Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) _Fonzy_


_Fonzy_
tag

jah igen..E30-ba 735ös mocit. hogynézne az ki?:D fater nagyon erölteti :Y Abba a kicsi kaszniba egy 7-es...

(#852) _Fonzy_ válasza dragonfx (#842) üzenetére


_Fonzy_
tag

FULL Króm. Keskin KT7 Crazy 17"col. Egyenesen Németböl jött még anno :C

(#853) God Vazzeg válasza _Fonzy_ (#851) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nagyon állat, vadkerten van egy ilyen, és elég jól megy, bár ehhez a turbo és a nitro is besegít neki :DDD :Y

(#854) dragonfx válasza _Fonzy_ (#852) üzenetére


dragonfx
veterán

klaszs gondolom olcsó volt.

az e30ba már raktak 3.5ös mocit sokan szal csak bátran ha értetek hozzá... :C

Nekem ha most kéne választani

135 ac schnitzer...
e92 335i
vagy netán egy 645ci :D
de kicsit megvalósíthatóbb akor e46 325ci....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#855) kisninja


kisninja
őstag

Kínkeseregve olvasom a hozzászólásaitokat :D
Nekem is minden álmom egy bömbi méghozzá 520 -as de mindenképp klímával 550k tól kezdödnek azok amit talán megmernék venni. De újfent nehéz a dolgom megen munkanélkül vagyok... logouton le is irtam a sztorit.
Klima a fontos az ujabb motor ami 150LE (1990 -töl) és a chek kontrol panel (igaz németül irogat) jah és ne rohadjon.

Eddig csak használtauto.hu -n nézegelődtem de nincs olyan sok. Most még a család golf II-ét használgatom szerintem nagy változás lesz.

[ Szerkesztve ]

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#856) dragonfx válasza kisninja (#855) üzenetére


dragonfx
veterán

vagyis vanos kílmás, fedélzeti komputeres otat keresel ami jó karban van..elszomorítalak..duplázd meg a pénzt kb...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#857) hugos


hugos
csendes tag

sziasztok nekem lenne 4 db gyári 16" alufelnim eladó karcmentesen 3-as sorozatra való
osztott 5 küllös tehát 10 küllös 2 es csoportban

a 98-as e36 okat adták ki ezzel és az ezt követö e46 okat
egyébként én is egy 520i 24v boldog tulajdonosa vagyok

A győztesek alkotják a szabályokat ,a vesztesek pedig betartják

(#858) kisninja válasza dragonfx (#856) üzenetére


kisninja
őstag

1 Misi feltt már nagyon topp ot láttam nekem elég a 1990-1991 es kiadás is de majd ugy is megvitatom veletek :)

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#859) Eagl3 válasza dragonfx (#856) üzenetére


Eagl3
veterán

Az enyémet 650-ért vettem, 520i, 92-es abszolut nem rohad, nem volt törve, erősítővel, mélyláda, 6hangszóró stb. szal hangcucc elég jó benne, motorikusan teljesen rendben van, ki lehet taposni a belét a kicsinek ;] szal ez nagyon megérte az árát, persze lehetne rá költeni rendesen, de melyik az a 10-en X éves autó amire nem lehet mindig költeni? :)

(#860) dragonfx válasza Eagl3 (#859) üzenetére


dragonfx
veterán

olyna nincs..meg ugye bmwnél van bőven lehetőség :K
Hátlehet ennyire leestek volna az áraik..de 90-92es 2.0ás mocikmég nem vanosak én ugy tom...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#861) kisninja


kisninja
őstag

skacok mind1 csak leljek a szívemhez illőt 550 körül és örömbodottá :)

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#862) Eagl3 válasza kisninja (#861) üzenetére


Eagl3
veterán

550 körül nem igen fogsz találni, ha olyat veszel, akkor a gatyád rámegy.

(#863) kisninja válasza Eagl3 (#862) üzenetére


kisninja
őstag

Ha lenne pénzem most ezt venném meg igaz 590 de le lehetne alkudni. BMW

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#864) dragonfx válasza kisninja (#861) üzenetére


dragonfx
veterán

ez elsőre jonak néz ki...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#865) kisninja válasza dragonfx (#864) üzenetére


kisninja
őstag

Nah az csak 10 el drágább de ha jól látom nincs benne klíma amugy meg a sőtét színeket jobban kedvelem. Hiszek neketek mikor összejön a lé megvitatom veletek :) most meg álmodozom tovább :(

[ Szerkesztve ]

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#866) _Fonzy_ válasza dragonfx (#854) üzenetére


_Fonzy_
tag

hmm a 6-os :)) nagyon szép darab, de én maadok a 3as szériánál. 3éven belül remélem sikerül összehozni faternkegy E46 M3-ast :D kis Hammannal :Y

(#868) _Fonzy_ válasza Manitou (#867) üzenetére


_Fonzy_
tag

fehér tető kivételével nagyon zsír :K bár az ára...

(#869) dragonfx válasza _Fonzy_ (#866) üzenetére


dragonfx
veterán

uhh de szegénykék vagytok...e46 m3...nem inkább e36? :C

szép ez az e30 de az éra mulatságos...látjátok erről beszéltem, hogy meg lehet csinálni ezt is...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#870) Eagl3 válasza Manitou (#867) üzenetére


Eagl3
veterán

Tényleg szépen meg van csinálva, nekem csak a narancs felnik nem tetszenek. Nomeg az ára, ennyit sztem senki nem ad érte. :(

(#871) _Fonzy_ válasza dragonfx (#869) üzenetére


_Fonzy_
tag

Az E36-ba nemsoká jön az M3 moci...De 3 éven belül remélem meglesz az E46 M3-as is :Y :DD

(#872) dragonfx válasza _Fonzy_ (#871) üzenetére


dragonfx
veterán

tyűűhaaaa :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#873) csudri


csudri
őstag

Úgy repkednek itt az M3-asok, mint a szomszéd kertjéból a tűzijáték... ;]

(#874) God Vazzeg válasza Manitou (#867) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szerintem is jól néz ki, BMW talin láttam vadkerten, jó hangja is van :D Az ára meg azért ennyi, mert egyedi! ;)

(#875) Viszlát


Viszlát
addikt

Hello!

Öcsém - hihetetlen ökölődés után - úgy döntött, hogy egy 98-99 körüli 320 1.8 tds compact-ot szeretne vásárolni magának. Kérdésem az lenne, hogy van-e valakinek tapasztalata ezzel a járgánnyal? Ha igen, akkor alkatrészárak mennyire rémisztőek? Ez a verda közel 10 éves, várható, hogy sokat kell költeni rá 2-3 éven belül?

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#876) Hoffer válasza Viszlát (#875) üzenetére


Hoffer
őstag

10 évesen még nem igen, de attól függ mennyi kilóméter van benne és mennyire vigyáztak rá!!

(#877) Viszlát válasza Hoffer (#876) üzenetére


Viszlát
addikt

Még nem lett körbemérve, de rozsda nincs, sérülések nincsenek, belseje is korának megfelelő állapotban van. A km meg olyan dolog, hogy erősen kétlem, de állítólag 130e van benne és természetesen hölgy volt az előző tulajdonos :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#878) God Vazzeg válasza Viszlát (#875) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Semmilyen probléma nem várható, fogyasztása 5-6l körül fog alakulni, nem egy versenyautó, de szinte a legjobb vétel.. Alkatrész árak ugyanolyanok, mint a hasonló kategóriás autóknál, és mindenből van utángyártott, amit néha érdemes megvenni, néha nem, de ezt a szerelő ha normális úgyis elmondja :)

(#879) Viszlát válasza God Vazzeg (#878) üzenetére


Viszlát
addikt

Igen, ez lett volna a következő kérdés, hogy tudtok-e ajánlani megbízható, hozzáértő szerelőt? Az sem gáz ha Pesten van, ha tényleg jó, megéri feljárni hozzá.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#880) dragonfx válasza Viszlát (#875) üzenetére


dragonfx
veterán

1.8tds moci nem ajánlott szerintme sokan panaszkodnak rá...ha megpusztul valami gatya is elad...
a 320 az i lehet vagy e46 esetén 320d is......1.8tds csak e36ból van a 98-99 igen final széria..nem vok biztos hogy compactból van e36 1.8tds..havan is írtó ritka.....e46ból sem hinném tul sok compect lenne 1.8 tdssel....
Én a helyében 2-3évvel korábbi e36 limot vennék 320i-t..és abbólisvan 2 ajtós coupé.....egyéni véleményem persze....

Amugy havan ilyne akkor is a mocit nagyon tüzetesen átkell nézni mikor emnnyivan benen stb....azon kívül angy baja nem lehet....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#881) Viszlát válasza dragonfx (#880) üzenetére


Viszlát
addikt

Na ezt kedvelem, két, tökéletesen ellentmondó válasz. Mellesleg ettől mászok falra, hogy valaki elkezd ajánlani egy másik típust. Mindenesetre köszönöm a segítséget, azt hiszem hagyatkozunk a megérzéseinkre és a szerelőre.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#882) dragonfx válasza Viszlát (#881) üzenetére


dragonfx
veterán

Jó annyit tegyünk hozzá éna compectot enm csípázom és iylne idősbe dízelt nem vennék még ha bmw is....
De majd haverod is hamar rájön hogy cseérlni kell 6 hengerre...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#883) Viszlát válasza dragonfx (#882) üzenetére


Viszlát
addikt

Annyit mondanék csak, amit nagy tapasztalatú kollégám szokott: ébredjen... :W

God Vazzeg: tudsz esetleg szerelőt ajánlani?

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#884) God Vazzeg válasza dragonfx (#880) üzenetére


God Vazzeg
veterán

98-99 évjáratról beszélünk, abban a 318D van, ami majdnem ugyanaz mint a tds, csak ezzel már nincs gond. Elektromos adagolós is, nem mecha, mint a 36-ban! Bár annál is volt váltás asszem valamelyik évben.. :B :U

Viszlát: egyetértek dragonnal hogy 6 hengerest nézzen a haver, sokkal jobban jár vele, kevesebbet fogyaszt, és kisebb a meghibásodása, jobban bevált ;) Szerelőt nem tudok sajna, pesten soha nem csináltattam a gépet, itthon van több jó arc is, de inkább E30-hoz van minden :R

(#885) _Fonzy_ válasza Viszlát (#875) üzenetére


_Fonzy_
tag

alkatrészárak mennyire rémisztőek

nagyon :D

Am mér pont egy Compaktot? :F Annak a hátúlja olyan...khm..mind.1 ízlés kérdése :P

(#886) _Fonzy_


_Fonzy_
tag

BUÉK minden BMW-s emberkének!

(#887) Bubu79 válasza _Fonzy_ (#886) üzenetére


Bubu79
addikt

Csatlakozom - Boldog Újévet Kívánok minden Bimmeresnek és BMW szimpatizánsnak :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#888) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Sok boldogot mindenkinek, és még 2 hengert a jövő évre! :R

(#889) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Városföldi drift party video, ezt hagytátok ki! -> [link] :R Köszönet a videoért a kecskeméti BMW teamnek :R

(#890) dragonfx válasza God Vazzeg (#889) üzenetére


dragonfx
veterán

szokásos bmw feeling, gumifüst .látoma placc enm votl kicsi.
Azt hittme már e30 egyeduralom van Kecskeméten..de azé láttma 2 e36ot is...és az m3 látom be is szállt 1 pilanatra a videoba...
Bandita autojában is már enm széria 6cyl-es moci van vagy csak designositvavan? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#891) God Vazzeg válasza dragonfx (#890) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ha jól tudom 3.5 turbós van neki benne az E30-ban ;) (7-es moci)

(#892) GodHeart


GodHeart
senior tag

nem tudom.. mindenki itt új BMW-kről beszél, mindenkinek ez jön be!? :\

Haverral eléggé elvagyunk a régebbiekkel, pedig lenne pénze újjra, de valahogy a régiek szernitem sokkal szebbek.. egy E30-assal szerintem előbb belehet pl csajozni is, mint vlaami új döggel. Én pl az E36osom csak 1-el újabbra cserélném max, hogy a motor már benne ne szíjas hanem láncos legyen. De semmi nem hiányzik belőle, minden ott van ahol kell, és mellesleg gyönyörűen is néz ki.

http://totalcar.hu/nepitelet/index.php?op=itelet&cat_id=70360
itt is van a kicsike :)

De egyébként mondom E30-ast még feelingesebb vezetni, főleg ha meg is van csinálva. Finoman.. szolidul.. de megy mint a barom :D

(#893) Bubu79 válasza GodHeart (#892) üzenetére


Bubu79
addikt

Tényleg gyönyörű darab ;)

E36-ba is raktak már vezérműláncos motort ( az enyémben is az van - M43, 318i ), nem kell csak amiatt E46-ra váltani.

Az kétségtelen, hogy szép az E46 is, de az E36 karakteresebb a szögletes vonalaival :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#894) Gézengúz válasza dragonfx (#880) üzenetére


Gézengúz
addikt

Szia! Valami ilyesmire gondolsz???? :)

Szépségem... :)

[link]

[link]

Hathengeres ez még az...és hiába automata (5sebességes sportautomata) 10lityi körül megáll, nyáron 9 is, hosszútávon akár 8 alá is szorítható a fogyi...

(#895) God Vazzeg válasza GodHeart (#892) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem egy E30 van, 320i, myvipen vannak róla képek sasold meg, vagy ebben a topikban valahol eleje fele :D Mi bajod a szíjas motorral? Halkabb mint a láncos, és ha cserélgetve van a szíj, akkor nincs vele problem. Az enyémbe 4500Ft körül volt, szal nem egy drágaság :U

(#896) God Vazzeg válasza Gézengúz (#894) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szép a gép, egyben van :R

(#897) Gézengúz válasza God Vazzeg (#896) üzenetére


Gézengúz
addikt

Szia!

Köszi..Jólesik hallani......

Sajna garázsom még nincs meg....de nekem most is ponyva alatt van.... nem úgy mint egyeseknek..... :(
[link]

Jó estét minden kék-fehérnek......... :)

(#898) dragonfx válasza GodHeart (#892) üzenetére


dragonfx
veterán

szia!

igenba régebbiek szebbek ha karbanvan tartva de azé 20 év fölötti auto csak nem kéne....

Nekem is e36 316om van ..és nekem is piros mint neked :K
Majd remélhetőleg nekem is lesz alsó fényezés mint a tiéden, enyémről vannak képek itt a topikban passz hogy hol...

#894>>jaja..klassz.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#899) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Sziasztok!

Jut eszembe...van 4 db. gyári acélfelnim (15 coll) használtan vettem tavalyelőtt egy 20asért a 4 db-ot de mióta a téligumik is alufelniken vannak azóta csak porosodnak a pincében....
Az ára legyen mondjuk 14k Jó állapotúak... Ha valakit érdekelnek akkor Heves megye...

Hali

(#900) MPowerPH válasza Gézengúz (#894) üzenetére


MPowerPH
félisten

Mi az oka, hogy neked ennyit fogyaszt? Városban használod? :U

Don't Tread On Me

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.