Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6051) zolikaDB válasza Buccer (#6050) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ha fekteted, nem. Es inkabb 360 fokban sugaroz hangot.
De mondom, te latod, melyik jon be jobban! :)

(#6052) Buccer válasza zolikaDB (#6051) üzenetére


Buccer
tag

Már mindegy, megrendeltem a megát

Pécs City

(#6053) zolikaDB válasza Buccer (#6052) üzenetére


zolikaDB
veterán

Jó lesz az! :D

(#6054) Tibko8


Tibko8
senior tag

Sziasztok.
Vettem egy Tronsmart T6-ot az eustock.eu-ról. Első nap kipróbáltuk gond nélkül ment. Majd 2 nap után újra elovettem és nem kapcsolt be. Toltore tettem. Pirosan világított majd úgy hagytam kb egy 4 órára töltőn és zöldre váltott a led csík. Ezután lehuztam a töltőről és nem kapcsolt be akár meddig nyomtam a bekapcs gombot. Majd pár próba után a bekapcs gomb és a hívás 📞 gomb egyszerre való lenyomása után bekapcsolt de nem csatlakozott már a telefonra. (Párosítás törlés után sem) 3 próba után látta újra a telefon. Rá is kapcsolódott működött egészen addig míg kikapcsolás után újra vissza nem akartam kapcsolni szintén csak a 2 gombra reagált csak. Szintén nem kapcsolódott rá a telefonra amivel párosítva lett. AUX-ra átváltás jó csak a Bluetooth nem.

Mit gondoltok mi lehet? :F

Ha nagyon nem ide illő akkor bocsi akkor keresek másik fórumot. :R

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#6055) carl18 válasza Tibko8 (#6054) üzenetére


carl18
addikt

Hello
Persze jó helyre írtál, hát ha garanciális akkor küld vissza. Nekem tökéletesen és nem csinált ilyeneket, 2 amperes telefon töltövel 2 óra alatt feltöltött nekem. :))

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6056) Digger


Digger
senior tag

Tetszik nekem is ez a "Tronsmart element mega"!
Érdekelne, hogy ez is olyan eszement hangerővel trillázik-e a bekapcsoláskor, mint sok általam látott BT zajláda!

(#6057) Digger


Digger
senior tag

Proda Pr-Pulse hangszóró mikró USB csatlakozóját a kamasz lányom néhány hét alatt kitörte, nem tudja tölteni! :)
Szedtetek már szét ilyet?

(#6058) csabili74


csabili74
aktív tag

Hali. Lenne egy kérdésem, a Gearbesten maradt egy rakat pontom, amit beváltanék, kb 3000 forint. Sokat gondolkodtam, és bár vájtfülű vagyok, de gondoltam, veszek egy bluetooth hangszórót, hogy a feleségem ne piszkálja a Hi-FI-m :F :((( :DD

Szóval, a lényeg kb max 50 dollárt költenék rá, de mivel semmi tapasztalatom nincs, jó lenne ha segítenétek.

Inkább rock/metal zenére lenne, az sem baj, ha pecázni is kivihetem, de a lényeg egy amerikai konyhás szoba, oda lenne.

Lehetőleg a Gearbestről venném, hogy a pontjaim beszámolódjanak.

Előre is köszönöm :R

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#6059) joergie


joergie
őstag

Holnap megint akcijós a doss soundbox xl német amazonon(lightning deal).
2018-12-26 16:15-tól.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#6060) rizso


rizso
addikt

Doss soundbox xl-t próbálta már valaki powerbankről tölteni ilyesmi adapterrel? :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#6061) Buccer válasza zolikaDB (#6045) üzenetére


Buccer
tag

Az eustockos rendelésnél a státusz vevő által jóváhagyva, akkor már csak várnom kell? Elég rég nem változott.

[ Szerkesztve ]

Pécs City

(#6062) zolikaDB válasza Buccer (#6061) üzenetére


zolikaDB
veterán

Hivd fel oket :) Korrekt ceg.

(#6063) joergie válasza joergie (#6040) üzenetére


joergie
őstag

végül vettem egy tribitet, mert senki se volt hajlandó, és szerintem best buy, főleg ezen a sohase látott áron(8k huf). Aki meg akarja hallgatni pesten, írjon ;)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#6064) sede7


sede7
tag

Tribit XBoom kapcsán személyes tapasztalata van valakinek? Kacérkodom vele. Kérdés, hogy hangzásban megéri-e a plusz 12 ezret az XSound Goval szemben.
Esetleg egy még büdzsébb megoldás, a Tronsmart T2 is érdekel.
A felhasználást tekintve pl. szabadtéri edzésekhez hangulatzene (nem tömeges, legfeljebb egy-két ember), alkalmai fürdőszobai kiegészítőnek stb.
Köszi!

(#6065) Immy


Immy
őstag

Sziasztok,
Win7en mi a megoldás arra, hogy minden gép újraindításkor manuálisan újra kell párosítani az eszközt, hogy használni tudjam?
Üdv.

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#6066) Alu


Alu
senior tag

Sziasztok!

JBL Xtreme hangszóróban cserélte már valaki a gyári akkut 18650 -es cellákra?
Véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi. Megéri szenvedni vele, vagy okosabb döntés egy gyárival megegyező, de csak 5000mAh -s akkut venni?
:R

λŁƯ™

(#6067) bayay


bayay
csendes tag

Sziasztok,

nem tudom mennyire vagyok jó helyen ebben a topicban, de a következőre keresem a választ:

Van egy dokkolóm (nem hub), amibe be van dugdosva minden periféria, így egy 2.1 Stereo is. Amikor a lapos is be van dugva a dokkolóba, akkor ugye minden rendeltetés szerűen működik. Namost szeretném, hogy mikor nincs bedugva a gép, akkor is tudjak zenét hallgatni a dokkolóba dugott hangszórókon. Arra gondoltam, hogy egy Bluetooth sticket a dokkolóba dugva rá tudnék távolról is csatlakozni arra.

Ez működhet? :D

(#6068) bozont


bozont
veterán

Üdv
Karácsonyi akció alkalmával berendeltem egy Doss Sounbox XL-t. Kérdésem, hogy normális hogy töltés közben elalszik a piros led hátul? Ha kihúzom és visszadugom akkor megint világít egy darabig. A másik, hogy ilyenkor csak hátul világít, vagy felül is kellene? Mert ott semmi fényt nem ad töltés közben.

A bekapcsológomb hibás BW-F4-gyel kapcsolatban meg jelentem, sikerült a művelet. Ami itthon volt hobbiforrasztó az gyenge volt hozzá, nem bírta megolvasztani ezt az ipari cuccot, viszont a helyi "TV szerelő" gyorsa megoldotta. :C

Amúgy ez volt a probléma:

(#6069) József720 válasza bozont (#6068) üzenetére


József720
csendes tag

Töltés közben csak hátul világít akkor is addig még teljes fel nem tölt, utána elalszik a led. Ha teljes lemerül akkor kettő óra alatt tölti fel. :) Felül szokott e világítani ha merül azt nem tudom még nem néztem :D

(#6070) Viktor89


Viktor89
aktív tag

Sziasztok!

Kb 1 hónapja kérdeztem,hogy ezek a 20k alatti bluetooth hangszorók hogy szólhatnak hasolnó árkategórás micro hifi rendszerekhez képest, Akkor helyre lettem téve,hogy meg sem közelítik őket. Azóta rendeltem egy DOSS Soundbox xl-t alli-ról 16.865Ft-ra jött ki(6 munkanap alatt itt volt) és azt kell,hogy mondjam,hogy sokkal szebben szól mint az itthon található két micro hifi(LG CM1560,Sony CMT-EH25)

Szerintem ennyi pénzt nagyon megért és nem bántam meg,hogy nem hallgattam akkor arra aki azt mondta,hogy közel sem fognak olyan jól szólni. Bátran ajánlom mindenkinek,akksija is nagyon jól bírja.

[ Szerkesztve ]

(#6071) bozont válasza József720 (#6069) üzenetére


bozont
veterán

És tényleg, valamiért úgy emlékeztem hogy ha feltöltött akkor zölden kellene világítania. Most újra megnéztem a kézikönyvet és ott azt írja hogy kikapcsol. :W :B

(#6072) pècsimunkás válasza Viktor89 (#6070) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Ráadásul a kis hangfalat ha akarod a konyhâban hallgatod , ha akarod a szobában . Ha akarod magaddal viszed bárhová.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#6073) Digger válasza Viktor89 (#6070) üzenetére


Digger
senior tag

Jól néz ki!
Kár, hogy nem láttam hamarabb, mivel keresgéltem egy ideig én is! Ez tetszetős, az különösen tetszik, hogy több hangszóró is van benne!
Nekem az egyik szempont az lenne, hogy a bekapcsoláskor, vagy BT csatlakozáskor ne ordítson, mint egy hülye! Nem értem, hogy az ilyen dobozok tervezőinek miért jó az, hogy a harmadik szomszéd is hallja ha bekapcsolod! :W
Aztán egy ilyen lett belőle, 28.-án ütöttem le. Érdekessége a dolognak, hogy Japán a kereskedő, a vásárláskor free shipping volt a szállítás, most meg ahogy visszamegyek az oldalra, azt írja, hogy Magyarországra nem szállít! Gyorsan vissza is néztem a leveleimet, de köszönte a rendelést, úgyhogy remélhetőleg meg is fogom kapni! Lehet, hogy az én rendelésem döbbentette rá, hogy ide szállítani nem rentábilis?! :F

(#6074) carl18 válasza Viktor89 (#6070) üzenetére


carl18
addikt

Doss Sound XL egyik legjobb ár-érték arányú hangszóró, én a Tronsmart T6-ra értettem elmarad mondjuk egy mikro hifitől. De a lényeg hogy tetszik és jól szól, igen vannak jó hangszórók, Hát próba szerencse ha meghallgatja az ember és tetszik akkor használható.
Amúgy annyiért ajándék volt a Doss Sound XL :))

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6075) gtamate2 válasza Viktor89 (#6070) üzenetére


gtamate2
veterán

Az árához képest jól szól, de egy 6 ezer forintos 2.1 oda-vissza veri minden tekintetben, szóval egy komolyabb TV mellé elég trógerség odarakni :)

*Sn0w

(#6076) kazsolt válasza Viktor89 (#6070) üzenetére


kazsolt
tag

Tudsz linket adni? Nem fogták meg vámon? Priorityvel kérted ?

(#6077) mateus válasza Viktor89 (#6070) üzenetére


mateus
senior tag

Én is meg vagyok vele elégedve, igaz nekem csak ritkán lesz használva, mert van egy komolyabb hifim.
Viszont érdemes próbálgatni az elhelyezést, a szobában különböző helyekre rakva mindig máshogy szólt, szóval nem szabad elsőre ítélni ha valakinek esetleg kevés lenne, mert amúgy korrekt cucc:)

(#6078) mcs válasza gtamate2 (#6075) üzenetére


mcs
veterán

Ez szerintem nagyon erős kijelentés. :)

(#6079) Buccer


Buccer
tag

Megérkezett a Tronsmart, jobb mint amire számítottam. Amire kell, arra bőven jó lesz.

Pécs City

(#6080) Apcukfundalu


Apcukfundalu
újonc

Üdv, az lenne a kérdésem, hogy milyen BT hangszórót ajánlotok 20 és 30 ezer ft közötti értékben, ami itthon beszerezhető?Legfontosabb szempontok, hogy minél tovább bírja az akksija, minél tisztábban szóljon magas hangerőn is, és a basszus dübörögjön rendesen. Köszönöm szépen!

(#6081) Digger válasza Buccer (#6079) üzenetére


Digger
senior tag

Sok helyen dicsérik ezt a típust, állítólag jól szól, de nekem szöget ütött a fejembe a specifikáció listában a frekvenciamenet!

Viszont, ahogy írja gyártó a linkelt helyen, már megjelent a továbbfejlesztett változat, ami már ebben is többet tud, sőt vízmentes is! És rendelhető is Német, Lengyel és Spanyol lerakatból is!

[ Szerkesztve ]

(#6082) Buccer válasza Digger (#6081) üzenetére


Buccer
tag

Igen a magasok nem ciccegnek annyira, de az új nem kevéssel kerül többe. Ha ez mégsem válna be, akkor lecserélem olyanra. Ma kicsit többet sikerült hallgatni itthon. Nem volt zavaró ahogy szól, jó lesz egy darabig

Pécs City

(#6083) carl18 válasza gtamate2 (#6075) üzenetére


carl18
addikt

pontosan melyik 2.1 az ami oda vissza veri a Doss-t 6E forintért? :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6084) adorjant


adorjant
senior tag

Sikeresen elhagytam a DOSS Soundbox XL adapterét, valaki meg tudná írni a típusát? :R

(#6085) Breki


Breki
veterán

GGMM-m van még valakinek itt?

Annyira bejött és jól szól, hogy elgondolkoztam még egy vételén

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6086) Begi


Begi
senior tag

Sziasztok!

Keresek egy babszobaba illo bluetooth hangszorot. A felesegem kivansaga mindossze annyi, hogy legyen cuki es ne legyen tul nagy.
Esetleg tudtok ajanlani valamit?

Elore is koszi!

(#6087) Viktor77 válasza Begi (#6086) üzenetére


Viktor77
titán

Pár ajánlat: [link]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6088) darkrock válasza adorjant (#6084) üzenetére


darkrock
aktív tag

(#6089) Digger


Digger
senior tag

Megjött a Tronsmart Element Force!
Ez a továbbfejlesztett vízmentes változat, aminek a frekvenciamenete is javítva van.
Rövid teszt alapján, csak jót tudok róla mondani!

(#6090) carl18 válasza Digger (#6089) üzenetére


carl18
addikt

Nem is tudtam van új verzió belőle. :) Jobb mint egy T MEGA? VAGY T6?

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6091) Istikee007


Istikee007
tag

Sziasztok, olvastam teszteket, meg itt a fórumban is sokan ajánlották a tronsmart element mega-t és a xiaomi MI-t. Kettő közül melyiket lenne érdemes választani? Vagy hasonló árkategóriában esetleg van e még ajánlott?

eustock.eu-n jelenleg így alakulnak az árak:

Tronsmart Element Mega: 11900

Xiaomi MI: 8900

(#6092) Viktor77 válasza Istikee007 (#6091) üzenetére


Viktor77
titán

A Mega jóval nagyobbat szól, ha számít a hangerő.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6093) carl18 válasza Istikee007 (#6091) üzenetére


carl18
addikt

Megával jobban jársz.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6094) Digger válasza carl18 (#6090) üzenetére


Digger
senior tag

Nem tudok rá válaszolni, mivel azokat a típusokat sajnos nem próbáltam!
Az enyém innen származik, német lerakatból. Nem olcsó, de EU-n belül van, ennek összes előnyével és hátrányával! Nincs plusz sarc, három nap alatt itt volt, de a GLS miatt nem olcsó a szállítás.

YouTube-n van teszt erről a típusról is, az enyém egyenlőre nagyon tetszik!
Egy Synology NAS valagában levő USB BT kártyával fogom legtöbbször használni.

(#6095) Istikee007 válasza carl18 (#6093) üzenetére


Istikee007
tag

Köszi szépen mindkettőtöknek, meg is rendeltem, várom! :D :C :R

[ Szerkesztve ]

(#6096) Buccer válasza Istikee007 (#6095) üzenetére


Buccer
tag

Ha megát rendeleted, szerintem ennyiért bőven jó. Nem ciccegnek a magasok, de teljesen vállalható zenehallgatásra. Hangerő is van bőven.

Pécs City

(#6097) Breki válasza Breki (#6085) üzenetére


Breki
veterán

Ilyet tényleg nem használ senki?

Én már a másodikon gondolkodom .-)

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6098) Breki


Breki
veterán

Az M4-es most akciós az ali-n németországi raktárból 3 napos szállítással

150 alá ki lehet hozni

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6099) Buccer


Buccer
tag

Tronsmart mega. Egész délután töltés közben hallgattuk, de honnan lehet tudni, hogy lehúzhatom a töltőről? Villog pirosan a mode felirat. Az még tölt vagy már kész?

Pécs City

(#6100) Istikee007 válasza Buccer (#6099) üzenetére


Istikee007
tag

Ha villog akkor még tölt. Ha már nem piros a mode akkor feltöltötte.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.