokért megyek.

Über MPL8-on odafigyeléssel lemegy simán.

Most éppen Ice Climbers beszerzésén ügyködöm, kb 10k EHP és 3-4K DPS összejön majd abból. Aztán majd meglátom a mempo kérdés lehet még érdekes de ahhoz bankot kéne rabolni sajnos...

Craftolás kéne még működjön, nem mintha panaszkodnék eddig nekem sikeres volt mint láthatod, de az über affix kombók azért nem jöttek még össze - sajnos.

[ Szerkesztve ]

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#23180) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Kérdezd a fejlesztőket Q&A itemizáció válaszok
Nem értem miért ezzel foglalkoznak.Most is megvannak a megfelelő itemek ahhoz hogy mpl10en lehessen játszani.Inkább jönne több ACT/dungeon dlc vagy az új kiegészítő, mert halál unalmas ugyan azokon a pályákon, ugyan azokat a mobokat gyilkolni...

(#23181) Horbal


Horbal
őstag

Meg is van az ICE CLIMBERS :D

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#23182) radi8tor válasza Horbal (#23181) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

MS van rajta?

⭐ Stella

(#23183) Gorneck válasza radi8tor (#23182) üzenetére


Gorneck
titán

12%

Gorneck#1239

(#23184) Horbal válasza radi8tor (#23182) üzenetére


Horbal
őstag

:K

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#23185) F-ECT$ válasza ProEvoFan (#23180) üzenetére


F-ECT$
titán

Mert sok embernek még így se megy mpl10.

Sok embernek meg laza mpl10, aztán mégis építgeti tovább a karakterét.

Szerintem kiegészítőig nem lesz dlc.

Dive ever, work never.

(#23187) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Már megint itt járt Radi a géppuska kezű Modi..ecséém.. :P

Nah de hogy ON is legyek:

Ugye még semmi hír erről a híres neves 1.8ról? Mert még sok infót én nem láttam róla..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23188) ProEvoFan válasza F-ECT$ (#23185) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Új helyszíneken is lehetne mpl10en játszani...
Én félek attól, hogy a kiegészítő csak jövőre fog megjelenni.Konzolon ősszel(?) lesz D3, tehát idén tuti nem lesz kiegészítő, mert nem hinném h a konzolos kieg érkezését nem hoznák szinkronba a PCs kiegészítővel.De ne legyen igazam.
Dlc valóban necces, Blizzard nem híve a fizetős dlcnek.
A játék jelenlegi helyzetében már leginkább csak a HC Diablo fan gémereket szolgálja ki.Ami szerintem nem jó.

(#23189) Sirandrish válasza ProEvoFan (#23188) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Diablo 3 még mindig nem egy MMORPG aminek folyamatosan frissülő tartalom kell.
Nyilván nem lenne rossz, de ettől még nem lehet elvárni tőle hogy hónapról hónapra újat mutasson!
Örülj/örüljünk annak hogy még így is legalább annyi ideig lekötött mint 100 másik játék összesen :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23190) Amur


Amur
addikt

Most hogy huzom fel a WD-m látom hogy a low level itemek piszok gyorsan elkelnek!
Mivel 2percenként csilingel nekem az AH így a pár ezres tételeket is bedobálom,minthogy párszázért a kovácsnak adjam,pláne hogy nekem is jólesik hogy mindig találok olcsón jó cuccokat lvl10-20 környékén is,viszonzom legalább(én sem rakom be 1-5 ezernél drágábban,kb.10x-ét kérem mint amit a kovács adna)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#23191) hokuszla válasza mikromanus (#23116) üzenetére


hokuszla
aktív tag

Aha.
Így már megvan a %.
Meg tudlak erősíteni, mind az 5 hérosszal megyek, amíg az allres 600-700 közötti, könnyen halnak, 700 fölött egész jól elvan mindegyik.

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#23192) #57919488 válasza ProEvoFan (#23188) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ha 2013-ban lenne kieg akkor azt már bejelentették volna.

(#23193) P00By válasza Amur (#23190) üzenetére


P00By
nagyúr

Bizony, most húztam fel a wizzemet és minden alacsony szintű cucca pikk-pakk elment! :K

(#23194) granini válasza Sirandrish (#23189) üzenetére


granini
őstag

Egyet kell ertsek.. evek ota (mondjuk 1998-2006 kozott aktivan D2exp-et nyomtam..) a D3 az egyetlen olyan jatek ami lekot mostmar hetek honapok ota.. Az elmult 6-7 evben konkretan nem volt olyan jatek ami ennyire beszippantott, ahol vartam hogy hazaerjek hogy gep ele uljek es nyomjam.

A Skyrim meg egesz sikeresen kiserletezett, azt jatszottam par hetig, aztan szinte pillanatok alatt rauntam es uninstall. Szerintem a kov evekben is kizarolag a D3 lesz ami lekot.. :-) A set es legendary, valamint kulcsok megtalalasanak orome meg mindig eltet, annak ellenere hogy a leg-ek 90%-a brimstonekent vegzi. Es szerintem ez tok fontos.

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#23195) Sirandrish válasza granini (#23194) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát igen..sokan csak azt hajtogatják hogy unalmas..csak közben elfelejtenek ránézni a karakterlapra hogy lássák 300-500 vagy akár 1000-1200órát már játszottak vele.
Ennyi a mai játékok közül 100al ha játszanak összesen...és azért ez nagyon nem mindegy.. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23196) #57919488 válasza Sirandrish (#23195) üzenetére


#57919488
törölt tag

A grind-ba fektetett idő nem egyenlő a szórakozással :N
Szórakozás ha fejleszted a karaktered de az már nem annyira ha nem vagy szerencsés és szenvedni kell.

szerk:
Háhhh xD: új Blizzard játék:Heroes of Warcraft

[ Szerkesztve ]

(#23197) Sirandrish válasza #57919488 (#23196) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak leköt a játék ha játszol vele nem?
Vagy utálod magad miközben játszol és csak azért tolod mert a fejedhez tartanak egy fegyvert hogy márpedig el kell hogy érd az 500K DPS-t? Kétlem!

Sokan abbahagyták a játékot ahogy végigvitték infernon..de nekem ne magyarázza már meg senki hogy 1000órából 950et végig szenvedte és csak azért játszott hogy jobb karaktere legyen..
Mert ha így lenne akkor csak egy kérdésem lenne..minek?
Miért akar valaki egy amúgy számára unalmas játékba egy értelmes karaktert?
Pl nekem a Skyrim nem jött be és nem is küzdöttem több száz órán át egy jó karakterért..nem tetszett, nem játszottam..ennyi.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23198) granini válasza Sirandrish (#23195) üzenetére


granini
őstag

Meglehetosen fontos pl hogy mindig van valamilyen cel, ami visz elore, es ami miatt jatsszom intenziven..
Pl:
- tobb DPS, jobb targyak;
- egyaltalan uj dolgokat talalni;
- az AH mint olyan, klassz dolog, jo erzes jot venni, jo erzes jol eladni valamit, latni ahogy gyarapodik a gold..
- szintet lepni, paragon levelt fejleszteni..
- hellfire ring kifejezetten komplex es hosszadalmas, de nekem tetszik. meg mindig kihivas megszerezni a reszeket es jo gyurut gyurni belole..
- segiteni masoknak, karaktereket huzni es cuccal ellatni szinten tok jo..

stb.. :)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#23199) #57919488 válasza Sirandrish (#23197) üzenetére


#57919488
törölt tag

Hogy minek? Hátha lesz valami eladható a következő körben. De nem... és eltelt 100 óra majd 200 és 500 ;] :DDD

(#23200) killerjohn válasza Sirandrish (#23197) üzenetére


killerjohn
addikt

pedig a D3 most szar :) a grind unalmas. de én egy állat vagyok. viszont a D3 még lehet jó, amikor rendbeteszik a gazdaságot, az itemeket, lesznek új eventek, pályák, szívem vágya hogy legyenek random dungeonok, stb. A remény éltet és nem az hogy 3500-adszorra is végigmehek az act3 farm útvonalon. Meg hát ez valahol olyan mint online pókerezni virtuális zsetonért. Valahogy hajt, hogy több és jobb legyen, de az erős túlzás lenne, hogy a D3 izgalmas, neadjisten változatos játék lenne... Ma unalmamban felhúztam egy barbot lvl 60-ra - jelentem 4 óra volt nagyon komoly húzó karakterrel és nagyon masszív XP-s gearben (90M volt a levelező felszerelés...) minden lézető XP bonusszal, normal, nightmare MP10, hell MP5-ön. Most állok neki ugyanezt megcsinálni egy WD-vel. Értem én hogy sok 1000 óra van a játékban, pláne minden class-t kitapasztalni (jelenleg a wizardon és a DH-n kívül más karit még csak nem is láttam saját szememmel). De akkor is: dögunalom. Az már más kérdés, hogy van aki szereti a dögunalmat is :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.