Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5701) Ati1979 válasza Viktor77 (#5699) üzenetére


Ati1979
veterán

Nincs gond a go-val, csak az hogy kétszer annyiba kerül mint amit ér.

Az a kis xiaomit szokták ajánlani ultra hordozhatónak. Ha van pénz akkor bose soundling micro, beoplay p2.
Ami ezeknél sokkal jobb az a minirig mini. (300g) Kicsi is könnyen hordozható.

(#5702) Viktor77 válasza Ati1979 (#5701) üzenetére


Viktor77
titán

"Nincs gond a go-val, csak az hogy kétszer annyiba kerül mint amit ér."

Amit ez után írsz, erősen ellentmondasz magadnak. A BO 40K-ért rendben van szerinted? Szól 4x jobban (ha sarkítani akarok)?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5703) Ati1979 válasza Viktor77 (#5702) üzenetére


Ati1979
veterán

Itt nincs egyenes arányosság. Nincs rendben nyilván (az is túl árazott) ezért írtam oda, hogyha van pénz.

Ami nem (annyira) túlárazott szerintem az minirig mini, mivel az elképesztően jó hangzást biztosít a méretéhez képest.A kategóriájában egyedül álló. És kiemelkedő az akksi idő is.

(#5704) Viktor77 válasza Ati1979 (#5703) üzenetére


Viktor77
titán

Igen, pont van minirig beoplay összehasonlítás oluvnál. A minirig jobban szól. De azért az is 100font.
Amivel még mindig nagyon messze vagyunk a 7-9K-tól.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5705) Ati1979 válasza Viktor77 (#5704) üzenetére


Ati1979
veterán

Igen ez így van. Más kategória a kettő.

A minirig ott jön szóba ha valaki sokat utazik és kell valami amit csak bedob a táskájába. (és a legjobbat akarja kis méretben)

(#5706) carl18 válasza Ati1979 (#5705) üzenetére


carl18
addikt

Hát én összehasonlítottam a Miniriget a T6-al most oluv oldalán, 100 fontért elég sok és nem érzem hogy megérné az árat. [link]

Azért ez vicc hogy a T6 11400 ft-ért elég sok hangszóróval fel veszi a versenyt. :U

Nem olyan rossz cucc az a go, csak az a gond hogy én hogy már megszoktam a T6 hangját most elég nagy csalódás volna egy go-t ismét meghallgatni. Ha valaki bluetooth hangszórót keres például 10E forintért nyilván a legolcsóbban akarja a legjobb terméket. Akkor viszont a go elég rossz választás. :U

Persze nyilván lehet arra hivatkozni hogy kicsi, de az a baj a Charge 2 mikor megjelent valami 50-60E környékén ment. Hiába jelent meg a Charge 4 nem váltotta meg a világot, ilyen apró ráncfelvarrásnak lehet nevezni ezt inkább.

Arra minden esetre kíváncsi vagyok hogy januárba a Sony-t mit dob piacra, jöhetne valami igazi teljesítmény ugrás a részéről :D Minden évbe januárba jön egy új generáció, remélem a teljesítmény növelik.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5707) Pandaboy válasza carl18 (#5706) üzenetére


Pandaboy
tag

Most a Sony XB 30 és XB 40 széria teljesen megszűnt? Már az Edigitalnál sincs 35.000-ért a piros XB40. Csak az új széria van mindenhol. Ahelyett, hogy leáraznák az 50 ezres XB40-et 20.000-re, inkább megsemmisítik. Csak hogy megvegyék az új XB41-et 50-ért. Pedig biztos megmaradtak a gyártásból, amiket nem adtak el.

Pár napja volt fent a Jófogáson egy XB30 20 ezerért, de már levették a hirdetést.

AMD Athlon II X4 (3 Ghz), 6 GB DDR3 Ram, Geforce GTX 750, 500 GB HDD

(#5708) carl18 válasza Pandaboy (#5707) üzenetére


carl18
addikt

XB 40 sose lesz 20E forint sajnos, de annyiért bomba vétel volna :D Hát 2017 januárjában jelent meg a XB30 és társai XB 40 és kifutó széria azért nem árulják már. Szerintem eladták őket, vagy ha nem vették meg vissza küldték a Sonynak.

Amúgy Januárba jön a Sony új szériája ismét, kíváncsi vagyok update lesz csak vagy valódi generáció váltás?
Mi lesz a neve XB42? :))

Nem hiszem nagyon lépnek előre, megint lesz egy minimális változás. Jövőre az XB 41 fog olyan árba menni mint most a XB 40 :) szóval nem kell aggodni, aztán a XB 42 vagy mi lesz már lesz 65E lesz megjelenéskor.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5709) Pandaboy válasza carl18 (#5708) üzenetére


Pandaboy
tag

Persze később leárazzák, de én most akarnék venni, nem 1 év múlva. Szoktak lenni a jófogáson is használtan, de sokszor csak 5 ezerrel árulták olcsóbban mint az új ára.

AMD Athlon II X4 (3 Ghz), 6 GB DDR3 Ram, Geforce GTX 750, 500 GB HDD

(#5710) Ati1979 válasza carl18 (#5706) üzenetére


Ati1979
veterán

Ez az első generációs minirig. Amiről én beszéltem az a második generációs mini. Jóval kisebb és szerintem jobban is szól. Az már zsebre is vágható.
Hát azért vannak ott különbségek. A t6 nak elég mosott szeparálatlan hangja van a minirigéhez képest. De az árához képest jó nem mondom. :)

Természetesen ez nem egyenesen arányos. Tehát nem 5ször jobb, hanem mondjuk 2x. De azért nem ugyanaz a kategória.

A miniriget simán oda lehet tenni a denon mellé. Árban is ott van.

Amúgy azt elhiszem hogy 12k ért nincs jobb a t6 nál.

(#5711) bazger válasza Pandaboy (#5709) üzenetére


bazger
csendes tag

https://www.sony.com/electronics/wireless-speakers/srs-xb501g

(#5712) carl18 válasza Ati1979 (#5710) üzenetére


carl18
addikt

Igen az áráért jó, de 15E-nél többet semmikép se ér. De sok minden számít, hangerő/ mély hangzás.

Esetleg olcsón még a Tribit XSound Go lehet a jó vétel, ez is majd nem egy tronsmart ára. Oluv emberke szerint a legolcsóbban ennek van a legjobb hangja.
Az a gond amúgy hogy ha az ember magyar piacról akar értelmeset olcsón tele van a piac bovli cuccokkal.
Német amazonon meg van rengeteg valóban jó bluetooth hangszóró jó áron.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5713) ftt válasza carl18 (#5712) üzenetére


ftt
tag

van itthon XB31, XB40, HT CT800 (előtte HT CT790) meg egy BD player, szóval eléggé Sanyi fan vagyok, de ez szegényke nagyon csúnyácska ... de biztos jól szól, remélem

(#5714) Pandaboy válasza bazger (#5711) üzenetére


Pandaboy
tag

Ez nem tetszik és drága is.

AMD Athlon II X4 (3 Ghz), 6 GB DDR3 Ram, Geforce GTX 750, 500 GB HDD

(#5715) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Én most vettem nemrég lányomnak egy black Tronsmart T6 ot, + gyári tokot hozzá. Itt ajánlották sokan, és igen, meglepően jó cucc. JBL extrem el összehasonlitottuk, nem sok különbség van. JBL ben kicsit több a magas. Hangerő egyforma.
Persze lányom nem érdekli (fülesezik) igy azóta is tokban pihen. Fel is raktam HA n hirdetni.

(#5716) ftt válasza ftt (#5713) üzenetére


ftt
tag

bocs, elb...tam :W , én is az 5711-re akartam volna válaszolni a Sony XB501-re ... :((

(#5717) Pandaboy válasza H2o-pok (#5715) üzenetére


Pandaboy
tag

Inkább elég nagy különbség van a Tronsmart és a JBL Extreme között. Az Extreme jóval mélyebb baszust tud és több a magas. Nem véletlen 4x annyiba kerül.

AMD Athlon II X4 (3 Ghz), 6 GB DDR3 Ram, Geforce GTX 750, 500 GB HDD

(#5718) H2o-pok válasza Pandaboy (#5717) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Bocs. Lehet flip 3 volt. Nem emlékszem pontosan. Valamivel kisebb nint a T6.

(#5719) carl18


carl18
addikt

Na úgy látszik fel fogom tudni támasztani a Tronsmart T6-ot csak, sajnos egy kisebb érintkezési hiba volt ameddig vízes volt. Most hogy száraz már bekapcsol, sajnos kiégett a csatlakozó, de egy kis ragasztóval ha oda ragasztom a csatlakozott működni fog a vezérlés.

Már bekapcsolni bekapcsol, a célnak megfelel :D Még a hangerő szabályzót kell vissza forrasztanom a kábelre.

Egyetlen gondom hogy néhány kábelt takonyágyúval ragasztottak oda. Ott evett az ideg hogy mit csináljak mikor alig volt hely a műveletre.

Amúgy sajnos a T6 elég távol van a jbl Xtreme-től. Inkább valahol a flip/Charge szintjén tanyázik.

Kár hogy a Tronsmartnak nincs JBL Xtreme/Dockin D fine kategóriájú terméke, kedvező árba biztos hoznának valami jó cuccot.

Épp ma arra gondoltam mi volna venne az ember egy Charge 3-at 4 év garanciával, kíváncsi lennék 4 év alatt hányszor kéne gariba küldeni intenzív használat mellet, és hogy a webáruház mikor mondana megálljt hogy ö mégegyszer nem cseréli ki. :DDD

Amúgy a Charge 3 nagyon drága 50E forint és alapból jár rá 1 év garancia, 6E forintért kap az ember 3+ év garanciát. Szerintem megéri, főleg hogy nem annyira tartós termék.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5720) Ati1979 válasza carl18 (#5712) üzenetére


Ati1979
veterán

Igen így van. Minden árkategóriába be kellene majd rakni egy különösen ajánlottat.

A minirig mini egyébként nekem megérné a 100 fontot, ha nem lenne már két másik hangfalam. Az ennél nagyobbak meg a nehézkes hordozhatóság miatt esnek ki. (a vifa oslo-nal még ígyis ott a kísértés) :DD

(#5721) carl18 válasza Ati1979 (#5720) üzenetére


carl18
addikt

Amúgy az a baj hogy sok hangszóró nincs is magyarba forgalomba, külföldi rendelés van csak.
A másik hogy nekem hogy egy hangszóróról valóban legyen véleményem ahhoz haza környezetbe és kültéren egyaránt szükségem van pár nap tesztre.

Igen igazat megvallva én is azért nem akarok nagyobb hangszórót mert valóban komplikált a hordozhatósága.
Azért 2 kilós hangszórót az ember nem visz magával olyan egyszerűen, más felől egy idő utána zavaró tud lenni a cipelése. A T6 még pont határ eset méretre és súlyra, ha a táskába bedobom nem foglal sok helyet és még van benne hely másnak is pakolni. Kevés helyet foglal és nem is nehéz így azért hordozni nem egy rémálom.

Igen én is érzek kísértés pár hangszóró után, csak utána meg nem akarok úgy járni hogy az egyik ott porosodik a polcon mert nem használom. Én egy Dockin D fine-t sajnálom magamtól, úgy a hangszóró tetszik meg jó lenne. De az már hangerőre overkill, nem tudnám hol kihasználni a teljesítményét. Már felől 2 KG-t magammal cipelni már kényelmetlen volna.

Még a Tronsmart T6 is sokszor fél hangerőn elégnek bizonyul esetek nagy részébe, fürdőszobába zenét hallgatni az is elég tud lenni. :))
Amúgy se szeretek több bluetooth hangszórót tartani mert mindig csak az egyiket használom :R

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5722) Ati1979 válasza carl18 (#5721) üzenetére


Ati1979
veterán

A legtöbbet meg lehet itthon kapni szerintem. Sony denon, jbl még a vifa is. A nagyobb márkákat. Akinek valami extra igénye van annak rendelni kell. Ez így szokott lenni.

Pont erről van szó. Hordozhatóság. Jó a go and play de 4kg majdnem. Kerti partikra vagy ilyen helyere megfelelő. Egyébként meg fölösleges a legtöbb embernek hacsak nem valaki extra hangerőn akar zenét hallgatni.
A denon nak akkora hangereje van, hogy egy kisebb házibulira elég, és 750g.

Ami előrelépés hangminőségben és hangerőben az a vifa oslo, (2.4kg) vagy talán a helsinki (az még hordozható). Ezek lehetnek számomra az alternatívák.

A többi max hangerőben jobb, hangminőségben nem (igazán).

Ja nálam is ez a gond. :DD A kicsit kiraktam a konyhába. :)

(#5723) kinghaxor


kinghaxor
aktív tag

Sziasztok. Érdeklődnék, hogy egy Sony SRS-XB10-hez képest az onbeat 500 2nd milyen hangzást produkál? Eddig sajnos csak a Sony-t hallottam de az kegyetlen rossz. Kopogós torz mélyek, nagyon nem jött be. Laptop mellé kellene nekem valami aránylag kicsi cucc amivel lehet zenét hallgatni és filmet nézni. Ami nem torz hangú mint az említett Sony és halkan is hallgatható, nincs számottevő alap zaja film nézés közben. Olyan 20 ezer körül szánnék a dologra. Vissza olvasva az onbeat talán megfelelhet de soha sem hallottam még.

[ Szerkesztve ]

(#5724) matyiGo


matyiGo
aktív tag

ikea eneby?

Még nem volt szó az IKEA új hangszóróiról. néhány napja voltam az ikeában és kicsit tesztelgettem és azt kell hogy mondjam hogy megdöbbentően jól szól a nagyobb tesó és a kicsi sem rossz. Nagyobb testük van mint az átlagos hangszóróknak de valszeg pont ez a titok a jó hangzás mögött. a hordozható aksivan együtt 22 500 forintra jön ki, én ebben a kategóriában még nem hallottam hasonlóan jó minőségű hangzást, de ez csak egy első impresszió volt, nem volt mellé rakva semmi.
Nektek van valami tapasztalatotok? :R

[ Szerkesztve ]

(#5725) Pandaboy


Pandaboy
tag

Azt írja egy Youtubos, hogy letesztelte a hangszórókat és a JBL Flip 4 (53 hz) mélyebbre megy mint a JBL Extreme (60 hz). Ez vajon igaz lehet? Bass Test
Nem tudom hogyan teszteli a hangszórókat. De attól, hogy egy frekvencián ad ki hangot, attól még az nem basszus. Lehet csak a membrán mozog

AMD Athlon II X4 (3 Ghz), 6 GB DDR3 Ram, Geforce GTX 750, 500 GB HDD

(#5726) carl18 válasza Pandaboy (#5725) üzenetére


carl18
addikt

Ja ez csak egy teszt, úgy is gyakorlatba jönnek ki a hangok belőle. A flip 3 is hiába menne le egy mély teszt alatt mélyebre ha gyakorlatba az ember semmit se érez belőle.

Bár a táblázatnak lehet kis köze a valósághoz, a Doss Sound Xl oluv szerint is nagyon le tud menni mélyre és érződik a hangján is. Azért a Sonyk is elég mélyre menne ahogy látom, annak ellenére nincs bennük mélynyomó. Mellesleg nem csak azt kell nézni hogy milyen Hz-en szólal meg egy hangszóró de azt is milyen hangerőn.

Például egy aktív mély nyomóval felszerelt hangszóró nagy esélyel fog ugyan úgy szólni mint teszt alatt, de elég sok hangszóró köztük a Sony SRS összes széria, is széles sávú hangszórót kapott.
Azt jelenti hogy egy hangszóró felel a mély-közép-magas hangok megszólalásáért.

De ez bonyolult, minden esetben gyakorlatban egy Flip 3 elég kevés mélyet tartalmaz.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5727) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

2 hangszóró között vacillálok. Archeer a320 vs Doss Soundbox XL (ezt most 60 euro körül ki lehet fogni amazonon). melyik az ajánlottabb a kettő közül? Esetleg más, jobb alternatíva ilyen árban létezik?

[ Szerkesztve ]

(#5728) martin1369


martin1369
aktív tag

Sziasztok.Maximum 12k-ig tudtok ajánlani hangszórókat?

(#5729) Viktor77 válasza martin1369 (#5728) üzenetére


Viktor77
titán

Ebben az árban nahyon jó választás a Tronsmart T6.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5730) rhunseeker válasza AndrewTdi (#5727) üzenetére


rhunseeker
tag

A Doss tudom hogy jól szól, a másikat viszont nem ismerem. Szerintem a Dossal nem nyúlsz nagyon mellé, főleg ilyen áron.

Martin1369: Én is a Tronsmart T6-ra szavazok, van itt róla vélemény bőven egy fórumtárs által, olvass vissza.

[ Szerkesztve ]

(#5731) martin1369 válasza rhunseeker (#5730) üzenetére


martin1369
aktív tag

Köszi szépen.Munkában használnám igazából.

(#5732) Pandaboy válasza AndrewTdi (#5727) üzenetére


Pandaboy
tag

És hogyan lehet Áfa nélkül megvenni a Doss-t?

AMD Athlon II X4 (3 Ghz), 6 GB DDR3 Ram, Geforce GTX 750, 500 GB HDD

(#5733) carl18 válasza AndrewTdi (#5727) üzenetére


carl18
addikt

Mind kettő jó egyikkel se csinálsz rossz vétel, [link].

12E forintig idehaza ott a Tronsmart T6 vagy mega. Külföldröl meg a Tribit Xsound go például ami oluv szerint nagyon jó budget hangszóró.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5734) AndrewTdi válasza Pandaboy (#5732) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Elvileg németből jön. Max áfa különbözetet fizetsz. De lehet még azt sem.

(#5735) martin1369 válasza rhunseeker (#5730) üzenetére


martin1369
aktív tag

Néztem pár véleményt és többen is azt írják hogy van egy kis alapzaja.Ez mennyire zavaró?

(#5736) ftt


ftt
tag

Sony XB40 csak a piros akcióban itt

39,9

(#5737) carl18 válasza AndrewTdi (#5734) üzenetére


carl18
addikt

Tudtom az unio miatt ha már német termékre megfizeted akkor magyarba már nem kell és az amazonos árat fizeted meg. Amazon ár és szállítás, eun belül. Ha kínából jönne termék és kiszurnák akkor max vámot kéne fizetned :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5738) Wendelke


Wendelke
senior tag

Megjött a BG-ról az előrendelt Blitzwolf BW-AS2 bt hangszóróm :D Úgy érzem, hogy nem volt rossz vétel, bár még éppen csak próbálgatom. Van itthon egy Blitzwolf BW-F4-s is, amit már régebb óta használok. Azt is szerettem, most már a fiamé lesz.

Az AS2 egyértelműen szebben szól, nagyobb hangerőt tud (még szép :U ) illetve nagyon jó a basszusa, talán még sok is, mert vissza kellett vennem rajta. Egyenlőre még járatom, és ezek az első benyomásaim róla.

Egyébként szépen kivitelezett, minőségi hangszórónak néz ki. Később még szerintem írok róla.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#5739) nexuspolaris válasza AndrewTdi (#5727) üzenetére


nexuspolaris
tag

A Tribit XSound Go-t ajánlom. Angol amazonról rendelhető, 13.5 e szállítással, nekem 4 nap alatt megérkezett.
Nagyon szépen szól, magasabb hangerőn se torzít. Egy napig bírja az aksija, és vízálló.
Nekem a hordozhatóság volt az egyik fő szempont, kabát zsebben simán elfér, és elég könnyű.

(#5740) Pandaboy válasza carl18 (#5737) üzenetére


Pandaboy
tag

150 Euróig vámmentes, bárhonnan rendeled. Az kb. 45 ezer ft.

AMD Athlon II X4 (3 Ghz), 6 GB DDR3 Ram, Geforce GTX 750, 500 GB HDD

(#5741) Pandaboy válasza ftt (#5736) üzenetére


Pandaboy
tag

Itt meg 35.000 feketében. XB-40

AMD Athlon II X4 (3 Ghz), 6 GB DDR3 Ram, Geforce GTX 750, 500 GB HDD

(#5742) ftt válasza Pandaboy (#5741) üzenetére


ftt
tag

csak a veszprémi boltban elérhető, neten sajnos nem

(#5743) carl18 válasza Pandaboy (#5740) üzenetére


carl18
addikt

És 150 euro felett vámot kell fizetni ? :S

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5744) Ati1979 válasza Pandaboy (#5740) üzenetére


Ati1979
veterán

Nem 22 dollárig vámmentes ha nem az EU ból rendeled? Az ebey es topicban érdemes rákérdezni.

(#5745) matyiGo


matyiGo
aktív tag

nah egy barátommal le tudtuk teszteni az IKEA ENEBY hangkeltőt a Tronsmart T6 és egy sony xb40 mellet. És az van hogy hatalmas wow jár az ikeának. Direkt a kisebb játékost teszteltük aminek a művészneve eneby20 (a nagyobbnak eneby30)
A nagyobb azért nem érdekes mert hiába szól nagyon szépen nem hordozható (nincs benne aksi) és már túl nagy is.
szóval visszatérve az összehasonlításra én nem vagyok egy nagy szakértő de sokkal jobban tetszett az ami az eneby20-ből jött ki mint a Tronsmart T6 -ból vagy a sony xb40-ből. a sony-t tompának éreztem ugyanakkor valahogy hangosabbnak, de olyan laposan. a Tronsmartnál meg klasszisokkal jobb volt de azért itt van 10ezer forint különbség.
Fontos még hogy azon túl hogy szépen szól az IKEA s szerintem kenterbe veri hangzásilag mindkét versenytársat, nem vízhatlan és nincs ilyen strapás gumimüanyag érzésed. Szolgáltatásilag is elmarad az Enebay, nem lehet a hangszórólól számot váltani és nem lehet több hangszóróval összehangolni, szóval full minimál. de kinek mi kell... nekem a minőségi hangzás és a hordozhatóság a fontos, nem váltok hangszóróról számot és nem teszem be a medencébe. úgyhogy részemről az Eneby lesz a befutó ha kitavaszodik végre :D

még az árak hogy tuti éegyen az összehasonlítás:
sony xb 40 - 40 000ft
Tronsmart T6 - 13 000ft
ikea eneby (aksival)- 22 500

nyilván jobb lett volna ha azonos árkategóriával tudtam volna összehozni se sajna csak ezek álltak rendelkezésre :)

[ Szerkesztve ]

(#5746) carl18 válasza matyiGo (#5745) üzenetére


carl18
addikt

Kösz a leírást, oluv oldalán meghallgattam valóban jól össze rakott cucc ez a kis Ikea hangszóró.

Persze hogy nem egy kategória mint a Tronsmart 4X nehezebb és sokkal nagyobb meg kétszer drágább.
Amivel inkább hasonlítani érdemes "Súly/méret" miatt az a XB 40, Dockin D fine, JBL Xtreme. De ezektől viszony jócskán olcsóbb.

16E forintért megkapható az Ikea hangszóró akku nélkül, úgy látszik új bestbuy hangszóró született a konyhába. És még pofásan is nézz ki, beleillik a környezetbe.

És igaz az Ikea lehet halkabb mint a Sony XB 40 de valóban sokkal jobbnak tűnt a hangja a szemembe is. Azért a hangerő se minden, csak hát ezt kicsit azért komplikált magaddal vinni de aki akarja úgy is megoldja. :DDD
Láttam már én érdekes dolgokat, kerékpár csomagtartójára felszerelve nagy mély láda. :DDD
[link] Thug life

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5747) carl18


carl18
addikt

Üdv!
Érdeklődnék a Tronsmartnak van-e magyarországi szervize? Egy szalagkábelt kéne kicseréltetni és én nem akarok vele kínlodani. Persze díj ellenében, de interneten is keresgéltem nem igazán találtam ilyen oldalt.

Hol lehet próbálkozni, ahol tuti tudnak vele kezdeni valamit?

A hangszóró maximálisan rendben van, csak a bekapcsoló gomb mivel tönkre ment a szalag kábel érintkezése nem lehet bekapcsolni.? :))

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5748) Pandaboy válasza Ati1979 (#5744) üzenetére


Pandaboy
tag

Nem. 22 dollárig Áfa mentes. 150 dollár felett vámköteles. Kivéve ha Eu-ból van a rendelés.

AMD Athlon II X4 (3 Ghz), 6 GB DDR3 Ram, Geforce GTX 750, 500 GB HDD

(#5749) Ati1979 válasza Pandaboy (#5748) üzenetére


Ati1979
veterán

:R
Köszi azt hittem 22 dollár fölött mindkettő rámegy. Mondjuk elég az ÁFA is.

(#5750) _drk


_drk
őstag

Hello!

Hol 11k körüli a Tronsmart t6?
Árukeresőn inkább 15k szállítással együtt. Annyit is megér az a cucc, vagy van annyiért jobb vétel?
Nekem inkább hazai megrendelés kellene, tehát külföldi megrendelés offos.

Köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.