Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5101) Ati1979 válasza Speeedfire (#5100) üzenetére


Ati1979
veterán

Hááát még kettőt nem próbáltam. :) Szerintem ott a tér (legalább) meglenne. :D
A kettő 1.5kg csak. Összesen.

(#5102) rizso válasza Ati1979 (#5096) üzenetére


rizso
addikt

"Ok jó a go and play, de ha nem kell a magas hangerő fölösleges. Ez közel olyan jó, megkockáztatom alacsony hangerőn még jobb is."

Szerintem fölösleges egy 3,5kg és egy 750g súlyú, teljesen más méretű, tök más teljesítményű hangszórót egymással versenyeztetni. A Denon egy baromi jól hordozható kis cucc, korrekt hangzással, sokaknak több mint elég hangzással, a HK meg mondhatni egy belépő hifi cucc, ami komolyabb rendszerek kiváltására is alkalmas, legyen szó zenehallgatásról vagy mozizásról.

Nem tudom mennyire áll messze a kis Denon a BO A2-től, az volt nálam összehasonlító teszten, de még az is igencsak elmarad a HK Go play-től. Hiába, a fizikát nagyon nehéz kijátszani :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#5103) Ati1979 válasza rizso (#5102) üzenetére


Ati1979
veterán

Igazából én nem hallottam a konkurenciát, ezért mindig ott a szerintem. Inkább fejhallgatóknál vagyok jobban otthon. Ami ugye teljesen más.

Talán ezt a két videót érdemes megnézni segítségképpen.
[link], [link],
Továbbá ebben az adatbázisban szinte minden megtalálható.
Vásárlás előtt itt érdemes nézelődni először.
Állítólag arra köröket ver. :D

(#5104) orbo


orbo
tag

Én is hasonló okokból szeretnék bluetooth hangszórót venni, hogy nem akarok már a lakásban nagy hangszórókat és kábeleket látni, de azért szeretem jó minőségben hallgatni a zenéket (nem vagyok vájtfülü).
Így esett a választásom a HK Go+play-re, de úgy látom Ti is jó választásnak tartjátok, ár/érték arányban nyerő.

Segítsetek már nekem (akár priviben is), hogy hol lehet jó árban kapni?
Köszönöm!

(#5105) rhunseeker válasza orbo (#5104) üzenetére


rhunseeker
tag

Legolcsóbban 78,5-ért látok itthon. Én még 85-ért vettem. Esetleg ha nem sürgős, akkor hardveraprót nézegetheted időnként hátha rak fel valaki, de mást nem tudok ajánlani.

(#5106) orbo válasza rhunseeker (#5105) üzenetére


orbo
tag

68-ért van egy vadiúj elvileg, de nem magyar garis, és nem tudom merjek e belefogni...

(#5107) zsolt19900 válasza orbo (#5104) üzenetére


zsolt19900
őstag

Ha esetleg illene a szobád színvilágába ez sem lenne rossz választás

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#5108) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok. Vettem az Auchanban egy Navon típusú BT hangszórót. 7k volt, meglepően jól szól és jól is bírja és nem utolsó sorban még jól is néz ki. Konkrétan ajánlani is tudom.

Viszont szeretném használni akkor is amikor játszok de sajnos késik kicsit a hang ami pl egy PUBG során zavaró. Leírásban azt láttam hogy BT 3.0 verzió. Ha veszek egy olyan hangszórót ami BT 4.2 javulhat a helyzet vagy egyszerűen ennyit tud a bluetooth kapcsolat? Köszi a válaszokat! :)

(#5109) orbo válasza zsolt19900 (#5107) üzenetére


orbo
tag

Igazából annyiféle tesztet olvastam már, és valahogy mindig a HK go play az, amihez visszatérek. Köszi szépen azért!

(#5110) Viktor77 válasza Barell (#5108) üzenetére


Viktor77
titán

Tudtommal mindig lesz késés. Ezért is vettem XB30-at, mivel mindenhez használom és van jack bemenete.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5111) Barell válasza Viktor77 (#5110) üzenetére


Barell
senior tag

Ennek is van jack bemenete, de az lenne a lényeg hogy a telefonba ne kelljen dugni semmit mert kényelmetlen. És ha már így kéne eljárni akkor nem jack dugóba menne a hangszóró, hanem vennék fel egy fülest.

(#5112) zsolt19900 válasza orbo (#5109) üzenetére


zsolt19900
őstag

Jól látom adatlap alapján Bp-i vagy? hát akkor irány az extremeaudio....

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#5113) orbo válasza zsolt19900 (#5112) üzenetére


orbo
tag

Igen, bp-i vagyok. De miért az egyik legdrágább helyre menjek?

(#5114) joergie válasza orbo (#5113) üzenetére


joergie
őstag

Nem kell megvenni, csak meghallgatni ;)

Barell:
ami gyorsabbá teszi a bluetooth lejátszást, az az apt-x, vagy apt-x hd kompatibilitás. Még én se értem teljesen ezt a dolgot, de ez felel azért, hogy (nagyjából, de legalábbis sokkal jobban?) szinkronban legyen a kép a hanggal, pl filmlejátszásnál, vagy játéknál. nézz róla youtube videót.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#5115) Ati1979 válasza joergie (#5114) üzenetére


Ati1979
veterán

Gyorsabbá? :) Nem egészen ezt jelenti. Inkább az átvitel sávszélességére utalnak.

Amit te keresel az a bt low latency. Az aptx.com on ott vannak a támogatott eszközök. Ha valami ezt támogatja akkor többé kevésbé szinkronba lesz a kép és hang. :)

(#5116) LanyUs


LanyUs
senior tag

Tehát akkor ezek az aktuális best vételek?

DENON Envaya DSB-250bt 64.000,- Ft IP67 tanúsítvány :Y Lejátszási idő: 13 óra :Y :C
"Denon Envaya por- és vízálló. A hivatalos minősítése IP67, ami azt jelenti, hogy az Envaya Pocket 30 percen keresztül 1m vízben állhat károsodás nélkül. " A vízálló tulajdonsága mellett már nem egy kaliber a lenti kettővel.

Marley Bag of Riddim 2 EM-JA014-SB 60.000,- Ft - 30 Watt - Frekvencia átvitel: 20 Hz - 20 kHz

Harman/Kardon Go + Play Mini 78.500,- Ft - 65 Watt - Frekvencia átvitel: 50 Hz - 20 kHz

Sajnos akasztóig egyiknél sem futotta, de a vízállóság mértéke a Denon-nál bődületes. Extremet is megelőzték, gratula a tervezőknek. Külsőre nem a legszebb, de így már érthető.

[ Szerkesztve ]

(#5117) Speeedfire válasza LanyUs (#5116) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Sose nézd a termékeken a freki átmenetet, és a wattot. :N Főleg, hogy a watt önmagában nem jelent semmit, kell mellé az érzékenység is. A kettőből lehet csak dB-t számítani.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#5118) zsolt19900 válasza LanyUs (#5116) üzenetére


zsolt19900
őstag

akasztó? a márlihoz komplett hordtáskát kapsz, amibe még a töltője és/vagy egy telefon is belefér akár :D
persze kinek mi :)

Mint írtam, tömör fa doboz, nehéz van benne anyag.... ami egyetlen hátránya (és amin dolgozok is a szürkeállományomban), hogy keresni fogok rá 1-1 hozzáillő védőrácsot a mélyközép hangszóróknak, mert így eléggé védtelenek és figyelni kell rájuk

+ nem értem ezt a vízállóság témát sem.... ha egyszer az egyik tudja az összes többi vele "összehasonlított" nem, akkor az nem a többi hibája, hanem az első érdeme.... de ez is teljesen speckó dolog szerintem, hogy valaki a víz alatt szeretné áztatni/tartani.... ugye-ugye :D (ha már ragaszkodunk a reklámszövegében foglaltakhoz és akár ki is használnánk azt) :)

orbo: a kipróbálásra gondoltam, ahogy lentebb is írta a kolléga :) (persze, azt már mindenki döntse el maga, hogy elmegy kipróbál 3-4-5 vagy akár több terméket és -valamelyik akár tetszik is neki- ennek ellenére elmegy vásárlás nélkül, mert máshol pl. pár ezressel olcsóbb, de itt is: kinek mi :)

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#5119) Ati1979 válasza LanyUs (#5116) üzenetére


Ati1979
veterán

A középsőt szerintem felejtsd el.
Nekem ilyen denon-om van és elképesztő. Nyugodt szívvel tudom ajánlani.
Külsőre nem a legszebb? Élőben elég jól mutat, főleg feketében.

A go play mini egy nagyobb, erősebb hangfal. Szerintem ez a kettő best buy.

(#5120) LanyUs válasza Ati1979 (#5119) üzenetére


LanyUs
senior tag

Marley Bag of Riddim 2 EM-JA014-SB teszt [link]. Nagyon dícsérik, ezért mindenképpen meg kell hallgatni azt is a többivel együtt, mert itt mind a három kiválóan teljesíthet már.

(#5121) Ati1979 válasza LanyUs (#5120) üzenetére


Ati1979
veterán

Túlárazott divatmárkának tartják. Még régebben meghallgattam néhány vezetékes fejhallgatót tőlük. Minősíthetetlen volt mindegyik. Olcsóbb sennheiserek alatti kategória. Azóta kerülöm a márkát.
Ettől még lehet jó, de kötve hiszem hogy másik kettővel egy lapon lehetne említeni.

(#5122) LanyUs válasza Ati1979 (#5121) üzenetére


LanyUs
senior tag

A Denon szövetborítás alatt van erősítés? Édesapámnak nézem munkába. Csak azért kérdezem, hogy könnyen sérül-e, ha esetleg hozzáér valami az elejéhez. Élőben még sajnos nem láttam a cuccot.

(#5123) zsolt19900 válasza Ati1979 (#5121) üzenetére


zsolt19900
őstag

meg kell hallgatni :)

Attól, hogy valaminek a fülese rossz, attól nem bizti, hogy ez más termékére is értendő :)

"divatnak" persze, hogy divat márka, mivel eléggé "kilógok a sorból" termékeik vannak -kinézetre értendő

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#5124) zolikaDB válasza LanyUs (#5122) üzenetére


zolikaDB
veterán

XB20-30-40-es Sonyn fémrács van :DDD

(#5125) Ati1979 válasza LanyUs (#5122) üzenetére


Ati1979
veterán

Most nincs itt előttem, de [link] :)

Szövet. Nyilván ha beleakad valamibe sérül legalábbis a szövet része.

(#5123) zsolt19900

Jogos. :)
Ja ilyen Bob Marley feeling, ha találok róla videót megnézem.

[ Szerkesztve ]

(#5126) orbo válasza zsolt19900 (#5118) üzenetére


orbo
tag

Szia! Köszi, már korábban meghallgattam, de azért ma elmentem újra ránézni, mivel képbe került egy Omni 20-as is.
De végül maradok a Go Play-nél, az extremaudiósok is inkább azt ajánlották, és személyes szerint nekem is szebb a hangzása.

(#5127) Pocee


Pocee
senior tag

Sziasztok!

Haverom vett egy JBL boomboxot,akarok egy jobbat,létezik ilyen,már csak azért hogy letörjön az egoja,mert szerinte neki van most a legmenőbb cuccca,de nekem 150ért baromi zavaros a közepe és magasa,a mélyet viszont szépen küldi.

Mr.Brightside

(#5128) Ati1979 válasza Pocee (#5127) üzenetére


Ati1979
veterán

Vifa oslo, ugyanennyiért. (sokkal jobb) Vagy hk go and play jóval olcsóbban.

(#5129) Barell válasza Pocee (#5127) üzenetére


Barell
senior tag

azért itt már el lehet gondolkodni hogy gondok vannak...

(#5130) Ati1979 válasza Barell (#5129) üzenetére


Ati1979
veterán

Szerintem nem defektes. Inkább alapból ilyen a hangképe.

(#5131) djnice válasza Ati1979 (#5130) üzenetére


djnice
veterán

Szerintem az emberre gondolt, de amúgy meg vegyen ilyent: [link]

(#5132) Viktor77 válasza Pocee (#5127) üzenetére


Viktor77
titán

Aiwa Exos-9, aztán haverod kamillázhat.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5133) Ati1979 válasza djnice (#5131) üzenetére


Ati1979
veterán

Lehet :DD Szerintem ez még azt is helybenhagyná. Ez sem az sem hordozható akkor meg tök mindegy. :)

(#5134) Pocee


Pocee
senior tag

Vifa oslo jól néz ki,majd meghallgatom valahol,bose soundtouch30-ról saját tapasztalata van valakinek,hogy mit tud.companion5 van otthon az nagyon szépen szól de a st30-t még nem tudtam meghallgatni.

Mr.Brightside

(#5135) Ati1979 válasza Pocee (#5134) üzenetére


Ati1979
veterán

Nekem sajnos nincs. Kíváncsian várom a véleményed az olso-ról, miután meghallgattad. :)

(#5136) LanyUs válasza Pocee (#5127) üzenetére


LanyUs
senior tag

Dobtátok már be a Balatonba vagy medencébe? Videókon nem süllyed el. Ebben nehéz lesz űbereleni a cuccot.

írtátok az összehasonlítás alapját. Én viszont azt nem tartom reálisnak, ha egy IP67-es Denont vagy Boomboxot hasonlítunk egy nem vízálló készülékkez. Ki tudja a tervezéskor milyen igényekből kötelező lejjebb adni, hogy a tökéletes vízzárás megvalósuljon? :F Természetesen hangképet még lehet nézni ilyenkor is, de helyén kell kezelni a dolgokat.

Ati: a Denon elsüllyed? Ne próbáld ki miattam, de mit ír a használati?

(#5137) Pocee válasza LanyUs (#5136) üzenetére


Pocee
senior tag

a haverom bedobta a tengerbe,nem süllyedt el,de nálam ez nem szempont,eléggé meg szoktam becsülni a dolgaimat,ha már egyszer kiadom érte a nem kevés forintot,a telefonom is vízálló,de nem jutott még eszembe,hogy csap alá tartsam és röhögjek a tükörbe,hogy milyen rohadt menő gyerek vagyok... :)

Mr.Brightside

(#5138) LanyUs válasza Pocee (#5137) üzenetére


LanyUs
senior tag

Nem ismerem a haverod, de nem csak az Ő viselkedése a mérvadó. Saját példám: párommal a balcsin két személyes matracon futó karpántban telefon hozzákötve a kapaszkodóhoz ( internet salsa rádió ) és egy kisebb bluetooth hangszóró. Amikor körülöttünk egy lélek sem volt bekapcsoltuk és feel the sunshine. Mi sem szeretjük a maga mutogatást, de jól jött volna egy vízálló cucc.

[ Szerkesztve ]

(#5139) Ati1979 válasza LanyUs (#5136) üzenetére


Ati1979
veterán

Most nincs nálam a használati, de megnéztem a neten. Nem találtam ilyen info-t. Bocs de tényleg nem fogom kipróbálni. :DDD

A vifa oslo, Hk go and play, denon envaya hifi hangszórók inkább. A kis denon-nál a vizállóság külön plusz.

A Boombox egy party spkeaker. Arra van kitalálva, (kinézetre is olyan), hogy kisebb nagyobb összejöveteleken, strandon magas hangerőn, basszus kiemeléssel zenét lehessen hallgatni. A hangminőség nem az elsődleges szempont.

Hangerőben Vifa oslo, a hk go and play egy ligában játszik a boombox al mellesleg. Arról meg inkább ne beszéljünk, hogy melyik milyen hangerőn kezd el torzítani. Az oslo magasabb hangerőn sem esik szét.

Ha jól hordozható vízálló akkor a denon, vagy valamelyik jbl esetleg.

(#5140) rizso válasza Pocee (#5137) üzenetére


rizso
addikt

Nem kell csap alá tenni és röhögni a tükörbe, elég ha van egy gyereked, elmész vele a strandra és csinálsz róla pár képet/videót a medencében, mindjárt jól jön, ha vízálló a telefon :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#5141) Pocee válasza rizso (#5140) üzenetére


Pocee
senior tag

Értem a megközelítést,nekem is van gyerekem.
De ha nem tudod melyik embertípusra gondoltam,magyarázni nem szeretném.

Mr.Brightside

(#5142) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Ma megjött a Dockin D fine . Azt hiszem nem fogom megbánni , hogy megvettem ! Mèg a Sony XB 30 volt amire rá voltam kattanva , ez kicsit nagyobb , kicsit nehezebb . Szoktam mondani , hogy a kis hangfalm így , meg úgy ... De erre azèrt nem lehet mondani , hogy kis hangfal :N !

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#5143) rizso válasza Pocee (#5141) üzenetére


rizso
addikt

Dede, a legszívesebben pofán basznám az irritáló hülye fejét típusra gondoltál ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#5144) carl18 válasza pècsimunkás (#5142) üzenetére


carl18
addikt

Na grat hozzá jó választás! :) Kicsit nagyon és nehezebb mint a XB30 de azért hangba is oda veri..

A többihez hozzá szólva, hát nem tudom én még nem hallottam ezt a Denon Envaya 250-et de nekem a szemembe nem ér meg 70E forintot. Azért ebből a pénzből az ember elég komolyabb kap a szobájába, igaz az nem hordozható de akkor is. :DDD

Talán még egy Harman Go play mini megérheti de az egy egy hifit is képes kiváltani a hangjával. :)

8 Hónapja van nálam a Tronsmart T6 és elég jól bírja még, kondi terembe is ezt viszem magammal :D

Bár lassan lehet ki kéne valami mást is próbálnom, kicsit meguntam már a hangját :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5145) pècsimunkás válasza carl18 (#5144) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Köszi :R !

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#5146) zoner15 válasza carl18 (#5144) üzenetére


zoner15
csendes tag

Szia! Én erősen gondolkodom egy Element mega és T6 között. Sajnos csak videók alapján ismerem mind a két eszközt , de a T6-ban sok egy kicsit a mély , nem? Tudom mindenkinek saját izlése , de akkor is . :D
Ha nagyobb hangerőn szól, akkor mennyire remeg az asztalon?
Köszönöm előre is a segítséget. :)

(#5147) carl18 válasza zoner15 (#5146) üzenetére


carl18
addikt

Teljes hangerőn kicsit mászik az asztalon, de Telefonon EQualizerrel vissza tudsz venni a mély hangokból. Szóval be lehet állítani egyedire a hangzást. Attól függ kinek mi az izlése :)

Január óta van meg, néha le is ejtettem de még semmi baja bírja a strapát :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5148) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Szasztok!

Előre is bocsi, ha hülye/láma kérdés, de...

Adott egy bt hangszóró (Cowin 6110), ami ugye alapvetően akkumulátorról üzemel. Az lehetséges, hogy jack kábellel összekötve a hangforrással, az táplálja azt delejjel? Bocs a hülye fogalmazásért.
(Alapvetően a tablethez használom filmezéshez, de egy ideje a monitoromhoz van kötve (tv-ként üzemeltetve), és "nem akar lemerülni")

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#5149) haris válasza AndrewBlase (#5148) üzenetére


haris
őstag

A line in bemenet tuti nem táplálja az akkuját, de azt el tudom képzelni, hogy line in bemeneten vezetéken csatlakozva nem aktív hangfalként, hanem passzívként üzemel. Vagyis az akkut és a beépített erősítőjét nem használja csak a hangot adja mint egy sima hangfal.

(#5150) AndrewBlase válasza haris (#5149) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

:R

Szerk: Most nézem, az előző hsz-ben tévesen "szasztok"-ot írtam sorry, nem vagánykodni akartam, csak a tabletem elég érdekesen kezeli a billentyűzetet (kihagy, félre"üt"), emaitt sokszor tépem is a hajam.
Szóval helyesen, Sziasztok! :DDD

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.