Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) Becenick válasza LanyUs (#3000) üzenetére


Becenick
tag

Végre valakinél ezt is látom. :)
Mindenhol arról esik szó, hogy alig bír valamit a cucc akkumulátora stb stb stb... max hangerőn.
Miért evidens, hogy max hangerőn kell szólnia ? Miért evidens, hogy üvöltenie kell mint állat ?
Attól, hogy nem 100%-on van a volume még szólhat szépen, tisztán ... persze nyilván ez is mind felhasználási jelleg kérdése. És akkor a hallgatott zene jellegét és hogy azon belül mi is a "fontos", még nem is említettük.

(#3002) holozis_HUN válasza LanyUs (#3000) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nem a miénk a hajó, fater barátjáé, a saját hajó még készülget (fater építgeti) :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#3003) #88470784 válasza djnice (#2996) üzenetére


#88470784
törölt tag

Én szívesen kifizetem a bolti árat ha minőségi a hangszóró, csak nem akarok nevenincs webshopokból rendelni azért kérdeztem hol vetted.

Tényleg Onyx studioval van valakinek tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

(#3004) Hauptmann válasza #88470784 (#3003) üzenetére


Hauptmann
addikt

Az Onyx Studio nagyon jó cucc, szépen szól, cserébe nagy, nem annyira mobilis.

(#3005) Ghard válasza Ghard (#2994) üzenetére


Ghard
őstag

A dobozban meg benne van a kitöltött garipapír, ezen 1 év szerepel... :) Gondolom akkor hivatalos szervizbe lehet vinni egy éven belül.

(#3006) Ferenc1989 válasza Krill77 (#2850) üzenetére


Ferenc1989
tag

Na megérkezett a divoom outdoor és a 2-es verziót küldték, plusz költségek nélkül :) majd tesztelem :)

Sosem tudod, mi az elég, amíg meg nem tapasztalod, mi a túl sok.

(#3007) Krill77 válasza Ferenc1989 (#3006) üzenetére


Krill77
őstag

Na az szerencse. :)

(#3008) ben-ga


ben-ga
tag

Sziasztok!
Omaker M4 van-e valakinek?
Jó vétel lehet?

(#3009) Gaboren


Gaboren
tag

Sziasztok!
Jam Heavy Metalban azt a nőt, aki nem tudja, hogyan kell viselkedni, és ha kell hanem üvölt be-ki kapcsolásnál, meg párosodásnál, (jó, azt még megértem) :D azt nem lehet valahogy kikapcsolni?

előre is köszi a választ! :)

[ Szerkesztve ]

(#3010) benvolio


benvolio
őstag

Ha valakit érdekel a vizeseknél megint elérhető az Outdoor ingyenes szállítással. Szerintem a 2-es verzió ez is, még ha nem annak írják, mert mikor korábban én rendeltem akkor is a 2-es jött meg.

(#3011) Starz561 válasza Gaboren (#3009) üzenetére


Starz561
tag

A hangszóróhoz kapott sim tűvel lehet át állítani csipogásra.

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért, elnézést. :)

(#3012) Gaboren válasza Starz561 (#3011) üzenetére


Gaboren
tag

Köszi szépen, így már mindjárt más! :)

(#3013) carl18 válasza Ghard (#3005) üzenetére


carl18
addikt

Szerintem is jár rá az 1 év garancia! :) Azért fél év az nem túl sok :D De még ha csak fél évet adnának rá. 4 Hónapig használom utána meg eladom 2 hónap garraL :D
:DDD

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#3014) Misk15


Misk15
csendes tag

Sziasztok! Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy egy JBL GO hangszórót meddig kell "bejáratni"?(gondolom üzemórához van kötve)

Illetve, hogy fél hangerőn nyomassam vagy 3 negyed?

Alcatel OT-990 ---> Alcatel OT-C ---> Xperia GO ---> Lg OG—> Iphone 5–> Iphone SE—> Iphone 6S—> Iphone 7

(#3015) Krill77 válasza Misk15 (#3014) üzenetére


Krill77
őstag

Nincs olyan, h bejáratás. Úgy szól ahogy kivetted a dobozból. Úgy nyomasd, h ne recsegjen/torzítson.

(#3016) holozis_HUN válasza Krill77 (#3015) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Pedig van, hangfalaknál és füleseknél is...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#3017) Misk15


Misk15
csendes tag

Túl masszív a membrán újonnan barátom és azt be kell járatni, semmit nem tomboltathatsz kokszon egyből, mert csak ártasz neki. Kérdésemre még mindig nem kaptam választ :(

Alcatel OT-990 ---> Alcatel OT-C ---> Xperia GO ---> Lg OG—> Iphone 5–> Iphone SE—> Iphone 6S—> Iphone 7

(#3018) SupernovaHUN


SupernovaHUN
csendes tag

Mit gondoltok a JBL Charge 2+ról? Megéri 27 ezerért, vadiújan, bontatlanul? Valakinek esetleg vannak tapasztalatai vele, főleg hosszútávon? :))

(#3019) fery02 válasza SupernovaHUN (#3018) üzenetére


fery02
addikt

Kicsit visszaolvasva találni megoldást Telekomtól 20ezer Ft-ért is kihozni és még úgy sem feltétlen éri meg egy Divoom voombox 2-höz képest, amit nagyon ajánlgatnak itt a topiklakók és még eleve olcsóbb is, tizen valamennyi ezerbe kerül.

[ Szerkesztve ]

(#3020) carl18 válasza SupernovaHUN (#3018) üzenetére


carl18
addikt

20E-ért tudnám én is kihozni azzal a akcióval, de még annyiért is erősen gondolkodom rajta. :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#3021) Krill77 válasza holozis_HUN (#3016) üzenetére


Krill77
őstag

Fejhallgatonal van. Bluetooth speakernél soha nem olvastam rola. Ő sem fog hallani semmi bejaratodast. Még ha van is technikailag, kar ezzel foglalkoznia.
Így értettem.

(#3022) Krill77 válasza carl18 (#3020) üzenetére


Krill77
őstag

20 ert jo bolt. Csak kíváncsi vagyok, h mióta nem kaptak áramot, miota allnak a raktárban..? Mar a charge 3 is regi modell.
fery02: a charge azert basszusosabb.

[ Szerkesztve ]

(#3023) SupernovaHUN válasza Krill77 (#3022) üzenetére


SupernovaHUN
csendes tag

Á, attól nem lesz bajuk, de ha mégis, egy aksit kicserélni még nem gazdasági csőd, legalábbis nekem nem, mert én ha veszek valamit, nem szeretném eladni, hanem használni, amíg működik :)

(#3024) Ghard válasza Misk15 (#3014) üzenetére


Ghard
őstag

Lehet olvasni ebben a témában mindent, 30-300 órás bejáratásokat, ilyen meg olyan speciális zajokkal hallgatást stb. Szerintem használd közepes hangerőn amíg le nem meríted 10x. Elvileg 5 órát bír egy feltöltéssel, szóval 50 óra elég lesz. De ezeket amúgy sem arra találták ki, hogy egész nap max hangerőn szóljon.

(#3018) SupernovaHUN
Ha van lehetőséged hallgasd meg aztán eldöntöd :) Szól úgy mint egy 10e Ftos 2.1 mélynyomóval, de ezt könnyen viheted bárhova. Telekomtól kuponnal most 20e Ft az ára.

(#3019) fery02
Voombox 2-t én nem láttam 18e alatt, szóval kb ugyan annyi. Kisebb az akkuja mint a charge 2nek, viszont elől hátul van hangszóró ha jól látom.

(#3022) Krill77
Tegnap hoztam el egyet. Az 5 ledből 4 világított, szóval majdnem tele volt az akku.

(#3025) Krill77 válasza Ghard (#3024) üzenetére


Krill77
őstag

Linkelj mar egy ilyen bejáratást Bluetooth hangszórónal, plz. Meg egy olyat is ahol a jbl go hangján lesz változás.
Masik. A kérdés nem az, h meddig van töltve az akku. Hanem, h mennyire károsodott áram hiányában. (most nem guglizom ki a pontos technikai okot)
Egyébként 20 ert best buy, igy aki akart bl speakert az most vegyen.

(#3026) tibbike01


tibbike01
őstag

Egy félmilliós hangfal esetében érthető a bejáratás...de könyörgöm egy pár ezer forintos bluetoothos hangszórónál vicces bejáratásról beszélni. :DDD

(#3027) bilon73 válasza tibbike01 (#3026) üzenetére


bilon73
aktív tag

a 3000 ft-os BT fülesemmel csodákat művelt a bejáratás...

(#3028) Ghard válasza Krill77 (#3025) üzenetére


Ghard
őstag

Nyilván tele van a net jbl go bejáratásos cikkekkel :) Azért mert 1000ből 1 embernek még eszébe jut gondolkodni és szeretné, ha hosszabb élettartama lenne a hangszórójának (függetlenül attól, hogy mennyibe került), még nem kellene leharapni a fejét.
linkek(bluetooth-os vagy sem, a vezetéket leszámítva ugyan úgy működik):
perfektaudio patricar cambridgeaudio audioholics
Hogy hallható változás lesz-e arra persze nincs garancia.

Én úgy tudom, hogy az akku akkor károsodik ha lemerítve van tárolva. A töltés 80%on volt, szóval ez kilőve. Ha mégis kigyullad/felrobban/mittudomén akkor is ott az 1 év gari. :)

(#3029) Krill77 válasza Ghard (#3028) üzenetére


Krill77
őstag

Kar ezen gondolkodnia.

(#3030) krisztianAMG válasza bilon73 (#3027) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

A csodát az agyad művelte. ;)

(#3031) Shyciii


Shyciii
veterán

Sziasztok. Tervezek venni egy hordozható bluetooth-os hangfalat. 30-35cm-es lehet, tehát nem kell nagyon kompaktnak lennie. Alapvetően a középtartománynak kellene nagyon jól szólnia, mert leginkább olyan hangszeres számokat hallgatok, ahol az elektromos gitár, és a dob a fontos (blues, rock). Ár max 50eFt. Ki mit ajánl? Mit érdemes kipróbálnom?

(#3032) Krill77 válasza Shyciii (#3031) üzenetére


Krill77
őstag

Most az ász a : DOSS Soundbox XL - the 90$ speaker must-have! - YouTube.

(#3033) Shyciii válasza Krill77 (#3032) üzenetére


Shyciii
veterán

Thx, ránézek.

(#3034) Shyciii válasza Krill77 (#3032) üzenetére


Shyciii
veterán

Ezzel az a baj, hogy amazon-t találtam első körben ahonnan rendelni lehetne, de Magyarországra nem szállítják ki.

[ Szerkesztve ]

(#3035) FingR86


FingR86
őstag

kicsit hülye kérés, de akinek van itt esetleg jkr- kr 1000 hangszóró, megtenné hogy készít nekem róla egy kis rövid videót? gondoltam gyűjtök pár pontot gearbest-en és anno úgy eladtam az enyém, hogy elfelejtetem értékelni. előre is köszönöm bárkinek

(#3036) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Sziasztok!

Egyetlen kérdésem lenne.
Van egy Psyc Monic hangszóróm, és az lenne a kérdés, hogy egy JBL Charge 2+ vagy Charge 3 mennyire lenne előrelépés hangzásban? Külön hallottam már őket (charge 2+),de egymás mellé nem tudtam tenni. De mintha a JBL jobban szólt volna, bár lehet csak placebo volt.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#3037) Vagany válasza Shyciii (#3034) üzenetére


Vagany
őstag

Én is most kezdtem el nézegetni a Doss Soundbox XL-t, köszönjük Krill77-nek az ajánlást.
Az Alin találtam hivatalos Doss store-ban:
[link]
Most bővült a listám :) [link]

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#3038) Shyciii válasza Vagany (#3037) üzenetére


Shyciii
veterán

Én közben megendeltem a német Amazon-ról. Onnan szállítanak Mo-ra. Hát kíváncsi leszek. Elég jókat írtak róla. A kártyás üzemmódja mondjuk elég gyér a 32GB-al, és flac támogatás hiányával, de hálistennek nem úgy használnám.

(#3039) carl18


carl18
addikt

Na megcsináltam a Coopos Törzsvásárlóit tegnap! :) Úgy volt kihozok egy jbl go-t ingyen mivel nem volt alsó értékhatár! D Erre fel leakcióztak rengeteg terméket hogy ne legyen már rá érvényes az akciós a kupon! :) 2 Akció nem érvényesíthető együtt, azért 15E-ért vonzobb volna Charge2+ :C
20E-ért akkor megéri a Charge 2+ újanta ? :D Durva hogy 1,5-2 éve 50E forintért ment ez a hangszoró és annyiért is vittéK :D
Talán még 20E-ért elgondolkodok rajta, jobban megéri a Charge 2+ 20-ért mint a Jbl go 9E-ért. Akkor 1 év garancia csak van rá gyártó szerint nem ? Csak azért örülnék ha nem nálam döglene meg! :O

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#3040) Krill77 válasza jaffa 2843 (#3036) üzenetére


Krill77
őstag

A charge hangosabb, jobb akkuval es basszusosabb is. Kültérre is jo. Monic beltérre.

(#3041) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Meg is jött a Leadzm kb 2 hét alatt. Csomagolása és maga a cucc is marha igényes, tényleg szépen szól. Viszont! BT-on keresztül nem 100%-os a dolog, van, hogy meg-meg akad a hang és relatíve gyakran csinálja ezt, ami marha idegesítő. Más tapasztalt ilyet?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3042) Siamiáu válasza carl18 (#3039) üzenetére


Siamiáu
tag

A jbl go és charge 2+ hangminősége ég és föld, annyiért szerintem a charge nagyon megéri.

[ Szerkesztve ]

(#3043) benvolio


benvolio
őstag

Ha valakinek kültéri cucc kell, a vizeseknél csak 15fél a Voombox Outdoor, ingyenes szállítással. :)

(#3044) stomi76 válasza Uzi74 (#2925) üzenetére


stomi76
tag

Sziasztok!

Chromecast audiot hol lehet a legjobb áron kapni mostanság?

(#3045) -szabi- válasza TheProb (#3041) üzenetére


-szabi-
őstag

Nálam nincs ilyen, pár méteren belül nem tapasztaltam semmi akadást.

üdv

(#3046) SupernovaHUN


SupernovaHUN
csendes tag

Milyen Telekomos akciót emlegetnek itt többen is?
Számít, hogy telenoros vagyok?
Egyébként már lebeszéltem az eladóval, szóval nem fogok gerinctelenül a telekomhoz futni néhány ezres miatt, pláne, ha csak kuponnal működik és az nem megy olyan könnyen. (JBL Charge 2+ az alany ugye)

Mindenesetre gyanítom, hogy valószínűleg az eladó is így vette meg, vagyis mindenképpen lealkudom kb. 25 ezerre az árat. Mondjuk vodafonos telefonszáma van. Tanácstalan vagyok.

(#3047) carl18 válasza SupernovaHUN (#3046) üzenetére


carl18
addikt

Csinálsz egy coop Törzsvásárlóit, arra meg tudod igényelni a telekomon keresztül az akciós kupon kódokat. Tartozékokra kapsz 10,000 ft kedvezményt, idáig nem volt alsó értékhatár itt szinte ingyen lehetett kihozni 10,000 ft-ig tartozékokat, jbl go például! :D Most rengeteg minden át akcióztak így nem hiszem hogy ki lehet játszani ezt.
Szóval a 30,000 ft a Charge 2+ a telekomnál kupponnal 20,000 ft-ért lehet kihozni, de persze ha neked nem számít az a pár ezer forint ahogy írtad akkor vedd meg valakitől drágábban vagy rendeld meg 30E-ért. :DDD

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#3048) Krill77 válasza SupernovaHUN (#3046) üzenetére


Krill77
őstag

Nem vagy gerinctelen ha elállsz a vasarlastol amivel rosszul járnál. Ha 20 ért meg lehet venni, ne vedd meg dragabban. Hülye lennél.

(#3049) mateus válasza SupernovaHUN (#3046) üzenetére


mateus
senior tag

Tehát ha az eladó megvette 20-ért és hatalmas haszonnal adja el, akkor ki is a gerinctelen?:)
Az meg kit érdekel ha besértődik mert más is felfedezte ezt a lehetőséget, ez kőkemény biznisz :DDD

(#3050) carl18 válasza SupernovaHUN (#3046) üzenetére


carl18
addikt

Miért volna gerinctelenség :D Találtál jobb vételt :D Én is jártam már így hogy találtam valamit drágábban, mikor már majd nem ott tartott hogy megvettem jött egy jobb vétel jóval olcsóbban! :D
Én általában nem írok neki egy darabig, volt hogy ö se írt hetekig szóval nem is kell magyarázkodnom! :D
Majd megveszi más akkor! :D
Max egy 20-ast még megér egy charge 2, de durva hogy annak idején 50-60E-ért is elvitték ezt a kis hangcucot :D
Egy ismerősömnek volt egy fekete piros Charge2+ most olvastam vissza kilőtte a hangszóróit! :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.