Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) God Vazzeg válasza Gyuri27 (#44) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Pirosban én se vennék, soha :B :R

(#52) dragonfx válasza God Vazzeg (#50) üzenetére


dragonfx
veterán

te kecskeméti vagy?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#53) God Vazzeg válasza dragonfx (#52) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem :D ;]

(#54) Uher válasza dragonfx (#49) üzenetére


Uher
aktív tag

A lambdaszonda nem típushiba, csak egy idö után elfárad. Az összes.

(#55) dragonfx


dragonfx
veterán

[link]

de durva, ezek szeritn mégsem lenne lehetetlen.....

Ez meg jó lenne it dísznek
[link] [link]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#56) Gézengúz válasza venember83 (#48) üzenetére


Gézengúz
addikt

Sziasztok........

Na itt egy kép.........

[link]


Hogy ázott be?? Szal a szélvédő előtti összefolyónak van két kis gumikifolyója ami a motor mögött két irányban köpi kifelé a vizet de hogy ezt meglásd le kell szedni a műa. borítást....na ez a két kis gumicső teljesen el volt rakodva minden ganajjal.... feltelt a kis vályú aminek el kellene vezetni innen a mocskot......ezekután elég egy kemény balos kanyar (körforgalom) és minden ganaj megindul jobbra kifelé------a vezérlők irányába..a váltóvezérlő megússza mert a mocivezérlő felett van de egy idő után a Siemenses kütyü is megadta magát.........

Ennyi lenne...

Hali mindenkinek...... :)

(#57) trassher


trassher
addikt

1000 Le: [link]

Redmi Note 7

(#58) Dumb


Dumb
senior tag

Nem tudja vki véletlenül, egy E39-es 530D kézi váltósban, mit csinál(na) az S.EDC gomb a műszerfalon? :)

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#59) God Vazzeg válasza Gézengúz (#56) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Gyönyörű a drága! :R :R Nekem is szar helyen van a motor vezérlő cucc, bár még nem ázott be, de ott van az elvezető közelében/alatt! Majd figyelem azért :B :D

(#60) venember83 válasza Gézengúz (#56) üzenetére


venember83
nagyúr

Nincs mit mondjak ra, szep ;) Kosz, h megmutattad.

(#61) Uher válasza Dumb (#58) üzenetére


Uher
aktív tag

Keményíti a lengéscsillapítót.

(#62) Sensei


Sensei
tag

Hallgassátok a hangját: [link]

Nem vagyok hülye, csak van a fejemben néhány hibás szektor.

(#63) Dumb válasza Uher (#61) üzenetére


Dumb
senior tag

Köszi, és ez extra? Havernak benne van a gomb, de nem csinál semmit, nem gyullad ki a led, sőt lehet h meg se lehet nyomni :)

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#64) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Kár, hogy el van szállva az ára [link]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#65) t1 válasza tomcsi23 (#64) üzenetére


t1
addikt

picit........ ha fele ennyi lenne az már reálisabb lenne

(#66) stangli válasza tomcsi23 (#64) üzenetére


stangli
senior tag

eeehh ha 600-700e-t levenne a tulaj, akkor majdnem tökéletes volna az ára.... :)

(#67) tomcsi23 válasza stangli (#66) üzenetére


tomcsi23
veterán

Azt még odaírja: ''AZ AR A FEJEGYSEGET NEM TARTALMAZZA.'' ;]

Meg persze feltéve, hogy tényleg olyan állapotban van, amit ír/látszik.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#68) Dumb


Dumb
senior tag

[link]

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#69) tomcsi23 válasza Dumb (#68) üzenetére


tomcsi23
veterán

Elég érdekes az elektromos ablak kapcsolói, csak 3 van, a 4. kurblis? :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#70) Dumb válasza tomcsi23 (#69) üzenetére


Dumb
senior tag

Vagy balról mindkét első tudja kezeli, nem kell átnyúlnia. :P

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#71) dragonfx válasza tomcsi23 (#64) üzenetére


dragonfx
veterán

Ha tényleg akkori 98/10 akkor final limited edition e36 m3, és ha tényleg végig bmw szervízkönyves akkro ennek ennyi az ára.

Kértétek, tessék, oldalnézet>>[link]

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#72) tomcsi23 válasza dragonfx (#71) üzenetére


tomcsi23
veterán

Tudod, az ára annyi, amennyiért elviszik, az értéke más kérdés. :)

A kocsira nézve nincsen semmi szégyenkezni valód, ''1.6-os'' de ezt meg már megszoktad. ;)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#73) tomcsi23 válasza tomcsi23 (#72) üzenetére


tomcsi23
veterán

Hm, megvan az ára a kis aranyosoknak németföldön is - nem is gondoltam volna.
[link] [link] [link] [link] [link] [link]

Utolsó előttinek nem semmi fényezése van még mindig, bár a többi is bőven veri a magyar normát, az állapotról ne is beszéljünk. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#74) Dumb válasza t1 (#65) üzenetére


Dumb
senior tag

A szakadék széthajtottak kerülnek annyiba :)

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#75) dragonfx válasza tomcsi23 (#73) üzenetére


dragonfx
veterán

Én mondtam ezeknek ennyi az ára.
Úgy vedd hogy a maga ketegóriájában ez akkroa etalon autó mint a civic vti a magáéban, vagy egy supra egy skyline....
Csak más géposztályban vannak ugye.A motor többszörös díjnyertes felsorolni nehéz 10 éve mekkora ujdonságokat hozott be. És ez a 321 ló nagyon meghajtja ezt az autó, ha mindne igaz gyári spec. szerint 5.6 alatt van 100on. Az optika egy kegyetlenül eltalált, kezdve a lökösöktőla felniiig.Egy baja van fenntartása szervízelése méregdrága, de akinek van kapcsolta netán szerelő annak ninc sjobb sportkocsiválasztás mostanság.
A 2.5 millások igen széthajtottak, nézd meg a lamboajtósat??....egy röhej, a kasztni az optika szép, amugy műszakilag egy roncs lehet szerintem, nem ebszélbe usa motoros......vagy ott van a piros flockolt, megtudva hogy motorgenerál volt rajta már.
Szóval azért ezeknek azért ennyi az ára, mert még feltételezhetően 150e-t elmennek.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#76) tomcsi23 válasza dragonfx (#75) üzenetére


tomcsi23
veterán

5.5 a gyári ;)
Még egy bibi van itt Mo-n (most az utakról nem beszélek), nagyon kevesen értenek hozzá, kókányolni viszont sokan tudnak.
Emiatt is nem igazán ésszerű választás egy ilyen komoly etalon. Sajnos. :O

Ott is van sok kókány, amiket említesz, látszik is. Annak a pirosnak pl elszállt a motorja 240-nél. :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#77) dragonfx válasza tomcsi23 (#76) üzenetére


dragonfx
veterán

Igen vagy tán 270nél de én is arra emlékszek valami ilyesmit írt a srác.....de hogy lehet egyből első hazaút során végsebb.próbát tenni? :(
Simán vinnie kéne, ha normálisan van karbantartva...persze mondjuka s rác is megnézhette alaposna ha így sózták rá.....mega motorgnerál írta mennyi...na persze annyit még a hülye se fizetne ki rá...inkább vesz még1et és a ocit átteszik abból, ami mondjuk lehet többet bír, de nem sokkal. Igen angyona kókány meló, aki saját tulajdonára hazsnára csinálja az csinálja meg rendesen.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#78) Vangelis


Vangelis
nagyúr

egy gyors kéréds, néztem me agy BMW-t diesel :) 320D 2001 es.

Ezek hol elngedik el a klimából lecsapódó vizet:?

Mert volt alatta tócsa, és hát nekem eléggé olajosnak tünt,
A kereskedő szerint a klíma.

Visszamegyek és emgnézem, árréb állítatom vele az autót, és megkóstolom mi az:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#79) dragonfx válasza Vangelis (#78) üzenetére


dragonfx
veterán

azt azé inkáb ne :B

Amugy ma láttam egy ilyet csak feketébe, svájci rendszámmal[link]

Nagyon zsír, közel m3.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#80) Vangelis válasza dragonfx (#79) üzenetére


Vangelis
nagyúr

pöpec----

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#81) dragonfx válasza Vangelis (#80) üzenetére


dragonfx
veterán

Ez meg egy csodásan elkapott kép, tudom lehetne jobb, de így se vészes
[link]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#82) stangli válasza dragonfx (#81) üzenetére


stangli
senior tag

belűlről hogy néz ki a kicsike? :R

(#83) dragonfx válasza stangli (#82) üzenetére


dragonfx
veterán

2 hét múlva magamtól fogok felrakni képet ha minden igaz akkor lesz meg amit szeretnék.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#84) Norbo03


Norbo03
őstag

Csak annyit szeretnék megtudni h minek a röviditése a PTDI?

(#85) Bubu79


Bubu79
addikt

Üdv Mindenkinek :)

Több mint egy hónapja vagyok boldog ( és egyre boldogabb ) tulajdonosa a képeken látható feketeségnek.
Sajnos még sokat kell dolgozni rajta, hogy olyan legyen, amilyennek elképzeltem, de a kitartás és az elszántság megvan, úgyhogy előbb-utóbb a végére érek a dolgoknak :)

Az előző tulaj meglehetősen mostohán kezelte, de mostani gazdája igyekszik jóvátenni minden vétséget, melyet elkövettek a gép kárára :R


A kicsike egyébként egy 1997-es gyártású E36-os 318i - tudom, nem egy drugster, de nem is betyárkodni vettem - egyszerűen 12 éves korom óta vágytam rá... És most megvan :B

[link]
[link]

A következő két képet csak erős idegzetűeknek ajánlom, mert a tulaj is rajta van ;] :

[link]
[link]

Mentegetőzés on :
A képek tegnap délután készültek - szégyellem a pofám, de sajna nem mostam le fotózás előtt a drágát :B Amint lesz alkalmam megint fotózni, ígérem jóváteszem a hibát ;)
Mentegetőzés off


[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#86) Norbo03


Norbo03
őstag

UP! A topiknak.

(#87) dragonfx válasza Bubu79 (#85) üzenetére


dragonfx
veterán

Nagyon szép a fénye én olvasás nélkül polírozás utáni képeknek mondanám.

Tippek:
első lököshöz vegyél rácsot, feketét, hogy a ködlámpatakarók után ne kelljen kajtatnód, fekete hütőrács+előre embléma rendel ebayről ;)

Látom ez már az újabb fajta stíle mert alapból nem sárga hátúl az indexüveg hanem fehér és az égő a narancs, netán invisible ;] ..ahogyna az index is.
kipufogóvéget szerezz rá valahonnan.

amugy meg welcome.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#88) dragonfx válasza Norbo03 (#84) üzenetére


dragonfx
veterán

tubódízelinjektor, az előte levő 2 betű passz, de nem bmw-kben van ilyne megjelőlésű moci.
amugy ha up akkor bmw-d van?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#89) bbazsy


bbazsy
őstag

hali

új 1esek lóerőbe hogy vannak?
120i, meg 130i.. (2 adatot találtam, de sztem egyiknél elírták a kw -t).

130i v6 24v, hmmm :)

..

(#90) dragonfx válasza bbazsy (#89) üzenetére


dragonfx
veterán

szia!

120i 170 lovas enyhén meghuzott 2.0ás moci ami a 3asban is van si néven.
130ba pedig a régóta élő sor6 265 lovas moci van, ami 3asba 5ösbe is bekerült régebben.
V6 tuti nincs a 130ba.
120d 177lovas ez viszont tuti.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#91) bbazsy válasza dragonfx (#90) üzenetére


bbazsy
őstag

oooh, akkor mégse néztem el, csak nem akartam elhinni...

az a 120i elég szimpatikus ilyen fogyasztás mellett...

..

(#92) Bubu79 válasza dragonfx (#87) üzenetére


Bubu79
addikt

:)

Hááát az erős túlzás, hogy polír lenne a festés, élőben bizony látszik itt-ott, hogy kutyául bántak vele sajna, de ha minden igaz, akkor jövő ilyenkor már az új kabátkájában feszülhet a drága, mert telibe fújatom :) Ha minden igaz, akkor valószínűleg metál fekete lesz, vagy egy schwarz-blaunak nevezett árnyalat, mert a mostani egyszerű fekete ( nem rossz ez sem, de az talán kicsit elegánsabb :) ).

A ködlámpákat pótolni kívánom, valamint tervezem, hogy az első emblémát is cserélem, mert kicsit lekopott róla a festék ( nem egészen értem mi módon... )

Speciel nekem bejön a króm keret a hűtőrács körül, úgyhogy ahoz nem nyúlok :)

A kipufogó egészében lesz cserélve, mert a hátsó dobot kicsit megkezdte a rozsda ( ugyan még nem hallani, hogy hangosan csámcsogna rajta, de azért cseréljük ), és kap valami szép véget is majd :)

A fehér index búrák ugyan nem voltak elsődleges szempontok, de örülök, hogy eleve azzal van szerelve, mert ha nem így lett volna, akkor is cseréltem volna ilyenre :)

Sok meló lesz még rajta, de nem bánom, mert lépésről lépésre szebb lesz a gép :R

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#93) dragonfx válasza bbazsy (#91) üzenetére


dragonfx
veterán

igen nekem se gömbölyű kicsit a dolog.
Ott kezdődik hogy az e36ba a 2.0 már 6hengeres volt, miért degradálták volna vissza a mostaniba 4 hengerre? :U ...tán fogyi miatt.....
A 2.0 mindig 151lovas volt, most hirtelen nem tom hogy lett 170...A 170es egyedül a 320si-be...értsd sport verzióba van benen ami limitált....
Az a +20ló nem jön elő csak abból hogy kisebb az 1es kasztnija...utánanézve súlyban nincs is akkora különbség nagyon köztük :U ...az is érthetetlen lenen hogy mér pont az 1es kapná meg azta kitüntetést, hogy gyárilag chippelve kapja a 2.0ás mocit... :U
Szerintem a márkakereskedében talán egy műszaki emberke tudna ezekre érdemben válaszolni.

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#94) dragonfx válasza Bubu79 (#92) üzenetére


dragonfx
veterán

Hát azért nem kell túlzásba vinned jól néz ki ez így is.
A telibefújás nagyon sokba fájna.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#95) God Vazzeg válasza dragonfx (#93) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az újabbakban a 2.0i már csak 4 hengeres, én sem értem ezt, olvastam asszem a totalcaron egy cikket róla, hogy teljesen elvesztette a BMW-s tulajdonságait, viszont a 2.0D azt írták nagyon jó lett, igazi nyomatékgyár, bár ugye ez sose arról volt híres, hogy nagyon megy :D

(#96) God Vazzeg válasza Bubu79 (#92) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ne fújasd meg szerintem, így is szép ;) :R

(#97) dragonfx válasza God Vazzeg (#95) üzenetére


dragonfx
veterán

sose arról??
melyik? a 2.0i vagy a 2.0d???
szeritnme mindkettő megy szépen.
igen mondjuk a sor6 gyári chippelés 170re sokkal ésszerűbb lenne, tovább bírná a moci valszeg, kisebb terhelés miatt.Manapság nem dívík 4 hengerből 170lovat kihozni feltöltő nélkül.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#98) Calogero válasza Bubu79 (#92) üzenetére


Calogero
addikt

Szerintem meg előbb keresd meg Dodi72-t szép munkája, feljavíthatja a bömid kabátkáját.
[link]

Vagy ha annyira sok pénzed van és nem tudod másra költeni akkor
[link]

[link]

(#99) Bubu79 válasza dragonfx (#94) üzenetére


Bubu79
addikt

Köszi a pozitív válaszokat mindenkinek :) - sajna a fényképezőgép sokmindent elfed, amit nem láthattok, hogy a fényezésen sok apró karc van, és néhány helyen valami állat összekarcolta az előző tulaj idejében a festést...

God Vazzeg: :B Köszi :R

Calogero: :) Már filóztam én is rajta, hogy megkeresem Dodit a topikjában, de félek, hogy a hibák egy részén a polírozás nem segít :(
A másik két link... Uhh... Nem semmi amit művelnek az autókkal - de azt hiszem előtte mindenképpen meg kéne ejtenem a festés teljes javítását, mert sok a cudar részlet szegénykén... És sajna annyira nem vagyok most vastag :B

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#100) dragonfx válasza Bubu79 (#99) üzenetére


dragonfx
veterán

szeritnem elsőre próbálj ki egy sima 2e-s polírozást amit te csinálsz otthon, el sme hinnéd mennyit javít csak egy kis erő kell hozzá, mega akarat. ;)

A telibefújást felejtsd el, 200e alatt ki nem jössz, de inkább 300.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.