Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) mateus válasza Petyuska111 (#6999) üzenetére


mateus
senior tag

Nekem egy ilyen Logitech Bluetooth audio adapter cuccom van hifi mellé, teljesen jól működik, az erősítő egyik bemenetére kötve könnyen rá lehet csatlakozni az eszközre telóról.
Annyi, hogy nagyobb hangerőre kell tekerni, ezen túl az adott hifin múlik a többi.

(#7002) Petyuska111 válasza Breki (#7000) üzenetére


Petyuska111
tag

Bízd csak rám, h mi tetszik nekem. Rosszindulatú, agresszív mókus vagy, akadj le rólam. A véleményemet meg annyiszor fogom leírni, ahányszor akarom, nem érdekel, h neked nem tetszik.

(#7003) Petyuska111 válasza mateus (#7001) üzenetére


Petyuska111
tag

Engem igazából olyan tapasztalatok érdekelnének, h a népszerűbb, ismertebb bt-s hangszórókhoz képest egy ilyen hangfalas megoldás milyen hangminőséget ad, ha esetleg van ilyen tapasztalatod, írhatnál róla.

(#7004) Breki válasza Petyuska111 (#7002) üzenetére


Breki
veterán

Én nem személyeskedtem, normálisan válaszoltam.

Pont a te válaszod az agresszív másikat sértegető.
Fogalmad sincs milyen vagyok

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#7005) psajti


psajti
aktív tag

Sziasztok! Mac Audio Lilbig-el van már valakinek tapasztalata? Euronicsben 25 ezer huf, de kb semmit nem találtam róla a neten. Ha ez esetleg nem túl jó akkor ugyanígy 25k-ig mi lehet jó vétel? Annyi lenne a lényeg hogy 1-1 kertipartyn azért elfogadható hangminőséget és valamennyire élvezhető mélyeket is tudjon háttérzajnak produkálni.

(#7006) Breki válasza psajti (#7005) üzenetére


Breki
veterán

Nem engedték kipróbálni? Külföldről vagy belföldről?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#7007) psajti válasza Breki (#7006) üzenetére


psajti
aktív tag

A netes oldalukon böngésztem csak a felhozatalt, de ahogy néztem utána nem is nagyon kapható egyik áruházukban sem szóval elég feljetősnek tűnik. (Kaposváron a Mac mrs 22-t tudnám esetleg kipróbálni amiről szintén nem sok infót találtam a neten). Külföldi rendelés is jó lehet ha eu raktárban elérhető, így most el is kezdtem kilyukadni a Doss Soundbox XL és Tronsmart T6 plus párosnál ami gyakran ajánlott termék itt a fórumon. A kettő közül melyik számít jobbnak, illetve van még valami ami képbe jöhet?

(#7008) Wendelke válasza Petyuska111 (#7003) üzenetére


Wendelke
senior tag

Hali!

Én egy ilyent használok.

Nem pont arra, amire te szeretnéd, de használtam hifire is rádugva. Hallgatható, a kicsi BT hangszórókat nyilván meg is veri minőségben, de a cd minőséget értelemszerűen nem éri el. Viszont valóban költségtakarékos megoldás, persze Kínából :D vásárolva.

Én BT fejhallgatóhoz használom éjszaka, tévé nézéshez, mert adóként és vevőként is működik. Ezen kívül van hozzá olyan adapter is, hogy a 3.5 jack bemenetes autórádiókra rá tudod tolni, így lesz egy BT képes autórádiód is.

A nagyobb tesója elvileg jobb hangminőséget tud.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#7009) Breki válasza psajti (#7007) üzenetére


Breki
veterán

Nemrég pár hete volt itt linkelve egy cikk ami jól összefoglalja ezeket elég korrekten

Én a ggmm m3-at szoktam ajánlani az külföldröl 130 dollár körül van európai raktárból.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#7010) psajti válasza Breki (#7009) üzenetére


psajti
aktív tag

Okés köszönöm. Megkeresem a cikket, meg utána nézek az m3-nak

(#7011) Breki válasza psajti (#7010) üzenetére


Breki
veterán

Szívesen

Itt egy cikk róla
[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#7012) psajti


psajti
aktív tag

Bocsánat, de még egy nagyon láma kérdésem lenne. Az Anker soundcore motion+ is nagyon bejövős lett ahogy nézegettem csak egy dologban nem vagyok biztos. Szóval ha az appban én beállítok egy equalizert a hangszórónak akkor az utána az a beállítás appban vagy a hangszóróban tárolódik? Értem ezt úgy hogy utána egy másik eszköz a soundcore alkalmazás nélkül kapcsolódik a hangszóróhoz akkor a korábban beállított egyéni equalizerrel fog szólni vagy átvált a sima gyári értékekre? Ez gyakorlatilag el is döntené a vásárlásomat szóval reménykedek, hogy olan választ kapok amilyet szeretnék :D

(#7013) mateus válasza Petyuska111 (#7003) üzenetére


mateus
senior tag

Egy hifi komolyabban fog szólni mindig is, de ugye zárójelben ott van, hogy milyen komponensű hifiről beszélünk. Maga a BT audio adapter áttolja a hangot rendesen a hifire, tehát utána már inkább azon múlik. Ott meg ugye még nagyobb a választék / kombinációs lehetőség mint a BT hangszóróknál.

De én azt mondom, ha nem fontos a hordozhatóság, akkor jobban jársz egy hifivel + bluetooth adapterrel.

(#7014) Rhino82


Rhino82
tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani bluetooth haszórót max 30E ft-ig?
Eddig ezeket találtam, amikről jobb véleményeket olvastam:

[JBL Flip 4]

[Sony SRS-XB21]

[LG KP3]

Illetve ennek az LG-nek még egy egyel jobb kategóriája is bele férne a keretbe: [LG KP5]

Ez egy árban lenne a flip 4-el.A kettő közül melyik lenne jobb vétel?

(#7015) Vbazsi2


Vbazsi2
tag

Sziasztok. Egy tronsmart t6 plust szeretnék rendelni. Szeretnék tőletek kérni egy gyors és nem túl drága forrást, ahonnan hamar megjönne! Előre is köszönöm!

(#7016) djnice válasza Rhino82 (#7014) üzenetére


djnice
veterán

Nekem ezek közül volt PK5, sokkal gyengébben szólt mint egy Dockin D Fine, nem éri meg az árát.

(#7017) Rhino82 válasza djnice (#7016) üzenetére


Rhino82
tag

Akkor gondolom a pk3 az teljesen kiesik a listáról,ugye? :)
A pk5 mennyivel szólna rosszabbul,mint a jbl flip 4?

(#7018) Benoe77 válasza psajti (#7012) üzenetére


Benoe77
őstag

A hangszóróban tárolódik.*

* volt egy hibás firmware ahol az EQ elmentése nem működött, de ezt mostanra már javították.

De az is müködik, hogy pl. amíg a tv-re van kötve a hangszóró és onnan szól, addig a telefonnal állítom a hangképet.

(#7019) psajti válasza Benoe77 (#7018) üzenetére


psajti
aktív tag

Nagyon jooo, köszönöm! :) Akkor már csak azt kell elrendeznem magamban hogy olcsóbban kisebb méret (anker), vagy picit drágábban nagyobb méret (dockin). Hangerőben vajon tud annyival többet a dockin, mint amennyivel nagyobb? Nézek majd még pár tesztet, hogy melyik kategória kell nekem.

(#7020) djnice válasza Rhino82 (#7017) üzenetére


djnice
veterán

(#7021) moma


moma
őstag

Sziasztok. Van egy BlitzWolf BW-F4 bluetooth hangfalam. Tök elégedett vagyok, de az usb csatlakozója, amin tölteni tudom elég kontaktos lett már. Tudjátok esetleg hogyan lehetne ezt helyrehozni. Durva lenne emiatt kukázni. Köszi, ha tudtok segíteni.

we all deserve a bit of luck.

(#7022) Breki válasza moma (#7021) üzenetére


Breki
veterán

Nem írtad pontosan milyen, de esetleg ilyennel meg lehetne oldani és akkor nem kell ki be húzkodni.

Vagy maga a töltőkábel esetleg a fej?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#7023) Rhino82


Rhino82
tag

Tronsmart t6 plusról mi a véleményetek?
Szól egy jbl flip 4 szintjén?

(#7024) moma válasza Breki (#7022) üzenetére


moma
őstag

Maga a hangfal oldali usb csatlakozó lehet kontaktos :/ szóval jó eséllyel cserélgetni kell. De ez nem hiszem, hogy egy ritka hiba. És hátha más is beleszokott futni ilyenbe. És nem újat vesz. (amúgy kösz a tippet. tök jónak tűnik, de már a következőnél lesz hasznos szerintem. milyen néven vannak ezek amúgy?)

Amúgy az is érdekelne, hogy amikor már nem túl jó az aksi ezekben mit csináltok velük, kuka, vagy cseréltek aksit?

Vannak esetleg olyanok, amikben lehet később egyszerűen cserélni?

[ Szerkesztve ]

we all deserve a bit of luck.

(#7025) Rhino82


Rhino82
tag

A JBL Flip 5-ről tud valaki valamit? Mikor jelenik meg, illetve itthon mikor lesz kapható?

(#7026) NORBl


NORBl
aktív tag

Sziasztok!

Rádiós bluetooth hangszóró kéne nekem, usb bemenettel, hogy pendrive-on is tudjak hallgatni zenét.

20 körül legyen a plafon, tudtok nekem ajánlani valamit ?

(#7027) Breki válasza NORBl (#7026) üzenetére


Breki
veterán

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#7028) Breki válasza moma (#7024) üzenetére


Breki
veterán

Magnetic Cable néven keresd

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#7029) #31600896


#31600896
törölt tag

Sziasztok! Gondolkodtam, hogy veszek egy JBL bluetooth hangszórót, amit autóvezetés közben hallgatnánk. Ráraknám menet közben a hátsó ülésre, telóról meg menne rá a zene. Csinált már valaki ilyesmit? Jól szólhat autóban vajon?

(#7030) Cyborg válasza #31600896 (#7029) üzenetére


Cyborg
őstag

Nem tudom, mi a keret, de a menetzaj, meg egyéb zajok miatt valami erősebb cucc kell kocsiba, az biztos.
Oda ilyen 10-20 Wattos "tüsszögő" nem lesz elég.

(#7031) #31600896 válasza Cyborg (#7030) üzenetére


#31600896
törölt tag

JBL Boombox talán jó lehet, 60W, de szerintem annyit az se tud leadni.

(#7032) B1T3


B1T3
Topikgazda

Csak érdekességképp: múlt hónap végén felbukkant egy ázsiai audio bemutatón az Onyx Studio 6, szóval továbbra is tartja a Harman Kardon azt a szokását, miszerint minden évben új Onyx Studiot mutat be. Ahogyan azt is, hogy két generációnként van érdemi fejlődés, így a 6 az 5-höz képest látszólag annyit lép előre, hogy ellenállóbb lesz a környezeti hatásokkal szemben (erre az enged következtetni, hogy gumi fül fedi a hátoldali csatlakozókat).

(#7033) jézusom


jézusom
addikt

Szasztok!

A kis BT speakereknél miben nyílvánul meg, hogy a BT verzió 4.0, vagy éppen 5.0? Mindegy mit tud a telefonom?

(#7034) Pocee


Pocee
senior tag

Srácok...

Dockinban látom hogy van +,jobb valamivel vagy a simát kell venni?
Vagy van jobb alternatíva ebben a 40-90ig ársávban?
Onyx studio?

Mr.Brightside

(#7035) kisninja válasza Pocee (#7034) üzenetére


kisninja
őstag

Nekem a + os van nagyobb akku 9000mAh va 6000mAh és van tws funkció.
Keresgélek hol találok olcsón még egy dockingot de most mindenhol drága. Én sztereóban akarom használni iszonyú szépen szól legalább is nekem.

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#7036) Pocee válasza kisninja (#7035) üzenetére


Pocee
senior tag

Mi az a tws?

Mr.Brightside

(#7037) kisninja válasza Pocee (#7036) üzenetére


kisninja
őstag

Mikor két eszközöd van és összekapcsolódnak az egyik a jobb oldali a másik a bal oldali így jobb sztereóhatást érsz el. Na én így akarom használni.

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#7038) BadBlade


BadBlade
csendes tag

Sziasztok!

Rég jártam már erre :) Jól látom, hogy végre már lehet Magyarországra is kérni a szállítását a Dockin termékeknek? Van valakinek bármi tapasztala, minden rendben volt a kiszállítással? A garanciális meghibásodás esetén milyen lehetőségek vannak?

Azóta jelent meg esetleg jobb ár - érték arányú termék a piacon? Kb. 1 - 1.5 éve szemezgetek vele, de akkor még csak Ausztriába lehetett kérni a kiszállítást.

https://dockin.de/en/product/d-fine/?v=35b5282113b8

Köszi,
Laci

"Only the Birds fly First Class"

(#7039) kisninja válasza BadBlade (#7038) üzenetére


kisninja
őstag

Amazonról rendeltem gyorsan megjött, de volt áfa és csomagolási díj is rajta. Érdemes a + os verziót venni, hátha megjön a kedved még egyhez mint nekem. :D (csak várok, hogy legalább annyira lemenjen az ára mint amennyiért vettem. 139euro )

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#7040) BadBlade válasza kisninja (#7039) üzenetére


BadBlade
csendes tag

Köszi az infót, miben tud még többet ez a plusszos verzió? Csak ennyi, hogy lehet őket párosítani?

"Only the Birds fly First Class"

(#7041) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

Szerintetek melyik a jobb?
Docking d fine --- Bose soundlink mini (1) --- vagy legyen inkább Bose soundlink revolve?

(#7042) Ati1979


Ati1979
veterán

[link] Anker Soundcore Motion+ vs Minirig mk3 - single and pair

Nálam jobb a minirig 3

(#7043) Ati1979 válasza Elims (#7041) üzenetére


Ati1979
veterán

Docking d fine

(#7044) kisninja válasza BadBlade (#7040) üzenetére


kisninja
őstag

Lényegében és nagyobb akku.

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#7045) Elims válasza Ati1979 (#7043) üzenetére


Elims
veterán

:R :R

(#7046) djfantom


djfantom
tag

Sziasztok.Max 25eft-ig tudtok jó BT hangfalat mondani?Eddig a Tronsmart Element T6 Plus néztem ki vagy Blitzwolf BW-AS2 40W. Ezek amik itt magyarországon könnyen megvásárolhatóak. De olvastam hogya Doss Soundbox XL jobb a T6 plusznál.Ez utóbbit jófogáson láttam.Láttam több márkát is.De azok sajnos külföldről rendelhetőek.Nyelvtudás hiánya miatt ez sajnos kizárva.Előre is köszönöm a segítséget.

Még annyi kérdés.a Blitzwolf BW-AS2 40W jobb vagy a Doss Soundbox XL. Ja és az akuidő is sokat számít.

(#7047) Ati1979 válasza Elims (#7045) üzenetére


Ati1979
veterán

:))

(#7048) Dolphine válasza BadBlade (#7038) üzenetére


Dolphine
addikt

Szia!
Én a Dockin oldaláról rendeltem. Minden rendben volt! :K

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#7049) Petyuska111 válasza djfantom (#7046) üzenetére


Petyuska111
tag

Doss XL hangja sokkal szebb, tisztább, természetesebb. Blitzwolf erősen dobozhangú. Hallgasd meg. Doss akkuja kb. 10 óra 50%-os hangerőn, BW-t nem ismerem. Majdnem minden cucc külföldről rendelhető (amazon.de az ajánlott), itthonról sokkal drágább és nem is mind kapható. Itt egy magyar nyelvű teszt a Doss-ról. 20e ft-os kategóriában nincs vetélytársa szvsz.

(#7050) HornedReaper válasza Petyuska111 (#7049) üzenetére


HornedReaper
senior tag

DOSS XL akkuja inkább 4-5 óra max ;) Nálam legalábbis

De van Tronsmart T6 Plus is, a DOSS sokkal szebben szól

2-3 héten belül lesz Alis kupon valszeg ;)

[ Szerkesztve ]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.