Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) csudri válasza dragonfx (#700) üzenetére


csudri
őstag

A kérdésem még mindig áll! Hooooool? :)

(#702) dragonfx válasza csudri (#701) üzenetére


dragonfx
veterán

luxusautó kiállításona remus standnál volt...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#703) csudri válasza dragonfx (#702) üzenetére


csudri
őstag

Na az nekem kimaradt. Haverok voltak kint, mesélték, hogy volt egy Enzo, amit kicsit megzúztak, amikor beálltak vele a szállítójárműbe, a tulaj káromkodott is rendesen. ;]

(#704) dragonfx válasza csudri (#703) üzenetére


dragonfx
veterán

azt nem láttam . de mondjuk tudva levő hol van a lökös elől.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#705) God Vazzeg válasza csudri (#699) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én 6k-ért (nem elírás!) vettem duplacsöves épített auspuffot az enyémre, teljes savállóból van, és olyan a hangja, hogy vááááá :D Majd akarok videot csinálni a drágámról, meg lehet hallgatni ;)

Ma voltam zöldkártyáztatni a gépet, nem akarta a szerelő elhinni az értékeket, azt mondta 100-ból 1 ilyen jó :D Az én kis Picikém mmmmm :szerelmesszmájli: :D ;]

(#706) csudri válasza God Vazzeg (#705) üzenetére


csudri
őstag

1. jöhet a videó
2. nagyobb motorból könnyebb szebb hangot kicsikarni
3. rohaggyál meg köccsög ;]

(#707) God Vazzeg válasza csudri (#706) üzenetére


God Vazzeg
veterán

'zanyád ;] Vigyázzá magadra meg megrendszabályozlak kiskopasz :DDD Video majd később, előbb szereznem kell egy kamerát, meg végre rájöttem h mi csinálja, hogy néha nagyon jól megy a gép, néha meg nem annyira ;) Először ezt kell javítani, majd utána mutatom a csudát :DDD

(#708) dragonfx válasza God Vazzeg (#707) üzenetére


dragonfx
veterán

benzinpumpa?gyújtás? :U
Amint lehet én is szerzek valami dobot rá, nyáron összejött volna de akkor nem lehettem volna ott sopronba :DDD ...hátsódob vs bmwfeeling 0-1 :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#709) Bubu79 válasza God Vazzeg (#707) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem kell szórakozni azzal a fránya gáz/benzin váltó kapcsolóval :DDD

Szólj ha kell segítség - elnyomjuk a kiscsírát, mint sörszagot az orbit ;] :))

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#710) csudri


csudri
őstag

Na mi van srácok, lehal a topik, ha nem írok?

Na akkor segítsetek nekem! Milyen széles 18-as kereket lehet felrakni az E46-ra? Hozzá kell-e nyúlni a futóműhöz vagy bírja a sima gyári cumó a 18-ast?

(#711) dragonfx válasza csudri (#710) üzenetére


dragonfx
veterán

Szeritnme 17"es az egészséges, a gyári M-es tuti bírja amugy meg et 40 környékit szerintme be lehet fel kell próbálnia verdára nekemis ezt mondják mindig. ;)
amugy 18*8-9es kell kb szerintem.

Ha én nem írok akkor hal le :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#712) Bubu79 válasza csudri (#710) üzenetére


Bubu79
addikt

Szerintem a legjobban akkor jársz, ha profi gumissal egyeztetsz ez ügyben - megkérdezni nem kerül semmibe ( akár többet is ) és a lehető legtöbbet hozhatod ki a futóművedből anélkül, hogy 5000-enként kellene gömbfejet, lengőkart, egyebeket cseréltetned rajta :)

A 18-as kerék szépen tud mutatni, csak nagyon bután tud kinézni az aligfelni ( a'la M6 style gótikus jellegű felni, ami Winkler szavaival élve megvalósítja a fényből és levegőből való építészetet ) mögött a gyári nem éppen kicsinek mondható, ámde a 18-as felni mellett annak látszó féktárcsa - szvsz...

És persze azt is érdemes szem előtt tartani, hogy a nagyon peres guminál nem sok kell ahhoz, hogy a rettenetesen jól karbantartott útjainkon lezúzd egy kátyúban a szép felnijeidet...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#713) csudri válasza Bubu79 (#712) üzenetére


csudri
őstag

A féktárcsa dolgot leszarom, azonban az útviszonyok miatti problémán már én is gondolkoztam, bár nem vagyok egy ámokfutó, úgyhogy nem hiszem hogy felnit törnék.

(#714) Bubu79 válasza csudri (#713) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem kell ámokfutónak lenned ahhoz, hogy egy szerencsés mozdulattal akár 50-es tempónál is lezúzhasd a peres gumikkal szerelt felnijeidet ;)

Pesten nem nehéz olyan utat találni, ahol tankcsapda méretű kátyúkat szakítanak meg holmi útdarabok - bár ha jól belegondolok annak ellenére, hogy sok helyen felújítanak, az országban is elég sok sz@r út van még...

Eszméletlenül tetszenek nekem is a nagy felnik, de sajna engem visszatart az, hogy valószínűleg nem sokáig örülhetnék felhőtlenül nekik :(

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#715) dragonfx válasza csudri (#713) üzenetére


dragonfx
veterán

Mo.ra nem szabad 17"es nagyobb felnit venni max. funcarra....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#716) csudri válasza dragonfx (#715) üzenetére


csudri
őstag

Megnéztem haver E46-osán a 17-est, elég az. :D

(#717) dragonfx válasza csudri (#716) üzenetére


dragonfx
veterán

elég az neked is, csak jól nézzen ki. 1.8ra amugy em illik 18"as.A 17" is necces.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#718) csudri válasza dragonfx (#717) üzenetére


csudri
őstag

De valami kell, mert ami most van az nudli. Most előszőr van "normális" autóm, hadd nézzen már ki valahogy. Az meg hogy megszól-e érte valaki, hogy "Nézd már a köcsögöt, 1.8-as ra rakja a 17-est!" nem érdekel, nincs rajta szám. Egy M felirat van rajta, amit még az osztrák tulaj (R.I.P.) rakott rá, pedig minden normális autóbuzi tudja, hogy az E46-osból nem volt négyajtós M. :D

(#719) Eagl3 válasza csudri (#718) üzenetére


Eagl3
veterán

De M opticás volt, van :)

Egyik ismerősömnek is M opticás e46-ja van. M futómú meg minden, csak a motor nem az, 320d.

(#720) csudri válasza Eagl3 (#719) üzenetére


csudri
őstag

Tudom, hogy M optikás van, de az nudli. Ez olyan, mint a szomszéd új Audija, tök vagány kinézet (asszem valami SportLine), közben meg dízeltraktor. :D

(#721) dragonfx válasza csudri (#720) üzenetére


dragonfx
veterán

:DDD
e46 coupéból simán csinálsz olyat amire rámondják m3 :K

2 ajtós külső belső pakk mehetrá...tán a 4es kipuf. vég árlja el mondjuk csak egy 320ci M-poackról van szó..de talán azt is rá lehet rakatni gyárilaga 4 csöves kipuf.ot..és voiláá... 320 ci@M3 ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#722) csudri válasza dragonfx (#721) üzenetére


csudri
őstag

Tudom, hogy coupéból simán lehet, de a 4 ajtósból már problémásabb lenne. Az új 3-asból már lesz négyajtós M3-as, igény van rá az apukák körében. :D

[ Szerkesztve ]

(#723) dragonfx válasza csudri (#722) üzenetére


dragonfx
veterán

kifejezetten jah. :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#724) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Ma feltraktam az olcsón vett téli gumikat....
Jól tapadnak:)
pedig méregdrága 4e volt darabja.... de az alufelniomat lehet hogy görgőztetni kell:(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#725) csudri válasza Vangelis (#724) üzenetére


csudri
őstag

Rég jártál erre!

Jó is a téli gumi, ma is szórakoztam, de nehezebben csúszott meg, mint a nyári.

(#726) Vangelis válasza csudri (#725) üzenetére


Vangelis
nagyúr

JAh nekem még a felnit is meg kell nézetni a két jobb oldali alu-t mert valami ott van azokkal kicsit húzott jobbra a verda.. ezekkel már tökéletes...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#727) Eagl3


Eagl3
veterán

Hali!

Megjött az idei első lefagyás Székesfehérváron ;]

Reggeli utam: Jégkaparással kezdődött, kis hő söprögetés a kocsiról, közben belül fűtés... Végigtáncoltam az utat a városig, elég vicces volt, ahogy a tükörjégen ide-oda ugrált a segge a kicsinek :D Benzinkútra menet sikerült túlmennem, hálisten a megfordulással nincsen gond ;] Barátnőmet kiraktam az iskolánál, nah mondom pont nincs forgalom, itt egy jó kis kanyar, lássuk mennyire csúszik a gép. 2-es padló kormány be csúszok 4kerékkel oldalra a kanyarba, mitadisten mivan a kanyarból kijövet? Tüntetők, rándörségi biztosítással... nah mondom ezek most mit fognak szólni? Végül semmit, csak néztek tág szemmel, h. mit csinál ez a hülyegyerek. Fel kell mérni valahogy az útviszonyokat nem? :D

Biztos utat márkatársaim! Tegye össze a kezét akinek van ASR ! ;)

(#728) csudri válasza Eagl3 (#727) üzenetére


csudri
őstag

Közben belül fűtés...hmm ez nálam nem játszik. Olyan a lopásgátlóm, hogy ha kinyílik az ajtó egy perc múlva leáll a motor. Ablakon benyúlva meg nem fogok pöcsölni a kocsi elindításával. :)

(#729) Bubu79 válasza Eagl3 (#727) üzenetére


Bubu79
addikt

Tegnap este már teszteltem kicsit a gépet - este 8 után elmentem vásárolni - meglepő volt ahogyan túrta az orrát a drága a jeges szakaszokon - észnél kell lenni vele :)

Reggel az általad már vázolt jégkapargatós figura játszott - kicsit könnyítettem a helyzetemen jégoldóval, úgyhogy az sem volt túl nagy kihívás...

Az egyik kolléga kérdezgette hogyan boldogultam a hátsókerék hajtással - a végén kiderült, hogy ő sem járt jobban az elsőkerekes renault-jával, csúszkált cseppet a gépe :)

Kövérgázt mellőzve el lehet boldogulni a géppel jeges szakaszokon is, rosszabbra számítottam :)

Viszont Holle anyó bekaphatja - beújíthatna már valami szöszmentes dunyhát a mostani helyett - nem túl nagy élmény letakarítani az autót a hisztis párnarázása után... :U :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#730) dragonfx válasza Bubu79 (#729) üzenetére


dragonfx
veterán

hóba se gáz ha jól felméred aféktváot jégen ovatosan nagyon pláne onosesőbe halál d eott ugy emindneki meghal autóval...

Én még egyenlrőe jeget nem kapargattam mert leolvadt avgy fedtt helyne álltam..
a driftel jégne vigyáézni mert kontrálatlan terület de egy havas focipályára majd be kell kérdeztkedni idáén..remélem még ez évben ;]
Én csak befagyott jeges pocsjába fagytam bele de kikapartama földet.... :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#731) Bubu79 válasza dragonfx (#730) üzenetére


Bubu79
addikt

Érdekes volt látni, ahogyan megszeppentek a notórius gyorshajtók is - a melóba vezető úton mindig találkozni különösen siető egyénekkel, de tegnap valahogy senki nem akart elhúzni ezerrel mellettem :D

Finoman kezelve a gázpedált és ésszel rángatva a kormányt azért el lehet boldogulni :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#732) Vangelis


Vangelis
nagyúr

esett a hó...... nálunk is.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#733) Bubu79 válasza Vangelis (#732) üzenetére


Bubu79
addikt

:U Nálatok is fehér, vagy ez csak helyi sajátosság nálunk?

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#734) dragonfx válasza Bubu79 (#733) üzenetére


dragonfx
veterán

:DD
ne vezess ha ennyire bepiáztá... :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#735) Bubu79 válasza dragonfx (#734) üzenetére


Bubu79
addikt

Pedig épp most készültem kicsit megjáratni a verdát :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#736) dragonfx válasza Bubu79 (#735) üzenetére


dragonfx
veterán

én már megtettem, egy opel majdnem le is zuzott mert a holttérbe nem nézett sávváltáskor... szal csak óvatosan ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#737) Bubu79 válasza dragonfx (#736) üzenetére


Bubu79
addikt

Úgy nézem a tél megteszi hatását és végre talán valami rend jelleg próbál meg kibontakozni az utakon.
Ma egészen kevés eszement idiótával találkoztam - mindenki nyugodtan, megfontoltan próbált meg közlekedni, figyelve másokra és saját magára is.

Még a végén a jóidő megteszi azt, amit a rend éber őrei nem képesek megtenni - világosságot gyújt a fejekben, hogy mindenki halandó :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#738) dragonfx válasza Bubu79 (#737) üzenetére


dragonfx
veterán

:R

+vagyonbiztonság...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#739) Bubu79 válasza dragonfx (#738) üzenetére


Bubu79
addikt

Igen, az sem egy utolsó szempont, hogy nem kell tataroztatni a verdát más hülyesége ( és persze a sajátom ) miatt :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#740) dragonfx válasza Bubu79 (#739) üzenetére


dragonfx
veterán

na ja....
Most nyugi van majd tavasszal indula racing ;] remélhetőleg uj kerekeken nálam..

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#741) csudri


csudri
őstag

Ma jól megtáncoltattam a seggét a verdának. Bent BP-en 1°C-ot mutatott a kocsi hőmérője, nem is csúszkált. Szépen kimásztam Budaörsre, de nem figyeltem a hőmérőt, egy körforgalomból kifelé riszált is egyet a kocsi. Rápillantottam a kijelzőre -3,5°C! :Y

Faszkivan, hogy itt mindig hidegebb van a sok hegy miatt, megreked a levegő.

(#742) Bubu79 válasza csudri (#741) üzenetére


Bubu79
addikt

:D Jó is az - én is alászaladtam egy jégbordás résznek - kellett nekem a Duna parton kocsikázni... :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#743) dragonfx válasza Bubu79 (#742) üzenetére


dragonfx
veterán

;]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#744) Casoli


Casoli
őstag

Üdv mindenkinek! Gondoltam ide is írok. Igaz nekem nincs BMW-m, csak olyan rendszámom :D

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#745) dragonfx válasza Casoli (#744) üzenetére


dragonfx
veterán

majd elkéri egy tulaj tőled jó pízért :B

u.i.:bubu képzeld tegnap láttam a piros e30at a flvezetőautót. :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#746) Bubu79 válasza dragonfx (#745) üzenetére


Bubu79
addikt

A 318-as srácot? Pár szót váltottam Vele a találkozón, tök szimpatikus volt a figura :)

Miközben próbáltunk bejutni a kempingbe, folyamatosan elnézést kért a kavarodásért mindenkitől, fullra rajta volt az ügyön, hogy ne legyen gáz :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#747) dragonfx válasza Bubu79 (#746) üzenetére


dragonfx
veterán

ja

ma kicsit drifteltem,2esbe is megindul ezen a kissé ledermedt lefagyott nyirkos betonon ;]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#748) Vangelis válasza dragonfx (#747) üzenetére


Vangelis
nagyúr

ÉN a mitsuval driftelek... egy álllllattttt-......... BMW-t még nem vettem elő:D, nem volt rá időm:D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#749) Bubu79 válasza Vangelis (#748) üzenetére


Bubu79
addikt

Mi a helyzet kolléga? Órát sikerült már beállítani? :)

Dragon: Nemsokára tesztelek én is kicsit a géppel, remélem megúszom én is, meg a gép is :) Csórikámat le kéne mosni, mert ahogy most kinéz ettől a sok trutyitól, amit összeszedett... :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#750) dragonfx válasza Vangelis (#748) üzenetére


dragonfx
veterán

:DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.