Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36251) Tigerclaw válasza WayneGace (#36245) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Van cold dmg és úgy tudom, hogy lassít is, ezért demonhunternek jó az olyan ranged fegyver, amin van cold dmg, sőt van rá valami "talent"-jük is, a Cull the Weak.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#36252) WayneGace válasza Tigerclaw (#36246) üzenetére


WayneGace
őstag

Minden bele van számolva, ami pluszt ad. Az igazán nagy damage fegyvereken ezért van legalább két dolog, ami növeli a dpst. Például az én fegyveremen van +300-600 arcane damage és még 48% plusz damage. Aki szerencsés, az még bemákolhat egy kis plusz attack speedet is és máris megvan az 1100+ dps fegyver.

szerk.: cold damage. Akkor rosszul emlékeztem.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#36253) persil válasza WayneGace (#36245) üzenetére


persil
nagyúr

Pedig van.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#36254) mikromanus válasza bgufo (#36247) üzenetére


mikromanus
veterán

Lehet hogy működik. Azért próbáltam olyan feltételek mellett lenyomni amit a monk is tud tartani. Max az Attack speed ami különbség, de life regen csapnivaló barbnál. Csak arra se veszed a fáradtságot, hogy kipróbáljad. Én meg monkot nem indítok ezért. Nyomd fel két gagyi fegyverrel +1 amuval (esetleg egy gyűrű plusz) 2500-ra a LoHot és ha akkor se bírod a strapát a 830 resisteddel akkor nem működik. Addig meg csitt! Azt akarod mondani, hogy barbárral kevesebb Hp, armor és resisttel alaptámadással is le lehet nyomni, de monknak erős? Akkor itt valami nagyon nem kóser. Próbáld ki agynélküliben (LoH)! Ha nem jó, akkor kezdj el végre gondolkodni! :D

Edit: Amíg nem teszteled, addig az állításod, miszerint "monkkal nem működik" nem releváns szakvélemény :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36255) Cyberbeni válasza Tigerclaw (#36251) üzenetére


Cyberbeni
addikt

az a passzív kb szart sem ér infernón, mert mire odaér a következő nyíl, addigra végetér a lassítás. archery, steady aim, sharpshooter, night stalker, tactical advantage sokkal hasznosabb.

(#36256) bgufo válasza mikromanus (#36254) üzenetére


bgufo
csendes tag

csak a te kedvedért 20%-ot lehetett leverni róla minden cd-n volt és meghaltam. Megvolt a teszted. elment potyára 250k. BUktam 200k dexet a fő fegyveremről de a lényeg ott van. Szóval nálad a labda. Elhiszed végre hogy nem releváns amit benyögsz ide monk-Ghom témában? Köszönöm

edit:
ez pedig a normál gearem ahogy próbálnék haladni:

[ Szerkesztve ]

(#36257) KonzolKartel válasza persil (#36248) üzenetére

Nem, ott kezdődött, hogy Te nem tudtad értelmezni azt, amit én mondtam.

"resisten egy keveset még tornázhatsz nyugodtan.
1k körül már jó vagy..."

Nem tudom milyen karakterrel vagy, de a 790-es unbuffed oké.
Ha meg buffed, akkor jó sokat halhatsz.

Azzal meg tisztában voltam, hogy nem számít ki meddig jutott a játékban, ezért nem is értettem, hogy minek írod.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#36258) persil válasza KonzolKartel (#36257) üzenetére


persil
nagyúr

"Azzal meg tisztában voltam, hogy nem számít ki meddig jutott a játékban, ezért nem is értettem, hogy minek írod."
Hát ő írta korábban, hogy 880-al nem tud haladni és erre írtam, hogy pedig a 790 elég még messzebb is.

"Nem tudom milyen karakterrel vagy, de a 790-es unbuffed oké."
Természetesen monk, arról volt szó. Igen, alapból ennyi, bár nem is használok semmit, ami növelné.

"Ha meg buffed, akkor jó sokat halhatsz."
Act 3 és 4-en előfordul a frozen-jailer-plague-desecrator szaroknál, de barokkos túlzás a "jó sokat".
Pl ghom-tól azmóig 3x sikerült, erre emlékszem.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#36259) WayneGace válasza bgufo (#36256) üzenetére


WayneGace
őstag

Szerintem fölösleges tovább ragozni. Ghom üthető monkkal. Egyébként elég szerény tulajdonságokkal bírnak a ruháid. Dodge kevés és a pajzsod is, kevés a blokk is (főleg helm of command-ben), valamint a res is kevés. Keress lv63-as pajzsot, jobban jársz vele. Én nem érzem jól magam 2000 dex alatt. Ha meg ennyire rámész a crit damage-ra és chance-re, akkor life steales fegyverrel jobban járnál.

szerk.: Annyival kiegészítem, hogy én amikor váltottam monkra, akkor eladtam a wd cuccaimat és elég jó felöltöztettem. Csak a skull grasp gyűrű volt 21m és olcsón vettem. Szóval gyengébb cuccokban valóban lehet nagyon nehéz is ghom.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#36260) Cyberbeni válasza WayneGace (#36259) üzenetére


Cyberbeni
addikt

az a 0,6% lifesteal igen sokat ér infernón 25k dps-el. ha sok ellenfelet sebzel egyszerre, akkor akár 500!!!!!!!!! életet is visszatölthetsz másodpercenként

(#36261) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Találtam egy socketes 5 tulajdonságos crossbow-t... kb ilvl 35 lehet... és simán elvitték 100K goldért.. 57 DPS, 142 dex, 30 vit kb, meg egy kis ias. :d. ahogy beraktam egyből vitték buyoutra. Gyakorlatilag semmire nem jó ekkora dps-el pedig :D De szinte azonnal vitték...

[ Szerkesztve ]

(#36262) Nordic válasza WayneGace (#36259) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ez a life steales dolog remélem csak monkra igaz... :U

(#36263) bgufo válasza WayneGace (#36259) üzenetére


bgufo
csendes tag

Tudom hogy szarok a cuccaim, a legdrágább pont a helm of command ami 3millió volt. A cuccaim összértéke nem éri el a 20 milliót de lehet a 10et se nagyon. :) Nincs se időm se szerencsém hogy több pénzem legyen. Act 2-re ez elég aztán majd lesz valami. És nem azt mondtam hogy nem üthető monkkal Ghom hanem azt próbálom megértetni itt bizonyos emberekkel hogy a "csak life on hit kell ghomhoz" egy oltári nagy baromság ha nem barbárról van szó.

(#36264) priti válasza D1Rect (#36199) üzenetére


priti
addikt

Pörögtem egy picit AH-ban, alakul a balance, vettem egy másik helmet hagy növekedjen tovább az int, érzem még ma meglesz a wand és vele a minimum 30K+ DPS. Ha nem lenne ez a hülye limit, hogy csak 10db item lehet a kínálatban már régen meglenne a goldom, de így kétszázról nyögve nyelős volt felpörögni, még szerencse, hogy közben hellen 10 perc alatt összerepkedtem 60k goldot meg két 50k-s sárgát :)
Picit felbactál ezzel a hülye kezdő lesajnáló szöveggel, pont annyira, hogy mostmár azértis szétfarmolom az inf szintet futkosás nélkül. Nehogymár ne lehessen.

Hardverlesen

(#36265) radi8tor válasza Nordic (#36262) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem úgy volt, hogy egyre nehezebb fokozaton egyre kevesebbet ad a life steal? Life on hit ezzel szemben állandó?

⭐ Stella

(#36266) Mumee válasza radi8tor (#36265) üzenetére


Mumee
őstag

Inferno-n 20%. Tehát ha van 10% life stealed, akkor az valójában csak 2%.

(#36267) mikromanus válasza bgufo (#36256) üzenetére


mikromanus
veterán

Háát. nem egy 2500 LoH,d e mindegy. Most akkor elkezdhetsz végre Monkhoz méltóan viselkedni ;]

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36268) WayneGace válasza Nordic (#36262) üzenetére


WayneGace
őstag

Nem tudom, nem játszottam barbárral. De azt vettem észre, hogy magasabb dps-ü life steales fegyverrel jobban járok, mint például egy 400 LoH-es fegyverrel. Ráadásul a magas dex + magas dps life steales fegyver sokkal olcsóbb, mint egy ugyanolyan LoH-es. Gyűrűből és medálból 800-900 LoH-et össze lehet hozni a life steal mellé.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#36269) bgufo válasza mikromanus (#36267) üzenetére


bgufo
csendes tag

te meg végre csendben maradhatsz ha monkról van szó :)

(#36270) mikromanus válasza bgufo (#36269) üzenetére


mikromanus
veterán

De te is. Elég béna lehetsz ha ennyi idő alatt se tudtad lenyomni Ghomot :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36271) Scholes9 válasza priti (#36264) üzenetére


Scholes9
nagyúr

WD-vel hasonló statokkal Act 2 esélytelen, húzom is a monkom meg a dh-m :DDD :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#36272) bgufo válasza mikromanus (#36270) üzenetére


bgufo
csendes tag

Személyeskedni kezdesz miután bebizonyítom hogy nincs igazad. Jellemző. De kár hogy nincs ignore ezen a fórumon.

(#36273) ttt1


ttt1
őstag

A mai napon 2x is előfordult velem ez..Ez mit takar? Fel akarják törni a karit v bil szórakozik?

(#36274) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A csapat, aki elsőre szétszedte Diablot infermon.
Köszi srácok ez szép munka volt. :R

(#36275) vhunor válasza ProEvoFan (#36274) üzenetére


vhunor
őstag

Jó volt bizony! :C :K :R

(#36276) radi8tor válasza ProEvoFan (#36274) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Elsőre? :) Ez gondolom vicc volt.
De gratula az eredményhez! :C

⭐ Stella

(#36277) Gorneck válasza ProEvoFan (#36274) üzenetére


Gorneck
titán

:DDD

Jó játék volt, de megint milyen pakkokat fogtunk ki...beszarás... :D

(#36276) radi8tor1: Úgy értette, hogy nem kellett nekifutni 2-3szor mert behalt mindenki...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#36278) ProEvoFan válasza radi8tor (#36276) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen elsőre.Neki mentünk 1x és meghalt:)
Taktika egyszerű volt; kérdeztem tőlük mi legyen az, a válasz ez volt: nem szabad meghalni :DDD

(#36243) mikromanus
Diablo halott már infermon is.
Konkrétan már lesz@rom Ghom barátunkat:)

[ Szerkesztve ]

(#36279) vhunor válasza radi8tor (#36276) üzenetére


vhunor
őstag

Elsőre biz! :K

(#36280) Wolverine válasza ttt1 (#36273) üzenetére


Wolverine
félisten

Tudják a jelszavad. Szerezz Authenticatort gyorsan.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36281) priti válasza Scholes9 (#36271) üzenetére


priti
addikt

Én act1-et akarom pörgősen farmolni, hogy megszedjem magam. Ott néha esnek azért értékesebb cuccok, pörgősebb AH-ban a történet ha hozott anyaggal gazdagodsz és nem csak árréssel. Amúgy úgy érted, hogy a 30k+ DPS vajnyi kevés vagy a mostani? 1200DPS-es wandok már több tíz millás bid-del pörögnek. Sztem elsőre beérem valami ezressel, azzal meglesz a 30k minimum, ha nem elég act1 pörgősebb farmolására tökönszúrom magam. Azért már most is tudok megyegetni, csak pöcsölős, sok idő és nem jön a gold, arról nem is beszélve hogy ha fekszem drága a javítás, inkább végigrepülök hellen a jobb részeken és csak szedem a goldot a földről folyamatosan, ott halál tuti nincs, közel se jönnek szal javításra nem kell költeni és hullanak a sárgák is szépen, annyi a mob, hogy a talpam se éri a földet vagy ha mégis akkor annyit voltam a levegőben, hogy újra be tudom nyomni azonnal, lehet szedni gyorsan némi aprót, meg mindig eshet valami, ki tudja, azért a sárgákat felszedem. Bejövős a háború hell act3, ahogy kimegyek a csatamezőre repülök végig az ellenséges állások, át a hídon, ott a boss-ig, nagyon pörgős és mindig tele a végére az inv. sárgákkal, talán ez a jó a wizard-ban, hogy egy szint után ha már ki tudod játszani akkor irgalmatlan, csak infen még hamar lepottyanok az a baj, nem halnak elég gyorsan a mobok. Majd az új wandal remélem jobb lesz a festés.

Hardverlesen

(#36282) ttt1 válasza Wolverine (#36280) üzenetére


ttt1
őstag

De ma 2x kellett megváltoztatnom ..hogyhogy ?2x fel tudták törni?

[ Szerkesztve ]

(#36283) Mumee válasza Wolverine (#36280) üzenetére


Mumee
őstag

Elég ha okos vagy. :D:D:D

(#36284) Wolverine válasza ttt1 (#36282) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha benyaltál egy keyloggert a gépedre, akkor simán.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36285) ProEvoFan válasza WayneGace (#36259) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kérlek szépen fényképezd le a Monkodat és linkeld be ide :R
Kíváncsi vagyok milyen statal bír a Monkod ha csak egy gyűrűre költöttél 21 millió aranyat.
Köszi!
Holnap este belinkelm én is.

(#36286) priti válasza ttt1 (#36282) üzenetére


priti
addikt

ezt szedd le ez ügyesen elcsípi és 14 napig meg is véd, csak frissítsd majd mielőtt rányomsz a teljes keresésre

Hardverlesen

(#36287) Huma válasza ttt1 (#36282) üzenetére


Huma
addikt

Ja. Egyetértek az előttem szólóval. Egy vírusirtót vagy valamit futtass le. Biztos ami biztos.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#36288) Iginotus válasza WayneGace (#36252) üzenetére


Iginotus
őstag

Cold alssit, de kevesebbet sebez. itt megnézheted mennyivel. (fele a max magic sebzése)

Plug and Pray... :)

(#36289) Nordic válasza WayneGace (#36268) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nézd jelenleg úgy állok, hogy a life steal szarabb mint a loh. Volt 8,2% life stealem 42k-s alap dps mellé(buffokkal 49k). A chd-m 300% felett e mellé jött egy laza 45,5%os chc. Crit-el átlak 80-100k között ütöttem, és jelentem semmit sem ért a life steal(5-600 gyógyításra volt képes/sec)...Most ott tartok, hogy sikerült összeszednem 600loh-t eddig(ez már bővel 100 felett gyógyít/sec), és sokkalta jobb. Túl nagy nerfet kap infernon a life steal, ami miatt konkrétan használhatatlan...

(#36290) warcat válasza Nordic (#36289) üzenetére


warcat
veterán

Elvileg 2-300k dpsre van tervezve,amikor már tökig vagy gearelve.

EA: It's in the crate!

(#36291) Nordic válasza warcat (#36290) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ezt viszont nem lehet megcsinálni 30M goldból sem...Ezért is maradok a loh-nál. 1200-1400loh-al már elég szépen lehet gyógyulni, és revenge se kell.

(#36292) D1Rect válasza warcat (#36290) üzenetére


D1Rect
félisten

Azért az érdekelne, hogy ezt pontosan milyen elgondolással találták ki?
Mert 200-300K DPS mellett nem tudsz mit csinálni a játékban.
100K+ DPS mellett már faceroll az egész.

(#36293) F-ECT$ válasza priti (#36281) üzenetére


F-ECT$
titán

30k már elég lesz a1 laza farmhoz.

Dive ever, work never.

(#36294) warcat válasza D1Rect (#36292) üzenetére


warcat
veterán

Hát ,mit lehet tenni,inkább belőnek valamit gyengére,az IAS is pórul járt.

Nagy LoH + erős life leech mellett aztán tényleg nem lehetne meghalni megfelelő resist és armor mellett.

EA: It's in the crate!

(#36295) mikromanus válasza bgufo (#36272) üzenetére


mikromanus
veterán

Mondom próbáljad ki 2500-zal, hogy biztioosan lássuk működik-e, erre nekiesel 2000 LoH-hal amikor másnak 1860-nal nem ment. Aztán meg te kezdted a személyeskedést, csak elég marha voltam, hogy felvettem. Elnézést! Rossz szokás...

ProEvoFan: de nem is egyedül mentél neki Diablonak. Esetleg Ghom is menne csapatban. Hogy lehet, hogy erre nem gondoltál? :D Mindenesetre a Diablo killhez fogadjátok elismerésem!

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36296) Nordic válasza warcat (#36294) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én attól félek, hogy majd a chd-t fogják legközelebb nerfelni, mire pont meglesz a dps barbim...

(#36297) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Üdv.!

Tanácsotokat kérném. Melyiket vegyem meg a monkomnak? Melyikkel járnék a legjobban? Az egyiken több a dex., meg a vita. a másikon az all res.

Köszi

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#36298) Franklin válasza ttt1 (#36273) üzenetére


Franklin
addikt

Nálam ez akkor jött elő, amikor másik gépen is beléptem az accountra. Onnantól kezdve mindig kérte a megerősítést.

Akkor múlt el, mikor beállítottam mobil alerts-et.

(#36297) bajtokarpi: válassz ki egy res-t és csak arra gyúrj, plusz allres-re. Utána tedd fel a One With Everything passzív skill-t és minden res-ed ugyannyi lesz, mint az az egy, amire gyúrtál.

A fentiek közül amúgy én az utolsót venném. De akkor a többi cuccodon is poison res legyen.

[ Szerkesztve ]

(#36299) bajtokarpi válasza Franklin (#36298) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Köszönöm a segítségedet :R !!!

battletag: bossi#2666

(#36300) D1Rect válasza warcat (#36294) üzenetére


D1Rect
félisten

Nerfelni kell a LoH-ot és már nem is lesz olyan sz@r a LS. :DDD

(#36296) Nordic: Valamit tényleg csinálni kell vele, mert jelen formában "kicsit" erős.
Mondjuk amíg nincs új tartalom tuti nem bántják.
Ha csak PvP-re kapcsolnák ki én azzal is boldog lennék.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.