Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6401) djnice


djnice
veterán

Dockin D Fine akcióban (97.43): [link]

(#6402) Breki


Breki
veterán

Emag kupon napok!
Az Edifier hangfalak jó áron vannak, kivételesen nem árazták fel őket. 🙂
Ez ajánlott, kuponnal 37 392 Ft.

✂️ Kupon: kupon2019tavasz

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6403) AcHanGE4


AcHanGE4
tag

Sziasztok!

Olvasgattam a fórumot meg néztem/hallgattam online teszteket és vettem egy Doss Soundbox XL-t ár/értékben hasonlót nem találtam. 2 nap alatt meg is jött ma németből, és valóban nagyon szép a hangja, viszont azt vettem észre, hogy a magas hangszórókból jön egy állandó sistergő hang egész halkan (hangosításra se tűnik erősödni). Ez 1 picit visszafogta kezdeti lelkesedésem, kérdés, hogy ez mennyire természetes dolog ennél vagy úgy általában a bluetooth hangszóróknál? Eddig nem nagyon volt tapasztalatom ilyennel. Főként arra vettem, hogy régi autóba ne kelljen sok pénzért bluetooth adaptert bekötni, meg a teljes hangszórószettet kicserélni.

Köszi,
4A

(#6404) tigipuf


tigipuf
senior tag

Na erre a tronsmart-ra azért kíváncsi leszek[link] :K

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#6405) Cyborg válasza AcHanGE4 (#6403) üzenetére


Cyborg
őstag

...és hova rakod a kocsiban? Csomagtartóba, vagy le a padlóra?

(#6406) ftt


ftt
tag

Sony XB21 , XB31 és XB41 -25% -os akcióban. itt

[ Szerkesztve ]

(#6407) carl18 válasza ftt (#6406) üzenetére


carl18
addikt

Nem nevezném akcióban, kifutó széria természetes csökkent az ára. De halottam egyszer az XB 30-at és a hangja alapján nem ér 40E forintot, talán 25-30E megérhet de többet nem. Az XB 31 is 25-30-ért talán jó vétel de inkább 25E-be volna "Valóban akciós ajánlat".

Mikor az előző széria kifutó volt, 34-35E forint táján is lehetett XB 40-et venni szóval ha ezt nem tudják eladni ennyiért csökken ez még tovább is. :))

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6408) Cyborg


Cyborg
őstag

Rengeteget olvasgattam, youtuboztam a témában, és találtam egy nagyon jó hangszórót.
Tribit Maxsound Plus
Nagyon dícsérik mindeütt, javítsatok ki, de úgy látom, hogy ez 56euróért házhoz is jön mindenféle plusz ktg nélkül?
Nekem formára jobban bejön, mint a Doss, hordozhatósága is jobb, vízálló(mármint IPX7-es, ami már nekem elég, nem akarok vele úszni :) ), jack van rajta, 20 órát bír papíron, és olcsóbb is, ezért beáldoznám a nagyobb basszust, meg az micro Sd foglalatot. Van valakinek ilyen hangszóró?

Kell itt valamire figyelni a vásárlásnál, még sose használtam az amazont? Itt milyen vásárló védelem van, elég simán csak bankkártyával fizetni?

[ Szerkesztve ]

(#6409) koncsik válasza tigipuf (#6404) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:Y 70Ft??? Gondolom ez változni fog, pre-order... vagy nem?

Amúgy Amazon Alexa Input kihangosításhoz Xiaomi Mi BT Gold (US) vagy Tronsmart Element Mega ajánlott ?
(akkuidő, vízállóság, stb nem számít, fix beltéri kihangosítás állandó áramellátással)
Köszi előre is a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6410) djnice válasza Cyborg (#6408) üzenetére


djnice
veterán

Itt össze tudod hasonlítani másik hangszórókkal: [link]

(#6411) carl18 válasza koncsik (#6409) üzenetére


carl18
addikt

70 usa dollár, 70 ft-től még egy egy zacskó chips is többe kerül. Nyilván elírás :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6412) koncsik válasza carl18 (#6411) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Már 20558 Ft, lehet meg kellett volna venni chips-árban ... :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6413) Cyborg válasza djnice (#6410) üzenetére


Cyborg
őstag

Köszi a linket, ismerem ezt az oldalt, próbáltam, és Nekem rendben van teljesen, tisztán szól magas hangerőn is, és a basszus is jó.

(#6414) koncsik válasza djnice (#6410) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én is köszönöm a linket, ez alapján a Xiaomi Mi BT Gold vs. Tronsmart Element Mega összevetésben a TEM nyert, igaz kb 50%-kal drágább, de a hangja is ennyivel jobbnak tűnt... :R (közép-dobozhang vs. több mély/magas, levegősebb, hi-fi-s nem jó értelemben, de een a szinten inkább erre van igény(em)) :)

Még annyi, hogy a TEM csak TWS (2 TEM együttes használata) esetén sztereó vagy a 2x20W is jelez valami alap sztereó hangot? A Xiaomi az sztereó helyből, úgy tudom...
(Az is világos, hogy mindegy ekkora hangszoró távolság esetén, csak kíváncsiskodom) :B

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6415) carl18 válasza koncsik (#6414) üzenetére


carl18
addikt

Hát szerintem a Tronsmart "teljesítménye" nem valós 40 watt. Inkább egy kis "marketing" hogy az átlag polgárt megvezessék stb. Inkább mondanám 2X10 wattnak a reális teljesítményét, stb. A JBL Xtreme is 40 wattos és azért lásd méretre súlyra is egész más kategória.

Nekem a Sony SRS BTX 300 2X4 wattos volt akkus üzzemódba és a Tronsmart T6-al tudott egyenlő hangerőt kb. De ott a Divoom onbeat 5002ND Ami papíron 20 wattos még is keresztbe lenyelni a Tronsmart megát és a T6-ot, szóval csak mert oda írnak egy nagyobb számba wattba nem még igazán reál teljesítményt jelenti.

Nyilván amennyire tud magába 1 hangszóró is add ki sztereo hangot, de hát az a 10 cm különbség túl kevés ahhoz hogy ezt érezni tud. Mondjuk a Charge 4 hangjára kíváncsi vagyok, mivel az is csak 1 hangszórót kapott kíváncsi vagyok mennyit változtat ez a hangzásán.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6416) carl18 válasza koncsik (#6412) üzenetére


carl18
addikt

Nem lehet biztos, sőt rendelni egy raklappal! :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6417) koncsik válasza carl18 (#6415) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Köszi az info-kat :R (van 1-2 bt hangszóró itthon, valamelyik Sony, Marshall Acton (gyerekeké) ) - most olya(n)t keresek, ami legkevésbé feltűnő 1 polcon a kanapé mögött, ülő fejmagasságban és leváltja a kis Connect T1 (ilyesmi nevű) recsegőt...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6418) Cyborg válasza koncsik (#6417) üzenetére


Cyborg
őstag

Én is úgy jöttem ebbe a topicba, hogy element megát akarok venni, mert elérhető árban van itthon is, de beletették a bogarat a fülembe, és elkezdtem túrni a netet mindenféle teszt után, és kiderült, hogy nem dicsérik, és semmilyen low budget speaker ajánlóban nincs benne.
Meghallgattam más hangszórók mellett, és nem szól szépen/tisztán egyáltalán.

(#6419) koncsik válasza Cyborg (#6418) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Közben már a Blitzwolf BW-AS2-nél tartok, árban nem szeretnék feljebb menni (21k BG) :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6420) l1tt3rat válasza #04441088 (#44) üzenetére


l1tt3rat
csendes tag

Flip:)

A bolond bölcsnek tartja magát; de a bölcs tudja magáról, hogy bolond

(#6421) ftt válasza koncsik (#6419) üzenetére


ftt
tag

SonyXB21 most akcióban 22k

(#6422) koncsik válasza ftt (#6421) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R Ilyen a nagyobbik fiamé, elégedett vagyok vele (jó ár, mi 30k körül vettük 1-2 éve)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6423) Cyborg válasza koncsik (#6419) üzenetére


Cyborg
őstag

Ja, pont ezt az utat jártam be én is, én már azon is túl vagyok :D
...akkor mostmár nézd meg a Tribit Maxsound Plus-t is(18.000 körül van, és sokkal jobb a Bw-nál is) :)

(#6424) carl18 válasza Cyborg (#6418) üzenetére


carl18
addikt

Hát a Tronsmart T6/Mega a saját áráért aránylag jó cucc. Ez 12,000 ft-ig jó vétel, de 15E már nem adnák érte az tény. A Tribit kis hangszórója Xsound asszem 30E körül van szóvla 10,000 környékén van ami állítólag ajánlott vétel és jó hangja van de sokkal halkabb mint a Tronsmart.

Bár az igazi ha az ember vásárlás előtt meg tudja hallgatni, ki tudja próbálni élőbe hogy azért ne legyen aztán csalódás. Na nagyon az elvárások akkor Tronsmart helyet inkább érdemes más hangszórót választani.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6425) djnice válasza Cyborg (#6423) üzenetére


djnice
veterán

A Tribit volt már 42 EUR is, érdemes árfigyelőt beállítani rá: [link]

(#6426) Cyborg válasza djnice (#6425) üzenetére


Cyborg
őstag

Oh, köszi a linket bár, ha jól látom, az használt cucc volt.
Amúgy eléggé tartja az árát, nem ingadozik.

Carl18
Kozben rájöttem, mit írtál, a kis tribit 32€, ami 10ezer, igen. Azt írják, mint a nagyra is, hogy talán nem olyan hangos(bár 12w kontra 40w, nem is lehet egyforma hangos), viszont végig tiszta, kiegyensúlyozott, és nem vall szégyent semmiben.
Közben már Koncsik is 20.000-nél tart, ott már megint más a befutó:-)

[ Szerkesztve ]

(#6427) koncsik válasza Cyborg (#6426) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Tudom, hogy nyomiság, de nekem a Blitzwolf design-ja jött be... :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6428) Cyborg válasza koncsik (#6427) üzenetére


Cyborg
őstag

Ne hülyéskedj, teljesen jó szempont :-)
Nekem meg tribit formája, vizállósaga, hordozhatósága, meg, hogy talán nem tud benne (akkora) kárt tenni a gyerek:-)

(#6429) djnice válasza Cyborg (#6426) üzenetére


djnice
veterán

Új volt.

(#6430) carl18 válasza Cyborg (#6426) üzenetére


carl18
addikt

12 watt kontra 40 watt? Írtam az nem valós 40 watt, a JBL Xtreme is 40 wattos és elég más szinten van teljesítménybe. :DDD

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6431) tigipuf válasza carl18 (#6430) üzenetére


tigipuf
senior tag

Azért én mindenképpen szeretnék majd egy ilyen tronsmartot letesztelni.Nekem ez a termosz dizájn a legszimpatikusabb amúgy is.Képek szerint a hangszórók sem olyanok mint a sima T6-ban.Előzetes adatok szerint (ha valósak :DDD ),akksi idő jobb,bluetooth egység is talán.Nem beszélve arról,hogy végre bele tudták tenni azt a fránya sd kártya olvasót ami nekem fontos szempont.Soha nem értettem,hogy nagy márkák miért nem hajlandóak azt a fránya sd slotot belerakni a cuccaikba,(érdekes módon 12 dolcsis kínai fm zsebrádiónál belefért az árba).A beépített EQ,még ha csak bassz állításra jó is mindenképpen új funkció.

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#6432) thommypl


thommypl
tag

Sziasztok!

Henger alakú bluetooth hangszórót keresek, mint amilyen például a JBL Flip 4, de nem akarok 30e-t kiadni érte. Magyar oldalakon a Sencor SSS 6400N-t és Sencor SSS 6100N-t találtam hasonlónak, de semmi véleményt nem olvastam róluk. Ti tudtok ezekről valamit, vagy tudtok ajánlani valamilyen kínai alternatívát?

(#6433) FingR86 válasza thommypl (#6432) üzenetére


FingR86
őstag

(#6435) Viktor77 válasza FingR86 (#6433) üzenetére


Viktor77
titán

Ott magánszemélyként már nem vásárolsz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6436) nexuspolaris


nexuspolaris
tag

Tavaly rendeltem egy amazonról Tribit XSound Go, főleg a YT-os tesztek alapján. A mérete miatt a hordozhatósága volt az egyik fő szempont, szépen is szól, viszont hangerőből jobb lenne egy kicsivel több.
Melyiket érdemes venni, ami felveszi a versenyt a Tribittal, csak hangosabb?

(#6437) zsiz


zsiz
őstag

Sziasztok. Használ itt valaki Harman/Kardon Go+Play hangfalat? Tegnap előtt délben felraktam tölteni mert lemerült. Másnap reggel 9kor húztam ki. Majd szólt full hangerőn kb kicsit több, mint két órát és lemerült. Ez normális? Oké, hogy teljes hangerő.. de én kevésnek találom. Mennyi lenne az üzemideje? 8 órát írnak de gondolom azt nem teljes hangerőnél tudja.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#6438) carl18 válasza zsiz (#6437) üzenetére


carl18
addikt

Hát nem a legjobb eredmény valóban a 2 óra, de a teljes hangerő sokkal jobban leterheli. Nekem mindegyik hangszórómat megfogja másfél óra max hangerőn. Az a 8 óra űzzem idő inkább 50% hangerőn esetén hozható ki, mennyi idős? lehet kicsit öregszik az akku cella is.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6439) zsiz válasza carl18 (#6438) üzenetére


zsiz
őstag

Kb másfél, maximum két hónapos, még szinte új. Érdemes lehet garanciáztatni vajon? Vagy ez ennyit tud és kész?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#6441) carl18 válasza PeACeY26 (#6440) üzenetére


carl18
addikt

+1 valahogy így a Sony SRS XB 30 24 órás űzzem időt ír elő, de teljes hangerőn ez 5-6 óra szóval elég szépen csökken az működési idő hangerő növelésével.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6442) Cyborg válasza PeACeY26 (#6434) üzenetére


Cyborg
őstag

Szia,

igen, arról a csatornáról jutottam el a Tribitig :)
Aztán találtam még pár direkt ezzel foglalkozó csatornát, és arra jutottam, hogy a tisztaság fontosabb a hangerőnél, és nincs is értelme nagyobb hangnak, ha közben meg torzít, és élvezhetetlen lesz tőle az egész.
Amúgy sem vagyok egy utcai "party állat", nem szeretem bömböltetni a zenét, uh az nekem tökéletes lesz, úgy érzem:)

...már csak kellene várni egy fasza kis leárazásra :B

zsiz
...és amúgy jól van a füled? :) ;]

[ Szerkesztve ]

(#6443) zsiz válasza PeACeY26 (#6440) üzenetére


zsiz
őstag

Oké :) Azt vágom, hogy teljes hangerőn jobban merül, mint mondjuk fél hangerőn. Ne értsétek félre, nem a 8 órát várom el tőle maxon járatva, csak ezt a kettőt keveslem inkább kicsit. Na mindegy, ha jó a két óra, akkor oké. Nekem eddig nem tűnt fel, hogy ennyit bír, azért is kérdeztem. :)

Ha már itt vagyok.. USB-ről hogy lehet (lehet?) lejátszani a GO+Play-en? Két pendrive-val próbáltuk, de nem sikerült :D

(#6442) Cyborg: :DD Köszi, jól :DDD Nagyon tetszik a fülemnek, ahogyan szól.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#6445) zsiz válasza PeACeY26 (#6444) üzenetére


zsiz
őstag

Ezt passzolom, egyik se az enyém volt. :D Köszi a tippet, kipróbáljuk,

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#6446) ®abstract® válasza Wendelke (#6294) üzenetére


®abstract®
őstag

köszi,tetszik a márka :)
van ettől jobb márka szerinted ilyesmi áron?

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#6447) szebe válasza PeACeY26 (#6440) üzenetére


szebe
őstag

"Esetleg próbáld ki úgy, hogy 50%-ra állítod a hangerőt a hangszórón (nem a jelforráson) teljes töltés mellett. Hogy hány órát bír."

Szerintem "szinkronban" van a hangerő, tehát ha a hangszórón max-ra húzod, akkor a telefonon is azon van.
Flip4-en tuti így van, és mivel egy "istálló", ezért gyanítom a H/K-nál is.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#6449) ®abstract® válasza PeACeY26 (#6448) üzenetére


®abstract®
őstag

koszi a segitseged :)
komoly cuccok ezek :)

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#6450) Czimby


Czimby
addikt

JBL Charge 2+ -ról megéri D Fine-ra váltani?
Tetszik a Jbl hangja, bár tudom, hogy mélykiemeléssel dolgozik, de nekem ez pont bejön.
A Dockin hasonló hangú? Igazából csak a nagobb hangerő miatt váltanék.
Hallgattam oluv oldalán és ott is jobban tetszik a JBL hangja elektronikus zenén.
Nem szeretném ha megvenném, nagy pénzért és utána meg nem tetszene a végeredmény...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.