Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) dragonfx


dragonfx
veterán

robogó viszlát, kivéve ha az is bmw, de akkor meg ne dőlt volan rá.... :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#402) Vangelis válasza dragonfx (#401) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hehe

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#403) 1face válasza Vangelis (#398) üzenetére


1face
aktív tag

Minden autót hamar le lehet lakni! :D

A rossz tetteimet nem bánom, inkább a jókat bánom, amit rossz emberekkel tettem!

(#404) Vangelis válasza 1face (#403) üzenetére


Vangelis
nagyúr

NO para nem fogom...
Vigyázok rá..:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#405) dragonfx válasza Vangelis (#404) üzenetére


dragonfx
veterán

pláne úgy ha időd sincs a lelakásra :C :)) :DDD

Benn a kristály fényszóró, de az AE még ninc sbekötve ha müxik dobok képet.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#406) Vangelis válasza dragonfx (#405) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jah semmi időm, egy hete nem áltam ki a garázsból :(
Mert nem volt rá időm:(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#407) 1face válasza Vangelis (#406) üzenetére


1face
aktív tag

Szerintem ezt unta meg a BMW és elgáncsolta a robogót, hogy észrevedd! :DDD

A rossz tetteimet nem bánom, inkább a jókat bánom, amit rossz emberekkel tettem!

(#408) Vangelis válasza 1face (#407) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Lehet...

Hát változtatni kell ezen , időt kell szakítani rá.. de már nagyon.


Lehet a milliméteres kis horpadásocskát azért csinálta, hogy dobjam ki a robogót:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#409) dragonfx


dragonfx
veterán

[link]

Nem semmi ide 1x kimenni. :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#410) 1face


1face
aktív tag

Most akkor elmondom!
Én elsején reggel (hajnalban) felébresztem az asszonyt, beülünk a kib@szott gyors BMW 528i-be, felrepesztek az első ''jobbos'' (fúj fidesz) benzinkútra, ott megiszok egy KV-t, pössentek egyet és indulok a soproni BMW találkozóra!
A tököm fog itt görcsölni, hogy a PH-s Bömösök együtt menjenek! (nem vagyok én sakál, hogy csak falkában mutassak jól :DDD )

A rossz tetteimet nem bánom, inkább a jókat bánom, amit rossz emberekkel tettem!

(#411) Vangelis válasza 1face (#410) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát igen, csak konvojban szebbb lenne, még én is harcolok az asszinnyal, hogy hátha elenged:(...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#412) .:Kristian:. válasza 1face (#410) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

alaposan eltervezted :D

(#413) Vangelis


Vangelis
nagyúr

6-7e között tilt:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#414) dragonfx válasza 1face (#410) üzenetére


dragonfx
veterán

Én mondtam megyke veled ne sírjá meg amugy is benne volt a hírlevélbe mikor találkozunk...mi is megbeszéltük ott....azt hittem egyértelmű volt már hogy lebeszéltük :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#415) miccur


miccur
aktív tag

Hi mindenkinek! Könnyes szemmel :O olvasom a hozzá szólásokat , sajna lakás meg gyermek ,és egy szerető feleség mellett nehéz lesz újra bömbiben ülni , de ha fene fenét eszik akkor sem ülök másba,!!!! inkább járok BKV-val de nem alázkodok meg, rajta vagyok hogy joggal szóljak hozzá mihamarabb a fórumhoz! Addig is mindenkinek kellemes vezetési élményt kivánok! :R :R

no comment.....

(#416) 1face válasza miccur (#415) üzenetére


1face
aktív tag

Szurkolunk!

A rossz tetteimet nem bánom, inkább a jókat bánom, amit rossz emberekkel tettem!

(#417) miccur válasza 1face (#416) üzenetére


miccur
aktív tag

THX

no comment.....

(#418) Bubu79 válasza Vangelis (#413) üzenetére


Bubu79
addikt

Igen én is úgy tapasztaltam a sajátommal ;] Olyan 6200 és 6500 között valahol - egészen kellemesen ugrál a gázpedál az ember lába alatt :B

Úgy tűnik nem megyek egyedül a talira - egy nem PH!-zó ismerőst is sikerült felcsigáznom a dologgal, ha időben megjönnek görögből, akkor Dunaújvárosból két fekete E36-os bömbi fog Sopronba menni :)

miccur : Mindent bele ;)

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#419) dragonfx


dragonfx
veterán

de vazz fussuk már össze faxom....ahol megvan beszélve a konvojtali...max. lehagyjuk őket.. :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#420) 1face válasza Bubu79 (#418) üzenetére


1face
aktív tag

Akár ''kerülhetnék'' felétek is, és együtt mehetnénk Dragonhoz az M0-M1 találkozásához!?
[link]

A rossz tetteimet nem bánom, inkább a jókat bánom, amit rossz emberekkel tettem!

(#421) 1face válasza miccur (#417) üzenetére


1face
aktív tag

Beleszólhatsz így is, mert mint látjuk az itteni BMW-sek nem nagyon beszélnek! :D

A rossz tetteimet nem bánom, inkább a jókat bánom, amit rossz emberekkel tettem!

(#422) dragonfx válasza 1face (#420) üzenetére


dragonfx
veterán

gyertek :C :DD
ezt már lebeszéltük asszittem? :U
Tel. számot majd körbvedobjuk előtte privibe.
szerintme meg fogtok ismerni a verdáról :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#423) Bubu79 válasza 1face (#420) üzenetére


Bubu79
addikt

Simán elfogadható az ötlet :) Gondolom akkor átzúzol az új hídon :)
Már csak azt kéne lezsírozni, hogy mikor és hol fussunk össze ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#424) dragonfx válasza Bubu79 (#423) üzenetére


dragonfx
veterán

olvass vissza majsztro ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#425) Bubu79 válasza dragonfx (#424) üzenetére


Bubu79
addikt

Megtörtént ;)

A #420-ra írtam, hogy vajon merre lehetne összefutni 1face-szel mielőtt Veled találkoznánk az M0-M1-nél ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#426) dragonfx válasza Bubu79 (#425) üzenetére


dragonfx
veterán

na figy te is megkaptad a bimmerteames hírlevelet?
ha enm adj egy mélt privibe és neked is továbbküldöm amit 1face nekem és ott van hol lesza pestről vagy pesten át jövök gyülekezője...szerintme olyan 60-70 bimmer tuti lesz felvezetéssel...persze ha nekünk nem felel meg akkor előretépünk :DDD
Az mo-m1 csatija utáni első kút ez már le van ebszélve, amugy a tömeges gyüli az mega budaörsi meki parkolója ha jól értelmezem max. 8ig.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#427) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Ma egy új ASTRA meg akarta mutatni a 2007 -es technológiát:)

De szerencsére a 1999 es nyert, nem tudom mi volt az astrában mert csak az elejét láttam a tükörben :)
Kanyarokban szépen lemaradt... nem bírta 100 fölötti tempóval a szerpentint:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#428) dragonfx


dragonfx
veterán

jobbra ki.

Akkor összefoglalom>> 8körül most a nagy csapattal avgy külön talizzunk met a kettő közt van vagy 30-40km... :)) ...jó mondjuk az nem idő :DDD .....egyik uyge budaörs másik meg fax tudja milyne pusztatajga... :C
A másik>>akkor most ti megoldotátok mindannyian a szállást??..mert gondoltam ha nem akkor csinálnánk egy ph! bmw házat :DD ......
harmadik>>akkor 1face, bubu, én, vangi, remélhetőleg I_am(csakis 318cal :DDD ) mennénk innen igaz? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#429) miccur válasza 1face (#421) üzenetére


miccur
aktív tag

THX majd megteszem! :R

no comment.....

(#430) Vangelis válasza dragonfx (#428) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jah jó lenne el hussanni, de az asszony egészen más programot akar ki találni _:(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#431) (Kolombusz) válasza Vangelis (#427) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Gondolom CDTI lehetett benne, különben még a kanyarokig se húzta volna.

(#432) Vangelis válasza (Kolombusz) (#431) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem láttam szerencsére.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#433) 1face válasza dragonfx (#428) üzenetére


1face
aktív tag

Igen, Én Bubuékkal (2db E36 Black) Újváros környékén találkozunk, majd megyünk az általad megbeszélt kútra!
Ott pedíg lesz időnk megdumálni, hogy bevárjuk-e a pestieket.
Én (+ az asszony) már a hónap elején lefoglaltuk a szállást Sopronban.

A rossz tetteimet nem bánom, inkább a jókat bánom, amit rossz emberekkel tettem!

(#434) dragonfx válasza 1face (#433) üzenetére


dragonfx
veterán

aha, Na jó én mosmá nem várok lefoglalok egy helyet magamnak és csá....nem akarok a kocsiba aludni. :C ...Amugy többi rendben megbeszéltük :R

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#435) 1face válasza dragonfx (#434) üzenetére


1face
aktív tag

Ahol mi találkozunk: MOL M1 Páty
[link]

A rossz tetteimet nem bánom, inkább a jókat bánom, amit rossz emberekkel tettem!

(#436) 1face


1face
aktív tag

Akinek az adatainál nincsen telszám, azok priviben lassan elküldhetik!
30/58-58-556

A rossz tetteimet nem bánom, inkább a jókat bánom, amit rossz emberekkel tettem!

(#437) dragonfx


dragonfx
veterán

Na végre sikerült ma megcsináltatnom..nekem tetszik, de majd lesz nightvisionos kép is :D

[link]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#438) (Kolombusz) válasza dragonfx (#437) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Szép.
Bár egy rendes géppel is lekaphattad volna.

Továbbá szerintem fontold meg, hogy lefújatod a lökhárítókat, szvsz lerontja az összképet, mert amúgy egy szépen megvigyázott autód van! :)

(#439) dragonfx válasza (Kolombusz) (#438) üzenetére


dragonfx
veterán

köszke.
ez rendes géppel van nikon 5.0ással, csak mindenki rinyál hogy ne legyne nagy a kép ezért lett 22kb-ra cisnálva amugy 2.5mb :))
Amugy xaroka fényviszonyok sajna nagyon a parkolóba, neon meg ilyenek, meghülyül a gépezet tőle, és rossz képeket cisnál...szabadban kéáne sötétben fényképezni csak lusta voltma kiállni és elmenni 1 ilyne ehylre ezért :B ...hát nekem epdig úgy jobban tetszik...de ezta szériát semmiképp nem, cska ha lesz mes.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#440) #00809728


#00809728
törölt tag

Hy!

Kukken :B ;)

(#441) Bubu79 válasza dragonfx (#437) üzenetére


Bubu79
addikt

Hinnye - dögös lett a kicsike :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#442) dragonfx válasza Bubu79 (#441) üzenetére


dragonfx
veterán

Ha érdekel a kristályindexem eladó, ha érdekel írj privit, majd leviszem sopronba ha addig nem viszik el. ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#443) Bubu79 válasza dragonfx (#442) üzenetére


Bubu79
addikt

Ahogy már említettem én is AE-re szavazok, ha cserélem a világítást, ez még sajna várat magára, addig viszont tökéletesen megfelel ami van :)

Viszont UP a jó kis cuccnak :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#444) 1face válasza dragonfx (#437) üzenetére


1face
aktív tag

Gratula, ismét szebb lett! :C

A rossz tetteimet nem bánom, inkább a jókat bánom, amit rossz emberekkel tettem!

(#445) 1face


1face
aktív tag

Gondolom, minden BMW-s autókázik 1000-el !? :DDD

A rossz tetteimet nem bánom, inkább a jókat bánom, amit rossz emberekkel tettem!

(#446) Bubu79 válasza 1face (#445) üzenetére


Bubu79
addikt

Stimmt :) Én tegnap Akasztón jártam, pecáztunk - jó idő volt, kapás is akadt és a kocsi is jól viselkedett :)

Az már más tészta, hogy hamarosan alig lesz bőr rajtam, mert ezelőtt Lunáriumba jártam és a színem egy fehér bálnáéval vetekedett ( a méretemről nem is beszélve :DDD ), mostanra pedig rákvörös vagyok, úgy megfogott a nap... De a túra jó volt :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#447) 1face válasza Bubu79 (#446) üzenetére


1face
aktív tag

Kenegesd vazz, Sopronig elülöd a p.....!
Szerdán vagy csütörtökön hívlak benneteket ( téged meg Dragont) a szombat miatt!

A rossz tetteimet nem bánom, inkább a jókat bánom, amit rossz emberekkel tettem!

(#448) 1face válasza dragonfx (#437) üzenetére


1face
aktív tag

Gondolom, te meg azóta is keresgéled a beállításokat! :DDD

A rossz tetteimet nem bánom, inkább a jókat bánom, amit rossz emberekkel tettem!

(#449) Bubu79 válasza 1face (#447) üzenetére


Bubu79
addikt

Várom a hívást, esetleg privátban megüzenhetnéd a teljes neved is, mert furán néz ki a telefonkönyvemben, hogy 1face István :DDD

A hátam már alakul, addigra talán el is felejtem, hogy akár reklámember is lehettem volna egy pecsenyesütödésnél :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#450) dragonfx válasza Bubu79 (#446) üzenetére


dragonfx
veterán

igen pecázni voltunk mis, sajna ekvés sikerrel...te is sporttárs?márkatárs? :DD ...vigyünk cuccot le...maradj és éjszaka cajgolunk egy rekesz sör emellett.. :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.