Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5801) Buster17


Buster17
addikt

Hali!

Bluetoothos hangszoróban kérném segítséget.

JBL Flip3 lesz most leakciózva kb 20-21ezerre. Néztem a hazai boltokat mindenhol 30ezer Ft.
Ez jó vétel lehet vagy ennyiért lehet jobbat is kapni?

(#5802) AndrewTdi válasza carl18 (#5795) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Postával és beváltható kuponnal együtt 72 eurobol lett meg a DOSS-om német amazonról. 4 nap volt a posta. Maixmálisan meg vagyok elégedve vele.

(#5800) Pandaboy : itt olcsóbb

[ Szerkesztve ]

(#5803) djnice


djnice
veterán

DOSS-ra érdemes várni, sokszor szokott lenni villámakcióban: [link]

Bang Olufsen Beoplay A1 pedig most jó áron van (nálunk 65k): [link]

(#5804) Atlantisz48 válasza Buster17 (#5801) üzenetére


Atlantisz48
őstag

Hello,

Fontos a kicsi méret és a vízállóság ?

(#5805) Atlantisz48


Atlantisz48
őstag

Jó látni, hogy ennyien érdeklődnek a DOSS iránt, valóban jó hangszóró :C :C

Ha megvettétek, ajánlott rátenni csúszásgátló kis tappancsokat :DD :DD

(#5806) Buster17 válasza Atlantisz48 (#5804) üzenetére


Buster17
addikt

Nem. Minél nagyobb annál nagyobbat szóljon :)

(#5807) rhunseeker


rhunseeker
tag

Még addig cukkoltok, hogy bf-en én is veszek egy Doss-t, pedig semmi szükségem rá a Dockin meg a HK Go&Play mellett :DD

(#5808) Atlantisz48 válasza Buster17 (#5806) üzenetére


Atlantisz48
őstag

Akkor neked is DOSS-t lenne érdemes venni :D

(#5809) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Gyerekek, Amazonnál szokott BF lenni?
Ezt a hangszórót meg tudom csípni olcsóbban?
DOSS SoundBox XL

(#5810) djnice válasza n@p@lm (#5809) üzenetére


djnice
veterán

Állíts be árfigyelőt: [link]

(#5811) n@p@lm válasza djnice (#5810) üzenetére


n@p@lm
őstag

Beállítottam, köszi.

(#5812) Pandaboy válasza AndrewTdi (#5802) üzenetére


Pandaboy
tag

Ezzel az a baj akivel rendelem, ő nincs fent amazonon, én meg sehol nem vagyok fent.

AMD Athlon II X4 (3 Ghz), 6 GB DDR3 Ram, Geforce GTX 750, 500 GB HDD

(#5813) mateus


mateus
senior tag

A Doss XL nem éri meg vajon Ali-ról 60 dolcsiért a 11.11-es nagy sale alatt? Igaz az Kínából jön nem Németországból.

(#5814) justgiveup


justgiveup
tag

Sziasztok!
Bluetoothos hangszórót szeretnék venni 10 ezer forintig (esetleg 15ig ha muszáj). Olyat, ami kisebb, hordozásra való. Mit ajánlanátok?

(#5815) carl18 válasza justgiveup (#5814) üzenetére


carl18
addikt

Üdv! Hát oké de kicsit pontosítani kéne? JBL GO méretű készüléket szeretnél? Attól függ mi számít nálad hordozhatónak. Fél kilós kategória, Tronsmart T6 és tronsmart mega ismét haza rendelés esetén.
GO-t nem vennék hiába zseb kategória.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5816) _q válasza mateus (#5813) üzenetére


_q
addikt

Én is pont most láttam. [link]

Viszont tudod Spanyolországból is kérni, tehát vám és áfa mentesen ha minden igaz Így kb 18 ezer Ft-ért mennyire jó vétel?

(#5817) carl18 válasza _q (#5816) üzenetére


carl18
addikt

18E? :D WTF annyiért ha valóban vám és áfa mentesen nagyon jó vétel :) Idáig a Doss amazonról valami 26-28E forint környékén tudta megvenni az ember. De kis változás állt be mert az amazon.de se szállít egy ideje magyarba ingyen.

18E nagyon jó vétel :D Aki teheti vegye ameddig tudja.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5818) _q válasza carl18 (#5817) üzenetére


_q
addikt

Ahogy beállítom a postázást, hogy honnan küldjék, Kína és Spanyolország esetén is 89 dollárral jön ki jelenleg. 11.11-én pedig 60 dollárt jelez, szerintem akkor nem lesz különbség a postázásban ugyan úgy.

Akkor ha best buy lehet teszek egy próbát holnap ma, mert 5 óra múlva kezdődik :D. Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#5819) mateus válasza _q (#5818) üzenetére


mateus
senior tag

Közben a spanyol raktáras változat éppen az akció kezdete előtt elfogyott (vagy csak befejezték az árusítást..):((

A kínai raktárról meg esélyes, hogy rájön vám, áfa, így meg már nem olyan jó biznisz...

[ Szerkesztve ]

(#5820) _q válasza mateus (#5819) üzenetére


_q
addikt

Igen épp látom. Azt írta az eladó, hogy 90% hogy nem lesz vámolva és áfát se kell fizetni. Megpróbálom lebeszélni vele ha ennyire biztos benne, akkor vállalják át a költségét, ha még is kellene :D Meglátjuk sikerül-e.

(#5821) _q


_q
addikt

Ismét van 59 dollárért DOSS SoundBox XL Spanyolországi raktárról. Be is rendeltem.

(#5822) Vectra87 válasza _q (#5821) üzenetére


Vectra87
újonc

Rendeltem én is egyet, de azt irja
Your payment is being verified
Ez igy ok?

(#5823) _q válasza Vectra87 (#5822) üzenetére


_q
addikt

Nekem is azt írta, illetve egy másik terméknél is. Talán 11.11 miatt, talán eladó miatt.

Jelenleg ez van:
Status: The supplier is processing your order

[ Szerkesztve ]

(#5824) mcs válasza Atlantisz48 (#5805) üzenetére


mcs
veterán

Volt alkalmam kipróbálni egy JBL Partyboxot. Az általam eddig hallott party hangszórók közül ez a nagy betűs Etalon. Tökéletesen eltalálták a hangzásképét, és küllemre is pofás. :)

[ Szerkesztve ]

(#5825) Vectra87 válasza _q (#5823) üzenetére


Vectra87
újonc

Kiváncsi vagyok postázzák-e?
Túlságosan olcsó EUn belülről

(#5826) _q válasza Vectra87 (#5825) üzenetére


_q
addikt

Legkésőbb hétfőn szerintem kiderül, addig illene postára adni. Majd jelzek, ha lesz előre lépés.

(#5827) Buster17


Buster17
addikt

Én pénteken rendeltem meg a DOSS-t amit itt ajánlottatok. Német amazonrol 69€re jött ki valami kedvezménnyel meg ingyen postával. Kedden fog megjönni :)

[ Szerkesztve ]

(#5828) mateus válasza Buster17 (#5827) üzenetére


mateus
senior tag

Az is jó ár végülis, meg tuti megjön.
Alin 60 dolcsi spanyol raktárból, meglátjuk fel is adják-e.

(#5829) carl18


carl18
addikt

Sajnos a Divoom onbeat 500-nak is van egy hibája, az akkumulátor egy idő után meg adja magát.
Amit eladtam havernak annak már nem bírta az akksija, nekem 1 órát bírt max hangerőn és mikor itt a forumba leírtam. A bunkó "KRilin kollega " meg engem hülyézett le hogy az enyém gyári hibás. .....
Se baj alig vártam kivágják innen, az arcát azért megnézném magamnak :DD

Szóval a Divoom jó cucc, de az akkumulátorral lehetne gondok. Már 2 darab onbeat 500 2nd akkuja haldoklót a társaságomba. Ha valaki olcsón beszerez egyet kéz alól és házilag tud akkumulátort bővíteni akkor jó vétel lehet :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5830) carl18


carl18
addikt

Kis Update ismét! Megjött Haverom Tronsmart Mega hangszórója ami egész jó cucc és hangos is :)
Sajnos hajlamos torzításra is, de úgy egész minőségi készülék. 12E-ért jó vétel lehet amúgy, 15E én már nem adnák érte mondjuk.

Még aki itt van kíváncsi lennék a hangszórókból ki milyen űzzem időket tudott kihozni?
Nekem elsőnek volt egy SRS BTX 300 max hangerőn 1 óra megfogta, a Divoom onbeat 500 is 1 óra volt az űzzem idő max hangerőn. A Tronsmart T6 is 1 órát bírt nálam csumán, azért nem létezik mind 3 hibás akkuval jelent meg.

Érdeklődnék hogy kinek milyen űzzem időt szokott összejönni? Mondjuk amire kíváncsi vagyok Dockin D fine, Doss Sound XL, JBL Xtreme, Harman Kardon GO és a Onyx studio. De jöhet a Flip és a Charge széria tartóságára is kíváncsi vagyok. A Sonyt azért nem kérdem mert a gyártó szerint durván 4 órát bír max hangerőn, szóval azt már tudom.

Oluv szerint a Dockin D fine 3-4 órát bír max hangerőn, ez valóban reális?

Csak már nekem tököm tele van hogy bármire váltok 1 óra nagy hangerőn megfogja :U És pont mikor a legjobban volna rá szükség merül le.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5831) Jarod1 válasza carl18 (#5830) üzenetére


Jarod1
addikt

JBL Flip3 3/4 hangerőn 7- óra

(#5832) pècsimunkás válasza carl18 (#5830) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Dockint nem tudom maxon hallgatni . Talán , ha szabin leszek decemberben , akkor otthon Magyarországon kipróbálom. Normális hangerő mellett egèsz jól bírja

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#5833) carl18 válasza pècsimunkás (#5832) üzenetére


carl18
addikt

Akkor átlag hangerőn gondolom egy 8 órát biztos elmegy :)

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5834) 2thletme2day válasza pècsimunkás (#5832) üzenetére


2thletme2day
őstag

Ennyire hangos lenne ez a Dockin? Ház körüli melóknál zenehallgatásra jelenleg egy Blitzwolf F4-et nyúzok folyton max hangerőn de kevéske szegény kültérre. Egyébként az akksija egy csoda. Full hangerőn simán bírja a 8 órát. Most hétvégén rendeltem egy jóáras Doss Soundbox XL-t. Remélem az hangosabb lesz mint a Blitzwolf de olvasgatva a kommenteket lehet, hogy egy Dockin lenne nekem a legmegfelelőbb ha tényleg annyira hangos. Hamarosan kiderül mit tud a Doss. Ma adták fel spanyol raktárból. Pár nap alatt ide kéne érnie. Ha mégsem hozza az elvárt szintet akkor a következő áldozat a Dockin lesz.

(#5835) Szupercsirke


Szupercsirke
tag

sziasztok 30-40k körül milyen hangszóró érné meg a legjobban?

(#5836) zamar


zamar
csendes tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata Blaupunkt BT12OUTDOOR hangszóróról? Elég jókat írnak róla és szerintem ár érték arányban is jó.

Mi a véleményetek róla?

Köszi előre is!

(#5837) carl18 válasza zamar (#5836) üzenetére


carl18
addikt

"Elég jókat írnak róla és szerintem ár érték arányban is jó."

Hát kicsit ránéztem, A sok jó vélemény kimerül az árukereső 1 5 csillagjában.....Ha nincs viszonyítási alapod miért akasztod rá hogy jó Ár-érték arányba? :D te se hallottad élőbe. Tronsmart T6 vagy mega ha értelmes hangszórót akarsz venni.

Kicsit körül néztem, A JBL Got is alig lépi le. Szóval kár itt hangoztatnod jó az ár-érték aránya.... [link]

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5838) carl18 válasza Szupercsirke (#5835) üzenetére


carl18
addikt

Haza vagy külföldi rendelés, A Doss Sound XL merem ajánlani ha az amazon is játszik.

Többet is írhatnál, mennyire számít a hordozhatóság? Harman Kardon Onyx Studio 3-4 játszik. Méretét meghazudtoló hangja van, akkuja nem túl nagy de a hang mindenért kárpotol :)

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5839) pècsimunkás válasza carl18 (#5833) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Simán . Még többet is , Lakásban hallgatom , vannak szomszédok , nem akarom kokszolni . Majd otthon ...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#5840) pècsimunkás válasza 2thletme2day (#5834) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nagyon hangos . Tényleg .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#5841) carl18 válasza pècsimunkás (#5840) üzenetére


carl18
addikt

A Dockin valóban tud nagyon hangos lenni :)
Itt az összehasonlítás az F4 ellen, elég sokkal hangosabb :))
[link]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5842) krecso


krecso
tag

Sziasztok,

Rendeltem én is egy Doss Soundbox XL-t az Aliról spanyol raktárból. Kérdésem az volna, hogy honnan tudom, ha az eladó feladta a terméket? My orders-nél awaiting delivery van a státusznál, ez mit jelent pontosan?

Előre is köszönöm a választ! :R

(#5843) rizso válasza krecso (#5842) üzenetére


rizso
addikt

Ha az lesz ott, hogy 'the seller has shipped your order', akkor ok.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#5844) Jimy83


Jimy83
aktív tag

Üdv 15 ezer FT-ig keresnék hordozható hangfalat, ajándékba lesz .
Nézelődtem neten és ezt találtam : Tronsmart Element T6, 13 ezresbe .
Vagy esetleg valami más ebben az ársávban ?

(#5845) carl18 válasza Jimy83 (#5844) üzenetére


carl18
addikt

Pár sort kéne vissza olvasnod, és ott is le írtam Tronsmart T6 vagy Tronsmart Mega...

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5846) _q válasza krecso (#5842) üzenetére


_q
addikt

Nekem is az van, ha meg rámegyek a "Details"-re akkor azt írja hogy feladták és ott a tracking number is. Viszont a tracking number nem sok mindent mutat.

The parcel data was entered into the GLS IT system; the parcel was not yet handed over to GLS.

Ez volt hétfőn 22.00-23.00 óra között. Azóta nem frissült. Egyébként a GLS honlapján lehet a tracking number alapján nyomon követni.

[ Szerkesztve ]

(#5847) mateus válasza _q (#5846) üzenetére


mateus
senior tag

Biztos, hogy GLS hozza? Nekem elvileg vasárnap éjszaka feladták, de még semmi sehol a tracking number alapján

(#5848) _q válasza mateus (#5847) üzenetére


_q
addikt

Szerintem igen, mert ott van nyoma, hogy valami elkezdődött. Próbáld meg GLS honlapján a nyomkövetéshez betenni a tracking number-t.

(#5849) Jimy83 válasza carl18 (#5845) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Jó hogy ránéztem erre a Megára, ez lenne az igazi mert SD kártyás.
Árban ahogy látom sok különbség nincs is .

(#5850) Vectra87 válasza _q (#5848) üzenetére


Vectra87
újonc

Nekem is csak annyit ir a gls oldalán hogy fogadták a csomagadatokat de feladás még nem történt.
Lehet a nyomkövetési számunk is ugyanaz :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.