Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36051) mikromanus válasza bgufo (#35993) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha mindezzel tisztában vagy akkor keress valami egyszerűbb játékot, mert hülyeség!
A kedvenc részem:
"Tisztában vagyok vele hogy a barbárnak nem kell választani pl +resist vagy + armor, a monknak kell, a barbárnak nem kell választani hogy sok life on hit vagy nagy dps mert átmegy jetibe és megdarál mindenkit, tisztában vagyok vele hogy barbárnak több armorja van alapból a strength main stat miatt + a talent a vita= +armor"

Ebből csak az az igaz, hogy az erő miatt több az armorja a többi demagóg trollkodó marhaság, vagy csak tévedsz.
- A barbárnak valóban nem kell választania. Egyszerűen mind kell neki és nincs választási lehetősége. Ha melee jellegű buildet nyom és nem csak szaladgál és forgószelet generál akkor meg pláne. Igazából nem látom át a dilemmát ami előtt a monk van, hogy most több armoros cuccot szerezzen vagy több resistet. A barbárnak mindkettő kell + az erő is persze. Meg a vita :D
- sok LoH vs DPS: miben más a barbár mint a monk. Vagy DPS (crit dam), vagy LoH a fegyvernél. Vagy súlyos milliók pluszban mindkét kasztnál.
- yeti: mi bajod a yetikkel? Mellesleg minden kasztnak vannak speckó képességei amiket lehet és illik használni. Gondolom a monknak is van pár jó dolga. Minek emeled ki itt a Nagy Fehér Embert? Az sem mindenható. Időszakos képesség, ha szar az alapod szar leszel vele is, ha nincs elég life ugyanúgy lecsapnak vele. Ilyen erővel törölgethetném szemeimből a krokodilkönnyeket, hogy a monk olyan jól kitér a csapások elől a barbi meg beleáll mindenbe. Na és?! Ez van, ezzel kell együtt élni :D

Visszatérve a példára. Ha egy barbár 10k armorral, 900-1000 közti resistekkel, passzív extra absorb mellett, 1200 LoH és aktív gyógyital ivással épp le tudja nyomni Ghomot akkor miért vagy feldúlva, hogy 830 res, 1200 LoH, 7k armor és mégis meghal a monk? Vérig lennék sértve ha menne neki. (vagy csak gratulálnék mert nem semmi munka).
1500-1700 LoH mellett egyszerű alaptámadás (frenzy) és WarCry használattal is le lehet nyomni a szellentőbajnokot. Ekkora különbség nincs a kasztok közt. Ha a quest a cél és nagyon nem megy neki, akkor szerezzen ólcsó szar LoH fegyvert. 7-900 LoH crap 4-500 DPS fegyveren van 100-300k goldért. ha kevés vehet kettőt. HA drága vagy így is kevés, akkor vehet egyszerű crap kék amut 5-600 LoH-hal 100k-ért. Ha 2000-2300 LoH-nál is meghal, akkor valamit nagyon nem érez a játékban, vagy súlyosan alulöltözött. 9K DPS-sel 414 DPS fegyverrel simán lenyomtam Ghomot a patch előtt, után, soloban és csapatban is 1600 LoH-hal. Ennyivel nem szarabb semelyik kaszt. 2300-zal még tán egy DH is lenyomná ha bele lehetne erőltetni a kezébe 1-2 rozsdás bökőt. Bár ha nyílpuskákban is van hasonló, akkor nem is kell a bicska :DDD

A másik lehetőség, hogy vagy nem áll annyit a gázban, vagy csapatban nyomja le, vagy megvár más javaslatokat is

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36052) Gorneck válasza Qru (#36050) üzenetére


Gorneck
titán

Voltam, csak korábban...reggel ugye én korán kelek...

Gorneck#1239

(#36053) bgufo válasza mikromanus (#36051) üzenetére


bgufo
csendes tag

Akkor kifejtem mert nem voltam érthető, bocsánat. Nem cuccokról beszélek hanem talentokról. Cuccokból mindkét kasztnak allres+res+main stat+vita kell tankként. Én a talentokról beszélek itt:
Barbárnak a warcry egyszerre ad 20% armort meg resistet, a monknak vagy az egyik van vagy a másik mantrából nincs a kettő egyszerre. Cuccból mind kell monknak is van is elég de vagy az armorom megy 8k fölé, 10k-ig nem tud mert nincs 2 passzív ami növelné vagy a resistem megy 1k fölé nincs olyan hogy mindkettő hacsak nincs 100+ milliós geared. Azonos gearbe ergo a barbár 20%-al több védelemmel rendelkezik. A jetit azért emeltem ki mert full passzív builddel is képes azzal a barbár dps-re még ha csak időszakosan is, Ilyen monknál megint nincs mert ahhoz mantra csere kell hogy dpst növeljek ugyanolyan gearnél ergo feladom a védelmet. Választani megint nem kell barbárnál mert mindkettő van egyszerre.
A Frenzyvel van +25% attack speed, ergo minden life on hit alapból 25% al erősebb barbáron mint bármilyen más kaszton.

Szóval elhiszem én hogy itt én vagyok a hülye, csak te is lásd be hogy ahhoz hogy a monkkal elérjem ugyanazt az eredményességet nem ugyanolyan gear kell mert a barbár talentjei egyszerre erősítenek mindenen míg a monké nem képes egyszerrre mindent felturbúzni 20-25%-al csak egyet legyen az armor vagy resist vagy dps. Ergo a többit meg kell venni. És ha azt a 830 all rest megdobod 20%-al mindjárt 1000 fölött lenne, ha a 7k armort megdobod 20%-al mindjárt 9k fölött lenne és az 1200 life on hitre rárakod a frenzy 25%-os attack speedjét mindjárt jobb lenne.
Csak ez továbbra sem barbár hanem monk, Szóval ne oszd az észt szerintem hogy mi kell monkkal Ghomhoz mert csak azt tudod barbárral mi kell.

[ Szerkesztve ]

(#36054) Tom5 válasza Sirandrish (#36032) üzenetére


Tom5
addikt

Csak Butchert öli 20 percig vagy mi?

(#36055) dobolan válasza Tom5 (#36054) üzenetére


dobolan
senior tag

old cemetery + festering woods ~10 perc alatt meg van az 5 NV. Utána utolsó szint warden + butcher kill gondolom én. Az megint kb. 10p

(#36056) F-ECT$ válasza Gorneck (#35991) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem hell végén volt kb 1M goldom úgy, hogy csak 1-2 fegyvert vettem AH-ban addig. Ha kb 1M-ból fel tudod úgy húzni a karaktert, hogy Inf A1 lemegy, akkor elkezded azt farmolgatni. Ha esik jobb cucc / tudsz újat venni, akkor eladod a régit, max pár 10k-t buksz rajta. Miért is nem jó ez?

Dive ever, work never.

(#36057) Qru válasza Gorneck (#36052) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Reggel én is korán keltem, rájöttem, hogy még sem akkora poén a csomagtartóban aludni mint elsőre tűnt. :D

#nincsbennetarcsi

(#36058) sith7 válasza Qru (#36057) üzenetére


sith7
nagyúr

:Y wtf ? :DDD

(#36059) vhunor válasza bgufo (#36053) üzenetére


vhunor
őstag

War Cry Impunity rúnával +50% resistet ad, nem 20%-ot.

(#36060) Djuree válasza Qru (#36057) üzenetére


Djuree
félisten

mivan, kicsit sokat ittál és nem akartál/tudtál hazavezetni? :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36061) Qru válasza vhunor (#36059) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jaja, 20%-os a Monknak van, de meg nem mondom fejből melyik rúna tolja. Az utolsó rúna a gyógyítós mantránál.

sith7: Nem egy Hilton de inkább ez mint az ittas vezetés. :)

mod:

Djuree: Ott a pont. :D Csak nem te is próbáltad már?!

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#36062) mpierre válasza Qru (#36057) üzenetére


mpierre
veterán

Autója válogatja. :D

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#36063) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

jó lenne ha mobilos appal is el lehetne érni az AH-t ... pl utazás közbe is lehetne bogarászni :D

(#36064) nofi


nofi
őstag

Hello!

Végre sikerült átjutnom inferno Act3-ba. Még csak az elején vagyok, így elnézve a Breach-es questig fogok tudni haladni egyedül, utána meg lehet, hogy hetekre leragadok, vagy kifogok valami jó public partyt.
Még mindig Monk, viszonylag alacsony DPS-sel (18k), viszont 50%-os a dodge-om. 32k élet, 7k armor és ~1200 LoH. A resistjeim 550 körül vannak, de már minden itemem ad 45-60 resistet, nem tudom, hogyan tudnám növelni. :F

Critre sajnos nem tudtam rágyúrni, 1-2 millióból gazdálkodtam eddig, ahhoz képest szerintem nem rossz geart AH-.ztam össze. :B Ha egyedül megyek akkor szigorúan egykezes + pajzs, partyban tudok dual wieldezni és akkor 1500 fölötti LoH-em van.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#36065) Qru válasza WhiteWalker (#36063) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ez már a "hivatalos" fórumon is felmerült. Sztem nem sokára jelnik meg ilyen app.

#nincsbennetarcsi

(#36066) Gorneck válasza F-ECT$ (#36056) üzenetére


Gorneck
titán

ACT4-ben vagyok csapattal és ha azt nézem nem is halok olyan sokat, mint amire számítottam. DPS kariként egész jó az átlagom szvsz.

Több, mint 100 órám van a játékban:
- AHból bevételem kb semmi, vagyis elhanyagolható, ha a cuccokat nézem.
- 3-4 hét alatt nem esett olyan cucc act1-ben amit el tudtam volna adni 150k felett vagy fel tudtam volna rakni (más gyengébb statokkal millókat kapott ami nem zavar, szerencséje volt, nekem nem) a wd-mre. Jahhh és a 3-4 hetet ne úgy értsd, hogy 2-3 naponta 1-1 óra, hanem minden nap 2-3-4 óra.
- levetett cuccokat nem tudtam eladni pedig 1 héten keresztül hírdettem

Miért is nem jó? Sztem leírtam mindent.

Gorneck#1239

(#36067) Cyberbeni válasza bgufo (#36053) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Frenzy 75% attack speed bónuszt kap, és 3 támadásból 240%-ot healel, fists of thunder 55% bónuszt kap, és 375%-ot healel, tehát monknak jobban jön a life on hit.
De armorban tényleg elég brutális, hogy két fő statból is kap, meg +45%, meg +50 resist.

@kabalthendk: all resist+bármilyen másik resist, és one with everything passzív, és így simán 100 fölötti resisteket kaphatsz bármelyik armorról.

[ Szerkesztve ]

(#36068) F-ECT$ válasza dobolan (#36055) üzenetére


F-ECT$
titán

És ez megéri? Egy elit pakkból is eshet jobb rare cucc, és amíg felépíted újra az 5 NV-t (a quest rest után), addig egy csomó itemtől elesel, nem?

Szóval úgy éri meg farmolni, hogy elindulsz egy adott actban, és a lehető legtöbb packot megölöd (meg persze bosst, ha az jön), nem?

Dive ever, work never.

(#36069) Djuree válasza Qru (#36061) üzenetére


Djuree
félisten

még nem próbáltam, de ami késik ugye :DDD
mindig bekunyerálom magam valakihez, így nem kell saját kocsival mennem és ihatok :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36070) dobolan válasza F-ECT$ (#36068) üzenetére


dobolan
senior tag

Szerintem se éri meg, csak leírtam, hogyan lehet megcsinálni. :)

Nekem ha gyorsan és biztosan kell valamire pár 100k gold, akkor átrakom a 300%os gf geart és kb. 1 óra alatt meg van act1-ben cemetery, festering 5NV, és a manortól kezdve végigmegyek mindent kitakarítok. Durván 300k gold felszedve + crap, és ha esik valami jó cucc (90%-ban nem szokott), azt el lehet adni.

Szvsz act2 jobb farmolni, ha 61-63 -as cucc kell, tegnap pl. elég jókat nyitottam kb. 3 óra játékkal 2,5m jött össze ah + felszedett gold. De tegnap nekem amúgyis valamiért jól ment az ah, mert amiket egész héten nem tudtam eladni, azt vasárnap megvették mindet.

(#36071) Qru válasza Gorneck (#36066) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Peched is van szvsz, nekem a nam túl jó cucaimat is elviszk 100-150k körül. Igaz van amit 3x is meghirdetek.

Djuree: Ez egy nem tervezett fordulat volt... :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#36072) maross válasza dobolan (#36070) üzenetére


maross
veterán

"Szvsz act2 jobb farmolni, ha 61-63 -as cucc kell, tegnap pl. elég jókat nyitottam kb. 3 óra játékkal 2,5m jött össze ah + felszedett gold. "

Nekem az ossz farmolasom nem adott eddig 2.5m goldot, nem ertem hogy csinaljatok. Pedig minden oles elott oltozom 200%+valorra.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#36073) vhunor válasza maross (#36072) üzenetére


vhunor
őstag

Eléggé szerencse kérdése ha nem bújod az AH-t újraeladható cuccokért. Én szombaton beraktam egy gyűrűt AH-ba ami a Ghom killem előtt esett pár perccel, a Ghom kill alatt használtam is, aztán elraktam, és el is feledkeztem róla. Szombaton vettem észre újra a ládában, 64 int, 30% critical damage, 202 life on hit, socket volt. Mivel lövésem sincs a wizardhoz, és nem volt kedvem utánanézni, felraktam 50k bidre buyout nélkül, aztán tegnap este a wimbledoni döntő után néztem rá, és 4,85 millióért kelt el :Y .

Bevallottan elég szerencsés voltam a használható dropokkal, mert azt act 3-4 képes barbáromra AH-ban összesen max. 1 milliót költöttem eddig.

(#36074) dobolan válasza maross (#36072) üzenetére


dobolan
senior tag

Ahh, ez puszta szerencse kérdése. Nekem 100% körül van az MF (valorral), ha a normális cuccaimat használom. Én sohasem cserélgetek. Viszont act2-ben valóban több magasabb item lvl tárgyat dobál, és nagyobb így az esély, hogy legyen közötte eladható is. Saját karimra használható dropról már rég nem álmodok, az dio3-ban luxus.
A +200%os mf-el csak azt éred el, hogy 2 helyett mondjuk esik 3 sárga, és így nagyobb az esélyed, hogy jót nyitsz.

(#36075) maross válasza vhunor (#36073) üzenetére


maross
veterán

Bujom epp eleget az ah-t. Bar nem jatszom nagyban, kis itemekbol mar osszejott 500+ euro, nem jellemzo, hogy elpazarlom az arut. De mindegyiket ah-bol vettem, 200k folott 1 max 2 cuccot talaltam eddig, nevetseges.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#36076) F-ECT$ válasza dobolan (#36070) üzenetére


F-ECT$
titán

Úgy látszik a hétvégi játékosok tegnap mindent megvettek :)

Dive ever, work never.

(#36077) sith7 válasza Qru (#36061) üzenetére


sith7
nagyúr

jogos :K

(#36078) oxox válasza Gorneck (#36066) üzenetére


oxox
addikt

en act1-ben a 3-as kuldetestol kezdem el altalaban a farmolast, vagy skeleton kingig, vagy vegig tolom act1-et. meglatasom szerint, csak gyurut amulettet lehet millios ertek felett talalni act1-ben (ket 1guriga feletti eladasom volt eddig)....egyeb targynal max 3-400k-sat dobott...de kb 30-40 sargabol 1 eladhato szokott lenni (mondjuk most happy vagyok, mert dobott egy lvl 62-es gyurut, es AH-ban nem talaltam hasonlot, kicsit gyengebbek vannak, tobb millioert...str 165, vit 69, critical dmg +32%+stock, amivel mar 200 feletti str van rajta)

jahh es meg egy meglatas varazslohoz kepest a szerzetes nem kicsit op... :K

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#36079) annonmi


annonmi
tag

sziasztok, nemrég jutottam hozzá D3-hoz elértem actI inf végét egy kb 50 óra játékkal egyenlőre eddig jutottam, Statok Nem egy erőgép :), de egyenlőre ez van!

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 - NMI#2665

(#36080) Toninho13


Toninho13
aktív tag

Én nem értem ezt a játékot... Buffolva 872-es allrezzel 3mp-ig a Monkommal ha beleállok egy fire chainbe, akkor meghaltam. Mekkora allrez kéne ACT II-re? 1200? Ígyis már alíg maradt dps-em....

(#36081) dobolan válasza oxox (#36078) üzenetére


dobolan
senior tag

Varázslóval az a baj, hogy szétnerfelték a valamire való képességek nagy részét, és így nagyon meggyengült. Amúgy jó lenne az.

Toninho13: 3mp az baromi sok idő :D

[ Szerkesztve ]

(#36082) Gorneck válasza oxox (#36078) üzenetére


Gorneck
titán

Ha a szerencse nincs melletted mind1 mit csinálsz...van akinek bejön van akinek nem...de engem nem zavar, mert bőven elégedett vagyok azzal ami van...jelen esetben crit esetén 250-280k sebzésről beszélek.
Csak kicsit unalmas olvasni ezt az 500k-s gearrel meg lehet váltani a világot szöveget...jahh, ha mázlid és kurva sok időd van biztos...

(#36080) Toninho13: Kb, de a legjobb, ha mozogsz is néha...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#36083) mpierre válasza Toninho13 (#36080) üzenetére


mpierre
veterán

Az érdekes. 7-800 közötti rezisztekkel egész jól megy az act 2. A wallerek okoznak kellemetlen pillanatokat, hiányzik a leap. Act 1-ben már meg se hatja a barbot a fire chain. De ne állj benne sokáig... Az jó játék, amikor kiháromszögelnek a rohadékok.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#36084) Qru válasza Toninho13 (#36080) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Futkossál én is azt csinálom a Monk-al. Gorneck a megmondhatója. :D

#nincsbennetarcsi

(#36085) vhunor válasza maross (#36075) üzenetére


vhunor
őstag

Jahogy 500 euro. Akkor miről beszélünk? :)

(#36086) Gorneck válasza mpierre (#36083) üzenetére


Gorneck
titán

Jahhh, ne is mond...szombaton beépítettek minket a falba...kb abban a pillanatban kirepültünk a képernyőről...pislogtunk is, hogy ez mi a fax volt?! :D

Gorneck#1239

(#36087) skater86 válasza nofi (#36064) üzenetére


skater86
tag

Hello!

A resistet legolcsóbban, úgy tudod Monknál felturbózni, hogy a cucon all res van + egy másik resist. Viszont akkor az összes cuccot úgy kell megválasztani, hogy az all res mellett ugyanaz a resist legyen, aztán egy All-In-One passív skill + a Healing aura, a + 20% resistes rúnával...Persze ezzel a módszerrel, 1 passzív skillt fel kell áldozni, meg az aura pluszban...Viszont "fillérekből" össze lehet dobni az 1000 resist, mindenből. Nekem is így van, csak sajna a DPS és LOH kevés...ahoz meg sok lóvé kell.

(#36088) F-ECT$


F-ECT$
titán

Wizarddal én most így nyomulok, kicsit hiányzik a DS, lehet visszateszem a teleport helyett. 34k dps, a1 végig megvan 1-2 halállal, a2-t csapatban fogom majd próbálgatni. (36k hp, 350 körüli res, és a buffommal 4-5k közötti armor.)

A build nem tudom, hogy mennyire életképes, mert a1 már szerintem akármilyen builddel lemenne, de egyelőre élvezetes így menni.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#36089) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Belial király volt...bejött a drága..és adott is két sárga pajzsot a dual wieldes Barbimnak :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36090) skater86 válasza skater86 (#36087) üzenetére


skater86
tag

One with Everything passzív...elírtam.

(#36091) Cyberbeni válasza skater86 (#36087) üzenetére


Cyberbeni
addikt

mantra of evasion - hard target jobb, mint a +20% resistes mantra.

(#36092) Toninho13 válasza Qru (#36084) üzenetére


Toninho13
aktív tag

Alapjáraton azt csinálom, de a szűk dungeonokban nem tudok hova futni egy arcane+fire chain párossal is rendelkező elit packtól... :( Csak azt nem értem, hogy pl ACT I-ben röhögve végigfutok akár 400-as allrezzel nagyobb probléma nélkül.

(#36093) maross válasza vhunor (#36085) üzenetére


maross
veterán

500eurobol 0 euro az amit dropkent kaptam a jatekbol,errol szolt a dolog :). A tobbi nem a jatek erdeme :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#36094) Cyberbeni válasza Toninho13 (#36092) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nagyobb mlvl->kevesebbet ér a resist/armor+alapból is nagyobb a sebzésük.

(#36095) dobolan válasza F-ECT$ (#36088) üzenetére


dobolan
senior tag

Ha a glass cannon-t lecseréled Blur-ra, és az energy armornál prismatic-ot használsz, act1-ben nem fogsz meghalni, csak ha túl sokat ácsorogsz ártalmas helyen. :)

(#36096) sith7 válasza Toninho13 (#36080) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem 690 az all res, és inf act 3 -ban, tegnap gyújtotottam meg a tüzeket ... lényeg: itt már nem lehet sokáig egy helyben ácsorogni ... elsütöd a spell - eket, ütsz rájuk párat, aztán séta, mire újratöltődnek

Szerintem annyi res nincs ebben a game - ban, amennyivel az aládgyújtott tűzben tudnál nyugodtan ácsorogni :N

(#36097) Iginotus válasza Cyberbeni (#36094) üzenetére


Iginotus
őstag

#36013-re tudsz valamit írni?
És látom, hogy 2 db 1 kezes kell crittel és sokettel.

Plug and Pray... :)

(#36098) skater86 válasza Cyberbeni (#36091) üzenetére


skater86
tag

Oké, aláírom, de konkrétan a resistekre gondolt, hogy lehetne növelni.

(#36099) warcat


warcat
veterán

Durva ezeket a számokat olvasni, 2-300k gold, nem semmi türelmetek van hozzá,tisztelet értr,tegnap flipelésből,tisztán kerestem 25 milliót :(

EA: It's in the crate!

(#36100) F-ECT$ válasza dobolan (#36095) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem okoz gondot az az 1-2 halál, és így élvezetesebb egy picit :) A2-n úgyis kell egy kicsit erősíteni a védelmet.

warcat: a flipeléshez is sok idő kell, bár tény, hogy sokkal jobb a g/óra aránya. Viszont aki JÁTSZIK, és mellette keres még valamennyi goldot, az lehet jobban élvezi a dolgot.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.