Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36551) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Most lehet hülye kérdés vagy kérés.. De nincs köztetek egy olyan megbízható goldban gazdag ember aki ki tudna segíteni kb 6m val? Estefele ha esetleg szükség lenne rá...
Valamit nagyon meg szeretnék venni....

Persze nem ingyen, addig adnék egy kb 10m érő Legendary Storm Shield-et zálogba 30% block-al.. Most melóba vagyok nem tudom a pontos paramétereket de elég jók. (Majd mutatom ha esetleg valaki..)

Nem szívesen válok meg tőle átmenetileg sem de most kényszer helyzet van : )
És mondjuk ha megvan a gold (talán pár hét vagy hamarabb) akkor visszacserélnénk.

(Egyébként lehet csak 1m-át kéne elhasználnom a 6-ból csak biztosra akarok menni)

Ha van valaki akkor privibe thx : ) Ha nincs hát nincs ...csak egy esély magamnak : )

:R

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#36552) LÁZ válasza radi8tor (#36548) üzenetére


LÁZ
addikt

azért a másik véglet is megér egy misét, ebay-en számtalanszor ment már el igéretes cucc, hogy az első 2 napban már az egekben volt az ára, és volt vissza 3 nap pl, annak megint mi értelme van...

Látom peccs, akkor kezdődik megint a bejelentkezős huzavona, nálam mindig szopó, ha peccs után akarom tolni :(((

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#36553) radi8tor válasza LÁZ (#36552) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jó ez az új peccs: Fixed several gold and leveling exploits
Ezek szerint ezért volt olyan akciós eBay-en a gold pár napja :D

vhunor: hogyne fogadná el? Nem ugrik fel 7M-ra a cucc ára, csak akkor, ha egy másik is annyit licitált alá.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#36554) vhunor válasza radi8tor (#36548) üzenetére


vhunor
őstag

Ha más 7 milliót licitált rá 1 napja, akkor az 5 milliós bidet Nordictól el se fogadja, ugyebár...

(#36555) Pocok256 válasza D1Rect (#36550) üzenetére


Pocok256
veterán

Konkrétan semmi, csak röhögni tudok a pajzsos monkokon :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#36556) Huma válasza WhiteWalker (#36325) üzenetére


Huma
addikt

Már túl vagyok Kazhra Den-en és semmi problémám nem volt.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#36557) Nordic válasza radi8tor (#36553) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ebben vhunor-nak van igaza. Volt már ilyen, hogy a bugos ah miatt,csak egy korábbi 1M-ás bid-et láttam. Hiába írtam én 1,5M-át, már nem fogadta el, mivel alacsonyabb volt mint az aktuális. Az tuti, hogy a győztes bid tegnal az utolsó sec-ben került rá a cuccra, ami számomra hihetetlen... :((

(#36558) Kicsimix válasza Nordic (#36557) üzenetére


Kicsimix
őstag

Én is úgy bidelek ,hogy másodpercre pontosan beállitok egy stoppert és az utolsó 20 másodpercben ;) Addig meg sem szólalok : )

De 1x volt ,hogy már megszívtam mert alacsonyabb volt az összeg amit ráraktam mint kellett volna. Benne van a pakliban.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#36559) persil válasza Nordic (#36557) üzenetére


persil
nagyúr

Nem.

Hiába ad meg valaki 7millás bid-et, attól még a current bid(a jelenlegi legmagasabb licit) lehet 1.5mill. Neked csak ennél kell nagyobbat tenni, amire az 5 millió tökéletesen megfelelt.
Elment a móka 5milláig, ahol te elfogytál, más(ok) pénze meg tovább tartott. Végül 7m-ért kelt el.

Ennyi az egész.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#36560) mephi666 válasza Nordic (#36557) üzenetére


mephi666
nagyúr

...vagy amit írtak: pl állt a cucc 1millán, te tettél rá 1.1millát az utolsó pillanatban, de a korábbi győztesnek volt pl 1.5millás max bid-je (vagymije) ...azzal szemben pedig alulmaradtál, ezért lettél azonnal túllicitálva

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#36561) D1Rect válasza Nordic (#36557) üzenetére


D1Rect
félisten

A varázslás ott van benne, hogy addig frissíted az AH-t, amíg a "percmutató" a liciten fordul.
Így tudod, hogy mikor jár le pontosan.
Az utolsó 5mp-ben rádobod azt amit max magér és kész.

(#36562) Kicsimix válasza persil (#36559) üzenetére


Kicsimix
őstag

Hát ezt nem teljesen értem én sem...

Ha valaki 7m át rátesz akkor 7 milláig mindenkit túl licitál a rendszer ....

5 millával ,hogy lehet így esélyes? :U

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#36563) persil válasza Nordic (#36557) üzenetére


persil
nagyúr

Egyébként én mindig úgy csinálom, hogy amikor meglelem a tárgyat, akkor megteszem a lehető legkisebb licitet(hogy bekerüljön a licitek közé, ne kelljen keresgélni) és utolsó 10-20 percben dobom csak fel a maximumot.
Van, hogy kevesebbért el lehet vinni a szajrét, ha nem pörögnek rajta a licitek, csak 1-2 van.

A lényeg, hogy az egész úgy működik, ahogy fentebb leírtam.

Te sosem látod, hogy mennyit tett rá más, csak azt, hogy hol áll a jelenlegi legmagasabb licit. Neked ennél kell többet tenni, de azt sosem tudod, hogy más nem-e rakott 2x-3x-50x annyit, mint te.
A nevedben(megbízásos rendszer) licitál az általad megadott maximum összegig, amíg el nem fogysz. Ha másnak a maximuma nagyobb volt, mint a tied, akkor te kiestél, ő játszik tovább. Tehát, hiába tett valaki 7milliót, ha a licit jelenleg 1millán áll, akkor tőled szó nélkül elfogad mindent, ami 1mill fölött van, még akkor is, ha eleve vesztésre vagy ítélve(mert 7 alatt tettél).
Sosem tudod(nem is tudhatod), hogy más mennyit tett fel.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#36564) BorkL válasza persil (#36559) üzenetére


BorkL
tag

Nem 7 millióért kelt el, ha csak ketten licitáltak rá az utolsó öt másodpercben, hanem 5 millió + x összegért, ahol x = a minimum amivel többet kell adnod az adott tárgyért, hogy elfogadja a rendszer a licitet (a jelenlegi ár 10%-a körüli érték).

[ Szerkesztve ]

(#36565) persil válasza Kicsimix (#36562) üzenetére


persil
nagyúr

A valós életben ugyanígy működik.

Nem tudom voltál-e már mondjuk lakás árverésen. Nekem van 20millióm, neked meg 17, de ezt mi egymásról nem tudjuk.
Dobáljuk a számokat egymás után, de te 17-nél szólsz, hogy kiszállsz, mert elfogytál.
De ezt előre nem tudtuk.

Itt annyi a különbség, hogy megbízásos rendszerrel megy és a nevünkben licitál a játék, a megadott értékig.

Semmi ördöngösség nincs benne, teljesen egyértelmű.

"5 millával ,hogy lehet így esélyes?"
Sehogy. A fenti példában neked sem volt esélyed a lakásra, de ezt előre nem tudta senki.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#36566) persil válasza BorkL (#36564) üzenetére


persil
nagyúr

Az most teljesen mindegy, a pontos számokat nem tudtam, csak a rendszert írtam le, mert látszólag sokan nem értik, hogy működik.
Egyébként meg persze igazad van.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#36567) Kicsimix válasza persil (#36565) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ja okok félre értettem valamit.. Azt hittem azt írod, hogy az 5 millás licitjével van esélye a 7-el szemben...

Bocsi

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#36569) Gorneck válasza D1Rect (#36561) üzenetére


Gorneck
titán

Esetek többségében pontosan így lehet fogni olcsón jó cuccokat.
Sokan nagyon magas buyout-ot adnak meg, kezdő bidnek meg pár 100k aranyat...ha mázlija van az embernek kutya nem veszi észre és a valódi érték töredékéért juthatsz egy adott cucchoz.

Én a fegyóm 1 millióért vettem, amiben a kavics 600-700k-t ért, viszont az egyéb statok miatt magába bőven többet ér a fegyver, mint 1 millió.

Ha lenne ehhez energiám, időm és mellé még le is kötne, akkor lehetne ebből tőkét faragni és nem kéne bohóckodnom a farmolt cuccok eladásával, amiért eddig nem sokat kaptam.

Gorneck#1239

(#36570) F-ECT$ válasza persil (#36559) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha a current bid 1.5 mill, valaki beállított 7 milliót, te rádobsz 5 milliót (mert ugye nem tudod, hogy más 7-et állított be), akkor a következő másodpercben nem kellene visszakapnod az 5 mill-t, azzal a szöveggel, hogy "outbid", és a curr bid meg 5.1 mill-re ugrik?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#36571) persil válasza F-ECT$ (#36570) üzenetére


persil
nagyúr

A példádban csak akkor járna vissza az 5millió, ha a current bid elérné az 5.1-et. Akkor lennél "outbidelve".
Amíg a current 1.5, addig mindketten játékban vagytok, mert csak az számít, hogy meg tudjátok adni az 1.6-ot.
Majd 1.7 és még mindig emelitek a táblát.

Elér a licit 5millióhoz, ekkor még mindig felemeled a tábládat, de 5.1-nél már le kell tedd a kezed, mert elfogyott az 5millió, a másik megy tovább, ezért te outbidelve vagy és visszajár az 5mill.

Amikor van egy sikeres licited, akkor eleve kiírja az aukciók fülön, hogy a te bid-ed mennyi(mondjuk 5mill) és a current bid mennyi(mondjuk 1.5).

Azt mondjuk nem tudom milyen lépcsőkben ugrál a licit, de csak szépen lassan pakolgatja föl a megadott max licitekig.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#36572) BorkL válasza persil (#36571) üzenetére


BorkL
tag

Ha Nordic 5 milliót licitál, de más már beállított egy 7 milliós licitet, akkor a jelenlegi licit azonnal felugrik 5millió + x értékre, Nordic pedig visszakapja a pénzét.

Két dolog lehetséges szerintem, amiért ez nem történt meg azonnal:

1. Le volt terhelve az AH szerver, így lassabb volt minden tranzakció.
2. Senki nem adott meg előre nagyobb licitet mint Nordic, viszont másvalaki is ott ült stopperrel a kezében a gép előtt :DD és 2 másodperccel Nordic után licitált a tárgyra.

[ Szerkesztve ]

(#36573) Joker94


Joker94
aktív tag

Kicsit tanácstalan lettem hogy tovább a barbárommal. :(
Kard+Shield kombóval elég jól bírom,de kevéske a DPS és a Crit Dam esetleg adjam el a Crit Dam nélküli kardomat és vegyek 2 DB 100% körüli 800DPS-est?
Akkor KB 40K-ra vissza esne a HP-m és a Resistek is 7-800 körülre.
Vagy teljes gear csere és DPS-re rágyurni? :F
ACT II egész jólmegy de ACT III-ban egyből fekszek ahogy jön egy elit pakk.
Majd töltök fel képet is amint normális lesz a netem. :K

(#36574) Huma


Huma
addikt

Ezt érdemes megnézni/elolvasni.

Diablo 3 cosplay
10 dolog, amitől menőbb lenne a játék

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#36575) DjDanee87 válasza Joker94 (#36573) üzenetére


DjDanee87
addikt

Tölthetnél fel képet, mert nekem nincs gondom Act3al sem tank barbárral - tehát valószínű lenne még ott mit fejleszteni. Ha a DPS mellett döntesz az sem lesz olcsó mulatság, mert a minőségi DPS cuccok elég horrorisztikus áron mennek.

(#36576) persil válasza BorkL (#36572) üzenetére


persil
nagyúr

"Ha Nordic 5 milliót licitál, de más már beállított egy 7 milliós licitet, akkor a jelenlegi licit azonnal felugrik 5millió + x értékre, Nordic pedig visszakapja a pénzét."
Nem. Csak akkor, ha a current 5mill volt. Akkor valóban felugrik 5mill+x értékre.

Licitálj egy tárgyra, aztán nézd meg az aukciók fülön.
A te bid-ed és a current bid csak akkor fog megegyezni, ha a kezdőt tetted meg.(vagy már éppen ott jár valójában, de ez ugye ritkább)
De ha a tárgy épp mondjuk 10k-án áll és te felteszel 600-at, akkor a current bid akkor is a 10k+x marad.

"viszont másvalaki is ott ült stopperrel a kezében a gép előtt "
Hát ezen se lepődnék meg :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#36577) Kicsimix válasza persil (#36571) üzenetére


Kicsimix
őstag

A current bid azoktól az emberektől növekszik csak, akik nem a max értéket írják be amit rászánnának hanem amivel a rendszer egy lépcsővel megnöveli az értéket?

Így kezdem nemérteni...

Vagy,

Mert ha automatikusan rálicitál a rendszer a másik ember szintén automatikus licitjére akkor pikk pakk ott vagyunk, hogy a második helyezett licitje fölé kerül a current bid?
Tehát másodpercek alatt felmegy több millióval is akár az ár..

Ez utóbbi valószínűbb mert mindig visszakapom a pénzt ha kevesebbet tettem fel mint kellett volna ...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#36578) persil válasza Huma (#36574) üzenetére


persil
nagyúr

Fú ezek most elég szarok:S
Meg azok a béna beállások stb :D Ez most nem jött át.

Multkor volt valami demon hunter-nek öltözött lány, na az nagyon jól megcsinálta a jelmezét, klasszisokkal jobb volt, mint ezek.

#36577 Kicsimix
Sajnos nem voltam ott a fejlesztésnél(...:D) de én is a második verzióra tippelek.

Viszont a lényeg a működésben:
1. az aktuális licitnél kell csak nagyobbat tenni, tehát a tiedet akkor is elfogadja, ha más már nagyobbat állított be, mert ilyenkor csak a current bid számít
2. helyetted licitál a játék, az általad megadott maximumig
3. lépcsőkben licitál, ez is biztos, mivel ha nem így lenne, akkor nem fordulhatna elő, hogy a te licited nagyságrendekkel nagyobb, mint az aktuális(current bid). Márpedig csak meg kell nézni az aukciók fülön, hogy ha felteszel 1millát egy 10 ezres cuccra, akkor a current csak felugrik 11 ezerre.
4. pénz akkor jár vissza, ha a current bid elérte a tiedet, majd több lett(outbid)
5. az aukció lejártakori current bid értéken nyered meg a szajrét, tehát hiába tettél fel 7millát, ha épp 1.3-on állt, akkor a maradék 5.7millió visszajár és 1.3-ért viheted el a cuccot

Ezek biztosak és tapasztalatok alapján írom.
Nyílván a pontos működését csak blizzék ismerik.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#36579) F-ECT$ válasza BorkL (#36572) üzenetére


F-ECT$
titán

Igen, a kérdés az az, hogy mikor ugrik a current bid, pl, van egy tárgy 1 millión, valaki rátesz 5-öt, akkor természetesen a licit csak 1 lépcsőt ugrik, kb 1.1 millióra. De mi van akkor ha valaki beszáll 7 millióval? Akkor elvileg a currentnek "azonnal" el kellene szaladnia 5 millióig, nem?

Dive ever, work never.

(#36580) D1Rect válasza F-ECT$ (#36579) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha van 1 item amire Bob rátesz 7m-t senki mástól nem fogja elfogadni a licitet("too small bid" vagy ilyesmi) amíg ezt el nem éri.
A current felmegy addig amíg valaki megtette.

Azaz Bob rátesz 7m-t, jön Nordic rátesz 5m-t, akkor elutasítja és 5,2 körüli bidet fog mutatni.

Bob rátesz 7m-t, Nordic 10-et, akkor Bob visszakapja a pénzt és a licit megáll 7,2 körül.

[ Szerkesztve ]

(#36581) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Ezt valaki próbálta már esetleg? : [link] Ha kompletten felmásolnám egy 16 Gb-os pendrive-ra mennyire lenne lassú a betöltés? Előre is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#36582) persil válasza D1Rect (#36580) üzenetére


persil
nagyúr

"Ha van 1 item amire Bob rátesz 7m-t senki mástól nem fogja elfogadni a licitet("too small bid" vagy ilyesmi) amíg ezt el nem éri."

De elfogadja, ha a current kisebb. Akkor utasítja vissza, ha a current alatt akarsz megtenni. Ami az ah lassúsága miatt is előfordulhat pl. Mondjuk te úgy látod, hogy 100k, akarsz 110-et tenni, de valójában már 150-nél jár, akkor utasítja vissza.

Egy biztos, hogy nem ugrik fel azonnal a Bob által megadott maximum értékig. Valamennyi idő eltelik, amíg lépcsőkben eléri a current azt az értéket. Ez 100%.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#36583) D1Rect válasza persil (#36582) üzenetére


D1Rect
félisten

Annyira fogadja el, hogy átteszi a ládádba.
De féltizedmásodpercig sem vagy nyerő.

(#36584) vhunor válasza D1Rect (#36580) üzenetére


vhunor
őstag

Ezt mondtam én is. Ha valaki már rátett korábban egy magasabb max. bidet mint amennyit én akarok tenni, nem fogja elfogadni.

szerk.: olyan, mint az eBay. Ott is ugyanígy működik, ha van egy magasabb max. bid már bent, akkor csak a currentet emeli mindig annyival, hogy a te ajánlatod felett legyen.

persil: azért, mert a másik csak 10k max bidet állított be. Így rakhatok rá 1 milliós max bidet, a current csak 11k lesz. Aztán a gép a büdzsém erejéig bidelget ha szükséges, mindig a minimum licitlépcsővel felülajánlva a konkurrens ajánlaton.

[ Szerkesztve ]

(#36585) persil válasza D1Rect (#36583) üzenetére


persil
nagyúr

De akkor azt magyarázd meg, hogy ha teszel (mondjuk) 1millát egy tárgyra, ami épp 10 ezren áll, akkor az aukcióidnál miért azt írja, hogy a te licited, amivel nyerő vagy 1mill, de a current csak 11 ezer?

Az lenne a fain, ha lehetne valamiféle privát aukciót csinálni és 3-4-en ph-sok tudnánk csak licitálni a cuccokra, akkor ki lehetne 100%-osan tapasztalni. :U

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#36586) persil válasza Huma (#36574) üzenetére


persil
nagyúr

Abból a 10 dologból a fele egy haszontalan baromság:D

Amúgy miért nem lehet már végre megtanulni, hogy egyelőre és nem pedig egyeNlőre. Teljesen mást jelent a két szó.

Komolyan, ha már valaki készít egy oldalt az interneten, amit esetenként százezrek is megnéznek, akkor miért nem lehet megtanulni helyesen írni ?! :(

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#36587) BorkL


BorkL
tag

Most megnéztem, a minimum lépcső liciteknél 5 %.

Példa:

Három ember licitál egy tárgyra. Az első megadja a kezdő licitet, ami 3 millió. Így a jelenlegi licit 3 millió lesz.

Jön valaki sok pénzzel, akinek nagyon kell a tárgy és megad 50 milliót licitnek. A jelenlegi licit 3millió + 5% lesz, ami 3.150.000.

Jön egy harmadik ember az utolsó percben, megad 10 milliót licitnek, mivel ez kevesebb, mint a második ember által beállított licit, így ő azonnal visszakapja a pénzét. A jelenlegi licit pedig 10 millió + 5%-ra ugrik, ami 10.500.000.

Nincs több licitáló, a második ember megkapja a tárgyat, és visszakap 50 millió - (10millió + 5%) aranyat.

[ Szerkesztve ]

(#36588) Mumee válasza persil (#36585) üzenetére


Mumee
őstag

Mert a maxiumum bided 1 mill hisz annyit tettél rá, de 11k biddel vagy nyerő...

(#36589) radi8tor válasza BorkL (#36587) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Így van, így működnek a licitálós oldalak és AH is.

⭐ Stella

(#36590) BorkL


BorkL
tag

Azért, mert más nem licitált a tárgyra, csak 10 ezret rajtad kívül.

(#36591) D1Rect válasza persil (#36585) üzenetére


D1Rect
félisten

"De akkor azt magyarázd meg, hogy ha teszel (mondjuk) 1millát egy tárgyra, ami épp 10 ezren áll, akkor az aukcióidnál miért azt írja, hogy a te licited, amivel nyerő vagy 1mill, de a current csak 11 ezer?"

Mert a te licited 1m.(de ezt csak te látod)
Mindenki más 11K-t lát, ami az aktuális licit. Ezzel vagy nyerő, nem az 1m-val.

(#36592) persil válasza Mumee (#36588) üzenetére


persil
nagyúr

Mumee és D1rect

Én ezzel tisztában vagyok, nem azért írtam le, mert nem értem :)
Csak pont azt akartam írni, hogy én hiába adok meg többet az aktuálisnál, a current csak ugrik egy licitlépcsőt.

De legpontosabban most BorkL írta le.

És ezek alapján az lehetett a helyzet Nordic eseténél, hogy az 5milliós licit azért nem nyert, mert a végén ment rá a 7mill.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#36593) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ha nem tudok RMAH-ra váltani, akkor mit nem állítottam még be? Authentikátorom van. A battle.net országbeállítás magyar, ahogy volt. Váltáskor azt írja, hogy there are no currencies available. Magát a szöveget értem, de nem tudok vele mit kezdeni. Paypal-om még nincs, de a battle.net-es balance számlával már így is mennie kellene, nem?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#36594) Huma válasza Tigerclaw (#36593) üzenetére


Huma
addikt

Mobile alert kell még.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#36595) Huma válasza Tigerclaw (#36593) üzenetére


Huma
addikt

dupla

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#36596) Tigerclaw válasza Tigerclaw (#36593) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem rájöttem, hogy a tetves k**va anyjukat. A battle.neten vettem a játékot és a kliensben alapból Amerika van beállítva és ott játszottam eddig. Csak azt nem értem, hogy miért kell eldugni az opciók közé. Csodálkoztam is, hogy sehol nem kell választani REALM-ot/szervert, ahogy a WoW-ban, erre kiderült, hogy annak ellenére, hogy a battle-netes beállításomban láthatóan Europai zónában vagyok, olyan klienst adtak, amiben az alapbeállítás az Amerikai zóna.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#36597) sto1911 válasza Tigerclaw (#36596) üzenetére


sto1911
veterán

Amikor Bnet-rol letoltod a klienst, akkor van egy olyan opcio a kliens alatt, hogy English (EU), az a kliens kell neked. Masreszt meg az opciokban tudsz Realm-et valasztani.

@(#36581) Pekkk: fog mukodni, es valszeg gyorsabb is lesz, mert egy pendrive veletlenszeru eleresi ideje meg mindig kisebb, mint egy vinyoe.

[ Szerkesztve ]

(#36598) Sonja


Sonja
veterán

Fegyvert szeretnék a barbimnak venni. Ez megérne 5 millát? :F

Most ez van nekem:

Illetve ez lenne még 6 milláért.

Ez meg 5,2 milláért.

Melyiket válasszam? :D

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#36599) Tigerclaw válasza sto1911 (#36597) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Letöltéskor nem volt választási lehetőség csak egy és amikor feltelepítettem, akkor se kérdezte meg, hogy melyik zónát választom, sőt egyik képernyőn se látszik, hogy melyik zónában vagyok. Most meg már nem fogok váltani, mert egy karakter felhúzása is agyhalottá teszi az embert.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#36600) sto1911 válasza Tigerclaw (#36599) üzenetére


sto1911
veterán

Na igen, a multkor en is azt hittem eltuntek a karaktereim, engem szerencsere az EU-ba dobott elso inditaskor, akkor en sem gondoltam erre. A support gondolom nem foglalkozik karakteratmozgatassal :(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.