Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36301) warcat válasza D1Rect (#36300) üzenetére


warcat
veterán

Népszerű megoldás lenne :)

Amúgy nagy esélyes a nerfre a critdmg.

Kettős a probléma,rengeteget lehet belőle összeszedni (4-500%?),és nagyon magas a critical hit esélye is.
10% krit kesztyű.6 % bracer, 6 a sisak?,+ ékszerek és az offhand.
Egy DHnál ott a 2-es natalya szetbonusz +7% crit,mellette használhatsz csapdát ami 10% ot ad ha rajta állsz.Ez bődületesen sok, 60%+ esély critical hitre.

EA: It's in the crate!

(#36302) priti válasza F-ECT$ (#36293) üzenetére


priti
addikt

Solo-ban sokkal könnyebb, hamar halnak, olyan rég próbáltam, hogy el is felejtettem, hogy multiban sokkal nehezebb.
Már 27k-val is repkedek, elég. Ritkán kicsit necces, de elég volt addig ameddig most elmentem. Kétszer haltam asszem, de Istenem, a kereszt a játék része.

(Multiban esett infen egy 1140 DPS-es 2h staff, így lett 27k-m ezzel, sajna keveset ad az int-hez és bukom az offhandet is, szal csak 1k-val lett több a sebzésem vele, de mindegy, így azért, hogy ingyen volt most ezzel tolom egy kicsit, legalább van kihívás. Kicsit untam már a repkedést hellen. Persze csak szar hullott idáig, ment a kovácshoz mind.)

Hardverlesen

(#36303) F-ECT$ válasza priti (#36302) üzenetére


F-ECT$
titán

Lehet, hogy én fogok ki jó társakat, de nekem a multi általában könnyebbnek tűnik. Szerintem innen is több embernek van multi diablo inf killje, mint solo.

Én is 2h-val nyomulok, érdemes vele orb-ozni (ha még nem próbáltad), mert elég szép single és aoe dmg-je van.

Dive ever, work never.

(#36304) mar_tin válasza warcat (#36301) üzenetére


mar_tin
tag

Úgy 430% lehet max. a critdmg. szerintem. Fegyveren lehet 100%, socketbe még 100% (ha igaz), aztán amun, kesztűny 60%, gyűrűkön 30%. Mondjuk ezt még lehetne is csökkenteni, ebbe igazat adok. A crit chache -t, azért ne bántsák, azért mert a DH -nak mindenkéle buffal, meg set -el 70% -ot ki lehet hozni. Wizardnak így se lehet eleget összeszedni. (Főleg, ha az ilyen cuccok árait is nézem.)

(#36305) F-ECT$


F-ECT$
titán

A napokban többször is téma volt, hogy a barbárnak egy viszonylag olcsó gear is életképes lehet inf a1-a2-ben. Pontosan milyen geart kell keresni, mennyi hp/armor/allres/crit/block/loh//akármi kell neki ehhez, 1h/2h/2x1h és milyen build? A wizem jó lesz glass cannonnak, szeretnék egy olyan karit, ami kicsit jobban bírja az ütéseket, de nem olyan végletesen, hogy 10k dps-es tank legyen belőle, hanem úgy, hogy legyen egy közepes dps-e, közepes védelemmel.

Dive ever, work never.

(#36306) hajsza válasza Tigerclaw (#36238) üzenetére


hajsza
aktív tag

Szerintem a +dmg% -ot nem számolja bele a kiírt DPS-be a program. Emiatt pár napja szívtam is, mivel kiszemeltem egy több int-tel rendelkező (varázsló karakterem van, pontosabban ez az egyetlen, ami már 60-as), magasabb kiírt DPS-ű fegyvert, megvettem kb. 200k-ért, azután amikor be akartam rakni, akkor láttam, hogy nem sokkal, de kevesebb lett a DPS-em. Az előző fegyveremen ugyanis volt +36% dmg.

Egyébként ha megnézed a belinkelt fegyveredet, akkor gyorsan számolhatunk is egyet:
(581+950)/2 = 765.5 (a +min, +max damage benne van az 581 és 950-es értékekben)
765.5*1.26 = 964.53 (az 1.26 pedig tartalmazza a +5% attack speedet)

Azt a kb. 3 tized eltérést viszont nem tudom megmagyarázni :)

Tehát szerintem a +dmg%, illetve a két crit módosító szám nincs a kiírt DPS-be belekalkulálva.

(#36307) sittes79


sittes79
addikt

Hi,

Eladtam az első cuccom ropogós eurókért, öröm van és boldogság :)

Jó kemény 3 euró, de ez nettó, megyek is elverem k@@vákra :DDD

(#36308) maross válasza F-ECT$ (#36305) üzenetére


maross
veterán

Ha 0-rol kellene felepitenem, akkor 1kez+shield, 1000+ LoH (600+ fegyver, 400+ amulett), minden cuccra 60res szuro es (str+vita+life%) statokbol minel tobb. Egy cucc kimaradhat a 60resbol, ez praktikus chestnek vagy glovesnak, elobbi iszonyu sok statot tud adni, utobbi sok damaget. 8+ crit gloves-ra, shieldre nem art. 1m/db-ert mar remek barbart lehet osszedobni :).
szerk: ja es gyurukre +6-7% attack speed, gyorsitja a LoH-t.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#36309) WhiteWalker válasza sittes79 (#36307) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ebből még adózni kell a blizznek mielőtt elköltöd lúvnyákra :DDD

(#36310) persil


persil
nagyúr

Kész, egyszerűen már nem találok fegyvert ah-ban:D

Ha ragaszkodok azokhoz a statokhoz, amik most vannak, akkor "elérhető áron" mondjuk 10mill alatt nincs olyan, ami magasabb dps-el rendelkezne.

Szóval vagy kiadok 30-50-100milliót egy fegyverre(nem tudok... :DDD) vagy ez marad:D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#36311) Gorneck válasza persil (#36310) üzenetére


Gorneck
titán

Ez már elég régóta így van...néha azért akad 1-1 jó vétel 1-2 millió magasságában, de azon kb semmi stat vagy ha van neked pont nem az kéne...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#36312) Huma


Huma
addikt

Most felöltöztettem DH-mat AH-ból. Ráköltöttem 100k-t és 27k DPS-es lett valamint 110 all res-e. +30k HP.

Azért jóval egyszerűbb (olcsóbb) act1-2-re felöltöztetni mint egy barbárt.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#36313) maross válasza persil (#36310) üzenetére


maross
veterán

En is 730as dpsu egykezessel megyek, nerf elott vettem, akkor meg 800-as volt :DDD. 650LoH es 150dex az ossz tudomanya (barbarnak :) )

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#36314) hajsza


hajsza
aktív tag

Készítettem gyorsan egy DPS kalkulátort. Ki tudná valaki próbálni, hogy mennyire pontos? A legtöbb adat szerintem egyértelmű, a +% képesség mellé azt kell beírni, amennyivel a karakternél beállított aktív és passzív képességek megnövelik a sebzést. Pl. wizard glass cannon = +15%. Ha emellett a magic weapon is be van kapcsolva, akkor 25% vagy 30% attól függően, hogy be van-e téve a +5%-os rúna.

[ Szerkesztve ]

(#36315) mephi666 válasza Huma (#36312) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez inf a1? mert oda szvsz baromi kevés... dh-t fel lehet vinni elég olcsón 70-80k dps-re, meg 30-40k hp-re (a resist a fenéje ennek is: 350körül farmolom inf a2-t... mondjuk perpill 45k hp-vel meg 127k dps-el) szerezz neki szerintem első körben egy 900-1000dps körüli socketes xbow-t és könnyebb lesz (15:30 után rá tudok nézni, hogy van-e fölös a batyumban, ha érdekel)

#36316: sharpshooter-t nem használsz? mert tényleg kevésnek érzem... (vagy csak én lettem dps-függő? :DDD ...kell is az a dh-nek)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#36316) Huma válasza mephi666 (#36315) üzenetére


Huma
addikt

Dehogy kevés Act 1-re. Még 14k DPS-el toltam végig WD-vel act 1-et az első héten. Ha azzal ment akkor DH-val főleg menni fog. Főleg úgy hogy dupla annyi DPS-em van.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#36317) Amur


Amur
addikt

Megéri 320k-ért cserélnem a fegyót? :
(tegnap este hell diablot leégettem porig,és infernora készülök.all res. cuccokat már vettem ócson,de kb. olyan 200-300 között lettek a rezijeim csak..pajzsot is pakoltam neki a másik fegyó helyett,19 blokk %-ost,viszont az alap zombikra 3 ütést sokallok ezért akarok fegyvert is cserélni)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#36318) persil válasza maross (#36313) üzenetére


persil
nagyúr

Nekem 900+ dps, 200+ dex/fegyver, ami fontos és akkor még egyszerűen csak azt kapom, ami van :D

Ha úgy keresek, hogy 200+dex, mondjuk life on hit(érték nélkül) és socket, akkor jelenleg a legerősebb fegyver is csak 850 körül van, ami ugye nagyon kevés.(és akkor nem írtam be max buyout-ot, mintha a pénz nem számítana) :D
Esetleg még crit dmg-el lehetne jobb, vagy nem tudom.

De szimplán 50 dps-re nem fizetnék ki több milliót, ha megtehetném sem.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#36319) Kobe válasza Huma (#36316) üzenetére


Kobe
veterán

Act 2-re viszont tuti keves, en 40 k damaggel (ss nelkul) 90k crittel szivok eliteknel rendesen. Eddig act 2 nekem minuszba jott ki.

Mephi: ha Humat nem is de lehet engem erdekelne az ij ha van

(#36320) Iginotus


Iginotus
őstag

Mit használtok hunterek, ha csapatban vagytok? Infernón mondjuk dps szerepben?
Én ezeket és ti?

Plug and Pray... :)

(#36321) maross válasza persil (#36318) üzenetére


maross
veterán

En 3 millioert tudnek venni +80 dps-t a fegyveremre, nem tudom megeri-e, eddig erosen sajnaltam ra :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#36322) persil válasza maross (#36321) üzenetére


persil
nagyúr

Hát szerintem nagyon nem éri meg, pont ezen izélek én is, hogy vagy kiadok több milliót egy ici-pici dps-ért, vagy nem lesz jobb bicskám.

Meg fentebb írtam, hogy ha pluszba szeretnék rá mondjuk life on hit-et meg socket-et, akkor nincs is az egész AH-ban megfelelő sebzésű fegyver.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#36323) Thrawn válasza Iginotus (#36320) üzenetére


Thrawn
félisten

Én ezt, de gondolkodom rajta, hogy a denevér helyére beteszek valami mást. Persze akkor kerítenem kell valamit ami Hatredet tölt vissza pluszban.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#36324) Mumee válasza warcat (#36290) üzenetére


Mumee
őstag

Ez azért túlzás, de minimum 60-100k az, ahol már felveszi a versenyt a LOH-val.
Én 5,9%-al elég kellemesen healelődök 90k damage mellett, és nem utolsó sorban 6%-ig az LS szinte ingyen van, ha több kell akkor is olcsóbb, mint a LOH.

(#36325) WhiteWalker válasza Huma (#36316) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ez act 1re kevés lesz...nekem 55k dpsem van ss-el és 11% critic chance -al és 55% criticel... igy tudok haladni normálisan csak az elite pakkok izzasztanak meg infen... néztem tegnap dh cuccokat és amik emelik a criticet és a chance-t iszonyat áron vannak...több millától kezdődik...egyenlőre act 1et farmolom,mert act 2őn esélyem sincs...

[ Szerkesztve ]

(#36326) Thrawn válasza WhiteWalker (#36325) üzenetére


Thrawn
félisten

Az a 11% crit chance nekem nagyon kevésnek tűnik, még ha csapdát hasznász Bait the Trap rúnával (+10%) akkor is. Kb minden ötödik lövés critel, sokszor pedig nincs elég idő ellőni 5 nyilat hozzá. Viszont tényleg horror áron mennek a jó crit chance, crit dmg, AS vagy dex cuccok.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#36327) WhiteWalker válasza Thrawn (#36326) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

igen nekem is kevésnek tűnik :D , de gold hiányában nem tudok olyan cuccost venni ami megdobná,olyan árak vannak ,hogy pislogok..egyenlőre pause van act 1nél... :(((

nem vágom hogy honnn van a népeknek több tíz millája egy-egy cuccra..és ezekből kellene több db is.. :U

[ Szerkesztve ]

(#36328) DjDanee87 válasza F-ECT$ (#36305) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ezt a videót nézd meg: [link]

Persze ha jobb cuccokat találsz kicsivel drágábban csak, márpedig fogsz szerintem - akkor érdemes jobbakat venni.

(#36329) Gorneck válasza Kobe (#36319) üzenetére


Gorneck
titán

Szerezz egy tankot. Úgy könnyebb lesz...

Gorneck#1239

(#36330) mpierre válasza Gorneck (#36329) üzenetére


mpierre
veterán

Egyes kasztoknak kell a fedezék...

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#36331) WhiteWalker válasza mpierre (#36330) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

nem kell, ha csak fele annyira jó cuccaim lennének mint athene-nek :D

(#36332) Gorneck válasza mpierre (#36330) üzenetére


Gorneck
titán

Tegnap a tankoknak se ártott volna némi fedezék...1-2 esetben... :D :( Néha brutál a random elit generáló... :(

Gorneck#1239

(#36333) Sonja


Sonja
veterán

DH-val mire érdemes gyúrni fegyver szempontjából? 1 kezes crossbow + pajzs vagy 2 kezes crossbow/bow? :F Most kezdtem egy DH-t, kíváncsi vagyok rá. :)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#36334) persil válasza Sonja (#36333) üzenetére


persil
nagyúr

Pajzs... ?!

Inkább egy jobb tegez. Azon elég komoly bónuszokat össze lehet gyűjteni. Ráadásul azt használhatod 1, illet 2 kezes fegyverhez is.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#36335) mephi666 válasza Sonja (#36333) üzenetére


mephi666
nagyúr

én a 2h socketes xbow-ra esküszök archery skill-el, ss-el, steady aim-mel :K mellé jó tegez, xbow-ba minél nagyobb emerald a critdam miatt és csomó critdam bónusz a cuccokra (multishottal takarítok: gyönyörű, amikor 20-30mobra kiszór egyszerre 150k fölötti kritikusokat

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#36336) Sonja válasza persil (#36334) üzenetére


Sonja
veterán

A védelem miatt gondoltam, de akkor nem kell. :B Köszönöm.

(#36335) mephi666: Köszi. Gondolom ez már infernóra igaz. :D

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#36337) scott_free válasza DjDanee87 (#36328) üzenetére


scott_free
senior tag

2 nappal a feltöltés után néztem ezt a videót és már akkor is a legtöbb cucc, amit mutat benne, kb. 5-10-szer többe került! :Y

(#36338) persil válasza Sonja (#36336) üzenetére


persil
nagyúr

Sokan inkább a dps-re mennek rá annyira, hogy akit csak lehet megöljenek, mielőtt vissza tudna ütni.
Így pedig a védelem másodlagos csak.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#36339) mikromanus válasza maross (#36321) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha a mostanihoz hasonló cuccot tudnék szerezni +80DPS-sel +3 milláért, akkor röhögve szórnám a goldot az AH-ba. Igaz elég alulárazottan szereztem a fegyvert. Azt hiszem 3, vagy 3,5 milla volt 265 str, üres sockettel és 950 DPS-sel. Ugyanez 1030 DPS-sel 6,5 milláért? Szerintem még a statok átnézésére se lenne időm és elvinnék a botok vagy a keselyűk. buyout gomb nyomásnál már nem lenne az AH-ban az tuti :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36340) mephi666 válasza Sonja (#36336) üzenetére


mephi666
nagyúr

jaja: védelem pedig a smoke screen+preparation+nyúlcipő :DDD ennyi hp+resisttel azért pár ütést kibírok, de ha egyszerre csapnak rám 5en, könnyen fekszek... ügyeskedni kell... dh-ból soha nem lesz tank, nem lehet elkényelmesedni, hogy 1helyből osztod az áldást...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#36341) maross válasza mikromanus (#36339) üzenetére


maross
veterán

Jo, de en 730-nal vagyok, nem 930nal. Majd nezelodok, ha masfel millaert talalok hasonlo upgradet, akkor lecsapok ra :). Most ugyis eladtam kb az osszes cuccot magamrol ,2-500k-s cuccokban rohangalok, kell az upgrade :).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#36342) WayneGace válasza ProEvoFan (#36285) üzenetére


WayneGace
őstag

Csak, az nem csak, mert az volt a legdrágább. :) Mivel kicsit meguntam a játékot, ezért felraktam rmah-ba a monkom cuccait. Skull grasp gyűrűt és bracerst el is vitték. A többit sajnos nem. Szóval hiányos a monk. Ilyen gyűrű és bracers nélkül. Amit adott a két tárgy az +200 vit, + LoH, 888 volt gyűrűvel és +300dex és crit chance, bónusz elit ellen és 21-42 damage és kb100 res. mantrával együtt volt 1040. Ghom ellen eleinte nekem is nehéz volt. De inkább hagytam a pajzsot és két egykezessel mentem. Majd később pajzzsal is lement. A dps 26k volt, kísérővel, anélkül 25.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#36343) Coyot


Coyot
őstag

Ez mennyit érhet?

Má' nem

(#36344) Helmoras válasza Coyot (#36343) üzenetére


Helmoras
őstag

Ahban rákeresel, dex, crit chance, crit dmg eényleg ilyen nehéz ?:S

(#36345) DjDanee87 válasza Coyot (#36343) üzenetére


DjDanee87
addikt

Beírod AHba, hogy 115 dex. 7%crit 55% crit damage és nézelődsz. ;)

(#36346) F-ECT$ válasza DjDanee87 (#36328) üzenetére


F-ECT$
titán

Köszi, ez jó kiindulásnak, és azért én egy picit több pénzt is rá tudok szánni :)

Van arról is videó, hogy ezekkel a cuccokkal milyen builddel ment?

Dive ever, work never.

(#36347) radi8tor válasza Helmoras (#36344) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az, hogy annyiért van AH-ban valami nem jelenti azt, hogy annyit is ér. :N

⭐ Stella

(#36348) Coyot válasza DjDanee87 (#36345) üzenetére


Coyot
őstag

Na egy kicsit kifejtem jobban a kérdést, mert csak bevágtam ide. :D
Tehát megnéztem rmah-ban mennyiért mennek, be is raktam kurva drágán, hátha alapon.

De valami olyasmi kérdés van bennem, mivel nagyon nem látom hogy RMAH menne, hogy a benn levők feléért bedobom elviszik? vagy ne is álmodjak róla hogy eurot kapok érte? :D

Má' nem

(#36349) WhiteWalker válasza mephi666 (#36340) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

pont ez tetszik a DH-ban,hogy pillanatok alatt kell minél gyorsabban hatalmas sebzést kiosztani...mielőtt visszaütne az ellenfél...ha nem jön össze smoke screen és fuss forest :D

(#36350) Gorneck válasza radi8tor (#36347) üzenetére


Gorneck
titán

Attól még ez alapján teszi fel a cuccokat a sok buzi...remélem rájukrohad... :D

Gorneck#1239

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.