Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6901) Fuvaros


Fuvaros
senior tag

A telom - Xiaomi Redmi 5 Plus - nem látja a JBL bluetooth hangfalakat (2-t próbáltam sikertelenül)

mi az oka?

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#6902) nyurga82


nyurga82
tag

Vettem egy jamo ds2 de nincs hozzá magyar nyelvű használati. Neten sehol sem találok. Valakinek esetleg van? Így nem tudom használni. Előre is köszönöm.

(#6903) Jarod1 válasza Fuvaros (#6901) üzenetére


Jarod1
addikt

Be van kapcsolva hogy teló látható legyen?

(#6904) Cyborg válasza nyurga82 (#6902) üzenetére


Cyborg
őstag

Angol nyelvű sincs hozzá?

(#6905) mcs


mcs
veterán

Ma sikerült sokkolnom magamat egy Sony GTK-XB60 kipróbálásával. Nem sok olyan gusztustalanul szar party hangszórót hallottam életemben, mint ez. :Y
Nem értem, hogy a kis hangszórókkal ellenben miért okoz fejtörést a Sonynak a nagyobbak legyártása. Hangzásra a teljes GTK-XB palettájuk katasztrófálisan rossz.

[ Szerkesztve ]

(#6906) Fuvaros válasza Jarod1 (#6903) üzenetére


Fuvaros
senior tag

pl Sencor hangszóró látja és szól róla

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#6907) mcs


mcs
veterán

Sikerült ma megfülelnem egy Denon Envayat. Valóban veszedelmes, le a kalappal előtte! :R
Egyszerre erőteljes és tiszta a méretéhez képest. Azt hittem, hogy ki fog ugrani a tenyeremből, olyan szinten pumpált az ereje. :)

[ Szerkesztve ]

(#6908) Cyborg


Cyborg
őstag

Oluv tesztel most egy új speakert, 100USD kategóriában, Anker Soundcore Motion Plus

Eléggé odavan érte, kikiáltotta 2019 legjobb vételének a 100USD kategórában. Alázza a Denon envayat, és jobban tetszik neki, mint a doss soundbox xl, talán kicsit kevesebb mély van benne, de összetett hangzásban jobb az Anker. Annyi baj van vele, hogy kell egy kicsi equalizer beállítás neki az appjában, hogy tökéletesen szóljon, amit sajnos minden bekapcsolásnál elfelejt. Talán jön rá firmware. Nekem valahogy az ilyen forma sokkal jobban bejön, meg jobban hordozható, mint a doss.

(#6909) dudi6


dudi6
senior tag

Sziasztok!
Van jobb vétel most a Tribit Maxsound Plusnál 15.000 Ft körül?
Innen rendelném. Érdekes, hogy a névben "Tribit Xsound Go" szerepel, remélem a Maxsoundot küldik ennyiért. Akinek van ilyen írna röviden róla? Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#6910) turika86


turika86
aktív tag

Sziasztok!

Kertbe vennék valami normalisabb, bluetooth hangfalat, kérlek segítsetek mivel az alábbi kettő közül szeretnék választani:

Sony SRS-XB31
Vagy
Anker Soundcore Flare Plus

Előre is köszönöm

"Time is the fire in which we burn"

(#6911) Cyborg válasza dudi6 (#6909) üzenetére


Cyborg
őstag

Szia,
Nekem van ilyen, pici, de játékos 😂
Magas hangerőn is tisztán szól, persze a basszus az inkább 75%-ig jó, utána visszavesz. De azért nem rúg mellbe a mély, mint Leonidasz :) Írtam már róla korábban, keresd vissza, de, ha konkrét kérdésed van, szívesen válaszolok.

Ekkora az egész, de nagyon jól szól.

Addig az összegig nincs nagyon párja szerintem, ha számít a hangzás tisztasága, minősége, és a torzítás mentesség. Következő lépcső a doss soundbox xl kb, de az már 20felett van, meg méretben is sokkal nagyobb.

(#6912) dudi6 válasza Cyborg (#6911) üzenetére


dudi6
senior tag

Köszönöm! Igen olvastam már régebben a hozzászólásod. Mély annyira nem fontos, nem hallgatok tuc-tuc zenét. doss soundbox xl-t hallgattam már egy óran át, jól szól, de túl nagy nekem és mintha sok lenne a basszus is. Akkor maradok a Tribitnél, csak jövőhéten pont nyaralni leszünk, így most nem rendelem meg...

(#6913) nyurga82 válasza Cyborg (#6904) üzenetére


nyurga82
tag

Szerinted miért keresek magyart??

(#6914) UberMutant válasza nyurga82 (#6913) üzenetére


UberMutant
őstag

google translate kamerás módszerrel lefordítja neked, ha a kamera elé tartod.

(#6915) Cyborg válasza nyurga82 (#6913) üzenetére


Cyborg
őstag

Gondoltam, ha van angol, lefordítom Neked, vagy segítek.

...de Neked nem kell segítség, már látom :)

(#6916) tibbike01 válasza dudi6 (#6909) üzenetére


tibbike01
őstag

Innen teljesen ingyenes a szállítás Magyarországra?

(#6917) dudi6 válasza tibbike01 (#6916) üzenetére


dudi6
senior tag

Nem. Nekem most ennyit ír:
Postage & Packing: EUR 8,38
Angol amazonról viszont most olcsóbb rendelni.

(#6918) tibbike01 válasza dudi6 (#6917) üzenetére


tibbike01
őstag

Ezt néztem, free shippinget ír. Hol mutatja az extra költségeket?

(#6919) psajti


psajti
aktív tag

Sziasztok, sajnos teljesen noob vagyok a témában nem ismerem a bt hangszórókat így kellene egy kis segítség. Egy onyx studio 5 kategóriájú könnyen hordozható cuccost keresnék, jó hangzással és tiszta élvezhető mély hangokkal de valamivel olcsóbb árkategóriában. Mivel nem napi szinten lenne használva így nem szeretnék rá túl sokat költeni. Előre is köszönöm a segítséget!

(#6920) dudi6 válasza tibbike01 (#6918) üzenetére


dudi6
senior tag

Németországba ingyenes. Fizetés előtt látszik a szállítási költség. (Persze előtte meg kell adni a magyar címed)

(#6921) dudi6


dudi6
senior tag

Tribit Maxsound Plus vagy Tronsmart force közül melyik lehet a jobb választás? Néztem youtube-s összehasonlítást, tetszik mind a kettő.

(#6922) nyurga82 válasza Cyborg (#6915) üzenetére


nyurga82
tag

ja, gondolom.

(#6923) Cyborg válasza nyurga82 (#6922) üzenetére


Cyborg
őstag

Szerinted miért kérdeztem, hogy van-e angol??

Segítek, mert ugyse fogsz rájönni a csöppnyi flegma agyaddal:
Akárhonnan is rendelsz a világról speakert, legalább angol nyelvű manualt mindenhez adnak, és az már jó kiinduló alap lett volna, segítettem volna lefordítani, bár a google a mai világban nem kellene, hogy gondot okozzon.

Eleve, ha rászánod az időt, és egy-két mondattal jobban körbeírod a problémádat, és leírod, hogy milyen nyelvű manualod van hozzá, ha egyáltalán van, akkor megspóroltad volna a kérdésemet, és az ilyen semmitmondó, felesleges hsz-ek helyett már rég megoldottuk volna a problémádat.

Na mindegy...

Én seígteni akartam.

[ Szerkesztve ]

(#6924) kisninja


kisninja
őstag

Megjött a Dockind D Fine+ hát kib@szott jó cucc. Karira rendelem a párját is majd :D :DDD

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#6925) Airness23


Airness23
csendes tag

Sziasztok!
20E Ft körül keresek BT hangszórót. A DOSS SoundBox XL az, ami eddig a leginkább tetszik, bár lehet, hogy ez felkapni, és magammal vinni valahova túl nagy. Mit tudtok ajánlani?
- árban kb 20e Ft
- kategóriájában jó hangzás, nem kell hangosan szóljon, nem bulieszköz, inkább csak háttérzene (a DOSS SoundBox XL hangja tetszik)
- lehetőség szerint spotify-támogatás
- kompakt méret, hogy ha kell, könnyen magammal tudjam vinni.

(#6926) Cyborg válasza Airness23 (#6925) üzenetére


Cyborg
őstag

Én ilyen szempontok miatt vettem a tribitet, pár hsz-szel korábban mutattam,hogy mekkora.

Viszont hangzásban nem fogja hozni a dosst, és nem fog hátba rúgni a mély, pont azért , mert ilyen kompakt, viszont zsebre vágható szinte.

...valamit valamiért.

(#6927) kaszibat válasza Airness23 (#6925) üzenetére


kaszibat
tag

Javaslom neked a Tronsmart T6 plus-t. Geekbuying árulta 20 körül lengyel raktárból, így áfa és vámmentes a vétel és pár nap alatt itt volt. Az már csak hab a tortán hogy egy ajándék bluetooth headset-et is adtak hozzá. Kompakt , szépen szól, cseppálló, tud pendrive-ról is lejátszani és power bankként a telefont is tudod róla tölteni. Nekem bevált. A másik hangszóróm Doss SoundBox XL, ami bár hangzásban kicsit jobb, de nem ilyen sokoldalú. ITT mindent megtalálsz kuponkóddal, amit most kipróbáltam és még mindig működik.

[ Szerkesztve ]

(#6928) Petyuska111 válasza Airness23 (#6925) üzenetére


Petyuska111
tag

Jó a DOSS, nekem is az van, de nem hordozható kategória. Nézd meg ezt: Anker Soundcore Motion+ , a legfőbb szakértő tesztjében nagyon jól szerepelt, megkapta a "legjobb 100$ alatti bt speaker 2019" plecsnit, hordozható is, olcsó is. Hátránya, hogy állítgatni kell az eq-t, elfelejti. Füleld meg az adatbázisban is, vesd össze pl. a DOSS-sal, neked melyik tetszik. Elvileg jobb, mint a DOSS, újabb is, hetente jönnek itt újabb, fejlettebb cuccok. Bármit veszel, pár hónapon belül lesz jobb szvsz, de hát ez ilyen...

(#6929) Airness23 válasza kaszibat (#6927) üzenetére


Airness23
csendes tag

Köszi! Átnézegettem, a T6 plus valóban jónak tűnik. A basszust kicsit soknak tartom rajta, de ez lehet beállítás kérdése? A DOSS-ban pont a "természetes" hangzás tetszett meg.

(#6930) Airness23 válasza Petyuska111 (#6928) üzenetére


Airness23
csendes tag

Köszönöm! A Motion+ nekem valamiért nem jelenik meg az adatbázisban. (Egyébként ez az oldal baromi jó, nézegettem már én is tegnap.) Egyébként a rendelős oldalakon sem találtam a Motion +-t, csak Motion B-t.

(#6931) kaszibat válasza Airness23 (#6929) üzenetére


kaszibat
tag

Eleve a T6 plus-on van eq gomb, amellyel 3 különböző beállítást lehet kapcsolni, alap, plusz bass és mínusz bass, aminél inkább a magas dominál. Én poweramp-al hallgatok rajta zenét és eq-val nagyon szép hangzást tudok kihozni belőle (persze ez szubjektív, hogy kinek mi szép).

(#6932) tibbike01 válasza kaszibat (#6931) üzenetére


tibbike01
őstag

Furcsa, hogy vannak még emberek, akik eq-t használnak ;] 16 éves korom óta defaultba és minden extra kikapcsolásával hallgatok zenét.

[ Szerkesztve ]

(#6933) Airness23 válasza kaszibat (#6931) üzenetére


Airness23
csendes tag

még egy: kb 25körül már van JBL Flip4 is. Érdemes azt a pár ezret pluszban kifizetni, vagy a márkanéven kívül semmi többet nem ad hangzásban?
Illetve van még egy jelölt: BlitzWolf® BW-AS2
Erről tudtok vmi többet? Eléggé dicsérik.

(#6934) kaszibat válasza Airness23 (#6933) üzenetére


kaszibat
tag

A JBL-re is volt már panasz itt a fórumon, de nem a hangzásra, hanem a forrasztások tartósságára, ha jól emlékszem. Nincs személyes tapasztalatom vele. A BW-AS2 is jó választás lehet. Most a Banggood 50 dollárért adja, EU priority line szállítási móddal tréfamentes.

tibbike01! Köszönöm az építő jellegű hozzászólást. Mint írtam, ez szubjektív.

[ Szerkesztve ]

(#6935) Petyuska111 válasza Airness23 (#6933) üzenetére


Petyuska111
tag

JBL-nél a márkát fizeted meg, az alsó kategóriás cuccaik nem túl jók, én nem ajánlom, teszteken a JBL-ek mindig a vert mezőnyben vannak saját kategóriájukban. A Blitzwolf kínai csodát pedig még annyira se ajánlanám, mint a JBL-t, adatbázisban hallgasd össze a DOSS Soundbox XL-lel, a BW fátyolos dobozhangú, a DOSS meg természetes, tiszta hangzás, szerintem elég nagy a különbség köztük, ár meg kb. ugyanannyi, hordozhatónak egyik se hordozható, akkor meg mi szólna a BW mellett? Azért mert dicsérik a kínai cuccokat tesztelő oldalakon, ahol jutalékot kapnak az eladások után? Ez nekem nem lenne elég. Egyébként az Anker Soundcore Motion+ is benne van az adatbázisban, most hallgattam össze a DOSS-sal, hmmm...nekem nem jön be az Anker, a DOSS sokkal kellemesebb, tisztább hangzású. Lehet, hogy az EQ mókolással jobb lenne az Anker, ki tudja. A 20 ezer forintos kategóriában a DOSS-nak nemigen van vetélytársa hangminőségben, az van bajban, aki hordozható cuccot akar, mert ezt nem lehet bevágni a táskába, ahhoz túl nagy és nehéz. Lakásba tökéletes (ennyiért).

(#6936) voyager4.4 válasza torpe23torpe (#6297) üzenetére


voyager4.4
senior tag

tárgytalan :DDD

[ Szerkesztve ]

no fate but what we make

(#6937) Sakab


Sakab
senior tag

Sziasztok, van egy jbl charge 3 -am amit szeretk viszont már mind a 2 hanszórója hozzáértővel javítva lett 8-8 e forintért. Viszont átmeneto volt az öröm, mivel csak átmenetileg javult meg. Ahogy szétszedtem a tekercsépp membrán szépen jár, youtubon van több javítós videó is és mint ha az 1ik srác arról beszlne, hogy a tekercshez vezető réz szál ér bele a dóm ba vagy hogy hívják alacsony frekin. És ettől adja ezt a recsegős zizegős hangot. Nincs valakinek tapasztalata javítással kapcsolatban? Igazából nem cserélném le mert ezt leszámítva szeretem és teljesen megvagoyk vele elégedve. Csak ez a ku...va recsegést zizegést kellene megszüntetni valahogy.

(#6938) Ati1979 válasza Cyborg (#6908) üzenetére


Ati1979
veterán

Valóban zseniális 100 dollárért. Alázza denont? :D Azert azt nem. A Denon egyértelműn jobb. Oluv is elmondta video végen és én is úgy hallottam. A Jbl charge 4 nal és annál a sony nál viszont egyértelműen jobb egy klasszissal

(#6939) Breki


Breki
veterán

Ezek amiket itt egymæsnak ellentmondva ágyon dícsértek tudják egyáltalán az Aptx-et?

Erről valahogy sosincs szó, pedig szerintem Bluetooth hangszórónál fontos!

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6940) Petyuska111 válasza Breki (#6939) üzenetére


Petyuska111
tag

Anélkül, hogy magasröptű vitába bonyolódnánk az aptx hd jelentőségéről:
1. 20e ft-os kategóriáról van szó, itt nem gyakori az aptx.
2. Hiába tudja esetleg valamelyik bt cucc, ha a mobilod nem tudja (a legtöbb használatban lévő mobil szerintem nem tudja), akkor meg tök mindegy.
3. Volt clavinetjunkie YT csatornáján egy teszt, ahol különféle mp3 zenéket, meg cd minőségű lossless számokat streamelt vegyesen, valami ajándék is fel volt dobva annak, aki megmondja, hogy melyik melyik volt, ő maga elismerte, hogy nem tudja megkülönböztetni az mp3-at meg a lossless-t, pedig hát a munkássága alapján elég szakértőnek tűnik. Tudom, tudom, vannak olyan ügyes mókusok, akik meg tudják (100-ból kb. 1, meg van még 5 aki azt hiszi...), hát akkor hajrá, a maradéknak ez totálisan irreleváns. A 20e forintos kategóriában biztosan. A hangminőség fontos, de azért túlzásokba se kéne esni. A drágább cuccok meg valószínűleg tudni fogják az aptx-et, nem mintha bármi jelentősége lenne az említettek miatt, a Vifák nem azért jók, mert lekezelik az aptx-et. No offence, csak leírtam, hogy mit gondolok. A lossless hívők vs. mp3 zenehallgatók közti vita kb. ugyanolyan régi és ugyanolyan kilátástalan, mint az android vs. ios vagy a windows vs. linux vita.

(#6941) Breki válasza Petyuska111 (#6940) üzenetére


Breki
veterán

1. Ki mondta, hogy 20.000-es kategóriából van szó?

Egyébként ggmm M4 amiről már volt itt szó többször simán tudja

2. Ez sincs így, nagyon nem vagy akkor képben
Pl az én mobilon is tudja, és ugye ez kb közép kategória.
[link]

Egyébként se csak mobilról lehet meghajtani. Maradjunk tehát abban, hogy igenis fontos

3. Teljesen véletlen pont ez a hobbim, az aláírsomban lévő fórumon fénykorában mindenki meg tudta mondani, sőt még azt is ha mp3-ból írt cd-t akarták eladni veszteségmentesként Aki nem hallja meg ezt vagy akár cb és bakelit közötti különbségeket nem tudja, nem nagy szakértő. Pont pár hete volt egy előadáson a digitalizálásról aminek kapcsán erről is beszéltem, bemutatva egy frekvenciagörbét, amin ugye nagyon jól látszik is, hogy vágják meg. De ez a része tényleg off itt ne menjünk bele

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6942) Cyborg válasza Ati1979 (#6938) üzenetére


Cyborg
őstag

Rosszul hallottad, azt mondta, hogy jobb a denonnál, csak equalizerrel, amit ugye kikapcsolásnál elfelejt.

(#6943) Petyuska111 válasza Breki (#6941) üzenetére


Petyuska111
tag

1. Fent ezekről volt többnyire szó: Doss XL, Anker Motion Plus, Jbl Flip4, Blitzwolf BW-AS2, Tronsmart T6 plus, ez szvsz mind a 20e-s kategória.

Nagyon jó, h az M4 tudja, ugyanúgy tudja pl. a Denon Envaya 250 és még egy csomó bt speaker, jellemzően a 200 dolláros kategóriától felfelé. De nem ettől jók. Ha a telód nem tud aptx-et, akkor tök gagyi lesz a Denon vagy az általad preferált M4 bluetooth-ról hallgatva??? Ugyan már, ez vicc. Igen, nemcsak mobilról lehet meghajtani, de a felhasználók 99+ %-a arról fogja, nem fog se zsinórozni, se sd kártyázni. És baromi jól fog szólni úgy is, aptx nélkül. Maradjunk tehát abban, hogy nem az aptx alapján kell ilyen cuccot venni, pláne nem az alsó kategóriában. Feljebb meg úgyis tudják.
2. Ezek a mobilok tudnak aptx-et, közel sem az összes! Az én régebbi (egykori flagship) Sony-m pl. nem tudja. Meg egy csomó más teló sem. Köztük olyanok, melyek nagyon elterjedtek nálunk. Ettől függetlenül nagyon szépen szól a Doss nálam, bt-ról, aptx nélkül, Spotiról vagy (tudom, tudom...) mp3-as forrásból.
3. Lossless vs. nem lossless: ez hitvita, itt nem tudjuk egymást meggyőzni, te hiszel benne, h hallod a különbséget, én meg nem. Én clavinetjunkie-nak hiszek, aki bevallotta, hogy bizony ő nem tudja megkülönböztetni a losslesst meg mondjuk a 192 kbps mp3 zenét. Ettől függetlenül lehet, h valaki hallja, de valós felhasználói körülmények között (nem pedig steril, erre kitalált teszteket hallgatva) elég kevés ilyen ember lehet.

Én nem vagyok szakértő, nem is állítottam ezt, de a vásárlók 99+ %-a sem az. Ne vigyük tévútra őket számukra irreleváns szempontokkal.

(#6944) Petyuska111 válasza Cyborg (#6942) üzenetére


Petyuska111
tag

Nekem se az jött le, hogy az Anker alázná a Denon-t. Vmi olyasmit mondott, h jobb a Denon, de 2x annyiba is kerül. Általában azért fele annyiért nem szoktak alázni. Még mindig a Denon a sztár a 200 eurós kategóriában, nem az Anker a vetélytársa, hanem a Marshall Stockwell 2 (szerintem).

(#6945) Breki válasza Petyuska111 (#6943) üzenetére


Breki
veterán

1. A fórumban nem csak ezekről van szó.
2. De a telóm tud egyre több fog tudni és nem igaz amit előszőr írtál. Nem zsinórozásról beszéltem, hanem pl külső dapról.
az Android Oreo már képes az azok fogadására alkalmas eszközök felé átküldeni a szokásos (SBC, aptX, AAC) kodek-ek mellett a legújabbakat is (aptX HD, LDAC), de ezt sajnos ma még simán a mobiltelefonunk menüjéből nem tudjuk elérni.
Itt található, hogy lehet beállítani

Útmutató Bluetooth kodek-ek elérhetőségének beállításához Android Oreo-n menüpont
[link]

Maradjunk abban, hogy szerintem is fontos.
3. Én nem akarlak meggyőzni, főleg ilyen duma után
Aki a 192-t sem hallja meg elég bot füle van, vagy nagyon gagyi a cucca. Nem kevés ember van, 192-es zenéket 8-10 éve hallhattunk.

Az mp3 veszteséges tömörítés, mindenféleképpen rontja a hangminőséget, mindegy milyen a bitráta, persze magasabb bitrátán kevésbé hallani. a 320kbps már elmegy pl mobiltelefonos lejátszáshoz.

Egy jobb autóhifiben már hallani a különbséget az mp3 és a FLAC között, otthoni hifinél méginkább kijön. Legalább is jó minőségű zenén, amiben hangszerek vannak. Valami elektronikus vagy popzenénél nem fogod annyira érezni a különbséget, mert a füled nem tudja mihez hasonlítani a "hangszereket", ellenben pl egy zongora hangnál van mihez, mert azt hallottál élőben

Nem vittem tévútra senkit, pont ez a baromság a tévút, hogy egy 192-es mp3 úgy szól mint egy eredeti, de abban egyetértünk, hogy ez off itt ajánlok egy 10 éves fórumot ajánlott azt hiszem elolvasnod. Részemről a veszteségmentes témát zártam.

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6946) Ati1979


Ati1979
veterán

Igen valahogy igy mondta, de ha jol emlekszem a konkluzional megis a denon moge rakta. Amugy szerintem nem jobb a denonnak dogosebb hangja van. :) meg kell hagyni 100 dollarert nemigen van jobb. Szoftveres problema majdcsak orvosoljak.

(#6947) Petyuska111 válasza Breki (#6945) üzenetére


Petyuska111
tag

Én is zártam a témát, még csak annyi, hogy a linkelt fórum arról szól, hogy a jónép egyrésze nem hall semmilyen különbséget, a másik oldal meg bizonygatja, hogy debizony. Mindamellett az Oreo-s aptx info hasznos és új volt, így akinek van ilyen bt speakere, de a telója nem tudja alapból, az kipróbálhatja, kíváncsian várjuk a beszámolókat.

(#6948) Sz4bolcs


Sz4bolcs
senior tag

Sziasztok! Van valami olyan progi pc-re, amivel tudok ggmm m4-re wifin keresztül audiot streamelni, mint ipad-ről az airplay-el?

(#6949) Sz4bolcs


Sz4bolcs
senior tag

Bocs, most látom, hogy a ggmm-nek is van ilyenje, megpróbálkozom azzal..

(#6950) Ati1979 válasza Breki (#6945) üzenetére


Ati1979
veterán

Ha mar fiio bt adapter reklam akkor mutaton az enyem :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.