Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#56201) anorche1 válasza the dealer (#56200) üzenetére


anorche1
őstag

Szerintem kukkants be az eszközkezelőbe hogy még mi hiányzik, ne hogy rossz pillanatban derüljön ki, hogy pl. bluetooth, kártyaolvasó nem jó.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#56202) Francia91


Francia91
veterán

Újratelepítettem a Precision M6600-ast, mert volt pár Windows probléma, valami összeakadt valamivel
Minden rendben, kivéve a fényerőállítást, az nem megy. nVidia driverből a legójabbat tettem fel, nem azt, ami a DELL oldalán van az M6600-ashoz. Itt lehet a hiba? Minden más fel van telepítve

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#56203) somasz válasza Francia91 (#56202) üzenetére


somasz
Topikgazda

I first had to run Regedit.exe and then edit the registry key Feature Test Control in
HKEY LOCAL MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\Class{4d36e968-e325-11ce-bfc1-08002be10318}\0000 (or 0001)
I set the value to 0x0000fb20 (64288).

Ha így sem megy, akkor fb20 helyett ffff-re írd át. Restart után menni fog.

Ismeretlen eszközöd nem maradt?

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#56204) Deion Branch


Deion Branch
tag

Üdv! Inspiron 5567-ről mi a vélemény? (átlagos felhasználásra, cadcam progik futtatására, max 1-2 régebbi játék)

(#56205) Francia91 válasza somasz (#56203) üzenetére


Francia91
veterán

Újraraktam a Winfost, az nVidia-t nem látta ismeretlen hardverként sem a DDU eltávolítás után... Felrakok megint mindent a megfelelő sorrendben, jelentkezem, hogy mire jutottam

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#56206) somasz válasza Francia91 (#56205) üzenetére


somasz
Topikgazda

Nem értem a problémát, feltetted az nvidia oldaláról a drivert, csak nem megy a fényerő állítás. Erre megoldás a regedites átírka.

Amúgy optimus miért nincs bekapcsolva?

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#56207) Francia91 válasza somasz (#56203) üzenetére


Francia91
veterán

Böngészem már egy ideje, de nem találom ezt az értéket (0x0000fb20 (64288)) a Regeditben....

Én sem értem a problémát, az Optimus engedélyezve van a BIOS-ban :U
Kutakodok még...
Amúgy most DELL-es Intel HD és nVidia drivert tettem fel, de csaknem találom ezt az értéket sem a 001-nél, sem a 000-nál...

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#56208) somasz válasza Francia91 (#56207) üzenetére


somasz
Topikgazda

Feature Test Control-t kell keresni!

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#56209) Francia91 válasza somasz (#56208) üzenetére


Francia91
veterán

Na, épp most akartam írni, hogy fórumon találtam hasonló leírást, ezt átírtam (Feature Test Control), és megy :R
Az az érdekes, hogy mikor megjött a gép, és feltelepítettem, akkor nem volt ilyen gondom... Ha most ezt az nVidia drivert lefrissítem a legfrissebrre, marad a fényerőállítás? Mert eddig a legfrissebb nVidia drivert használtam (fényerőállítás is ment rendesen), most csak a biztonság kedvéért tettem fel a DELL-eset, viszont ez majdnem bronzkori driver

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#56210) somasz válasza Francia91 (#56209) üzenetére


somasz
Topikgazda

Legfrissebbel is megy, valszeg át kell írni.

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#56211) pasics válasza Dhampir (#56180) üzenetére


pasics
újonc

7559 ből is van 4k érintő nem rég vettem mondván biztos jó. Bevilágítás nekem szerencsére nem volt. Viszont rettentő idegesítő volt a kijelző nagyon fényes minden újlenyomat meglátszott rajta. Nem volt egyszerű driverekkel működésre bírni az érintős részét. Vissza is küldtem pár nap elteltével cserélni sima fullhd ips re. Első db nagyon szar volt lilult alul a kép és a 2 sarok fehéredett rendesen. Ez számomra elfogathatatlan volt. Amikor hívtam a boltot mi a szitú azt mondták minden db ilyen ebben a típusban. Vissza küldtem majd egy másik helyről megrendelve megjött a 2. db szinte semmilyen kijelző hibával. Egy nagyon halvány fehér van a jobb alsó sarokban és ennyi kb de ez is elég nehéz észrevenni.

(#56212) Dhampir válasza pasics (#56211) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm, hogy megosztottad! :R

(#56213) gmeszaros


gmeszaros
tag

Sziasztok! Van egy E7440 -esem, aminek az egyik egergombja nem mindig veszi a kattintast. A garancia (NBD) jovo het szerdan (azaz 2 nap mulva) jar le. Ki is szeretnem tisztittatni belulrol, ha mar lejar a garancia. A Dell honlapjan azt olvastam, hogy ez csak akkor lehetseges, ha beviszem az egyik szervizbe.

A kerdesem: melyik szervizbe erdemes bevinnem Budapesten, ha azt szeretnem, hogy rendesen dolgozzanak, es meg aznap megcsinaljak a javitast/cseret plusz a kitakaritast?

Koszonom!

(#56214) somasz válasza gmeszaros (#56213) üzenetére


somasz
Topikgazda

Én felhívnám a Humansoftot, jöjjenek házhoz. A takarításra is rákérdezhetsz.

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#56215) Remiel válasza gmeszaros (#56213) üzenetére


Remiel
őstag

Nekem is volt ilyen, felhívtam a Dell-t másnap jött a szerelő és kicserélte az egérpadot billentyűzettel együtt, plusz a kijelzőt is, mert volt rajta egy pixelhiba.

Egyébként a Lehel és a Dózsa György út sakától nem messze van egy CHS szervíz nekem eddig mindent korrekten megcsináltak.

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#56216) SzaboZE válasza gmeszaros (#56213) üzenetére


SzaboZE
addikt

A tisztitás nem garanciális jellegű munka, amennyiben más miatt nem kell szétszedni a gépet, úgy evvel számolj. A dellnél nem úgy van, hogy beviszed és aznap kész, hanem a hibabejelentés után megrendelik az alkatrészt. Attól függ a beérkezés ideje, hogy milyen garanciád van a gépre. Ez 1 naptól 1-2 hétig terjed.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#56217) Remiel válasza SzaboZE (#56216) üzenetére


Remiel
őstag

Nekem szerencsém volt a legtöbb amit szervízben töltött a gép 4 nap volt, de az is csak azért, mert pénteken vittem be, egyébként másnapra akkor is meglett volna. Ja és lementették az adataimat ingyen, amiért hálás vagyok nekik, pedig előtte pedzegették, hogy azért fizetni kell.

De átlagban elmondhatom, hogy másnapra megjött az alkatrész és nagyon segítőkészek voltak. Hogy ez az NBD gari miatt volt e, vagy mindig így megy passz

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#56218) gmeszaros válasza somasz (#56214) üzenetére


gmeszaros
tag

Koszonom mindenkinek a segitseget! Felhivtam a Humansoft-ot (a CHS-es boltot nem talaltam. Megneztem Google Street View-n is, de ott sem lattam), mar fel is vettek az adataimat. Azt mondtak, hogy a bejelentes ideje szamit.

A takaritasra azt mondta, hogy majd mondjam a kijovo embernek. Esetleg mondhatom azt, hogy melegedik a gep. Jo, ha ki van takaritva, de szerinte nem kritikus az sem, ha nincs.

Vegulis mindegy, legrosszabb esetben kitakaritom majd en, ha kell.

(#56219) Remiel válasza gmeszaros (#56218) üzenetére


Remiel
őstag

A CHS:

Cím: Budapest, Lehel u. 12, 1134
Telefonszám: (1) 814 9190
Nyitva tartás: Ma nyitva · 8:30–17:00

google maps

C szervíz néven fut a neten

egyébként én a Dell ügyfélszolgálatát hívtam, ők intéztek mindent, csak amikor bevinni kellett adták meg ezt a címet, mert egyébként kijött a szerelő, csak az adatmentés komplikálta a dolgot.

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#56220) mghltm válasza gmeszaros (#56218) üzenetére


mghltm
addikt

ha van egy kis muszaki erzeked, a dell gepekhez reszletes karbantartasi es szerelesi leiras van. youtube video szinten elerheto.

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#56222) HIJ


HIJ
őstag

Sziasztok!

Szerintetek mi lehet a baja egy e5520 -nak, aminél egyik napról a másikra nem működik a mikrofon? Már próbáltam oprendszer újratelepítést és power button panelt is cserélni, de semmi. Azt mondja hogy nincs csatlakoztatva a mikrofon.

Ebbe a gépbe hány mikrofon van tulajdonképen? Mert pl van két lyuk a kijelzőkáván is...

(#56223) SzaboZE válasza HIJ (#56222) üzenetére


SzaboZE
addikt

És kamera van-e a gépben? És azt látja-e az oprendszer? A mikrofon fent van a kávában, szóval a power button panelnek nem sok köze van hozzá :) Lehet hogy csak lehúzódott a kábel a mikrofonról.

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#56224) HIJ válasza SzaboZE (#56223) üzenetére


HIJ
őstag

Kamera van és látja is.
A bower button panelen is van mikrofon: Dell Latitude E5520 Power Button and Mic Port Circuit Board...

De akkor még megnézem a kávában lévőket, h hova futnak be.

(#56225) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

Na, meglett bátyám új 5570-je. A konfig a következő: i5-6300u, 8 GB 2133MHz DDR4 RAM, 15,6" FHD IPS kijelző, 500 GB HDD (7200 rpm-es WD Black winchester), plusz extrák (háttér világításos billentyűzet, ujjlenyomat olvasó, 720p-s kamera zajszűrős mikrofonnal).
Alapvetően elégedett vagyok a gép felépítésével, átjön rajta a prémium érzet (még akkor is ha az 5xxx sorozat a business Latitude-ök "belépője"). Kellemes a fogása, és igaz hogy 15,6"-os a gép, de nem túl vastag (és nem is annyira vékony) - kifejezetten kellemes.
A kijelző zsanérjai jól tartják a kijelzőt, nincs holtjáték vagy remegés benne - egy kézzel szépen nyitható, nem szükséges erőlködni a felnyitáshoz. A kijelző nagyon szép képet ad, a betekintési szögek kiválóak. A billentyűzeten kellemes gépelni, megfelelő a merevítése így nem horpad gépelés közben. A háttérvilágítása kiváló, teljesen sötétben jól látható minden billentyű. Az ujjlenyomat olvasó is rendben teszi a dolgát, a Windows alapértelmezetten felismerte és használható volt jelszó beállítása után. Viszont én kicsit lassúnak érzem a lehúzós társaihoz képest és kicsit sok helyet foglal el úgy látom. A kamera és a mikrofon kiváló, mögöttem egy lámpával is megfelelő fényerővel tartotta a képet, nem sötétültem el egy pillanatra sem. A hangszórók is megfelelő minőségűek, csodát azért nem kell várni, de megfelel alapdolgokra.
És most jöjjön egy kis negatívum. Az 500 GB-os HDD-t (amin meglepődtem, 7200 rpm-es WD Black, szép!) egy 250 GB-os M.2-es Samsung 850 EVO-ra cseréltük. Eredetileg úgy akartuk, hogy a HDD az SSD-vel lesz együtt a gépben, DE sajnos ez fizikailag lehetetlen:

Ez nem a mi laptopunkról készült kép, de ugyanígy nézett ki belülről. Szóval zöld kerettel kiemeltem a HDD helyét, és pirossal az M.2 helyét. Ahogy a képen látszik a HDD túlnyúl egy pár centiméterrel, és elveszi a helyet az SSD-től. Úgyhogy nem megoldható fizikailag a két eszköz együtt a gépben. Ja és ha HDD-vel rendeli az ember a gépet, akkor nem adnak neki lefogatót az M.2 csatlakozóhoz - nincs semmi a lefogja, maga a hátlap fogja az SSD-t. És a lefogató az kb. 15-25 dollárba kerül (eredetileg a Delltől rendelve). Szóval nem valami elegáns megoldás a dolog... viszont ha az ember úgy dönt hogy nagyobb akkumulátort szeretne (6 cellás / 84 Wh-s akksit), akkor az szépen elfér az SSD mellett, kitölti a a plusz helyet gond nélkül (így már van értelme a dolognak). Annyit még megjegyzem, hogy van +1 szabad slot memóriának, szóval gond nélkül tudom majd bővíteni 16 GB-ra a jövőben ha igény lesz rá. A HDD-ről még csak annyit, hogy egy USB 3.0-ás házba raktuk bele és úgy fogjuk használni, külső adathordozóként.
A gép teljesítményével nagyon megvagyok elégedve, pozitívan csalódtam a hűtésben: nem melegszik túl a gép és nem hangos a hűtése. Csak akkor hallottam igazán járni mikor BIOS-t frissítettem rajta. Szóval ez kifejezetten pozitívum, végre egy csendes, annyira nem melegedő Dell gép.

Összességében nagyon tetszik a gép, jó vételt csináltunk. :)

[ Szerkesztve ]

(#56226) haxxika válasza PrometheusX (#56225) üzenetére


haxxika
senior tag

Korábban már volt erről szó, és akkor is az volt, hogy elég idiótán lett ez megcsinálva. Mennyivel nyúlik magasabbra egyébként a vinyó? Teszem fel azt, hogy ha egy 7mm-es vinyót raksz bele, akkor azzal beférne-e, vagy a WWAN helyére 2242-es m.2 ssd nem megy be? Valaki E5470-en megpróbálta, és ott működött.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#56227) PrometheusX válasza haxxika (#56226) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

WWAN portról nem tudok nyilatkozni, Dell szervizelőnket kérdeztem (akitől rendeltem a gépet), ő azt mondta, hogy nagyon válogatósak és nem biztos hogy működne benne az SSD. Illetve én úgy láttam hogy még 7mm-es winyóval sem férne be az SSD. :(

[ Szerkesztve ]

(#56228) anorche1


anorche1
őstag

Nektek is könnyen sérül, kopik a 6440 oldalsó szürke kerete?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#56229) somasz válasza anorche1 (#56228) üzenetére


somasz
Topikgazda

A szürke fém váz mindegyik gépen könnyen kopik.

PrometheusX: wwan helyére lehet elvileg betenni ssd-t, transcendről bootol pl. az 5470. És max. 32GB-ra bővíthetsz ramot!

[ Szerkesztve ]

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#56230) PrometheusX válasza somasz (#56229) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

:R Majd akkor lehet oda is bővülünk, ha lesz rá igény.

(#56231) haxxika válasza anorche1 (#56228) üzenetére


haxxika
senior tag

Lassan egy éve cipelem, hurcolom de semmi. Mondjuk 2 hét után vettem hozzá egy Samsonite neoprém tokot, szóval becsben van tartva. De egyébként ha van még rajta gar, akkor szólj a humansoftnak és cserélik. Nekem a fedlapon van egy nagy kopás (pont mielőtt vettem a tokot, akkor jött össze), arra mondták, hogy gond nélkül kicserélik.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#56232) XZoli


XZoli
aktív tag

Dell Inspiron 7559-ben alapcsere után, most a kijelzőt is cserélik mi jöhet még? :W

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#56233) Dhampir válasza XZoli (#56232) üzenetére


Dhampir
félisten

Mióta van meg a gép?

"Jó a rosszban" az lehet, hogy legalább kicserélik a kijelzőt, és nem hajtanak el.

(#56234) anorche1 válasza haxxika (#56231) üzenetére


anorche1
őstag

Jövő februárban jár le a gari, majd előtte megpróbálok kicseréltetni, a fedlappal együtt (ha kijelzőt cseréltetek, akkor cserélik a fedlapot is, vagy külön kell kérni?). A probléma, hogy nem sikerült honosítani a garit. De ez a jövő gondja.

A jelen gondom az, hogy ezek a festékleverődések csak a bal oldalon vannak, pont ott, ahol csuklómat tartom, pont, ahol az órám csatja van :O :O

Az órával rendelkezők ezt hogy oldják meg? Nem csak ennél a típusnál, hanem az összes notebooknál.
Megpróbálom lazábbra venni, és feljebb húzni ilyenkor, hogy ne érjen hozzá.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#56235) ginola


ginola
addikt

Sziasztok

Tegnap bővítettem 8 Bb-re Dell 5430-ban a RAM-ot, teszt szerint tökéletes.
Lehet a bővítésnek köze ahhoz, hogy (most akku nélkül töltőről használom a gépet), minden második bekapcsolásnál elfelejti a dátumot, kiírja, hogy invalid system......... Ez mitől lehet?

(#56236) haxxika válasza anorche1 (#56234) üzenetére


haxxika
senior tag

Leveszem az órát :U Nem tudom egyszerűen magamon tartani, ha egy helyben vagyok.
Nekem se itthoni a gar, hanem németországi, ismerős Humansoftnál mondta, hogy mondjam nyugodtan mi a gond, megoldják. Szerintem neked is elég annyi, hogy kérlek kijelzőpanel, fedlap, váz.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#56237) XZoli válasza Dhampir (#56233) üzenetére


XZoli
aktív tag

2016. szeptember. Másfél hét munkagép nélkül :W

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#56238) haxxika válasza XZoli (#56237) üzenetére


haxxika
senior tag

Ismerősi körben volt olyan, hogy 2 hónapja volt szervizben a Thinkpad Lenovoéknál.. Szóval a tied még a jobbik eset.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#56239) Dhampir válasza XZoli (#56237) üzenetére


Dhampir
félisten

Együttérzésem. Vigasztaljon, hogy szinte új gépet fogsz kapni, legalábbis új belsővel és kijelzővel.

(#56240) malnabokor


malnabokor
senior tag

Sziasztok,

Szeretném frissíteni a Dell gépem wifi kártyáját, hogy tudja az AC szabványt. A gépem: Dell Inspiron 7520 (15R SE). és ezt a kártyát néztem ki a régi wifi kártya helyére:
Intel 7265NGW m.2 ngff ac

A kérdésem, hogy
1) egyáltalán lehetséges, hogy más típusúra cseréljem és működni fog?
2) Ez megfelelő szerintetek?
3) Esetleg van más ajánlott opció vagy kártya? (külső usbset nem szeretnék venni, mert ez nem drágább megoldás, beszerelni is be tudom a kártyát, és akkor minek foglaljon egy USB-t)

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#56241) Sententious válasza malnabokor (#56240) üzenetére


Sententious
tag

Lenne egy olyan kérdésem, hogy ha külföldről / szürkeimportos gépet vásárol valaki (24hónap garanciával), mennyibe kerül a honosítás, és ki lehet-e egészíteni +12 hónappal (így a magyar gépekre érvényes 36 hónapos garancia lenne rá)?

Valakinek tapasztalata?

Köszi!

(#56242) Tompie válasza malnabokor (#56240) üzenetére


Tompie
őstag

Szia!

Nekem a gépembe E6530 Mini PCI-E kártya való. Aliexpressről rendeltem bele egy Intel® Dual Band Wireless-AC 7260 kártyát, tökéletesen működik.

(#56243) malnabokor válasza Tompie (#56242) üzenetére


malnabokor
senior tag

Köszi, végül én is ezt rendeltem, nekem is PCi és Half Mini kellett.

Tudom, nem túl bölcs utólag megkérdezni, de akadhat olyasmi problémám, hogy esetleg nem akar működni majd a gépemmel? (HP-nál olvastam, hogy van valamilyen BIOS tiltás, hogy csak bizonyos típusok működjenek(?))

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#56244) Core2duo6600


Core2duo6600
veterán

Hello,

Dell latitude E6430
Bios frissítés után, bekpacs felvillan, és kikapcsol.

Valószínű, hogy a bios frissítés közben történt valami,

Mit lehet tenni ?

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#56245) Tompie válasza malnabokor (#56243) üzenetére


Tompie
őstag

Jól olvastad és az HP-nál van, Dell-el működik. Amúgy BT probléma szokott lenni ami az utolsó láb leragasztásával orvosolható.
Nekem sem sikerült a BT-t életre kelteni, de azt letiltottam és továbbra is használom a Dell BT-t.
Ha a Dell BT-t tiltottam a kártyán levő Intel BT akkor sem akart működni.

Jelenleg stabilan, gyorsan működik a WiFi és végül is van BT (DELL) is.

[ Szerkesztve ]

(#56246) PrometheusX válasza Tompie (#56242) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

Mi is ilyen kártyákat használunk, tökéletesen működnek. :K

(#56247) Tompie válasza PrometheusX (#56246) üzenetére


Tompie
őstag

Nektek működik a BT? Nekem sikerült a kártyán levő BT-t működésre bírni :)

Mert ok, hogy most a DELL BT-t használom, de azért érdekelne :)

[ Szerkesztve ]

(#56248) malnabokor válasza Tompie (#56245) üzenetére


malnabokor
senior tag

Azt hol tudom kideríteni, hogy DELL BT-om van(?) Én meg vagyok győződve, hogy a jelenlegi Intel Centrino 2230 kártya Bluetoothát használom, amit le szeretnék cserélni. (Ezek után remélem működni is fog az új Bluetooth-a is, nem szeretnék BT nélkül maradni :) )

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#56249) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Egy Dell Inspiron 7746 notin gyakran nem működik a space-billentyűzet, pontosabban nem mindegy, hogy a felületét hol üti le a gépelő.

Ez folyamatos gépelés közben eléggé zavaró, mert állandóan megakasztja a munkát.

Vajon ez típushiba ennél a szériánál, vagy egyedi hibajelenség lehet?
Például Dell Inspiron 5748/5749 esetében nem tapasztaltunk ilyen jellegű space-billentyűzet problémát.

(#56250) Tompie válasza malnabokor (#56248) üzenetére


Tompie
őstag

Az eszközkezelőben látni a Bluetooth rész alatt.

Itt látszik az Intel is és hogy le van tiltva és csak a Dell van használatban, ha nem tiltom le az Intelt akkor az is bezavar, így viszont a Dell tökéletesen működik.

Azért az érdekelne akinek szintén ilyen Intel Wireless-AC 7260 kártyája van neki működik-e a BT és hogy bírta működésre. :)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.