Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5851) _q válasza Vectra87 (#5850) üzenetére


_q
addikt

19.38-kor frissült GLS honlapon trackingelve. Úton a csomag, elhagyta az elosztóközpontot. Csak lesz ebből valami :)

[ Szerkesztve ]

(#5852) krecso válasza _q (#5851) üzenetére


krecso
tag

Ugyan ez, 19:20-kor elhagyta a csomagközpontot az enyém is. Már csak az kell, hogy ne vámolják meg. :D

(#5853) _q válasza krecso (#5852) üzenetére


_q
addikt

Spanyolország EU-n belül van, tehát nem szabadna semmi pluszt kérniük. Esetleg az áfa lehet kérdés, de ha spanyoloknál már leadóztak utána akkor asszem nekünk nem kell már pluszban. Remélem péntekig ide ér :D

(#5854) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Szerintetek a Tronsmart T6 vagy a JBL Flip 3 megy le mélyebbre? Mármint nem úgy, h 90% hangerőn csak zörög, hanem értékelhetően?
Most a T6 ugye 12 körül megvan, de van Flip 3 is cirka 15-ért...
Szóval hosszú távon melyik a jobb választás?

[ Szerkesztve ]

(#5855) Jarod1 válasza zolikaDB (#5854) üzenetére


Jarod1
addikt

méár bejött a flip 4 is 54 euróért és 1 kicsit nagyobb is mint a 3-as és vízálló.

[ Szerkesztve ]

(#5856) rhunseeker


rhunseeker
tag

Csak megválok a HK Go+Playtől :(
Nem használtam nem is tudom mióta és sajnálom, hogy csak porosodjon. Ha esetleg valakit érdekel hardvereprón megtalálja.

(#5858) Gabonetta


Gabonetta
aktív tag

Sziasztok! Kicsit itt lehet, hogy off, írtam másik topikba is, de hátha... Szóval én bluetooth adaptert keresnék, olyat, mint a Yamaha YBA-11 pl, tehát digitális kimenettel rendelkezik. Tud valaki ilyenről?

(#5859) udi24 válasza Gabonetta (#5858) üzenetére


udi24
tag

Sziasztok !

Új Bluetooth hangszórót szeretnék venni!

Eddig Samsung R6 tipusú speakerem volt.(sajnos márnincs meg)

Hasonló teljesítményű bluetooth hangszórók közül melyiket ajánlanátok?
keret: max 100e

Válaszokat előre is köszönöm :R

Üdv: udi24

(#5860) carl18 válasza udi24 (#5859) üzenetére


carl18
addikt

Harman Kardon Onyx Studio 4 vagy 5. :) Ezekben szerintem nem csalodnál és hasonlóan jól is nézz ki :)
A hang a lényeg és ezek szólnak ahogy illik is nekik :)

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5861) Wendelke válasza Gabonetta (#5858) üzenetére


Wendelke
senior tag

Ilyesmire gondolsz?

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#5862) Gabonetta válasza Wendelke (#5861) üzenetére


Gabonetta
aktív tag

Igen, csak digitális kimenettel. Koaxiális vagy optikai. A Yamaha ilyen volt. De talán már találtam, köszi a Banggood linket. Ez digitális. A minőséget persze nem tudom, milyen.

[ Szerkesztve ]

(#5863) Wendelke válasza Gabonetta (#5862) üzenetére


Wendelke
senior tag

Ha jobban megnézed, akkor 2 optikai csati van rajta. Egy ki és egy bemenet. ;]

Van róla magyar teszt, meg a kistesójáról is. Nekem a kisebb van, egész jó. Így már az öreg Vidi tornyom is BT képes. :))

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#5864) Gabonetta


Gabonetta
aktív tag

Jé, tényleg, a másik oldalon! Nem vettem észre. Köszönöm! Akkor azt mondod, elfogadható minőségű? Nekem egy Yamaha YAS-101 hangprojektorhoz lesz.

(#5865) Gabonetta válasza Gabonetta (#5864) üzenetére


Gabonetta
aktív tag

A tápellátást egyébként hogy oldod meg?

(#5866) Wendelke válasza Gabonetta (#5864) üzenetére


Wendelke
senior tag

A minőségéről nem tudok nyilatkozni, de nézd ezt meg:

[link]

Talán segít a döntésben. :)

Nekem a BW-BR2 van, ami egy kicsi BT adó-vevő. RCA-val csatlakozik az erősítőhöz, és egész jól szól. Gondolom a nagyobb még jobb lehet, hiszen jobbak a specifikációi. Hozzáteszem a vezetékes átvitel minősége azért még jobb a BT kapcsolatnál :D , és ezt hallani is lehet főleg egy hifi (vagy annak mondott) hangcuccon. Szóval olyan Úri huncutságnak azért nem rossz. :D

Én a kicsit vettem meg, mert ha pld. az autórádión van 3.5-s jack bemenet, ezzel BT képessé varázsolhatod az autórádiót is, illetve BT füleshez ki lehet nyomni a hangot a TV-ről is. :U

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#5867) Wendelke válasza Gabonetta (#5865) üzenetére


Wendelke
senior tag

10 órát tud az aksija, aztán micro USB-n lehet tölteni, ha ez volt a kérdés.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#5868) Gabonetta válasza Wendelke (#5867) üzenetére


Gabonetta
aktív tag

Köszönöm, megnézem. Korábban a Yamaha YBA-11 elvileg HIFI minőségű volt, de szerintem kipróbálom ezt.

A tápellátást úgy értettem, hogy én ezt leteszem a hangprojektor mögé, utána nem szeretnék hozzányúlni, tehát állandóan töltőn lenne. Az említett Yamaha nem is rendelkezik akkumulátorral.

(#5869) OP-ToTo


OP-ToTo
tag

Sziasztok!

Ma szeretnék rendelni egy Bluettoth-os hangszórót. Black fridayen figyeltem fel az LG PK3 hordozható hangszóró-ra. 18 990 most az Emagon. RMS teljesítmény 16W. 12óra üzemidővel. Van Sony SRS-XB21 19500ért.

Milyet érdemes venni? JBL-t is nézegettem de nekem nagyon drága. Ebben az árkategóriában mit ajánlotok?

ToTo

Chieftec GPB-500S 85+; Asus M5A97 R2.0; AMD FX-6300; Samsung 840 120GB SSD; 8gb DDR3 HyperX Fury Balck 1600Mhz Ram; Gigabyte RX560 4GB

(#5870) Wendelke válasza Gabonetta (#5868) üzenetére


Wendelke
senior tag

Ez meg HD minőségű :U, beépített akksis, 17 órát tud a leírása szerint, és szintén micro USB-n lehet tölteni. De ha megnézed, ez mind benne van a leírásában. :K

Állandóan rajta hagyni a töltőn, nem tudom, hogy mennyire jó ötlet, de ha kipróbálód, majd kiderül.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#5871) Gabonetta válasza Wendelke (#5870) üzenetére


Gabonetta
aktív tag

Legfeljebb leég a lakás.

(#5872) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

Nem tudom mennyire jó ár, de mindenesetre akciós a Dockin D Fine amazon.de-n 105€+14€ szállítási költség.

(#5873) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Valaki gondolkodik mar, netan birtokol Blitzwolf BW-AS2-t?
Egyik kinai cuccokkal foglalkozo weblap nagyon dicserte a kulon melyhangszoro miatt!

(#5874) carl18 válasza 2thletme2day (#5872) üzenetére


carl18
addikt

Ez már elég jó vétel, de minden esetre 14 euro a szállítás? Az elég sok majd 5000 ft csak a szállítás.

Tudtommal a Német amazon 4 euroért szállít magyarba. :))

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5875) 2thletme2day válasza carl18 (#5874) üzenetére


2thletme2day
őstag

Végig kattogtattam a megrendelést a fizetésig bezárólag. 2 felé szállítási mód közül lehet választani. Az egyik 13€ a másik 14€.

(#5876) djnice válasza carl18 (#5874) üzenetére


djnice
veterán

Már egy ideje nem sajnos, súly alapján számolnak.

[ Szerkesztve ]

(#5877) qca


qca
csendes tag

[Decibeles blue tooth hangszorók tesztje]

Egy pici teszt, kiváncsi vagyok a véleményekre. :-)

[ Szerkesztve ]

AsrockP45TurboTwins2000, Intel Core 2 Quad Q6600, 2*1GB Kingmax 1066 Ram, Gigabyte HD 4850 512MB, SAMSUNG HD321KJ (320 GB sata2) CORSAIR PSU-450VX tápegység, Pioneer DVR-215D, ASUS TA-891 ház.

(#5878) Gabonetta válasza zolikaDB (#5873) üzenetére


Gabonetta
aktív tag

Én ezt rendeltem.

(#5879) carl18 válasza qca (#5877) üzenetére


carl18
addikt

Meglepett a Flip 4 100 Decibelt is képes kiadni magából :D Nyilván magas hangok ezek nagy részt. De 100 Decibel azért elégé hangos.

JBL Xtreme, XB40 meg 100 Decibel körül képes szólni. Akkor egy Dockin is valahol itt lehet Decibel téren...

Amúgy aki akarja most vegyen Dockin D fine amazonról, így szállítással 38E forintból kijön kb ami elég jó vétel.

Jofogásra felmegy az ember 50-60E forintért vannak fen a Dockin D fine hangszórók, amit már bontottak és némelyiket ütötten kopottan adják ennyiért...... Balkáni árazás már meg van. Nem értem még is hogy gondolják hogy drágábban árulják mint újanta. Valami Téboly van egy agyba, aztán az egyikre poénból rá írtam, hát mint mondjak a színvonal és pofa az arcon hatalmas. Köszönés is Luxus.

Ha még magyarba ingyen szállítanának akkor a Dockin durván 34E forintból kijönne most ami igazán Bestbuy. :)) Bár így 38E se rossz vétel, főleg ahhoz képest amennyiért adják használtan.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5880) Wendelke válasza zolikaDB (#5873) üzenetére


Wendelke
senior tag

Nekem van egy ilyenem, mert ráizgultam, így be is szereztem egyet. :)

Szerintem tejesen jó, szépen szól, nagy basszusa van. A topicban javasolt, favorit BT hangszórókkal nincsen összehasonlítási alapom, így azt nem tudom megmondani, hogy melyik a jobb választás, ár érték arányban. Az elődje az F4 van még itthon, annál minden szempontból jobb, kivéve az üzemideje, ami viszont gyengébb, bár nem csoda, hiszen nagyobb teljesítményű.

BG-n vettem előrendeléssel, akkor még elég jó áron. :U

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#5881) krecso válasza _q (#5853) üzenetére


krecso
tag

Ma negyed 9-kor Alsónémedire érkezett a téma. Azt hittem, hogy mire hazaérek a melóból otthon lesz, de sajna nem. Mindegy, legalább már az országban van minden plussz költség nélkül. :D

(#5882) 2thletme2day válasza krecso (#5881) üzenetére


2thletme2day
őstag

Szintén zenész. De én nagyon csalódott vagyok, hogy nem jött még meg. Jó lett volna hallani a hangját még ma így, hogy épp akciós még pár óráig a D Fine. :( Akkor el tudtam volna dönteni, hogy elég-e nekem a Doss vagy tényleg a Dockin kell nekem. :U

(#5883) mateus válasza 2thletme2day (#5882) üzenetére


mateus
senior tag

Szerintem nem fogod megbánni a Doss-t.
A Dockin hangosabban szól ugyan, de lakásban a Doss is elég, és szebben szól több ember szerint is pl lent, a Dockin túltolja a basszust.
Ár-értékben bőven a Doss a nyerő.

(#5884) _q válasza krecso (#5881) üzenetére


_q
addikt

Én is akartam írni, enyém is ott van. Valószínűleg együtt érkezett. Az mondjuk fura, hogy mi tart 1 napig nekik. Talán a holnapi szállítással megérkezik. Mondjuk ahhoz képest, hogy előzetesen 5 napos szállítási időt írtak, már belecsúszunk az 1 hétbe :D Na nem baj, ez a legkevesebb.

[ Szerkesztve ]

(#5885) 2thletme2day válasza mateus (#5883) üzenetére


2thletme2day
őstag

A hordozhatóság és mobilitás miatt ( nem kell kábelezni csak fogom és viszem ahova akarom) nálam a fő felhasználási mód a kültéri zenehallgatás ház körüli munkák közben meg néha kerti partin való zenehallgatás. Nem tudom mennyire lehet hangos a Doss. A jelenlegi Blitzwolf F4-emnél biztos hangosabb csak nem tudom mennyivel.

(#5886) carl18 válasza 2thletme2day (#5885) üzenetére


carl18
addikt

Hangerő teszt. Doss nem sokkal hangosabb úgy látszik maxon, de a hangja sokkal minőségibb.
[link]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5887) CheGhost


CheGhost
aktív tag

Sziasztok!

A kollégámnak segítek bluetooth-os hangszórót keresni, és én pedig hozzátok fordulnék.
A felhasználási módok között bel- és kültéri használat is lenne, illetve időnként hajón is használná. Ezek alapján egyhamar ne merüljön le, és legalább cseppállónak kellene lennie, hogy az eső és esetleges fröccsenő víz esetén még ne menjen tönkre. Esetleg, ha van rajta valamilyen rögzítési pont, pl karabinernek, az nem gond.
A hang tekintetében nincsenek kiemelkedő igényei, de azért szóljon rendesen, különféle torzításoktól mentesen, ennek megfelelően a kisebb kivitelek kizárva.
Árban 60 ezer környékéig el tud menni, ha indokolt, akkor 80 ezerig is. A napokban ha elfogadható akcióban lesz, akkor megvenné, ha nem, akkor viszont tavaszig csúsztatja.

Köszönöm előre is a segítségeteket!
cheGhost

*** Ha egy probléma megoldódik, akkor kérjük a megoldást is leírni, nem csak annyit, hogy "megoldódott"! *** Hosszú log-ok esetén külső oldal ajánlott mindenki lelki békéjének megőrzése céljából! https://pastebin.com ***

(#5888) qca válasza CheGhost (#5887) üzenetére


qca
csendes tag

[Mac audio.mrs 777 magyar teszt]

[ részletes leírás és ár most 59.999]

150 W teljesítmény
Beépített akkumulátorral
FM, SD kártya, USB, Bluetooth funkció, kijelző stb...

[orosz teszt]

AsrockP45TurboTwins2000, Intel Core 2 Quad Q6600, 2*1GB Kingmax 1066 Ram, Gigabyte HD 4850 512MB, SAMSUNG HD321KJ (320 GB sata2) CORSAIR PSU-450VX tápegység, Pioneer DVR-215D, ASUS TA-891 ház.

(#5889) carl18 válasza CheGhost (#5887) üzenetére


carl18
addikt

Méret is súly alapján mekkorába gondolkoztál? :D

Amúgy amit én merek ajánlani, Talán Sony SRS XB 31, Sony SRS XB41, JBL Xtreme 1, és a Dockin D fine.
Kültére használatra, és még hordozható méret és kategória. A JBL Xtreme és a Dockin nem teljsen vízálló tudtommal csak csepp álló. A Dockin IP 55-ös minősítés kapott, ilyen kisebb vízes határt azért kibír.

Amúgy Mediamarkba ki is lehet őket próbálni hogy ne vakon történjen a váráslás. Mivel minden embernek más az igénye, úgy a legjobb ha az illető kipróbálja élőbe. És úgy azt kapja az ember amire vágyik :)

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5890) darkrock válasza krecso (#5881) üzenetére


darkrock
aktív tag

Nekem fél órája hozta meg a futár. Jó nagy darab hangszóró :D

(#5891) _q válasza darkrock (#5890) üzenetére


_q
addikt

Nekem is ma jön. Kíváncsi vagyok már :)

(#5892) 2thletme2day válasza darkrock (#5890) üzenetére


2thletme2day
őstag

Kaptál a kézbesítés előtt valami értesítést vagy egyszercsak kopogtatott a futár az ajtón? Nekem még mindig a tegnapi negyed 9-es Alsónémedi-i bejegyzés az utolsó.

(#5893) zolikaDB válasza Wendelke (#5880) üzenetére


zolikaDB
veterán

Koszi!
Most nezem BG-n, meg mindig 16e korul van!
Neked vamoltak? Vagy hogy oldottad meg?

Nagy keres lenne egy pici videos teszt, fel-egy perc, basszusos zenekkel? :) Ket kollega bevallata, Divoom Onbeat es Tronsmart T6 hangszorokkal!
[link]

(#5894) mateus válasza 2thletme2day (#5892) üzenetére


mateus
senior tag

Előzetes értesítés nélkül jött meg ebben a pillanatban nekem is, előtte Alsónémedi volt a trackingben végig

(#5895) _q válasza mateus (#5894) üzenetére


_q
addikt

Nekem se volt semmi előrejelzés a nyomkövetésen kívül.

Köszönöm azoknak akik ajánlották a hangfalat és a linket is, egy gyors tesztre volt időm csak, elsőre nagyon szépen szól, igényes a külseje. Kb. 1 hét alatt ide ért minden plusz költség nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#5896) hunor70


hunor70
csendes tag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani max 30e pénzért hangfalat? Lakásban lenne használva, leginkább a hangminőség számítana.
Az ikeás hangfalak felejtősek? Azokat 20% kedvezménnyel tudom megvenni.
Köszi

(#5897) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Megjott ma az Alis 11.11 rendeléses Doss Xl bt hangfalam.
A hangzása nagyon szép,kiegyensúlyozott.
Ez használható állandóan hálózatra dugva,vagy mindig toltsem fel,es vegyem le töltőről.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#5898) kaszibat


kaszibat
tag

Ma nekem is megjött a DOSS XL. A hangja nagyon szép és a basszus... :Y Pedig eddig azt hittem, hogy a kenyérpirító méretből a Divoom Onbeat 500-al kihozták a maximumot. De ez még ütősebb, bár kicsit nagyobb is. Ajánlott vétel!

[ Szerkesztve ]

(#5899) CheGhost válasza carl18 (#5889) üzenetére


CheGhost
aktív tag

Szia!
Köszönöm! Ebből biztosan talál meghallgatás után valami neki megfelelőt.

*** Ha egy probléma megoldódik, akkor kérjük a megoldást is leírni, nem csak annyit, hogy "megoldódott"! *** Hosszú log-ok esetén külső oldal ajánlott mindenki lelki békéjének megőrzése céljából! https://pastebin.com ***

(#5900) _q válasza kaszibat (#5898) üzenetére


_q
addikt

Ráadásul megint lesz akcióban, igaz 5 dollárral drágábban mint 11.11 alatt, viszont jelenlegi felállás szerint szintén spanyol raktárból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.