Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36751) vhunor


vhunor
őstag

Még valami (új hsz-be írom mert teljesen más téma).

Másnak nem tűnt fel tegnap este, hogy a drop szarabb lett a patch után? Hell óta (és az vagy másfél hónapja volt) nem láttam ennyi fost egyszerre. Komolyan, azért 50-60 ritkából legalább 1-2 használható szokott lenni, de most még a szarok is ritkaszarok voltak.

(#36752) WhiteWalker válasza Sirandrish (#36750) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

nem trollkodásból írom, csak mint jó tanács, az első kommentben sok hasznos és érdekes infórmációt találsz a játékkal kapcsolatban ;)

[ Szerkesztve ]

(#36753) Mumee válasza Huma (#36749) üzenetére


Mumee
őstag

Chestből az enyém is rosszabb, mint amit leírtál. :D

Bár a barbár jelenleg kivétel, nekünk ócsóság van. :D

(#36754) Sirandrish válasza WhiteWalker (#36752) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bocsika...átnézem

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36755) KonzolKartel válasza dobolan (#36743) üzenetére

Ezzel max A1-ben tudsz haladni.

Èn 1-1,5 óra alatt végig megyek act3-on.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#36756) vhunor válasza Huma (#36749) üzenetére


vhunor
őstag

Ha 120 str 150 vit 60 allresre keresel, akkor az 1m/db-nál jóval vastagabb pénztárca kell, úgy 4-5-ször annyi legalább.

De egyáltalán nem szükséges ilyen cucc act 3-ra, és Mumee is mondta, barbárnak most ócsóság van, ha nem akarsz az átlagnál jobb motyót.

(#36757) oxox


oxox
addikt

tegnap elkezdtem farmolni act2-ot (wizard, 33damage, 4500armor, 7-800 resist)...nem mondom, hogy belealltam minden csapasba, de 1x haltam (akkor is a felrobbano viragtol...vicc 800 poison resist, es egy virag leszed 25k hp-t) ....volt, hogy persze szaladgalni kellett hatrafele, de egesz jol ment....egy dolog viszont egyertelmu lett...act2-ben nagysagrendekkel jobb targyakat dob, ill. magasabb szintueket...act1-ben volt, hogy ket vegigjatszas soran sem kaptam 63-as szintu targyat....itt kb 2 ora alatt dobott kettot....

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#36758) Huma válasza vhunor (#36756) üzenetére


Huma
addikt

Most csak írtam valamit hasból. Nem nézegettem mostanában az árakat. De akkor legyen 100str és 130vit +60all res. Azért kell a kraft act3-4-re. Azt meg nem adják olcsón.
Lehet menni 500k-s cuccokban is de elég nyögvenyelős lesz a haladás.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#36759) Djuree válasza oxox (#36757) üzenetére


Djuree
félisten

nekem is dobálta a 63-asokat, mind szar volt, a kovács is cümmögve vette csak be. már őszintén el sem hiszem hogy 5-10 millás cuccokat is lehet találni, azokat sztem kraftolják.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36760) Sonja


Sonja
veterán

Megnyílt végre nekem is a Development Hell. Akar valaki most jönni? :F Mert akkor megvárom. :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#36761) Sirandrish


Sirandrish
legenda

LOL...LV50 alatt nem mehetek Hellre? :Y
Bazz akkor még 2 szintet be kell tolnom NM-en...ez meglepett de keményen :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36762) Janix12


Janix12
aktív tag

Sziasztok!
Nem vagyok nagy játékos, de felraknám, kipróbálnám a Diablo III. Az lenne kérdésem, hogy ebből valami demo vagy valami próba verzió létezik?
A válaszokat előre is köszi!
üdv jani

(#36763) ttt1


ttt1
őstag

Van egy erös sejtésem. Tegnap 1x act1 egyszer act2-be mentem 5-ös valorral. Sztem a dropon változtattak még ha nem is mondták.Eddig nekem 90% MF-el (amiböl75% a valor) mindíg 2 rare-t dobtak act1-be most 10böl 1 elit dobott 2-t a többi csak 1-et(ami 52-63 lehet és inkább 55-59-esek estek). Act2-be nagyobb esélyel esnek a 63-as tárgyak, de a baj az vele,hogy a sima tárgyakra is vonatkozik. Szal volt olyan, hogy esett egy 2 kezes wand 480-as dspvel meg mellé esett 1 kék 180-as dspvel...Wand 63as volt kezes 59..Szal jó,hogy 63 esik de nem biztosított,hogy rare-böl kapod 63-at ..Ergo kevesebb jó sárga esik , farmolj többet v ah-rmah. Köszönjük blizzard..

[ Szerkesztve ]

(#36764) Djuree válasza Sonja (#36760) üzenetére


Djuree
félisten

azt hogy kell pontosan megnyitni? néztem angol leírást de olyan bonyolultan van leírva hogy nem értem :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36765) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Szerintetek nerfelték a Vault of Assasin-t? Tegnap előtt 3x voltam lent, mindig volt vagy 10 boss csapat(egyszer 13-at számoltam), de tegnap 2-ből 2x csak 5 volt lent... :(((

(#36766) oxox válasza Sirandrish (#36761) üzenetére


oxox
addikt

sisakodban piros ko van? ha nem akkor mindenkeppen rakjal bele, mert nagyban meggyorsitja a szintlepest. Tegnap act2 utan gondoltam inditok egy barbart is....craftoltam is hozza egy +25%-os kavicsot (ra is ment vagy 400k-m), csak eppen socket-es sisakot nem talaltam hozza alacsony szinten :)

Djuree - nekem is hulladek volt minkdet 63-as cucc....de act1 ben is kb 40 sargabol volt 1 eladhato, es kb 120-bol 1 volt 100k felett eladhato, es kb 250 felettibol 1 volt ami 1misinel ert tobbet....250 sargahoz meg joparszor vegig kellett menni......1 gyurut dobott ami 10millios kategoria, de vevot meg nem talaltam ra (ezert is inditottam barbart)
Itt talan a 250-bol 1 10misi feletti lesz...talan (ha mar 63-as szintu)

Janix12 van starter hozza...gugli a baratod

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#36767) Sonja válasza Djuree (#36764) üzenetére


Sonja
veterán

Teljesen random, hogy ott lesz-e a 4. Defiled Crypt, ami a Development Hell. :K Mióta elkezdtem a Diablo 3-at, azóta még csak most jelent meg, pedig mindig a Cemetery of the Forsaken helyen kezdtem a farmolást! :B

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#36768) DjDanee87 válasza ttt1 (#36763) üzenetére


DjDanee87
addikt

"Eddig nekem 90% MF-el (amiböl75% a valor) mindíg 2 rare-t dobtak"

Az csak mák. 90%nál még nem fix a 2 rare.,

szerk: Nordic: 13 WTF ? Én oda járok már mióta de max talán ha 8 volt eddig. Tegnap is voltunk pár kört akkor sem volt se több se kevesebb.

[ Szerkesztve ]

(#36769) Helmoras válasza vhunor (#36751) üzenetére


Helmoras
őstag

Nekem teljesen rendben van a drop, szerintem csak nincs szerencséd :S

(#36770) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Itt aztán javából megy a craftolás: [link]

(#36771) WhiteWalker válasza Sirandrish (#36761) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

be van szabályozva keményen :D , infre pedig csak 60-asként mehetsz ;]

(#36772) maross válasza Nordic (#36765) üzenetére


maross
veterán

Lehet, annak kijart egy nerf :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#36773) ttt1 válasza DjDanee87 (#36768) üzenetére


ttt1
őstag

3 héten keresztül minden nap minden órájába mákom volt?

(#36774) Sirandrish válasza oxox (#36766) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sisakomban leginkább semmi sincs, de majd akkor pakolok bele valamilyet..
Bár most találtam egy faja helyet NM-en ahol dőőőől az EXP...még 70% és meg is van az 50 :)

Giinos Hazudsz..nem is igaz...ugye nem igaz?:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36775) Gorneck válasza vhunor (#36748) üzenetére


Gorneck
titán

Ez erősen függ attól, hogy kire veszed és az illetőnek mi a fontos, mire ált rá...nekem 750-1000k közt mozognak lassan a cuccaim (és általában ezek jóval többért mennek, csak jól AHztam)...ha még ezekhez is hozzá szeretnék nyúlni, akkor már 100+ millió is kevés lenne egy komplett cserére...

Gorneck#1239

(#36776) Nordic válasza maross (#36772) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

A fas* kivan...ott legalább nem kellett eliteket keresni, ahova léptél ott volt egy ;] . Amúgy hihetetlen, hogy mindent lenerfelnek...én még az elitek számát is csökkenteném unblock az egész játékban, mondjuk actonként csak 10 db, hogy végképp semmi értelme ne legyen játszani... :(((

(#36777) mikromanus válasza Nordic (#36765) üzenetére


mikromanus
veterán

Valamit tényleg elbökhettek kissé. Tegnap beugrottam balga fáradt fővel egy Act 4 runba (mondjuk nem volt rossz, csak elvoltuunk vele sokáig alvás helyett). Alig esett rare. Szerintem az első 5 elite pakk egyet se dobott és mástól se nagyon esett. Aztán ami jött azzal se lettünk jobbak. izuálig szerintem 80-90% iLvl 53-57 cucc volt. Bezúzni nem lehetett infernós esszenciára az tuti. De még csak nem is volt használható kombó, vagy stat pont mennyiség. Diablonál eltököltünk. A valor lejárt, de duplatank barbárral végül lenyomtuk. Mondjuk csak a két tank barbár volt bent a többiek megunták a heverészést hajnali 2 fele... Négy emberre elég sok a HP-ja. Amúgy jól láttam, vagy elnéztem egy 0-vala végét? Két játékosnál 30 milla HP körül van?
Dobott 3 db kék itemet. EZeket már talán érdemes bezúzni :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36778) Szasinka válasza Gorneck (#36718) üzenetére


Szasinka
tag

Még szoknom kell ezt a csapat dolgot, nem éreztem még rá nagyon de majd belejövök remélem. A tanulság az, hogy ismerni kell a másik skilljeit is mert ezeket pl nem is tudtam(Kb csak DH-val játszottam eddig). A malacnál is csak néztem egy ideig, hogy milyen hülye idézett lény mire leesett, hogy az mob...
Rohadt sok HP-juk van így a moboknak viszont. Belemegy 200k és alig röccen a HP-bar...
Ma megnézem megint szólóban azt a részt kiváncsi vagyok, hogy tudok e haladni vagy sűrű halál vár csak.

(#36779) Wolverine


Wolverine
félisten

Csodálom, hogy még senki sem linkelte be ezt az előzetest :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36780) persil válasza Wolverine (#36779) üzenetére


persil
nagyúr

Helyette inkább gyártják az összeesküvés elméleteket... :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#36781) Gyeptegla válasza Wolverine (#36779) üzenetére


Gyeptegla
tag

A játék szempontjából teljesen lényegtelen fejlesztés.

(#36782) Gorneck válasza Szasinka (#36778) üzenetére


Gorneck
titán

Igen, nagyon megnövekszik...ezért szoktak sokan lesni, hogy ez eddig simán ment most meg nem. Egyedül egy fokkal könnyebb, főleg monk és baba esetén.

Mindig attól függ kivel mész. Tegnap pl elég lett volna elénk szórni a bombákat és mögöttem lenni. Aki közel jön azt úgyis elzavarom...mire magáhoztér már vége.
Viszont, ha "csatársor" nem tudja megfogni az elit pakkot, akkor kb mind1 mit csinálunk...marad a halál vagy menekülés. Tegnap többnyire ez volt. Ezért is tartottam gondnak, hogy nem volt tank a csapatban vagyis inkább úgy éreztem nem volt. Míg a tank helytáll, addig a maradék 3 fő szépen lassan ledarálja az ellent...
Persze azt el kell fogadni, hogy vannak olyan elitek akikkel nem lehet mit kezdeni... :(

Gorneck#1239

(#36783) maross válasza Wolverine (#36779) üzenetére


maross
veterán

Mi erdekes van az iromanyban, elkapja a filter nalam :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#36784) persil válasza Gorneck (#36782) üzenetére


persil
nagyúr

Azért az is sokat számít, hogy mennyit játszol azzal a 3 másik fővel.

Egy összeszokott csapat sokkal hatékonyabb, mint 4 random játékos, még, ha egyenként jók is.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#36785) vhunor válasza Szasinka (#36778) üzenetére


vhunor
őstag

A 4 fős csapatjátékot szokni kell, nagyjából tudni ki-mit használ, érezni a cooldownokat, és skype/TS kommunikáció sem árt, és ha nincs legalább 2 tag über cuccokban, nem árt a 2 tank 2 dps felállás.

Ráadásul egy nagyobb effekt orgiában sok szerencsét egyáltalán meglátni, hol vagy és mire lősz...

Nálunk jellemzően a dps-ek halnak, mert a teleporter / charger / illuzionista szarokat még taunt/charge/leap/revenge kombóval sem lehet a tankon tartani, act 4-ben pedig jellemzően elég 1 ütés és fekszik a DH/wiz/doki.

szerk: sőt volt olyan, hogy Gorni úgy halt meg, hogy rajta volt az Ignore Pain is, úgyhogy el se tudom képzelni szegény doki mekkorát kapott akkor :D .

mégszerk: csapatban néha nem árt áttalentelni sem, én pl. amikor 4-en megyünk, azonnal rakom be a csoportos Ignore Paint és a tauntos sebzéscsökkentős kiáltást (nemtommianeve).

[ Szerkesztve ]

(#36786) execute93


execute93
őstag

Ezt nevezem fogásnak!:D

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#36787) vhunor válasza execute93 (#36786) üzenetére


vhunor
őstag

Ezt remélem nem én raktam be ennyiért mert a neve ismerős :D .

(#36788) Qru válasza vhunor (#36787) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:D

#nincsbennetarcsi

(#36789) execute93 válasza vhunor (#36787) üzenetére


execute93
őstag

;]
1d11H kb azonnal megvettem^^

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#36790) Huma válasza execute93 (#36789) üzenetére


Huma
addikt

És mit tudott?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#36791) Wolverine válasza Gyeptegla (#36781) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem is a játék fejlesztői csinálják, hanem a Blizzard webes fejlesztői :P

#36783: Armory. Kiszedjem legalább a képeket neked? :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36792) execute93 válasza Huma (#36790) üzenetére


execute93
őstag

Ő volt az

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#36793) Djuree válasza execute93 (#36792) üzenetére


Djuree
félisten

ezért adtak 3,5 millát?? :DDD ilyenek párszáz k ért mennek max. de sok barom van, ráadásul str meg int együtt, lool :C
ráadásul a -lvl req-es cuccok olcsók,...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36794) execute93 válasza Djuree (#36793) üzenetére


execute93
őstag

Szerintem az tetszett neki, hogy már 45-ösön is használhatja.. :D

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#36795) vhunor válasza execute93 (#36794) üzenetére


vhunor
őstag

Nem én voltam, de akár lehettem is volna, mert eszembe nem jutna, hogy van olyan idióta aki ezért több milliót ad.

(#36796) Attix82 válasza execute93 (#36794) üzenetére


Attix82
őstag

Az a cipő semmit se ér :)

(#36797) Neptunfű válasza Attix82 (#36796) üzenetére


Neptunfű
tag

Pontosan annyit ért, amnnyiér megvették. :K
Djuree: Az más kérdés, hogy nekem nem kellene ;]
Mi a véleményetek, Tome of S. és az Essence-k árai hogy fognak alakulni, ugye tegnap óta lehet RMAH-ban is árusítani 0,25E minimumon?

[ Szerkesztve ]

as long as you don't choose everything remains possible

(#36798) Djuree válasza Neptunfű (#36797) üzenetére


Djuree
félisten

én szívesen adok neked el ilyet 3,5 misiért :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36799) mikromanus válasza execute93 (#36794) üzenetére


mikromanus
veterán

Épp most mutogattak nekem hasonlót, csak picit több allres, egyedi res és jó goldfindes volt lvl req nélkül. Arra rá se néznek 3,5 milláért. Úgy látszik a kölyökszöcske cuccokra van kereslet, lvl 60-on meg mások az igények... Vagy csak már nem 1d11h és így már nem is nézi senki :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36800) Sirandrish válasza Djuree (#36798) üzenetére


Sirandrish
legenda

És nekem 20K-ért? :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.