Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36101) Djuree válasza Sirandrish (#36089) üzenetére


Djuree
félisten

mennyél 2 pajzzsal, az is duál víld :DDD hogy csapkodhatna azokkal a pajzsokkal is, mint valami bud spencer :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36102) cowboy_bebop


cowboy_bebop
őstag

Sziasztok!

DH-nál melyik fontosabb? A Life Regen., vagy a Resistance?

A Life Regen-em majd 300/sec, de a resik nagyon alacsonyak (100 alatt van az összes). Inferno Act 2-nél pedig szinte azonnal meghalok, lehet h. ez lenne a gond? Life majd 80k, damage 17K körül van, Armor kb. 3500.

[ Szerkesztve ]

(#36103) Djuree válasza cowboy_bebop (#36102) üzenetére


Djuree
félisten

life nagyon sok, res-re tegyél inkább helyette :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36104) vhunor válasza warcat (#36099) üzenetére


vhunor
őstag

Dolgozol mellette napi 10-12 órát, plusz család, esetleg még ingázás? :)

(#36105) dobolan válasza warcat (#36099) üzenetére


dobolan
senior tag

Igen. Ezért hívják valahol Auction house 3.0-nak a játékot. De én még mindig nem ezért ülök le játszani vele. :)

Szerk.: Egyébként, ha már annyira foglalkoznak pl. a mf itemswap-pal, akkor ezzel is simán lehetne, mert az árakat nem picit verik fel azok, akik ah előtt ülnek egész nap. Én rátennék minden itemre egy timert, ami egy ah buy, vagy bid vásárlás után utan X ideig (napok) nem engedi kitenni a cuccot ismét.

[ Szerkesztve ]

(#36106) Cyberbeni válasza Iginotus (#36097) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ha az inna övre gondolsz, akkor igen, az elég hasznos, főleg ha a nadrággal együtt van. (mindkettő +dexterity-vel)
és life on hit nem árt, mert breath of heaaven nem sokat gyógyít.
meg sisakra sem árt +fists of thunder vagy +sweeping wind damage.
esetleg még crit chance pajzs is használható, de ha jók a cuccaid, akkor dual wield jobb.

(#36107) Gorneck válasza warcat (#36099) üzenetére


Gorneck
titán

Kell is hozzá, hogy egyáltalán élvezhető maradjon a játék és ne csak ez esés kelésről szóljon az egész.
Nekem illen szempontból szerencsém van, mert az eddig összekapart 6-7 millióból (100+ játékóra alatt) egy viszonylag kellemes/erős wd-t sikerült összeraknom, amivel nincs miért szégyenkeznem, még act4be sem csapat szinten.
Az viszont elszomorít, hogy a gear cseréhez most már nagyon sok gold kell, ami AH nélkül nem megy (farmot hagyjuk, mert 3-4 hét után unalmas, főleg, hogy semmi látszata sincs), de úgy néz ki nem is fog, mert egyszerűen nem lehet/tudok eladni semmit.

Akinek van ideje és érzéke hozzá, annak megy a szekere, lsd pl te is...de van akinek nem, pedig nem fizukieg miatt lenne jó, ha tudnék picit több goldot összeszedni, hanem pár k dps némi all res vagy akármi miatt. Lassan ideje lesz indítani vmi más kasztot aszhem. :D

Gorneck#1239

(#36108) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#36100) üzenetére


F-ECT$
titán

Lehet kicsit félreérthető volt, amit írtam. Én is élvezem, akkor egy cuccot 10-20-50x annyiért el tudok adni, mint amennyiért vettem, viszont nincs időm órákon át az AH-t böngészni. Ha valakinek mondjuk egy nap átlagosan 1 órája van a játékra, az inkább végigtol egy act-et, amit élvez / megpróbál a következőben haladni egy kicsit, mert ezzel szórakozik, és azt csinálja, amiért a játékot vette. Lehet, hogy ha azt az 1 órát az AH-ra fordítaná, akkor néhány hét alatt összeszedne annyi pénzt, amivel a játék is jobban menne, de azt a néhány hetet nem élvezné.

Szóval számomra teljesen érthető, ha valaki a játékbeli jó "farm" helyeket keresi, mert azzal játszik, kis pénzt is keres, és esetleg hullhat neki vagy eladásra való jó cucc.

Az AH-zás is élvezetes lehet, de sokak számára az túl monoton. Mellesleg ha meg faragnak még rajta (pl több keresési opció, mobil elérés), akkor végleg az AH botok / AH előtt ülők fogják uralni, míg most ki lehet fogni 1-1 jó cuccot akkor, amikor csak úgy keresgélsz benne valamit.

Dive ever, work never.

(#36109) warcat válasza dobolan (#36105) üzenetére


warcat
veterán

Emlékeim szerint volt ilyen betervezve csak aztán nem lett belőle semmi.

AH első napjaiban csodálkoztam is,hogy engedte eladni a pár órája vett fegyveremet.
Gondolom azért lett ilyen,mert az egyszeri játékost csak bosszantaná illetve nem értené miért nem adhatja el,míg aki ezzel foglalkozik,az csak elrakja a tatyóba 3 napra, nagy cucc,ezzel nem változik semmi,csak hosszabb lesz a befektetés.de pár nap alatt ritkán változnak a 'valós' értékek,ingadozás persze lehet,ha sok bukkan fel hasonló tárgyakból pl.

EA: It's in the crate!

(#36110) Gorneck válasza cowboy_bebop (#36102) üzenetére


Gorneck
titán

Egyedül mész vagy csapatban? Mennyire megy a hátrálós/sokat mozgós darálás?

Gorneck#1239

(#36111) dobolan válasza warcat (#36109) üzenetére


dobolan
senior tag

Ebben igazad van, de ha a tőkéd lassabban forog akkor kevésbé vagy hatékony. :) Jah és a 3 nap elég kevés, inkább 2 hétre állítanám be :D Nyílván ez nekik nem érdekük, főként nem rmahban, szóval kb. sose lesz ilyen. :) Igen, és az is igaz lehet, hogy sokan nem értenék meg miért nem tehetik ki a vett cuccokat azonnal, ebben is van igazság, de még mindíg jobb lenne, mint pl a soulbound, mert a flippelést az nem akadályozza, de aki nem ah-zik azt az keményen :)

(#36112) nepszter1


nepszter1
addikt

Ahoz hogy tudjak eladni cuccokat valódi pénzért kell feltöltenem a battlenet accuntomra pénzt ?

(#36113) oxox válasza warcat (#36099) üzenetére


oxox
addikt

mi az a flippeles?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#36114) Sirandrish válasza Djuree (#36101) üzenetére


Sirandrish
legenda

a Hangja tuti olyan serpenyős lenne :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36115) KonzolKartel válasza nepszter1 (#36112) üzenetére

nem.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#36116) mikromanus válasza bgufo (#36053) üzenetére


mikromanus
veterán

Kicsit pontosítva már ésszerűbbek az állításaid. A pontatlanságokat már a többiek korrigálták. A monk így sem egyértelműen rosszabb ami Ghom elleni esélyeket érinti amúgy barbár izomagy tankosan szemből szemben:
1. resistek: a barbár választható rúnából szerezhet +50% pontnyi resistet minden már megszerzett resist pontjára. A monk egy resist maximalizálásával+passzív skillel mindegyikre megkapja ezt a magas resistet. All resistre 70-80 a plafon itemenként (veszett drága persze), egyedi resben 50 (ez meg többnyire elég olcsó). Reistre gyúrva nem csak hogy elérhető a barbár szintje, hanem még jobb is kijöhet. Az alacsonyabb resistek választás kérédse voltak ez esetben. A 900-1100 resist warcry mellett nálam meg paranoia határa :D
2. armor: a monknak nem is kell elérnie a barbár armor szintjét. Jellegét tekintve a dodge értéke sokkal jobb szokott lenni. nem azon nyer, hogy magasabb az armorja, hanem, hogy kevesebb ütés találja el.
Ghomnál sebzés oldalon két tényező van.
- A méreg/gáz -> az ellenállás számít, így kb azonosak az esélyek a két kasztnál
- bevitt üzések -> barbárnál az armor csökkenti, monkot kevesebbszer találják el (szélsőséges esetben monkot kettőből egyszer elhibázza, barbárt tízből egyszer)

Gyógyulási oldalon vannak a LoH cuccok és az egyéb élet regeneráló jellemzők és technikák. LoH-ban talán jobb a barbár a gyorsabb támadások miatt, de a monknak meg azt hiszem van 1-2 agresszív life regen képessége.
Nem feltétlen barbárral a könnyebb. Barbárral csak egyszerűbb. Megy, üt, majd mindig fix sebzést kap. A monk meg elhajolgat :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36117) Gorneck válasza oxox (#36113) üzenetére


Gorneck
titán

Veszel olcsón visszateszed drágán...ha jól rémlik...

Gorneck#1239

(#36118) warcat válasza oxox (#36113) üzenetére


warcat
veterán

Ha veszel valamit (lehetőleg olcsón) AHban,majd egyből vissza is pakolod drágábban.

EA: It's in the crate!

(#36119) thesound válasza nepszter1 (#36112) üzenetére


thesound
őstag

Nem

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#36120) Toninho13 válasza sith7 (#36096) üzenetére


Toninho13
aktív tag

Az egyértelmű, de akkor inkább egy 600-as allrez és több dps, mert ez így keserves pár elitnél.

(#36121) tatabánya válasza dobolan (#36105) üzenetére


tatabánya
senior tag

Auction house 3.0 ez nagyon tetszik :DD , de (sajnos) igaz. végül is 15000ft ért egy tőzsdeprogi nem is rossz vétel

[ Szerkesztve ]

(#36122) oxox válasza warcat (#36118) üzenetére


oxox
addikt

szoval Te vered fel az arakat AH-n....jolvan felirtam a neved :DDD
felhagytal a craftolassal? mennyit kockulsz naponta?

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#36123) Djuree válasza Sirandrish (#36114) üzenetére


Djuree
félisten

ja :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36124) Helmoras


Helmoras
őstag

Én nem panaszkodhatom dropp terén ma pl esett egy 1050dps-es 1kezes kard 230 intel 70 vittel :C :C :C

(#36125) Djuree


Djuree
félisten

na hirdetek egy programot.

mivel látom mindenki milliomos csak én nem, ezennel most mindenkinek adok esélyt hogy utaljon nekem 1 milla goldot.
nem kell mást tenni csak belépünk mindketten és trade. igen! ugye milyen egyszerű!?
éljetek ezzel a nagyszerű ajánlattal, ki ne hagyjátok, ki tudja mikor adok még egy ilyen lehetőséget (én tudom: holnap :DDD ).

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36126) warcat válasza oxox (#36122) üzenetére


warcat
veterán

Egyedül elég esélytelen(nem lehet figyelni az egész AH-t de töredékét sem-max botokkal),de van rengeteg segítőkész kolléga nagyon úgy tűnik...du 1-től szoktam belogolva lenni estig,de ablakban van futtatva,tálcára lerakva,aztán rá-ránézek.

Craftolás még mindig elfogadható,de eléggé fejfájós.A jó kesztyűket alig veszik( értsd: 140 int,vit 7%+ crit ;28%+ critdmg) ,bezzeg ha összehozol egy normális attackspeed/crit/critdmg jó main stattal ,azt pár órán belül elviszik 10-20-30 millióért /de továbbra is ritka viszonylag,és ott hever nálad a felesleg 300k-2m tételekből amit azért el kellene adni/

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#36127) Helmoras válasza Djuree (#36125) üzenetére


Helmoras
őstag

Sajnálom nem tehetem még a végén kisebb lenne az orrom és nem árnyékolná le a lábujjamat :S

(#36128) Gorneck válasza Helmoras (#36127) üzenetére


Gorneck
titán

Nekem ez hasból megy... :D Szal én tudok utalni... :D

Gorneck#1239

(#36129) Iginotus válasza Cyberbeni (#36106) üzenetére


Iginotus
őstag

Köszönöm szépen így már értem.

Plug and Pray... :)

(#36130) Djuree válasza Helmoras (#36127) üzenetére


Djuree
félisten

:DD

Gorneck23: akkor jöhet :C ;]

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36131) WayneGace válasza Djuree (#36125) üzenetére


WayneGace
őstag

Adok neked 1 millió goldot, ha hozzászólásaidban a mondatokat legalább 1 napig nagybetűvel kezded.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#36132) mpierre válasza WayneGace (#36131) üzenetére


mpierre
veterán

Ezt az ajánlatot! :C B@szki, ki ne hagyd....! :D

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#36133) Cyberbeni válasza mikromanus (#36116) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ki kell, hogy ábrándítsalak, de a sebzéscsökkentés az armorból és resistből együttesen adódik ki. és ghom fingjára nem hat sem a dodge, sem a block.
nem mellesleg barbárnak van még 20% sebzéscsökkentése nem fizikai sebzésre.
plusz barbárnak ott az overpower - crushing advance, ami elég durván tölti az életet loh-tel ghom ellen.

@WayneGace: nekem nem akarsz adni 1 milliót azért, hogy nagybetűkkel kezdjem a mondatokat?

[ Szerkesztve ]

(#36134) DjDanee87 válasza WayneGace (#36131) üzenetére


DjDanee87
addikt

:DD

(#36135) sith7 válasza Toninho13 (#36120) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem is csak 18k buffolva a dps , szóval futkozni kell azért ... :))

(#36136) vhunor válasza Cyberbeni (#36133) üzenetére


vhunor
őstag

Ghomnál nem is próbáltam ezt az overpower-crushing advancet, este ránézek, puszta kíváncsiságból :).

(#36137) Wolverine válasza Djuree (#36125) üzenetére


Wolverine
félisten

Heh. Lvl39-es a legnagyobb karim és már simán 1 millió felett vagyok :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36138) oxox válasza Wolverine (#36137) üzenetére


oxox
addikt

jahh ha van 10lvl 38-as karaktered. :D ..amugy lvl60 alatt egeszsegtelen nem hasznalni az aht, mert sokkal porgosebben halad az ember (ha hasznalod akkor meg nem nagyon vagy misi felett)...nekem 30ora jatekido alatt sikerult a monkot lvl60-ig feltornazni...

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#36139) Cyberbeni válasza oxox (#36138) üzenetére


Cyberbeni
addikt

szerintem sokkal izgalmasabb a játék, ha nem 1 ütés minden ellenfél.

(#36140) Gyuri27 válasza Gorneck (#36066) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én is actI-t farmolom. Voltak türhető itemek (a jótól messze)..
Azzal kerestem kis lét. Amu amit neked adtam, lándzsa amit elvittek. Meg néhány apróság.
De mindez molyfing. Hiszen az über cuccok az rmah-n vannak. A jó cuccok az ah-n 10 millás nagyságrendnél kezdődnek.
Multkor játék közben mondtam. Ha egyedül megyek jobb a loot. 3-4 rare nem ritka. Igaz hulladék a 98%-a. Mert hiába jók a statok. Mikor sebezni 100-300 között sebez vagy ha jobban sebez egy tárgy semmi stat nincs mellé.

Amd - Radeon - Ryzen

(#36141) F-ECT$ válasza Cyberbeni (#36139) üzenetére


F-ECT$
titán

Eleinte abban voltam csak, ami esett, de így sem volt sokkal több ütés 1-1 mob (kivéve persze a kék-sárgák). Aztán meglett normal diablo kill, utána már elkezdtem fegyvereket venni, hogy minél előbb meglegyen a 60 és hell végére érjek.

Dive ever, work never.

(#36142) WayneGace válasza Gyuri27 (#36140) üzenetére


WayneGace
őstag

Act 2-3-4-ben is elég szar a drop. Nem is tudom, hogy, akinek esik egy 1100 dps és jó statos fegyver, annak több is esik vagy tényleg csak 1 és legközelebb talán jövőre. Miután nerfelték infernot, egy jól összerakott felszerelésben, már könnyű lett a játék. A jó drop motiválná az embert, de az nincs. PvP egyelőre nincs, ha lesz is, elég messze lesz a balance-tól. Szóval kezd nálam kipukkadni a D3. Ami nem is olyan nagy baj, mert rengeteg időmet elvette.

Ghomhoz: Monkkal nem igazán res kell ellene, hanem inkább magas dps. Ha nem kezdesz el szaladgálni, akkor nem rakja tele gázzal a termet. Mindig csak kicsit kell arrébb menni.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#36143) mikromanus válasza Cyberbeni (#36133) üzenetére


mikromanus
veterán

Lehet. Csak mint említettem 1500-1600 LoH-nál nincs és nem is kell semmi "kemyény" skill a győzelemhez. Se overpower, se Überyeti, se ignore pain. Ez van. A barbár csupasz felsőtesttel fegyver nélkül is OP :DDD

Az absorb meg nem egyértelmű nekem, hogy 20% eséllyel csökkent, vagy "blokkol", vagy minden nem fizikai támadást csökkent 20%-kal.
Kölyökszöcskeként átnézve a monknak meg van minimum 2 extra heal speckó rúnája, vagy képessége. Gondolom azért van, hogy használják ha kell.
A dodge talán nem hat a méregsebzés ellen, viszont Ghom közvetlen támadásai ellen nagyon is. Az meg elég erősen lefelé böködi az életerőt, így nem elhanyagolható apróság... Vagy immunis a fingósdöga kitérésre is?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36144) Gorneck válasza Gyuri27 (#36140) üzenetére


Gorneck
titán

Tudom...alatta is lehet fogni jókat...de fegyót és offhandet képtelenség és ami nekem kell az nem 10m, de mint írtam nem nagyon érdekel, elégedett vagyok azzal ami van. Csak jeleztem, hogy azért vannak itt többen a fórumon, akik képtelenek goldot gyűteni és már elegük van a farmolásból mert kb semmi értelme se volt eddig.
Én már akkor is boldog lennék, ha heti 1 misi jönne be AHból...de jelen helyzet szerint örülök 200-250k-nak is. :) 1 hónap alatt talán le tudok 1 vmit cserélni... :)

3-4 rare nálam akkor is megvan esetek többségében, ha többen vagyunk...de ez nem vígasztal, ha 100+ órányi rare egytől egyig kuka...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#36145) vhunor válasza mikromanus (#36143) üzenetére


vhunor
őstag

minden nem fizikai támadást csökkent 20%-kal.

Ez.

(#36146) Gyuri27 válasza Gorneck (#36144) üzenetére


Gyuri27
félisten

Goldot nem farmolok. Gold farmal mire beújítasz 10-20 misit meg makkansz.
ActI-t haladósan tudom farmolni 100mf-s cuccba (+45 gf).
Azért látod nekem esett néhány jobb cucc. Egyszer egy 5 statos recept is.
Várom a csodát. Mondjuk én nem 20 perces runkat tolok. Attól agyhalott lennék.
Kezdem katedrálnál, cemetery, fields, forseken, agony végül butcher (szóval nagyjából mindenhol végig megyek). Így nem annyira egyhangú.

A agony 2 és 3 között lévő börtönös pályát javaslom mindenkinek. Ott a sima mobok is dobnak rare cuccot. ha van mf meg valor akkor többet és/vagy jobbat.

Amd - Radeon - Ryzen

(#36147) vhunor válasza Gyuri27 (#36146) üzenetére


vhunor
őstag

Én most a recepteken lepődtem meg, az elmúlt napokban esett négy 5 statos, persze mind fegyver, úgyhogy hasznot nem fog hozni :). De eladni nem akartam mert nem érnek sokat, inkább megtanítottam a kovácsnak. Hülye OCD-s gyűjtőszenvedély.

(#36148) Gorneck válasza Gyuri27 (#36146) üzenetére


Gorneck
titán

Nekem abból 4 is... :) Meg 2-3db 4 statos.

Gorneck#1239

(#36149) Sirandrish


Sirandrish
legenda

tyüü mit találtam LV24re :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36150) WayneGace válasza Sirandrish (#36149) üzenetére


WayneGace
őstag

Az igazság az, hogy fegyveren kívül szinte minden érdektelen lv60 alatt. Reduced level requirement fegyvert kell venni kb. lv40,50-től. Az alatt pedig bőven elég egy 10k-s fegyver.

BestSecret invitációt privátban adok.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.