Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16001) Jadro válasza Czimby (#15987) üzenetére


Jadro
veterán

Ezen a hozzászóláson felbuzdulva tegnap rendeltem egy Earfun Uboom L-t az earfun.hu-ról. Egyrészt itt a legolcsóbb jelenleg és kevesebb mint 24 óra alatt kiszállították.
(Tegnap 11:55-kor igazolták visszaa rendelést, ma 10:00-kor pedig automatában volt.) Zseniális! :)

Nagyon tetszik, bőven lefedi az igényeimet és teljesen jól szól. Köszi a tippet! :D

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#16002) <Adamsky> válasza Jadro (#16001) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Itthon lehet, de ha a gyártó oldaláról rendelted volna, akkor - most kuponnal - kemény 60$ (23e Ft). Ehhez képest a 32.990 Ft + 990 Ft (szállítás) én - nem kicsit - húzósnak érzem.

(#16003) Czimby válasza Jadro (#16001) üzenetére


Czimby
addikt

Nem tudtam,hogy már ilyen oldal is van, de kemény lehúzzák az embert. :W

Én a helyedben elállnék a vásárlástól, ugye van rá 14napod.

A gyártó oldalán amit Adamsky is linkelt pillanatnyilag akciós, de ha nincs akció akkor is el lehet hozni ennyiért(60dollár) az "OLUVUBOOML" kuponnal.

ÉS nem kell félni tőlük, hoyg külföld stb, korrekt a grancia is náluk.
Pl anno nekem érkezett hangfal tőlük ami "zörgött" basszusnál, és videó után küldték a cserét, a hibásat nem is kérték vissza.

30e környékén már a Soundcore-ok mennek szintén a gyártótól rendelve.

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#16004) francz'70 válasza Jadro (#16001) üzenetére


francz'70
aktív tag

Egyrészt itt a legolcsóbb jelenleg
Nem mondanám, még a Blitzwolf.Shop nál is olcsóbb, 29.900. Ft. + kiszáll (990)...ja és ha jól emlékszem van 2000.-Ft (regisztrációs kupon) így 27.990 + kiszáll.
De amit fentebb linkeltek, a gyártó oldala mindent visz ;)

(#16005) Jadro válasza francz'70 (#16004) üzenetére


Jadro
veterán

Akkor ezt elsiettem, bár csak itthon nézelődtem, így nem akkora a bukta. 😄

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#16006) zseko válasza Czimby (#16003) üzenetére


zseko
veterán

Azért ez az ajánlat mindent visz :DDD

HR24.hu

(#16007) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Bocsanat, ha nem itt adekvat a kerdes, nem igazan talaltam jobb topicot.
Van egy Bose SoundLink speakerem, de az asztali PC-mben nincs bluetooth - ismertek olyan USB-s adaptert, amivel mukodik? Vagy esetleg utba tudtok igazitani, milyen kepessegekkel kell rendelkeznie az adapternek, ha konkret tipust nem is tudtok mondani?

https://www.coreinfinity.tech

(#16008) Czimby válasza sh4d0w (#16007) üzenetére


Czimby
addikt

Orico vagy Ugreen adapterek általában elég jók, Bt 5.0 vagy az fölöttit keress, aptx stb sem árt ha van.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#16009) sh4d0w válasza Czimby (#16008) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Köszönöm

https://www.coreinfinity.tech

(#16010) <Adamsky> válasza sh4d0w (#16007) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... ismertek olyan USB-s adaptert, amivel mukodik?"
Elvileg bármilyen USB-s dongle-nek jónak kell lennie. A kérdés az, hogy
• milyen codec-et támogat a hangszóród?
• akarod-e mással is használni (másik hangszóró, ami jobb codec-et is támogat)?
• ha már van bt., akkor adatátvitelre is szeretnéd-e használni?
• tud-e a hangszóród kihangosítóként működni (és ki akarod-e ezt használni)?
• mire használnád: film, zene?

Nekem van egy ilyenem (pontosabban ennek az elődje, bt. 4.0) és egy kissé komolyabb cuccom is.

Czimby felsorolását én még kiegészíteném a Baseus-al.

[ Szerkesztve ]

(#16011) barcasattila válasza hcol7 (#15989) üzenetére


barcasattila
csendes tag

200 alatt igazából azon gondolkodunk, hogy a partybox 110 vagy egy boombox ami jobban megérné. Hangerő/hangminoseg melyik oldalán jobb?

(#16012) hcol7 válasza barcasattila (#16011) üzenetére


hcol7
senior tag

hangminoseg, mint olyan, _szerintem_ a bb3 mellett teszi le a voksot.
lehet nehany hangero megkozelitesu esetben a pb110 nyer, de sztem sokat szamit az elhelyezes is.
most epp nincs idom kiguglizni a watt ertekeket(papiron irva), de a bb3 220ba dugva kb 25%ot "erosodik". valoszinu a pb is.
nincs altalanos jo dontes, a ketto kozott a hordozhatosag/helyigeny is nagymertekben elter, es ezek a szempontok majdnem mindig joval a hasznalatba vetel utan valnak sulyozotta.

(#16013) hcol7 válasza hcol7 (#16012) üzenetére


hcol7
senior tag

nemreg linkeltek vmi szogletes bose-t, ha jolremlik s1 van a neveben. bocs, de nem merek utana guglizni, mert orulok, hogy elengedtem aznap, amikor lattam.pedig rohadtul instantgetnek ereztem, ugy is, hogy van bb3 is, meg soundboks3 is egyebek mellett.. : )

(#16014) hcol7 válasza hcol7 (#16013) üzenetére


hcol7
senior tag

ugyertem a fentit, hogy megerheti ranezned, bar sima bolti aron az vhogy 250 korul volt. --> utana jarassal lehet benne lenne a 200ban. es biztosan kiraly szerko.

(#16015) pingu22 válasza Czimby (#15987) üzenetére


pingu22
tag

Motion+ vagy earfun Uboom L a jobb választás? Drum n bass muzsika szól majd rajta leginkább, szóval kell az a tipikus parasztvakító mélybasszus. :DDD
(Vagy a Motion Boom sokkal jobb lenne ehhez, mint a másik kettő? Csak az meg már elég nagynak tűnik, snowboardozás közben hátizsákban lenne nálam a hangszóró, bitang nagy cuccot nem akarok cipelni magammal.)

(#16016) Acélfarkas válasza pingu22 (#16015) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

A boom már eléggé nagy, a fogantyúja is eléggé növeli a méretét. A motion+ szolid basszussal rendelkezik nyílt téren. Uboom L-ről nem tudok nyilatkozni, nincs a közelemben senkinek.

[ Szerkesztve ]

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#16017) sh4d0w válasza <Adamsky> (#16010) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Köszönöm.

Azért kérdeztem rá, mert az előző laptopban lévő modullal nem cimbizett össze a cucc. Csak és kizárólag a Bose Soundlinket akarom használni, csak zenehallgatásra. Elméletileg tud kihangosítóként működni, van mikrofonja is, de sosem próbáltam - nem azért vettem.

https://www.coreinfinity.tech

(#16018) <Adamsky> válasza sh4d0w (#16017) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... az előző laptopban lévő modullal nem cimbizett össze a cucc."
Érdekes. :F

Melyik Bose Soundlink-ed is van pontosan?
... de talán mindegy is. Ha nem akarsz egy kisebb "vagyont" elkölteni, akkor rendelj egy dongle-t a korábban ajánlottak közül. Akár itthonról (talán jobban jársz, mert annyival kintről sem olcsóbb, és ha nem müxik, akkor vissza tudod küldeni) is.
Ha még lenne kérdésed, keress nyugodtan privátban.

#16015 pingu22
Miért akarsz deszkázás közben egy akármekkora hangszórót cipelni?
A Boom, de szerintem a Motion+ is egyszerűen túl nagy (de leginkább nehéz). Ha sehogy sem tudsz zene nélkül meglenni a pályán (amit kicsit furcsállok), akkor én a helyedben vennék egy jó fej-, vagy fülhallgatót.
Nagyon max. - ha nem tudod elengedni a hangszórós vonalat - akkor egy Tribit StormBox Micro 2-t tudnék elképzelni.

[ Szerkesztve ]

(#16019) sh4d0w válasza <Adamsky> (#16018) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ilyen

Köszönöm a segítséget. :R

https://www.coreinfinity.tech

(#16020) szpeti40


szpeti40
addikt

Sziasztok!

Egyik barátomnak volt kis ideig egy B&O Beolit 20 és nagyon megtetszett a hangja, meg kinézetre is nagyon tetszik. De egy kicsit szétnéznék a piacon elsőnek, milyen más hangszórók vannak még amik hozzá hasonlóak?

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#16021) Kapanyél válasza szpeti40 (#16020) üzenetére


Kapanyél
őstag

Vifa Oslo vagy Copenhagen, JBL Authentics, Bose Soundlink Revolve

Ha a zeneiség a lényeg, akkor a Vifa és a B&O volt nekem a legjobb, no meg a JBL Synthesis L75ms.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#16022) szpeti40 válasza Kapanyél (#16021) üzenetére


szpeti40
addikt

Most a Beolit 20 meg a Citation 200 között gondolkozok, sajnos itt Debrecenben nincsen olyan hely ahol megtudnák mind a kettőt hallgatni…. :(((
Külsőre nekem a B&O tetszik a legjobban.

Valamint Romániában néztem az audiomonkey-nál, hogy sokkal olcsóbbra kijön mintha itthon venném meg, valaki rendelt már innen? [link]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#16023) szab120 válasza szpeti40 (#16022) üzenetére


szab120
tag

Citation 200 eléggé nyerő választás, pláne párban. Élőben is elég szép, wifin keresztül pedig veri a beolitot. Vifa Oslómat erre cseréltem le. Annyira tetszett, hogy rögtön sztereó párban használtam. Igaz, hogy rendesen elszállt az ára /mondjuk minek nem/

(#16024) szpeti40 válasza szab120 (#16023) üzenetére


szpeti40
addikt

Hmm, elgondolkodtattál, nekem az okos funkciók nem relevánsak.
Van otthon Google Home, ami olyan azt annak mondom, nekem a mikrofon mindig le lenne tiltva a HK-n.
Most egy napra volt nálam kölcsön egy HK Onxy Studio 5, nekem annak is nagyon tetszett a hangja, emlékeim szerint mintha a Beo-ban egy leheletnyivel kevesebb lenne a basszus.
Viszont az AirPlay a Citation mellett szól, hogy otthon nem kéne a BT-vel szórakozni és akkor a hangminőség is mégjobb, hurcibálásnál meg ugyan úgy ott a BT.
Ha pl elmegyek valahova, csak BT-n keresztül is tudsz sztereóban működni 2db, vagy mindenképp kell neki a Wifi?

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#16025) szab120 válasza szpeti40 (#16024) üzenetére


szab120
tag

Az Onyxot megeszi reggelire. :)
Lehet állítani rajta a basszust.
Tidal Hifivel jön ki az igazi csoda belőle.
Bt-n keresztül is tud sztereóban működni.
Fontos, h citation csak azonos szériaszámúval párosítható /200-200, 300-300, 500-500, de csak a 200-as hordozható/

[ Szerkesztve ]

(#16026) m3ss


m3ss
veterán

20-30k-ig mi az a bt hangszoro ami jol szol? egyedul anker soundcore motion+-t hasznaltam, azzal teljesen elegedett voltam, de most kb 3x annyiba kerul, mint par eve...66ezret nem szanok ra.
ez a tronsmart t6 vmennyire partyban van vele?

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#16027) Sys85 válasza m3ss (#16026) üzenetére


Sys85
veterán

Mi történt a Motion-nel?
Amúgy hol 66e?
Gyártói webshopban 76€ kuponnal (100€-ból jön le 24€),tehát cirka 30k. [link]

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#16028) m3ss válasza Sys85 (#16027) üzenetére


m3ss
veterán

semmi, jol mukodik, kellene meg1.
emagon neztem amugy hirtelen, de koszi a linket. ennyiert jo is lesz :R

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#16029) hcol7 válasza szab120 (#16025) üzenetére


hcol7
senior tag

melyik eszi mehüg az onyxot?

(#16030) hcol7


hcol7
senior tag

ezzel a hdcp codeccel van vkinek onhands tapasztalata? tenyleg kivaltja a vezetekes kapcsolatot?
bar ez sokkalinlabb hifi tema, mint bt hangfal, de hatha..

(#16031) szab120 válasza hcol7 (#16029) üzenetére


szab120
tag

Citation 200

(#16032) szpeti40


szpeti40
addikt

Amazon Prime Day van.
B&O Beolit 20 ~155k (+szállítás)

Érdemes lehet szétnézni más hangszórók között is.

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#16033) szpeti40 válasza szab120 (#16025) üzenetére


szpeti40
addikt

Na Citation 200 lett végül nekem is, ha minden igaz holnap hozza a futár :))
Rábeszéltél :D
Tidal Hi-Fi előfizum nincsen, de remélem Spoti-val is jól fog szólni.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#16034) borbar válasza szpeti40 (#16032) üzenetére


borbar
tag

Amazonon júliusban volt a Prime Day.
De másfél hónap, és itt a Black Friday.

(#16035) szpeti40 válasza borbar (#16034) üzenetére


szpeti40
addikt

Most is volt tegnapig :K

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#16036) <Adamsky> válasza szpeti40 (#16033) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" .. remélem Spoti-val is jól fog szólni."
Itt a "jóság" szerintem eléggé relatív. Úgy értem, hogy ahhoz képest, hogy egy mono cucc, biztos jól fog. Lesznek magasak, mélyek, csak épp a zenének nem lesz tere.
Agyaltam már én is hasonló hangszórón, de mindig oda lyukadtam ki, hogy engem zavarna a mono hangzás. Kettő áráért pedig már lehet valami egészen mást vennék.

(#16037) szpeti40 válasza <Adamsky> (#16036) üzenetére


szpeti40
addikt

Ma jött meg a Citation 200, mivel melóhelyre kaptam, így még nem mertem döngetni, meg nem is ismerkedtem még vele. 2db-ot vettem végül, kíváncsi leszek hogy fognak szólni.
A sztereó miatt indultam el a Beolit 20-al, de az itteni dícséret miatt a HK lett, igaz nem lesz mindig a 2db egyszerre használva. (valószínüleg a második el lesz adva, párban volt eladó, hosszútávon felesleges a 2db nekem)

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#16038) szab120 válasza szpeti40 (#16037) üzenetére


szab120
tag

Örülök neki, remélem neked is hasonlóan tetszeni fog. :)
Egy rossz hír, eleinte én is úgy gondolkodtam, hogy elég lesz 1, a másikat pedig eladom, nem így történt... :DDD

(#16039) <Adamsky> válasza szpeti40 (#16037) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... valószínüleg a második el lesz adva ... "
Akkor azt szerintem ki se bontsd, meg se hallgasd! :D ld. szab120 hozzászólását!

(#16040) szpeti40 válasza szab120 (#16038) üzenetére


szpeti40
addikt

Ahh, késő, kipróbáltam együtt is :D
Tényleg kár volt :))

Amúgy ha elmegyek itthonról, nem meríti folyamatosan majd hogy keresi az otthoni wifimet?
Én nem is akarom használni az asszisztenst vele, nem lehet kikapcsolni teljesen? A wifit csak az airplay miatt állítottam be.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#16041) szab120 válasza szpeti40 (#16040) üzenetére


szab120
tag

Örülök, hogy bejött, bár őszintén megmondom, nem találkoztam még olyannal, akinek ne tetszett volna még a hangzása. :)

Nem meríti, hisz kikapcsolt állapotban nem is tudná, ráadásul otthon a bölcsőjében érdemes használni. Bekapcsolva meg felesleges lenne hagyni. Amúgy wifin érdemes leginkább használni. Az asszisztenst a hátulján lévő kis gombbal tudod kikapcsolni.

(#16042) szpeti40 válasza szab120 (#16041) üzenetére


szpeti40
addikt

"Nem meríti, hisz kikapcsolt állapotban nem is tudná, ráadásul otthon a bölcsőjében érdemes használni"
Mármint úgy értettem, hogy ha elviszem otthonról és bluetooth-on keresztül hallgatom, csak nem ezt írtam le :D

Viszont amikor Google Home-ban csináltam egy stereo pair-t, utána a 2 hangszóró külön külön bluetooth-on megszünt létezni, egyáltalán nem kapcsolódott egyikre sem a telefon :F

Bluetooth-on hogy tudom a 2 hangszórót összepárosítani sztereóban wifi nélkül?

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#16043) carl18


carl18
addikt

Rég írtam, gondoltam benézzek már a topikba.
Ki emlékszem még a Divoom Onbeat 500-asra? :R
Nem a legjobb hangú hangszóró, de elég bass heavy és van egy videóm ami az alatt lett felvéve. A hangszóró a fal tövébe volt maxon, és kajak most a videót vissza nézve ez elég durván szólt annó a divoom.
Mezőkövesd Shuffle, Divoom OnBeat 500 2ND sound test.

Bár nagy hátránya az akkuja elég gyenge, nem sokat bír. Mai hangszórókkal szembe elavult konsrukció. De van meg megérzésem talán ugyan az a Woofer lehet benne mint a Doss SOUND XL-be, de a Vifa Helsinky is hasonló woofert kapott.

ár-érték arányba akkor a Divoom nagyon ment, a Tronsmat T6 nem volt ellenfél neki.
Pedig egy árba mennek és a Tronsmart volt agyon dícsérve......
Fej-fej mellet a 2 hangszóró.
És emlékszem meg is lepődtem a T6 gyenge, a Divoom sokkal jobban szólt.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#16044) Czimby válasza carl18 (#16043) üzenetére


Czimby
addikt

Nekem volt ilyen divoom, egy baja volt az alapzaj.
Utána jött a Charge 2+ ami tetszett, de a mélyek minden zenében egyformák voltak vele.
Majd csere soundbox Xl-re. Őt imádtam, mai napig bánom, hogy eladtam.
De jött a D fine.
Majd a Motion Plus, Boom stb...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#16045) SeatZola


SeatZola
őstag

Sziasztok!

A véleményetekre lennék kíváncsi! Otthonra szeretnék venni BT hangszórót, amin leginkább Spotify-t hallgatnék a telefonomról. Ha esetleg a TV-re is rá lehetne csatlakoztatni, vagy tudná a multiroom-ot az csak bonusz lenne!

Amik eddig tetszenek az AV Online tesztjei alapján:

1. Audio Pro BT5, ebből lehet mindhárt 2 db-ot vennék (60eFt/2 db)
2. Harman Kardon Onyx Studio 8, ebből először 1 db-ot (75eFt)

Az Onyx Studio-ról még csak csak találtam véleményeket, de a BT5-ről alig.
Szerintetek? Van valami jobb ajánlat? Elsőre olyan max. 70-80eFt-ot szánnék rá.

Rappi

(#16046) adp


adp
őstag

Sziasztok.
Tegnap vettem egy Xiaomi mi portable hangszórót. Meg vagyok vele elégedve viszont az mennyire normális, hogy a 17 nm-es szóban belül szaggat a hang. Sőt ha a hangszóró az éjjel szekrényen van én meg beteszem a másik oldalamra magam mellé a telefont már szaggat... Felemelem szaggat. Szóba másik feléről szaggat úgy hogy a telefon a magasban van nincs előtte semmi zavaró. Ez lehet a telefon miatt is vagy vigyem m vissza? P20 pro-ról megy.

[ Szerkesztve ]

(#16047) pècsimunkás válasza adp (#16046) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Telefon lesz szerintem.
Nekem a Poco M3 ilyen.
Médialejátszónak vettem, de mindenre is alkalmatlan.
Bluetooth, wifi, GPS...
Minden rossz/ gyenge rajta.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#16048) Czimby válasza adp (#16046) üzenetére


Czimby
addikt

Próbáld ki egy másik telóval, családtag, haver, kolléga valakinek biztos van egy kölcsön pár órára.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#16049) <Adamsky> válasza adp (#16046) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ahogy előttem írták: vagy a telefont vagy a hangszórót próbáld összemérni egy másik bt. eszközzel, és rögtön megkapod a választ. Mármint, hogy melyik sz@r. Ugyanis ilyen távolságban, ahogy írod, nem lenne szabad szakadoznia a hangnak.

#16047 pècsimunkás
Én a "pocok" márkát nem tenném egy kalapba a Huawei-el. Én még egy P10-et használok, és az ég világon nincs vele semmi gond.

(#16050) adp válasza pècsimunkás (#16047) üzenetére


adp
őstag

Egyébként az okosórát is sokszor eldobja, ami vicces mert ez a telefon pár éve csúcskészülék volt.
Kérek kölcsön mindjárt egy iphone-t.

<Adamsky>: Igen azóta megpróbáltam úgyis, hogy 2 külön asztalra tettem le 2-2.5m távolságra semmi nem volt köztük és szaggatott de kegyetlenül.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.