Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#18001) stifi válasza SzaboZE (#17996) üzenetére


stifi
senior tag

igen, a gép garanciája vonatkozik, ami jogszabály szerint 1 év.
az ezen túli garanciát a gyártó vállalja, és első kikötése, hogy a töltőre / akkura nem vonatkozik.

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#18002) stifi válasza sonicman89 (#17993) üzenetére


stifi
senior tag

ha nem bizonyítható hogy a sérülés összefüggésben van a hibával, akkor kutya kötelességük javítani. (pl ha betöröd a kijelzőt, attól még a hibás HDD-t cserélniük kell, ha nem egy autó ment át a gépen..)

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#18003) vassgaby89


vassgaby89
csendes tag

Sziasztok!
Van egy alig 2 hetes Dell Inspiron N5010-es laptopom és jelentkezett egy probléma is. A touchpad görgője hol jó, hol nem... A Sinaptics drivert már számtalanszor újraraktuk, utána egy darabig működik, de ált. másnap már nem.

Volt vkinek hasonló gondja/megoldása?

(#18004) Moonwolf válasza vassgaby89 (#18003) üzenetére


Moonwolf
senior tag

pontosabban melyik modell és specifikáció?
mert több is van belőle

=Privát üzenetre illik válaszolni!= \...Az élet értelme nem a létezés, hanem a létezés által megtett út...\

(#18005) Buda76


Buda76
senior tag

Esetleg ha valakinek van már tapasztalata Dell inspiron i3, radeon5650 driverei felrakásáról, hogyanjáról ilyesmi, az nagyon megköszönném ha valahogy megosztaná.

(#18006) Rocko007


Rocko007
aktív tag

Van-e valakinek tapasztalata a Vostro v130 (Vostro 3300)-as gépről?

(#18007) vassgaby89 válasza Moonwolf (#18004) üzenetére


vassgaby89
csendes tag

ez lenne az...

(#18008) delbarta


delbarta
senior tag

n5010, radeon 5650. Kijött az új 11.3-as ati catalyst driver az ati honlapján. Végre javították az akadozó wmv fájl lejátszás problémát. És van új cd/dvd író firmware is: D400, A03 a TSST TS-L633J írókhoz. Ez a dell oldalán.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#18009) Aslan válasza delbarta (#18008) üzenetére


Aslan
aktív tag

Köszi delbarta! Esetleg nincs infód, hogy előreláthatólag az N5010-eshez mikor jön az A13-as BIOS?

SAMSUNG GALAXY S20+ 5G - azé me jóóó!

(#18010) detoti


detoti
csendes tag

Tudna nekem valaki segíteni ?

Most kaptam egy ilyen gépet : Inspiron M5010
de a webcamot nem tudom bekapcsolni rajta , illetve a szoftverét sem találom a gépen.
Hogy tudok szerezni hozzá, és mit kell letöltenem.

Hp volt eddig annak a szoftverén voltak ilyen voicces dolgok amik eltórzítják a fejet, vicces avatarok stb... íIlyesmit keresek rá . (azaz ne csak a msn-n működjön a kamera)

előre is köszi !

(#18011) Alien891024


Alien891024
csendes tag

Helosztok. egy haverom vett egy ilyen gépet: http://ipon.hu/webshop/product/_dell_inspiron_n5010_fekete_127470/173888

tökéletesen működik 1 szépség hibája van ,hogy az fn billentyű az f1 f2 f3 f4 stb. gombokat kezeli nem pedig ami a megszokott, hogy úgy adunk plusz hangerőt vagy nyomjuk ki a wifit
ez a fordított dolog nagyon furcsa ráadásul total commanderben nagyon zavaró is. Meg lehet változtatni ezt valahogy?

ALien

(#18012) nemcso válasza Alien891024 (#18011) üzenetére


nemcso
senior tag

1. BIOS-ban beállítható, hogy melyik "sor" legyen az alap.

2. Dell QuickSet programmal windows-ból állítható ugyanez.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#18013) Alien891024 válasza nemcso (#18012) üzenetére


Alien891024
csendes tag

Köszi a gyors választ!

ALien

(#18014) detoti


detoti
csendes tag

Nem megy a multitouch a gépen, ez szoftver ?

(#18015) nemcso válasza detoti (#18014) üzenetére


nemcso
senior tag

Synaptics Touchpad Driver
[link]

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#18016) nemcso válasza detoti (#18010) üzenetére


nemcso
senior tag

Dell Webcam Center

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#18017) SzaboZE válasza stifi (#18001) üzenetére


SzaboZE
addikt

Ha a gép három év garanciával lett vásárolva, akkor a töltőre is annyi a gari.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#18018) SzaboZE válasza Z86 (#17997) üzenetére


SzaboZE
addikt

Nem tudom honnan szeditek ezt, a dellnél a töltőre a gép garanciája érvényes.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#18019) Z86 válasza SzaboZE (#18018) üzenetére


Z86
őstag

Ezek közül nézd meg bármelyik gépet.

(#18020) badika


badika
tag

Sziasztok!
Március 31-én vettem egy Dell xps l502 (i3-as) laptopot. A ventilátor szinte állandóan felpörög, még netezés közben is. Nagyon zajos és idegesítő. Internetezés közben alaplap és cpu 60 fokos, játék közben felmegy 80-85 fokra. Normális ez? Másnak tapasztalata? Engem megőrjít! Ott tartok, hogy visszaküldöm a boltba (8 napos visszavétel). Ez a visszavétel hogyan működik, erről tud valaki valamit?
Segítsetek, ha tudtok!

(#18021) delbarta válasza badika (#18020) üzenetére


delbarta
senior tag

8 munkanapon belül, indoklás nélkül elállhatsz a szerződéstől, ha interneten vásároltál és kiszállítással vetted a terméket. Itt van egy leírás: [link] ("Az elállás joga:" részt keresd), de nézd meg annak a cégnek a honlapján, ahol vetted, ott kell lennie.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#18022) polip


polip
addikt

hétvégi áreső!!! :Y :Y

[link]

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#18023) ribery22 válasza polip (#18022) üzenetére


ribery22
tag

http://www1.euro.dell.com/hu/hu/otthon-es-otthoni-iroda/Laptopok/inspiron-15r-n5110/pd.aspx?refid=inspiron-15r-n5110&s=dhs&cs=hudhs1&~ck=mn
Lehet, hogy kisöprés és máshol is olcsóbb lesz

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#18024) badika válasza delbarta (#18021) üzenetére


badika
tag

Innen vettem és igen csütörtökön hozta a futár. Én nem találtam az oldalukon erre vonatkozóan semmit. Lehet, hogy csak figyelmetlen voltam?

(#18025) Z86 válasza badika (#18024) üzenetére


Z86
őstag

Itt az Az elállás joga című résznél.

(#18026) delbarta válasza badika (#18024) üzenetére


delbarta
senior tag

Pedig ott van: [link] Elállás joga

Na, látom megelőztek. :) Kötelező kiírni minden ilyen jellegű boltnak.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#18027) badika


badika
tag

Megtaláltam a leírást az oldalukon

(#18028) spiercell válasza polip (#18022) üzenetére


spiercell
aktív tag

kb 10 napja volt ugyanez a konfig az iponban 169k-ért, de csak 1-2 napig

(#18029) badika válasza Z86 (#18025) üzenetére


badika
tag

Köszönöm a segítséget! Azt hiszem hétfőn megy vissza :O :W

(#18030) Avicularia válasza badika (#18029) üzenetére


Avicularia
veterán

Kíváncsi leszek mennyi idő múlva adják vissza a pénzt.Majd írd meg ha kérhetem..

(#18031) Kobe válasza ribery22 (#18023) üzenetére


Kobe
veterán

nem lehet, hanem biztos, mivel 1-2 hét múlva jönnek az n5110esek...

(#18032) polip válasza ribery22 (#18023) üzenetére


polip
addikt

ezt nem vitatja senki de a sandy bridges gépek drágábbal éesznek, ma jött az új árlista :)

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#18033) polip válasza spiercell (#18028) üzenetére


polip
addikt

tuti nem :)

az ipon kis cég és nem kap dell támogstást :)

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#18034) spiercell válasza polip (#18033) üzenetére


spiercell
aktív tag

MOST is van.

(#18035) detoti válasza nemcso (#18016) üzenetére


detoti
csendes tag

Letöltöttem de a webcam nem megy !

ezt írjaja ki : no supported webcam driver detected.Please install the webcam driver using the Dell Resource cd and launch webcam center again

Na most mi hiányzik neki ha egyszer letöltöttem ezt és ennek a proginak az elején írja ki ?

cd , nem kaptam hozzá !!! le kell töltenem még valamit hozzá ?

(#18036) mynames válasza polip (#18022) üzenetére


mynames
senior tag

Megér a core i5 +17.000 Ft-ot? Ue-t a configot Ci3-mal 158-ért vettem házhozszállítva.

[ Szerkesztve ]

(#18037) Kobe válasza polip (#18032) üzenetére


Kobe
veterán

és az új árlistában legalább benne vannak már a core i5ös XPS 15 ök ? én épp most készülök rendelni egy külön konfigot nagykerből, csak az 3-4 hét mire megjön mert egyedi megrendelés, viszont ha 1-2 héten belül ugyanaz bejönne az országba CHS től az ciki volna....

[ Szerkesztve ]

(#18038) polip válasza Kobe (#18037) üzenetére


polip
addikt

12-ére hozza a chs az új gépeket, ezek inspironok

xps 502-ők már hetek óta vannak...

[ Szerkesztve ]

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#18039) polip válasza spiercell (#18034) üzenetére


polip
addikt

ne bolondozz már, az RÓZSASZÍN :D az mindenütt akciós, mert a kutya nem vesz!!

A fekete bőven 180 felett van náluk, itt a link: [link]

ilyen felszereltséget a fiúk keresik, a rózsaszín be van ragadva minden disztrinél....

nohiszen :)

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#18040) polip válasza mynames (#18036) üzenetére


polip
addikt

hát szerintem megér de ízlés dolgA...

nálunk 154.900 házhoz szállítva :)

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#18041) mynames válasza polip (#18040) üzenetére


mynames
senior tag

és csak most jött fel ez a téma? :D azért megnézem az aláírásodban lévő címet, főleg, hogy az Ipon árat emelt (pedig a forint az Euro ellen erősödött!)

(#18042) polip válasza mynames (#18041) üzenetére


polip
addikt

nem titok. a [laptopszalon] értékesítési vezetője vagyok

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#18043) Kobe válasza polip (#18042) üzenetére


Kobe
veterán

az fasza.... akkor tán vágod, hogy ha e-mailben kértem árajánlatot egy konfigra a bolttól, miért nem kaptam rá 5 nap alatt sem választ? ;) illetve miért nem tudtak személyesen sem ajánlatot mondani ugyanarra a konfigra, ha már az 502X hetek óta van, mert hogy arra kértem volna...

[ Szerkesztve ]

(#18044) spiercell válasza polip (#18039) üzenetére


spiercell
aktív tag

Éreztem, hogy ezt mondod. De elárulom h a múltkor meg csak fekete és piros volt 169k-ért. Ja, és akkor is ott volt az a 182 ezres fekete, szinte ugyanazzal a kiszereléssel csak más szériaszámmal. Ráadásul nekem is n5010-em van, amit a megvétel napján, reggel rendeltek a chs-től. Nem hiszem h be lenne ragadva náluk bármi is. Figyelni fogom, hátha lesz megint fekete. Fogalmam sincs, h miért próbálsz hülyének nézni.

(#18045) nemcso válasza detoti (#18035) üzenetére


nemcso
senior tag

Ez többeknél is gond, akinél nem előtelepített win7 van a gépén. (nálam előtelepített van, gond egy szál sem).
Az ugye alap, hogy az eszközkezelőben látnod kell a webkamerát, amit nem dell driverrel kell telepíteni, a windowsnak alapból fel kell ismernie és telepítenie azt.

Az hogy a webcam ténylegesen funkcionáljon a Dell Webcam Centrallal a külföldi forumokon szerint sem pofon egyszerű dolog, két alternatívát láttam :

1. A Dell Webcam Central telepítésekor nem szabad elfogadni, hogy a Program Files (x86) alá települjön, hanem a "sima" Program Files mappát kell választani...

2. A másik lehetőség az, hogy az alábbi webcam-os monitor drivert kell feltelepíteni : Dell_SX2210-Monitor_Webcam SW RC1.1_ R230103.exe

szerk : kipróbálni persze nem próbáltam... :)

[ Szerkesztve ]

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#18046) McLaca


McLaca
őstag

E6410 tulajok figyelmét kérném (vagy hozzáértőkét), akiknek dedikált VGA-ja van:
az NVIDIA® NVS 3100M átkapcsolható? Azaz lehet váltani az integrált és a dedikált VGA közt? Mert a Dell oldalán nem Optimusként van jelölve, viszont az lenne ugyebár, ami magától átkapcsol (azt hiszem :) )
Ha viszont kizárólagosan működik, akkor érdekelne, mennyire melegíti a gépet, és mennyire csökkenti a fogyasztást, mert annyit nem játszom, hogy nagyon kelljen, és olcsóbb is az (i5-ös prociba) integrált. Hétfőn rendelem meg disztribútortól, addigra el kell döntenem...

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#18047) McLaca válasza McLaca (#18046) üzenetére


McLaca
őstag

Apropó, tudom, hogy ez nem játékra tervezett chip, de többet tud, mint az integrált... Szóval épp ideális azoknak, akik csak hébe-hóba játszanak, és nincsenek nagy igényeik azon túl, hogy ne 1fps-sel fusson a játék. De ha nem kikapcsolható, akkor marad az integrált, valamire az is jó... :D

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#18048) polip válasza Kobe (#18043) üzenetére


polip
addikt

lehet elkerülte a figyelmünket, vagy a weboldal átállás miatt kiesett 1-2 levél közt volt, de itt vannak a gépek és az árak:

[link]

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#18049) polip válasza spiercell (#18044) üzenetére


polip
addikt

te érted mit írtam? :)

nem NÁLUK van beragadva a rózsaszín hanem a DISZTRIKNÉL. az ipon nem is stockol semmit. te megveszed, a fullajtár meg elszalad érte aznap a nagykerbe....

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#18050) detoti válasza nemcso (#18045) üzenetére


detoti
csendes tag

Sikerült megoldanom,, volt egy telepítő lemezem 1545-ös inspironra és felmászott erre elsőre,hiba nélkül ! nem ez a dell webcam istall lemez hanem egy másik,de teljesen mindegy, örülök,hogy működik a cam és ennyi elég : )

Köszönöm szépen azért a segítséget és ,hogy időt szántál a válaszra !

üdv

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.