Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5301) ftt


ftt
tag

Sony SRS XB41 49.900-ért ED-nál

(#5302) rhunseeker válasza ftt (#5301) üzenetére


rhunseeker
tag

És azt ki veszi meg, mikor 45-ért már van Dockin? :U :))

(#5303) LanyUs válasza rhunseeker (#5302) üzenetére


LanyUs
senior tag

Pl. aki Magyarországon szeretné megvenni, magasabb IP67-es vízállóságot szeretne és hangulatos partifényeket és ki-bekapcsolható bass kiemelést. Ők mind a Sonyt veszik :)

(#5304) Ati1979 válasza LanyUs (#5303) üzenetére


Ati1979
veterán

Nem jól teszik, a denon 65 ért 2x olyan jó kb. :D Meg lehet hallgatni oluv hangmintáinál.

(#5305) rhunseeker válasza LanyUs (#5303) üzenetére


rhunseeker
tag

Akinek a világítás meg a basszus kiemelés számít, szerintem még nem a saját pénzéből vesz hangszórót :))

(#5306) ftt válasza rhunseeker (#5302) üzenetére


ftt
tag

Eddig se jött egyszer se egyetlen köszi se, ha betettem ide egy komolyabb akciót, de az új, hogy most még le is b@sztok érte.

Semmi gond, ezután nem fogok.

(#5307) rhunseeker


rhunseeker
tag

Senki nem baszott le érte. Szimplán véleményem szerint még az akciós árát sem éri meg a Sony.

(#5308) Ati1979 válasza ftt (#5306) üzenetére


Ati1979
veterán

Ezzel semmi gond nincs. Nyugodtan linkelj akciókat. Jót tesz a topicnak.

(#5309) ftt válasza Ati1979 (#5308) üzenetére


ftt
tag

XB31 szülinapi akcióban 4 színben

(#5310) rhunseeker válasza ftt (#5309) üzenetére


rhunseeker
tag

Ez már viszont jó vétel lehet ennyiért, köszi szépen :R

(#5311) ftt válasza ftt (#5309) üzenetére


ftt
tag

gyanítom egy napos akció lehet ez

ugyanez a gép 2 hete 29.990 + ingyen posta volt az Euronics-nál, de csak a kék színű, úgyhogy a gyerek olyat kapott

(#5312) Ati1979 válasza ftt (#5309) üzenetére


Ati1979
veterán

Köszi, nekem nem kell de valakinek biztos jó lesz. :)

(#5313) FireFox1996 válasza ftt (#5278) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Nem tudom mennyi votl az akció ára a Sony SRS-XB31-nek, de most a Sony szalonnál 31.192 ft-ért kapható, és ez szerintem már nagyon jó ár.

(szerk.: bocsi, most láttam, hogy megelőztek)

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#5314) ftt válasza FireFox1996 (#5313) üzenetére


ftt
tag

#5309 ugyanez

#5311 két hete 29.990 volt az Euronicsnál

(#5315) Norby86


Norby86
őstag

Nem tudja valaki hogy Amazonon kívül Tribit Xsound Go hangszórót honnan lehet rendelni? Azt írja nincs raktáron...

-Norbi-

(#5316) rhunseeker válasza Norby86 (#5315) üzenetére


rhunseeker
tag

Ebay?

(#5317) Norby86 válasza rhunseeker (#5316) üzenetére


Norby86
őstag

18-19 ezer ft-ért van csak. Olcsóbbak meg nem szállítanak Magyarországra. Amazonon 14.800 ft lett volna. 18-19 nekem sok érte. De gondolom csak lesz még náluk raktáron.

-Norbi-

(#5318) Viktor77 válasza Norby86 (#5315) üzenetére


Viktor77
titán

Nem tudom, nekem engedi megvenni, kifizetni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5319) Norby86 válasza Viktor77 (#5318) üzenetére


Norby86
őstag

Amazonon? Tudsz linket adni? Nekem nem engedi. Ebay-en meg a 13-14 ezres árkategóriában hirdetett Tribit Xsound Go termékeket nem szállítják Magyarországra.

Itt nincs raktáron: [link]
Ezek pedig nem szállítanak Magyarországra: [link 1][link 2][link 3]... és a többi sem, csak a 17-18 ezresek.

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#5320) rhunseeker válasza Norby86 (#5319) üzenetére


rhunseeker
tag

Akkor nem tudok mást ajánlani, csak hogy várj. :(

(#5321) Viktor77 válasza Norby86 (#5319) üzenetére


Viktor77
titán

[link]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5322) rhunseeker válasza Viktor77 (#5321) üzenetére


rhunseeker
tag

Így is 16-17k-ra jön ki itthonra szállítva.

(#5323) kacsa2958


kacsa2958
csendes tag

Sziasztok!
Vettem egy NAVON NWS-23 BLUETOOTH SPEAKER
Csatlakozik a telefonhoz vezerli is viszont nincs hang nem szólal meg
Mi lehet a bibi?
Koszi a választ.

(#5324) Dißnäëß


Dißnäëß
veterán

Sziasztok,

hölgy ismerősöm keresi a tipikus olcsó-jó kombinációt (amit mindenki) és régóta vágyik egy JBL Charge kütyüre. Kicsit körbejárva a témát, a Charge2+ -ra esett a választás.

Jófogásról szabadna szerintetek ? 5-8 között mennek .. Jó-használt is szóba jöhet neki, ami nincs lelakva és kifogástalanul működik, akksija, töltője jó, stb. stb.

Azt látom, hogy itt

1. vagy nagyon sok a kínai "utánzat" (ami hülye megállapítás, mert az eredetit is kína gyártja) :D
a) ami vagy jól szól
b) vagy szarul szól

2. vagy ezek tul. képpen eredeti kütyük, amiből a kínai gyártósor lenyom egymillió darabot, ebből mondjuk 600-ezer a Harman-é és kap csini logót meg dobozt, pecséteket, mindent, 400e darab meg megy JBL logó nélkül a fekete (vagy szürke) piacra, de elektroninkailag-technikailag természetesen tökugyanaz.

Szóval mire szavaznátok ? 1, 2 vagy van alternatív, 3. opció ?

Élőben megnézve egy ilyet (és főleg hallgatva, pláne akksifedelet leszedve) hamar kiderülne, gyári kütyü-e, de így fotóról ? :(

[ Szerkesztve ]

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#5325) Ati1979 válasza Dißnäëß (#5324) üzenetére


Ati1979
veterán

Ez egy 50 ezres hangal. Ami 5-8k között van az hamisítvány. Nagy ívben kerülje el a barátod. Inkább kérdezd meg mi az ajánlott itt abban az ársávban. Vagy csak olyat vegyen ami eredeti. Bizonyítottam.

Amúgy ha 5-8k ért olyan lenne mint az eredeti akkor, mindenki azt venné. :DD

(#5326) rhunseeker válasza Dißnäëß (#5324) üzenetére


rhunseeker
tag

Az összes ilyen kamu, nem szabad megvenni. Inkább egy kis pluszpénzért Tronsmart T6/Mega

(#5327) ftt válasza Dißnäëß (#5324) üzenetére


ftt
tag

a 2. ugye a mese amivel a gagyit árulják (amúgy a full kamura ugyanúgy ráteszik, szemrebbenés nélkül, a neves gyártó logóját)

ha nem futja 30-40 ezres hangszóróra, akad a 15-20 ezres kategóriában is sok jóféle gép

[ Szerkesztve ]

(#5328) carl18 válasza Dißnäëß (#5324) üzenetére


carl18
addikt

Igen a jofogás teli van Charge 2 Kínai másolatttal, de véletlen se szabad őket megvenni azért az árért :D egy hányadék okádék hangzást kapna érte az ember :D
Ha annyira akar valamit jó kéz alól aminek van hangja inkább egy Sony SRS Xb30 például.

A Charge 2 fénykorában ment 50E forintért, mióta kifutott a széria 30E forintos árba ment átlagba.

Ha valamit akar olcsón ami használható akkor egy Tronsmart T6, de az ilyen másolatokat kerülni kell távolról :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5329) Elims válasza carl18 (#5328) üzenetére


Elims
veterán

Sziasztok!

Egy barátomnak keresnék bluetooth hangszórót kb.20e Ft-ért.
Van esetleg vmi ajánlott hangszóró?Márka nem számít,a lényeg fm rádió (tudom,így már csak gagyi lehet,de neki fontos)+a hangzás,jó mély és hangos legyen.Persze ennyiért szinte lehetetlen,de hátha tudtok vmi ilyesmit. :-)

(#5330) carl18 válasza Elims (#5329) üzenetére


carl18
addikt

Amúgy még is mit várok mindenkinek válaszoljak egyenként? Pár sort vissza olvasol ( Ami lehet luxus)
Ott a Tronsmart T6 neked is vagy a Tronsmart mega. Miért kell mindenkinek mindent a szájába rágni.
Ezeknek 90%-ba nem raknak rádiót, maximum a kínai hangszórók büszkélkedhetnek velük.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5331) Elims válasza carl18 (#5330) üzenetére


Elims
veterán

Nem csak téged kérdeztelek.Én mielőtt kérdezek vmelyik topikba mindig átolvasom az utolsó egy-két oldalt,olvastam ezt a tronsmart-ot viszont ebben nincs rádió ami lényeg lenne.
Írtam,hogy vmi kínai is jó megoldás lehet ha van olyan amelyik jobb.

(#5332) Elims válasza carl18 (#5330) üzenetére


Elims
veterán

Ismerős volt a neved..aztán beugrott.Te vagy az aki úgy táncol,hogy nem hat rá a gravitáció!
Tudom,hogy ki vagy te.Jhaj,iszonyat keményen kened!!! :-)
Ha már így akkor
írd meg nekem légyszives -ha vki tudja,te biztosan(!)-,melyik a jobb,ez a tronsmart element t6 vagy mega vagy a sony srs btx 300?

Szerk.: Ezt magamnak kérdezném,elgondolkodtam egy olyan mega-n.Nem használnám ki soha,de 13e-ért 40watt..ha csak 20-25-öt tud már akkor megérné.

[ Szerkesztve ]

(#5333) haris válasza Elims (#5332) üzenetére


haris
őstag

A Sony jobb (volt a maga idejében)
De nem is egy ligában játszanak.
A Mega a saját kategóriájában nagyon fasza kis hangszóró, bár állítólag ezzel is vannak gondok:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#5334) carl18 válasza Elims (#5332) üzenetére


carl18
addikt

Bocs nem akartam durva lenni, csak néha nincs végtelem türelmem a dolgokhoz.

Hát figyelj a Sony volt közel 2 évig :D Az a gond vele hogy 2013-as megjelenésű, az akku már elégé ki lehet öregedve alóla. + Közel 2 kg és 34 cm, nem igazán hordozható egy kütyü :)
Persze ha jó áron beszerzed mint én akkor talán megérheti, sajnos már nincs forgalomba.
Olyan 12,000 ft-ért megérheti beszerezni, én is ennyiért vettem 2015 szeptemberében.
A Sony viszont ha vigyázol lrá és cserélsz benne egy akkut mondhatni "Örök élet" Én elég sokat használtam, de mellette vigyáztam is rá. Az SRS 300 amire teljes mértékbe rá merném bízni magam.

+ Ez élőbe kéne meghallgatnod valóban tetszik-e a hangja :)
Hangerőbe a SRS 300 akkus üzzemódba a T6-al volt egy szinten, de a Sonyt meg eladtam mert már undorral gondoltam a méretére és súlyára hordozhatóság szempontjából :DDD

Ilyen Téren a T6 alig fél kg és egy söröz doboz mérete kb, egy nagyobb zsebbe de egy táskába is be tudom úgy rakni hogy marad még benne másnak is hely :))

Kösz, igen én voltam a táncos aki az SRS 300-at használta a videókhoz :) Egyenlőre a Tronsmart T6 van még meg, lusta voltam lecserélni. Amire kell arra elég ez is :)) Lusta voltam rendelni, amíg a T6-ot nem tudom eladni. Úgy meg nem akarok járni mint a múltkor, Volt Onbeat 500, SRS 300, és T6 is egyszerre. Mindegyik Rajtam ragadt.

12E forintért a T6 és a Mega ez a két Tronsmart ami ajánlott, esetleg kicsit drágábban a Divoom Onbeat 500 17e Környékén, de már a divoom 1,1 kg. Ezeket tudom ajánlani, sajnos mással nem igazán van személyes tapasztalatom.
Még egyszer halottam a Dockin D fine-t de ami valóban jó volt :) Csak hát az más kategória és 2 kg :D

Ja még valami a Wattot felesleges nézni :) Csak oda írja paraszt vakításnak, azért a Mega 40 wattja valóban csalogató de azért egy alig 600 grammos hangszórótól kétlem hogy a JBL Xtreme 40 wattjával vetekedne.

A SRS 300 a Sony szerint akkus üzemódban 2X4 wattot tud, ami a Tronsmart 25 T6 25 Wattjának felel meg.
Ennyit a Wattokról :D Hangerőben egálban voltak kb.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5335) carl18 válasza carl18 (#5334) üzenetére


carl18
addikt

+ A Tronsmart T6 teljes hangerőn betorzítja a basszust :S :( Ez a gond vele Tudtommal a Tronsmart Mega is hajlamos a torzításra.
Ilyen Téren a Divoom és a Sony jobb volt, azon nem torzítottak teljes hangerőn. Persze Equalizerrel ha telefonon állítok akkor a torzítás elmúlik.
Ilyen téren újanta nehéz jobbat találni mint a Tronsmart, akkor volna tökéletes ha ez a torzítás nem volna jelen :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5336) rhunseeker válasza Elims (#5329) üzenetére


rhunseeker
tag

Talán egy ilyet meglehetne próbálni. Relatíve elég jó véleménnyel vannak róla. [link]

(#5337) Elims válasza haris (#5333) üzenetére


Elims
veterán

Sokat segítettél!
Kihagyom.
Köszönöm!!

Carl: :R :R

Sylwerstone: Köszi!De sajnos csak pár napom van beszerezni. :-/ Már a múlthéten kellett volna csak egy hardveraprós visszamondta az eladást.

Esetleg ilyen gagyiságokkal senkinek nincs tapasztalata?Vmi hasonlót keresnék,de nem tudom,hogy mennyire nagyon gáz a hangzása.

(#5338) rhunseeker válasza Elims (#5337) üzenetére


rhunseeker
tag

Valószínűleg elég gáz.
De végül is ha neten rendeled 14 napig vissza tudod küldeni ha annyira kritikán aluli a hangja. Az a baj, hogy az FM rádió szükségessége eléggé szűkíti a jó hangszórók körét :(

(#5339) Ati1979 válasza Elims (#5337) üzenetére


Ati1979
veterán

Elég igénytelenül néz ki. :D

(#5340) Dißnäëß


Dißnäëß
veterán

Sokan válaszoltatok kérdésemre, nem köszönök itt végig mindenkit, csak szimplán - KÖSZÖNÖM :) :R :R
Rááldoz, meggyőztem.

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#5341) joergie


joergie
őstag

doss soundbox
azt írja sale price 69.26 dollár 8 óra múlva, ami reggel 9kor lesz. ennyiért eléggé best buy

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#5342) Elims válasza rhunseeker (#5338) üzenetére


Elims
veterán

Tényleg,erre nem is gondoltam.
Köszi!!

Ati: Az összes ilyen,"ilyen". :-/

(#5343) -szabi- válasza carl18 (#5334) üzenetére


-szabi-
őstag

Hi

Azért van amire még jó lenne válasz.
(#5003), (#5004)

üdv

(#5344) carl18 válasza -szabi- (#5343) üzenetére


carl18
addikt

Írtam is neki hogy 17E-ért ott az onbeat :D Csak vissza kell olvasni.
Hát a Divoom azért is jó mert az nem torzít, a Tronsmartok annyi a baja hajlamos a torzításra. ( Maximum Volume)

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5345) -szabi- válasza carl18 (#5344) üzenetére


-szabi-
őstag

Sajnos kaszibat fórumtársunk azóta nem járt itt, pedig fentebb linkelt futásidő-hangerő kérdésre a válasz mindkettőnket érdekelt volna.

(#5346) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Üdv
Biztos ismeritek ezt a tipust, jó sok néven árulták már. Sajnis mem igazán találtam sehol ahol meg lehetne rendelni. Nem tudtok esetleg valami linket ahol még vagy már kapható? Persze EU ból ha lehet.
[link]

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#5347) Viktor77 válasza H2o-pok (#5346) üzenetére


Viktor77
titán

Tronsmart T6, millió helyen, itthonról is. [link]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5348) carl18 válasza H2o-pok (#5346) üzenetére


carl18
addikt

A Tronsmart T6 magyarba itt a legolcsóbb, én is innen rendeltem :D
11400 Rupia [link]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5349) Viktor77 válasza carl18 (#5348) üzenetére


Viktor77
titán

Az nem magyar, a többi stimmel. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5350) H2o-pok válasza Viktor77 (#5349) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

De ha van raktáron akkor magyarból küldik. Nem? Mert azt irja "raktáron".
És mi róla a véleményetek, "jól szól",stb.?
Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.