Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5951) carl18 válasza FireFox1996 (#5947) üzenetére


carl18
addikt

Kösz a linket! :) Gyorsan elkapkodták :D Sajnos lemaradtam róla. Ennyiért valóban ajándék lett volna :))

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5952) carl18 válasza Viktor89 (#5950) üzenetére


carl18
addikt

Nagyon az elvárásaid.... Egy mini hifi rendszert egyik olcsó kis bluetooth hangszóró se fogja felül múlni.
JBL CLIP vs Mini hifi? Ez az év poénja? egy durván 20 dekás hangszóró hogy szólna már nagyobbat mint egy kisebb hifi rendszer.

Ha Hifi hangzás kell a 40-50 wattos kategóriába keresgélj. Harman Kardon Onyx studio 3 amit hifi kategóriába raknák és valóban szépen tisztán szól. Ilyen fél kilós kínai hangszóróktól ne várj hogy túl szólnak egy hifit.
Egy bluetooth hangszóró célja főként a kis méret és hordozhatóság. Az általad linkelt mini hifik még ha nem is szólnak valami jól térfogatra elég szépen verik a az általad említett típusokat.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5953) mateus válasza FireFox1996 (#5947) üzenetére


mateus
senior tag

Nekem már akkor sem engedte végig, a legvégén sikertelen rendelést írt.
Most meg már 19890-ért van a weboldalon, valószínűleg vmi hiba lehetett az az első ár..
De ha valakinek elfogadta a rendelést az jelezze, hátha nem csak egy elírás volt.

(#5954) Gyulu25


Gyulu25
tag

Sziasztok! JBL Flip 3 vagy vagy Sony SRSXB30B a jobb vétel?

Köszi

(#5955) FireFox1996 válasza mateus (#5953) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Nem hiba, mert nem csak ebből van akció, vettem pl 1 digi fényképezőgépet 19e ft-ért, boltokban akciósan 60-65e ft. Holnap átvehetem. Egyszerűen szerintem csak megelōztek téged.
Okos óra 25k helyett 6k, és többen jelezték, hogy sikerült nekik...
4K-s tk 160k helyett 99k...szintén többen megrendelték...

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#5956) Viktor89 válasza carl18 (#5952) üzenetére


Viktor89
aktív tag

Nem írtam,hogy elvárom hogy szebben szóljon,csak kérdeztem,mivel nem tudtam élőben meghallgatni őket. Nem kell komoly hifi hangzás,nem akarok annyit rákölteni,csak érdekelt,hogy szólnak. A méret amúgy nem mindegy,egyszer egy összejövetelen hallotam egy bose soundlink mini-t és az messze lekörözte az általam említett mini hifiket. Tudom,hogy az 4-5x annyiba kerül mint ezek de méretre az sem volt nagyobb. Köszi a választ amúgy,akkor ezekről inkább lemondok,vagy megpróbálom valahogy meghallgatni őket élőben.

[ Szerkesztve ]

(#5957) Jarod1 válasza Gyulu25 (#5954) üzenetére


Jarod1
addikt

MM ben próbáld kis ,de szerintem Flip3 én is ez használom és ezt vezeték nélkül össze is tudod kötni más JBL es Hangfallal.

(#5958) darkrock


darkrock
aktív tag

Niceboy RAZE 12.900 Ft. + ajándék Niceboy 4000 mAh napelemes töltő [link]

[ Szerkesztve ]

(#5959) tranceplanet válasza carl18 (#5952) üzenetére


tranceplanet
addikt

Hello! Otthonra vennék "kis" hangcuccot. Hordozásra van egy Charge, ha pedig durvulni akarok, akkor ott a házimozi cucc. Kellene egy köztes zenecucc. BT és line in bemenet is kellene. Fontos a jó és minőségi hangzás, lényeges a közép és magas tartomány is, ne kerüljön háttérbe. Akksi nem lényeg, hálózatról használnám.
Ezeket nézegettem:
GO + PLAY
JBL LINK 300
HARMAN KARDON ONYX STUDIO 4
HARMAN KARDON SoundSticks Wireless
HARMAN KARDON AURA STUDIO 2

Az első kettő talán ki is esik. Melyik szólhat ezek közül a "legszebben"? Van viszonyítási alapom, ezeket hallottam élőben többször is:
Charge 3
Charge 4
Extreme 1
Extreme 2

Ezeknél többet szeretnék kapni hangzásban. Én az Aura termékre gondoltam. Felvetődött még egy olyan ötlet is, hogy veszek alkatrészeket és magam építek egyet, youtube-on is néztem már pár videót. A saját építettnél kérdés, hogy milyen jó lesz a végeredmény. Sokminden jár a fejemben, ezen agyalok már jóideje.

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#5960) Geresics válasza Geresics (#5943) üzenetére


Geresics
addikt

Kicsit átgondoltam (#5946) rizso sorstárs ötlete alapján, és lehet mégis kellene bele az a MicorSD kártya olvasó. :))
Gyorsan fel is ugrottam EUStock oldalára, és egy sima Tronsmart Element T2 volt az első, amiben már van.
Ez vállalható esti mese felolvasásra?
Esetleg valami pécsi helyileg is elérhető boltban (pl. Media Markt, Extreme Digital, Euronics) keressek valamit?

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#5961) carl18 válasza tranceplanet (#5959) üzenetére


carl18
addikt

Hát Harman Onyx Studio 4-5 ezek jól szólnak és nincs rájuk panasz! :) Esetleg Harman Kardon go ami szintén jól szól. A többi lehetőséget hanyagolnám, de a legjobb bemész egy mediamarkba és ott van belőlük kiállítva amit ki is tudsz próbálni. Hogy ne vakon történjen a vásárlás így jársz a legjobban, és akkor a hozzád legközelebb állót választhatod.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5962) joergie


joergie
őstag

Ekkor lesz német amazonon lightning deal-ben akciós doss soundbox XL:
2018-12-03 09:30(tehát hétfő reggel fél10)
valószínű 60, vagy 51 euro plusz posta.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#5963) mcs válasza Jarod1 (#5957) üzenetére


mcs
veterán

Ugyanezt tudja a Sony XB30 is mélyebb és tisztább basszussal. Semmilyen érvet nem tudok felhozni a Flip mellett.

[ Szerkesztve ]

(#5964) RNagyR válasza joergie (#5962) üzenetére


RNagyR
újonc

Most is van egy 20%-os kedvezmény kupon, amivel kb. 55 lesz az ár. Érdemes lehet megvárni a holnapot szerintetek?

(#5965) zolikaDB válasza mcs (#5963) üzenetére


zolikaDB
veterán

Vagy basszus nelkul! :) Azaz nekem ennyi basszus nem eleg :(

(#5966) tranceplanet válasza carl18 (#5961) üzenetére


tranceplanet
addikt

Köszi a tanácsot. Az Aura ennyire gáz? Miért veted el?

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#5967) carl18 válasza tranceplanet (#5966) üzenetére


carl18
addikt

Elefánt a porcelán boltba, túl tolt egy hangszóró miért legyen üvegből? Főként ez a videó ami után az aura nálam mindenkép kerülendő :D te pénzed azt veszel amit akarsz.
[link]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5968) daniel2121


daniel2121
senior tag

Tronsmart T6 Mennyire ajánlott? 12k körül van. Háttér zenére kellene mikor a laptop előtt ülök.

(#5969) kaszibat válasza RNagyR (#5964) üzenetére


kaszibat
tag

Itt még mindig 64.54 dollár és spanyolból is lehet kérni, így ÁFA és vámmentes. Én is itt vettem és másfél hét alatt itt volt.

(#5970) tranceplanet válasza carl18 (#5967) üzenetére


tranceplanet
addikt

Elfogadom, amit írsz, csak kíváncsi voltam a véleményedre. Azóta néztem összehasonlító videót, az Onyx-nak sokkal szebb a közép/ magas tartománya. Valószínűleg egy Onyx Studio 4 vagy 5 lesz.

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#5971) carl18 válasza tranceplanet (#5970) üzenetére


carl18
addikt

Igen az Onyx minden hangtartományba elég jól szól! :) Azért az aura terén ott már fullba tolták a kretént a gyártók. Bár lehet nincs rossz hangja, de még mindig inkább egy pratikus használható hangszórót vesz akkor az ember.
Ez a üveg hangszórót nem viheted ki az udvarra zenét hallgatni, nincs benne se akku se.

De ez csak az én véleményem, szerintem nem éri meg és fölösleges termék.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5972) Kecso0017


Kecso0017
csendes tag

Üdv!

Tudtok ajánlani Bluetooth hangszórót 50K körül? Asszonynak szeretnék karácsonyra venni szóval ha külföldi addig jó lenne ha megjönne :D
Itthon néztem a JBL-eket. De ahogy itt olvasgattam lehet, hogy a DOSS vagy Dockin jobb vétel, viszont ezekhez tudtok adni linket? Megjönnének ezek karácsonyig ? :D
Továbbá ezek EU-s konnektor dugóval jönnek vagy átalakító kell hozzá? Mert ami linket én találtam ott amerikai szabványos konnektor dugó volt rajta.

Előre is köszönöm a segítséget :))

(#5973) kgyuri7


kgyuri7
csendes tag

Sziasztok!

808 audio XL-ről szeretnék véleményt kérni.

(#5974) carl18 válasza Kecso0017 (#5972) üzenetére


carl18
addikt

Amazon.de innen rendeld. A többit elintézi a google keresője ha beírod.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5975) Bikeman válasza joergie (#5962) üzenetére


Bikeman
aktív tag

Most rendeltem, 49 euró postával együtt:

Doss Soundbox XL:

Zwischensumme: EUR 69,99
Verpackung und Versand: EUR 11,97
Gutschein eingelöst: -EUR 33,00
Endbetrag: EUR 48,96

(#5976) kaszibat válasza Kecso0017 (#5972) üzenetére


kaszibat
tag

Lehet, hogy a Dockin jobb de a DOSS most majnem a harmada árban és nagyon jól szól. Ezen a linken spanyolból rendelve nekem másfél hét alatt itt volt. Szerintem jelenleg ár/érték bajnok.

Most olvasom az ezelőtti hsz-t, ott még jobb árban van.

[ Szerkesztve ]

(#5977) kaszibat válasza Kecso0017 (#5972) üzenetére


kaszibat
tag

Hopp, rontottam, törölhető.

[ Szerkesztve ]

(#5978) Bikeman válasza kaszibat (#5976) üzenetére


Bikeman
aktív tag

Már nincs, 15 percig volt csak, újra az alis a nyerő.

(#5979) carl18 válasza kaszibat (#5976) üzenetére


carl18
addikt

Az biztos hogy a Doss ebbe az árba elég jó vétel, idáig a doss 80 euro volt olyan 26-28E környékén tudott az ember hozzá jutni. Most hogy az amazon nem szálít ingyen, így a Dockin közel 50E forint mire bejön magyarba.
Azért ahogy elnéztem a Doss 20E alatt beszerezhető, de így akcióba harmad áron valón nagyon jó vétel.

Lehet a Dockin hangosabb, de nem mindenki használja ki azt a nagy hangerőt. Ahogy egyik forumtárs leírta a Doss lenyomja a Divoom onbeat 500-at. Szóval a Divoom árába kap az ember egy jobb hangszórót ami még jobban megéri.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5980) kosaz


kosaz
csendes tag

Sziasztok

Unokaöcsémnek szeretnék karácsonyra venni egy kics hordozható hangszorót azt mondta egy jbl go megfelelne neki viszont az csak 5 órát müködik és ő meg egész nap szeretné használni szoval gondoltam veszek neki egy Ultimate Ears wonderboom-ot de abba meg nincs kihangositó ami nem akkora baj de jó lenne ha lenne benne gondoltam még Jabra Solemate Mini-re nekem az van és szeretem ,de hátha tudnátok ajállani egyet ami müködik egész nap ( 10-12 óra ) , kicsi vizáló és ütésálló van kihangositó funkciója jól szól és kb 20000 ft amit rá tudok szánni .köszönöm

(#5981) kazsolt válasza carl18 (#5979) üzenetére


kazsolt
tag

22e magyarországi szállítással!

(#5982) Buccer


Buccer
tag

Sziasztok!
Csináltam egy szűrést, remélem be tudom ide linkelni.
Ezek közül kellene valamit választanom. Aki próbált már több hangszórót vagy van velük tapasztalat, elsősorban tőlük kérdezném, hogy ár/érték arányban melyik a jobb választás?
Tronsmart T6/mega, divoom onebeat 500 2. gen., vagy a vízálló verzió (woombox outdoor).
Hogy szólnak, mennyit bír az akksi, funkciók... ilyesmik alapján összehasonlítva

[link]

[ Szerkesztve ]

Pécs City

(#5983) carl18 válasza Buccer (#5982) üzenetére


carl18
addikt

Ezek közül a Divoom 500 szól a legjobban, de ott az akku is a leg gyengébb , 1 óra megfogja max hangerőn.

A Tronsmartok még úgy elmennek, de kis torzítás van teljes hangerőn. A voomboxot meg még nem volt szerencsém kipróbálni.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5984) Aprósólyom válasza matyiGo (#5724) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Ezt az IKEA Eneby bluetooth hangfalat teszteli clavinetjunkie is a youtubeon. Ez az IKEA cucc az árához képest jó ajánlatnak tűnik így 16 kilohuffért. Én ilyen kategóriában a kinézet miatt valószínű ezt választannám bár más helyett.

Jevons paradox

(#5985) Aprósólyom válasza carl18 (#5961) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Most hallgatom a clavinejunkie tesztjét. Az előző Studio-k emlékeim szerint közel sem voltak ennyire jók, mint ez a Stio 5 (3-t élőben is hallottam, az csak elment az árához képest) én azokat nem is ajánlottam volna. De így adok egy +1-t az ajánlásodnak. A Go Play-t is érdemes meghallgatni, de az egy +15-20 kilohuff kb... Bár a Go play-ben akkor potenciál van, hogy egy házibuli is rábízható, miközbern bárhova vihető.... Mi egyszer egy fa szerkezetű nyaralóban úgy buliztunk, hogy szó szerint remeget minden (főleg a padlón éreztük állandóan).... xD Méretét meghazudtoló hangerőre és minőségre képes...

Jevons paradox

(#5986) carl18 válasza Aprósólyom (#5985) üzenetére


carl18
addikt

Ekkora méretből és súlyból nem is szabad többet elvárni. Az Onyx Studio 3 van tesóméknek elég sokszor hallottam és hát egy műanyag dobozból és 1.9 kg súlytól nem is kell elvárni amit egy 20 kg-os hifitől és egy nagy mélyládátol
Mikor meghallom mindig csodálkozok milyen szép mélyeket képes kiadni magából. Persze nagyobb hangerőn már nem annyira erős a mély. De mindenkinek más az ízlése én ezeket tudom ajánlani ami valóban jó.

De ha ezek nem elég jók akkor azért megnézném tudsz-e más alternatívát ebbe a méretbe és közel azonos árba. Dockin D fine, és JBL Xtreme van még a Onyx 3 ellen, de egyik ebből a súly/méret arányból többet kihozni.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5987) dudi6


dudi6
senior tag

Sziasztok!

Testvéremnek kellene néptánc oktatáshoz (gyerekeket tanítanak) hangszóró, kisebb terembe. Kb. 1 hónapja rendeltem Amazon-ról 3 db Tribit Xsound Go-t. Nagyon tetszik mindenkinek, de nekik kellene kicsit hangosabb eszköz. Mit ajánlanátok kb. 20 ezer környékén? JBL Flip 4 piros 73 Euro+szállítás, vagy ahogy olvasom sokan vettetek DOSS SoundBox XL-t, aliexpressen 62,5 dollár. Ez hogy szól? Tesztelte itt esetleg valaki a két hangszórót? Ilyen árban van még versenyző?

Másik kérdésem: Van valakinek ilyen Xsound go? 3-ból 2 db kicsit berezeg/berezonál 1-2 számnál. Nem vészes, szinte csak max hangerőn lehet hallani. Leveleztem a Tribittel, kértek videót. El is küldtem nekik Ezt meg ezt. Ezután írták, hogy küldjem vissza DHL-el és fizetik a postát.
Akinek van ilyen privátban írhatnék, hogy meghallgassa ezt a 2 számot, hogy ő hall e valamit? Szerintetek ez mekkora probléma? Visszaküldjem? Igazából nem sok kedvem van postázgatni, dhl-t hívni (sose rendeltem még futárt)

(#5988) kaszibat válasza dudi6 (#5987) üzenetére


kaszibat
tag

Én is Doss soundbox XL tulaj vagyok és már korábban is írtam: szerintem ebben az árban verhetetlen.

Buccer: Neked is ezt tudom ajánlani. Van Divoom onbeat 500-am is és a Doss nálam egyértelműen veri hangzásban. Tronsmart T6-om nem volt, de Enusic soundcup volt, ami nagyon hasonló a T6-hoz és annál is a DOSS sokkal jobb. Ergo Doss! Linkeltem feljebb az alis elérhetőséget, spanyolból rendelve ÁFA mentes.

[ Szerkesztve ]

(#5989) dudi6 válasza kaszibat (#5988) üzenetére


dudi6
senior tag

Köszönöm, nagyon agyalok ezen. Jobban szól mint a JBL flip 3 vagy 4? Olvastam az árfigyelős kommentet is, sikerült is beállítani, bár még csak most ismerkedem a keepa-val, hátha lenne olcsón megint amazonon. Nem nehéz? Autóval lenne cipelve, táskába bedobva.

[ Szerkesztve ]

(#5990) Buccer válasza carl18 (#5983) üzenetére


Buccer
tag

Köszi,
Ha a teljes hangerőt nem számoljuk, hanem pl egy átlag hangerőt figyelembe véve változik a sorrend? Szerintem jellemzőbb felhasználás lenne az átlag, mint a max hangerő. Ezek a torzítások ott is jelen vannak? Akkor is a divoom500 a jó? Te is már a 2. generációst próbáltad? (Bár nem tudom az egyes miben különbözik)

Pécs City

(#5991) carl18 válasza Buccer (#5990) üzenetére


carl18
addikt

Igen nekem is a második generációs divoom volt. Hát túl sokat nem bír teljes hangerőn, 1 óra volt kb amit durván kibírt egy teljes töltéssel, de a fal tövébe mondhatom elég jó hangja volt. A basszust elég szépen adta, 1,1 kg a súlya abból maximálisan ki adta amit abból a méretből ki lehet. Ameddig nálam volt ez a 1 videó készült a használata alatt, a jobb oldal lévő épület tövébe volt berakva hangerő kimaxolva.
[link] A hobbim a tánc ezért is használok néha bluetooth hangszórót. :))

Én vigyáztam rá és nem volt semmi baja, de mások panaszkodtak az akkumulátorra és hogy az usb port könnyen ki tud szakadni. Én vigyáztam rá sose ejtettem le, rendeltetés szerű használat mellet nincs vele gond, de az akkumulátort megérné bővíteni.

Így belegondolva 12,000 táján ott a Tronsmart Mega és T6, ezek után jön a Divoom 500 2ND ( Ez már nem torzít) A Tronsmart igen :D És kicsit a divoom ára felett a Doss Sound XL, még a Doss kis ki lehet fogni akció 20E alatt vagy valami egész jó árban. Bár a Sound XL és az onbeat 500 mind kettő a gyártó szerint beltéri hangszóró, nincs semmi beázás védelem stb.

Hát úgy 2/3 hangerőnél már nem torzít a tronsmart, de a T6 egy kis Equalizer beállítás után elég szép hangot adott. De alapból túl van benne tolva a mély hang, és néha elég béna mély hangokat eredményez.

Egy Divoom voombox outdoor hangjára lennék még kíváncsi, az onbeat 500 után van adok egy bizalmat a divoom hangszóróknak. :))

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5992) Ati1979


Ati1979
veterán

Van egy vifa helsinkim. :) Most jött meg elképesztően minőségi hangfal. :D
Van egy vifa oslo is a fórumon valakinek. Szinte egyszerre rendeltük. :DD

(#5993) csanady97


csanady97
tag

Sziasztok!

Bluetooth hangszórót keresek 10-13 maximum 15 ezerért. Mi ebben az árkategóriában a legjobb vétel, valamint 10ezer alatt?
Méretben kb. a JBL Flip-hez hasonló lenne az ideális.

[ Szerkesztve ]

(#5994) Tibko8


Tibko8
senior tag

Sziasztok
Két hangszóró között gondolkozok.
Tronsmart Element T6
Divoom Onbeat-500 2G: hátrány rövid üzemidő (ha egy 20 000 mAh külső akksit rá kötve is működik rendesen akkor nem hátrány) ár :B

Olyan felhasználás mellet hogy reggel mondjuk öltözés, készülődés, kávé ivás mellet halk zene hallgatás, aztán esetleg közös vacsora közben halk zene, és kültéren baráti társasággal bogrács mellet zene hallgatás magasabb hangerőn.
Ezekre lenne használva. Megéri azt a felárat a Divoom? Zenei stílus változatos. Klasszikus, jazz, metálon kívül minden mást hallgatok.
Előny lenne ha 2 azonos hangszóró össze tudna kapcsolódni egymással és sztereóban tudnának szólni.

Köszönöm előre is a válaszokat. :R

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#5995) carl18 válasza csanady97 (#5993) üzenetére


carl18
addikt

Tronsmart T6

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5996) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

A nèmet MM- ban 99 euró a Dockin D Fine.
Csak gondoltam szólok . Sok mindenkinek dolgozik kint ismerőse , rokona ,aki megy haza karácsonyi szabadságra , ès esetleg még lehet kèrni egy kis szivessègre.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#5997) torpe23torpe


torpe23torpe
csendes újonc

Sziasztok!

Hordozható nagyobb méretű hangszórókkal (hangfalakkal) kapcsolatban vannak tapasztalataitok?

Mac Audio MRS 555
SAL PAB 20A
Navon NPS-130 RED
Trevi XF 950
stb...

Guglizva a témát elég kevés cikk foglalkozik ezzel a témával. 1-1 vásárlói véleményt lehet itt-ott találni, de kevés az összehasonlítási alappal rendelkező ember véleménye.

Az edigital kínálatát nézegetem 15-45.000,- Ft között. Felhasználás 70% otthoni zenehallgatás és karaoke gyerekekkel olyan hangerőn amit egy társasházban még elfogadható, 20% tanteremben gyerek buli általános és középiskolában, 10% tornateremben verseny előtt bemelegítés idejére háttérzene.

Tehát a szebb hangzás csak alacsonyabb hangerőn elvárás. Most egy 2.1-es (RMS 6W) hangfalat használok otthon a PC-n, a hangereje maxon meg is felelne, csak akkor már nagyon torzít.

Van esetleg bestbuy most ezen a nagyobb hangfal piacon esetleg?

(#5998) zolikaDB válasza torpe23torpe (#5997) üzenetére


zolikaDB
veterán

Talan erdemes ranezni.
Ha nem tetszik, visszaviheted.

(#5999) stellaz válasza zolikaDB (#5998) üzenetére


stellaz
addikt

Az ikeás hangszórók most akciósak a soroksáriban. Valaki próbálta már őket?

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#6000) torpe23torpe válasza zolikaDB (#5998) üzenetére


torpe23torpe
csendes újonc

Szia!

Köszi a tippet. Az ALDI és LIDL nonfood termékeit egyébként is sokat vásároljuk, de ezt még nem is láttam. És tényleg szó nélkül cserélnek mindent, ezt tényleg érdemes megfontolni.

Kísértetiesen hasonlít egy SENCOR-ra egyébként:)

Valaki próbálta már esetleg akár ezeket, akár másikat?

Erről olvastam több jót:
Mac Audio MRS 555,
RMS 30Watt, Zenei teljesítmény: 100 Watt mélysugárzó 16,5cm, magas sugárzó 5cm

Összevetve mondjuk a Sencor-ral a kialakítása is teljesen más, abban 2 közép sugárzó + 2 magas sugárzó van. Nem nagyon tudom, hogy ez a gyakorlatban milyen különbséget jelent

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.