Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57778) Anaren91 válasza Gézengúz (#57776) üzenetére


Anaren91
senior tag

Pár DIY alatt már rájöttem arra, hogy ha megnézel valamit youtubeon, és a végén úgy vagy vele, hogy ez easy, akkor olyat fogsz vele szpni, hogy nem igaz :D Jobb oldali lámpám már volt szét szedve. Biztos nem lehetett egyszerű, mert szét van barmolva. Nade mondom szétszedem én is még1x mert párásodott. Szélvédő ragasztóval rakták össze, az istenért nem jött szét pedig mindent probáltam. Lehet amúgy venni új búrát, de én biztos nem esek neki szétszedni még egyszer az tuti :D
Ma megnéztem youtubeon stabpálca csere. 2 csavar tartja, kerék le, csavarok ki, pálca ki, új be és kész. Olyan szptam vele akna és csápos nélkül, hogy na, és ez még csak az alsó csavar kivétele volt... A pálcát ki se tudtam venni, mert bele van feszülve teljesen a két lyukba... Visszaraktam a 2 anyát, januárban elviszem inkább a sráchoz aki szokta csinálni a kocsim..
[link] És amúgy youtube alapján csak ennyi... Csak éppen még kalapács sem hozta ki nekem se az alját se a tetejét a pálcának XD

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.