Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5651) Ati1979 válasza Wolfskin (#5650) üzenetére


Ati1979
veterán

Ezen van egy kis basszuskiemelés alacsony hangerőn szóval háttérzene forrásnak kitűnő. Ez azt jelenti nincs vékony hang alacsony hangerőn sem.

Érdemes pár videót megnézni róla, vagy meghallgatni valahol ha tudod.

A két kisebb testvérek az erősen butított változatok, ugyanazzal külsővel. Marketingfogás. :D

Azoknál a tavalyi széria is jobb.

Itthon csak 65 ezerbe kerül ha jól láttam.

(#5652) carl18 válasza Ati1979 (#5651) üzenetére


carl18
addikt

Hát a Dockin 28X10X10 ami azért nem annyira hordozhatatlan. De nézzük már az árat így is olcsóbb mint mint például egy Charge 3 és társai. 140 Euroért igen is jó vétel, az alap változat 6000 mah akkumulátorral rendelkezik.

De hogy itt az ember reálisan lásson mindegyik bluetooth hangszórón bőven van haszon ezt bátram ki merem jelenteni. Azért is szál be rengeteg márka a bluetooth hangszóró árusításba mert tudják könnyen kaszálnak nagyot és van rá kereslet. Jól bevált recept hogy kínában legyártják és fillérekért össze dobják.

Miből áll egy bluetooth hangszóró, nem egy nagy Was is das amúgy. Kell egy nyák amire rábarmolják a D-class erősítőt, egy műanyag doboz, 2 passzív hangsugárzó , na meg két a hangokért felelős hangszóró.
Volt ismerősöm aki egy Charge 2 szétkapása láttán szidta is kinát mint a borkot hogy a dobozba van 2000-3000 ft értékű felszerelés, de ez 15X kerül és mekkora kaszál rajta a cég.

Kína ezért jó nekik ha gyártani szeretnének valamit, olcsón össze dobják és ha kell meg tudják követelni a minőséget is. Az meg lényegében senki se érdekel hogy garancia idő után bemondja a unalmast, a pénz a zsebükbe te meg vegyél újat ha hallgatni akarod :D

De az lemerem fogadni fillére pontosan ki van számolva a gyártósoron nagy mennyiség esetén hány dollára jön kis a hangszóró darabja.

Mindegy melyik gyártóról van itt szó, mindegy atomra keresi magát. Itt egy videó amit mikor elsőnek láttam rommá nevettem magam. Kicsit alvári a stylus de meg mondja a tutit, olcsó vacak :D Flip 2. [link]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5653) Wolfskin válasza Ati1979 (#5651) üzenetére


Wolfskin
őstag

nem 70 eze0 Ft, hanem 70 euró! :Y

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#5654) Ati1979 válasza carl18 (#5652) üzenetére


Ati1979
veterán

Ez általánosságban jellemző az összes műszaki cikkre. Minden gyártó degeszre keresi magát. :)

Igen annyiért biztos vagyok benne, hogy jó vétel.

(#5653) Wolfskin

Az nem pénz érte. :DD

[ Szerkesztve ]

(#5655) carl18 válasza Ati1979 (#5654) üzenetére


carl18
addikt

Az a hangszóró szerelő akiről küldtem videót, kijelentése szerint 1 héten volt hogy 3 JBL Xtreme-t hoztak hozzák mert mindegyik 2 év után döglőfélen van.

De a Marley termékét nagyon dicsérte [link]
House of Marley Bag of Riddim 2, hát ha már 60-70 környékén kéne vennem valamit inkább ezt venném mint sem a Dennomot.

Én olyan ember vagyok aki úgy vásárol terméket hogy nem add annál többet érte mint amennyit valójában ér.
Úgy látszik kénytelen vagyok még T6-ot használni egy darabig, csak nem akar eljönni a méltó utódja ami nincs agyon árazva. Bár mivel jön a tél lehet ismét tolók még a cserén, hátha jövőre megjelenik ismét valami nagyon jó ár-érték arányú hangszórót. :))

Charge 2-őt majd nem sikerült vennem de mire írtam az eladónak elvitték :U

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5656) Ati1979 válasza carl18 (#5655) üzenetére


Ati1979
veterán

Remélem az én denonom nem dől össze 2 éve után. Agyon hypeolt nincs rendes minőség ellenőrzés mert tömegtermék.

Nekem az nem tetszik. Túl sötét a hangja ami ráül a közép és a magas tartományra.
Én a hi-fi hangzású hangfalakat szeretem, mint például a vifa-k vagy ez a denon.

Hát akkor nem lehet könnyű neked, mert általában minden erősen túlárazott. Szvsz ez a denon nem az, a jbl-ek viszont igen.

(#5657) carl18 válasza Ati1979 (#5656) üzenetére


carl18
addikt

Doss SOUND XL, vagy a Dockin d fine megérhetné szemembe az árát. De a gond csak azzal van túl nagy mindkettő és 2 kg, ezt már nem tudom kényelmesen magammal vinni bárhová.
A Tronsmart T6 pont fél kg, de ezt berakhatom a táskába is marad rengeteg hely és nem nehéz.

Inkább azzal van a gond nehéz fél kilós súlyban és a T6 méretbe jó hangszórót kapni ami nem árazott túl.
Na és hogy adjon aránylag jó mélyhangokat is.
Jó annyira nem sürgős váltanom, a T6 is van hogy napokig nincs használva. Majd ahogy az alkalom hozzá hátha találok valami jó cuccot. :))

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5658) Wolfskin


Wolfskin
őstag

egy kolléganő szeretne venni 10.000 Ft körü/igl egy konyhai, fürdőszobai használatra szántat. A JBL Clip helyett van valami, ami még jobb(an megéri)?

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#5659) carl18 válasza Wolfskin (#5658) üzenetére


carl18
addikt

Ezek a mono "JBL" cuccok nem éri meg egyáltalán. 11400 ft a Tronsmart T6 nekem is ez van és merem ajánlani. Fürdés közbe én is ezt használom és nagyon jól elvégzi ezen feladatát.

A T6 és a Clip nagy különbség van [link]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5660) Wolfskin válasza carl18 (#5659) üzenetére


Wolfskin
őstag

köszi, tényleg jól szól. pláne az árához képest.

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#5661) Wolfskin válasza carl18 (#5659) üzenetére


Wolfskin
őstag

Alighanem mégis JBL Go lesz, mert csak abból van pezsgőszínű, és az megy a konyhához :(

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#5662) carl18 válasza Wolfskin (#5661) üzenetére


carl18
addikt

Hát az nem jó választás :C Egy tronsmart T6 és egy doboz fujos festék :D elégedett-e a válasszal ?

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5663) Ati1979 válasza Wolfskin (#5661) üzenetére


Ati1979
veterán

Az tényleg nem a legjobb választás. Szerintem érdemes a használt piacon is szétnézni. Sokszor alig használt, vagy bontatlan termékek vannak jó áron.

[ Szerkesztve ]

(#5664) Wolfskin válasza carl18 (#5662) üzenetére


Wolfskin
őstag

ez jó megoldás lehet. bár megerősítette bennem a prekoncepciót, hogy nőket hangzásról győzködni, olyan, mintha ők neked két függöny közti különbséget ecsetelnék, miért ég és föld a kettő.

(#5663) Ati1979

és a használtakkal meg dettó:
1. ha jó lenne, nem adná el, biztos van valami baja.
2. nincs rajta garancia, márpedig amelyik cég szeret, az ad garanciát, az biztos
3. ki tudja mit hallgattak rajta előtte? és ha valami malacságot...??? :Y

+1 különben sem az a lényeg, hogy hogy szól, hanem hogy mi szól rajta

szóval azt hiszem, helyeselni fogom a döntését ;)

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#5665) djnice válasza Wolfskin (#5664) üzenetére


djnice
veterán

Akkor vegyen ilyent: [link]
Nekem volt, egész jól szól.

(#5666) djnice


djnice
veterán

Nem tudom milyen, de lejön az árból még 11 euró: [link]
Rendeltem egyet tesztre.

(#5667) Ati1979 válasza Wolfskin (#5664) üzenetére


Ati1979
veterán

Van olyan ami bontatlan és kb 20-30% kal a piaci ár alatt van. Amúgy igaz. Van kockázati elem. Ami nem garanciális az félárnál többet nem ér.

(#5668) RetroFighter


RetroFighter
tag

Sziasztok!

Tudtok nekem segíteni?

Egy komolyabb hangszorót szeretnék vásárolni, ami ebben a kategóriában kiváló hangminőset tud nyújtani. 60-80 ezer forintot szánnék rá (+-10ezer belefér). Eddig a JBL extreme modellt néztem, de olvastam olyat is, hogy lényegében a márkát kell megfizetni. Szóval inkább rátok bízom magamat! :)

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv:
Gergő

[ Szerkesztve ]

(#5669) Ati1979 válasza RetroFighter (#5668) üzenetére


Ati1979
veterán

Denon dsd250

(#5670) djnice válasza RetroFighter (#5668) üzenetére


djnice
veterán

Harman Kardon Go+Play.

(#5671) rhunseeker válasza djnice (#5670) üzenetére


rhunseeker
tag

HK Go&Play +1

(#5672) pècsimunkás válasza RetroFighter (#5668) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Dockin D Fine

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#5673) ftt


ftt
tag

Sony XB31 és XB41 megint akciós, most 32e és 52e az MM-ben

volt már 30e és 50e, ha számít 2 rugó, nyilván lesz is még

(#5674) mcs válasza rhunseeker (#5671) üzenetére


mcs
veterán

Részemről is megy +1, mert beltéren és kültéren is hallottam már. Mindkét helyzetben tisztán, és erőteljesen szól. Lakásban is jobb választás lehet, mint egy hasonló árú mikro vagy mini hifi.

[ Szerkesztve ]

(#5675) carl18 válasza djnice (#5670) üzenetére


carl18
addikt

Bocs a késői válaszért, de igen +1 a Harman Kardonnak. Ez a legjobb választás, a Denon meg felejtős elég nagy távolság van a harman kardon Go és a Denon DSB 250 között. A harman egy hifit is kiválthat :))

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5676) carl18


carl18
addikt

Na tegnap részegen wc-be ejtettem a Tronsmart T6-ost, működni működik még csak száradás alatt van és jól meg kellet mosnom :D Elég jó cucc ez, már elég sok minden történt vele és bírja nem akarok tönkre menni.
Még a végén kiderül örök életű darab ;] :DDD
Az ittasodás mellékhatásai :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5677) pècsimunkás válasza carl18 (#5676) üzenetére


pècsimunkás
addikt

A tegnap esti ittasodás mellèkhatásait mèg most is nyögöm . Fekszem mèg , ès ez így lesz egèsz nap :K !
De , hogy legyen kis ontopic : tegnap is darts közben az èn Dockin hangfalam szólt . Nagyon jó döntés volt ez a hangfal !

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#5678) rhunseeker válasza carl18 (#5676) üzenetére


rhunseeker
tag

Mi az istennek vitted magaddal a hangszórót a WC-re? 😂

[ Szerkesztve ]

(#5679) Jarod1 válasza rhunseeker (#5678) üzenetére


Jarod1
addikt

biztos ki akarta próbálni kaki álló e:) ;] :Y

(#5680) carl18 válasza pècsimunkás (#5677) üzenetére


carl18
addikt

A Dockin valóban jó választás volt, jól kitölt egy teret ha szükség van rá. :)

Sajnos a Tronsmartot azért vittem magammal mert jó volt a zene és a kabát zsebembe raktam. :D De sajnos egy rossz mozdulat és kicsúszott a zsebéből. .D Már mindegy a lényeg működik.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5681) pècsimunkás válasza carl18 (#5680) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Így van :K !
Múltkor írtam is , ha Magyarországon vagyok , akkor a szobámban össze köröm a tèvèvel is .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#5682) carl18 válasza Jarod1 (#5679) üzenetére


carl18
addikt

Szerencse nem volt semmi a wécébe :D Sárgát akartam dobni de előtte be ejtettem :D Még ez a szerencse csak víz volt benne. De igen szerencse nem lett belőle nagyobb gond, egy buga jozsiba ha bele ejtem akkor nagyobb gond lett volna. Legyen ember aki abból kimeri venni :DDD

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5683) carl18


carl18
addikt

Arra gondoltam írhatnánk egy topik nyitott közösen, olyan emberekkel akik hasonlóan mint én elég sok hangszórót hallgattak már meg élőbe :)
Úgy gondoltam hogy szerintem ár- és méret szerint kéne rangsorolni. Az való igaz hogy 750 grammos súlyban a Dennon DSB 250 a legjobb amit az ember megkaphat.

Persze a listában lenne egy sor azokról amiket érdemes elkerülni messziről, JBL Go- Sony SRS X11. ;]
Számomra az X11 hangzása hatalmas csalódás volt, egy ismerősömnek volt olyan és ez a vicc dobozt árulták 20 ezer forintért. De a hangja áhhh borzalmas, oluv videóját megnéztem és ő is ezen a véleményen volt.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5684) Ati1979 válasza carl18 (#5675) üzenetére


Ati1979
veterán

Nyilván van különbség, csak az egyik (akárhova) hordozható a másik meg nem.
A hangerőt leszámítva akkora különbség nincs egyébként.

(#5683) carl18

Szerintem ez jó ötlet. :) Máshol is van ilyen. Még topic gazda is.

[ Szerkesztve ]

(#5685) carl18 válasza Ati1979 (#5684) üzenetére


carl18
addikt

Hát igen látod épp ezért gondoltam hogy lehetne méret szerint is rangsorolni őket :)
Persze szerintem is 70-80E forintért egy Harman Kardon go a legjobb amit vehet az ember, de a DSB 250 tény hogy hordozható kategória. De ez számít attól is kinek mekkora az igénye, van olyan akinek egy JBL Go-tól is elalél :D Az álla a padlót verdesi, mikor elsőnek hallottam én is JBL Go-t akkor én is meglepődtem milyen jó hangja van. Utána pár komolyabbat is megtapasztaltam, és mikor újra hallottam JBL Go-t meg már vicc kategóriaként tekintettem rá. :))

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5686) Ati1979 válasza carl18 (#5685) üzenetére


Ati1979
veterán

Ok csináljuk. :) Én a tetejét megírom ha gondold aztán majd belejavítgatunk. :)
Aztán meg nem tudom kihez kell fordulni, hogy jóváhagyják ha kész. :D

(#5687) carl18 válasza Ati1979 (#5686) üzenetére


carl18
addikt

Ja én is arra gondoltam valaki nyíthatná, khmm nem vagyok jó az ilyesmiben. :D
Vagyis az elején megírom én de az ilyen nagyon laza fealingot hozna arra aki ide látogat.

Például! :D

Üdv! :D , Csekkold a leírást mielőtt kérdést teszel fel. :))
Bluetooth hangszórót, szeretnél? a legjobb helyen jársz, van választék és a legjobb hangszórók vannak felsorolva az ajánlásba. Valami ilyesmi :D

Még arra gondoltam a Tronsmart T6 típusnál le lehetne írni hogy van alapzaja, és nagy hangerőn torzít a basszus. Én telefonon mondjuk Equalizernél ki tudtam küszöbölni a basszus torzítását, és az alapzajt is ki lehet úgy hogy a telefonon a hangerőt kimaxolod és a hangerőt a hangszórón szabályzod.

Na mindegy lépek még, majd talán lassan össze épül ez a topik nyitó :)

Persze még kül és belföldi rendelést közt is különbséget kell tenni, valaki csak itthonról szeretne vásárolni.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5688) Ati1979 válasza carl18 (#5687) üzenetére


Ati1979
veterán

Hát ezt más topic-okból kölcsön lehet venni. :DD Legalábbis az első 3-4 mondatot.
Szerintem túlzottan nem kell cifrázni. Beletesszük az ajánlottakat, meg Oluv adatbázisát megadjuk, arra az esetre ha valaki hangmintákat akar összehasonlítani.

Én a 60k+ kategóriában nagyjából képben vagyon és tudok sorrendet is állítani. Alatta sajnos nem.

Két listára van szükség. Egy ár szerintire és egy méret szerintire. Átfedések lesznek persze.
Ja igen még az ultra hordozható kategóriába sem áll nagyon távol tőlem. :)

(#5689) Ati1979


Ati1979
veterán

Vifa Stockholm 2.0 (nem hordozható, lakáson belül mozgatható) minden másnál kategóriákkal jobban szól. Wifin keresztül több is összeköthető egymással
(9.8kg)
400.000 Ft
Vifa Copenhagen 2.0 – a legjobb hordozható hangfal. wifin keresztül több is összeköthető egymással
(4.65kg)
220.000 Ft
Vifa Oslo - nem sokkal marad el Copenhagen-től jóval kompatkabb méretben
(2.4kg)
160.000 Ft
Hk go and play – ’’közel’’ olyan jól szól mint az oslo, ár / érték bajnok
(3.4kg)
84.000 Ft
Vifa Helsinki – a legjobb kompakt hangal. Magas hangerőn sem torzít.
(1.4kg)
130.000 Ft
Denon envaya dsb 250bt – legjobb kompakt hangfal, hifi hangzás, basszus kiemelés alacsony hangerőn
(750g)
65.000 Ft
Vifa Reykjavik – térhangzás, kompakt közel olyan jó mint a denon
(600g)
65.000 Ft
Jbl xtreme 2 - nem rossz akinek kell a nagyobb méret a térhangzás, meg a vízállóság. Fele hangerő mint a vifa oslo vagy hk go and play. Hangminőség áltagos az árához képest.
(2.4kg)
85.000 Ft
Dali Katch – jó minősgű kompakt hangfal. Ugyanazért a pénzért a vifa helsinki jobb szerintem.
(1.1kg)
120.000 Ft

Ultra hordozható
Minirig 2 / Minirig mini – több részből állnak. (1.0, 2.0, 2.1.) Sub woofer is vehető hozzájuk. Egy bristoli cég gyártja ezeket csak tőlük rendelhetők. Ebay vagy web oldal.
A legjobb ultra hordozható hangfal. Többszörös tesztgyőztes. Elképesztő üzemidő.
Minirig mini
314g
96 angol font
Minirig 2
488g
130 angol font
Érdemes még megemlíteni: bose soundlink micro, b&o beoplay p2
Ezek is jók csak nem minirig szint egyik sem.

(#5690) Ati1979


Ati1979
veterán

Ez lenne a felső része szerintem. :DDD

(#5691) Viktor77


Viktor77
titán

Csak majd vegyétek erősen ketté a listát. Mert attól, hogy egy 1 millás, 2x30kg-os hangfalba teszek egy BT vevőt, még nem lesz helye a topicban.

Meg kéne húzni a határt.

Nem az első mondat árfekvésére célozva, de gondolok itt például egy ilyenre. ha valaki bejön a topicba, biztos, hogy nem ilyesmit keres.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5692) Ati1979 válasza Viktor77 (#5691) üzenetére


Ati1979
veterán

Nyilván nem. Csak olyanokat fogunk beleírni, ami általában a topic olvasóit érdekli.
Csak szigorúan hordozható hangfalakat.

Ez a lista csak az én személyes preferenciáimat tartalmazza, így nyilván szűkülni és bővülni is fog. :D

(#5693) Pandaboy válasza carl18 (#5685) üzenetére


Pandaboy
tag

Akinek a JBL GO hangzása tetszik, az igénytelen és sosem volt neki otthon normális Hifi hangfala. Amikor én először hallottam a GO-t akkor röhögtem egy jót, hogy de szarul szól. Ingyen se kéne. Biztos számít az, hogy ki milyen basszust és hangminőséget szokott meg otthon, amikor zenét hallgat. Van-e jobb fajta Hifije vagy csak egy 3ezer ftos pc hangszórón hallgat zenét.

[ Szerkesztve ]

AMD Athlon II X4 (3 Ghz), 6 GB DDR3 Ram, Geforce GTX 750, 500 GB HDD

(#5694) Viktor77 válasza Pandaboy (#5693) üzenetére


Viktor77
titán

Igen bölcs dolog egy pár dekás hangszórót egy otthoni hifi hangfalhoz hasonlítani.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5695) Pandaboy válasza Viktor77 (#5694) üzenetére


Pandaboy
tag

Hát akinek van igénye és a Hifihez közeli minőségre vágyik, az nem fog megvenni egy JBL Go-t. Hanem inkább egy HK Go+Play-t vagy egy Marley Bag of Riddim 2-t vesz meg. Nekem eddig ez utóbbi hangja tetszett nagyon. Nem véletlen, hogy a súlya is 4,6 kg és a mérete is nagy. Kicsi apró hangdoboz az vicc kategória. A közép és magas hangoknak elég egy kisebb méret is, de a mélynek kell a nagy doboztérfogat és a nagyobb membrán.

AMD Athlon II X4 (3 Ghz), 6 GB DDR3 Ram, Geforce GTX 750, 500 GB HDD

(#5696) carl18 válasza Pandaboy (#5693) üzenetére


carl18
addikt

Nekem van itthon hifim, az én külön kategóriának tartom egy bluetooth hangszórótól :)
Szerintem nekem azért volt meglepetés a go mert akkor egy 2 wattos hangszóróm volt, Genius Sp 165 :D
Ez volt a első hordozható hangszóró, de a go valóban kicsi szóval egy táskába berakhatja az ember.
De valahogy akkor is overkill az árazás, 3 wattért 9E forint. És az a poén ahogy az árukeresőn nyilatkoznak róla, hogy mennyire megéri 9E forintért :D

Szerintem 10E alatt a Xiaomi MI a legjobb vétel, JBL Go helyet ezt szoktál ajánlani.

10E forint fölött valamivel meg itt a tronsmart T6 és a Mega, van belőle haza rendelés is. A Go-t mérföldekre lelépi. Nekem a T6 van jelenleg és valóban használható kategória :))
Nem Hifi hangzás, de fél kg súlytól nem is szabad elvárni.

15-20E környékén esetleg a Divoom onbeat 500 "2ND" amit ajánlok, aki szereti az erős basszust annak ezt ajánlom.

28E kategóriába meg már ott a Doss Sound XL ami szintén egyik legjobb ár-érték arányú hangszóró. Oluv mikor elsőnek hallotta nagyon dicsérte.

40E forintért meg ott a Harman Onyx studio 3, sajnos nincs nagy akkuja és a kialakítása miatt se nagyon hordozható de a hangja elég kemény, főleg hálózati módban. (60 watt)

45E környékén meg ott a Dockin D fine, JBL Xtreme alternatíva olcsóbban. De sokak szerint jobb mint a Xtreme, szóval ez se elhanyagolható.

60E fölött én is a Harman Kardon Got ismerem :))

Esetleg 300 dollárért ott a Aiwa Exos 9, eszméletlen hangerő és kemény mély hangok. És jobb mint a JBL Boombox.

Még van pár hangszóró amit kihagytam, Például a Sonyk Sony SRS széria, vagy a JBL-ek.
Amúgy aki vásárlásra adja a fejét és nem akar vakon vásárolni annak az volna legjobb ha élőbe ki tudja próbálni.

Mikor nekem a Sony SRS 300 volt még 3 éve akkor elég sokáig nem hallottam tőle jobbat, az első hangszóró amivel valóban minden téren felül tudta múlni az a Dockin D fine.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5697) Viktor77 válasza Pandaboy (#5695) üzenetére


Viktor77
titán

Nem tudom felfogni, hogy miért sokkal nagyobb hangszórókhoz hasonlítod a Go-t. A méretéhez képest igen is jól szól, sokkal jobban mint egy telefon hangszórója, és zsebrevághatod, viheted magaddal.
Az általad felsoroltak közül ezt melyikkel teheted meg?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5698) carl18 válasza Viktor77 (#5697) üzenetére


carl18
addikt

T6-ot nem könnyen de farmer zsebre tudom vágni :D De írtam nem olyan rossz a go, csak 3 wattért 9000 ft nem a legjobb arány.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5699) Viktor77 válasza carl18 (#5698) üzenetére


Viktor77
titán

Az árral nem is vitatkozom, én 5K-nál többet biztos nem adnék érte. Abból is vagy 2K csak a márka.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5700) Studi válasza carl18 (#5698) üzenetére


Studi
addikt

Igen, de Pandaboy a JBL Go-t a tízszeres árú, és harmincszoros tömegű HK Go and Play-el hasonlította össze...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.