Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#16001) premete válasza Evilangel (#15998) üzenetére


premete
veterán

Köszönöm a választ, de akkor az e4300 marad (hangtalan alapból)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#16002) premete válasza lacko22 (#16000) üzenetére


premete
veterán

Dinamikusan kezeli mindegyik, annyit használ, amennyi kell, nem bios beállítás függő, azt hiszem.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#16003) premete válasza moland007 (#15997) üzenetére


premete
veterán

Csavart a hátlapon tekerd ki és látod, hogy hány antennája van (és rá is van írva a kártyára)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#16004) lacko22 válasza premete (#16002) üzenetére


lacko22
aktív tag

Szia. Köszönöm a választ

(#16005) Cyberpunk válasza McLaca (#15972) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Jó drága ;] 500k fölött. Én 550.000 ért láttam egy i7-est RGB-LED-es kijelzővel nagyjából 70-80k+ felár a "sima" LED-eshez képest.
Ami bosszantó mivel én is szeretnék egy ilyen géped, de még egy darabig csak állom marad számomra ;] Röhej hogy a nyugati árak mennyivel olcsóbbak. És az emberek ott lényegesen többet keresnek mint a magyar. Nah mindegy befejezem ez Magyarisztán.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#16006) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Üdv

Ti milyen Dell laptopot ajánlanátok, átlagos felhasználónak. Mebízhatóság, és jó hűtés lenne a szempont. Ár: 140-150 körül.

Nem minden vándorút céltalan...

(#16007) premete válasza 3.Aragorn (#16006) üzenetére


premete
veterán

Latitude e6400-at láttam a hardveraprón ilyen árban.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#16008) SzaboZE válasza premete (#16003) üzenetére


SzaboZE
addikt

Sajnos nem releváns, nekem is az N-es kártya 2 antennát támogat. Eszközkezelőben mehg kell nézni a pontos tipusát a kártyának utána tudunk nyilatkozni.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#16009) McLaca válasza Atombalu (#15976) üzenetére


McLaca
őstag

Az nem, épp azt a célt szolgálja, hogy a kettő ne keveredjen.

nuskingb: notebook esetén játék alatt abszolút az. Ha ez vigasztal, én nem játszom, és 57 fokos a T7250-em.

pumukli23: általában belülről kifelé haladnak a fémmel, szóval még a műanyagkasztnis gépekben is lehet belül fém váz. A Vostrók régebben teljesen fémek voltak (nekem is az van még, ld. profilomban), egyedül a kijelző körüli szegély, és a billentyűzet feletti gombsor lapja műanyag. Szóval minden bizonnyal most is ez a helyzet, ha kívül fém a Vostro, akkor belül is. De ha lekapod a memóriafoglalatok fedőlemezét, alatta megnézheted. :)

moland007: ha windows, akkor eszközkezelő... és ha Intel kártya, akkor már a nevéből kiderül.

PB: alaplap halála esélyes.

Cyberpunk: engem csak a kijelző érdekelt, i7-re nincs szükségem (túl sokat fogyaszt és hőt termel, teljesítményben az i5 is elég lenne nekem, a T7250-emet az is kenterbe verné, megtámogatva egy SSD-vel... :) )
Ha ennyi a felár, akkor 400 alá is lehet menni, de azt hiszem, mégiscsak a következő utáni noteszomban lesz RGB LED kijelző... Most valahol 300 körül meg szeretném a dolgot úszni (harmadik noteszem lesz, és második Dell-em).

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#16010) pumukli23 válasza McLaca (#16009) üzenetére


pumukli23
senior tag

Köszi az infót :)
Azért voltam rá kíváncsi, mert pl a hp 4520s belül műanyag és csak kívül alu borítású. Bár ez nem feltétlen egy kategória a vostro 3500-zal :U

(#16011) lacko22


lacko22
aktív tag

Sziasztok. Van valakinek Dell N5010-es típusú laptopja?

Nekem Dell M5010 es AMD -s sorozatú van és érdeklődnék hogy nektek is ilyen melegen megy sima böngészésnél a laptop, mert nekem 62 fokig is felkúszik a hőmérséklete amikor elkezd visszahűteni használat közben.

(#16012) didros


didros
senior tag

milyen programot ajánlotok ami mutatja a processzor és merevlemez hőmérsékleteket? (dell vostro) A dell utilities nem települ fel 64 bites win7-re...

(#16013) premete válasza didros (#16012) üzenetére


premete
veterán

Everest mutatja, amit látni akarsz.
Beállítások/oldalsáv engedélyezés és oldalsáv elemek kiválasztása után az everest gadget hozzáadása az asztalhoz.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#16014) pumukli23 válasza lacko22 (#16011) üzenetére


pumukli23
senior tag

v120as vagy p320as procival?

(#16015) Balu77


Balu77
őstag

Dell inspiron M501 notihoz sajnos csak vista/7 támogatás van. A vga kivételével mindenhez találtam máshogy xp drivert. Mobility Radeon 4250-hez viszont kéne sürgősen XP driver! Aki tud az légyszi segítsen!

izé

(#16016) SzaboZE válasza Balu77 (#16015) üzenetére


SzaboZE
addikt

Szerintem nem fog menni, de ezt mindig megkérdezem, hogy miért kell XP-t tenni egy mai gépre?

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#16017) Milan24


Milan24
aktív tag

Sziasztok lenne egy kérdésem.
A Laptopom Service tagjáűt beírtam a dell honlapján és kijött ez:

Ami 7 nap múlva lejár az mit jelent? Köszi előre is.

(#16018) pumukli23 válasza Milan24 (#16017) üzenetére


pumukli23
senior tag

Szerintem az a garanciaidő amit az akksira és a töltőre adnak (1 év)

(#16019) pumukli23 válasza Balu77 (#16015) üzenetére


pumukli23
senior tag

Ahogy SzaboZE is mondta, kár erőltetni az XP-t. Ha olyan programok kellenek, amik csak xp alatt futnak, akkor fel kell tenni egy win 7 prot, és az MS oldaláról leszedni hozzá ingyér az XP mode-t. Ez gyakorlatilag egy virtuális xp-s gépet integrál a 7-be, állítólag nagyon szépen :) Ehhez szükséges egy olyan processzor, ami támogatja a hardveres virtualizációt.
(Nekem nem ilyenem van, így konkrét tapasztalataim nincsenek..)

(#16020) Evilangel válasza pumukli23 (#16019) üzenetére


Evilangel
tag

Sőt, már a hardveres támogatás sem kell hozzá

(#16021) Balu77 válasza SzaboZE (#16016) üzenetére


Balu77
őstag

Visszafordítom a kérdést. Miért jobb nekem a win7? Ugyanis amire használva lessz egy olyan kaliberű gép, ahhoz tök felesleges, csak több erőforrást eszik....

izé

(#16022) Erzsébeti


Erzsébeti
tag

hali!

Lett egy friss (1 napos) laptop a kezeim közt.
DELL Inspiron N5010

A problémám az, hogy képtelen vagyok a WI-FI-t elindítani rajta:(
Az oprendszer rajta Win7 enterpise hu.
Azt látom a gépen (és a kis könyvben amit adtak hozzá) hogy meg kell nyomni az "F2" gombot hozzá, mivel ide van rendelve a vezeték nélküli kapcsolatok be ill. kikapcsolása.
Na mármost. Én bárhogy nyomom (akár más billentyű kombinációban) semmit sem hajlandó elindítani:(
Lehet, hogy én nézek el valamit, valami kapcsolót-beállítást, és ezért nem indul semmi azon a gombon...:(

A gépet vissza tudom vinni oda, ahol vettem, de időben nagyon meg vagyok lőve vele, mert 2 nap múlva ez a gép messzire repül (-ne), és addig csodát kéne tenni vele+ fel kéne még erősíteni progikkal is.

Köszönöm a segítséget!

Erzsébeti

(#16023) polip válasza Erzsébeti (#16022) üzenetére


polip
addikt

jobb, ha visszamégy vele az üzletbe, mert neten keresztül ilyen ügyben nehéz okosnak lenni..

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#16024) Erzsébeti válasza polip (#16023) üzenetére


Erzsébeti
tag

:((

köszi

Éppen most nézek körül a DELL honlapon driver ügyben.
De pl. megtaláltam az intel wireless display connection manager nevűt ami kimondottan ehhez a géphez készült (meg még vagy 5 öt, ami ehhez a géphez is jó), de egyik sem hajlandó települni..
lehozza a dell pici méretű letöltéskezelőjét, de amikor elindítom akkor mindegyik drivernél kiírja, hogy coki, nem települök...:(

A fenébe már:(((

[ Szerkesztve ]

(#16025) Evilangel válasza Balu77 (#16021) üzenetére


Evilangel
tag

Hogy működjenek a driverek :D :D :D
mert szerintem ezek a gépek nem mindig olyan stabilak már xp-vel

(#16026) pumukli23 válasza Balu77 (#16021) üzenetére


pumukli23
senior tag

win7ről leveszel minden csillivillit és kevesebbet fog enni mint az xp.. mert kicsit jobb energiamenedzsmentje van mint az xp-nek..amimek gyakorlatilag 0.. :U

(#16027) Balu77 válasza pumukli23 (#16026) üzenetére


Balu77
őstag

Szerintem meg nem, csak tudni kell jól bekonfigolni az xp-t és késsz.
De nem akarok vitát erről nyitni, egyszerűen csak egy driver kéne hozzá. :DDD

izé

(#16028) zeorsdfd válasza Balu77 (#16027) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Na, és akkor mit csinálsz ha ilyen driver valószínűleg nem létezik?
Bocs. :)

[ Szerkesztve ]

(#16029) bi_bean válasza zeorsdfd (#16028) üzenetére


bi_bean
csendes tag

Meg is lehet írni a hiányzó drivert. :)

(#16030) 3.Aragorn válasza premete (#16007) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Köszi. De mindenképpen új kellene.

Nem minden vándorút céltalan...

(#16031) Milan24


Milan24
aktív tag

Én hiába hívom a Dell zöld számot, ezek sose veszik fel? Konkrétan fél óráig tartottam és semmi.

06-80/016-157-es számot hívom.

Rossz számot hívok vagy most mivan?

(#16032) Milan24


Milan24
aktív tag

Ez a program micsoda?
A BIOS A12 volt nekem eddig, de feltettem az A14-et mivel a szerviz javasolta. Mi lehet a 2 között a különbség? Dell Studio XPS 1640.

(#16033) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Sziasztok,

Szükségem lenne egy gyári állapot szerinti biztonsági lemezre Studio 1558 notebookhoz. Le lett gyalulva, ezért kellene.
Tud valaki segíteni? Nem lennék hálátlan...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#16034) polip válasza Milan24 (#16031) üzenetére


polip
addikt

ez a dell száma, de tudni kell: görögországban csörög! nekünk ( mi dell szervuiz vagyunk) is sokáig kell hívogatni...

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#16035) lacko22 válasza pumukli23 (#16014) üzenetére


lacko22
aktív tag

Szia. P320 as procival megyen a gépezet

(#16036) pumukli23 válasza lacko22 (#16035) üzenetére


pumukli23
senior tag

Konkrétan Dell M5010et még nem próbáltam ezzel a cpu-val. Egy PB volt nálam, kb ugyanezzel a konfiggal, az tesztnél asszem max 62 fokig melegedett, böngészés közben max 52-55 volt (ha jól emlékszem).
A dell mennyire csendes? Egy 1564es inspironon gondolkoztam egy ideig, de sokan írták, hogy olyan mint egy kazán :(

ui. nem emlékszem h a teszt eredményeket lementettem-e, ha igen, akkor előkeresem

(#16037) lacko22 válasza pumukli23 (#16036) üzenetére


lacko22
aktív tag

Sima böngészés közben megy fel 62-63 fokig akkor kezd el visszahűteni. Kicsit sokallom ezt az értéket. Nagyon csendes egyébként.

A PB az mennyire?

[ Szerkesztve ]

(#16038) pumukli23 válasza lacko22 (#16037) üzenetére


pumukli23
senior tag

Kb 2-3 hete volt nálam. Elég csendesnek tűnt, de inkább fogalmazzunk úgy, hogy az átlagtól nem volt hangosabb.

(#16039) Rocko007 válasza polip (#16034) üzenetére


Rocko007
aktív tag

Szia!

Hogy megy az üzlet? Tőletek vettem az sxps-emet! Nagyon jó választás volt, lassan ideje lesz befejeznem a tesztet róla. Ha kérdezik, akkor csakis a boltotokat ajánlom! Hálás köszönet! :R

(#16040) nuskingb válasza McLaca (#16009) üzenetére


nuskingb
csendes tag

köszönöm

(#16041) SzaboZE válasza Milan24 (#16031) üzenetére


SzaboZE
addikt

Keresd a humansoftot azok felveszik :)

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#16042) SzaboZE válasza Balu77 (#16021) üzenetére


SzaboZE
addikt

Nemtom számít-e, de kb 1.5x akkuidő, full usb támogatás nem servicepackelt kékhalálos, alap sata támogatás, és ha hiszed ha nem, kevesebb erőforrásigény. Ja és van driver :) Nem muszáj aero felületen dolgozni.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#16043) TigerCat


TigerCat
nagyúr

230-ért jó ár egy 1558? Vagy mennyit kérjek érte? Egy hónapos. Eladnám...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#16044) szpring válasza Törzsfőnök (#1) üzenetére


szpring
csendes tag

JAVÍTÁSI KÉRDÉS :

pc javításban jártas vagyok, de a laptop még új nekem. pl: se kép se hang, de töltés és led világít. vegyem le a vinyót először??? és hol találom? :) :) :) KÖSZI!!!

(#16045) nuskingb


nuskingb
csendes tag

Üdv! Kis segítséget kérnék, talán annyira nem témába vágóan!

Dell studio xps 1645 i7es proci, 4giga ram, 1 gigás ati hd 4670 videókari. win7 64bit

Mitől szaggatnak a játékok ? :) Batman, F1 2010 stb. Írják hogy jóval gyengébb gépeken tökéletesen fut, nekem meg ha leveszem a grafikát ha nem, szaggat. Driverek újak. De ha nem lennének azok...akkor se normális sztem.

Ötleteitek vannak? köszönöm

(#16046) .Benett


.Benett
tag

Sziasztok !
Kérdés.
Studio 1555-ös laptopom képét szeretem analóg tv-re kirakni filmnézés céljából :)
Van : 1394 , USB , HDMI , Vga portom , de s-video nincs :S
Hogy lehetne legolcsóbban megoldni a dolgot ? :S

... mert mérnökök nélkül, a tudomány csak filozófia ...

(#16047) zoli85


zoli85
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok nekem abban segíteni, hogy hol találok Windows xp-s drivereket N5010-es géphez.
A gépet os. nélkül vettem, de van egy jogtiszta xp-m, amit tegnap fel is telepítettem, de sajnos a géphez csak win7, ill. vista kompatibilis drivereket találtam a support.dell.com oldalról. Elérhetők/összegyűjthetők vhol xp-s driverek is?

Előre is köszönöm.

Üdv.:

nzool

(#16048) TgH


TgH
csendes tag

Hali!

Új Dell Inspiron N5010 tulaj ként az lenne a krédésem hogy a delll hp rol a letöltéseknél azon belül a video nal le kell-e tolteni a Graphics Media Accelerator nevezetű progit?

(#16049) szpring válasza McLaca (#16009) üzenetére


szpring
csendes tag

JAVÍTÁSI KÉRDÉS :

szevasz! egy kérdésem lenne, előre is köszi a tanácsért !...

pc javításban jártas vagyok, de a laptop még új nekem.
pl: se kép se hang, de töltés és led világít.
vegyem le a vinyót először??? és hol találom? a gép alján vannak csavarok...:) :) :) KÖSZI!!!

(#16050) Moric


Moric
aktív tag

A d620-as alaplapját ki tudom cserélni a d630-ra?
Tudnék venni egy d630-ast olcsón és jól jönne a cuda támogatás, ami azon az alaplapon van.
Azt nem tudom, hogy a két alaplap egyforma méretekkel és rögzítésekkel rendelkezik. Kompatibilis egymással a két alaplap, átalakítás nélkül be tudnám tenni a 620-as házba?

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.