Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36451) RockHaRD


RockHaRD
addikt

valaki segítene egy Ghom killben? :F 4-es valorom van, de esélytelen, hogy megöljem egyedül... wizard vagyok, 54k dps-sel

GazCamp3r#1969

(#36452) Gorneck válasza Cyberbeni (#36447) üzenetére


Gorneck
titán

:R

Gorneck#1239

(#36453) Amur


Amur
addikt

Ezek a köcsög méreglótuszos fákra érdemes figyelni..
2x haltam úgy be hogy éppen egy elite csapatot gyilkolásztam,mikor megjelentek.
Nem figyeltem rájuk mert nem ellenfél,de ők sunyiban lepakolták a méreglótuszokat és mire észbekaptam tele volt alattam minden méreggel,ami fel sem tünt a plague tócsa miatt ami szintén zöld volt...áááá szijjelvágom a fákat ha meglátom őket rögtön! :D Stilfürészt ide!
Még a bútort is felvagdalom!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#36454) Cyberbeni válasza RockHaRD (#36451) üzenetére


Cyberbeni
addikt

[link]

@corvette: act1-ben én is csak a fákat meg eliteket szoktam megölni, a többi ellenfél mellett simán elfutok

[ Szerkesztve ]

(#36455) RockHaRD válasza Cyberbeni (#36454) üzenetére


RockHaRD
addikt

ha buidlet váltanék nyilván menne, de nem akartam elbukni a valort...

(#36456) RI/OS


RI/OS
őstag

nerf!

72k dps-em van barbárral, wotb nélkül...

40% crit 400%crit dmg...

wotb-vel ilyen 300k-kat kritelek.

betegek ezek :D

és nem is glass canon (1000-es resistek)

[ Szerkesztve ]

(#36457) Cyberbeni válasza RockHaRD (#36455) üzenetére


Cyberbeni
addikt

akkor válts buildet, semmivel sem lesz rosszabb esélyed a jó loot-ra, ha ghom megölésénél buildet váltasz, amikor a storyban haladsz.

1.0.3b most jött ki amerikai szerveren (laptopomra nem tudom miért azt rakta fel, amikor bejelentkezve töltöttem le a klienst :( )
patchnotes, de semmi változás nincs, csak pár fix

[ Szerkesztve ]

(#36458) radi8tor válasza RI/OS (#36456) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem arról volt szó, hogy eladtad minden cuccodat? :)
Fene sem hisz már neked. ;]

⭐ Stella

(#36459) RockHaRD válasza Cyberbeni (#36457) üzenetére


RockHaRD
addikt

tárgytalan, már kiléptem amúgy... full unreal az egész ...
az egész területet behányja, azt öld meg...

(#36460) Nordic válasza RI/OS (#36456) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

aki kulák és van rá pénze... :((

;] :DDD

Hát én nagyon megálltam 42k-nál csak 310 körül van a chd-m a chc-m meg 45,5% wotb nélkül, de most megint üres az erszény :(((

(#36461) Cyberbeni válasza RockHaRD (#36459) üzenetére


Cyberbeni
addikt

azért linkeltem a videót, hogy lásd hogyan lehet úgy szaladgálni, hogy ne fingja tele az egészet 4 perc előtt.

(#36462) Amur


Amur
addikt

mi ér többet 26% plusz sebzés vagy 7% attack speed(kb. 900as DPS fegyónál?)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#36463) RI/OS válasza radi8tor (#36458) üzenetére


RI/OS
őstag

ezt azóta szedtem össze :P

//Egyébként viccen kívül, az a csúnya, hogy elég takony cuccokkal ennyi.
Az egész összesen lehetett 20-30mill.
Lohom az 0, de őszintén szólva nem nagyon kell ;]

[ Szerkesztve ]

(#36464) Cyberbeni válasza Amur (#36462) üzenetére


Cyberbeni
addikt

inkább mutasd a két fegyver statjait, meg hogy milyen karakterre kéne

@persil: azért karaktertől függően nem mindegy, hogy gyorsabban támadsz, vagy nagyobbat ütsz.

[ Szerkesztve ]

(#36465) persil válasza Amur (#36462) üzenetére


persil
nagyúr

Ha két fegyverről beszélsz, akkor tök mindegy, mert mindkettő bele van kalkulálva a fegyver dps-ébe.

Csak a statok(str, dex, int) a crit chance és a crit damage nincs benne.
A +% sebzés, a +min/max sebzés, a +mágikus sebzés és az atk speed benne van.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#36466) RI/OS válasza Nordic (#36460) üzenetére


RI/OS
őstag

Kassza az nálam folyamatosan üres, star gemre sincs pénzem, pedig azzal meglenne a 433% cd.

Épp arra farmolok :D

[ Szerkesztve ]

(#36467) Amur válasza Cyberbeni (#36464) üzenetére


Amur
addikt

barbárnak keresek fegyvert,de ha a DPS-ben benne van akkor hasonlítható az alapján.
Azt nézem hogy nem érdemes sima kéket venni hogy növeljem a sebzést(most ugye 560as dps karddal rohangászok inferno-n),mert +strengh-el is ugyanolyan sebzésüt veszek.
100k-ért 900 környékén mozgó DPS-el van sima kék,meg sima kék 70-80 strengh-el is.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#36468) Cyberbeni válasza Amur (#36467) üzenetére


Cyberbeni
addikt

barbárnak jobb a minél gyorsabb fegyver, mert azzal frenzy hamarabb felstackelődik, plusz esetleg life on hit miatt is jobb.
meg ha gyűrűn/amuleten van +x min/max dmg, akkor az jobban növeli a dps-t gyorsabb fegyverrel

[ Szerkesztve ]

(#36469) Mumee


Mumee
őstag

Nem nehéz sebzést összeszedni egyik kasztnak sem.
60-70k DPS-t szvsz 5-10millből össze lehet hozni.

[ Szerkesztve ]

(#36470) P00By


P00By
nagyúr

ACT III 3/4-nél meglett a 60-as szint és a valor. Mindenhonnan potyogtak a sárgák :Y
Bocs, csak ez nekem új élmény :D

[ Szerkesztve ]

(#36471) Amur válasza P00By (#36470) üzenetére


Amur
addikt

Én is így voltam,hell act3ban lettem 60-as,és ahogy összejött a nephalem valor 5 abba se akartam hagyni,hajnalig nyomtam! :DD

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#36472) Radnix


Radnix
senior tag

Ez esett ma, de nem tudom mennyit érhet +armor nélkül, alig lehet szűrni ah-ban, ami nagyon bosszant, ráadásul a +armoros találatokat dobálja elém, ami megint csak nagyon bosszant, mert mire odalapoznék a +armor nélküli itemekhez, már nem ad ki több oldalt.... :W
Szóval a kérdésem, mennyit kérjek el érte ahban? vagy ha valakit érdekel az megveheti itt, csak előtte más valaki mondja meg mennyiért adjam :P :R

(#36473) Gorneck válasza Mumee (#36469) üzenetére


Gorneck
titán

Sztem ebből egy vmirevaló fegyót se kapsz....

Persze lehetséges...ha csak a fő statot nézed...

Gorneck#1239

(#36474) polgi803


polgi803
őstag

Sziasztok!

Egy gyors kérdés...AH-ban mikor valós pénzre váltanék,akkor a gombon "currency" jelenik meg és nem enged be. Mit kellene tennem, hogy tudjam használni és ne csak a goldos' vásárba tudjak adni-venni...THX a helpet! :R

(#36475) P00By válasza Amur (#36471) üzenetére


P00By
nagyúr

:) infernora jó darabig rá se nézek az olvasottak alapján. Majd Act III-tól farmolom hell szintet.

(#36476) Amur válasza P00By (#36475) üzenetére


Amur
addikt

Nem kell azért megijedni,én is keményebbnek vártam.

Más: Már értem mire mondta Mikromanus hogy az én cuccaimmal is lehet haladni de lassan!
Vettem nagyobb DPS-es fegyvert(majdnem duplája,és attack speed-es volt,úgy hozta a sors hogy az amulett is amire cseréltem adott attack speedet)
Hát nagyon durva amit frenzy alatt művel a barbi,tényleg lassú volt eddig.
Pillanatok alatt szétszed egy sárga elite-et is! Brutális!
Köszönöm a tanácsokat!
Tényleg haladtam úgy is csak elég sokat kellett elmozogni pl.egy fire chain-es,falazós stb.. elite elől,így könyebben szétszedem őket is(szó szerint!)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#36477) Mumee válasza Gorneck (#36473) üzenetére


Mumee
őstag

DPS-ről volt szó és azt simán. Aztán hogy lesz 100 res meg 20k hp az másodlagos.

[ Szerkesztve ]

(#36478) Radnix válasza Radnix (#36472) üzenetére


Radnix
senior tag

Na 90 óra palytime után felfedeztem ah-ban a min. value mezőt :DDD
Ettől függetlenül még mindig nem tudom mennyit kérjek érte, úgy érzem ez eléri majd a hőn áhított 1 milliós buyoutot :C

(#36479) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Üdv.!

Tapasztalataitok alapján melyik resistre érdemes "gyúrni"? Próbálnék felkészülni infernora, de szisztematikusan szeretnék vásárolni. A másik kérdésem, hogy tegnap éjjel direkt fennmaradtam hajnali kettőig (nem vagyok normális, 5.30-kor meg kelek), hogy megnyerjek egy amulettet, de egész egyszerűen nem tudtam rá annyi pénzt dobni, hogy elfogadja a licitemet (holott látom, hogy mennyi a max., amit kínáltak érte). Találkozott már valamelyikőtök ezzel a jelenséggel?

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#36480) Cyberbeni válasza Radnix (#36472) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ide tedd fel a kérdésedet

(#36481) Radnix válasza Radnix (#36478) üzenetére


Radnix
senior tag

Vajon beledurrantsak pár követ, h min value alapján rátaláljanak a népek? Talán +dexeset kéne beletennem, mert ugye allres meg másik res jó a monknak (azt hallottam) :D

(#36482) Cyberbeni válasza bajtokarpi (#36479) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ha barbárral vagy, akkor physical-ra, ha monkkal, akkor bármi másra. (+all resist)
ha meg távolsági karival vagy, akkor elég az all resist.

(#36483) warcat válasza Radnix (#36481) üzenetére


warcat
veterán

Kötelező belerakni,mert különben csak a hiénák találnak rá pl bidnél.
Amúgy ez jó cucc,pár milliót megér.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#36484) bajtokarpi válasza Cyberbeni (#36482) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Köszönöm a segítségedet :R !!! Megkaptam a kérdésemre a választ :K .

Üdv.

battletag: bossi#2666

(#36485) persil


persil
nagyúr

Valaki talált már megoldást a "recent player" lista ürítésére?

Mekkora faszság már, hogy köteles vagyok bámulni, azért, mert egy kapcsolót nem képesek belerakni a játékba?! :(
Annyi kéne a friend list aljára, hogy "clear recent players". Akinek tetszik, annak ott van, akinek nem, az meg törli. Its easy.

Komolyan nem értem manapság, hogy mindent erőltetnek, nem igaz, hogy egy nyomorult kapcsolót nem lehet beletenni, hogy aki szereti használhassa, aki meg nem, annak ne legyen ott.
(de nem csak a játékokban, hanem egyéb szoftverekben, oprendszerekben, , mobiltelefonoknál is ott van ez az erőltetés. Egy egyszerű opció kéne csak, hogy "hülyegyerek akarod-e, avagy sem" alatta meg két gomb.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#36486) D1Rect


D1Rect
félisten

I did the math.

If EVERYONE on earth would farm 1000 rares in act3 EVERYDAY for a LIFETIME (80 years), the chance to get a perfect statted chest rare with max str, vit, all resist, armor and 3 sockets.

The chance would be,

0.000014%.

Yes, to even get to 1% chance we would need 71000 planets with 6 billion people farming for 80 years.
[link]

Nem számoltam ki, de jónak hangzik. :DDD

(#36487) warcat válasza D1Rect (#36486) üzenetére


warcat
veterán

Na ezért kell kempelni az AH-t.Meglátod ezt a chestet 20k buyoutért, és viheted az Ebayre 100 milliárd kikiáltási árral /rarest item on Earth, proof/. :))

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#36488) TeeBee73 válasza Radnix (#36478) üzenetére


TeeBee73
addikt

Elsőre úgy olvastam: "Napi 90 óra palytime után..."
Mondom, azt, hogy? :DDD
Meglátszik, hogy tegnap reggel óta fent vagyok... :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#36489) Radnix válasza TeeBee73 (#36488) üzenetére


Radnix
senior tag

Az azért meghaladná a képességeimet :DDD

(#36490) persil válasza D1Rect (#36486) üzenetére


persil
nagyúr

:DDD

Sok sikert Charlie:D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#36491) TeeBee73 válasza persil (#36490) üzenetére


TeeBee73
addikt

Talán a "Good Luck, Mr. Gorsky!" jobban passzolna ide. :DDD
Na tényleg fáradt vagyok, jobb lesz pihenni. :B

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#36492) Wolverine válasza D1Rect (#36486) üzenetére


Wolverine
félisten

Na ezért nem lesz ennek sosem vége :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36493) persil válasza TeeBee73 (#36491) üzenetére


persil
nagyúr

:D:D:D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#36494) whitezo88 válasza RI/OS (#36456) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én meg azzal szívok h nem bírok haladni mert agyonvernek, sőt dpsem is csak 13k (alapon, def passzívokkal), 800as rez és 44k hp mellé :U
honnan volt 20 millád? hány órás a karid? nekem 82 körül. igaz, nem is farmolok annyit, lehet kéne, csak uncsi, és időm sincs annyi.

öhm most jut eszembe lehet ac2 farm óta offensive passzív kiosztás volt, meglesem mindjárt, akkor jó hogy :U

[ Szerkesztve ]

(#36495) Cyberbeni válasza whitezo88 (#36494) üzenetére


Cyberbeni
addikt

annyinak bőven elégnek kéne lennie act3-ra, és act4 is még végigvihető vele

(#36496) whitezo88 válasza Cyberbeni (#36495) üzenetére


whitezo88
nagyúr

megnézem majd, de bőven rámfér a fejlesztés. Kellene egy HoC sisak, lenne 24% blockom, meg több hpm. csak amin van rendes stat, meg rez, az megint többmilliós tétel.
vagy jobb pajzs, illetve fegyver, bár ez sem rossz. 630 dps tőr, 430 loh, sok str és vittel.
amuletem 54es szintű. 7% IAS, 150 loh, 40 vit, 30 str, meg még 1-2 kisebb dolog. De egy rendes amulet is óriási tétel.

[ Szerkesztve ]

(#36497) Alg válasza whitezo88 (#36496) üzenetére


Alg
veterán

Most vettem amut 280K-ért:

142 str
54allres
11% life
19 max damage

Annyira nem volt óriási tétel, és szerintem nem rossz...
Eddigi hasonló volt - resist maradt, kaptam 1100 life-ot meg 500 dps-t a váltásból, igaz vesztettem 28% MF-et, de nem igazán érdekel az MF jelen állapotomban...

Vállast meg a nacit nem bírom lecserélni, nincs rajtuk resist, van viszont a kettőn vagy 450 str meg 300 vit :DDD

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#36498) Cyberbeni válasza whitezo88 (#36496) üzenetére


Cyberbeni
addikt

esetleg pár olyan dolog nem jönne rosszul, aminél allres mellett physical res is van, ha a normál mobok is sokat sebeznek rajtad. (persze a madarak asszem tüzeset köpnek, de a támadások 99%-a fizikai)

(#36499) D1Rect válasza Alg (#36497) üzenetére


D1Rect
félisten

"igaz vesztettem 28% MF"
Jólesz még az, majdnem 2 stack valor...

Inkább A2-t farmolom ~200MF-gal mint A3-at nullával. ;)

[ Szerkesztve ]

(#36500) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Tönkre ment a tápom... :O
Elvonási tünetek: on:O

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.