Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mildwood


mildwood
tag

Kàr, hogy tele van a fórum jelentésekkel hogy mennyire elrontotta ez a frissítés a kameràt és a telefont úgy alapból...szóval aki teheti maradjon a 2.5.4a-nàl, nekem azzal nincs különösebb problémàm.

P

(#2) mrThomi válasza mildwood (#1) üzenetére


mrThomi
addikt

Melyik fórumon olvastál hibákat a frissítéssel kapcsolatban ? Itt nem irt senki anomáliákról. Nekem szimpatikus a hibajavitások listája, nem tudom mit ronthat el. Jó kis mindenes telefon, este szerintem lefrissítem.

(#3) mildwood válasza mrThomi (#2) üzenetére


mildwood
tag

A hivatalos nothing.tech fórumon olvasd végig a 2.5.5 alatti kommenteket...

P

(#4) mrThomi válasza mildwood (#3) üzenetére


mrThomi
addikt

Átolvastam. Érdekes beszámolók, de szerintem a többség csak lármázik. Lehet várok még akkor vele, vagy megvárom írnak e itt róla valamit. Innen vissza lehet még amúgy jönni vagy ezt már telepíteni fogja ha akaron ha nem ? [kép] nem akartam letölteni semmit csak ránéztem van e frissítés aztán késöbb a nap folyamán mikor wifire mentem már ezt adta be

[ Szerkesztve ]

(#5) Linkin1994 válasza mildwood (#3) üzenetére


Linkin1994
senior tag

A nothing fórum meg úgy az ősszes arról szól,hogy az indiaiak ordítanak. :DDD

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#6) mrThomi válasza mrThomi (#4) üzenetére


mrThomi
addikt

Mindegy akkor segítek magamnak. Szóval ha az ember rámegy megnézni, hogy van e elérhető frissítés és talál valamit akkor az már régen rossz ha valaki nem akar frissíteni, mert már elkezdi letölteni és így 1 nap után újraindítja magát és telepítí, így aki biztosan nem akar az rá se kattintson. Gyári visszával gondolom még visszacsinálható.

Nekem semmi gond a 2.5.5-tel, minden hibátlan. Akinek bekavar valamit bármelyik frissítés az csináljon egy fr-t.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.