Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15001) francz'70 válasza nepszter1 (#14996) üzenetére


francz'70
aktív tag

Két Tronsmart közül Groove a jobb választás, tény, hogy a mimi kicsit erősebb basszusban, de a groove sokkal tisztábban és ezáltal hangosabban is szól, nem kicsivel, szinte leviszi a fejed úgy tud üvölteni! A mini tipikus T6 vonal, kicsit brummogós/dörmögős, kötelező az EQ, a Groove-nak más a hangolása, az eq ott is jól jön, de nem minden esetben van rá szükség, pl. egy forgácsoló műhelyben valszeg nincs :D

(#15002) nobela válasza <Adamsky> (#14995) üzenetére


nobela
senior tag

"Be van kapcsolva valamilyen "location sec." vagy mi a tök? Egyébként pedig mi abban a gyanús, hogy az ember a neten vásárol? Rossz vicc! Milyen bank ez?"

Normál ügyfél védelem, a gyanús tranzakciókat egyből blokkolják. Öt év alatt ez az első ilyen, inkább ez legyen mint hogy visszaéljenek a kártya adataimmal mert akkor lehet végleg tiltani. Ennyit végül is kibírtam, a megrendelés sikerült. Raiffeisen egyébként.

"Egyébként melegen ajánlom a Revolut-ot ... szárazabb, biztonságosabb érzés."

Persze, a beetetési időszak alatt. De OBA garancia még akkor sincs. Ne vicceljünk már. Elfér persze egy Revolut is, de nem normál folyószámla helyett.

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#15003) <Adamsky> válasza nobela (#15002) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Elfér persze egy Revolut is, de nem normál folyószámla helyett." - nem is mondtam, hogy helyett (ill. lehet nem voltam egyértelmű). Szóval, ha nincs (nincs?) a Raiffeisen-nél virtuális bankkártya, ami az ilyen esetekre való (a "rendes", fizikai kártyámmal én sem orosz-ruletteznék), akkor ajánlott melegen a Revolut (és persze külföldi utak alkalmával, esetleg egy Curve-el megtámogatva). De, ez már nagyon-nagyon off. A lényeg, hogy úton a hangszóró, és remélem tetszeni fog :R

[ Szerkesztve ]

(#15004) nobela válasza <Adamsky> (#15003) üzenetére


nobela
senior tag

"A lényeg, hogy úton a hangszóró, és remélem tetszeni fog" :K

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#15005) st6969 válasza Sys85 (#14953) üzenetére


st6969
őstag

+ #14954 <Adamsky>
Lehet, hogy mégsem kell EQ. Amikor először kipróbáltuk az irodában, akkor a hallgatott anyag volt tompa.
Tegnap előtt lett átadva névnapi ajándéknak a Motion Boom. Nagyon örült neki a párom. Lehet, hogy az elhelyezés sikerült nagyon jól (kb. fejmagasság egy könyvespolcon, ami egyébként a sarokban van). 33m2-es nappali konyha, gyönyörűen szól, remek basszus alacsonyabb hangerőn is. Egy SDY-019 után konkrétan megváltás. Közel ilyenre sem számítottam. Még egyszer köszönöm az ajánlást :R

(#15006) nepszter1


nepszter1
addikt

Hali!
Bocsi megint én!
Ha egy kategóráiával feljebb lépünk mondjuk 40-50 euró között melyik a bestbuy most? Inkább ugye hangerőre mennék rá.

(#15007) <Adamsky> válasza st6969 (#15005) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Lehet, hogy mégsem kell EQ." - te tudod, ti tudjátok, de szerintem ez - ill. a app - az egyik erőssége a hangszórónak. Én pl. nem egy helyen használom. Garázsban, - ott ahol lenni szokott - ha úgy használnám, ahogy pl. a lakásban, akkor szinte hallgathattatlanul túl sok mély. Bele kell nyúlni az eq-ba.

(#15008) hcol7


hcol7
senior tag

[link]
(szokasoshoz kepest) jo aron van ennyiert.
lottem egyet, mert rajottem hogy ez a meretkategoria meg nincs kipipalva: )

(#15009) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok, olyan 20k-ig milyen cumot tudnátok ajánlani?
Néztem MM-ben a JBL go 3at az sem szól rosszul de van nála jobb 20k-ért?

Köszi
Sfefe

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#15010) nepszter1


nepszter1
addikt

Sziasztok melyik szól hangosabban?
[link] vagy ez [link] vagy [link]

(#15011) nepszter1 válasza nepszter1 (#15010) üzenetére


nepszter1
addikt

Vagy még ezt találtam
[link]

(#15012) carl18 válasza nepszter1 (#15011) üzenetére


carl18
addikt

A W-King D8 mini lehet a leghangosabb a fent említettek közül.
:R

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#15013) nepszter1 válasza carl18 (#15012) üzenetére


nepszter1
addikt

Akkor a W king d8 mini vagy ez között vacilalok ára egy [link]

(#15014) danih


danih
addikt

20k körül mit érdemes venni kisebb szobába?
Tronsmart T7, T6 Plus UE - úgy látom ezeket szereti a nép... EU raktáras csájnaboltokban nézelődnék.
Köszi

(#15015) Doky1988 válasza <Adamsky> (#14964) üzenetére


Doky1988
senior tag

A Motion Boom Plus valóban nagyon bestbuy.
Jól szól nagyon!
Én heteket gondolkodtam rajta mire meghoztam a döntést.. Black Fridaybe 129,99 euroért vettem plusz 5 euro volt a szállítás.
Alkalmazásban van EQ ott jól lehet játszani a dolgokkal, vagy ha van faxa bluetooth vevőd PCn, én rendeltem Aliról UGREEN bluetooth 5.3-at akkor egy Boom3D equalizerrel még szebben kilehet csiszolni :)

Mindenképp megéri az árát.

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#15016) <Adamsky> válasza Doky1988 (#15015) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

A Motion Boom Plus-ból nekem egy dolog kellene az AUX (ami a "sima" Boom-on nincs). Örülök, hogy neked bejött, de nekem - ahogy írtam - overkill lenne (a Boom-ot se hajtom "koppra").

Még mindig várom a "csoda hangszórót" a Soundcore-tól aptX / LDAC / LHDC támogatással és olyan csipogókkal, amik nem a hangerő, hanem a tisztább hangzás miatt kerülnek bele. :K

(#15017) rezy89 válasza Doky1988 (#15015) üzenetére


rezy89
tag

Üdv! Hova lehetne helyezni egy képzeletbeli ranglétrán? Messze áll pl. egy jbl boomboxtól? Csak mert agyalok, hogy eladom a partyboxaimat, és benevezek vmilyen hordozható kütyüre helyettük. Boombox 3-nak meg rablás az ára sztem.

[ Szerkesztve ]

(#15018) Bici válasza rezy89 (#15017) üzenetére


Bici
félisten

Én pár napja havernál hallottam a Tribit Storm-mel egyszerre.
A Blast az egyszerűbb zenéknél jobb, viszont amint kicsit összetettebb hangzásvilág a cél (pop/rock, stb.) és a max-hoz közeli hangerő is fontos,akkor a Tribit már nem anniyra jó, viszont a Boom Plus jobban bírja ezt.

Ha csak elektromos (vagy más nagyon tisztára kevert) zenére kell, és főleg a buli hangzás a cél, akkor Tribit Blast, persze kissé magasabb áron.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#15019) rezy89 válasza Bici (#15018) üzenetére


rezy89
tag

Vmi köztest keresnék, diszkó és metal zenéket is hallgatok. Hangminőség legalább annyira fontos lenne mint a hangerő. Pb710-em elég szépen szól, persze tisztában vagyok vele hogy hangerőben egyik ilyen sem lesz a közelében, de minőségben jó lenne ha meg tudná közelíteni. Tribit nekem kicsit olyan bazári azzal az oldalsó led csíkkal, ebből a szempontból inkább hajlanék a motion-re.

(#15020) hcol7 válasza rezy89 (#15017) üzenetére


hcol7
senior tag

napokban lattam bb3 at hwapron 150 ert bontatlanul

(#15021) rezy89 válasza hcol7 (#15020) üzenetére


rezy89
tag

Jah, azt tudom hogy be lehet annyiért szerezni. Épp ezt a "nyomott árat" találom túlzásnak. Max 100 ezerrel bezárólag nem létezik olyan ami szinte ugyanazt nyújtja?

(#15022) Bici válasza rezy89 (#15021) üzenetére


Bici
félisten

A JBL-ek közül az Encore asszem jónak számít.
A Motion Boom Plus szerintem jó kompromisszum ennyiért.
De javaslom, hogy marnit is veszel, hallgasd meg, mert a PB-ok után más lesz az élmény.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#15023) rezy89 válasza Bici (#15022) üzenetére


rezy89
tag

Encorenak az akksija nem túl izmos, szemeztem vele de elvetettem az ötletet. Én is híve lennék a meghallgatásnak, csak nem ismerek senkit akinek van motion-je, hazai boltokban meg tudtommal nem túl elterjedt. Na majd elválik, köszönöm a segítséget!

(#15024) carl18 válasza <Adamsky> (#15016) üzenetére


carl18
addikt

+1 Én is várom ezt a új csodát! :) Az még jó kérdés mikor és melyik gyártó boszorkány szekrényéből fog ez valaha is elő kerülni. :R
Attól tartok lesz 2025-2026 is mire egy ilyen készülék piacra kerül.
Úgy látszik még mindig ritka hogy egy-egy gyártó valami remeket alkót.

2019 nyarán megjelent A Motion Plus. Idén nyáron lesz ez 4 éve, és azóta egy frissitést se kapott se egy utódott! :(

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#15025) pècsimunkás válasza carl18 (#15024) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Èn a Dockin miatt aggódok. Pontosabban, hogy nem lesz megfelelő utódja a D Fine- nak.

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#15026) carl18 válasza pècsimunkás (#15025) üzenetére


carl18
addikt

Azért nem kell aggodni annyira, ha Javítható egy akku cserével ki lehetne tolni az élet tartalmát. :K Attól függ mi megy benne tönkre.
Nekem is még jól működik, cserélni nem is akarom mert nincs mire.

Amúgy a D Fine-t a Dockin az már frissitette 5.0 Bluetooth(SBC) Codec sajnos APTX és társai kimaradtak. szabványal.
Már tölteni lehet USB Type-C-ről csak olyan töltö fej kell ami elég feszültséget tud leadni. (12-15 volt környéke) :R

Nekem a HK volna még talán opció de azoknak az akkuja túl kicsi.
Az a 1X18650-es cella nem sok mindenre elég, így sajnos nálam ez kritérium.

Bár én ráérek cserélni, majd mikor kijön valami kihagyhatatlan Deal ráérek akkor vásárolni. :K

Én mondjuk olyan sokat már nem is hallgatok zenét, ha meg kell és nincs áram a Dockin kellően el tud látni hangerővel.
A Motion Boom Pluson elgondolkodtam volna, de a HK Go Play ellen mély basszusba elég szépen elvérzett. Ez miatt számomra nem tűnt kihagyhatatlan dealnak. Ebből a méretből illene már kicsit erősebbnek lennie. Főleg Ennyi év távlatából, a Go+Play 2015 fele jelent meg.
8 év eltelt és egyik kínai gyártó se tudott a közelébe jutni, az elég elszomorító. :(

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#15027) pècsimunkás válasza carl18 (#15026) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Motion Boom Plus nem lenne rossz, de az áráèrt inkább 2db Motion Boom.

A Dockin- om, 4,5 èves- ha jól emlékszem. A mai napig is rendkívül jó hangszóró. Ha holnap megkotlana, talán Motion Boom, vagy a Motion Boom Plus lenne az utódja.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#15028) Aureal válasza Aureal (#14948) üzenetére


Aureal
senior tag

Megvan a cucc, s baromi jók ezen az áron! ;)

(#15029) <Adamsky> válasza Aureal (#15028) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Végül melyik verziót kaptad (old / updated)?
... és mennyi is volt? 10e / db?

(#15030) Aureal válasza <Adamsky> (#15029) üzenetére


Aureal
senior tag

10/db, old.
Kérdeztem a gyártót, de sajna nincs rá firm. upgr.
Azért megszólalásban nekem szupi amit ebben a méretben tud.
Ezzel simán kibújt a nagybőgő belőle extra bass nélkül is: [link]

(#15031) carl18 válasza Aureal (#15030) üzenetére


carl18
addikt

Tribit Maxsound Plus (Max Vol) Outdoor test 1#
Nekem is jól Szuperál! Mióta meg van azóta nem igazán volt használva az Evolveo :C

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#15032) carl18 válasza pècsimunkás (#15027) üzenetére


carl18
addikt

Nekem elég a Dockin, a Rock zenéket nagyon jól játsza.
Én szoktam hallgatni 2000-es évek előtti zenéket, a 80-as évek zenéi nagyon jól kijönnek rajta.
D Fine Plus Feat Metallica
Mint egy old School ghetto Blaster. :K

Szóval nekem most meg van egyenlőre a 2 hangszóró amikkel boldog vagyok. Hordozhatónak ott a Maxsound Plus, ha kicsit több kakaó kell akkor a Dockin tud több hangerőt ha kell. :K

Bár van egy 80-as évekbeli Boomboxom is, a Hitachi GhettoBlaster.
De az elég régi dalag, ritkán alkalmaként használom.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#15033) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Sziasztok,
az lenne a kérdésem, hogy van olyan szerviz, ahol ilyen hangszórókat javítanak? :D

Ez így feltéve hülyén hangzik, de azért kérdezem, mert van egy már nem garanciás JBL Flip 5-öm, aminek levált, illetve eltávolodott az egyik vége a másiktól, és csak akkor nem rezonál, ha kézzel nyomom vissza. :DD
Videót is csináltam róla.

Találtam ezt a Cordon Electronics Kft.-t, de ők meg nem reagáltak, mint vmi hivatalosnak tűnő JBL szerviz. :F

(#15034) hcol7 válasza BomiBoogie (#15033) üzenetére


hcol7
senior tag

pedig a cordon a hivatalos belfoldi jbl szerviz. azt nemtudom, hogy nem oda szolo garisat -penzert nyilvan- javitanak-e.
amugy en is hangszoro szervizt keresek, egy regi logitech z2300 jobboldali hangszorojanak a membranjat kellene kicserelni.

(#15035) hcol7


hcol7
senior tag

kozben most vettem eszre, hogy a soundcore mb jobb oldalabol csak halk hang jon... megneztem tobb sztereo teszt hanggal, r
egyertelmu a hiba. azota softreseteltem, nem javult meg, raprobalok nemsokara vmi "hard" resetre -firmware gyarira vissza, hogy hatha...

sajnos keves eselyt erzek ra, hogy ez szoftveres gond legyen..

szerintetek?

(#15036) <Adamsky> válasza hcol7 (#15035) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"szerintetek?"
Szerintem keresd elő az invoice-t, és írj a support-nak (a hagszóró SN-je legyen benne a levélben). Ha nem akarsz sokat levelezni, akkor rögtön mellékelsz egy videót, amin látni és hallani a hibát. Amennyiben még garis, cserélni fogják.

(#15037) batazs válasza Sys85 (#14940) üzenetére


batazs
csendes tag

Köszi! Ránéztem a D12 - re, azonban a formavilág nem passzol. Viszont megfogadom a tanácsod és figyelem az akku nélkülieket, hátha belefutok valamibe. Árban nem nagyon mennék feljebb. Köszönöm!

(#15038) Doky1988 válasza rezy89 (#15017) üzenetére


Doky1988
senior tag

Boombox szintjên simán van, az Xtreme 3-at simán veri mint a szemét .. az fix.

DokY | www.zsolti.hu

(#15039) hcol7 válasza Doky1988 (#15038) üzenetére


hcol7
senior tag

szvsz az allitas elso fele eros tulzas.

(#15040) Win-T


Win-T
senior tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szertnék kérni. Egy idősek otthonában dolgozom és az öregek foglalkoztatásához keresek valami erőteljesebb vezeték nélküli hangszórót, táncdélutánok, zenefoglalkozások megtartásához olyan 30-40 ezer forint környékén. Ami szólni fog rajta az leginkább magyar nóták, mulatósok a Youtube-ról, szóval nincs igény hibátlan, audiofil hangzásra egyáltalán, de az jó lenne ha feltekeri az ember bulihangerőre az udvaron vagy a foglalkoztató teremben, akkor ne recsegjen, torzítson.
Első körben ezt néztem ki [link] , de nem ismerem a típust egyáltalán. Tudtok-e nekem valami hasonlót ajánlani ami nálatok már bevált, bizonyított?
Köszönöm előre is!

(#15041) carl18


carl18
addikt

A Marshall kiadott valami újat! Elég jónak tűnik, de meg is kérik érte az árát. 299 dollár.
Marshall middleton
DRIVERSTwo 3” 15W woofers
Two 3/5” 10W tweeters
Two passive radiators
Ez alapján 2X75mm a Wooferek mérete, biztos jól adja akkor. :R

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#15042) moma


moma
őstag

anker soundcore motion+ nál tapasztaltatok olyat, hogy lejjebb veszi a hangot számok között? furán hangzik, de mintha ez történne :D

we all deserve a bit of luck.

(#15043) fesii


fesii
aktív tag

Sziasztok
Szeretnék egy jbl-t hogy kerti munka mellett valami zörögjön.
A legolcsobb essntial flip 2 (37e Ft) és a flip 6 között mi az érdemi különbség az àràn kívül? Hangminoseg "nem számít" max az hogy egy délutánt elmenjen de azt meg tudja mind2 elvileg.
Elnézést ezért a kicsit h@lye kérdésért de 20 percnél nem szeretnék többet foglalkozni ezzel.

(#15044) <Adamsky> válasza carl18 (#15041) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... biztos jól adja akkor."
Nem tűnik rossznak. Reméljük Alan-hez is eljut majd, és megizzasztja picit. :K
A 300$-os ár tényleg húzós egy picit, de az Xtreme 3 is hasonló áron mozog, és annál szerintem jobb (mondjuk olyan 75%-os hangerőig), és kisebb.

(#15045) Aureal válasza fesii (#15043) üzenetére


Aureal
senior tag

Ez a Tribit a JBL Flipet eléggé leoltja 10 rongyért! :K
[link]

(#15046) Acélfarkas válasza Aureal (#15045) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Az a szöveg a hirdetésben engem elriasztana a vételtől.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#15047) cidalain válasza Acélfarkas (#15046) üzenetére


cidalain
veterán

Gondolom valami külföldi oldalról Google translate-ezte.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#15048) Cold5


Cold5
senior tag

Sziasztok,

Öltözőbe szeretnék hangfalat venni. Fiam jégkorongozik 8éves, a csapatnak venném. BT, akku, és jó hangerő a fontos. Mit tudnátok ajánlani? Külföld, belföld minden játszik...

Előre is köszönöm! :R

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#15049) Sys85 válasza Cold5 (#15048) üzenetére


Sys85
veterán

Azért egy -tól/-ig árat írhatnál,mert Soundcore Motion Boom Plus-tól JBL Partybox 710-ig sokminden van. :))
Mind méretben,mind hangerőben,mind árban.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#15050) fesii válasza Aureal (#15045) üzenetére


fesii
aktív tag

Ezèrt az árért nem hangzik rosszul de ha igaz amit találtam hogy csak két órát bír akkor az azért karcsú.
MaxSound Plus 2600 mAh-s akkumulátorral van felszerelve, ami körülbelül 2 órás lejátszást jelent.
[forras]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.