Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5351) carl18 válasza Viktor77 (#5349) üzenetére


carl18
addikt

De magyar forint :D Csak én hívom a forintot Rupiának poénból :D Menj már rá a linkre.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5352) LanyUs válasza carl18 (#5351) üzenetére


LanyUs
senior tag

Erre gondolt, de én is innen rendeltem a telefonom. Nem volt semmi gond.

"Címünk: EU Stock s.r.o. | Dunajské nábrežie č. 4726
945 01 Komárno | DIČ: 2023136665 "

(#5353) Viktor77 válasza carl18 (#5351) üzenetére


Viktor77
titán

Rámentem. Az EUStock nem magyar cég.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5354) H2o-pok válasza Viktor77 (#5353) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Akkor honnét küldik és mennyi idő? Futárral jön? Ha nem magyar akkor utánvétes célszerűbb nem?

Ja. Olvastam. 1-2 nap.

[ Szerkesztve ]

(#5355) fery02 válasza joergie (#5341) üzenetére


fery02
addikt

Azért ezt nagyon megfognák vámon és menne rá egy szép +27% áfa plusz néhány ezer vámkezelési költség sajnos. :/

(#5356) haris válasza H2o-pok (#5354) üzenetére


haris
őstag

Szlovák, tehát eu, így se vám se áfa nem terheli.
Megrendeled, 2 napon belül megkapod, amikor megjön futárnak fizetsz.
Szerintem jobb mint néhány magyar cég.

(#5357) carl18 válasza haris (#5356) üzenetére


carl18
addikt

Igen, nekem se volt semmi gondom. 12400 ft volt szállítással a T6-os, megrendeltem és pár napon belül hozták :)
Na megtakarítottam a T6-ot lehetséges eladóm, és veszek egy Tronsmart Mega-t :D vagy valami más ki kéne próbálni. Meguntam ennek a hangját sajnos :(

Tronsmart Mega az egyik lehetséges jelöltem :)

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5358) haris válasza carl18 (#5357) üzenetére


haris
őstag

(csak halkan jegyzem meg, nekünk mindkettő van, és nagy különbség nem lesz a t6 és a mega között)

(#5359) carl18 válasza haris (#5358) üzenetére


carl18
addikt

Hát minden esetre a Mega rendelkezik Micro Sd olvasóval, szóval kártyáról is játszik zenét nem kell mindig telóval rá menni.
Na minjár körül nézzek a piacon mi a kínálat, az se hátrány ha olvas micro sd-t. Akkor legalább tudok felvenni telóval videózni magam a tánchoz :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5360) alex devil


alex devil
senior tag

Szevasztok!
Xiaomiból melyiket ajánlanátok?

S23

(#5361) rhunseeker válasza alex devil (#5360) üzenetére


rhunseeker
tag

Szia!
Miért pont Xiaomi? És milyen árban keresgélsz?

(#5362) alex devil válasza rhunseeker (#5361) üzenetére


alex devil
senior tag

Általában jó ár-érték arányú termékeik vannak (bár ebben a kategóriában még nem nagyon tájékozódtam). 10-15k értékben.

S23

(#5363) rhunseeker válasza alex devil (#5362) üzenetére


rhunseeker
tag

Xiaomiból nem tudok neked ajánlani, viszont neked is csak azt tudom mondani mint mindenki másnak ebben az árkategóriában: Tronsmart T6/Mega. Esetleg Divoom Onbeat 500 kicsit drágábban.

(#5364) rookie8906


rookie8906
csendes tag

Sziasztok,
Blaupunkt PA10 BT hangszórója van valakinek vagy hallott már szólni vagy akármi?
Kéne róla kis vélemény,hogy mennyire használható dolog.
Előre is köszi
Üdv

(#5365) Sabre


Sabre
őstag

sziasztok!

Otthonra milyet ajánlanétok?
Micro-hifi hangfalakra való jack-es csatlakozás kiváltására. :R

(#5366) haris válasza Sabre (#5365) üzenetére


haris
őstag

Mennyiért?
Egyébként szerintem harman-kardon go+play (mini)

(#5367) Elims válasza carl18 (#5359) üzenetére


Elims
veterán

Tegnap megjött a barátom hangszórója,egy Gogen BPS528 az emag-ról.Este elvittem neki,kipróbálta és meglepően szépen szól.Tiszta hang kellemes méllyel.
Ma felhívott és mondta,hogy reggel 7-15:30-ig bírta kb. 3/4 hangerőn.Bírta volna utána is csak akkor kapcsolták ki.Az oldalon "akár négy óra"-t írnak. :-)
Várok még egy-két hetet és értékelem ezt a gagyiságot.Ha addig így bírja a barátomnál,értékelem.
Nagyon kíváncsi lennék a te véleményedre ha kipróbálnád. :-) Veszteni valód nincs,mert az emag-on 30-ig visszaküldheted (14napig még a visszautat is ők fizetik) és eldöntheted,hogy a pénzt kéred vissza vagy cserélsz.

(#5368) carl18 válasza Elims (#5367) üzenetére


carl18
addikt

Ne lebecsülésként ez ilyet tuti nem fogok venni még kipróbálási szándékból se :DDD
Azért kösz az ajánlást de már ránézésre is van egy "gagyi Fealingja" A kellemes mély meg relatív mihez képest. Márészt meg hát 20,000 ft ami összevetve elég sok, a Onbeat 500 is kijön ennyiből. De 28E-ért meg már ott van a Doss Sound XL is ami más kategória.

Így vakon biztos nem vennék bluetooth hangszórót :DDD Nem akarom pénzt ilyesmire pocsékolni.
Amíg még talán bevállalnák egy Divoom Voomboxot :)

Azért kösz az ajánlást, Ha Abádszalókon jársz szívesen összemérem a T6-al. De amúgy így vakon nem szeretek Rizikozni.

Még egyszer egy Dockin D fine-t lehet beszerzek, de sajnos az már 2 kg és hát nem olyan könnyű hordozni.
Sajnos van hogy a T6 sincs használva hetekig :S Olyanra meg nem költök amit nem használok.
A T6 hangereje is elég amire én használom, a Dockin D fine meg overkill volna. Nem tudnám hol kihasználni a hangerejét.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5369) mcs válasza Elims (#5367) üzenetére


mcs
veterán

Nincs megfelelő viszonyítási alapod, ha ezt a Gogent jónak véled. Részemről bőven elég volt az az egyetlen teszt, amit a ,,madarasban" ejtettem rajta. Közép tartományban szétmosott, erőtlen vacak. :D
Egy tizessel többért sokkal normálisabb hangzású Gogent is kapsz. :)

[ Szerkesztve ]

(#5370) Elims válasza carl18 (#5368) üzenetére


Elims
veterán

Nem lenne veszteni valód,mert 100%-ban visszakapnád a pénzed. ;-)
A dockin d-t olvastam itt vhol a prohardveren,nagyon jót írnak róla.Gondolkoztam magamnak azon is,de a rendelésig nem jutottam el.Jbl extreme-mel is nagyon szemezgettem,de azt meg már nem lehet kapni újonnan/használtan.A kettő kb. egy árban van (vmelyik topikban a dockin d-t jobbnak írják).
Ti esetleg tudtok vhol dockin d-t 42e Ft-nál olcsóbban?

Mcs: Kibontás után én kapcsoltam be,goa-t indítottam rajta és szerintem szépen kiadott mindent.Igazad van,nincs viszonyítási alapom :-) esetleg a kis bt hangszóróimhoz viszonyítva (jbl go+samsung level box),de ugye nem egy kategória hangosságban.
Melyik gogen lett volna az +10e-ért?Abban is van rádió? Akinek ezt a gogen-t rendeltem az volt az egyik fő szempont.

(#5371) mcs válasza Elims (#5370) üzenetére


mcs
veterán

Sztereóban BPS 686, monóban pedig a bumszlibb 898. :)
Mondjuk előbbi 20assal drágább, de az utóbbi volt már madaras akcióban 30ért.

[ Szerkesztve ]

(#5372) Elims válasza mcs (#5371) üzenetére


Elims
veterán

Sajnos volt 20e határ. :-/
Viszont a múltkor abban a "madarasban" volt egy elég nagy navon hangfal akcióban 20e-ért.Ennek a gogen-nek a többszöröse volt méretben.Nagy fekete.A típusszámát sajnos nem tudom.Tudja vki,hogy melyik lehet az?

Szerk.: Ilyesmi volt csak ugye fény nélkül láttam,tiszta feketében.

[ Szerkesztve ]

(#5373) mcs válasza Elims (#5372) üzenetére


mcs
veterán

Na az a Navon NPS-130 viszont abszolút a legalja. A 20 ezres Gogennél is erőtlenebb, hiába nagyobb, és BT-n keresztül sokkal halkabb is, mint jack bemenetre adagolva a zenét . :)

[ Szerkesztve ]

(#5374) Elims válasza mcs (#5373) üzenetére


Elims
veterán

Szerencsém volt.
:R :R

(#5375) carl18


carl18
addikt

Kicsit nézelődtem SD kártyás Bluetooth hangszóró terén, találtam egyet ami ígéretesnek tünik.
Német amazonon van fent, Havit M16 a neve 10 wattos papíron és csak 20 euro :D
Majd valahogy beszerzek egyet, szerintem ennyiért ajándék. Főleg ahhoz képest nálunk mit árulnak ennyiért :DDD

Néztem pár youtube videó tesztet, ott is elég korrektnek tünt a hangja torzítás nincs. Ráadásul 1 db 18650-es cella hajtja szóval ha az akku kihal egyszerű cserélni.

A másik 24 euroért ez a BARA S5, a Felépítése a Tronsmart Mega hajaz, sajnos erről nem láttam tesztet szóval jó kérdés milyet szól.
[link]

Valaki valami tippet? 20E alatt ami szól legalább hasonlóan mint a Tronsmart T6 és tud sd kártyás olvasást.
A Tronsmart mega meg kilőve mert az is Torzít mint a T6.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5376) rhunseeker válasza carl18 (#5375) üzenetére


rhunseeker
tag

Nem értem, hogy miért van szükség sd olvasóra. Ha úgy is bluetooth hangszórót veszel, akkor nem mindegy ha az sd a telefonodban van?

(#5377) carl18 válasza rhunseeker (#5376) üzenetére


carl18
addikt

Mert akarok telóval videózni vagy mást csinálni. Azért Sokszor szükség volna a telefonra, de ha sokat megy bluetooth hangszóróról akkor igen szépen leszívja az akkut. Szeretnék egy olyan hangszórót ami "Telefon élkül is tud zenélni végre"

Volt hogy használni akartam a Tronsmartot de a telefon le volt merülve, a hangszóró meg így nem tudtam használni.Bicikli szereltem a kertbe és kellet volna valami háttérzene. Azért nekem hasznos tud lenni ha nem csak bluetooth és jack aljat van rajta.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5378) Jackal2


Jackal2
senior tag

Ahh egy ekkora topic és nincs témanyitó? Pedig már reflexből azzal szoktam kezdeni:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#5379) carl18 válasza Jackal2 (#5378) üzenetére


carl18
addikt

Hát ki tulajdona ez a topik? Ha kell én majd írok egyet ha nekem is lehet :)

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5380) rizso válasza rhunseeker (#5376) üzenetére


rizso
addikt

Minél több forrásról tud szólni, annál jobb :)

Nálunk tök hasznos, mert a gyereknek vannak SD-n zenék, így arról is mehet a lejátszás, nem kell emiatt telefont csatlakoztatni.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#5381) -vitya- válasza Jackal2 (#5378) üzenetére


-vitya-
őstag

Ja, kellett volna. Öcsém kért a szülinapjára BT hangost - mit csinálok én, a tök síkhülye a témában? :) idejövök, lenyitom a témanyitót, és minden szuper. aztán...
hopp nincs témanyitó :D

tegnap éjjel azzal telt, hogy elolvastam az utolsó 1000 hozzászólást :DDD

végső konklúzió lett az, hogy:
reggel megrendeltem egy Tronsmartot neki. Nem kérdeztem, de sokat kellett olvasnom érte.

-=Витя=-

(#5382) ftt


ftt
tag

akció itt

[ Szerkesztve ]

(#5383) haris válasza -vitya- (#5381) üzenetére


haris
őstag

1. Jó választás! (Amúgy melyiket? T6?)
2. Ehhez elég lett volna az utolsó 10-et (jó ne túlozzunk 50-et) elolvasni :D

[ Szerkesztve ]

(#5384) carl18 válasza ftt (#5382) üzenetére


carl18
addikt

Ezeket a kamu akciókat nem nevezném akciónak :D Ezek mindegyike olcsó kínai vacak aminek amúgy sincs nagyobb értéke. Az oldal ami " Akciózva hirdeti" Amúgy is híres erről hogy írnak egy árat lehúzzák és kész és az akció" Nem valós.
Tesómnak van egy ilyen "A+ X1" ö is erről az oldalról vette, ritka retek hangja van :S számomra élvezhetetlen, alacsony hangerőn is rossz kásás. A hangképe pocsék, ritka retek ótvar hangszóró, az akcióban szereplő többi se lehet jobb ettől. A T6 is a tesómé között mérföldes különbség van :D Anyaghasználat röviden tudjátok az a bóvli olcsó kínai vacak minőség.

A másik nem értem hogy van ennyi botfülű igénytelen ember, tesóm retek bluetooth vacka 58 embert nagy része 5 csillagra értékelte. 58-ból 43 értékelte 5 csillagra, de én 1 csillagot adnák rá.
Viccen kívül aki jót akar magának kerülje ez ilyen vackot távolról :D

Másrészt oluv is egyszer elmondta videóban ne döljetek be az online értékeléseknek hangszóró váráslásnál.
Ez a kínai vacak ami gyakorlatilag semmi mélyet nem add a tronsmarthoz képest ilyen értékeléseket kapott.

-"Nekem nsgyon bevált, jo s hangzása, hangos is, mélyet is jól adja.
Csak ajánlani tudom:)"

-Nagyon szépen tisztán szól, nagy hangzás fm rádió stb. Nagyon szuper csak ajánlani tudom

-Meglepően jól és nagyot szól (a méretéhez képest). Az FM antenna gyenge (nálam semmit nem talált de más cuccok is küzdeni szoktak). Jópofa, hogy hanggal mondja mikor milyen módban van, mikor csatlakozik, stb.

-
Ár / érték arányban WOW! Nagyon megérte.
Kis mérete ellenére üvölt, zeng tőle a ház. Hallani azt a 10-12 Wattot rendesen.
A gyártó nagyon ráment a tiszta hangra, így pár zenénél elég élesen szól a cucc, de ezt egy EQ-val megoldottam. Viszont tény és való, tényleg tiszta.
Olyan 90%-os hangerőig jó a basszus, utána már alig hallhatóan, de torzul.

-Megfelelő ár-érték arány. Tökéletes hangzás. Az akkumulátor is sokáig bírja.

Többet nem is mutatok, mindenki dicséri a retket :D Ez a hangszóró szemembe még kínai vacak "Szemét Kategória" KERÜLJÉTEK TÁVOLRÓL!

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5385) Ati1979 válasza carl18 (#5384) üzenetére


Ati1979
veterán

Ezek vagy "fizetett" értékelők, vagy hozzá nem értő emberek. Semmi mást nem hallott a telefonján kívül és annál hangosabb. Tehát jó vétel. :DD

(#5386) carl18 válasza Ati1979 (#5385) üzenetére


carl18
addikt

Azért még meg akarok menteni pár embert nehogy ilyen hulladékokért pénz dobjanak ki :)
Sajnos volt lehetőségem pár ilyen kínai cuccot tesztelni, mind az anyagminőség mint a hangminőség kerülendő.

Nővérem is botfülű például, mikor az ö kínai vackát is a Divoomot összemértem ö előtte. Neki csak annyi jött le a dologból hogy a "Divoomba több a mély" :D De a hangminőség, hangkép, hangtisztaság nála nem volt téma.
De úgy vagyok vele ha már vesz az ember olyat vegyen amin azért lehet élvezhetően zenét hallgatni :)

Mikor például a kádban fürdök a fejem fölé a sarokba rakom a Tronsmart T6-ot és ott kelőkép kijön alacsony hangerőn a hang tisztasága és minősége :) Úgy valóban élvezet vele zenét hallgatni.
+ A T6 tudom nem vízálló hivatalosan de nem az első esett hogy a piros szövet részét langyos víz alatt bevizelem és kefével megsúrolom. Sajnos könnyen piszkolódik, főleg ha földre vagy fűbe rakom.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5387) ftt válasza carl18 (#5384) üzenetére


ftt
tag

mind a 159 márka 932-féle hangszóróját megnézted , mind a 60 oldalon? lapoztál egyáltalán?

pl. a beoplay, jbl, sony miért gagyi?

ha már egy köszi nem fért ki a klavidon, miért kell lecseszni azt, aki segíteni próbál? komolyan nem értem.

(#5388) carl18 válasza ftt (#5387) üzenetére


carl18
addikt

Oldalnál dolgozol? :U Mire fel ez a nagy sértődöttség, na jó pár percet rád pocsékolok.

Lamax BeatStreet 13,500 akciós áron, elmennek ők melegebb éghajaltra. Árukeresőn oldalak nagy része 10,500-ért hozzád vágja. És van pofájuk 20,500-as árat hazudni :DDD

LAMAX BEAT SOUNDER SO-1 ennél is le van húzva hogy 45E és csak 30E akcióba :D Más oldalon 25E forintért hozzád vágják. Hol az akció haver? A személyeskedés helyet jó lenne ha mutatnál valódi akciót. :U

Tronsmart T6 22E helyet 19E, ohhh micsoda akció de jól járnak a ph tagok ha innen várárolnak. :U
De elmondható az összes áru cikknél hogy egy bekamuzott ár után oda írnak egy másodikat, és hát a tömeg vevő réteg könnyebben ugrik.

Az egyetlen 5E forintal valódi "Akcióban idáig a XB21 volt" 25E forintért :C Egy fecske nem csinál nyarat haver.
A véleményem nem változik ettől átnéztem a kínálatot és semmi se volt amire rögtön érdemes volna lecsapni :DDD Harman onyx 4 is 58E ez hol akció ember? Tesómék a 3-at vették 38E forintba.
Most 10 percet elpocsékoltam miattad, értékeld.

Nem lecseszés akart lenni, csak nincsenek valódi akciók mester. A hangszórón nagy részét csak szimplán árukereső alapján is olcsóbban megkapod. A kamu akciós oldalról meg eleve nem rendelnek, és én csak azt akarom hogy másokat se tudjanak átverni ezek a weboldalak. Ha most ide jön valaki tanácsot kérni, nyilván a legolcsóbban szeretnél neki a legjobb ajánlani. "Túlárazás" nélkül.
Esetleg te is körül nézhetnél melyik termék milyen árba megy mielőtt itt érvek nélkül támadsz.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5389) Ati1979 válasza carl18 (#5386) üzenetére


Ati1979
veterán

Vannak akiket tényleg csak az érdekel, hogy legyen basszus és hangos legyen. :) Na meg, hogy olcsó legyen. Rajtuk nem lehet segíteni.
A többieken talán. :D

Bátor vagy akkor, ha belecsúszik a kádba akkor lehet hogy annyi lesz neki. Én a denont még nem vittem vizes helyre, pedig vízálló. :)

(#5390) carl18 válasza Ati1979 (#5389) üzenetére


carl18
addikt

Hát valahogy meg kell takarítanom mert a piros szinen nagyon látszott már a retek :S Könnyen piszkolodik, néha néha pár hónaponta kénytelen vagyok átsúrolni.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5391) Ati1979 válasza carl18 (#5390) üzenetére


Ati1979
veterán

Szerintem ezek mind mérsékelten vízállóak, csak inkább nem kérnek rá Ip minősítést, mert költséges ilyen dolgot garantálni.

(#5392) carl18 válasza Ati1979 (#5391) üzenetére


carl18
addikt

Hát a hangszóró szövetes része és alul passzív membránig tuti vízálló. Csak fent a gomboknál nem igazán tűnik annak és ahol a hangerő szabályzó van. Ott nem vízeltem csak a szövetes részét, de könnyen takarítható.
Idén most kellet harmadjára.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5393) ftt válasza carl18 (#5388) üzenetére


ftt
tag

nem, nem dolgozom az oldanál
több száz tételből kiemeltél hármat :C
nem vagyunk haverok, mester

fura egy közösség ez, már ha az
az elején én is kérdeztem itt, udvariasan, a kutya se válaszolt
beleástam magam a témába, jeleztem is itt akciókat, Sonyt, JBL-t, mert engem ezek érdekelnek, a kutya meg nem köszönte, de már korábban is beszóltak
írtam két eladónak is itt az aprón,nem is válaszoltak - az egyik később elkelt, a másikat még mindig hirdetik

na, léptem innen, üdv mindenkinek

(#5394) Ati1979 válasza carl18 (#5392) üzenetére


Ati1979
veterán

Én ezért (is) választottam a feketét. :) Annyira nem kell tisztítani. Mondjuk az enyém vízálló, bár nemigen fogom tesztelni.

(#5395) carl18 válasza ftt (#5393) üzenetére


carl18
addikt

Nem vagyok kíváncsi a személyeskedésedre. Beszóltak? én nem szóltam be neked. Ha beszólok az tudni fogod mert engem kitiltanak az oldalról. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5396) angyall


angyall
tag

Áhoj!

Erről [link] vélemény? Ezért az árért nem olyan rossz, szerintem, bár nem tudom ez a gyártó milyen minőségű cuccokat gyárt. Itt csak általánosságokat írnak...

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 , IPad 2021, Baseus Bowie M2s

(#5397) carl18 válasza angyall (#5396) üzenetére


carl18
addikt

Hmmm megnéztem és jónak tűnik, egy rendes aktív 30 wattos mélynyomót kapott papíron 2 oldalt passzív membránnal és rendelkezik kártya olvasóval is :) Kösz a linket, ez még kajak nekem is megtetszett. :Y
A Divoom onbeat mélye 5-10 wattos volt asszem, akkor papíron ez már Divoom killer.

A blitzwolf bluetooth hangszórókról idáig jó vélemények voltak, szerintem ez a hangszóró is jó vétel lehet.
Minden esetre érdemes volna kipróbálni :))

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5398) angyall válasza carl18 (#5397) üzenetére


angyall
tag

Ennyiért akár meg is érné, lehet bevállalok egyet. Ha megjön, jelentkezek :)

Motorola Edge 40 , IPad 2021, Baseus Bowie M2s

(#5399) carl18 válasza angyall (#5398) üzenetére


carl18
addikt

Hát a banngod szerint 20,000 lesz a valódi ára, ez a akció átmeneti nyitó ár.
Magyarba nálunk az áfa és a kereskedő haszna miatt lehet 25E forint is :U

Hát a Tronsmartokhoz képest biztos hogy jobban megéri, a mélynyomós felépítés miatt a mélyek már tuti hogy jobbak lesznek. + a Blitwolf termékei nem torzítanak mint a Tronsmart.
Súlyra meg ott van ahol a Onbeat 500.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5400) knoxhu


knoxhu
senior tag

Sziasztok!

JBL - HARMAN Kardon - AKG vonalon milyen olyan bluetooth hangszorót érdemes választani, ami upgrade egy JBL CHARGE 3-hoz képest?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.